User
New userChange password

Stambrecht Harro

Závodní stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15109 / 234 | 50.465
0.866
46.38300000 %
4 / 15 | 2

20. 4. 2019, 10.30 | Kohút Ivan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2660
4 / 15 | 1

20. 4. 2019, 12.30 | Vítek Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2660
3 / 15 | 1

20. 4. 2019, 14.00 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2000
5 / 15 | 2

20. 4. 2019, 15.30 | Svatoň Pavel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.3330
7 / 15 | 2

20. 4. 2019, 18.30 | Bača Libor | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4662
5 / 15 | 2

5. 5. 2019, 11.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.3330
12 / 15 | 3

5. 5. 2019, 13.00 | Sibai Fouad | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.8002
13 / 15 | 5

5. 5. 2019, 15.00 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.8662
7 / 15 | 2

1. 6. 2019, 10.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4660
8 / 15 | 4

1. 6. 2019, 12.30 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.5332
6 / 15 | 3

1. 6. 2019, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4000
11 / 14 | 2

1. 6. 2019, 15.00 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.7850
6 / 15 | 2

1. 6. 2019, 16.00 | Englic Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4002
10 / 20 | 3

2. 6. 2019, 09.45 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.5000
8 / 20 | 2

2. 6. 2019, 14.00 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.4000

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
310 / 45 | 30.222
0.266
27.77780000 %
2 / 15 | 1

28. 4. 2018, 10.05 | Ježek Bohuslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.1330
4 / 15 | 2

28. 4. 2018, 12.35 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2660
4 / 15 | 3

28. 4. 2018, 13.00 | Svatoň Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2660

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111059 / 204 | 37 | 135.19
8.57
48.13640000 %
81 / 20 | 15

29. 9. 2019, 11.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.050
114 / 19 | 22

6. 10. 2019, 11.00 | Křivánek Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.000
163 / 19 | 37

27. 10. 2019, 11.00 | Vrba Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.570
54 / 20 | 14 | 10

3. 11. 2019, 13.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.700
91 / 20 | 17 | 13

17. 11. 2019, 11.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.552
131 / 20 | 18

1. 12. 2019, 11.00 | Havránek Hynek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.550
83 / 20 | 18

15. 12. 2019, 11.00 | Hejlik Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.150
86 / 20 | 22

5. 1. 2020, 11.00 | Pařík Tomáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.300
106 / 13 | 30

19. 1. 2020, 11.00 | Bílek Rudolf | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.150
77 / 20 | 15 | 12

2. 2. 2020, 11.00 | Krajčí Theodor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.850
73 / 13 | 22

16. 2. 2020, 11.00 | Zavoral Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.610

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111053 / 210 | 40 | 185.01
7.25
63.81820000 %
132 / 20 | 40

29. 9. 2019, 13.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.602
88 / 20 | 19

6. 10. 2019, 13.00 | Křivánek Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.402
145 / 20 | 24

27. 10. 2019, 13.00 | Vrba Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.252
107 / 20 | 23 | 18

3. 11. 2019, 15.00 | Daněk Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.352
114 / 20 | 29 | 14

17. 11. 2019, 13.00 | Lendvay David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.700
100 / 20 | 29

1. 12. 2019, 13.00 | Fornůsek Tomáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.000
53 / 10 | 20

15. 12. 2019, 13.00 | Březina Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.300
69 / 20 | 19

5. 1. 2020, 13.00 | Pařík Tomáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.450
77 / 20 | 15

19. 1. 2020, 13.00 | Bílek Rudolf | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.850
85 / 20 | 15 | 12

2. 2. 2020, 13.00 | Krajčí Theodor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.250
83 / 20 | 14

16. 2. 2020, 13.00 | Zavoral Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.150

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11555 / 212 | 20 | 72.61
5.07
63.06820000 %
61 / 20 | 9

29. 9. 2019, 15.00 | Pařík Tomáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.052
66 / 13 | 19

6. 10. 2019, 15.00 | Faltys Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.070
47 / 20 | 9

27. 10. 2019, 15.00 | Šilhan Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.350
29 / 20 | 6 | 4

3. 11. 2019, 17.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.450
67 / 20 | 8 | 7

17. 11. 2019, 15.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.352
56 / 20 | 13

1. 12. 2019, 15.00 | Kolembář Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.802
26 / 19 | 6

15. 12. 2019, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.360
29 / 20 | 4

5. 1. 2020, 15.00 | Pařík Tomáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.450
34 / 20 | 13

19. 1. 2020, 15.00 | Horn Zdeněk | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.700
64 / 20 | 8 | 6

2. 2. 2020, 15.00 | Krajčí Theodor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.202
76 / 20 | 20

16. 2. 2020, 15.00 | Zavoral Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.802

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
42922 / 1510 | 7 | 30.610
1.000
73.17460000 %
30 / 35 | 5

25. 9. 2019, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
17 / 40 | 2

25. 9. 2019, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
15 / 40 | 3

25. 9. 2019, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
24 / 40 | 5

2. 10. 2019, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
18 / 40 | 3

2. 10. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
23 / 40 | 3

2. 10. 2019, 19.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
27 / 38 | 4

5. 10. 2019, 11.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7100
28 / 40 | 3

5. 10. 2019, 12.00 | Hejlik Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
25 / 40 | 4

5. 10. 2019, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6251
20 / 40 | 2

16. 10. 2019, 17.30 | Tichý Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
18 / 28 | 5

16. 10. 2019, 18.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6420
12 / 25 | 6

16. 10. 2019, 19.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4800
30 / 38 | 6

7. 11. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
21 / 29 | 3

7. 11. 2019, 18.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7240
10 / 26 | 2

7. 11. 2019, 19.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3840
13 / 40 | 2

20. 11. 2019, 17.30 | Ott Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
16 / 32 | 2

20. 11. 2019, 18.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
15 / 35 | 3

20. 11. 2019, 19.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4280
28 / 40 | 5

2. 12. 2019, 17.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
27 / 30 | 5

2. 12. 2019, 18.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9000
25 / 40 | 3

2. 12. 2019, 19.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
30 / 40 | 4 | 3

4. 12. 2019, 17.30 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
24 / 40 | 3 | 2

4. 12. 2019, 18.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6000
30 / 39 | 3 | 3

4. 12. 2019, 19.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
23 / 40 | 3

18. 12. 2019, 17.30 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
23 / 40 | 3

18. 12. 2019, 18.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
29 / 40 | 5

18. 12. 2019, 19.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
25 / 40 | 5

15. 1. 2020, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
30 / 33 | 7

15. 1. 2020, 18.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 31 | 6

15. 1. 2020, 19.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
24 / 40 | 5 | 2

22. 1. 2020, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6000
26 / 40 | 3 | 3

22. 1. 2020, 18.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
14 / 26 | 2 | 2

22. 1. 2020, 19.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5380
21 / 40 | 7

29. 1. 2020, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
28 / 40 | 4

29. 1. 2020, 18.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
15 / 40 | 2

29. 1. 2020, 19.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
25 / 40 | 3

13. 2. 2020, 17.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
16 / 32 | 2

13. 2. 2020, 18.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
5 / 14 | 2

13. 2. 2020, 19.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3570
30 / 30 | 4

15. 2. 2020, 11.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
16 / 40 | 3

15. 2. 2020, 12.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
16 / 29 | 3

15. 2. 2020, 13.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5510

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141025 / 193 | 655.31
11.40
36.60710000 %
67 / 15 | 14

23. 9. 2018, 13.00 | Kohút Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.460
69 / 15 | 18

7. 10. 2018, 10.00 | Vajgert Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.602
44 / 15 | 13

28. 10. 2018, 10.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.930
76 / 15 | 18

4. 11. 2018, 13.00 | Štok Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.060
68 / 15 | 10

18. 11. 2018, 10.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.530
52 / 15 | 13

2. 12. 2018, 10.00 | Svetko Tibor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.460
87 / 15 | 28

9. 12. 2018, 10.00 | Pařík Tomáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.800
54 / 15 | 16

6. 1. 2019, 10.00 | Zavoral Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.600
70 / 8 | 27

20. 1. 2019, 10.00 | Mikolášek Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.750
109 / 15 | 31

16. 2. 2019, 10.00 | Faltys Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.262
171 / 15 | 65

3. 3. 2019, 10.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
11.402
31 / 5 | 18

17. 3. 2019, 10.00 | Lerch Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.200
58 / 15 | 23

20. 3. 2019, 15.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.862
69 / 15 | 23

31. 3. 2019, 10.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141225 / 201 | 516.09
15.00
58.33330000 %
37 / 15 | 10

23. 9. 2018, 14.30 | Kohút Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.460
63 / 15 | 12

7. 10. 2018, 11.30 | Hlubuček Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.200
58 / 15 | 17

28. 10. 2018, 11.30 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.861
54 / 15 | 10

4. 11. 2018, 14.30 | Štok Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.602
83 / 15 | 22

18. 11. 2018, 11.30 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.530
99 / 13 | 29

2. 12. 2018, 11.30 | OTT Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.610
150 / 13 | 51

9. 12. 2018, 11.30 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
11.532
112 / 15 | 26

6. 1. 2019, 11.30 | Dostál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.460
88 / 15 | 15

20. 1. 2019, 11.30 | Vajgert Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.862
150 / 10 | 46

16. 2. 2019, 11.30 | Křivánek Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
15.002
117 / 15 | 27

3. 3. 2019, 11.30 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.802
72 / 15 | 13

17. 3. 2019, 11.30 | OTT Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.802
94 / 15 | 20

20. 3. 2019, 15.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.262
48 / 15 | 15

31. 3. 2019, 11.30 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14637 / 210 | 233.03
4.53
56.87500000 %
47 / 15 | 9

23. 9. 2018, 16.00 | Kohút Ivan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.132
48 / 15 | 23

7. 10. 2018, 13.00 | Vajgert Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.202
34 / 15 | 7

28. 10. 2018, 13.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.262
38 / 15 | 10

4. 11. 2018, 16.00 | Štok Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.530
56 / 15 | 18

18. 11. 2018, 13.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.732
28 / 15 | 6

2. 12. 2018, 13.00 | Svetko Tibor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.860
50 / 15 | 11

9. 12. 2018, 13.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.332
38 / 15 | 8

6. 1. 2019, 13.00 | Zavoral Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.530
68 / 15 | 15

20. 1. 2019, 13.00 | Vajgert Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.532
66 / 15 | 14

16. 2. 2019, 13.00 | Křivánek Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.402
55 / 15 | 8

3. 3. 2019, 13.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.662
37 / 15 | 7

17. 3. 2019, 13.00 | OTT Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.460
39 / 15 | 7

20. 3. 2019, 16.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.602
33 / 15 | 5

31. 3. 2019, 13.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
531153 / 1848 | 80.623
1.071
0.571
76.71320000 %
30 / 32 | 4

