User
New userChange password

Hajný David

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
8113 / 400 | 4 | 30.282
0.380
47.08330000 %
16 / 50 | 3 | 2

14. 9. 2019, 14.00 | Vítek Jiří | ZS 3B I. LIGA
0.3202
19 / 50 | 3 | 2

15. 9. 2019, 11.00 | Roček Josef | ZS 3B I. LIGA
0.3800
10 / 50 | 2 | 1

5. 10. 2019, 14.00 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.2000
13 / 50 | 2 | 1

19. 10. 2019, 14.30 | Peter Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.2600
12 / 50 | 2 | 2

4. 1. 2020, 14.00 | Vítek Jiří | ZS 3B I. LIGA
0.2402
18 / 50 | 2 | 2

5. 1. 2020, 11.00 | Jiříček Petr | ZS 3B I. LIGA
0.3602
11 / 50 | 3 | 1

1. 2. 2020, 15.30 | Ručka Damián | ZS 3B I. LIGA
0.2200
14 / 50 | 4 | 3

2. 2. 2020, 12.30 | Filip Antonín | ZS 3B I. LIGA
0.2800

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8108 / 314 | 50.343
0.450
45.00000000 %
15 / 40 | 2

22. 9. 2018, 14.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.3752
11 / 34 | 2

23. 9. 2018, 11.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.3230
18 / 40 | 4

5. 1. 2019, 14.00 | Roček Josef | ZS 3B I. LIGA
0.4502
12 / 40 | 2

6. 1. 2019, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B I. LIGA
0.3002
16 / 40 | 3

23. 2. 2019, 11.00 | Mikurda Dalibor | ZS 3B I. LIGA
0.4002
17 / 40 | 5

23. 2. 2019, 17.30 | Šnyta Radek | ZS 3B I. LIGA
0.4250
10 / 40 | 2

24. 2. 2019, 11.00 | Cakl Marek | ZS 3B I. LIGA
0.2501
9 / 40 | 3

9. 3. 2019, 14.30 | Kováč Aladar | ZS 3B I. LIGA
0.2250

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
48 / 45 | 20.177
0.266
16.66670000 %
4 / 15 | 2

28. 4. 2018, 09.15 | Dostál Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2662
4 / 15 | 1

28. 4. 2018, 10.30 | Hroník Jaroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2660
0 / 15 | 0

28. 4. 2018, 16.45 | Ježek Bohuslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
00

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
533 / 143 | 30.230
0.275
33.00000000 %
7 / 30 | 2

18. 9. 2015, 11.00 | Czech Zenon | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.2330
6 / 30 | 3

18. 9. 2015, 14.00 | Sibai Fouad | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.2000
5 / 24 | 1

27. 8. 2016, 11.00 | Purkyt Tomáš | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.2080
8 / 29 | 2

27. 8. 2016, 13.00 | Sibai Fouad | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.2750
7 / 30 | 2

27. 8. 2016, 15.00 | Pešta Martin | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.2332

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
440 / 120 | 50.333
0.433
64.51610000 %
13 / 30 | 5

13. 3. 2015, 00.00 | Soukup Roman | VS MČR Trojband
0.4331
9 / 30 | 2

13. 3. 2015, 00.00 | Tůma Jakub | VS MČR Trojband
0.3000
10 / 30 | 3

13. 3. 2015, 00.00 | Soukup Roman | VS MČR Trojband
0.3331
8 / 30 | 2

13. 3. 2015, 00.00 | Uher Miroslav ml. | VS MČR Trojband
0.2660

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12248 / 459 | 6 | 30.540
1.000
68.88890000 %
7 / 36 | 2

22. 9. 2019, 11.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.1940
23 / 40 | 4

22. 9. 2019, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
11 / 40 | 3

22. 9. 2019, 13.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
30 / 33 | 3 | 2

9. 10. 2019, 17.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
21 / 40 | 3 | 2

9. 10. 2019, 18.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5251
30 / 30 | 4 | 3

9. 10. 2019, 19.30 | Faltys Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
17 / 40 | 5 | 2

4. 12. 2019, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
24 / 40 | 6 | 3

4. 12. 2019, 18.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6000
20 / 40 | 5 | 3

4. 12. 2019, 19.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5001
19 / 40 | 5 | 3

18. 12. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
21 / 40 | 3 | 2

18. 12. 2019, 18.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
25 / 40 | 4 | 3

18. 12. 2019, 19.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20288 / 672 | 50.428
0.736
52.74730000 %
14 / 40 | 5

