User
New userChange password

Mráček Rudolf

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3172 / 75 | 11 | 102.29
2.36
38.22220000 %
57 / 25 | 11 | 10

28. 9. 2019, 11.00 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.282
59 / 25 | 9 | 7

20. 10. 2019, 10.00 | Kamenář Přemysl | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.362
56 / 25 | 8

23. 11. 2019, 11.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.242

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3181 / 75 | 15 | 62.41
3.28
60.33330000 %
39 / 25 | 7 | 6

28. 9. 2019, 12.10 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.562
60 / 25 | 8 | 5

20. 10. 2019, 11.10 | Kamenář Přemysl | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.402
82 / 25 | 15

23. 11. 2019, 12.10 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4125 / 100 | 7 | 51.25
1.68
52.08330000 %
33 / 25 | 7 | 5

28. 9. 2019, 13.20 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.322
31 / 25 | 5 | 4

20. 10. 2019, 12.20 | Kamenář Přemysl | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.242
19 / 25 | 5

23. 11. 2019, 13.20 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.760
42 / 25 | 6 | 5

25. 1. 2020, 13.20 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.682

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8422 / 200 | 162.11
2.96
35.16670000 %
54 / 25 | 16

30. 9. 2018, 11.00 | Louvar Stanislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.162
40 / 25 | 6

6. 10. 2018, 10.00 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.602
51 / 25 | 10

4. 11. 2018, 13.00 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.040
43 / 25 | 7

15. 12. 2018, 10.00 | Rolc Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.722
48 / 25 | 9

19. 1. 2019, 11.00 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.920
55 / 25 | 6

27. 1. 2019, 11.00 | Kamenář Přemysl | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.202
74 / 25 | 12

9. 3. 2019, 10.00 | Skriba Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.961
57 / 25 | 8

23. 3. 2019, 11.00 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.282

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8397 / 199 | 181.99
2.68
49.62500000 %
46 / 25 | 9

30. 9. 2018, 12.10 | Krajčí ml. Theodor | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.842
37 / 25 | 8

6. 10. 2018, 11.10 | Kamenář Přemysl | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.482
44 / 25 | 16

4. 11. 2018, 14.10 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.760
27 / 25 | 6

15. 12. 2018, 11.10 | Rolc Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.080
56 / 25 | 11

19. 1. 2019, 12.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.242
63 / 25 | 7

27. 1. 2019, 12.10 | Kamenář Přemysl | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.522
57 / 24 | 12

9. 3. 2019, 11.10 | Skriba Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.370
67 / 25 | 18

23. 3. 2019, 12.10 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.682

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13418 / 257 | 141.62
3.88
63.81680000 %
38 / 25 | 8

30. 9. 2018, 13.20 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.522
48 / 25 | 13

6. 10. 2018, 12.20 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.922
28 / 13 | 6

4. 11. 2018, 15.20 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.150
57 / 25 | 13

15. 12. 2018, 12.20 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.282
33 / 25 | 4

19. 1. 2019, 13.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.320
26 / 25 | 8

27. 1. 2019, 13.20 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.042
26 / 25 | 8

9. 3. 2019, 12.20 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.040
48 / 25 | 10

23. 3. 2019, 13.20 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.922
18 / 15 | 6

27. 4. 2019, 09.00 | Pecha Libor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.200
32 / 15 | 7

27. 4. 2019, 10.00 | Pecha Libor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.132
18 / 15 | 6

27. 4. 2019, 13.00 | Čelko Milan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.200
11 / 15 | 4

27. 4. 2019, 14.00 | Staněk Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
0.730
35 / 9 | 14

27. 4. 2019, 17.00 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
3.882

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9453 / 225 | 162.01
2.76
32.35710000 %
39 / 25 | 5

16. 9. 2017, 10.00 | Tauterman Vlastislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.562
45 / 25 | 8

4. 11. 2017, 11.00 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.800
64 / 25 | 8

11. 11. 2017, 13.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.562
45 / 25 | 15

2. 12. 2017, 10.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.800
41 / 25 | 12

27. 1. 2018, 11.00 | Tauterman Vlastislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
69 / 25 | 10

10. 3. 2018, 11.00 | Rolc Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.762
31 / 25 | 4

25. 3. 2018, 13.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.240
59 / 25 | 7

14. 4. 2018, 11.00 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.362
60 / 25 | 16

19. 4. 2018, 17.30 | Bechyňová Miluše | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.402

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9508 / 222 | 152.28
3.28
53.47370000 %
79 / 25 | 13

16. 9. 2017, 11.30 | Tauterman Vlastislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.160
44 / 25 | 8

4. 11. 2017, 12.30 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.760
62 / 25 | 11

11. 11. 2017, 14.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.482
29 / 22 | 4

2. 12. 2017, 11.30 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.310
61 / 25 | 14

27. 1. 2018, 12.30 | Lendvay Štefan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.440
57 / 25 | 7

10. 3. 2018, 12.30 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.282
43 / 25 | 8

25. 3. 2018, 14.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.720
51 / 25 | 9

14. 4. 2018, 12.30 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.042
82 / 25 | 15

