Bartaloš Petr

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
132054 / 259 | 48 | 337.93
10.52
79.00000000 %
200 / 24 | 27 | 25
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 11.00 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.332
136 / 19 | 36
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 13.00 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.150
182 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2019, 10.00 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.280
200 / 19 | 48 | 31
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2019, 11.00 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
10.522
124 / 19 | 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2019, 10.00 | Englic Martin | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.520
166 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 11.00 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.642
200 / 19 | 43 | 33
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 11.00 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
10.522
119 / 15 | 23 | 22
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2020, 11.00 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.930
184 / 23 | 46 | 31
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2020, 13.00 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.000
186 / 25 | 46 | 33
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2020, 11.00 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.442
86 / 14 | 31 | 19
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2020, 13.00 | Stehlík František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.140
71 / 12 | 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2020, 10.00 | Bálek Martin | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.910
200 / 20 | 47 | 30
Malý stůl: Volná hra
6. 6. 2020, 11.00 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
10.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
131628 / 262 | 47 | 316.21
8.82
83.48720000 %
115 / 20 | 27 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 12.10 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.750
67 / 12 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 14.10 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.580
76 / 16 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2019, 11.10 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.750
143 / 25 | 33 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2019, 12.10 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.722
150 / 18 | 42 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 11.10 | Skriba Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.332
150 / 24 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 12.10 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.251
150 / 18 | 46 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 12.10 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.332
150 / 18 | 23 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2020, 12.10 | Babický Václav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.332
113 / 23 | 19 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 14.10 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.910
150 / 17 | 26 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2020, 12.10 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.822
92 / 22 | 31 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2020, 14.10 | Stehlík František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.180
138 / 24 | 47 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2020, 11.10 | Bálek Martin | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.750
134 / 25 | 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 6. 2020, 12.10 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.362

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
13857 / 297 | 24 | 142.88
4.00
82.40380000 %
39 / 25 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 13.20 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.560
79 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 15.20 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.162
49 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2019, 12.20 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.720
80 / 22 | 11 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2019, 13.20 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.632
80 / 21 | 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 12.20 | Vašek Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.802
53 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 13.20 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.122
80 / 20 | 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 13.20 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.002
60 / 25 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2020, 13.20 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.402
74 / 25 | 12 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 15.20 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.962
48 / 25 | 7 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2020, 13.20 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.920
80 / 21 | 24 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2020, 15.20 | Stehlík František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.801
62 / 20 | 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2020, 12.20 | Bálek Martin | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.100
73 / 25 | 11 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 6. 2020, 13.20 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.922

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
511325 / 1833 | 9 | 70.722
1.578
86.60130000 %
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4751
26 / 39 | 9
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6660
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
29 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 17.30 | Horký Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
29 / 40 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 18.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 26 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 19.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
23 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6050
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 11.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 12.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
29 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8050
29 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
19 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
29 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 19.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7250
30 / 27 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 17.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 34 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 18.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
15 / 37 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 19.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4050
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.30 | Tichý Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
24 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7500
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 18.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 19.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
27 / 40 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6750
26 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 18.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
30 / 38 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 19.30 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
30 / 39 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
30 / 31 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 18.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
30 / 26 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 19.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 35 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
29 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 18.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
28 / 40 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 19.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
24 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
28 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
30 / 27 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 19.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 37 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 26 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
19 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 19.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
18 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
19 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 18.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
28 / 40 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 19.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
30 / 35 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
19 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 19.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1870
25 / 38 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6570
22 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 18.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5501
30 / 19 | 8 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 19.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.5782
27 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 17.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
9 / 23 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 18.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3910
30 / 35 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 19.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
222814 / 471 | 735.97
10.00
85.27270000 %
150 / 24 | 26
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2018, 13.00 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.252
131 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2018, 11.00 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.240
150 / 20 | 42
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2018, 13.00 | Kohút Ivan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
7.502
59 / 21 | 9
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2018, 10.00 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.800
115 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 13.00 | Daněk Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.600
150 / 22 | 41
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2018, 11.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.812
149 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 10.00 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.962
114 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 13.00 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.562
150 / 18 | 73
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 13.00 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
8.332
109 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 11.00 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.362
112 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2019, 13.00 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.482
146 / 22 | 21
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2019, 10.00 | Kohút Ivan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.630
85 / 15 | 15
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 09.00 | Krajčí Theodor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
5.662
84 / 10 | 21
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 09.00 | Krajčí Theodor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
8.400
80 / 15 | 22
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 10.00 | Zavoral Luboš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
5.332
150 / 21 | 28
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2019, 13.00 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
7.142
131 / 25 | 35
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2019, 10.00 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.242
150 / 15 | 39
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2019, 11.00 | Daněk Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
10.002
150 / 22 | 22
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2019, 13.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.812
150 / 21 | 28
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2019, 11.00 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
7.142
139 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2019, 13.00 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.562
160 / 25 | 38
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2019, 13.00 | Vondrovský Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.402