19. 9. 2018, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
13 / 40 | 5

19. 9. 2018, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3252
16 / 40 | 3

19. 9. 2018, 19.50 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
15 / 29 | 3

3. 1. 2019, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5170
15 / 40 | 3

3. 1. 2019, 18.40 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3751
11 / 40 | 2

3. 1. 2019, 19.50 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
12 / 40 | 3

14. 1. 2019, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3002
19 / 40 | 2

14. 1. 2019, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
14 / 40 | 2

14. 1. 2019, 19.50 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3502
17 / 40 | 2

30. 1. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
23 / 40 | 5

30. 1. 2019, 18.40 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
22 / 40 | 4

30. 1. 2019, 19.50 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
14 / 35 | 2

6. 4. 2019, 10.00 | Řehůřek Luděk | 29. MČR TROJBAND MS
0.4000
14 / 19 | 2

6. 4. 2019, 11.15 | Hudák Jan | 29. MČR TROJBAND MS
0.7360
23 / 40 | 4

7. 4. 2019, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
22 / 40 | 4

7. 4. 2019, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
13 / 40 | 3

7. 4. 2019, 19.50 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
4 / 6 | 2

13. 5. 2019, 09.25 | Suchopárek Jan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6660
4 / 8 | 2

13. 5. 2019, 11.05 | Pešta Martin | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5000
3 / 15 | 1

13. 5. 2019, 12.45 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2000

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27402 / 884 | 70.454
0.727
58.51530000 %
29 / 40 | 4

12. 9. 2017, 17.30 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7251
17 / 40 | 5

12. 9. 2017, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
21 / 40 | 2

12. 9. 2017, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
13 / 40 | 2

25. 10. 2017, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
13 / 40 | 3

25. 10. 2017, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
16 / 40 | 3

25. 10. 2017, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
14 / 28 | 3

6. 12. 2017, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
12 / 35 | 3

6. 12. 2017, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3420
21 / 40 | 2

17. 1. 2018, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
17 / 40 | 2

17. 1. 2018, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
24 / 40 | 2

17. 1. 2018, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
20 / 40 | 3

14. 2. 2018, 17.30 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
19 / 40 | 3

14. 2. 2018, 18.45 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4751
11 / 40 | 3

14. 2. 2018, 20.00 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
8 / 15 | 3

31. 3. 2018, 10.40 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5331
6 / 15 | 2

31. 3. 2018, 11.55 | Vašek Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4000
10 / 15 | 4

31. 3. 2018, 12.20 | Truhlář Jan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6662
5 / 15 | 2

31. 3. 2018, 14.50 | Hambálková Irena | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330
9 / 15 | 4

31. 3. 2018, 17.20 | Truhlář Jan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6002
7 / 15 | 4

31. 3. 2018, 19.00 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4662
8 / 11 | 3

31. 3. 2018, 19.50 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7270
13 / 40 | 3

11. 4. 2018, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
29 / 40 | 7

11. 4. 2018, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
11 / 40 | 3

11. 4. 2018, 20.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
15 / 40 | 3

30. 6. 2018, 17.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
20 / 40 | 3

30. 6. 2018, 18.45 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
14 / 40 | 2

30. 6. 2018, 20.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
59946 / 2109 | 50.448
1.000
0.266
57.50760000 %
21 / 40 | 3

28. 9. 2016, 17.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
29 / 40 | 4

28. 9. 2016, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
22 / 40 | 4

28. 9. 2016, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
22 / 40 | 4

27. 10. 2016, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
24 / 40 | 4

27. 10. 2016, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
11 / 40 | 3

27. 10. 2016, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
15 / 40 | 3

8. 11. 2016, 17.30 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
16 / 40 | 3

8. 11. 2016, 18.45 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
21 / 40 | 4

8. 11. 2016, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
17 / 40 | 3

24. 11. 2016, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
17 / 40 | 4

24. 11. 2016, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
13 / 40 | 3

24. 11. 2016, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
23 / 40 | 3

6. 12. 2016, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
11 / 40 | 2

6. 12. 2016, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
13 / 40 | 2

6. 12. 2016, 20.00 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
30 / 39 | 4

20. 12. 2016, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
27 / 40 | 4

20. 12. 2016, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
10 / 40 | 3

20. 12. 2016, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
16 / 40 | 2

5. 1. 2017, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
19 / 40 | 2

5. 1. 2017, 18.45 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
17 / 40 | 3

5. 1. 2017, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
11 / 40 | 2

2. 2. 2017, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
9 / 34 | 3

2. 2. 2017, 18.45 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2640
12 / 40 | 3

