Vintrocha Richard

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
19328 / 695 | 8 | 40.471
1.052
68.33330000 %
30 / 44 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 15.00 | Rösner Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.6812
26 / 50 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
0.5202
11 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 13.45 | Škop Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4400
9 / 22 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 15.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4090
18 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 15.30 | Hambálková Irena | ZS 3B I. LIGA
0.3600
24 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.30 | Stehlík František | ZS 3B I. LIGA
0.4802
15 / 25 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 13.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.6000
8 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 14.15 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.3200
20 / 19 | 8 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 12.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.0522
16 / 25 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 12.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.6402
13 / 30 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 21.15 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.4330
17 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 22.30 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.5662
26 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 12. 2019, 15.30 | Dunaj Mojmír | ZS 3B I. LIGA
0.5202
13 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 16.30 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B I. LIGA
0.2600
24 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 11.00 | Ručka Damián | ZS 3B I. LIGA
0.4802
8 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 10.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.3200
6 / 25 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 12.00 | Kubiš Marián | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.2400
24 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 6. 2020, 11.00 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4802
20 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 6. 2020, 14.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B I. LIGA
0.4000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20318 / 638 | 60.498
0.720
62.35290000 %
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 16.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.4752
18 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 10.00 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.7202
4 / 12 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 14.00 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.3330
12 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 15.30 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.3000
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 10. 2018, 11.00 | Kováč Aladar | ZS 3B I. LIGA
0.5752
9 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 13.00 | Všetička Luboš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.3600
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 15.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5602
18 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 17.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.7202
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 18.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.3200
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B I. LIGA
0.5752
16 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 13.00 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.6402
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 15.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.5202
18 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 17.15 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.6002
7 / 21 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 19.45 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.3330
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 12.15 | Tichý Miloslav | ZS 3B I. LIGA
0.5502
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 15.30 | Pechman Vít | ZS 3B I. LIGA
0.4002
13 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.3250
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 17.30 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.6002
23 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 10.00 | Líška Antonín ml. | ZS 3B I. LIGA
0.5752
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 15.30 | Šlechta Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4500

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28458 / 893 | 80.512
1.000
54.52380000 %
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 13.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4660
14 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 18.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5380
25 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 17.45 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.9251
10 / 29 | 1
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 22.45 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.3440
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 18.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4330
21 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 21.45 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.7001
16 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 11.30 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.6402
16 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 13.00 | Čaněcký Patrik | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.6400
9 / 14 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 17.30 | Gazdoš Ivo | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.6420
14 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 16.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3680
14 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 11.00 | Šlechta Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3680
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.4501
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
4 / 16 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 11.15 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.2500
16 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 13.45 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5330
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 13.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 16.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 13.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.2250
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 10.30 | Bača Tomáš | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.3000
24 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 13.30 | Šnyta Radek | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.8002
21 / 30 | 8
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.30 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.7002
25 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 18.30 | Gazdoš Ivo | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
1.0002
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 19.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.5000
22 / 30 | 8
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 22.00 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.7332

2016/2017

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
250 / 40 | 81.25
1.35
41.66670000 %
27 / 20 | 8
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 16.00 | Žabenský Zbyněk | VS MČR JEDNOBAND
1.352
23 / 20 | 8
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 20.00 | Kozák Adam | VS MČR JEDNOBAND
1.150

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13171 / 344 | 50.497
0.740
65.76920000 %
13 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 11.00 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.6500
17 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 15.00 | Kočička Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5662
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 16.00 | Bača Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.4000
10 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 18.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.4000
11 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 13.00 | Najzar Petr | Oblastní přebor jednotlivci
0.4402
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 14.30 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor jednotlivci
0.5202
14 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 16.00 | Peter Jaroslav | Oblastní přebor jednotlivci
0.4662
20 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 17.30 | Stareček Pavel | Oblastní přebor jednotlivci
0.7402
14 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 19.00 | Bača Miroslav | Oblastní přebor jednotlivci
0.5180
17 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 19.00 | Hošek Ondřej | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.5860
6 / 16 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 21.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.3750
7 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 12.00 | Korec Jaroslav | VS MČR TROJBAND
0.2330
17 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 14.00 | Dirn Marcel | VS MČR TROJBAND
0.5661