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
212064 / 399 | 355.17
10.00
93.81820000 %
97 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2018, 14.10 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.882
150 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2018, 12.10 | Jung Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.002
90 / 24 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2018, 14.10 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.750
77 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 11.10 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.130
100 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 14.10 | Daněk Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.662
98 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2018, 12.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.922
68 / 16 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 11.10 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.250
120 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 14.10 | Guláš František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.802
100 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 14.10 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.002
100 / 23 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 12.10 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.342
100 / 14 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 14.10 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
7.142
100 / 10 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2019, 11.10 | Vašek Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
10.002
100 / 16 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2019, 14.10 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.252
100 / 23 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2019, 11.10 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.342
100 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2019, 12.10 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.662
100 / 22 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2019, 14.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.542
100 / 10 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2019, 12.10 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
10.002
100 / 17 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2019, 14.10 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.882
150 / 24 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2019, 14.10 | Vondrovský Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.252
60 / 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2019, 10.00 | Čelko Milan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
4.002
54 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2019, 14.00 | Pešta Martin | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
3.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191131 / 415 | 172.72
4.61
94.25000000 %
53 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2018, 15.20 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.122
80 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2018, 13.20 | Jung Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.202
60 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2018, 15.20 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.002
60 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 12.20 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.152
60 / 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 15.20 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.612
60 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 13.20 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.402
60 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 12.20 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.722
68 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 15.20 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.722
56 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 15.20 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.330
60 / 19 | 17
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 13.20 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.152
60 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 15.20 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.602
57 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2019, 12.20 | Vašek Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.710
45 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2019, 15.20 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.810
60 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 12.20 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.152
60 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 13.20 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.502
52 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2019, 15.20 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.082
60 / 24 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2019, 13.20 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.502
60 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2019, 15.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.852
60 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2019, 15.20 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
501175 / 1807 | 60.650
1.200
0.923
83.15640000 %
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 18.40 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2018, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 17.30 | Černý Milan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 19.50 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
18 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5450
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2018, 19.50 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
21 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5670
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.40 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.50 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7001
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 18.40 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
29 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 19.50 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8520
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
11 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 18.40 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2019, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2019, 18.40 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2019, 19.50 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.40 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.50 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
26 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6840
15 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 19.50 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5760
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2019, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2019, 18.40 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2019, 19.50 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 18.40 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
28 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2019, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8000
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 17.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 18.40 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
25 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 19.50 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7350
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2019, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2019, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2019, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
11 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 10.15 | Vašek Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7332
7 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 11.05 | Marenčák Gustav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4662
12 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 13.35 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.2002
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 14.20 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5002
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 15.50 | Đuranović Miodrag | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6000

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151901 / 317 | 555.99
10.71
79.20830000 %
129 / 25 | 52
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2017, 13.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.160
125 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 13.00 | Jiříček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.000
43 / 16 | 13
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2017, 11.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.680
150 / 21 | 48
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 13.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.142
150 / 23 | 34
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2017, 13.00 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
6.522
129 / 25 | 35
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2017, 17.30 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.162
93 / 17 | 25
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 13.00 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.470
150 / 23 | 55
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2018, 10.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
6.522
150 / 18 | 36
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2018, 10.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
8.332
150 / 23 | 22
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2018, 13.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
6.522
96 / 12 | 22
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2018, 10.00 | Vašek Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
8.000
97 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2018, 13.00 | Hrubý Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.882
150 / 14 | 39
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 11.00 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
10.712
150 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2018, 13.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
6.002
139 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2018, 17.30 | Kohoutek Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.562