2. 2. 2017, 20.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3002
20 / 40 | 4

20. 2. 2017, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
23 / 40 | 4

20. 2. 2017, 18.45 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
9 / 40 | 2

20. 2. 2017, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
14 / 40 | 3

28. 2. 2017, 17.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
18 / 40 | 3

28. 2. 2017, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
18 / 40 | 3

28. 2. 2017, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
15 / 40 | 3

14. 3. 2017, 17.30 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
22 / 40 | 4

14. 3. 2017, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
12 / 40 | 2

14. 3. 2017, 20.00 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
25 / 40 | 4

20. 3. 2017, 17.30 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
19 / 40 | 4

20. 3. 2017, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
6 / 37 | 2

20. 3. 2017, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1620
12 / 25 | 3

30. 3. 2017, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4800
14 / 40 | 2

30. 3. 2017, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
22 / 40 | 4

30. 3. 2017, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
11 / 39 | 2

11. 4. 2017, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2820
10 / 40 | 2

11. 4. 2017, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
30 / 40 | 5

11. 4. 2017, 20.00 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
15 / 40 | 4

25. 4. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
16 / 40 | 4

25. 4. 2017, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
25 / 40 | 4

25. 4. 2017, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
9 / 18 | 3

30. 4. 2017, 11.00 | Soukup Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.5000
13 / 20 | 5

30. 4. 2017, 12.00 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.6502
15 / 18 | 4

30. 4. 2017, 12.30 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.8332
15 / 15 | 4

30. 4. 2017, 13.30 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.0001
13 / 20 | 4

30. 4. 2017, 14.00 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.6502
15 / 20 | 4

30. 4. 2017, 14.30 | Vejvoda Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.7502
0

30. 4. 2017, 15.00 | Uhlíř Bořivoj | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
2
5 / 30 | 2

30. 4. 2017, 17.00 | Vejvoda Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.1660
16 / 40 | 2

11. 5. 2017, 17.30 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
16 / 40 | 3

11. 5. 2017, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
13 / 40 | 3

11. 5. 2017, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
5 / 14 | 2

20. 5. 2017, 13.30 | Stareček Vladimír | MS MČR TROJBAND
0.3570
18 / 30 | 3

20. 5. 2017, 19.30 | Váša Marek | MS MČR TROJBAND
0.6000
11 / 30 | 3

21. 5. 2017, 11.30 | Truhlář Jan | MS MČR TROJBAND
0.3660

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
166 / 25 | 92.64
2.64
33.00000000 %
66 / 25 | 9

27. 3. 2016, 13.00 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.642

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
125 / 25 | 61.00
1.00
16.66670000 %
25 / 25 | 6

27. 3. 2016, 14.40 | Kožíšek Jiří | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131 / 25 | 71.24
1.24
51.66670000 %
31 / 25 | 7

27. 3. 2016, 16.20 | Kožíšek Jiří | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.240

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
55861 / 1845 | 80.466
1.111
0.583
61.23760000 %
6 / 15 | 3

12. 9. 2015, 11.00 | Truhlář Jan | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.4002
14 / 36 | 2

12. 9. 2015, 11.00 | Bartaloš Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.3880
16 / 33 | 2

12. 9. 2015, 11.00 | Markup Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.4842
8 / 12 | 2

12. 9. 2015, 11.20 | Markup Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6662
4 / 12 | 1

12. 9. 2015, 12.00 | Bartaloš Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.3330
5 / 12 | 2

12. 9. 2015, 12.20 | Uhlíř Bořivoj | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.4162
9 / 40 | 2

23. 9. 2015, 18.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
28 / 40 | 4

23. 9. 2015, 19.10 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
18 / 39 | 3

23. 9. 2015, 20.20 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4610
20 / 40 | 3

6. 10. 2015, 18.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
10 / 40 | 2

6. 10. 2015, 19.10 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
22 / 40 | 3

6. 10. 2015, 20.20 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
20 / 40 | 8

11. 10. 2015, 14.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
15 / 40 | 4

11. 10. 2015, 15.40 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3751
13 / 40 | 4

11. 10. 2015, 16.50 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
17 / 40 | 3

21. 10. 2015, 17.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
24 / 40 | 3

21. 10. 2015, 18.10 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
21 / 40 | 5

21. 10. 2015, 19.20 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5251
13 / 33 | 3

19. 11. 2015, 18.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3930
20 / 40 | 3

19. 11. 2015, 18.10 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
15 / 40 | 3