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3108 / 42 | 182.57
3.40
14.40000000 %
3 / 2 | 2
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 13.00 | Hošek Ondřej | VS MČR juniorů ve volné hře
1.500
68 / 20 | 18
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 15.00 | Štok Radek | VS MČR juniorů ve volné hře
3.400
37 / 20 | 12
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 17.00 | Ettel Milan | VS MČR juniorů ve volné hře
1.850

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5113 / 93 | 61.21
1.50
40.35710000 %
9 / 14 | 2
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 17.00 | Hošek Ondřej | VS MČR Jednoband
0.640
15 / 10 | 4
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 18.10 | Kozák Adam | VS MČR Jednoband
1.500
39 / 30 | 6
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 10.00 | Štok Radek | VS MČR juniorů v jednobandu
1.302
13 / 9 | 4
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 12.00 | Hošek Ondřej | VS MČR juniorů v jednobandu
1.440
37 / 30 | 4
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 14.00 | Ettel Milan | VS MČR juniorů v jednobandu
1.230

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12177 / 411 | 50.430
0.548
62.10530000 %
14 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 12.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4662
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 14.00 | Sibai Fouad | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.3660
5 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2016, 20.00 | Peter Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.1660
15 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 10.00 | Šlechta Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.5000
16 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 11.00 | Kolder Milan | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.5332
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 12.00 | Peter Jaroslav | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.4330
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 16.00 | Peter Jaroslav | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.4752
17 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 18.00 | Bača Tomáš | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.5480
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 19.00 | Šnyta Radek | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.4752
13 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 12.00 | Hošek Ondřej | VS MČR juniorů v trojbandu
0.3250
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 14.00 | Ettel Milan | VS MČR juniorů v trojbandu
0.5000
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 20.00 | Štok Radek | VS MČR juniorů v trojbandu
0.3752

2014/2015

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
243 / 40 | 71.07
1.65
30.71430000 %
33 / 20 | 7
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | VS Junioři 1B
1.650
10 / 20 | 2
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 12.00 | Bača Adam | VS Junioři 1B
0.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6114 / 245 | 60.465
0.700
69.09090000 %
9 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 11.30 | Paprskář Milan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2250
28 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 14.30 | Galita Igor | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7002
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 17.30 | Galíček Zdeněk | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4500
25 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2014, 10.00 | Ettel Milan | VS Junioři 3B
0.5002
25 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2014, 10.00 | Bača Adam | VS Junioři 3B
0.5200
9 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2014, 12.00 | Kozák Adam | VS Junioři 3B
0.3330

2013/2014

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
366 / 60 | 111.10
1.45
27.50000000 %
20 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 13.00 | Bača Adam | VS MČR 1B - junioři
1.000
17 / 20 | 3
Závodní stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 15.00 | Hošek Ondřej | VS MČR 1B - junioři
0.850
29 / 20 | 11
Závodní stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 16.00 | Kozák Adam | VS MČR 1B - junioři
1.450

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
787 / 253 | 30.343
0.566
49.71430000 %
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 11.30 | Provazník Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3750
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 13.00 | Pernica Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2502
7 / 23 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2013, 17.00 | Stareček Vladimír | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.3040
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2013, 18.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.5662
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2014, 10.00 | Kozák Adam | VS MČR 3B - junioři
0.2750
9 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2014, 12.00 | Bača Adam | VS MČR 3B - junioři
0.2810
18 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2014, 14.00 | Hošek Ondřej | VS MČR 3B - junioři
0.3750

2012/2013

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
484 / 80 | 101.05
1.50
35.00000000 %
28 / 20 | 10
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 14.00 | Hošek Ondřej | VS MČR 1B junioři
1.400
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 15.30 | Bača Adam | VS MČR 1B junioři
0.300
20 / 20 | 7
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 17.00 | Bača Libor | VS MČR 1B junioři
1.002
30 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 18.30 | Kozák Adam | VS MČR 1B junioři
1.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
538 / 150 | 30.253
0.400
39.17530000 %
7 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 11.00 | Joch Štěpán | VS MČR 3B junioři
0.2330
7 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 12.00 | Kozák Adam | VS MČR 3B junioři
0.2330
5 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 14.00 | Ettel Milan | VS MČR 3B junioři
0.1662
7 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Coufalík Ivo | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.2330
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.4000