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151530 / 272 | 335.62
8.33
92.72730000 %
60 / 19 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2017, 14.30 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.150
150 / 22 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2017, 14.30 | Volák Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.812
55 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2017, 12.30 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.750
100 / 16 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 14.30 | Ježek Bohuslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
6.252
96 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 14.30 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.842
140 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2017, 19.00 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.602
100 / 12 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 14.30 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
8.332
100 / 17 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2018, 11.30 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.882
100 / 14 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2018, 11.30 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.142
100 / 13 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2018, 14.30 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.692
92 / 17 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2018, 11.30 | Vašek Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.410
100 / 16 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2018, 14.30 | Hrubý Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
6.252
87 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2018, 12.30 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.830
100 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2018, 14.30 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
6.662
150 / 23 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2018, 19.00 | Verner Karel | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.522

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15874 / 332 | 202.63
4.44
91.04170000 %
60 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2017, 16.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.722
61 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 16.00 | Jiříček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.442
43 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 14.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.722
60 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 16.00 | Tauterman Vlastislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402
60 / 23 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 16.00 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.602
75 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2017, 20.30 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.002
57 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 16.00 | Lukšík Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.282
56 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2018, 13.00 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.242
60 / 17 | 20
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 13.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.522
45 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2018, 16.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.250
60 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2018, 13.00 | Vašek Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.002
53 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2018, 16.00 | Hrubý Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.122
44 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2018, 14.00 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.090
60 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 16.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.752
80 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2018, 20.30 | Kohoutek Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.442

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
601263 / 2062 | 80.612
2.000
75.31310000 %
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 17.30 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
21 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6360
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 9. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2017, 17.30 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2017, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
29 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2017, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2017, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2017, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2017, 20.00 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 10.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5751
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 12.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4501
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 12.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 17.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 18.45 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2017, 20.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 17.30 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 20.00 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
24 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8570
22 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8140
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 17.30 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7001
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
16 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9410
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5251
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
30 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2018, 17.30 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2018, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8331
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2018, 20.00 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 17.30 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
17 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5480
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 17.40 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
27 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 18.45 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2018, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
10 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 10.15 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6662
3 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 12.45 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2720
12 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.25 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.9232
12 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 15.15 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
2.0002
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 19.00 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4662
5 / 7 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 19.50 | Hambálková Irena | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7140
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.30 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.45 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 20.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.45 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 20.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4501
30 / 36 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 18.45 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
20 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7690
22 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7090

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162039 / 350 | 605.82
7.60
63.71880000 %
183 / 25 | 50
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2016, 13.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.322
87 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 11.00 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.480
105 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2016, 13.00 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.202
135 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 13.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.400
0
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2017, 13.00 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
190 / 25 | 60
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2017, 11.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.602
141 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2017, 13.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.642
99 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2017, 11.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.960
166 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2017, 11.00 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
6.642
124 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2017, 11.00 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.962
179 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2017, 17.30 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.162
170 / 25 | 47
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2017, 13.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
6.802
139 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2017, 13.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.562
187 / 25 | 47
Malý stůl: Volná hra
29. 4. 2017, 13.00 | Lendvay Štefan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.482
0
Malý stůl: Volná hra
13. 5. 2017, 09.00 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
134 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 5. 2017, 13.00 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161841 / 343 | 395.36
7.14
76.70830000 %
102 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2016, 14.40 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.080
138 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 12.40 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.522
150 / 24 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2016, 14.40 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
6.252
134 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 14.40 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.362
0
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2017, 14.40 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
150 / 23 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2017, 12.40 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
6.522
116 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 14.40 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.642
137 / 25 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2017, 12.40 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.482
147 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2017, 12.40 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.882
126 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 11.40 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.042
110 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2017, 17.30 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.402
111 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2017, 14.40 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.440
148 / 25 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2017, 14.40 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.922
122 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 4. 2017, 14.40 | Lendvay David | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.882
0
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 5. 2017, 10.40 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
150 / 21 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 5. 2017, 14.40 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.142

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16749 / 322 | 172.32
4.61
78.02080000 %
52 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2016, 16.20 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.082
60 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.20 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.602
51 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2016, 16.20 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.042
60 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 16.20 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.602
0
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2017, 16.20 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
36 / 22 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2017, 14.20 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.630
60 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2017, 16.20 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.152
60 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 14.20 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402
53 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2017, 14.20 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.122
55 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 13.20 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.202
60 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2017, 17.30 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.612
36 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2017, 16.20 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.440
58 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
22. 4. 2017, 16.20 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.322
60 / 22 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 16.20 | Brom Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.722
0
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 12.20 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
48 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2017, 16.20 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.922

