Truhlář Jan

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
18263 / 746 | 6 | 30.352
0.600
53.67350000 %
22 / 48 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 14.00 | Hambálková Irena | ZS 3B I. LIGA
0.4580
14 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B I. LIGA
0.2800
4 / 24 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 19.30 | Škop Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.1660
8 / 22 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 10.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.3630
17 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 17.30 | Kováč Aladar | ZS 3B I. LIGA
0.3401
18 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B I. LIGA
0.3600
15 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 18.15 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.6000
7 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 10.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.2800
18 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 14.30 | Šnyta Radek | ZS 3B I. LIGA
0.3600
11 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.30 | Karkoška Roman | ZS 3B I. LIGA
0.2200
22 / 48 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 12. 2019, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4580
13 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 15.30 | Bílek Rudolf | ZS 3B I. LIGA
0.2600
17 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 12.30 | Stehlík František | ZS 3B I. LIGA
0.3400
8 / 25 | 6 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2020, 16.00 | Pechman Vít | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.3202
3 / 19 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2020, 18.00 | Ziogas Janis | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.1570
20 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 15.30 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.4000
23 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 12.30 | Both Michael | ZS 3B I. LIGA
0.4600
23 / 60 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 6. 2020, 16.30 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.3830

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33326 / 794 | 50.410
0.866
46.90650000 %
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 15.30 | Váša Marek | ZS 3B I. LIGA
0.4250
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2018, 12.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4250
10 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 16.00 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4000
7 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2018, 20.00 | Pechman Vít | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.2802
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 17.30 | Dvořáček Jan | ZS 3B I. LIGA
0.6502
12 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 11.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4801
11 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 12.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4402
9 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 14.30 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.3750
7 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 15.45 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.2800
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 15.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.2000
15 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 12.30 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
0.6810
18 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 17.00 | Stareček Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.5450
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 12.30 | Kováč Aladar | ZS 3B I. LIGA
0.4000
9 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 16.00 | Stareček Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.3000
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2019, 12.30 | Šlechta Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4250
5 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2019, 14.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.2000
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2019, 17.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.4802
10 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2019, 16.10 | Žabenský Zbyněk | ZS 3B I. LIGA
0.2500
4 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 10.30 | Vašek Vladimír | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2662
8 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.5330
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 13.30 | Jung Pavel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.0660
4 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 16.30 | Marenčák Gustav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2662
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 19.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4660
13 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 12.00 | Sibai Fouad | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.8662
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.0660
8 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 15.00 | Stambrecht Harro | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.5330
11 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 10.30 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.7332
10 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 14.00 | Bača Libor | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.6662
7 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 15.00 | Sibai Fouad | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4660
3 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 16.00 | Marenčák Gustav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.2002
6 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 16.40 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4002
8 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 10.00 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.5330
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 13.15 | Markup Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.4500

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1085 / 245 | 30.346
0.500
38.63640000 %
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2017, 15.00 | Lewis John | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4402
7 / 14 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2017, 19.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5000
3 / 12 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 10.00 | Bálek Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.2500
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 13.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.2800
14 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 14.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.4240
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 14.00 | Ráček Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
9 / 21 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 13.00 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4280
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 14.00 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.3600
5 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 13.15 | Jaroš Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.2000
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 14.30 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.3600

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11139 / 438 | 30.317
0.450
42.12120000 %
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2016, 14.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3000
17 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 12.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4470
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 16.00 | Bílek Rudolf | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3000
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 11.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3250
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2017, 11.00 | Hroník Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4500
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 11.00 | Bača Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2250
9 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 11.00 | Hambálková Irena | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2250
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 13.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3750
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 10.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2750
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 10.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2500
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 11.00 | Uher Miroslav ml. | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3250

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18246 / 643 | 60.382
0.600
47.30770000 %
11 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 13.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.3662
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 15.00 | Bača Libor | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.5000
10 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 11.30 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2850
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 14.30 | Bílek Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
14 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 17.30 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4240
5 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 17.30 | Židů Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.1250
12 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 11.30 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4440
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 16.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5502
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 19.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3250
12 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 11.30 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3870
24 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 14.30 | Židů Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6002
6 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 16.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.1810
15 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 13.00 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4160
19 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 14.30 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5130
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 11.30 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5002
9 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 17.30 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2720
16 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 13.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4210
7 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 14.30 | Bílek Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.1750

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20280 / 740 | 60.378
0.600
51.09490000 %
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 11.30 | Hambálek Vladimír | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3500
24 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 16.00 | Sibai Fouad | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6002
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 19.00 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
14 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 09.00 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3500
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4752
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 15.00 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3500
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Koky Dušan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.3662
15 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.5760
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 10.00 | Ferahli Engin | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4250
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 14.30 | Hambálková Irena | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4002
8 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Sibai Fouad | VS MČR Trojband
0.2660
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Sibai Fouad | VS MČR Trojband
0.4330
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 11.30 | Židů Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5002
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 14.30 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2500
4 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 16.00 | Židů Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.1000
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 17.30 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3250
5 / 24 | 1
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 10.00 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2080
6 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 13.00 | Krausová Veronika | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.1500
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 16.00 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5500
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 3. 2015, 19.00 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4750

