Vejvoda Vladimír

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10657 / 241 | 21 | 112.72
3.68
32.85000000 %
55 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2019, 10.00 | Morava Jan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.200
80 / 25 | 21 | 7
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2019, 11.00 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.200
92 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 11.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.680
63 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2020, 11.00 | Suran Marián | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.520
58 / 25 | 11 | 8
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2020, 13.00 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.320
70 / 25 | 12 | 8
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2020, 11.00 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.800
63 / 25 | 12 | 11
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2020, 13.00 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.520
35 / 18 | 10 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2020, 10.00 | Englic Martin | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.940
60 / 25 | 10 | 7
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2020, 11.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.400
81 / 23 | 11 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 6. 2020, 11.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.520

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8517 / 197 | 17 | 132.62
3.52
43.08330000 %
55 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2019, 11.10 | Guláš František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.200
75 / 25 | 17 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2019, 12.10 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.000
52 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 12.10 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.080
73 / 25 | 10 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2020, 12.10 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.920
60 / 25 | 7 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2020, 14.10 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.400
51 / 22 | 9 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2020, 11.10 | Svatoň Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.310
88 / 25 | 16 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 12.10 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.522
63 / 25 | 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 6. 2020, 12.10 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.520

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10312 / 250 | 8 | 61.24
2.20
39.00000000 %
35 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2019, 12.20 | Guláš František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.400
30 / 25 | 6 | 4
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2019, 13.20 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.200
29 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 13.20 | Novák Tomáš | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
55 / 25 | 6 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2020, 13.20 | Suran Marián | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.202
29 / 25 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 15.20 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.162
31 / 25 | 6 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2020, 13.20 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.242
28 / 25 | 8 | 3
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2020, 15.20 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.120
27 / 25 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2020, 12.20 | Svatoň Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.080
26 / 25 | 3 | 3
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2020, 13.20 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.040
22 / 25 | 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
6. 6. 2020, 13.20 | Říhánek Miloslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.882

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
43709 / 1618 | 7 | 40.438
0.718
54.96120000 %
15 / 40 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 17.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 11.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 13.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
15 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
13 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
15 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 19.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
11 / 26 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 17.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4230
22 / 40 | 7 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 18.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
12 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 19.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.30 | Tichý Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
12 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5450
14 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3880
17 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
13 / 25 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 18.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5200
16 / 29 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 19.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5510
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 17.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
13 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 18.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3610
23 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 19.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6210
22 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 17.30 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
20 / 40 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 18.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
14 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 19.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
27 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
16 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 18.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
15 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 19.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
23 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
12 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
18 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 19.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
9 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2250
10 / 40 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2500
19 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 19.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
18 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 17.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4501
15 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 18.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
16 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
8 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3200
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 19.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
18 / 31 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5800
23 / 32 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 18.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7180
13 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 19.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
18 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
17 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 18.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
22 / 39 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 19.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5640

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201211 / 466 | 182.59
3.80
42.86730000 %
88 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2018, 13.00 | Lekeš Roman | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.522
95 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2018, 13.00 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.800
84 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2018, 10.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.360
55 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2018, 17.30 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.200
64 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 13.00 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.562
35 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2018, 11.00 | Lacina František | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.400
64 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 10.00 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.562
47 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 13.00 | Krajčí ml. Theodor | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.882
65 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 11.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.602
50 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2019, 13.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.000
68 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2019, 10.00 | Vašek Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.720
34 / 11 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 09.00 | Hruška Vilém | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
3.090
41 / 15 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 12.00 | Brom Luboš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
2.730
31 / 15 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 13.00 | Machala Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
2.060
79 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2019, 13.00 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.160
52 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2019, 10.00 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.080
75 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2019, 11.00 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.000
55 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2019, 13.00 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.202
65 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2019, 11.00 | Krajčí ml. Theodor | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.602
64 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2019, 13.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.562