6. 9. 2018, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
19 / 40 | 2

6. 9. 2018, 18.40 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
24 / 40 | 4

6. 9. 2018, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
23 / 40 | 8

17. 9. 2018, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
22 / 40 | 4

17. 9. 2018, 18.40 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
24 / 40 | 4

17. 9. 2018, 19.50 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
22 / 40 | 4

2. 10. 2018, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
30 / 38 | 4

2. 10. 2018, 18.40 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
18 / 40 | 6

2. 10. 2018, 19.50 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
5 / 13 | 2

16. 10. 2018, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3840
27 / 40 | 4

16. 10. 2018, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
15 / 21 | 4

16. 10. 2018, 19.50 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7140
30 / 28 | 5

30. 10. 2018, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
29 / 40 | 3

30. 10. 2018, 18.40 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
22 / 40 | 5

30. 10. 2018, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
9 / 24 | 2

12. 11. 2018, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
28 / 40 | 4

12. 11. 2018, 18.40 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
28 / 40 | 4

12. 11. 2018, 19.50 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7000
21 / 40 | 2

12. 12. 2018, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
14 / 40 | 3

12. 12. 2018, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
18 / 40 | 3

12. 12. 2018, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
11 / 40 | 3

3. 1. 2019, 17.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
23 / 40 | 4

3. 1. 2019, 18.40 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
28 / 40 | 4

3. 1. 2019, 19.50 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
30 / 40 | 4

16. 1. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 32 | 6

16. 1. 2019, 18.40 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 39 | 4

16. 1. 2019, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7691
23 / 40 | 4

28. 1. 2019, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
25 / 40 | 4

28. 1. 2019, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
26 / 40 | 4

28. 1. 2019, 19.50 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6501
25 / 40 | 3

13. 2. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
21 / 40 | 4

13. 2. 2019, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
20 / 40 | 5

13. 2. 2019, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
26 / 40 | 5

26. 2. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
23 / 31 | 5

26. 2. 2019, 18.40 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7410
28 / 40 | 6

26. 2. 2019, 19.50 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7000
16 / 40 | 3

12. 3. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
30 / 36 | 5

12. 3. 2019, 18.40 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
8 / 12 | 2

12. 3. 2019, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6660
28 / 40 | 4

7. 4. 2019, 17.30 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
29 / 37 | 4

7. 4. 2019, 18.40 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7830
16 / 31 | 3

7. 4. 2019, 19.50 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5160
24 / 40 | 6

24. 4. 2019, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
16 / 40 | 3

24. 4. 2019, 18.40 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4002
21 / 38 | 3

24. 4. 2019, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5520
30 / 34 | 4

7. 5. 2019, 17.30 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
22 / 40 | 3

7. 5. 2019, 18.40 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
30 / 36 | 3

7. 5. 2019, 19.50 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
10 / 15 | 2

13. 5. 2019, 10.15 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6662
12 / 14 | 4

13. 5. 2019, 11.05 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8572
12 / 15 | 5

13. 5. 2019, 13.35 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8002
11 / 20 | 3

18. 5. 2019, 14.50 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5502
11 / 22 | 2

18. 5. 2019, 15.50 | Korec Jaroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5000

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121537 / 268 | 525.73
16.66
64.04170000 %
200 / 20 | 38

16. 9. 2017, 11.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
10.002
32 / 12 | 18

7. 10. 2017, 11.00 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.660
200 / 12 | 52

14. 10. 2017, 11.00 | Lacina František | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
16.662
115 / 24 | 23

4. 11. 2017, 11.00 | Šilhan Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.790
121 / 25 | 27

18. 11. 2017, 13.00 | Volák Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.840
94 / 25 | 18

13. 1. 2018, 11.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.762
139 / 25 | 24

28. 1. 2018, 13.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.562
117 / 25 | 39

24. 2. 2018, 11.00 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.680
161 / 25 | 29

18. 3. 2018, 11.00 | Martínek František | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.440
168 / 25 | 34

24. 3. 2018, 11.00 | Bechyňová Miluše | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.722
95 / 25 | 17

7. 4. 2018, 13.00 | Bauer Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.802
95 / 25 | 14

15. 4. 2018, 11.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.802

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121418 / 272 | 515.21
11.53
78.77780000 %
150 / 23 | 33

16. 9. 2017, 12.30 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.522
123 / 21 | 23

7. 10. 2017, 12.30 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.850
150 / 13 | 51

14. 10. 2017, 12.30 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
11.532
103 / 22 | 19

4. 11. 2017, 12.30 | Martínek František | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.680
120 / 25 | 23

18. 11. 2017, 14.30 | Hanuš Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.802
88 / 25 | 16

13. 1. 2018, 12.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.522
57 / 25 | 12

28. 1. 2018, 14.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.280
100 / 25 | 17

24. 2. 2018, 12.30 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.002
110 / 23 | 17

18. 3. 2018, 12.30 | Martínek František | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.780
150 / 23 | 24

24. 3. 2018, 12.30 | Bechyňová Miluše | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.522
130 / 22 | 25

7. 4. 2018, 14.30 | Bauer Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.900
137 / 25 | 13

15. 4. 2018, 12.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.482

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15796 / 343 | 152.32
4.28
69.82460000 %
72 / 25 | 9

16. 9. 2017, 14.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.882
56 / 25 | 13

7. 10. 2017, 14.00 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.242
43 / 25 | 12

14. 10. 2017, 14.00 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.722
70 / 25 | 7

4. 11. 2017, 14.00 | Martínek František | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.802
57 / 25 | 13

18. 11. 2017, 16.00 | Merta Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.280
40 / 25 | 7

13. 1. 2018, 14.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.602
75 / 25 | 7

28. 1. 2018, 16.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.002
60 / 14 | 15

11. 2. 2018, 09.00 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
4.282
33 / 20 | 8

11. 2. 2018, 12.00 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.652
45 / 20 | 6

11. 2. 2018, 15.00 | Krahulík Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.250
33 / 25 | 5

24. 2. 2018, 14.00 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.320
36 / 15 | 6

18. 3. 2018, 14.00 | Šilhan Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.400
45 / 25 | 10

24. 3. 2018, 14.00 | Bechyňová Miluše | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.802
51 / 25 | 9

7. 4. 2018, 16.00 | Bauer Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.042
80 / 24 | 10

15. 4. 2018, 14.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
631394 / 2086 | 70.668
1.111
0.666
80.81160000 %
30 / 32 | 4

12. 9. 2017, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 32 | 5

12. 9. 2017, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
27 / 40 | 4

12. 9. 2017, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
30 / 34 | 5

26. 9. 2017, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 37 | 5

26. 9. 2017, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
22 / 40 | 4

26. 9. 2017, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
14 / 40 | 3

24. 10. 2017, 17.30 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
30 / 39 | 7

24. 10. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
28 / 40 | 6

24. 10. 2017, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
11 / 31 | 2

7. 11. 2017, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3540
25 / 31 | 3

7. 11. 2017, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8060
7 / 12 | 2

7. 11. 2017, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5830
27 / 30 | 4

23. 11. 2017, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9000
23 / 40 | 3

23. 11. 2017, 18.45 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
30 / 36 | 3

23. 11. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
28 / 40 | 5

7. 12. 2017, 17.30 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
20 / 40 | 5

7. 12. 2017, 18.45 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
29 / 40 | 5

7. 12. 2017, 20.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
20 / 40 | 3

16. 1. 2018, 17.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
24 / 40 | 3

16. 1. 2018, 18.45 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 35 | 6

16. 1. 2018, 20.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 37 | 2

17. 1. 2018, 17.30 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
22 / 40 | 2

17. 1. 2018, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
29 / 40 | 2

17. 1. 2018, 20.00 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
19 / 40 | 2

30. 1. 2018, 17.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
23 / 40 | 5

30. 1. 2018, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
28 / 40 | 4

30. 1. 2018, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 40 | 4

14. 2. 2018, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
22 / 40 | 4

14. 2. 2018, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
25 / 40 | 4

14. 2. 2018, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
28 / 40 | 4

27. 2. 2018, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
19 / 40 | 4

27. 2. 2018, 18.45 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
28 / 40 | 5

27. 2. 2018, 20.00 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
20 / 40 | 3

11. 3. 2018, 11.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
30 / 29 | 6

11. 3. 2018, 12.15 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 27 | 5

11. 3. 2018, 13.30 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
21 / 40 | 3

13. 3. 2018, 17.30 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5251
30 / 27 | 5

13. 3. 2018, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
30 / 36 | 5

13. 3. 2018, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
18 / 40 | 3

27. 3. 2018, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
20 / 40 | 3

27. 3. 2018, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
19 / 26 | 4

27. 3. 2018, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7300
6 / 15 | 2

31. 3. 2018, 10.40 | Marenčák Gustav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4000
12 / 14 | 4

31. 3. 2018, 12.45 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8572
3 / 11 | 1

31. 3. 2018, 14.25 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2720
10 / 15 | 3

31. 3. 2018, 15.40 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6662
5 / 15 | 2

31. 3. 2018, 18.35 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3332
8 / 15 | 4

31. 3. 2018, 19.50 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5332
13 / 24 | 2

31. 3. 2018, 20.40 | Hambálková Irena | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5410
8 / 24 | 1

31. 3. 2018, 21.05 | Lewis John | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330
30 / 36 | 4

10. 4. 2018, 17.30 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
21 / 26 | 4

10. 4. 2018, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8070
15 / 26 | 3

10. 4. 2018, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5760
29 / 40 | 5

8. 5. 2018, 14.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
23 / 40 | 3

8. 5. 2018, 15.45 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
30 / 30 | 5

8. 5. 2018, 17.00 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
17 / 40 | 2

10. 5. 2018, 17.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
30 / 38 | 4

10. 5. 2018, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
20 / 32 | 4

10. 5. 2018, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
24 / 40 | 4

30. 6. 2018, 11.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
24 / 40 | 4

30. 6. 2018, 12.15 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 34 | 5

30. 6. 2018, 13.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172354 / 332 | 517.09
11.11
66.30990000 %
172 / 25 | 35

22. 10. 2016, 11.00 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.882
135 / 25 | 16

5. 11. 2016, 13.00 | Bauer Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.402
200 / 18 | 36

20. 11. 2016, 11.00 | Procházka Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
11.112
200 / 18 | 39

3. 12. 2016, 11.00 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
11.112
157 / 25 | 32

18. 12. 2016, 11.00 | Jiříček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.280
200 / 23 | 38

15. 1. 2017, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
8.692
125 / 25 | 29

22. 1. 2017, 11.00 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.000
1 / 4 | 1

4. 2. 2017, 10.00 | Hurdálek Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
0.250
138 / 25 | 25

11. 2. 2017, 13.00 | Černý Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.522
200 / 19 | 51

25. 2. 2017, 13.00 | Babický Václav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
10.522
123 / 17 | 25

