Cakl Marek

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
26352 / 1031 | 5 | 40.341
0.575
45.12820000 %
16 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 14.00 | Polášek Bohumil | ZS 3B I. LIGA
0.3202

Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Háva Miloš | ZS 3B I. LIGA
2
15 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2019, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3752
16 / 40 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2019, 18.15 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4002
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 10. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2752
14 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 10. 2019, 18.15 | Stareček Pavel | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5180
22 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.00 | Smotlacha Miroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4402
15 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3750
6 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2019, 18.15 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.1500
19 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4752
12 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.15 | Stareček Vladimír | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3000
9 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2250
14 / 40 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.15 | Ležák Václav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3502
13 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3252
9 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2019, 18.15 | Polášek Bohumil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2251
19 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 15.30 | Kováč Aladar | ZS 3B I. LIGA
0.3800
9 / 40 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2250
18 / 40 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.15 | Šnyta Radek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4502
16 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4000
9 / 40 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2020, 18.15 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2250
12 / 50 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 14.00 | Roček Josef | ZS 3B I. LIGA
0.2400
15 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.00 | Štok Radek | ZS 3B I. LIGA
0.3000
23 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5752
8 / 34 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.15 | Bača Miroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.2350
13 / 40 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.3252
19 / 40 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.15 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.4752

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1056 / 200 | 40.280
0.375
18.66670000 %

Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2018, 13.00 | Bača Miroslav | SM 3B ZS D2
0
0 | 0
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2018, 14.30 | Najzar Petr | SM 3B ZS D2
00
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 12. 2018, 16.00 | Hajný Radim | SM 3B ZS D2
0.3752
9 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 12. 2018, 17.30 | Polášek Bohumil | SM 3B ZS D2
0.2251
10 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2019, 11.00 | Hajný David | ZS 3B I. LIGA
0.2501
10 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 16.00 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.2500
0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | SM 3B ZS D2
2
0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 11.30 | Dvořáček Jan | SM 3B ZS D2
2
0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 14.30 | Bača Miroslav | SM 3B ZS D2
2
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 6. 2019, 16.00 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.3002

Malý stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36688 / 1347 | 50.510
0.789
63.70370000 %
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.3500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.00 | Kolder Milan | SM 3B 1. Třída
0.4250
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.3500
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.6250
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.00 | Košťál Kamil | SM 3B 1. Třída
0.5252
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.6752
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
0.6752
9 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 18.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.3750
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.5502
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2018, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4502
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2018, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.4502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2018, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.4500
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2018, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.7002
7 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2018, 18.00 | Stareček Pavel | SM 3B 1. Třída
0.3680
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2018, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.4500
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 17.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.7692
14 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.6660
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.4250
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 17.00 | Kolder Milan | SM 3B 1. Třída
0.6252
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 18.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.7692
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2019, 19.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
0.7892
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.6502
14 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.4110
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.5250
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.4000
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
0.3250
21 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 18.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
0.6560
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
0.4000
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
0.4752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
0.5002
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 17.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
0.3750
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.4750
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.5000
15 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.4280
10 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 18.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.3840
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 19.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.3502

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0.00000000 %
0
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2009, 17.00 | Suran Vladimír | 2.třída SM
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0.00000000 %
0
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2009, 17.00 | Šalbot Josef | 2.třída SM
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10 /  | 

0.00000000 %
0
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2009, 17.00 | Lepík Jiří | 2.třída SM
0