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161101 / 399 | 172.75
4.16
66.72730000 %
47 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2018, 14.10 | Lekeš Roman | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.882
100 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2018, 14.10 | Kohút Ivan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.002
57 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 11.10 | Tichý Jaroslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.280
63 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2018, 18.40 | Kohoutek Jan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.520
63 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 14.10 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.522
69 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2018, 12.10 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.760
44 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 11.10 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.760
87 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 12.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.482
100 / 24 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 14.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162
99 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2019, 11.10 | Kohút Ivan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.962
78 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2019, 14.10 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.122
53 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2019, 11.10 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.122
40 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2019, 12.10 | Daněk Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.600
91 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2019, 14.10 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.642
52 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2019, 12.10 | Krajčí ml. Theodor | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.082
58 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2019, 14.10 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.322

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16644 / 392 | 181.64
2.40
65.71430000 %
34 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2018, 15.20 | Lekeš Roman | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.362
44 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2018, 15.20 | Skriba Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.760
42 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 12.20 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.680
35 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2018, 19.50 | Vápeník Rudolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.400
42 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 13.20 | Lacina František | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.680
60 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 12.20 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.402
32 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 15.20 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.280
43 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 13.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.722
42 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 15.20 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.680
38 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2019, 12.20 | Skriba Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520
35 / 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2019, 15.20 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.400
35 / 25 | 18
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 12.20 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.400
54 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 13.20 | Daněk Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.162
34 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2019, 15.20 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.362
49 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2019, 13.20 | Krajčí ml. Theodor | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.962
25 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2019, 15.20 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.470

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33503 / 1276 | 60.394
0.857
50.80810000 %
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4002
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 19.50 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3502
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 19.50 | Černý Milan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4751
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
13 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 19.50 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 18.40 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 19.50 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3752
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2019, 17.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
7 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2019, 18.40 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.1750
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2019, 19.50 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 18.40 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 19.50 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
7 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.1750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.40 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.50 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
7 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3180
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 18.40 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
13 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 19.50 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4810
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
15 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 18.40 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4680
5 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 19.50 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.1250
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 18.40 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2250
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 19.50 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2019, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2019, 18.40 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2019, 19.50 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12762 / 293 | 232.60
3.68
42.33330000 %
92 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2017, 13.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.682
49 / 18 | 7
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2017, 11.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.720
37 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 13.00 | Ježek Bohuslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.482
68 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2017, 13.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.722
80 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 13.00 | Lukšík Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.202
52 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2018, 10.00 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.080
68 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2018, 10.00 | Zachariáš Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.720
58 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2018, 13.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.320
68 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2018, 10.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.720
42 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2018, 13.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.682
69 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 11.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.762
79 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2018, 13.00 | Král Zbyněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.162