12. 3. 2017, 13.00 | Landa Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
7.230
114 / 20 | 33

18. 3. 2017, 10.00 | Rulík Kamil | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.702
63 / 7 | 38

26. 3. 2017, 11.00 | Lerch Aleš | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
9.000
178 / 20 | 31

1. 4. 2017, 10.00 | Křivánek Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
8.900
102 / 19 | 29

8. 4. 2017, 13.00 | Hovorka Štěpán | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.360
93 / 17 | 24

23. 4. 2017, 11.00 | Šilhan Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.470
153 / 25 | 20

7. 5. 2017, 11.00 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.120

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171841 / 357 | 355.15
8.33
68.18520000 %
131 / 25 | 17

22. 10. 2016, 12.40 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.242
94 / 25 | 27

5. 11. 2016, 14.40 | Suran Marián | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.762
131 / 25 | 32

20. 11. 2016, 12.40 | Procházka Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.240
79 / 14 | 20

3. 12. 2016, 12.40 | Svetko Tibor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.640
150 / 18 | 18

18. 12. 2016, 12.40 | Volák Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
8.332
140 / 25 | 19

15. 1. 2017, 12.40 | Šlajch Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.602
130 / 25 | 35

22. 1. 2017, 12.40 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.202
62 / 14 | 13

4. 2. 2017, 12.00 | Hurdálek Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.420
86 / 25 | 13

11. 2. 2017, 14.40 | Černý Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.440
117 / 25 | 17

25. 2. 2017, 14.40 | Šibra Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.682
113 / 25 | 25

12. 3. 2017, 14.40 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.522
148 / 20 | 26

18. 3. 2017, 12.00 | Rulík Kamil | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
7.402
50 / 11 | 12

26. 3. 2017, 12.40 | Svetko Tibor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.540
121 / 20 | 34

1. 4. 2017, 12.00 | Křivánek Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.050
101 / 25 | 14

8. 4. 2017, 14.40 | Hovorka Štěpán | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.040
48 / 11 | 11

23. 4. 2017, 12.40 | Šilhan Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.360
140 / 24 | 22

7. 5. 2017, 12.40 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.830

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
241317 / 441 | 202.98
6.00
84.42310000 %
60 / 18 | 14

22. 10. 2016, 14.20 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.332
57 / 25 | 6

5. 11. 2016, 16.20 | Babický Václav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.282
60 / 23 | 13

20. 11. 2016, 14.20 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.602
30 / 9 | 15

3. 12. 2016, 14.20 | Svetko Tibor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.330
60 / 15 | 11

18. 12. 2016, 14.20 | Jiříček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.002
60 / 25 | 7

15. 1. 2017, 14.20 | Marhoun Stanislav st. | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.402
41 / 17 | 10

22. 1. 2017, 14.20 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.410
42 / 20 | 7

4. 2. 2017, 14.00 | Horáček Zdeněk | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.100
60 / 22 | 11

11. 2. 2017, 16.20 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.722
60 / 17 | 20

25. 2. 2017, 16.20 | Šibra Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.522
60 / 11 | 17

12. 3. 2017, 16.20 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.452
86 / 20 | 15

18. 3. 2017, 14.00 | Pecha Libor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.302
57 / 20 | 13

26. 3. 2017, 14.20 | Svetko Tibor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.850
52 / 20 | 11

1. 4. 2017, 14.00 | Horn Zdeněk | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.600
54 / 25 | 11

8. 4. 2017, 16.20 | Jiříček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.160
27 / 12 | 6

23. 4. 2017, 14.20 | Šilhan Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.250
60 / 20 | 9

29. 4. 2017, 10.00 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
3.002
60 / 10 | 12

29. 4. 2017, 11.00 | Krahulík Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
6.002
52 / 17 | 9

29. 4. 2017, 12.00 | Klusáček Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
3.050
60 / 16 | 13

29. 4. 2017, 13.00 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
3.752
56 / 18 | 11

29. 4. 2017, 14.00 | Mráček Rudolf | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
3.110
58 / 21 | 10

29. 4. 2017, 15.00 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
2.760
45 / 22 | 11

29. 4. 2017, 16.00 | Kupec Václav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
2.040
60 / 18 | 11

7. 5. 2017, 14.20 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
481114 / 1801 | 100.618
1.034
77.36110000 %
26 / 37 | 3

27. 9. 2016, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7020
16 / 40 | 2

27. 9. 2016, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
24 / 40 | 4

27. 9. 2016, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
16 / 31 | 3

13. 10. 2016, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5160
30 / 29 | 5

13. 10. 2016, 18.45 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
15 / 27 | 3

13. 10. 2016, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5550
30 / 38 | 5

8. 11. 2016, 17.30 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
21 / 40 | 3

8. 11. 2016, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
15 / 25 | 3

8. 11. 2016, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
14 / 40 | 2

22. 11. 2016, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
18 / 40 | 3

22. 11. 2016, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
29 / 40 | 7

22. 11. 2016, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 39 | 4

8. 12. 2016, 17.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
25 / 40 | 4

8. 12. 2016, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
26 / 40 | 4

8. 12. 2016, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
23 / 40 | 4

20. 12. 2016, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
24 / 40 | 4

20. 12. 2016, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
27 / 40 | 4

20. 12. 2016, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
19 / 40 | 4

3. 1. 2017, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
30 / 36 | 5

3. 1. 2017, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
28 / 40 | 10

3. 1. 2017, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
22 / 40 | 3

19. 1. 2017, 17.30 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
21 / 40 | 4

19. 1. 2017, 18.45 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
16 / 40 | 2

19. 1. 2017, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
18 / 32 | 3

31. 1. 2017, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5620
18 / 40 | 3

31. 1. 2017, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
23 / 28 | 4

31. 1. 2017, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8210
29 / 40 | 5

14. 2. 2017, 17.30 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
15 / 24 | 4

14. 2. 2017, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
24 / 28 | 4

14. 2. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8570
30 / 31 | 6

14. 3. 2017, 17.30 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
26 / 39 | 4

14. 3. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6662
24 / 40 | 4

14. 3. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
30 / 37 | 3

13. 4. 2017, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
25 / 40 | 4

13. 4. 2017, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
23 / 40 | 4

13. 4. 2017, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
21 / 40 | 3

25. 4. 2017, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
14 / 40 | 2

25. 4. 2017, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
21 / 40 | 5

25. 4. 2017, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
24 / 40 | 4

1. 5. 2017, 14.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
29 / 40 | 7

1. 5. 2017, 14.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 40 | 5

1. 5. 2017, 14.00 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
25 / 40 | 6

9. 5. 2017, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 40 | 5

9. 5. 2017, 18.45 | Veselý Lukáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
23 / 40 | 4

9. 5. 2017, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
20 / 40 | 5

17. 5. 2017, 17.30 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
19 / 40 | 3

17. 5. 2017, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
28 / 40 | 4

17. 5. 2017, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141798 / 332 | 585.41
9.52
63.08770000 %
188 / 25 | 32

26. 9. 2015, 10.00 | Koča Pavel | SČ - TD 1. třída
7.522
143 / 25 | 19

25. 10. 2015, 10.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
5.721
128 / 24 | 21

22. 11. 2015, 10.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
5.332
200 / 21 | 39

5. 12. 2015, 10.00 | Svatoň Pavel | SČ - TD 1. třída
9.522
104 / 25 | 12

13. 12. 2015, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ - TD 1. třída
4.162
161 / 25 | 27

9. 1. 2016, 10.00 | Ježek Bohuslav | SČ - TD 1. třída
6.442
160 / 25 | 19

31. 1. 2016, 10.00 | Kult Luboš | SČ - TD 1. třída
6.402
138 / 22 | 20

14. 2. 2016, 10.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
6.270
64 / 25 | 21

27. 2. 2016, 10.00 | Šturc Martin | SČ - TD 1. třída
2.560
68 / 25 | 12

13. 3. 2016, 10.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
2.722
30 / 25 | 9

13. 3. 2016, 10.00 | Russó Emelín | SČ - TD 1. třída
1.200
169 / 25 | 20

26. 3. 2016, 10.00 | Kohút Ivan | SČ - TD 1. třída
6.760
200 / 23 | 58

10. 4. 2016, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
8.692
45 / 17 | 17

17. 4. 2016, 10.00 | Florek Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131622 / 292 | 435.55
8.33
81.10000000 %
150 / 25 | 29

26. 9. 2015, 12.00 | Skala Ivo | SČ - TD 1. třída
6.002
150 / 25 | 25

25. 10. 2015, 12.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
6.002
120 / 25 | 30

22. 11. 2015, 12.00 | Furst Ladislav | SČ - TD 1. třída
4.800
56 / 13 | 13

5. 12. 2015, 12.00 | Šnajberk Václav | SČ - TD 1. třída
4.300
148 / 25 | 23

13. 12. 2015, 12.00 | Häckl Libor | SČ - TD 1. třída
5.922
96 / 25 | 16

9. 1. 2016, 12.00 | Koča Pavel | SČ - TD 1. třída
3.840
150 / 18 | 23

31. 1. 2016, 12.00 | Kult Luboš | SČ - TD 1. třída
8.332
150 / 21 | 38

14. 2. 2016, 12.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
7.141
117 / 25 | 25

27. 2. 2016, 12.00 | Horký Jiří | SČ - TD 1. třída
4.680
150 / 24 | 43

13. 3. 2016, 12.00 | Marenčák Gustav | SČ - TD 1. třída
6.252
109 / 25 | 19

26. 3. 2016, 12.00 | Svatoň Pavel | SČ - TD 1. třída
4.360
150 / 21 | 35

10. 4. 2016, 12.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
7.142
76 / 20 | 8

17. 4. 2016, 12.00 | Florek Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13735 / 284 | 202.58
4.00
89.63410000 %
60 / 24 | 12

26. 9. 2015, 14.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - TD 1. třída
2.502
60 / 24 | 11

25. 10. 2015, 14.00 | Lerch Aleš | SČ - TD 1. třída
2.502
60 / 20 | 14

22. 11. 2015, 14.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
3.002
60 / 15 | 18

5. 12. 2015, 14.00 | Zavoral Luboš | SČ - TD 1. třída
4.002
60 / 22 | 15

13. 12. 2015, 14.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
2.722
50 / 25 | 10

9. 1. 2016, 14.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - TD 1. třída
2.002
60 / 20 | 18

31. 1. 2016, 14.00 | Kult Luboš | SČ - TD 1. třída
3.002
60 / 21 | 9

14. 2. 2016, 14.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
2.852
60 / 21 | 20

27. 2. 2016, 14.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
2.852
53 / 25 | 8

13. 3. 2016, 14.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
2.122
57 / 22 | 7

26. 3. 2016, 14.00 | Svatoň Pavel | SČ - TD 1. třída
2.590
51 / 25 | 9

10. 4. 2016, 14.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
2.042
44 / 20 | 9