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
581230 / 1898 | 80.648
1.250
1.714
78.39390000 %
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2016, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2016, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 9. 2016, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2016, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2016, 18.45 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2016, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 17.30 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2016, 20.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
12 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
22 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6110
25 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2016, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7140
13 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5410
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 18.45 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
18 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2016, 20.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5140
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
27 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2017, 17.30 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7500
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
18 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 1. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7500
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2017, 17.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2017, 18.45 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2017, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2017, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6001
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2017, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.2502
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2017, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
23 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 17.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5890
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 18.45 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5251
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 20.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
24 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 17.30 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 29 | 8
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 18.45 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 38 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2017, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2017, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5001
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2017, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2017, 20.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
14 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3780
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
18 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2017, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7820
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 17.30 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
22 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5940
25 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.1900
12 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 18.45 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
0
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 11.00 | Uhlíř Bořivoj | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
2
15 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 11.30 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.0002
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 12.30 | Vejvoda Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.6002
15 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 13.30 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.0001
9 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 14.00 | Soukup Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.4500
15 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 14.30 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.0712
14 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 15.00 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.7002

Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 16.00 | Uhlíř Bořivoj | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
2
24 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.8882
19 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 4. 2017, 18.30 | Vejvoda Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.8632
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2017, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2017, 18.45 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
19 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5130

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182234 / 434 | 365.14
10.82
62.05560000 %
125 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2015, 13.00 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.002
124 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2015, 11.00 | Večeřa Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.962
169 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 13.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ - TD 1.třída
6.762
104 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 13.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.160
111 / 24 | 16
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2015, 13.00 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.620
184 / 17 | 31
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 13.00 | Pešta Martin | STČ, ZČ - TD 1.třída
10.820
148 / 22 | 22
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2015, 11.00 | Šilhan Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
6.720
113 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2015, 13.00 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.522
158 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 2015, 13.00 | Lacina František | STČ, ZČ - TD 1.třída
6.322
103 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2016, 13.00 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.120
123 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 11.00 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.920
104 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 13.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.160
84 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2016, 11.00 | Černý Milan | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.362
76 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2016, 15.00 | Pešta Martin | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.040
129 / 21 | 30
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2016, 13.00 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
6.140
98 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2016, 13.00 | Kožíšek Jiří | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.922
112 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2016, 11.00 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.482
169 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
24. 4. 2016, 13.00 | Jiříček Petr | STČ, ZČ - TD 1.třída
6.762

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182167 / 411 | 405.27
7.50
80.25930000 %
150 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 14.40 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ - TD 1.třída
7.502
122 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2015, 12.40 | Večeřa Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.880
148 / 25 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 14.40 | Kocián Josef | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.922
150 / 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 14.40 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
6.812
142 / 24 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2015, 14.40 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.910
90 / 24 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 14.40 | Pešta Martin | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.750
54 / 14 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2015, 12.40 | Šilhan Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.850
150 / 25 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2015, 14.40 | Foltýn Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
6.002
130 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 2015, 14.40 | Hanuš Ladislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.202
107 / 18 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2016, 13.00 | Verner Karel | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.940
74 / 14 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 12.40 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.280
109 / 25 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 14.40 | Kocián Josef | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.362
125 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2016, 12.40 | Rubáš Zdeněk | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.002
127 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2016, 15.00 | Pešta Martin | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.080
107 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2016, 14.40 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.281
105 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2016, 14.40 | Marhoun Stanislav st. | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.202
127 / 25 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2016, 12.40 | Foltýn Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.082
150 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2016, 14.40 | Jiříček Petr | STČ, ZČ - TD 1.třída
6.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18969 / 380 | 222.55
5.00
89.72220000 %
60 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 16.20 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.502
57 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2015, 14.20 | Večeřa Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.282
60 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 16.20 | Kocián Josef | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.282
60 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 16.20 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.402
60 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2015, 16.20 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.722
60 / 23 | 17
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 16.20 | Pešta Martin | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.602
33 / 16 | 4
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2015, 14.20 | Martínek František | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.060
60 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2015, 16.20 | Foltýn Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.002
57 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 2015, 16.20 | Hanuš Ladislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.282
57 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2016, 14.20 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.281
42 / 10 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2016, 14.20 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
4.200
47 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 16.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.882
60 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2016, 14.20 | Černý Milan | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.002
60 / 12 | 22
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2016, 15.00 | Pešta Martin | STČ, ZČ - TD 1.třída
5.002
60 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2016, 16.20 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.722
45 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2016, 16.20 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.040
35 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 14.20 | Foltýn Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.400
56 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 4. 2016, 16.20 | Jiříček Petr | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.240