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12785 / 297 | 202.64
3.72
65.41670000 %
57 / 23 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2017, 14.30 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.470
49 / 24 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2017, 12.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.040
52 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 14.30 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.080
69 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 14.30 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.760
93 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 14.30 | Lukšík Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.720
63 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2018, 11.30 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.522
82 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2018, 11.30 | Zachariáš Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.280
69 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2018, 14.30 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.762
68 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2018, 11.30 | Ježek Bohuslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.720
69 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2018, 14.30 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.762
46 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2018, 12.30 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.840
68 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2018, 14.30 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12381 / 300 | 91.27
1.88
52.91670000 %
43 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2017, 16.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.720
22 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 14.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.880
33 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 16.00 | Ježek Bohuslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.320
26 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 16.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.040
19 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 16.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.760
41 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2018, 13.00 | Král Zbyněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
25 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 13.00 | Zachariáš Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.000
27 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2018, 16.00 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.080
47 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2018, 13.00 | Ježek Bohuslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.882
41 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2018, 16.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
37 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2018, 14.00 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.480
20 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 16.00 | Král Zbyněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
56799 / 1984 | 60.402
0.857
50.25160000 %
8 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2350
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 18.45 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
17 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4850
22 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6660
18 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4860
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2017, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2017, 18.45 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2017, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2017, 17.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2017, 18.45 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2017, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 10.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 11.15 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 11.15 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
11 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 17.30 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4230
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 18.45 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 20.00 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 17.30 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 18.45 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 20.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
7 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3330
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5330
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
7 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2800
12 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 20.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3420
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
13 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3252
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2018, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2018, 18.45 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2018, 20.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
10 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3440
8 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 18.45 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2580
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 17.40 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 20.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
20 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3501
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 10.40 | Lewis John | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6001
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.55 | Svatoň Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330
4 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 12.20 | Krausová Veronika | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2660
6 / 7 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.25 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8570
5 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 17.45 | Svatoň Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.45 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 20.00 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 17.30 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 20.00 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
17 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4470
11 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2820
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161034 / 350 | 252.95
4.12
32.31250000 %
101 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2016, 13.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.042
77 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 11.00 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.080
57 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2016, 13.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.280
35 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 13.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.400
0
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2017, 13.00 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
63 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2017, 11.00 | Nechvapil Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.522
77 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2017, 13.00 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.082
73 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2017, 11.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.922
55 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2017, 11.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.200
46 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2017, 11.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.840
86 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2017, 17.30 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.442
100 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2017, 13.00 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.002
81 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2017, 13.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.242
103 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
29. 4. 2017, 13.00 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.122
0
Malý stůl: Volná hra
13. 5. 2017, 09.00 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
80 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
21. 5. 2017, 13.00 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16863 / 350 | 222.46
4.16
35.95830000 %
86 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2016, 14.40 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.442
104 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 12.40 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.162
74 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2016, 14.40 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.962
50 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 14.40 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.000
0
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2017, 14.40 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
67 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2017, 12.40 | Nechvapil Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.682
30 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 14.40 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.200
64 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2017, 12.40 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.560
59 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2017, 12.40 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.362
64 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 11.40 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.560
47 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2017, 17.30 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.880
62 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2017, 14.40 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.482
35 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2017, 14.40 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.400
48 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 4. 2017, 14.40 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.922
0
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 5. 2017, 10.40 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
73 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 5. 2017, 14.40 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.920

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16584 / 342 | 121.70
3.52
60.83330000 %
30 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2016, 16.20 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.200
46 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.20 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.842
37 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2016, 16.20 | Novák Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.482
58 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 16.20 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.322
0
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2017, 16.20 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
38 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2017, 14.20 | Nechvapil Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.522
36 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2017, 16.20 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.442
42 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 14.20 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.680
24 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2017, 14.20 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.962
35 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 13.20 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.400
60 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2017, 17.30 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402
43 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2017, 16.20 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.722
32 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 4. 2017, 16.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.280
60 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 16.20 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.522
0
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 12.20 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
43 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2017, 16.20 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.722

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
58923 / 2037 | 70.453
0.821
0.666
58.56600000 %
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2016, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2016, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4251
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2016, 20.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2016, 17.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2016, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2016, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 18.45 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 20.00 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
23 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8210
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 17.30 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
12 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5710
9 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4090
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2017, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
13 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2017, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2017, 20.00 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
22 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2017, 17.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7090
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2017, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2017, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
18 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2017, 17.30 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5140
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2017, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2017, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
13 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3710
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 18.45 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 20.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2017, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
26 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2017, 18.45 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7020
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2017, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
3 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1200
22 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5940
15 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4410
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 18.45 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
7 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 17.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1750
4 / 29 | 1
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1370
7 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1750
5 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 11.30 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.2500
7 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 12.00 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.3500
6 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 12.30 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.3000
6 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 13.00 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.3000
6 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 13.30 | Uhlíř Bořivoj | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.3002
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 14.30 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.5000
9 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 15.00 | Soukup Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.4502
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 17.00 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.6002
19 / 45 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 17.30 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.4222
9 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 18.30 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.4090
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2017, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2017, 20.00 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181318 / 449 | 202.93
3.92
36.61110000 %
60 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2015, 13.00 | Daněk Martin | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.400
75 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2015, 11.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.002
67 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 13.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.682
75 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 13.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.002
83 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2015, 13.00 | Babický Václav | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.320
93 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 13.00 | Ott Marek | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.722
94 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2015, 11.00 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.760
74 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2015, 13.00 | Šubrt Oldřich | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.960
91 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 2015, 13.00 | Volák Vladimír | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.642
50 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2016, 13.00 | Verner Karel | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.000
76 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 11.00 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.040
51 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 13.00 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.042
45 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2016, 11.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.802
56 / 24 | 8
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2016, 15.00 | Hruška Vilém | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.330
80 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2016, 13.00 | Mikuta Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.202
73 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2016, 13.00 | Marhoun Stanislav st. | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.920
77 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2016, 11.00 | Šubrt Oldřich | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.080
98 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
24. 4. 2016, 13.00 | Volák Vladimír | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.920