17. 4. 2016, 14.00 | Hurdálek Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
551231 / 1842 | 80.668
1.363
81.14700000 %
24 / 40 | 7

4. 10. 2015, 11.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
18 / 27 | 3

4. 10. 2015, 12.10 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6660
17 / 23 | 3

4. 10. 2015, 13.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7390
20 / 40 | 3

4. 10. 2015, 14.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
18 / 40 | 3

4. 10. 2015, 15.40 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
19 / 29 | 4

4. 10. 2015, 16.50 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6550
30 / 39 | 4

11. 10. 2015, 11.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
26 / 40 | 3

11. 10. 2015, 12.10 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
18 / 40 | 3

11. 10. 2015, 13.20 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4501
25 / 40 | 4

11. 10. 2015, 14.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
25 / 40 | 5

11. 10. 2015, 15.40 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
21 / 40 | 5

11. 10. 2015, 16.50 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
30 / 39 | 4

22. 10. 2015, 17.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 40 | 4

22. 10. 2015, 18.10 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
27 / 40 | 4

22. 10. 2015, 19.20 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
19 / 40 | 4

18. 11. 2015, 17.00 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
23 / 40 | 4

18. 11. 2015, 18.10 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
20 / 30 | 5

18. 11. 2015, 19.20 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6660
17 / 40 | 3

1. 12. 2015, 18.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
26 / 40 | 3

1. 12. 2015, 19.10 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
30 / 34 | 4

1. 12. 2015, 20.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
22 / 40 | 4

19. 12. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.5502
30 / 39 | 3

19. 12. 2015, 10.30 | Kupec Václav | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.7692
30 / 22 | 7

19. 12. 2015, 11.00 | Jung Pavel | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
1.3632
29 / 40 | 5

19. 12. 2015, 11.30 | Furst Ladislav | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.7252
28 / 40 | 5

19. 12. 2015, 12.00 | Klír Viktor | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.7002
12 / 37 | 2

12. 1. 2016, 18.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3240
17 / 30 | 2

12. 1. 2016, 19.10 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5660
28 / 40 | 4

12. 1. 2016, 20.20 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 22 | 6

17. 1. 2016, 18.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3632
24 / 40 | 3

17. 1. 2016, 19.10 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
30 / 33 | 5

17. 1. 2016, 20.20 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 30 | 7

7. 2. 2016, 11.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 36 | 3

7. 2. 2016, 12.10 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
20 / 40 | 2

7. 2. 2016, 13.20 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
30 / 37 | 4

7. 2. 2016, 14.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
25 / 40 | 3

7. 2. 2016, 14.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
27 / 40 | 4

7. 2. 2016, 14.30 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
23 / 40 | 6

9. 2. 2016, 18.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
30 / 37 | 5

9. 2. 2016, 19.10 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
30 / 30 | 8

9. 2. 2016, 20.20 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
24 / 40 | 4

24. 3. 2016, 18.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
19 / 40 | 4

24. 3. 2016, 18.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
29 / 40 | 4

24. 3. 2016, 18.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 37 | 4

7. 4. 2016, 18.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8101
30 / 31 | 4

7. 4. 2016, 19.10 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
22 / 40 | 3

7. 4. 2016, 20.20 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
5 / 15 | 2

18. 6. 2016, 09.05 | Uhlíř Bořivoj | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.3330
12 / 15 | 2

18. 6. 2016, 10.45 | Jung Pavel | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.8002
7 / 15 | 2

18. 6. 2016, 11.35 | Frajbiš Miroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.4662
12 / 15 | 4

18. 6. 2016, 12.50 | Korec Jaroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.8002
12 / 15 | 4

18. 6. 2016, 13.15 | Bartaloš Petr | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.8001
11 / 15 | 3

18. 6. 2016, 13.40 | Mondšpígl Tomáš | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.7331
10 / 30 | 3

18. 6. 2016, 15.35 | Uhlíř Bořivoj | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.3330

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172784 / 473 | 445.88
10.52
79.54290000 %
168 / 30 | 35

28. 9. 2014, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
5.602
161 / 30 | 22

12. 10. 2014, 10.00 | Kamenář Přemysl | 2. třída Severní čechy
5.362
190 / 30 | 24

26. 10. 2014, 10.00 | Král Zdeněk | 2. třída Severní čechy
6.332
157 / 30 | 24

9. 11. 2014, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2. třída Severní čechy
5.232
108 / 30 | 19

23. 11. 2014, 10.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
3.602
159 / 30 | 22

7. 12. 2014, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
5.302
184 / 30 | 22

4. 1. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2. třída Severní čechy
6.132
200 / 19 | 37

18. 1. 2015, 10.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
10.522
158 / 30 | 27

1. 2. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
5.262
108 / 30 | 19

15. 2. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
3.600
200 / 28 | 28

1. 3. 2015, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
7.142
200 / 29 | 37

15. 3. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2. třída Severní čechy
6.892
165 / 20 | 44

28. 3. 2015, 10.00 | Svatoň Pavel | 1. třída Severní čechy
8.252
200 / 27 | 26

29. 3. 2015, 10.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
7.402
174 / 20 | 26

4. 4. 2015, 10.00 | Mičan Adolf | 1. třída Severní čechy
8.700
159 / 30 | 38

5. 4. 2015, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2. třída Severní čechy
5.300
93 / 30 | 17

26. 4. 2015, 10.00 | Bachura Jindřich | 2. třída Severní čechy
3.102

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182399 / 447 | 465.36
10.00
85.67860000 %
115 / 27 | 25

28. 9. 2014, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
4.250
150 / 17 | 29

12. 10. 2014, 10.00 | Kamenář Přemysl | 2. třída Severní čechy
8.822
150 / 29 | 26

26. 10. 2014, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
5.172
150 / 24 | 24

9. 11. 2014, 10.00 | OTT Jiří | 2. třída Severní čechy
6.252
135 / 30 | 17

23. 11. 2014, 10.00 | Bachura Jindřich | 2. třída Severní čechy
4.502
103 / 30 | 12

7. 12. 2014, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
3.432
150 / 24 | 20

4. 1. 2015, 10.00 | Kamenář Přemysl | 2. třída Severní čechy
6.252
141 / 30 | 18

18. 1. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
4.702
147 / 24 | 36

1. 2. 2015, 10.00 | OTT Jiří | 2. třída Severní čechy
6.120
60 / 29 | 9

15. 2. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
2.062
150 / 27 | 13

15. 2. 2015, 10.00 | Bachura Jindřich | 2. třída Severní čechy
5.552
150 / 15 | 46

1. 3. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
10.002
150 / 21 | 24

15. 3. 2015, 10.00 | Lendvay Štefan | 2. třída Severní čechy
7.142
72 / 20 | 11

28. 3. 2015, 10.00 | Svatoň Pavel | 1. třída Severní čechy
3.602
150 / 26 | 16

29. 3. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
5.762
161 / 20 | 43

4. 4. 2015, 10.00 | Lerch Aleš | 1. třída Severní čechy
8.052
150 / 24 | 45

5. 4. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
6.252
115 / 30 | 18

26. 4. 2015, 10.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
3.832

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201052 / 425 | 182.47
4.00
85.04450000 %
60 / 27 | 9

28. 9. 2014, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
2.222
60 / 29 | 9

12. 10. 2014, 10.00 | Kamenář Přemysl | 2. třída Severní čechy
2.062
60 / 18 | 18

26. 10. 2014, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 2. třída Severní čechy
3.332
48 / 22 | 6

9. 11. 2014, 10.00 | OTT Jiří | 2. třída Severní čechy
2.180
60 / 25 | 9

23. 11. 2014, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
2.402
60 / 23 | 6

7. 12. 2014, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
2.602
60 / 16 | 16

4. 1. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2. třída Severní čechy
3.752
60 / 30 | 9

18. 1. 2015, 10.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
2.002
50 / 21 | 10

1. 2. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
2.380
47 / 23 | 5

1. 3. 2015, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
2.040
60 / 15 | 14

15. 3. 2015, 10.00 | Ježek Bohuslav | 2. třída Severní čechy
4.002
47 / 20 | 7

28. 3. 2015, 10.00 | Zavoral Luboš | 1. třída Severní čechy
2.352
60 / 25 | 10

29. 3. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.402
67 / 20 | 12

4. 4. 2015, 10.00 | Lerch Aleš | 1. třída Severní čechy
3.352
52 / 25 | 18

5. 4. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
2.080
34 / 15 | 9

18. 4. 2015, 22.00 | Pecha Libor | Oblastní přebory Sev. oblasti
2.260
47 / 15 | 8

18. 4. 2015, 22.00 | Veselý Lukáš | Oblastní přebory Sev. oblasti
3.132
23 / 15 | 5

18. 4. 2015, 22.00 | Čelko Milan | Oblastní přebory Sev. oblasti
1.530
37 / 20 | 7

18. 4. 2015, 22.00 | Rulík Kamil | Oblastní přebory Sev. oblasti
1.850
60 / 21 | 10

26. 4. 2015, 10.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
2.852

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5127 / 194 | 60.654
1.000
1.090
211.66670000 %
32 / 50 | 6

23. 5. 2015, 09.30 | Kupec Václav | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.6400
26 / 50 | 6

23. 5. 2015, 09.30 | Dragoun Ladislav | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.5200
24 / 36 | 3

23. 5. 2015, 09.30 | Guláš František | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.6662
21 / 34 | 4

23. 5. 2015, 09.30 | Jung Pavel | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.6172
24 / 24 | 3

23. 5. 2015, 09.30 | Marenčák Gustav | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
1.0002

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91149 / 161 | 737.13
10.20
51.06670000 %
135 / 20 | 24

28. 9. 2013, 10.00 | Morava Jan | 1.třída - Severní Čechy
6.752
69 / 10 | 14

5. 10. 2013, 10.00 | Veselý Lukáš | 1.třída - Severní Čechy
6.900
204 / 20 | 73

7. 12. 2013, 10.00 | Šemík Jan | 1.třída - Severní Čechy
10.202
99 / 20 | 16

4. 1. 2014, 10.00 | Kozák Milan | 1.třída - Severní Čechy
4.950
147 / 20 | 29

18. 1. 2014, 10.00 | Hejlik Petr | 1.třída - Severní Čechy
7.350
112 / 20 | 25

15. 2. 2014, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
5.602
123 / 20 | 30

8. 3. 2014, 10.00 | Pecha Libor | 1.třída - Severní Čechy
6.150
149 / 20 | 65

22. 3. 2014, 10.00 | Kozák Milan | 1.třída - Severní Čechy
7.452
111 / 11 | 23

12. 4. 2014, 10.00 | Růžička Vojtěch | 1.třída - Severní Čechy
10.090

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8905 / 152 | 305.95
8.45
56.56250000 %
106 / 20 | 25