19. 11. 2015, 19.20 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
19 / 40 | 4

13. 12. 2015, 14.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4751
22 / 40 | 3

13. 12. 2015, 15.40 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
24 / 40 | 5

13. 12. 2015, 16.50 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
19 / 40 | 4

26. 1. 2016, 18.00 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
8 / 40 | 2

26. 1. 2016, 19.10 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
19 / 40 | 5

26. 1. 2016, 20.20 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
20 / 39 | 3

4. 2. 2016, 18.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5120
19 / 40 | 3

4. 2. 2016, 19.10 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
16 / 22 | 3

4. 2. 2016, 20.20 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7270
16 / 40 | 3

9. 2. 2016, 17.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
5 / 40 | 1

9. 2. 2016, 18.10 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1250
19 / 40 | 4

9. 2. 2016, 19.20 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4751
9 / 40 | 2

21. 2. 2016, 11.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
30 / 27 | 5

21. 2. 2016, 12.10 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
28 / 40 | 5

21. 2. 2016, 13.20 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
20 / 40 | 3

8. 3. 2016, 17.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
18 / 40 | 3

8. 3. 2016, 19.20 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
11 / 22 | 5

22. 3. 2016, 18.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
16 / 35 | 3

22. 3. 2016, 19.10 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4570
22 / 40 | 3

22. 3. 2016, 20.20 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
21 / 40 | 3

24. 3. 2016, 18.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
14 / 40 | 3

24. 3. 2016, 18.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
18 / 40 | 4

24. 3. 2016, 18.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
28 / 40 | 6

7. 4. 2016, 18.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
9 / 40 | 2

7. 4. 2016, 19.10 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
18 / 40 | 3

7. 4. 2016, 20.20 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
2 / 15 | 1

18. 6. 2016, 09.05 | Đuranović Miodrag | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.1330
6 / 15 | 3

18. 6. 2016, 09.55 | Pešta Martin | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.4000
9 / 15 | 3

18. 6. 2016, 10.45 | Soukup Roman | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.6000
8 / 15 | 3

18. 6. 2016, 11.35 | Smotlacha Miroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.5331
6 / 15 | 2

18. 6. 2016, 12.25 | Hruška Vilém | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.4000
15 / 18 | 5

18. 6. 2016, 14.05 | Smotlacha Miroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.8332
16 / 30 | 3

18. 6. 2016, 15.35 | Soukup Roman | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.5332
13 / 25 | 3

18. 6. 2016, 16.50 | Korec Jaroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.5200

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151 / 25 | 92.04
2.04
25.50000000 %
51 / 25 | 9

23. 5. 2015, 13.00 | Vejvoda Vladimír | 1. třída Střední Čechy
2.040

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
127 / 25 | 21.08
1.08
18.00000000 %
27 / 25 | 2

23. 5. 2015, 13.00 | Vejvoda Vladimír | 1. třída Střední Čechy
1.080

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4108 / 99 | 71.09
1.44
36.00000000 %
34 / 37 | 3

4. 4. 2015, 10.15 | Šilhan Jaroslav | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS
0.910
15 / 17 | 3

4. 4. 2015, 11.30 | Pešta Martin | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS
0.880
23 / 20 | 4

4. 4. 2015, 14.00 | Mondšpígl Tomáš | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS
1.150
36 / 25 | 7

23. 5. 2015, 13.00 | Vejvoda Vladimír | 1. třída Střední Čechy
1.440

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
43670 / 1571 | 50.426
0.700
42.45880000 %
12 / 40 | 3

16. 9. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3000
14 / 40 | 4

16. 9. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
18 / 40 | 3

16. 9. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4502
20 / 40 | 3

5. 10. 2014, 10.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5000
22 / 40 | 3

5. 10. 2014, 10.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
18 / 40 | 3

5. 10. 2014, 10.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4500
22 / 40 | 4

5. 10. 2014, 16.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
14 / 33 | 3

5. 10. 2014, 16.00 | Pešta Martin | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4240
21 / 40 | 5

5. 10. 2014, 16.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
19 / 40 | 4

16. 10. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4750
20 / 40 | 4

16. 10. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5002
10 / 40 | 2

16. 10. 2014, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2500
17 / 26 | 3

27. 11. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6530
8 / 31 | 2

27. 11. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2580
17 / 37 | 3

27. 11. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4590
20 / 40 | 4

4. 12. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5002
16 / 40 | 4

4. 12. 2014, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4002
13 / 40 | 2