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181220 / 433 | 152.81
3.84
45.18520000 %
55 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 14.40 | Daněk Martin | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.202
76 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2015, 12.40 | Klusáček Petr | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.042
48 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 14.40 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.920
96 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 14.40 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.842
64 / 19 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2015, 14.40 | Babický Václav | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.360
70 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 14.40 | Ott Marek | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.800
78 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2015, 12.40 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.120
61 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2015, 14.40 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.440
91 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 2015, 14.40 | Volák Vladimír | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.642
61 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2016, 13.00 | Vápeník Rudolf | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.440
27 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 12.40 | Novák Tomáš | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.080
78 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 14.40 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.120
87 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2016, 12.40 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.482
35 / 14 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2016, 15.00 | Martínek Tomáš | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.500
57 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2016, 14.40 | Šibra Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.282
85 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2016, 14.40 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.400
68 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2016, 12.40 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.722
83 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 14.40 | Volák Vladimír | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.322

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18631 / 445 | 101.41
2.00
58.42590000 %
40 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 16.20 | Daněk Martin | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.602
29 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2015, 14.20 | Vápeník Rudolf | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.160
45 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 16.20 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.802
37 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 16.20 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.482
28 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2015, 16.20 | Babický Václav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.120
31 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 16.20 | Ott Marek | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.240
28 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2015, 14.20 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.120
27 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2015, 16.20 | Šubrt Oldřich | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.080
50 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 2015, 16.20 | Volák Vladimír | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.002
38 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2016, 14.20 | Verner Karel | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.522
38 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2016, 14.20 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.520
25 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 16.20 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.130
38 / 23 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2016, 14.20 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.650
30 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2016, 15.00 | Hruška Vilém | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.200
31 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2016, 16.20 | Mikuta Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.242
42 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2016, 16.20 | Marhoun Stanislav st. | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.680
36 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 14.20 | Šubrt Oldřich | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.442
38 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 4. 2016, 16.20 | Volák Vladimír | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.522