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22279 / 824 | 40.338
0.500
43.59380000 %
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 13.00 | Walach Ladislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3250
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 17.30 | Hambálková Irena | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3250
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 13.00 | Tichý Miloslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4750
7 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2013, 16.00 | Kohout Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.1890
10 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 10.00 | Novák Radek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2500
12 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 16.00 | Novák Radek | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3420
8 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2013, 19.00 | Purkyt Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2000
7 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.3180
11 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2013, 10.00 | Czech Zenon | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 2. OT Ekvita Kladno
0.3662
7 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 17.00 | Vedral Martin | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.1750
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 14.00 | Walach Ladislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4250
12 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 18.30 | Bílek Rudolf | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3000
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 11.30 | Poláček Ladislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4252
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 2013, 16.00 | Hudák Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4000
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 13.00 | Hudák Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.5000
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 17.30 | Poláček Ladislav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.2750
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2014, 19.00 | Joch Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4752
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 13.00 | Tichý Miloslav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3250
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2014, 16.00 | Kohout Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3500
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 14.00 | Joch Štěpán | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3000
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 17.30 | Purkyt Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.3500
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 12.30 | Kozák Adam | EXTRALIGA 3B Club Teams - Čechy
0.4000

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1099 / 324 | 40.305
0.500
39.60000000 %
10 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Stareček Vladimír | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.3440
12 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 14.00 | Stareček Vladimír | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.5000
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Škrášek Ivan | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
11 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Filip Antonín | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.2750
9 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.2360
7 / 37 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.1890
19 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Korec Jaroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.5000
6 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Kafka Jan st. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.1500
13 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.3250
12 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.3150

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
571215 / 2164 | 6 | 40.561
1.200
71.05260000 %
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 18.30 | Rubáš Zdeněk | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2019, 19.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 19.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 11.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
28 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 12.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7770
26 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7020
21 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5670
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
17 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 19.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
25 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2019, 17.30 | Dvořáček Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
26 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2019, 18.30 | Vácha Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
28 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2019, 19.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7000
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.30 | Ott Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 19.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
21 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
17 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 18.30 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
15 / 37 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2019, 19.30 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4050
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4002
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
23 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7410
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 18.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
18 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 19.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5450
24 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
17 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
9 / 27 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 19.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3330
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 18.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
28 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 19.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7170
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 11.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 12.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
18 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 13.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2020, 17.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2020, 18.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5501
11 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2020, 19.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5230
16 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4570
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 18.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
18 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2020, 19.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4860
20 / 39 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2020, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5120
15 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2020, 18.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
27 / 39 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2020, 19.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6920
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 17.30 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 18.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 19.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
17 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 18.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5150
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2020, 19.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
481109 / 1795 | 90.617
1.034
77.01390000 %
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 9. 2018, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 9. 2018, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 9. 2018, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 18.40 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 19.50 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 18.40 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 19.50 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5001
19 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7300
16 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 18.40 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5920
18 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 19.50 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4610
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6251
20 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 18.40 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6060
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2018, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 17.30 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
19 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 18.40 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5420
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 19.50 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2019, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7691
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
23 / 40 | 9
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 18.40 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2019, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2019, 18.40 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2019, 19.50 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2019, 18.40 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3752
25 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2019, 19.50 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7570
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
12 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3150
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
13 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2019, 19.50 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6190
23 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6570
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 18.40 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6890
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 18.40 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
26 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 19.50 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6660

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
561109 / 1963 | 80.565
1.000
69.74840000 %
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 9. 2017, 17.30 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 9. 2017, 18.45 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 9. 2017, 20.00 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
18 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5800
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5660
21 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6170
15 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6810
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 18.45 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2017, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3330
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2017, 20.00 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
15 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4160
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
14 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 20.00 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3680
10 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 17.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2018, 17.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
29 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2018, 18.45 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2018, 20.00 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
17 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5480
21 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
5 / 27 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2018, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1850
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2660
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 18.45 | Pechman Vít | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2018, 20.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
30 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
15 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5550
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 17.40 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 18.45 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 10.15 | Vašek Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2000
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 12.20 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5330
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.00 | Hambálková Irena | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2000
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 15.15 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6000
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 17.20 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6750
18 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7500
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2018, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2018, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5751
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2018, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 17.30 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 17.30 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 18.45 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 20.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3001

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
511066 / 1880 | 70.567
1.071
69.67320000 %
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 18.45 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2016, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 17.30 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2016, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
17 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4590
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 17.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
30 / 36 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 20.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2016, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2016, 18.45 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 12. 2016, 20.00 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
25 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 20.00 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7570
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7250
20 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5710
15 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8330
17 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2017, 20.00 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4720
29 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7430
14 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 18.45 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4110
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2017, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2017, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2017, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2017, 20.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
18 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5620
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 20.00 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 20.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 17.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2017, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4001
0
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2017, 18.45 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
2
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2017, 20.00 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
21 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 16.30 | Váša Marek | MS MČR TROJBAND
0.7240
14 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 22.30 | Stareček Vladimír | MS MČR TROJBAND
0.5830
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 11.30 | Hajný David | MS MČR TROJBAND
0.6002

