Kocián Jan

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
18408 / 684 | 7 | 40.596
0.810
75.55560000 %
23 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D3 1. Třída
0.5752
25 / 40 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.6252
16 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B D3 1. Třída
0.4000
30 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.7502
20 / 32 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.6250
22 / 33 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.6660
20 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 17.00 | Kezsely Radim | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
15 / 26 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.5760
27 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.6752
18 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2020, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.4500
29 / 40 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2020, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.7252
27 / 36 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2020, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.7500
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 16.00 | Ručka Damián | SM 3B D3 1. Třída
0.7002
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B D3 1. Třída
0.8102
20 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 17.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.5002
17 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 18.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.4252
21 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 19.00 | Kramarz Daniel | SM 3B D3 1. Třída
0.5250

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10594 / 187 | 143.17
4.45
29.70000000 %
73 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2018, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
3.652
66 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2018, 17.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
3.300
69 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2018, 17.00 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
3.452
64 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2018, 17.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
3.200
52 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2019, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
2.602
52 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2019, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
2.600
32 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2019, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
1.600
25 / 7 | 10
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2019, 17.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1. Třída
3.570
72 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2019, 17.00 | Ožog Jan | SM TD 1. Třída
3.602
89 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2019, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
4.452

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10708 / 189 | 233.74
5.50
47.20000000 %
53 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2018, 18.00 | Janoš Daniel | SM TD 1. Třída
2.652
62 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
3.100
62 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2018, 18.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
3.102
110 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2018, 18.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
5.502
75 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2019, 18.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
3.752
78 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2019, 18.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
3.900
70 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2019, 18.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
3.500
36 / 9 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2019, 18.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
4.000
69 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2019, 18.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
3.450
93 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2019, 18.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
4.652

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10348 / 191 | 141.82
2.65
58.00000000 %
29 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2018, 19.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
1.450
31 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
1.550
39 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2018, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
1.950
15 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2018, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
0.880
53 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2019, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
2.652
28 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2019, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
1.400
38 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2019, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
1.900
30 / 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2019, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1. Třída
2.140
40 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2019, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1. Třída
2.002
45 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 2019, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
2.252

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30687 / 1165 | 70.589
0.821
76.33330000 %
25 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.6252
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.5002
27 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.7940
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.6752
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.8102
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.5502
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.4252
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 18.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.3250
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.4500
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 17.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.6252
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.00 | Hájek Jiří | SM 3B 1. Třída
0.6502
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.6752
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.5750
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.5752
21 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.5830
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.5750
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.6752
23 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.8210
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.6001
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
0.5752
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.6002
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.3750
30 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 18.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.7502
29 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 19.00 | Kolder Milan | SM 3B 1. Třída
0.7252
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.5502
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.7660
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 19.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.5002
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.4502
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4752
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.5752

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6410 / 120 | 253.41
6.00
34.16670000 %
44 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
14. 9. 2017, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
2.200
75 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2017, 17.00 | Večeřa Petr | SM TD 1. Třída
3.750
70 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2018, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
3.502
120 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2018, 17.00 | Cibulka Jan | SM TD 1. Třída
6.002
58 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2018, 17.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
2.900
43 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2018, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
2.150

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6401 / 111 | 193.61
4.30
44.55560000 %
37 / 11 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 9. 2017, 18.10 | Cebula Tomáš | SM TD 1. Třída
3.360
76 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2017, 18.10 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
3.800
62 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2018, 18.10 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
3.102
60 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2018, 18.10 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
3.000
86 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2018, 18.10 | Vičík Jaroslav | SM TD 1. Třída
4.302
80 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2018, 18.10 | Slezák Jan | SM TD 1. Třída
4.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6264 / 113 | 92.33
3.15
73.33330000 %
25 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 9. 2017, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
1.780
60 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2017, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1. Třída
3.152
44 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2018, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
2.202
35 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2018, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
1.750
54 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2018, 19.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
2.702
46 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2018, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
2.302