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
45690 / 1599 | 60.431
0.857
54.24530000 %
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Korec Jaroslav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.3330
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.30 | Štěpánek Jiří | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.3330
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.40 | Truhlář Jan | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2501
6 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 12.20 | Pechr Miroslav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5002
15 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2015, 18.00 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3840
22 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2015, 19.10 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5780
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2015, 20.20 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
8 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 19.10 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 20.20 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 14.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 15.40 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
18 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 16.50 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 17.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 18.10 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 19.20 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
22 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2015, 18.10 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2015, 19.20 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 14.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 15.40 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 16.50 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
11 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 18.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3790
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 19.10 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 20.20 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 18.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7250
4 / 19 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 19.10 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2100
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 20.20 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5660
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 17.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 18.10 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 19.20 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2016, 11.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2016, 12.10 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2016, 13.20 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2016, 18.10 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
24 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2016, 19.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6660
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 18.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
8 / 26 | 1
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 19.10 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3070
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 20.20 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6501
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2016, 18.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2016, 18.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2016, 18.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 18.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 19.10 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3502
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 20.20 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141031 / 350 | 242.94
5.48
36.82140000 %
53 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2014, 11.00 | Rubáš Zdeněk | 1. třída Střední Čechy
2.120
66 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2014, 13.00 | Jiříček Petr | 1. třída Střední Čechy
2.640
59 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2014, 13.00 | Kudrna Zdeněk | 1. třída Střední Čechy
2.362
59 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2014, 11.00 | Pokorný Ondřej | 1. třída Střední Čechy
2.360
58 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2014, 13.00 | Vrba Michal | 1. třída Střední Čechy
2.320
86 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 11.00 | Klusáček Petr | 1. třída Střední Čechy
3.442
71 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2015, 13.00 | Soukup Roman | 1. třída Střední Čechy
2.840
91 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2015, 13.00 | Ott Marek | 1. třída Střední Čechy
3.642
91 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2015, 13.00 | Volák Vladimír | 1. třída Střední Čechy
3.640
53 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2015, 11.00 | Novák Tomáš | 1. třída Střední Čechy
2.120
79 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2015, 13.00 | Kohoutek Jan | 1. třída Střední Čechy
3.160
137 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 2015, 11.00 | Vrba Michal | 1. třída Střední Čechy
5.482
55 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2015, 13.00 | Klusáček Petr | 1. třída Střední Čechy
2.200
73 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
23. 5. 2015, 13.00 | Hajný David | 1. třída Střední Čechy
2.922

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14993 / 350 | 222.83
4.16
47.28570000 %
56 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2014, 11.00 | Černý Milan | 1. třída Střední Čechy
2.240
51 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2014, 13.00 | Jiříček Petr | 1. třída Střední Čechy
2.040
81 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2014, 13.00 | Kudrna Zdeněk | 1. třída Střední Čechy
3.242
73 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2014, 11.00 | Pokorný Ondřej | 1. třída Střední Čechy
2.922
64 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2014, 13.00 | Šindler Drahomír | 1. třída Střední Čechy
2.562
69 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 11.00 | Klusáček Petr | 1. třída Střední Čechy
2.760
82 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2015, 13.00 | Soukup Roman | 1. třída Střední Čechy
3.280
46 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2015, 13.00 | Rubáš Zdeněk | 1. třída Střední Čechy
1.840
81 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2015, 13.00 | Volák Vladimír | 1. třída Střední Čechy
3.242
76 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2015, 11.00 | Novák Tomáš | 1. třída Střední Čechy
3.042
70 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2015, 13.00 | Kohoutek Jan | 1. třída Střední Čechy
2.802
104 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2015, 11.00 | Vrba Michal | 1. třída Střední Čechy
4.162
67 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2015, 13.00 | Klusáček Petr | 1. třída Střední Čechy
2.682
73 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 5. 2015, 13.00 | Hajný David | 1. třída Střední Čechy
2.922

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14490 / 335 | 121.46
2.24
58.33330000 %
30 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2014, 11.00 | Šerý Jindřich | 1. třída Střední Čechy
1.200
32 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2014, 13.00 | Jiříček Petr | 1. třída Střední Čechy
1.280
29 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2014, 13.00 | Kudrna Zdeněk | 1. třída Střední Čechy
1.161
33 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2014, 11.00 | Vápeník Rudolf | 1. třída Střední Čechy
1.940
26 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2014, 13.00 | Šindler Drahomír | 1. třída Střední Čechy
1.040
35 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 11.00 | Klusáček Petr | 1. třída Střední Čechy
1.400
23 / 22 | 2
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2015, 13.00 | Soukup Roman | 1. třída Střední Čechy
1.040
39 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2015, 13.00 | Ott Marek | 1. třída Střední Čechy
1.850
49 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2015, 13.00 | Volák Vladimír | 1. třída Střední Čechy
1.962
36 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2015, 11.00 | Novák Tomáš | 1. třída Střední Čechy
1.442
39 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2015, 13.00 | Kohoutek Jan | 1. třída Střední Čechy
1.560
25 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2015, 11.00 | Kožíšek Jiří | 1. třída Střední Čechy
1.000
38 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 4. 2015, 13.00 | Klusáček Petr | 1. třída Střední Čechy
1.522
56 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
23. 5. 2015, 13.00 | Hajný David | 1. třída Střední Čechy
2.242