5. 10. 2013, 10.00 | Veselý Lukáš | 1.třída - Severní Čechy
5.300
169 / 20 | 30

7. 12. 2013, 10.00 | Veselý Lukáš | 1.třída - Severní Čechy
8.450
135 / 20 | 23

4. 1. 2014, 10.00 | Okruta Petr | 1.třída - Severní Čechy
6.752
85 / 20 | 11

18. 1. 2014, 10.00 | Růžička Vojtěch | 1.třída - Severní Čechy
4.250
96 / 20 | 15

15. 2. 2014, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
4.800
100 / 20 | 21

8. 3. 2014, 10.00 | Veselý Lukáš | 1.třída - Severní Čechy
5.000
60 / 12 | 11

22. 3. 2014, 10.00 | Šnajberk Václav | 1.třída - Severní Čechy
5.000
154 / 20 | 29

12. 4. 2014, 10.00 | Hejlik Petr | 1.třída - Severní Čechy
7.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9476 / 177 | 162.68
3.25
66.11110000 %
48 / 20 | 13

28. 9. 2013, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
2.402
49 / 20 | 12

5. 10. 2013, 10.00 | Zachariáš Jan | 1.třída - Severní Čechy
2.452
57 / 20 | 10

7. 12. 2013, 10.00 | Černý Miloslav | 1.třída - Severní Čechy
2.852
44 / 20 | 12

4. 1. 2014, 10.00 | Kozák Milan | 1.třída - Severní Čechy
2.200
52 / 17 | 15

18. 1. 2014, 10.00 | Hejlik Marek | 1.třída - Severní Čechy
3.050
54 / 20 | 14

15. 2. 2014, 10.00 | Morava Jan | 1.třída - Severní Čechy
2.702
65 / 20 | 16

8. 3. 2014, 10.00 | Veselý Lukáš | 1.třída - Severní Čechy
3.252
65 / 20 | 16

22. 3. 2014, 10.00 | Kozák Milan | 1.třída - Severní Čechy
3.252
42 / 20 | 7

12. 4. 2014, 10.00 | Růžička Vojtěch | 1.třída - Severní Čechy
2.100

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1115 / 20 | 235.75
5.75
100.00000000 %
115 / 20 | 23

28. 9. 2013, 10.00 | Lerch Aleš | 1.třída - Severní Čechy
5.752

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152486 / 385 | 796.45
10.00
82.86670000 %
197 / 23 | 31

16. 9. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
8.560
200 / 24 | 54

14. 10. 2012, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
8.332
144 / 30 | 25

28. 10. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1.třída - Severní Čechy
4.802
200 / 23 | 23

18. 11. 2012, 10.00 | Kamenář Přemysl | 1.třída - Severní Čechy
8.692
200 / 20 | 79

25. 11. 2012, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
10.002
141 / 30 | 19

9. 12. 2012, 10.00 | Čelko Milan | 1.třída - Severní Čechy
4.700
116 / 19 | 19

6. 1. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
6.100
129 / 30 | 42

27. 1. 2013, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
4.302
172 / 25 | 35

3. 2. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
6.880
200 / 22 | 31

17. 2. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
9.092
191 / 30 | 63

24. 2. 2013, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1.třída - Severní Čechy
6.362
200 / 29 | 27

17. 3. 2013, 10.00 | Ježek Bohuslav | 1.třída - Severní Čechy
6.892
123 / 30 | 24

31. 3. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
4.100
86 / 20 | 20

21. 4. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
4.300
187 / 30 | 32

27. 4. 2013, 10.00 | Kult Luboš | 1.třída - Severní Čechy
6.232

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162280 / 414 | 555.50
7.50
95.00000000 %
133 / 22 | 21

16. 9. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
6.040
150 / 30 | 23

14. 10. 2012, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
5.002
150 / 20 | 29

28. 10. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
7.502
141 / 30 | 16

18. 11. 2012, 10.00 | Ježek Bohuslav | 1.třída - Severní Čechy
4.702
121 / 24 | 33

25. 11. 2012, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
5.040
125 / 30 | 21

9. 12. 2012, 10.00 | Čelko Milan | 1.třída - Severní Čechy
4.162
138 / 26 | 25

6. 1. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
5.300
150 / 21 | 55

27. 1. 2013, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
7.142
150 / 26 | 31

27. 1. 2013, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
5.762
150 / 27 | 24

3. 2. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
5.552
122 / 30 | 17

17. 2. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
4.062
150 / 27 | 23

24. 2. 2013, 00.00 | Tauterman Vlastislav | 1.třída - Severní Čechy
5.552
150 / 22 | 36

17. 3. 2013, 10.00 | Beneš Slávek | 1.třída - Severní Čechy
6.812
150 / 28 | 27

31. 3. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
5.352
150 / 21 | 31

21. 4. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
7.142
150 / 30 | 23

27. 4. 2013, 10.00 | Bachura Jindřich | 1.třída - Severní Čechy
5.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15842 / 302 | 192.78
7.50
93.55560000 %
48 / 20 | 9

16. 9. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
2.400
60 / 19 | 15

14. 10. 2012, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
3.152
60 / 20 | 15

28. 10. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
3.002
60 / 20 | 17

18. 11. 2012, 10.00 | Ježek Bohuslav | 1.třída - Severní Čechy
3.002
60 / 13 | 12

25. 11. 2012, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
4.612
59 / 26 | 8

9. 12. 2012, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
2.260
60 / 8 | 19

6. 1. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
7.502
36 / 28 | 5

27. 1. 2013, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
1.280
60 / 18 | 10

3. 2. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
3.332
60 / 23 | 12

17. 2. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
2.602
60 / 21 | 9

24. 2. 2013, 00.00 | Ježek Bohuslav | 1.třída - Severní Čechy
2.852
60 / 24 | 11

17. 3. 2013, 10.00 | Beneš Slávek | 1.třída - Severní Čechy
2.502
60 / 25 | 15

31. 3. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
2.402
39 / 24 | 6

21. 4. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
1.620
60 / 13 | 13

27. 4. 2013, 10.00 | Kult Luboš | 1.třída - Severní Čechy
4.612

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142073 / 253 | 558.19
13.47
49.35710000 %
107 / 20 | 24

2. 10. 2011, 13.00 | Krahulík Miroslav | 2. liga - Čechy
5.350
120 / 12 | 26

16. 10. 2011, 13.00 | Faltys Pavel | 2. liga - Čechy
10.000
171 / 20 | 29

30. 10. 2011, 13.00 | Hlubuček Petr | 2. liga - Čechy
8.552
96 / 16 | 19

13. 11. 2011, 13.00 | Verner Karel | 2. liga - Čechy
6.000
166 / 19 | 35

27. 11. 2011, 13.00 | Mičan Adolf | 2. liga - Čechy
8.730
158 / 20 | 26

11. 12. 2011, 13.00 | Pešta Martin | 2. liga - Čechy
7.900
181 / 20 | 49

22. 1. 2012, 13.00 | Čermák Miroslav | 2. liga - Čechy
9.050
223 / 20 | 52

29. 1. 2012, 13.00 | Lendvay David | 2. liga - Čechy
11.152
146 / 20 | 40

12. 2. 2012, 13.00 | Faltys Pavel | 2. liga - Čechy
7.300
159 / 15 | 46

19. 2. 2012, 13.00 | Müller Martin | 2. liga - Čechy
10.600
133 / 20 | 55

4. 3. 2012, 13.00 | Verner Karel | 2. liga - Čechy
6.652
94 / 20 | 18

18. 3. 2012, 13.00 | Hetfleiš Filip | 2. liga - Čechy
4.700
63 / 12 | 21

7. 4. 2012, 13.00 | Pešta Martin | 2. liga - Čechy
5.250
256 / 19 | 35

8. 4. 2012, 13.00 | Lendvay David | 2. liga - Čechy
13.470

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141823 / 276 | 526.60
9.35
65.10710000 %
132 / 20 | 25

2. 10. 2011, 13.00 | Lacina František | 2. liga - Čechy
6.602
125 / 20 | 21

16. 10. 2011, 13.00 | Křivánek Petr | 2. liga - Čechy
6.250
105 / 20 | 20

30. 10. 2011, 13.00 | Hlubuček Petr | 2. liga - Čechy
5.252
72 / 16 | 20

13. 11. 2011, 13.00 | Vápeník Rudolf | 2. liga - Čechy
4.500
145 / 20 | 28

27. 11. 2011, 13.00 | Svetko Tibor | 2. liga - Čechy
7.250
187 / 20 | 24

11. 12. 2011, 13.00 | Pechr Miroslav | 2. liga - Čechy
9.352
85 / 20 | 13

22. 1. 2012, 13.00 | Krahulík Miroslav | 2. liga - Čechy
4.250
165 / 20 | 33

29. 1. 2012, 13.00 | Okruta Petr | 2. liga - Čechy
8.252
147 / 20 | 52

12. 2. 2012, 13.00 | Vrabec Martin | 2. liga - Čechy
7.352
143 / 20 | 28

19. 2. 2012, 13.00 | Müller Martin | 2. liga - Čechy
7.150
120 / 20 | 21

4. 3. 2012, 13.00 | Vápeník Rudolf | 2. liga - Čechy
6.002
129 / 20 | 23

18. 3. 2012, 13.00 | Mičan Adolf | 2. liga - Čechy
6.452
140 / 20 | 29

7. 4. 2012, 13.00 | Suran Marián | 2. liga - Čechy
7.002
128 / 20 | 27

8. 4. 2012, 13.00 | Lendvay David | 2. liga - Čechy
6.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14731 / 244 | 222.99
5.33
65.26790000 %
61 / 20 | 14

2. 10. 2011, 13.00 | Lacina František | 2. liga - Čechy
3.052
39 / 20 | 8

16. 10. 2011, 13.00 | Vrabec Martin | 2. liga - Čechy
1.950
56 / 20 | 22

30. 10. 2011, 13.00 | Zavoral Luboš | 2. liga - Čechy
2.802
80 / 15 | 16

13. 11. 2011, 13.00 | Verner Karel | 2. liga - Čechy
5.332
65 / 20 | 9

27. 11. 2011, 13.00 | Svetko Tibor | 2. liga - Čechy
3.252
57 / 20 | 12

11. 12. 2011, 13.00 | Pešta Martin | 2. liga - Čechy
2.852
59 / 20 | 9

22. 1. 2012, 13.00 | Krahulík Miroslav | 2. liga - Čechy
2.950
58 / 20 | 11

29. 1. 2012, 13.00 | Šnajberk Václav | 2. liga - Čechy
2.902
66 / 20 | 12

12. 2. 2012, 13.00 | Vrabec Martin | 2. liga - Čechy
3.302
0

19. 2. 2012, 13.00 | Růžička Vojtěch | 2. liga - Čechy
0
44 / 18 | 12

4. 3. 2012, 13.00 | Vápeník Rudolf | 2. liga - Čechy
2.440
46 / 18 | 6

18. 3. 2012, 13.00 | Mičan Adolf | 2. liga - Čechy
2.550
73 / 20 | 16

7. 4. 2012, 13.00 | Fořt Milan | 2. liga - Čechy
3.652
27 / 13 | 6

8. 4. 2012, 13.00 | Šnajberk Václav | 2. liga - Čechy
2.070

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142026 / 264 | 627.67
11.55
48.23810000 %
136 / 20 | 62