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
531111 / 1714 | 90.648
1.200
1.666
83.53380000 %
21 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Váša Marek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5380
20 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Uhlíř Bořivoj | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.1112
12 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Pechr Miroslav | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.2002
24 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Hajný David | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6662
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 11.00 | Uhlíř Bořivoj | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6662
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 12.00 | Hajný David | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5832
9 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2015, 12.40 | Markup Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.7500
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2015, 18.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2015, 19.10 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2015, 20.20 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 18.00 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 19.10 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
27 / 40 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2015, 20.20 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 14.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 15.40 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8332
24 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 16.50 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6310
20 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 17.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 18.10 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 19.20 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2015, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2015, 18.10 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2015, 19.20 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 14.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 15.40 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 16.50 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 18.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 19.10 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2016, 20.20 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
21 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 18.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0000
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 19.10 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
21 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2016, 20.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5670
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 17.00 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 18.10 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 19.20 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2016, 17.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2016, 18.10 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0712
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2016, 19.20 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 18.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 19.10 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
23 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2016, 20.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7660
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2016, 18.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2016, 18.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 3. 2016, 18.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 18.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 19.10 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3252
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 20.20 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 09.05 | Frajbiš Miroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.5330
9 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 09.55 | Korec Jaroslav | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.7500
12 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 11.35 | Mondšpígl Tomáš | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
1.0002
4 / 14 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 12.25 | Uhlíř Bořivoj | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.2850
12 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 13.15 | Stambrecht Harro | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.8001
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 13.40 | Jung Pavel | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.8572
10 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2016, 14.05 | Hruška Vilém | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B
0.5880

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141803 / 307 | 415.87
8.00
64.39290000 %
118 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2014, 11.00 | Černý Milan | 1. třída Střední Čechy
4.720
128 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2014, 13.00 | Hanuš Ladislav | 1. třída Střední Čechy
5.122
134 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2014, 13.00 | Večeřa Jan | 1. třída Střední Čechy
5.362
119 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2014, 11.00 | Verner Karel | 1. třída Střední Čechy
4.760
156 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2014, 13.00 | Marhoun Stanislav st. | 1. třída Střední Čechy
6.242
45 / 7 | 19
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 11.00 | Procházka Milan | 1. třída Střední Čechy
6.420
141 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2015, 13.00 | Kocián Josef | 1. třída Střední Čechy
5.642
140 / 24 | 20
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2015, 13.00 | Pešta Martin | 1. třída Střední Čechy
5.830
130 / 25 | 41
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2015, 13.00 | Jiříček Petr | 1. třída Střední Čechy
5.202
200 / 25 | 38
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2015, 11.00 | Večeřa Jan | 1. třída Střední Čechy
8.002
194 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2015, 13.00 | Verner Karel | 1. třída Střední Čechy
7.762
26 / 6 | 21
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 2015, 11.00 | Šilhan Jaroslav | 1. třída Střední Čechy
4.330
126 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2015, 13.00 | Procházka Milan | 1. třída Střední Čechy
6.300
146 / 25 | 41
Malý stůl: Volná hra
23. 5. 2015, 13.00 | Kocián Josef | 1. třída Střední Čechy
5.842