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15333 / 563 | 70.591
0.857
74.00000000 %
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 17.00 | Cibulka Jan | SM 3B 1. Třída
0.5252
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 18.00 | Andrejovský Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.8572
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 9. 2017, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.6752
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.7502
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.7252
12 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2017, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.3520
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.4750
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.5252
28 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 19.00 | Bača Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.7360
13 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.4060
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.7502
14 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 19.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. Třída
0.5830
20 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.5002
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.5000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.4752

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6394 / 120 | 243.28
4.90
32.83330000 %
61 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2017, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
3.052
60 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2017, 17.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
3.002
45 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2017, 18.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
2.250
60 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2017, 17.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
3.002
98 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2017, 17.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
4.902
70 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
18. 4. 2017, 17.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
3.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6411 / 115 | 263.57
4.80
45.66670000 %
62 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2017, 18.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
3.100
96 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2017, 18.00 | Valchař Jaroslav | SM TD 1.třída
4.802
45 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2017, 19.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
2.250
89 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2017, 18.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
4.452
44 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2017, 18.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
2.930
75 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 4. 2017, 18.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
3.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6216 / 107 | 112.01
2.61
60.00000000 %
37 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
1.852
45 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2017, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
2.251
47 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2017, 20.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
2.610
36 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2017, 19.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1.třída
1.802
20 / 10 | 4
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2017, 19.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
2.000
31 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 4. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
1.630

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27517 / 890 | 70.580
0.789
63.82720000 %
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.7252
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.6752
14 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.5830
7 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 17.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.3330
17 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.4720
4 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 19.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
0.5000
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.3750
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.3750
12 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.6000
0
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 17.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
2
21 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 18.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.6770
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.5500
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.7892
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2017, 18.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.7501
26 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2017, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.6502
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.6752
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 18.00 | Křístek Ladislav | SM 3B 1. třída
0.5502
28 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.7770
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.5500
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.5750
9 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
0.4500
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. třída
0.3750
10 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 18.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.4000
21 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.6770
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.5752
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.6502
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.5500

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24462 / 929 | 70.497
0.750
64.16670000 %
15 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 17.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.4050
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 18.00 | Andrejovský Robert | SM - 3B 1. třída
0.4250
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 19.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.7502
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 17.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.6252
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 18.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.4252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 19.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.5000
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 17.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.7252
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM - 3B 1. třída
0.4250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 18.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.4250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 17.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.4251
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 18.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.7252
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.5250
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 17.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
0.7252
3 / 22 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 18.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
0.1360
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 19.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
0.3250
25 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 17.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.6252
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 18.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.4660
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 19.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.5502
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 17.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.3500
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 18.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.5500
8 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 19.00 | Ševeček Milan | SM - 3B 1. třída
0.2000
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 17.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.5502
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 18.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.4752
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.4250

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16919 / 236 | 313.89
5.42
28.71880000 %
47 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2014, 17.00 | Kulich Libor | 1. třída TD Severní Morava
2.350
108 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2014, 17.00 | Schoffer Bruno | 1. třída TD Severní Morava
5.400
64 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
3.202
0
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 1. třída TD Severní Morava
0
76 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2014, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
3.800
78 / 18 | 18
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
4.330
86 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
4.302
3 / 3 | 3
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
1.000
103 / 19 | 19
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
5.420
93 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
4.652
93 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2015, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
4.650
42 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2015, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.100
0
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
0
0
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2015, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
0
87 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
28. 4. 2015, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
4.350
39 / 16 | 9
Malý stůl: Volná hra
5. 5. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
2.430

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16881 / 249 | 183.53
4.40
36.70830000 %
77 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2014, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
3.852
67 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2014, 17.00 | Schoffer Bruno | 1. třída TD Severní Morava
3.350
66 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
3.302
0
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 1. třída TD Severní Morava
0
66 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2014, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
3.300
52 / 13 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
4.000
60 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
3.002
44 / 17 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
2.580
72 / 19 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
3.780
88 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
4.402
82 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2015, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
4.100
53 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2015, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.650
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
0
0
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2015, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
0
77 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 4. 2015, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
3.852
77 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
3.850