4. 12. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
6 / 9 | 3

27. 12. 2014, 11.00 | Novák Radek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6660
4 / 15 | 1

27. 12. 2014, 11.00 | Bartaloš Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2660
3 / 15 | 1

27. 12. 2014, 11.00 | Krausová Veronika | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2000
4 / 15 | 2

27. 12. 2014, 11.00 | Purkyt Tomáš | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2660
15 / 40 | 3

5. 2. 2015, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3750
22 / 40 | 3

5. 2. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5500
28 / 40 | 4

5. 2. 2015, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
17 / 40 | 4

7. 2. 2015, 16.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
20 / 40 | 3

7. 2. 2015, 16.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5002
16 / 40 | 3

7. 2. 2015, 16.00 | Černý Milan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4001
13 / 40 | 3

24. 2. 2015, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
13 / 40 | 3

24. 2. 2015, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
7 / 40 | 3

24. 2. 2015, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.1750
15 / 40 | 4

3. 3. 2015, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3750
15 / 40 | 3

3. 3. 2015, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3752
14 / 40 | 2

3. 3. 2015, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
20 / 36 | 4

16. 4. 2015, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5550
17 / 40 | 4

16. 4. 2015, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
17 / 40 | 3

16. 4. 2015, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
25 / 40 | 4

28. 4. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6252
17 / 40 | 3

28. 4. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
21 / 40 | 4

28. 4. 2015, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
15 / 40 | 2

29. 5. 2015, 00.00 | Markup Petr | MS MČR Trojband
0.3750
16 / 40 | 3

29. 5. 2015, 00.00 | Korec Jaroslav | MS MČR Trojband
0.4000
9 / 34 | 2

29. 5. 2015, 00.00 | Hudák Jan | MS MČR Trojband
0.2640

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163 / 25 | 82.52
2.52
31.50000000 %
63 / 25 | 8

6. 10. 2013, 00.00 | Šramel Peter | 1.třída Západní Čechy
2.520

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132 / 25 | 41.28
1.28
21.33330000 %
32 / 25 | 4

6. 10. 2013, 00.00 | Klusáček Petr | 1.třída Západní Čechy
1.280

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
249 / 50 | 40.98
1.32
40.83330000 %
33 / 25 | 3

6. 10. 2013, 00.00 | Šramel Peter | 1.třída Západní Čechy
1.320
16 / 25 | 4

23. 3. 2014, 13.30 | Nepevný Pavel | 1.třída Západní Čechy
0.640

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36448 / 1365 | 40.328
0.550
41.48150000 %
16 / 40 | 2

19. 9. 2013, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4002
22 / 40 | 4

19. 9. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5502
12 / 40 | 2

19. 9. 2013, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3001
11 / 40 | 3

3. 10. 2013, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2750
11 / 30 | 3

3. 10. 2013, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3660
9 / 40 | 4

3. 10. 2013, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2250
14 / 40 | 4

15. 10. 2013, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3501
10 / 40 | 2

15. 10. 2013, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2500
14 / 40 | 3

15. 10. 2013, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3500
11 / 40 | 3

14. 11. 2013, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2750
15 / 40 | 3

14. 11. 2013, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3752
14 / 40 | 3

14. 11. 2013, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3500
7 / 25 | 2

28. 11. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2800
15 / 40 | 4

28. 11. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3750
5 / 19 | 2

28. 11. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2630
16 / 40 | 3

12. 12. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4002
16 / 40 | 3

12. 12. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4000
14 / 40 | 4

12. 12. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3500
14 / 40 | 3

14. 1. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3500
13 / 40 | 3

14. 1. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3252
16 / 40 | 4

14. 1. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4002
9 / 40 | 2

30. 1. 2014, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2250
15 / 40 | 2

30. 1. 2014, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3750
17 / 40 | 3

30. 1. 2014, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4250
7 / 40 | 1

11. 2. 2014, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.1750
6 / 40 | 2

11. 2. 2014, 17.30 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.1500
12 / 40 | 2

11. 2. 2014, 17.30 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3001
13 / 40 | 3

16. 3. 2014, 13.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3250
12 / 40 | 3

16. 3. 2014, 13.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3000
13 / 40 | 3

16. 3. 2014, 13.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3250
7 / 28 | 2

27. 3. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2500
10 / 40 | 3

27. 3. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2500
15 / 28 | 3

27. 3. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5350
7 / 35 | 2

10. 4. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2000
19 / 40 | 2

10. 4. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4752
11 / 40 | 2

10. 4. 2014, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2750