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
39546 / 1451 | 50.376
0.789
36.99190000 %
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 9. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2500
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 9. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4000
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 9. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 10.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 10.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4502
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 10.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7892
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 16.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6002
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 16.00 | Pešta Martin | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 16.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4000
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2014, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3750
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2250
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
7 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2690
8 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2850
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2000
6 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.1500
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3000
4 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Váša Marek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2660
6 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Dobeš Břetislav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.4610
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Šimek Stanislav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2000
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6502
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2015, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2500
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2015, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3000
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 16.00 | Černý Milan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 16.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4000
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 16.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4502
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2015, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2015, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2015, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3000
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
17 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4720
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2500
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6250
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3252
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8663 / 200 | 253.31
4.68
41.43750000 %
91 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2013, 11.00 | Ott Marek | 1.třída Západní Čechy
3.640
73 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2013, 13.00 | Klusáček Petr | 1.třída Západní Čechy
2.922
92 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2013, 13.00 | Šlajch Petr | 1.třída Západní Čechy
3.680
117 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2013, 13.00 | Kocián Josef | 1.třída Západní Čechy
4.680
89 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2014, 13.00 | Rubáš Zdeněk | 1.třída Západní Čechy
3.562
58 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2014, 11.00 | Klusáček Petr | 1.třída Západní Čechy
2.320
83 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2014, 11.00 | Kožíšek Jiří | 1.třída Západní Čechy
3.320
60 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2014, 13.30 | Kocián Josef | 1.třída Západní Čechy
2.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7533 / 175 | 203.04
4.36
50.76190000 %
80 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 11.00 | Rubáš Zdeněk | 1.třída Západní Čechy
3.200
77 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2013, 13.00 | Klusáček Petr | 1.třída Západní Čechy
3.080
50 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2013, 13.00 | Dobeš Břetislav | 1.třída Západní Čechy
2.000
90 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2014, 13.00 | Ott Marek | 1.třída Západní Čechy
3.600
72 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2014, 11.00 | Klusáček Petr | 1.třída Západní Čechy
2.880
55 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2014, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | 1.třída Západní Čechy
2.200
109 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2014, 13.30 | Šanda Ludvík | 1.třída Západní Čechy
4.361

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7283 / 173 | 111.63
2.40
67.38100000 %
60 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 11.00 | Ott Marek | 1.třída Západní Čechy
2.402
54 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2013, 13.00 | Šlajch Petr | 1.třída Západní Čechy
2.162
30 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2013, 13.00 | Dobeš Břetislav | 1.třída Západní Čechy
1.200
38 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2014, 13.00 | Rubáš Zdeněk | 1.třída Západní Čechy
1.650
29 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 11.00 | Klusáček Petr | 1.třída Západní Čechy
1.160
32 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2014, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | 1.třída Západní Čechy
1.282
40 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 13.30 | Kocián Josef | 1.třída Západní Čechy
1.602

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27353 / 1009 | 60.349
0.625
43.58020000 %
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4250
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6252
15 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3750
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3500
11 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5000
5 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2170
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2250
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2500
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3502
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3500
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3500
12 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4130
5 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída Střední Čechy
0.1660
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3750
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2014, 17.30 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3500
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2014, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2000
18 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2014, 17.30 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4502
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2014, 13.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4000
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2014, 13.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4752
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2014, 13.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2750
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3660
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3250
16 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4570
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2500
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4000
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2252