Malý stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6132 / 175 | 70.754
1.071
69.47370000 %
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.00 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4662
24 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.00 | Hok Dalibor | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.8002
27 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 15.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.9000
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 16.00 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.0712
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 17.30 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6332
18 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 18.30 | Bača Miroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6660

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13269 / 372 | 70.723
1.111
68.97440000 %
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.8572
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 18.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
0.8102
25 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2017, 19.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. Třída
0.8620
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 10.00 | Najzar Petr | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6002
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 13.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.4330
13 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 15.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5410
21 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 16.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.9130
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 14.30 | Frieda Jan | 28. MČR TROJBAND MS
0.7000
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 17.30 | Hájek Radovan | 28. MČR TROJBAND MS
0.4660
25 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 17.15 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D3 MS
0.7350
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 10.30 | Kafka Jan st. | MČR TROJBAND D3 MS
1.1112
21 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 14.15 | Kočička Petr | MČR TROJBAND D3 MS
0.6360
15 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 18.00 | Kalabis Petr | MČR TROJBAND D3 MS
0.6000

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
40939 / 1285 | 80.730
1.578
80.60090000 %
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.7002
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0.6002
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 19.00 | Vaněk Petr | SM 3B 1. třída
0.7002
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.9372
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.9092
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.5502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.5752
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.9092
15 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 17.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. třída
0.5550
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 18.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
0.9372
19 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 17.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
0.7910
19 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 18.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.7910
22 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 19.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.8800
26 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.6502
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.6252
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0.5500
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 18.00 | Ševeček Milan | SM 3B 1. třída
0.6002
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0.4500
13 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 17.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.4810
30 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
1.5792
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 19.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. třída
0.9372
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.6502
30 / 39 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.7692
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
0.4250
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.7892
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 18.00 | Žabenský Zbyněk | SM 3B 1. třída
0.7002
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2017, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.6500
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.6000
19 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 18.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
1.0550
23 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 19.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.7660
21 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.7770
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.9092
23 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2017, 11.30 | Váša Marek | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.6570
17 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 10.40 | Koky Dušan | Oblastní přebor v 3B
0.8502
17 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 11.20 | Bača Miroslav | Oblastní přebor v 3B
0.8502
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 14.00 | Ručka Damián | Oblastní přebor v 3B
0.6502
17 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 16.00 | Čaněcký Patrik | Oblastní přebor v 3B
0.8502
25 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 16.40 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor v 3B
1.1362
15 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 18.00 | Dvořáček Jan | Oblastní přebor v 3B
0.6000
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 18.40 | Bača Miroslav | Oblastní přebor v 3B
1.0002

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
34569 / 975 | 80.583
1.000
55.24270000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 17.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.4500
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 18.00 | Ostruszka Petr | SM - 3B 1. třída
0.7502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 19.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.6000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 17.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.4750
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 18.00 | Meca Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.5752
26 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 19.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.6502
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 17.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.6001
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 18.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.6252
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.5251
12 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 17.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
0.4280
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
0.5252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
0.5000
11 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 17.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.3920
0
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 19.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
2
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 19.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.7502
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.00 | Hok Dalibor | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.0002
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 12.00 | Šimíček Lukáš | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.5501
19 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 15.00 | Gazdoš Ivo | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.5580
18 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 16.00 | Gazdoš Ivo | Přebor Severní Morava - MS Trojband
0.6920
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 17.00 | Žabenský Zbyněk | SM - 3B 1. třída
0.6252
18 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 18.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
0.4502
21 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 19.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.6560
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 11.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 11.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 11.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 14.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 15.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 16.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
02
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 17.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.4500
18 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 18.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.4502
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 19.00 | Skořupa Rostislav | SM - 3B 1. třída
0.6752
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 21.30 | Ostruszka Petr | MS MČR Trojband - 3B
0.5660
16 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 12.30 | Bača Miroslav | MS MČR Trojband - 3B
0.6150
16 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 15.00 | Stareček Pavel | MS MČR Trojband - 3B
0.7610