31. 8. 2010, 10.00 | Bača Libor | II.liga A
6.800
103 / 20 | 21

26. 9. 2010, 10.00 | Růžička Vojtěch | II.liga A
5.150
147 / 20 | 29

17. 10. 2010, 10.00 | Procházka Milan | II.liga A
7.352
171 / 20 | 32

7. 11. 2010, 10.00 | Jíša Karel | II.liga A
8.552
39 / 8 | 17

21. 11. 2010, 10.00 | Absolon Jiří | II.liga A
4.870
137 / 16 | 45

5. 12. 2010, 10.00 | Tázler Jaroslav | II.liga A
8.560
116 / 20 | 44

12. 12. 2010, 10.00 | Okruta Petr | II.liga A
5.802
98 / 20 | 14

9. 1. 2011, 10.00 | Růžička Vojtěch | II.liga A
4.900
112 / 20 | 26

23. 1. 2011, 10.00 | Krahulík Miroslav | II.liga A
5.600
231 / 20 | 49

6. 2. 2011, 10.00 | Vápeník Rudolf | II.liga A
11.550
143 / 20 | 34

20. 2. 2011, 10.00 | Jíša Karel | II.liga A
7.150
215 / 20 | 37

27. 2. 2011, 10.00 | Král Petr | II.liga A
10.752
182 / 20 | 32

13. 3. 2011, 08.00 | Svoboda Pavel | II.liga A
9.100
196 / 20 | 29

3. 4. 2011, 08.00 | Okruta Petr | II.liga A
9.802

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141629 / 273 | 435.96
8.17
58.17860000 %
83 / 20 | 25

31. 8. 2010, 10.00 | Bača Libor | II.liga A
4.150
133 / 20 | 22

26. 9. 2010, 10.00 | Růžička Vojtěch | II.liga A
6.650
123 / 20 | 21

17. 10. 2010, 10.00 | Faltys Pavel | II.liga A
6.152
145 / 20 | 24

7. 11. 2010, 10.00 | Kupec Václav | II.liga A
7.251
126 / 19 | 43

21. 11. 2010, 10.00 | Absolon Jiří | II.liga A
6.630
103 / 20 | 27

5. 12. 2010, 10.00 | Svoboda Pavel | II.liga A
5.151
87 / 20 | 13

12. 12. 2010, 10.00 | Okruta Petr | II.liga A
4.350
75 / 20 | 16

9. 1. 2011, 10.00 | Růžička Vojtěch | II.liga A
3.750
102 / 20 | 17

23. 1. 2011, 10.00 | Krahulík Miroslav | II.liga A
5.100
151 / 20 | 31

6. 2. 2011, 10.00 | Vápeník Rudolf | II.liga A
7.550
87 / 20 | 13

20. 2. 2011, 10.00 | Jíša Karel | II.liga A
4.350
116 / 17 | 36

27. 2. 2011, 10.00 | Král Petr | II.liga A
6.820
159 / 20 | 29

13. 3. 2011, 08.00 | Novotný Aleš | II.liga A
7.952
139 / 17 | 36

3. 4. 2011, 08.00 | Šnajberk Václav | II.liga A
8.170

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14817 / 272 | 213.00
4.00
72.94640000 %
56 / 20 | 14

31. 8. 2010, 10.00 | Vápeník Rudolf | II.liga A
2.802
75 / 20 | 15

26. 9. 2010, 10.00 | Růžička Vojtěch | II.liga A
3.752
75 / 20 | 20

17. 10. 2010, 10.00 | Faltys Pavel | II.liga A
3.752
68 / 20 | 16

7. 11. 2010, 10.00 | Jíša Karel | II.liga A
3.402
55 / 14 | 11

21. 11. 2010, 10.00 | Toth Jiří | II.liga A
3.920
60 / 20 | 14

5. 12. 2010, 10.00 | Novotný Aleš | II.liga A
3.002
53 / 20 | 11

12. 12. 2010, 10.00 | Okruta Petr | II.liga A
2.650
80 / 20 | 21

9. 1. 2011, 10.00 | Růžička Vojtěch | II.liga A
4.002
56 / 20 | 12

23. 1. 2011, 10.00 | Krahulík Miroslav | II.liga A
2.802
42 / 20 | 10

6. 2. 2011, 10.00 | Landa Josef | II.liga A
2.100
34 / 18 | 9

20. 2. 2011, 10.00 | Polma Jaroslav | II.liga A
1.880
61 / 20 | 10

27. 2. 2011, 10.00 | Toth Jiří | II.liga A
3.050
75 / 20 | 16

13. 3. 2011, 08.00 | Novotný Aleš | II.liga A
3.752
27 / 20 | 4

3. 4. 2011, 08.00 | Šnajberk Václav | II.liga A
1.350

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121956 / 323 | 506.05
10.00
65.20000000 %
114 / 30 | 14

3. 10. 2009, 13.00 | Kubala Pavel | SČ - I.Třída
3.800
165 / 30 | 35

17. 10. 2009, 10.00 | Kaplan Zdeněk | SČ - I.Třída
5.500
185 / 30 | 21

31. 10. 2009, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ - I.Třída
6.162
151 / 30 | 23

14. 11. 2009, 10.00 | Vlasák Radek | SČ - I.Třída
5.030
187 / 30 | 32

5. 12. 2009, 10.00 | Kubala Pavel | SČ - I.Třída
6.232
250 / 25 | 50

12. 12. 2009, 10.00 | Vlasák Radek | SČ - I.Třída
10.002
185 / 28 | 24

19. 12. 2009, 10.00 | Svetko Tibor | SČ - I.Třída
6.600
170 / 30 | 35

23. 1. 2010, 10.00 | Náhlík Pavel | SČ - I.Třída
5.662
189 / 30 | 33

30. 1. 2010, 13.00 | Holub Jan | SČ - I.Třída
6.302
178 / 30 | 45

13. 2. 2010, 10.00 | Svetko Tibor | SČ - I.Třída
5.932
182 / 30 | 33

20. 2. 2010, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ - I.Třída
6.062
0

27. 3. 2010, 10.00 | Mates Jaroslav | SČ - I.Třída
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121802 / 321 | 375.61
7.14
75.08330000 %
107 / 30 | 15

3. 10. 2009, 13.00 | Kubala Pavel | SČ - I.Třída
3.562
200 / 28 | 37

17. 10. 2009, 10.00 | Kaplan Zdeněk | SČ - I.Třída
7.142
105 / 30 | 10

31. 10. 2009, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ - I.Třída
3.502
178 / 30 | 32

14. 11. 2009, 10.00 | Vlasák Radek | SČ - I.Třída
5.932
168 / 30 | 21

5. 12. 2009, 10.00 | Kubala Pavel | SČ - I.Třída
5.602
200 / 30 | 20

12. 12. 2009, 10.00 | Okruta Petr | SČ - I.Třída
6.662
200 / 29 | 20

19. 12. 2009, 10.00 | Svetko Tibor | SČ - I.Třída
6.892
136 / 30 | 30

23. 1. 2010, 10.00 | Náhlík Pavel | SČ - I.Třída
4.532
184 / 30 | 26

30. 1. 2010, 13.00 | Holub Jan | SČ - I.Třída
6.132
124 / 24 | 20

13. 2. 2010, 10.00 | Svetko Tibor | SČ - I.Třída
5.160
200 / 30 | 18

20. 2. 2010, 10.00 | Lendvay David | SČ - I.Třída
6.662
0

27. 3. 2010, 10.00 | Mates Jaroslav | SČ - I.Třída
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12815 / 272 | 162.99
4.70
84.89580000 %
51 / 30 | 6

3. 10. 2009, 13.00 | Kubala Pavel | SČ - I.Třída
1.702
76 / 30 | 13

17. 10. 2009, 10.00 | Tomášek Roman | SČ - I.Třída
2.530
73 / 30 | 9

31. 10. 2009, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ - I.Třída
2.432
80 / 22 | 13

14. 11. 2009, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ - I.Třída
3.632
80 / 25 | 14

5. 12. 2009, 10.00 | Kubala Pavel | SČ - I.Třída
3.202
80 / 29 | 9

12. 12. 2009, 10.00 | Vlasák Radek | SČ - I.Třída
2.752
73 / 25 | 12

19. 12. 2009, 10.00 | Guláš František | SČ - I.Třída
2.920
80 / 27 | 11

23. 1. 2010, 10.00 | Náhlík Pavel | SČ - I.Třída
2.962
80 / 17 | 13

30. 1. 2010, 13.00 | Holub Jan | SČ - I.Třída
4.702
80 / 23 | 14

13. 2. 2010, 10.00 | Marek Pavel | SČ - I.Třída
3.472
62 / 14 | 16

20. 2. 2010, 10.00 | Kozák Adam | SČ - I.Třída
4.420
0

27. 3. 2010, 10.00 | Mates Jaroslav | SČ - I.Třída
2

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12216 / 298 | 80.724
1.250
60.00000000 %
0

18. 10. 2009, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0
0

18. 10. 2009, 12.00 | Hetfleiš Filip | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0
0

18. 10. 2009, 13.00 | Holub Jan | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0
22 / 39 | 4

15. 11. 2009, 09.00 | Hetfleiš Filip | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.5640
18 / 29 | 6

15. 11. 2009, 12.00 | Březina Radek | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.6200
30 / 40 | 4

15. 11. 2009, 13.00 | Kubala Pavel | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.7502
9 / 14 | 2

13. 12. 2009, 09.00 | Hejlik Pavel ml. | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.6420
30 / 24 | 8

13. 12. 2009, 10.00 | Häckl Libor | SČ - DRUŽSTVA - 3B
1.2502
30 / 37 | 4

13. 12. 2009, 11.00 | Hetfleiš Filip | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.8102
23 / 40 | 5

21. 2. 2010, 09.00 | Holub Jan | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.5752
25 / 35 | 4

21. 2. 2010, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.7140
29 / 40 | 5

21. 2. 2010, 13.00 | Vojtěch Jaroslav | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.7252

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
203337 / 506 | 606.59
10.86
66.74000000 %
234 / 30 | 37