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
47869 / 1616 | 70.537
1.111
65.24020000 %
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Hajný David | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.3330
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.20 | Pechr Miroslav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2501
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.40 | Vejvoda Vladimír | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2501
7 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 12.40 | Korec Jaroslav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6360
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2015, 18.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2015, 19.10 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2015, 20.20 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
23 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 14.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5751
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 15.40 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2015, 16.50 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 20.20 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 19.10 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 20.20 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
15 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 18.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5170
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 19.10 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6660
24 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 20.20 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8270
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 18.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 19.10 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 20.20 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.10 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
19 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 20.20 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 18.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 19.10 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 20.20 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1112
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 14.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 15.40 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2016, 16.50 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 18.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 19.10 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 20.20 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2016, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2016, 19.10 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2016, 20.20 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
10 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 18.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4160
10 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 19.10 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4340
14 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 20.20 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 18.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 19.10 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 20.20 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 18.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
9 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 19.10 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2900
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 20.20 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3751
18 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 13.30 | Stareček Vladimír | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.6200
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 15.00 | Šimek Stanislav | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.5660
7 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 18.00 | Novák Radek | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.3880

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
43868 / 1587 | 80.546
1.000
52.60610000 %
24 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6310
12 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4610
14 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5180
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7252
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7692
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 10. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4502
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4502
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4000
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 13.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3000
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 13.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4251
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 13.00 | Rubáš Zdeněk | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4252
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5750
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5000
11 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2015, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3790
22 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7252
18 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4501
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2015, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2015, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2015, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4750
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2500
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5500
17 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4252
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0002
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7692
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4500
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6252
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 13.00 | Pešta Martin | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2750
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 13.00 | Rubáš Zdeněk | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3752
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 13.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8822
23 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Coufalík Ivo | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5750
18 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Vala Miroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5800
20 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Líška Antonín ml. | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5120
8 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Škop Pavel | Finále MČR 3B MS Družstva
0.4700
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Štok Radek | MS MČR Trojband
0.6252
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Váša Marek | MS MČR Trojband
0.6752
10 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Kohout Štěpán | MS MČR Trojband
0.5550

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36707 / 1341 | 80.527
0.857
65.46300000 %
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2013, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7502
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2013, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8102
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2013, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3000
16 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4320
24 / 39 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6150
11 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8460
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2013, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6252
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3501
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2013, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5250
20 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5710
11 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2890
12 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4130
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2013, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3250
16 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2013, 17.30 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4210
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2013, 17.30 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3750
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7002
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4500
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2014, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6252
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2014, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3750
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2014, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6752
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4750
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5750
10 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4340
26 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6502
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4502
21 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5830
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2014, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4500
19 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2014, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5930
13 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2014, 18.00 | Kula Lukáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4480
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5752
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2014, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6002
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5000
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6252
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4752
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8572

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26452 / 905 | 60.499
0.750
59.16230000 %
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6001
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4000
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4000
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4750
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3750
24 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2012, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7500
15 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2012, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7500
10 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2012, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4000
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2012, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6252
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2012, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6502
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2012, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6752
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6002
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3502
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4752
10 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3030
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5002
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5660
8 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6660
7 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.2590
10 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3440
23 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6210
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6252
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2013, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3750
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Kafka Jan st. | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.3330
11 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2013, 14.00 | Kretík Daniel | MS Mistrovství ČR - 3B jednotlivci
0.3660

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18278 / 661 | 60.420
0.700
51.48150000 %
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Klusáček Petr | Střední Čechy MS 3B
0.4252
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Landa Josef | Střední Čechy MS 3B
0.3750
10 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Hambálek Vladimír | Střední Čechy MS 3B
0.3700
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Kocián Josef | Střední Čechy MS 3B
0.7002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Dobeš Břetislav | Střední Čechy MS 3B
0.4502
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Nepevný Pavel | Střední Čechy MS 3B
0.4001
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Šimek Stanislav | Střední Čechy MS 3B
0.5000
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Korec Jaroslav | Střední Čechy MS 3B
0.2250
13 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Váša Marek | Střední Čechy MS 3B
0.4060
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Horn Zdeněk | Střední Čechy MS 3B
0.4500
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Vrabec Martin | Střední Čechy MS 3B
0.4752
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2012, 18.00 | Klusáček Petr | Střední Čechy MS 3B
0.4002
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Šanda Ludvík | Střední Čechy MS 3B
0.4752
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | Střední Čechy MS 3B
0.4502
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2012, 18.00 | Kocián Josef | Střední Čechy MS 3B
0.3000
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2012, 18.00 | Korec Jaroslav | Střední Čechy MS 3B
0.3750
16 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2012, 18.00 | Váša Marek | Střední Čechy MS 3B
0.5510
4 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2012, 18.00 | Šimek Stanislav | Střední Čechy MS 3B
0.1730