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7414 / 120 | 333.45
4.40
29.57140000 %
69 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2014, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
3.452
54 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2014, 17.00 | Konieczný Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
2.702
88 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2015, 17.00 | Valchař Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
4.402
52 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2015, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
2.602
80 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2015, 17.00 | Antoni Jiří | 1. třída TD Severní Morava
4.002
0
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2015, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída TD Severní Morava
2
71 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2015, 17.00 | Kováč Aladar | 1. třída TD Severní Morava
3.550

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8552 / 140 | 343.94
4.95
46.00000000 %
62 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2014, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
3.102
99 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2014, 17.00 | Konieczný Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
4.952
85 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2015, 17.00 | Valchař Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
4.252
56 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2015, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
2.800
82 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2015, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída TD Severní Morava
4.102
69 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2015, 17.00 | Hok Dalibor | 1. třída TD Severní Morava
3.452
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2015, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída TD Severní Morava
2
99 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2015, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída TD Severní Morava
4.952

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7222 / 108 | 232.05
7.50
52.85710000 %
31 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2014, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1. třída TD Severní Morava
1.550
48 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2014, 17.00 | Konieczný Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
2.402
60 / 8 | 23
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2015, 17.00 | Valchař Jaroslav | 1. třída TD Severní Morava
7.502
17 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2015, 17.00 | Meca Miroslav | 1. třída TD Severní Morava
0.850
37 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2015, 17.00 | Lipský Jan | 1. třída TD Severní Morava
1.852
0
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2015, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída TD Severní Morava
2
29 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2015, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída TD Severní Morava
1.450

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21504 / 761 | 60.662
1.272
80.00000000 %
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 10.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
1.0712
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 10.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
0.8572
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 10.00 | Kubiš Peter | 3B Severní Morava
0.7252
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 14.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
0.5000
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 14.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
0.3500
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 14.00 | Švejda Ivan | 3B Severní Morava
0.5752
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2014, 17.00 | Cibulka Jan | 3B Severní Morava
0.7002
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2014, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B Severní Morava
0.6752
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 3B Severní Morava
0.6502
19 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2014, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B Severní Morava
0.7600
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2014, 17.00 | Hajný Radim | 3B Severní Morava
0.8572
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2014, 17.00 | Ručka Damián | 3B Severní Morava
0.7502
14 / 11 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2015, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B Severní Morava
1.2720
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2015, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B Severní Morava
0.4002
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2015, 17.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
0.6752
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Hajný Radim | 3B Severní Morava
0.8102
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Šimíček Lukáš | 3B Severní Morava
0.6502
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Ručka Damián | 3B Severní Morava
0.5002
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Šlechta Jan | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.6502
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.5330
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Peter Jaroslav | SM - Přebor jednotlivců 3B
0.5750

2013/2014

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3108 / 56 | 171.92
2.60
60.00000000 %
14 / 16 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 09.00 | Hošek Ondřej | MS MČR 1B - Junioři
0.870
52 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 10.00 | Ettel Milan | MS MČR 1B - Junioři
2.602
42 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 11.00 | Štok Radek | MS MČR 1B - Junioři
2.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6116 / 228 | 40.508
0.657
70.30300000 %
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
0.5250
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
0.5000
23 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Švejda Branislav | 3B 1. třída Severní Morava
0.6570
17 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 14.00 | Hošek Ondřej | MS MČR 3B - Junioři
0.4850
18 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 15.00 | Ettel Milan | MS MČR 3B - Junioři
0.4730
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 16.00 | Štok Radek | MS MČR 3B - Junioři
0.4250

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7592 / 140 | 404.22
5.45
42.28570000 %
57 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2012, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
2.850
109 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 10.00 | Hajný Radim | 1.třída Severní Morava
5.452
89 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2012, 17.00 | Peter Jaroslav | 1.třída Severní Morava
4.452
109 / 20 | 40
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
5.452
83 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2013, 17.00 | Hajný Radim | 1.třída Severní Morava
4.152
56 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | 1.třída Severní Morava
2.800
89 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2013, 17.00 | Haiduk Georg | 1.třída Severní Morava
4.452