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16584 / 255 | 162.29
3.00
60.83330000 %
32 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2014, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
1.602
57 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2014, 17.00 | Schoffer Bruno | 1. třída TD Severní Morava
2.850
54 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2014, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
2.702
0
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 1. třída TD Severní Morava
0
51 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2014, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
2.552
44 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
2.440
60 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
3.002
42 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2015, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída TD Severní Morava
2.330
47 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
2.470
47 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
2.352
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2015, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída TD Severní Morava
1.700
35 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2015, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.750
0
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2015, 17.00 | Vajda Roman | 1. třída TD Severní Morava
0
0
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2015, 17.00 | Humeňanský František | 1. třída TD Severní Morava
0
31 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2015, 17.00 | Grosoš Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.551
50 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 5. 2015, 17.00 | Ostruszka Petr | 1. třída TD Severní Morava
2.500

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8546 / 160 | 193.41
5.30
34.12500000 %
89 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2013, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída Severní Morava
4.452
65 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2013, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída Severní Morava
3.252
46 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2013, 17.00 | Hok Dalibor | 1. třída Severní Morava
2.300
46 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2014, 17.00 | Cibulka Jan | 1. třída Severní Morava
2.300
78 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2014, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída Severní Morava
3.902
106 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2014, 17.00 | Kolder Milan | 1. třída Severní Morava
5.300
76 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2014, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída Severní Morava
3.802
40 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2014, 17.00 | Kulich Libor | 1. třída Severní Morava
2.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8602 / 153 | 263.93
6.50
50.16670000 %
81 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2013, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída Severní Morava
4.052
49 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2013, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída Severní Morava
2.452
74 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2013, 17.00 | Nutil Jiří | 1. třída Severní Morava
3.702
130 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2014, 17.00 | Cibulka Jan | 1. třída Severní Morava
6.502
45 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2014, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída Severní Morava
2.250
69 / 13 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída Severní Morava
5.300
77 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2014, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída Severní Morava
3.852
77 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2014, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída Severní Morava
3.850

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8372 / 153 | 222.43
3.00
77.50000000 %
60 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2013, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída Severní Morava
3.002
60 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1. třída Severní Morava
3.002
43 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2013, 17.00 | Nutil Jiří | 1. třída Severní Morava
2.152
58 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2014, 17.00 | Buchtík Martin | 1. třída Severní Morava
2.902
29 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2014, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída Severní Morava
1.450
20 / 13 | 4
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 1. třída Severní Morava
1.530
58 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2014, 17.00 | Nutil Jiří | 1. třída Severní Morava
2.902
44 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2014, 17.00 | Venglář Pavel | 1. třída Severní Morava
2.201

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30541 / 978 | 60.553
1.034
60.11110000 %
16 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2013, 17.00 | Musil Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.4440
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2013, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.3250
10 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2013, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1. třída Severní Morava
0.3330
7 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2013, 17.00 | Čaněcký Patrik | 3B 1. třída Severní Morava
0.2800
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1. třída Severní Morava
0.4500
16 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2013, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1. třída Severní Morava
0.8880
17 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2013, 17.00 | Bača Tomáš | 3B 1. třída Severní Morava
0.7720
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1. třída Severní Morava
0.7000
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2013, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1. třída Severní Morava
0.6000
12 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2013, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B 1. třída Severní Morava
0.3240
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2013, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.7000
22 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2013, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1. třída Severní Morava
0.7090
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2013, 10.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
0.3750
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2013, 10.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
0.6000
20 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2013, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
0.5550
14 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1. třída Severní Morava
0.5380
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2014, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.0342
11 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2014, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B 1. třída Severní Morava
0.4070
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2014, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1. třída Severní Morava
0.4250
16 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 3B 1. třída Severní Morava
0.6950
13 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2014, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1. třída Severní Morava
0.5900
10 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 3B 1. třída Severní Morava
0.4340
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2014, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1. třída Severní Morava
0.9672
9 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2014, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1. třída Severní Morava
0.3210
16 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2014, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B 1. třída Severní Morava
0.4700
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2014, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.7252
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2014, 17.00 | Cibulka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
0.6502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
0.4500
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 10.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
0.6752
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 10.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
0.4250