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9655 / 225 | 232.91
3.76
36.38890000 %
51 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2012, 13.00 | Kocián Josef | 1.třída - Západní Čechy
2.040
72 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 11.00 | Behenský Martin | 1.třída - Západní Čechy
2.882
86 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2012, 13.00 | Vrba Michal | 1.třída - Západní Čechy
3.442
94 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2012, 11.00 | Radkovský Petr | 1.třída - Západní Čechy
3.762
67 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2013, 13.00 | Dobeš Břetislav | 1.třída - Západní Čechy
2.682
78 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2013, 13.00 | Šperl Václav | 1.třída - Západní Čechy
3.122
61 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2013, 11.00 | Rubáš Zdeněk | 1.třída - Západní Čechy
2.440
78 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2013, 11.00 | Vrba Michal | 1.třída - Západní Čechy
3.122
68 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2013, 13.00 | Radkovský Petr | 1.třída - Západní Čechy
2.720

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8601 / 199 | 243.02
3.84
50.08330000 %
70 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2012, 13.00 | Šanda Ludvík | 1.třída - Západní Čechy
2.800
73 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 11.00 | Pauer Vlastimil | 1.třída - Západní Čechy
2.922
96 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2012, 13.00 | Šerý Jindřich | 1.třída - Západní Čechy
3.840
94 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2012, 11.00 | Večeřa Jan | 1.třída - Západní Čechy
3.760
65 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2013, 13.00 | Behenský Martin | 1.třída - Západní Čechy
2.602
60 / 24 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 11.00 | Rubáš Zdeněk | 1.třída - Západní Čechy
2.500
89 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2013, 11.00 | Krajčí Theodor | 1.třída - Západní Čechy
3.560
54 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2013, 13.00 | Radkovský Petr | 1.třída - Západní Čechy
2.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8316 / 195 | 81.62
2.16
65.83330000 %
41 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 11.00 | Šperl Václav | 1.třída - Západní Čechy
1.642
44 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2012, 13.00 | Rubáš Zdeněk | 1.třída - Západní Čechy
1.760
43 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2012, 13.00 | Marhoun Stanislav st. | 1.třída - Západní Čechy
1.721
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2012, 11.00 | Večeřa Jan | 1.třída - Západní Čechy
1.500
29 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2013, 13.00 | Kocián Josef | 1.třída - Západní Čechy
1.160
36 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2013, 13.00 | Šperl Václav | 1.třída - Západní Čechy
1.442
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2013, 11.00 | Černý Milan | 1.třída - Západní Čechy
1.560
54 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2013, 11.00 | Krajčí Theodor | 1.třída - Západní Čechy
2.162

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6409 / 150 | 162.72
3.08
27.26670000 %
56 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2011, 11.00 | Hruška Vilém | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.240
76 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2011, 11.00 | Bača Libor st. | 1. třída - Západní, střední Čechy
3.042
77 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2011, 11.00 | Kožíšek Jiří | 1. třída - Západní, střední Čechy
3.080
61 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2012, 13.00 | Behenský Martin | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.442
65 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2012, 13.00 | Novák Karel | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.602
74 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2012, 13.00 | Kožíšek Jiří | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.960

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6437 / 144 | 203.03
3.92
48.55560000 %
64 / 19 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2011, 11.00 | Šperl Milan | 1. třída - Západní, střední Čechy
3.360
98 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2011, 11.00 | Bača Libor st. | 1. třída - Západní, střední Čechy
3.922
53 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2011, 13.00 | Klusáček Petr | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.120
77 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2011, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | 1. třída - Západní, střední Čechy
3.080
68 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2012, 13.00 | Behenský Martin | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.722
77 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2012, 11.00 | Šerý Jindřich | 1. třída - Západní, střední Čechy
3.080

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6207 / 139 | 91.48
2.16
57.50000000 %
17 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2011, 11.00 | Šperl Václav | 1. třída - Západní, střední Čechy
0.682
38 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 11.00 | Novák Karel | 1. třída - Západní, střední Čechy
1.522
7 / 14 | 3
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2011, 11.00 | Martínek František | 1. třída - Západní, střední Čechy
0.500
43 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2011, 13.00 | Rubáš Zdeněk | 1. třída - Západní, střední Čechy
1.720
48 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2012, 13.00 | Novák Karel | 1. třída - Západní, střední Čechy
1.922
54 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2012, 11.00 | Šerý Jindřich | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.162