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7520 / 140 | 243.71
5.10
49.52380000 %
74 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
3.702
39 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 10.00 | Hajný Radim | 1.třída Severní Morava
1.950
80 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2012, 19.00 | Habr Jiří | 1.třída Severní Morava
4.002
78 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2013, 17.00 | Lipský Jan | 1.třída Severní Morava
3.902
52 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2013, 17.00 | Hajný Radim | 1.třída Severní Morava
2.600
95 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | 1.třída Severní Morava
4.752
102 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2013, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
5.102

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12352 / 227 | 201.55
2.60
42.92680000 %
24 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2012, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
1.202
34 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 10.00 | Klar Vladimír | 1.třída Severní Morava
1.700
13 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2012, 20.30 | Šnyta Radek | 1.třída Severní Morava
0.650
29 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Ettel Milan | MS MČR 1B junioři
1.450
31 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Bača Adam | MS MČR 1B junioři
1.720
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Joch Štěpán | MS MČR 1B junioři
1.600
19 / 9 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Kozák Adam | MS MČR 1B junioři
2.110
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Hošek Ondřej | MS MČR 1B junioři
1.500
22 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2013, 17.00 | Slezák Jan | 1.třída Severní Morava
1.102
26 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2013, 17.00 | Recman Tomáš | 1.třída Severní Morava
1.302
52 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2013, 17.00 | Peter Jaroslav | 1.třída Severní Morava
2.600
40 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2013, 17.00 | Pryszcz Tadeáš | 1.třída Severní Morava
2.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
799 / 195 | 50.507
0.666
53.51350000 %
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Joch Štěpán | MS MČR 3B junioři
0.4660
14 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Kozák Adam | MS MČR 3B junioři
0.5830
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Ettel Milan | MS MČR 3B junioři
0.6662
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Hošek Ondřej | MS MČR 3B junioři
0.5660
7 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Bača Adam | MS MČR 3B junioři
0.2330
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 17.00 | Fibinger Jan | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.6000
3 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2013, 18.00 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
0.2720

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9473 / 180 | 272.62
6.40
26.27780000 %
20 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2011, 17.00 | Furmánek Zdeněk | 1. třída - Severní Morava
1.000
23 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2011, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída - Severní Morava
1.150
27 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2012, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída - Severní Morava
1.350
71 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2012, 17.00 | Andrejovský Robert | 1. třída - Severní Morava
3.550
128 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2012, 10.00 | Hajný Radim | 1. třída - Severní Morava
6.402
36 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2012, 17.00 | Líška Antonín ml. | 1. třída - Severní Morava
1.800
54 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2012, 17.00 | Habr Jiří | 1. třída - Severní Morava
2.700
30 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
1.502
84 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
24. 4. 2012, 17.00 | Kováč Aladar | 1. třída - Severní Morava
4.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9343 / 180 | 151.90
2.95
25.40740000 %
14 / 20 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2011, 17.00 | Furmánek Zdeněk | 1. třída - Severní Morava
0.702
33 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2011, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída - Severní Morava
1.650
45 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2012, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída - Severní Morava
2.252
40 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2012, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída - Severní Morava
2.000
49 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2012, 10.00 | Žabenský Zbyněk | 1. třída - Severní Morava
2.450
30 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2012, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
1.500
41 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2012, 17.00 | Šnyta Radek | 1. třída - Severní Morava
2.050
32 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
1.600
59 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2012, 17.00 | Kováč Aladar | 1. třída - Severní Morava
2.950

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9118 / 174 | 90.67
0.95
21.85190000 %
17 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2011, 17.00 | Furmánek Zdeněk | 1. třída - Severní Morava
0.851
18 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2011, 17.00 | Peter Jaroslav | 1. třída - Severní Morava
0.900
5 / 20 | 1
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2012, 17.00 | Pudzich Waldemar | 1. třída - Severní Morava
0.250
19 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2012, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 1. třída - Severní Morava
0.950
7 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2012, 10.00 | Hajný Radim | 1. třída - Severní Morava
0.350
15 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2012, 17.00 | Držík Jan | 1. třída - Severní Morava
0.750
11 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2012, 17.00 | Šnyta Radek | 1. třída - Severní Morava
0.550
19 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2012, 17.00 | Haiduk Georg | 1. třída - Severní Morava
0.952
7 / 14 | 3
Malý stůl: Jednoband
24. 4. 2012, 17.00 | Kováč Aladar | 1. třída - Severní Morava
0.500