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141473 / 318 | 414.63
8.33
70.14290000 %
75 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2014, 11.00 | Pešta Martin | 1. třída Střední Čechy
3.000
149 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2014, 13.00 | Hanuš Ladislav | 1. třída Střední Čechy
5.962
147 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2014, 13.00 | Večeřa Jan | 1. třída Střední Čechy
5.882
150 / 18 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2014, 11.00 | Verner Karel | 1. třída Střední Čechy
8.332
123 / 25 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2014, 13.00 | Marhoun Stanislav st. | 1. třída Střední Čechy
4.922
94 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 11.00 | Procházka Milan | 1. třída Střední Čechy
3.762
75 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2015, 13.00 | Kocián Josef | 1. třída Střední Čechy
3.000
85 / 21 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2015, 13.00 | Pešta Martin | 1. třída Střední Čechy
4.040
121 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2015, 13.00 | Jiříček Petr | 1. třída Střední Čechy
4.840
147 / 25 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2015, 11.00 | Večeřa Jan | 1. třída Střední Čechy
5.882
116 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2015, 13.00 | Verner Karel | 1. třída Střední Čechy
4.640
25 / 4 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2015, 11.00 | Šilhan Jaroslav | 1. třída Střední Čechy
6.250
73 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2015, 13.00 | Procházka Milan | 1. třída Střední Čechy
2.920
93 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 5. 2015, 13.00 | Soukup Roman | 1. třída Střední Čechy
3.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17829 / 369 | 172.24
3.12
74.68470000 %
28 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2014, 11.00 | Pešta Martin | 1. třída Střední Čechy
1.470
60 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2014, 13.00 | Hanuš Ladislav | 1. třída Střední Čechy
2.402
58 / 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2014, 13.00 | Večeřa Jan | 1. třída Střední Čechy
2.322
44 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2014, 11.00 | Verner Karel | 1. třída Střední Čechy
2.310
17 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2014, 13.00 | Vrba Michal | 1. třída Střední Čechy
0.680
60 / 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 11.00 | Šramel Peter | 1. třída Střední Čechy
2.602
60 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2015, 13.00 | Dobeš Břetislav | 1. třída Střední Čechy
2.722
56 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2015, 13.00 | Pešta Martin | 1. třída Střední Čechy
2.660
60 / 23 | 14
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2015, 13.00 | Jiříček Petr | 1. třída Střední Čechy
2.602
60 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2015, 11.00 | Večeřa Jan | 1. třída Střední Čechy
2.602
60 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2015, 13.00 | Vápeník Rudolf | 1. třída Střední Čechy
2.602
29 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2015, 09.00 | Hruška Vilém | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS
1.810
50 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2015, 12.45 | Bača Libor | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS
3.122
47 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2015, 14.00 | Mráček Rudolf | Přebor jednotlivců středočeské a západočeské oblasti 1B MS
2.230
45 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2015, 11.00 | Šilhan Jaroslav | 1. třída Střední Čechy
2.140
60 / 22 | 14
Malý stůl: Jednoband
26. 4. 2015, 13.00 | Procházka Milan | 1. třída Střední Čechy
2.722
35 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 5. 2015, 13.00 | Soukup Roman | 1. třída Střední Čechy
1.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
42873 / 1458 | 70.598
2.400
57.13350000 %
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 9. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 9. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8102
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 9. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 10.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6752
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 10.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3750
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 10.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 16.00 | Pešta Martin | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 16.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7000
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 16.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3752
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2014, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4252
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8572
21 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8070
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5750
18 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4610
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4752
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4500
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6000
12 / 5 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Krausová Veronika | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
2.4002
18 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Novák Radek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.9000
9 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Hajný David | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6002
5 / 8 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Purkyt Tomáš | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.6250
6 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Novák Radek | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.4610
20 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Markup Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
1.0522
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2015, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2015, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8102
30 / 35 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.8572
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 16.00 | Černý Milan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2000
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 16.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5752
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 16.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2015, 18.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
40 / 37 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2015, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
1.0812
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2015, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3750
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7892
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4750
11 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4580
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2015, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4502
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5750

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81155 / 200 | 435.77
8.00
72.18750000 %
75 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2013, 11.00 | Štrunc Jan | 1.třída Západní Čechy
3.000
160 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2013, 13.00 | Procházka Milan | 1.třída Západní Čechy
6.400
137 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2013, 13.00 | Šilhan Jaroslav | 1.třída Západní Čechy
5.480
160 / 25 | 43
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2013, 13.00 | Šanda Ludvík | 1.třída Západní Čechy
6.402
148 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2014, 13.00 | Ott Marek | 1.třída Západní Čechy
5.922
151 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2014, 11.00 | Šramel Peter | 1.třída Západní Čechy
6.042
200 / 25 | 38
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2014, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | 1.třída Západní Čechy
8.002
124 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2014, 13.30 | Šanda Ludvík | 1.třída Západní Čechy
4.960

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7752 / 163 | 304.61
6.52
71.61900000 %
69 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 11.00 | Štrunc Jan | 1.třída Západní Čechy
2.760
71 / 19 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2013, 13.00 | Procházka Milan | 1.třída Západní Čechy
3.730
117 / 21 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2013, 13.00 | Šilhan Jaroslav | 1.třída Západní Čechy
5.570
105 / 25 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2013, 13.00 | Kocián Josef | 1.třída Západní Čechy
4.200
150 / 23 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2014, 11.00 | Šramel Peter | 1.třída Západní Čechy
6.522
123 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2014, 11.00 | Šlajch Petr | 1.třída Západní Čechy
4.922
117 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2014, 13.30 | Kocián Josef | 1.třída Západní Čechy
4.682