19. 4. 2018, 19.00 | Bechyňová Miluše | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9357 / 223 | 101.60
2.12
63.75000000 %
39 / 25 | 6

16. 9. 2017, 13.00 | Tauterman Vlastislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.562
30 / 25 | 4

4. 11. 2017, 14.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.200
41 / 25 | 8

11. 11. 2017, 16.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
24 / 23 | 6

2. 12. 2017, 13.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.040
38 / 25 | 10

27. 1. 2018, 14.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.520
52 / 25 | 9

10. 3. 2018, 14.00 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.082
53 / 25 | 8

25. 3. 2018, 16.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.122
41 / 25 | 5

14. 4. 2018, 14.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.640
39 / 25 | 5

19. 4. 2018, 20.30 | Volák Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.562

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11582 / 225 | 172.58
3.28
26.45450000 %
63 / 25 | 7

2. 10. 2016, 11.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.520
64 / 25 | 12

4. 10. 2016, 17.30 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.560
62 / 25 | 8

5. 11. 2016, 13.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.482
53 / 25 | 8

14. 12. 2016, 17.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.120
67 / 25 | 11

14. 1. 2017, 11.00 | Lendvay Štefan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.680
0

28. 1. 2017, 09.00 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
70 / 25 | 17

26. 2. 2017, 11.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.802
82 / 25 | 12

26. 3. 2017, 11.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.282
64 / 25 | 12

13. 5. 2017, 10.00 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.562
0

20. 5. 2017, 11.00 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
57 / 25 | 12

8. 6. 2017, 17.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.282

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11539 / 225 | 182.39
3.52
32.66670000 %
50 / 25 | 8

2. 10. 2016, 12.40 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.000
58 / 25 | 10

4. 10. 2016, 19.10 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.320
35 / 25 | 9

5. 11. 2016, 14.40 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.400
60 / 25 | 11

14. 12. 2016, 19.10 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.400
88 / 25 | 18

14. 1. 2017, 12.40 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.522
0

28. 1. 2017, 10.40 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
85 / 25 | 14

26. 2. 2017, 12.40 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.402
51 / 25 | 12

26. 3. 2017, 12.40 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.040
60 / 25 | 8

13. 5. 2017, 11.40 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402
0

20. 5. 2017, 12.40 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
52 / 25 | 8

8. 6. 2017, 19.10 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.080

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18571 / 372 | 131.53
2.40
63.09390000 %
60 / 25 | 10

2. 10. 2016, 14.20 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402
24 / 25 | 4

4. 10. 2016, 20.50 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.960
17 / 25 | 4

5. 11. 2016, 16.20 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.680
29 / 25 | 5

14. 12. 2016, 20.50 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.160
59 / 25 | 8

14. 1. 2017, 14.20 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.362
0

28. 1. 2017, 12.20 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
33 / 25 | 6

26. 2. 2017, 14.20 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.320
20 / 25 | 5

26. 3. 2017, 14.20 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.800
35 / 17 | 10

29. 4. 2017, 10.00 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
2.051
28 / 22 | 6

29. 4. 2017, 11.00 | Kupec Václav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.270
35 / 23 | 7

29. 4. 2017, 12.00 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.522
34 / 17 | 6

29. 4. 2017, 13.00 | Krahulík Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
2.000
35 / 18 | 6

29. 4. 2017, 14.00 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.942
35 / 27 | 7

29. 4. 2017, 15.00 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.292
24 / 23 | 6

29. 4. 2017, 16.00 | Klusáček Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.040
50 / 25 | 13

13. 5. 2017, 13.20 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.002
0

20. 5. 2017, 14.20 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
53 / 25 | 6

8. 6. 2017, 20.50 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.122

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8462 / 200 | 142.31
3.36
28.87500000 %
36 / 25 | 7

20. 9. 2015, 13.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.440
27 / 25 | 4

24. 10. 2015, 11.00 | Šubrt Oldřich | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.080
84 / 25 | 13

29. 10. 2015, 17.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.362
66 / 25 | 14

6. 12. 2015, 11.00 | Suran Marián | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.640
74 / 25 | 8

30. 1. 2016, 13.00 | Lacina František | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.960
63 / 25 | 9

11. 2. 2016, 17.30 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.522
67 / 25 | 9

2. 4. 2016, 13.00 | Babický Václav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.680
45 / 25 | 10

24. 4. 2016, 11.00 | Kožíšek Jiří | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8413 / 200 | 112.06
3.32
34.41670000 %
83 / 25 | 11

20. 9. 2015, 14.40 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.320
42 / 25 | 8

24. 10. 2015, 12.40 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.680
39 / 25 | 9

29. 10. 2015, 19.10 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.561
58 / 25 | 7

6. 12. 2015, 12.40 | Babický Václav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.320
57 / 25 | 8

30. 1. 2016, 14.40 | Lacina František | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.280
49 / 25 | 9

11. 2. 2016, 19.10 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.960
42 / 25 | 9

2. 4. 2016, 14.40 | Suran Marián | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.680
43 / 25 | 6

24. 4. 2016, 12.40 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10350 / 239 | 101.46
1.80
63.63640000 %
24 / 25 | 3