20. 9. 2008, 10.00 | Růžička Vojtěch | SČ 1.třída
7.802
212 / 30 | 30

27. 9. 2008, 10.00 | Richter Dietmar | SČ 1.třída
7.060
185 / 30 | 31

11. 10. 2008, 10.00 | Marek Pavel | SČ 1.třída
6.160
188 / 26 | 42

18. 10. 2008, 13.00 | Englic Martin | SČ 1.třída
7.230
250 / 30 | 40

25. 10. 2008, 10.00 | Pilný Zdeněk | SČ 1.třída
8.332
214 / 30 | 31

8. 11. 2008, 10.00 | Rubej Horst | SČ 1.třída
7.132
77 / 11 | 25

22. 11. 2008, 10.00 | Hejlik Marek | SČ 1.třída
7.000
227 / 30 | 41

29. 11. 2008, 10.00 | Okruta Petr | SČ 1.třída
7.562
99 / 20 | 23

6. 12. 2008, 10.00 | Kupec Václav | SČ 1.třída
4.950
142 / 30 | 26

13. 12. 2008, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.třída
4.730
54 / 11 | 15

10. 1. 2009, 10.00 | Hejlik Marek | SČ 1.třída
4.900
0

17. 1. 2009, 13.00 | Holub Jan | SČ 1.třída
2
161 / 30 | 30

24. 1. 2009, 10.00 | Jíša Karel | SČ 1.třída
5.360
138 / 30 | 31

31. 1. 2009, 10.00 | Jíša Karel | SČ 1.třída
4.600
185 / 25 | 24

7. 2. 2009, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.třída
7.400
221 / 30 | 24

14. 2. 2009, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ 1.třída
7.362
160 / 30 | 60

21. 2. 2009, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ 1.třída
5.332
138 / 30 | 39

28. 2. 2009, 10.00 | Okruta Petr | SČ 1.třída
4.600
202 / 30 | 23

14. 3. 2009, 10.00 | Mudroch Josef | SČ 1.třída
6.732
250 / 23 | 39

28. 3. 2009, 10.00 | Okruta Petr | SČ 1.třída
10.862

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
202918 / 535 | 465.45
9.09
72.95000000 %
129 / 29 | 22

20. 9. 2008, 10.00 | Růžička Vojtěch | SČ 1.třída
4.440
77 / 30 | 11

27. 9. 2008, 10.00 | Kupec Václav | SČ 1.třída
2.560
170 / 30 | 18

11. 10. 2008, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.třída
5.662
200 / 30 | 20

18. 10. 2008, 13.00 | Holub Jan | SČ 1.třída
6.662
89 / 30 | 16

25. 10. 2008, 10.00 | Šurkala Miroslav | SČ 1.třída
2.960
200 / 22 | 33

8. 11. 2008, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ 1.třída
9.092
128 / 25 | 16

22. 11. 2008, 10.00 | Hejlik Marek | SČ 1.třída
5.120
118 / 30 | 22

29. 11. 2008, 10.00 | Rubej Horst | SČ 1.třída
3.930
200 / 30 | 45

6. 12. 2008, 10.00 | Jíša Karel | SČ 1.třída
6.662
124 / 30 | 16

13. 12. 2008, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.třída
4.132
174 / 27 | 40

10. 1. 2009, 10.00 | Růžička Vojtěch | SČ 1.třída
6.440
0

17. 1. 2009, 13.00 | Holub Jan | SČ 1.třída
2
200 / 27 | 31

24. 1. 2009, 10.00 | Jíša Karel | SČ 1.třída
7.402
157 / 30 | 28

31. 1. 2009, 10.00 | Jíša Karel | SČ 1.třída
5.230
200 / 25 | 32

7. 2. 2009, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.třída
8.002
177 / 30 | 26

14. 2. 2009, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ 1.třída
5.902
102 / 20 | 22

21. 2. 2009, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ 1.třída
5.100
148 / 30 | 20

28. 2. 2009, 10.00 | Kozák Adam | SČ 1.třída
4.932
161 / 30 | 21

14. 3. 2009, 10.00 | Šurkala Miroslav | SČ 1.třída
5.362
164 / 30 | 46

28. 3. 2009, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ 1.třída
5.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201374 / 452 | 243.03
5.33
85.87500000 %
54 / 20 | 11

20. 9. 2008, 10.00 | Hejlik Petr | SČ 1.třída
2.700
71 / 27 | 14

27. 9. 2008, 10.00 | Jíša Karel | SČ 1.třída
2.620
53 / 21 | 7

11. 10. 2008, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.třída
2.520
59 / 30 | 13

18. 10. 2008, 13.00 | Holub Jan | SČ 1.třída
1.960
80 / 23 | 15

25. 10. 2008, 10.00 | Holub Jan | SČ 1.třída
3.472
80 / 16 | 14

8. 11. 2008, 10.00 | Okruta Petr | SČ 1.třída
5.002
80 / 25 | 11

22. 11. 2008, 10.00 | Růžička Vojtěch | SČ 1.třída
3.202
80 / 18 | 20

29. 11. 2008, 10.00 | Rubej Horst | SČ 1.třída
4.442
73 / 25 | 11

6. 12. 2008, 10.00 | Kupec Václav | SČ 1.třída
2.920
76 / 30 | 13

13. 12. 2008, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.třída
2.532
80 / 26 | 14

10. 1. 2009, 10.00 | Hejlik Petr | SČ 1.třída
3.072
0

17. 1. 2009, 13.00 | Šurkala Miroslav | SČ 1.třída
2
80 / 20 | 23

24. 1. 2009, 10.00 | Richter Dietmar | SČ 1.třída
4.002
73 / 27 | 10

31. 1. 2009, 10.00 | Kupec Václav | SČ 1.třída
2.700
80 / 24 | 17

7. 2. 2009, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.třída
3.332
80 / 15 | 24

14. 2. 2009, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.třída
5.332
46 / 19 | 8

21. 2. 2009, 10.00 | Hejlik Petr | SČ 1.třída
2.420
69 / 30 | 12

28. 2. 2009, 10.00 | Rubej Horst | SČ 1.třída
2.300
80 / 26 | 16

14. 3. 2009, 10.00 | Mudroch Josef | SČ 1.třída
3.072
80 / 30 | 10

28. 3. 2009, 10.00 | Okruta Petr | SČ 1.třída
2.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17397 / 648 | 90.612
0.909
77.84310000 %
21 / 40 | 4

5. 10. 2008, 09.00 | Pytlík Miroslav | 3B-SČ 1.třída
0.5251
21 / 40 | 3

5. 10. 2008, 09.00 | Pilný Zdeněk | 3B-SČ 1.třída
0.5252
26 / 40 | 4

5. 10. 2008, 09.00 | Hetfleiš Filip | 3B-SČ 1.třída
0.6502
22 / 38 | 3

30. 11. 2008, 09.00 | Bálek Martin | 3B-SČ 1.třída
0.5780
22 / 40 | 3

30. 11. 2008, 09.00 | Pytlík Miroslav | 3B-SČ 1.třída
0.5500
18 / 40 | 3

30. 11. 2008, 09.00 | Polma Jaroslav | 3B-SČ 1.třída
0.4500
21 / 40 | 3

18. 1. 2009, 09.00 | Pytlík Miroslav | 3B-SČ 1.třída
0.5250
17 / 40 | 5

18. 1. 2009, 09.00 | Kupec Václav | 3B-SČ 1.třída
0.4251
18 / 36 | 3

18. 1. 2009, 09.00 | Bálek Martin | 3B-SČ 1.třída
0.5000
24 / 40 | 4

8. 3. 2009, 09.00 | Häckl Libor | 3B-SČ 1.třída
0.6000
26 / 40 | 9

8. 3. 2009, 09.00 | Englic Martin | 3B-SČ 1.třída
0.6502
17 / 31 | 4

8. 3. 2009, 09.00 | Jíša Karel | 3B-SČ 1.třída
0.5480
30 / 36 | 4

30. 5. 2009, 09.00 | Šindler Karel | Oblastní přebor 3 BAND
0.8332
30 / 33 | 4

30. 5. 2009, 09.00 | Šlezinger Miroslav | Oblastní přebor 3 BAND
0.9092
26 / 40 | 4

30. 5. 2009, 09.00 | Lupínek Jiří | Oblastní přebor 3 BAND
0.6502
28 / 40 | 5

30. 5. 2009, 09.00 | Suchý Vítěslav | Oblastní přebor 3 BAND
0.7002
30 / 34 | 6

30. 5. 2009, 09.00 | Jung Pavel | Oblastní přebor 3 BAND
0.8822

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101616 / 257 | 446.28
13.88
64.64000000 %
125 / 22 | 37

22. 9. 2007, 10.00 | Hejlik Marek | SČ-1.
5.680
215 / 30 | 28

20. 10. 2007, 10.00 | Guláš František | SČ-1.
7.160
143 / 30 | 35

3. 11. 2007, 10.00 | Mudroch Josef | SČ-1.
4.760
250 / 18 | 44

24. 11. 2007, 10.00 | Soldán Petr | SČ-1.
13.882
41 / 12 | 12

8. 12. 2007, 10.00 | Tomášek Roman | SČ-1.
3.410
227 / 30 | 30

5. 1. 2008, 10.00 | Růžička Vojtěch | SČ-1.
7.560
135 / 30 | 20

26. 1. 2008, 10.00 | Guláš František | SČ-1.
4.500
150 / 30 | 26

9. 2. 2008, 10.00 | Šurkala Miroslav | SČ-1.
5.002
176 / 30 | 33

1. 3. 2008, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-1.
5.862
154 / 25 | 30

22. 3. 2008, 10.00 | Kaplan Zdeněk | SČ-1.
6.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101523 / 232 | 456.56
10.00
76.15000000 %
190 / 30 | 26

22. 9. 2007, 10.00 | Hejlik Marek | SČ-1.
6.332
159 / 24 | 25

20. 10. 2007, 10.00 | Mičan Adolf | SČ-1.
6.620
130 / 30 | 30

3. 11. 2007, 10.00 | Kocábek Pavel | SČ-1.
4.330
200 / 20 | 45

24. 11. 2007, 10.00 | Svetko Tibor | SČ-1.
10.002
200 / 22 | 28

8. 12. 2007, 10.00 | Appeltauer Michal | SČ-1.
9.092
73 / 22 | 17

5. 1. 2008, 10.00 | Hejlik Marek | SČ-1.
3.310
175 / 30 | 29

26. 1. 2008, 10.00 | Mičan Adolf | SČ-1.
5.832
196 / 30 | 24

9. 2. 2008, 10.00 | Kocábek Pavel | SČ-1.
6.532
0

1. 3. 2008, 10.00 | Mlýnek Radomír | SČ-1.
2
200 / 24 | 22

22. 3. 2008, 10.00 | Tomášek Roman | SČ-1.
8.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10733 / 252 | 222.90
5.33
91.62500000 %
77 / 30 | 12