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8512 / 160 | 283.20
4.40
32.00000000 %
66 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2012, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída Severní Morava
3.300
64 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2012, 08.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
3.202
60 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2012, 17.00 | Stach Lumír | 1.třída Severní Morava
3.000
49 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2012, 17.00 | Nutil Jiří | 1.třída Severní Morava
2.450
51 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2013, 10.00 | Žabenský Zbyněk | 1.třída Severní Morava
2.552
88 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2013, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída Severní Morava
4.400
49 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2013, 17.00 | Stach Lumír | 1.třída Severní Morava
2.450
85 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2013, 17.00 | Hok Dalibor | 1.třída Severní Morava
4.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8607 / 158 | 263.84
4.90
50.58330000 %
80 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2012, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída Severní Morava
4.000
98 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2012, 08.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
4.902
55 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2012, 17.00 | Stach Lumír | 1.třída Severní Morava
2.750
70 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2012, 17.00 | Nutil Jiří | 1.třída Severní Morava
3.500
73 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 10.00 | Žabenský Zbyněk | 1.třída Severní Morava
3.652
76 / 18 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2013, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída Severní Morava
4.220
74 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2013, 17.00 | Stach Lumír | 1.třída Severní Morava
3.700
81 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2013, 17.00 | Nutil Jiří | 1.třída Severní Morava
4.052

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7274 / 140 | 131.95
3.00
65.23810000 %
47 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2012, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída Severní Morava
2.352
46 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2012, 08.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
2.302
20 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2012, 17.00 | Stach Lumír | 1.třída Severní Morava
1.000
36 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2013, 10.00 | Hajný Radim | 1.třída Severní Morava
1.802
38 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2013, 17.00 | Humeňanský František | 1.třída Severní Morava
1.902
27 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2013, 17.00 | Stach Lumír | 1.třída Severní Morava
1.350
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2013, 17.00 | Nutil Jiří | 1.třída Severní Morava
3.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21440 / 760 | 70.578
0.888
69.84130000 %
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2012, 10.00 | Minařík Pavel | 3B 1.třída Severní Morava
0.3750
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2012, 10.00 | Hajný Radim | 3B 1.třída Severní Morava
0.5000
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2012, 10.00 | Hrneček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.5752
11 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2012, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
0.4580
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2012, 17.00 | Skořupa Rostislav | 3B 1.třída Severní Morava
0.4500
29 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2012, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1.třída Severní Morava
0.8780
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2013, 17.00 | Buchtík Martin | 3B 1.třída Severní Morava
0.5750
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2013, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.5502
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2013, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B 1.třída Severní Morava
0.5252
20 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2013, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B 1.třída Severní Morava
0.6250
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2013, 14.00 | Kubiš Peter | 3B 1.třída Severní Morava
0.4502
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2013, 14.00 | Švejda Branislav | 3B 1.třída Severní Morava
0.6000
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Hajný Radim | 3B 1.třída Severní Morava
0.6002
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Recman Tomáš | 3B 1.třída Severní Morava
0.5752
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Hrneček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.4752
28 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
0.8000
16 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Bača Tomáš | 3B 1.třída Severní Morava
0.8880
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1.třída Severní Morava
0.5752
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Skořupa Rostislav | 3B 1.třída Severní Morava
0.8572
12 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
0.3630
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1.třída Severní Morava
0.6752