20. 9. 2015, 16.20 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ - TD 1.třída
0.960
41 / 25 | 7

24. 10. 2015, 14.20 | Šubrt Oldřich | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.642
44 / 25 | 7

29. 10. 2015, 20.50 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.762
34 / 25 | 5

6. 12. 2015, 14.20 | Babický Václav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.360
39 / 25 | 6

30. 1. 2016, 16.20 | Jiříček Petr | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.560
24 / 20 | 4

6. 2. 2016, 09.00 | Frajbiš Miroslav | Přebor ZČ, SČ, StČ - MS jednoband
1.200
17 / 19 | 3

6. 2. 2016, 10.15 | Vrabec Martin | Přebor ZČ, SČ, StČ - MS jednoband
0.890
44 / 25 | 6

11. 2. 2016, 20.50 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.762
38 / 25 | 7

2. 4. 2016, 16.20 | Suran Marián | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.521
45 / 25 | 10

24. 4. 2016, 14.20 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.802

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6405 / 146 | 212.77
3.32
33.75000000 %
83 / 25 | 12

11. 1. 2015, 11.00 | Vrba Michal | 1. třída Střední Čechy
3.320
58 / 25 | 21

18. 1. 2015, 11.00 | Klusáček Petr | 1. třída Střední Čechy
2.322
72 / 25 | 9

14. 2. 2015, 11.00 | Rubáš Zdeněk | 1. třída Střední Čechy
2.880
54 / 25 | 13

14. 3. 2015, 11.00 | Šanda Ludvík | 1. třída Střední Čechy
2.160
65 / 21 | 13

11. 4. 2015, 11.00 | Kohoutek Jan | 1. třída Střední Čechy
3.090
73 / 25 | 12

25. 4. 2015, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | 1. třída Střední Čechy
2.920

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11475 / 200 | 132.37
3.72
29.87420000 %
38 / 25 | 6

9. 11. 2014, 13.00 | Mondšpígl Tomáš | 1. třída Střední Čechy
1.520
93 / 25 | 13

11. 1. 2015, 11.00 | Vrba Michal | 1. třída Střední Čechy
3.722
63 / 25 | 7

18. 1. 2015, 11.00 | Radkovský Petr | 1. třída Střední Čechy
2.522
26 / 25 | 5

14. 2. 2015, 11.00 | Černý Milan | 1. třída Střední Čechy
1.040
71 / 25 | 12

14. 3. 2015, 11.00 | Šanda Ludvík | 1. třída Střední Čechy
2.841
56 / 25 | 11

11. 4. 2015, 11.00 | Kohoutek Jan | 1. třída Střední Čechy
2.240
53 / 25 | 8

25. 4. 2015, 11.00 | Šlajch Petr | 1. třída Střední Čechy
2.120
0

8. 5. 2015, 09.00 | Křivánek Petr | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS
0
0

8. 5. 2015, 12.45 | Landa Josef | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS
0
0

8. 5. 2015, 14.00 | Klusáček Petr | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 52/2 MS
0
75 / 25 | 8

23. 5. 2015, 11.00 | Radkovský Petr | 1. třída Střední Čechy
3.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16530 / 375 | 121.41
2.00
48.62390000 %
24 / 25 | 3

12. 10. 2014, 13.00 | Soukup Roman | 1. třída Střední Čechy
0.961
27 / 25 | 5

25. 10. 2014, 11.00 | Černý Milan | 1. třída Střední Čechy
1.081
25 / 25 | 7

9. 11. 2014, 13.00 | Mondšpígl Tomáš | 1. třída Střední Čechy
1.000
41 / 25 | 6

14. 12. 2014, 11.00 | Daněk Martin | 1. třída Střední Čechy
1.642
29 / 25 | 9

11. 1. 2015, 11.00 | Kožíšek Jiří | 1. třída Střední Čechy
1.160
47 / 25 | 10

18. 1. 2015, 11.00 | Klusáček Petr | 1. třída Střední Čechy
1.882
35 / 25 | 5

31. 1. 2015, 11.00 | Kocián Josef | 1. třída Střední Čechy
1.402
23 / 25 | 7

14. 2. 2015, 11.00 | Pechr Miroslav | 1. třída Střední Čechy
0.920
43 / 25 | 6

14. 3. 2015, 11.00 | Šanda Ludvík | 1. třída Střední Čechy
1.720
29 / 20 | 12

4. 4. 2015, 10.15 | Bača Libor | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS
1.450
40 / 22 | 6

4. 4. 2015, 11.30 | Hruška Vilém | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS
1.812
40 / 21 | 10

4. 4. 2015, 14.00 | Bartaloš Petr | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS
1.902
8 / 12 | 4

4. 4. 2015, 16.30 | Bača Libor | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS
0.660
40 / 25 | 5

11. 4. 2015, 11.00 | Kohoutek Jan | 1. třída Střední Čechy
1.602
29 / 25 | 6

25. 4. 2015, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | 1. třída Střední Čechy
1.160
50 / 25 | 8

23. 5. 2015, 11.00 | Radkovský Petr | 1. třída Střední Čechy
2.002