22. 9. 2007, 10.00 | Růžička Vojtěch | SČ-1.
2.562
80 / 23 | 11

20. 10. 2007, 10.00 | Guláš František | SČ-1.
3.472
77 / 30 | 10

3. 11. 2007, 10.00 | Kocábek Pavel | SČ-1.
2.562
80 / 27 | 10

24. 11. 2007, 10.00 | Svetko Tibor | SČ-1.
2.961
80 / 15 | 22

8. 12. 2007, 10.00 | Appeltauer Michal | SČ-1.
5.332
51 / 28 | 8

5. 1. 2008, 10.00 | Růžička Vojtěch | SČ-1.
1.820
64 / 29 | 16

26. 1. 2008, 10.00 | Guláš František | SČ-1.
2.200
68 / 19 | 21

9. 2. 2008, 10.00 | Kocábek Pavel | SČ-1.
3.570
76 / 26 | 10

1. 3. 2008, 10.00 | Svetko Tibor | SČ-1.
2.920
80 / 25 | 14

22. 3. 2008, 10.00 | Kaplan Zdeněk | SČ-1.
3.202

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31831 / 1268 | 60.655
1.250
83.10000000 %
30 / 36 | 4

30. 9. 2007, 15.00 | Náhlík Pavel | 3B/SČ
0.8332
23 / 40 | 4

30. 9. 2007, 15.00 | Kaplan Zdeněk | 3B/SČ
0.5750
26 / 40 | 5

30. 9. 2007, 15.00 | Novotný Ivan | 3B/SČ
0.6500
10 / 25 | 2

14. 10. 2007, 15.00 | Březina Radek | 3B/SČ
0.4000
16 / 40 | 3

14. 10. 2007, 15.00 | Mikolášek Aleš | 3B/SČ
0.4000
20 / 39 | 2

14. 10. 2007, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | 3B/SČ
0.5120
19 / 40 | 2

28. 10. 2007, 15.00 | Fencl Radimír | 3B/SČ
0.4752
30 / 37 | 6

28. 10. 2007, 15.00 | Vojtěch Jaroslav | 3B/SČ
0.8102
24 / 40 | 6

28. 10. 2007, 15.00 | Daněk Přemysl | 3B/SČ
0.6002
25 / 40 | 3

13. 1. 2008, 15.00 | Novotný Ivan | 3B/SČ
0.6252
24 / 40 | 4

13. 1. 2008, 15.00 | Tomášek Roman | 3B/SČ
0.6002
30 / 24 | 5

13. 1. 2008, 15.00 | Kaplan Zdeněk | 3B/SČ
1.2502
23 / 40 | 3

3. 2. 2008, 15.00 | Vojtěch Jaroslav | 3B/SČ
0.5752
30 / 34 | 6

3. 2. 2008, 15.00 | Pytlík Miroslav | 3B/SČ
0.8822
30 / 38 | 6

3. 2. 2008, 15.00 | Daněk Přemysl | 3B/SČ
0.7892
27 / 40 | 6

17. 2. 2008, 15.00 | Hetfleiš Filip | 3B/SČ
0.6750
30 / 37 | 5

17. 2. 2008, 15.00 | Rodina Jindřich | 3B/SČ
0.8102
24 / 40 | 3

17. 2. 2008, 15.00 | Jíša Karel | 3B/SČ
0.6000
19 / 31 | 3

20. 2. 2008, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | 3B/SČ
0.6120
20 / 23 | 5

20. 2. 2008, 15.00 | Březina Radek | 3B/SČ
0.8690
25 / 40 | 5

20. 2. 2008, 15.00 | Mikolášek Aleš | 3B/SČ
0.6250
29 / 40 | 3

2. 3. 2008, 15.00 | Hetfleiš Filip | 3B/SČ
0.7252
30 / 38 | 5

2. 3. 2008, 15.00 | Jíša Karel | 3B/SČ
0.7892
19 / 40 | 3

2. 3. 2008, 15.00 | Kupec Václav | 3B/SČ
0.4750
34 / 54 | 5

24. 5. 2008, 00.00 | Hetfleiš Filip | Oblastní přebor trojband
0.6292
29 / 60 | 3

24. 5. 2008, 00.00 | Procházka Bohumil | Oblastní přebor trojband
0.4832
37 / 55 | 5

24. 5. 2008, 00.00 | Jung Pavel | Oblastní přebor trojband
0.6722
40 / 49 | 4

24. 5. 2008, 00.00 | Suchý Vítěslav | Oblastní přebor trojband
0.8162
40 / 55 | 5

24. 5. 2008, 00.00 | Šlezinger Miroslav | Oblastní přebor trojband
0.7272
36 / 60 | 4

24. 5. 2008, 00.00 | Lupínek Jiří | Oblastní přebor trojband
0.6002
32 / 53 | 4

24. 5. 2008, 00.00 | Guláš František | Oblastní přebor trojband
0.6030

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132415 / 363 | 386.65
9.25
74.30770000 %
195 / 30 | 30

16. 9. 2006, 10.00 | Křenovský Petr | SČ-1.
6.502
250 / 28 | 33

23. 9. 2006, 10.00 | Rathuský Milan | SČ-1.
8.922
158 / 30 | 21

14. 10. 2006, 10.00 | Hetfleiš Filip | SČ-1.
5.260
204 / 30 | 26

28. 10. 2006, 10.00 | Šurkala Miroslav | SČ-1.
6.802
18 / 9 | 8

11. 11. 2006, 10.00 | Bálek Martin | SČ-1.
2.000
136 / 30 | 16

25. 11. 2006, 10.00 | Appeltauer Michal | SČ-1.
4.532
211 / 30 | 29

9. 12. 2006, 10.00 | Svetko Tibor | SČ-1.
7.030
163 / 30 | 30

20. 1. 2007, 10.00 | Svach Herbert | SČ-1.
5.432
213 / 29 | 27

3. 2. 2007, 10.00 | Jíša Karel | SČ-1.
7.340
207 / 30 | 38

17. 2. 2007, 10.00 | Šurkala Miroslav | SČ-1.
6.900
219 / 30 | 24

3. 3. 2007, 10.00 | Studničný Ján | SČ-1.
7.302
250 / 27 | 33

17. 3. 2007, 11.00 | Palmai Zoltán | SČ-1.
9.252
191 / 30 | 27

7. 4. 2007, 10.00 | Svetko Tibor | SČ-1.
6.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132026 / 366 | 385.53
8.80
77.92310000 %
105 / 30 | 14

16. 9. 2006, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-1.
3.502
164 / 30 | 24

23. 9. 2006, 10.00 | Vacín Milan | SČ-1.
5.462
200 / 28 | 27

14. 10. 2006, 10.00 | Jíša Karel | SČ-1.
7.141
151 / 30 | 20

28. 10. 2006, 10.00 | Mudroch Josef | SČ-1.
5.032
173 / 27 | 32

11. 11. 2006, 10.00 | Dostál Jiří | SČ-1.
6.400
168 / 30 | 19

25. 11. 2006, 10.00 | Novotný Ivan | SČ-1.
5.600
177 / 30 | 29

9. 12. 2006, 10.00 | Mlýnek Radomír | SČ-1.
5.902
177 / 30 | 37

20. 1. 2007, 10.00 | Kaplan Zdeněk | SČ-1.
5.902
130 / 23 | 22

3. 2. 2007, 10.00 | Hetfleiš Filip | SČ-1.
5.650
143 / 28 | 23

17. 2. 2007, 10.00 | Kocábek Pavel | SČ-1.
5.100
106 / 30 | 19

3. 3. 2007, 10.00 | Fryček Vladimír | SČ-1.
3.530
176 / 20 | 38

17. 3. 2007, 11.00 | Appeltauer Michal | SČ-1.
8.800
156 / 30 | 16

7. 4. 2007, 10.00 | Svetko Tibor | SČ-1.
5.202

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13960 / 317 | 203.02
4.21
92.30770000 %
80 / 23 | 13

16. 9. 2006, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-1.
3.472
80 / 22 | 20

23. 9. 2006, 10.00 | Rathuský Milan | SČ-1.
3.632
61 / 30 | 13

14. 10. 2006, 10.00 | Hetfleiš Filip | SČ-1.
2.031
80 / 29 | 11

28. 10. 2006, 10.00 | Kocábek Pavel | SČ-1.
2.752
60 / 28 | 9

11. 11. 2006, 10.00 | Bálek Martin | SČ-1.
2.140
75 / 23 | 13

25. 11. 2006, 10.00 | Appeltauer Michal | SČ-1.
3.260
80 / 19 | 19

9. 12. 2006, 10.00 | Mlýnek Radomír | SČ-1.
4.212
61 / 23 | 15

20. 1. 2007, 10.00 | Rathuský Milan | SČ-1.
2.650
80 / 26 | 11

3. 2. 2007, 10.00 | Jíša Karel | SČ-1.
3.072
63 / 24 | 13

17. 2. 2007, 10.00 | Kocábek Pavel | SČ-1.
2.620
80 / 21 | 10

3. 3. 2007, 10.00 | Dostál Jiří | SČ-1.
3.802
80 / 26 | 8

17. 3. 2007, 11.00 | Appeltauer Michal | SČ-1.
3.072
80 / 23 | 12

7. 4. 2007, 10.00 | Kříž Marcel | SČ-1.
3.472

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12172 / 368 | 50.467
0.857
47.77780000 %
11 / 26 | 2

8. 10. 2006, 10.30 | Hejlik Pavel ml. | 3B/SČ
0.4230
0

8. 10. 2006, 13.30 | Bachura Jindřich | 3B/SČ
2
30 / 35 | 5

8. 10. 2006, 16.30 | Pytlík Miroslav | 3B/SČ
0.8572
17 / 40 | 4

5. 11. 2006, 09.00 | Procházka Bohumil | 3B/SČ
0.4252
18 / 40 | 3

5. 11. 2006, 13.30 | Pytlík Miroslav | 3B/SČ
0.4500
16 / 40 | 2

5. 11. 2006, 15.00 | Dostál Jiří | 3B/SČ
0.4002
0

3. 12. 2006, 09.00 | Fršlínek Arnošt | 3B/SČ
2
13 / 35 | 4

3. 12. 2006, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | 3B/SČ
0.3710
14 / 40 | 2

3. 12. 2006, 16.30 | Nechyba Miloslav | 3B/SČ
0.3500
13 / 32 | 3

25. 2. 2007, 09.00 | Mikolášek Aleš | 3B/SČ
0.4060
19 / 40 | 4

25. 2. 2007, 13.30 | Třeštík Tomáš | 3B/SČ
0.4751
21 / 40 | 4

25. 2. 2007, 15.00 | Vojtěch Jaroslav | 3B/SČ
0.5252