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7382 / 166 | 162.30
2.85
90.95240000 %
60 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 11.00 | Štrunc Jan | 1.třída Západní Čechy
2.722
53 / 25 | 16
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2013, 13.00 | Procházka Milan | 1.třída Západní Čechy
2.122
53 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2013, 13.00 | Šanda Ludvík | 1.třída Západní Čechy
2.122
50 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2014, 13.00 | Ott Marek | 1.třída Západní Čechy
2.002
60 / 23 | 15
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 11.00 | Šramel Peter | 1.třída Západní Čechy
2.602
60 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2014, 11.00 | Kožíšek Jiří | 1.třída Západní Čechy
2.852
46 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 13.30 | Šanda Ludvík | 1.třída Západní Čechy
1.840

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36768 / 1351 | 80.568
0.967
71.11110000 %
17 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2013, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4250
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2013, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4250
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2013, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6002
20 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6250
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4750
15 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2013, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3840
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2013, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2013, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5750
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2013, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9672
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4250
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5752
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2013, 18.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7002
8 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2580
8 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3470
21 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7240
24 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6310
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5252
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2014, 18.00 | Nepevný Pavel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5752
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6752
30 / 33 | 8
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2014, 18.00 | Kocián Josef | 3B 1.třída Střední Čechy
0.9092
15 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4050
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2250
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2014, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4500
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2014, 17.30 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.7502
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2014, 17.30 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2014, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4752
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2014, 13.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2014, 13.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4502
23 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2014, 13.00 | Novotný Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6050
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8102
24 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6850
24 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.8570
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6000
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5502
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6251

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6603 / 125 | 554.82
6.64
50.25000000 %
82 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2012, 13.00 | Šanda Ludvík | 1.třída - Západní Čechy
3.280
139 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2012, 13.00 | Ott Marek | 1.třída - Západní Čechy
5.560
135 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2012, 11.00 | Procházka Milan | 1.třída - Západní Čechy
5.400
34 / 11 | 14
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2013, 13.00 | Hruška Vilém | 1.třída - Západní Čechy
3.090
166 / 25 | 55
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2013, 11.00 | Černý Milan | 1.třída - Západní Čechy
6.640
47 / 14 | 14
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2013, 11.00 | Šilhan Jaroslav | 1.třída - Západní Čechy
3.350

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8857 / 191 | 284.48
5.20
71.41670000 %
125 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2012, 13.00 | Ott Marek | 1.třída - Západní Čechy
5.000
112 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2012, 13.00 | Marhoun Stanislav st. | 1.třída - Západní Čechy
4.482
93 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2012, 11.00 | Procházka Milan | 1.třída - Západní Čechy
3.720
105 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2013, 13.00 | Kocián Josef | 1.třída - Západní Čechy
4.200
130 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2013, 13.00 | Pauer Vlastimil | 1.třída - Západní Čechy
5.202
101 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 11.00 | Štrunc Jan | 1.třída - Západní Čechy
5.050
62 / 21 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2013, 11.00 | Šilhan Jaroslav | 1.třída - Západní Čechy
2.950
129 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2013, 13.00 | Večeřa Jan | 1.třída - Západní Čechy
5.162

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7310 / 165 | 161.87
3.00
73.80950000 %
36 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2012, 13.00 | Šanda Ludvík | 1.třída - Západní Čechy
1.440
32 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2012, 13.00 | Vrba Michal | 1.třída - Západní Čechy
1.282
59 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2012, 11.00 | Radkovský Petr | 1.třída - Západní Čechy
2.362
60 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2013, 13.00 | Dobeš Břetislav | 1.třída - Západní Čechy
3.002
41 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2013, 11.00 | Rubáš Zdeněk | 1.třída - Západní Čechy
2.050
36 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2013, 11.00 | Šilhan Jaroslav | 1.třída - Západní Čechy
1.440
46 / 25 | 16
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 13.00 | Šramel Peter | 1.třída - Západní Čechy
1.842

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12249 / 450 | 90.553
0.725
69.16670000 %
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4002
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6752
21 / 40 | 9
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4250
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6002
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5500
19 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5130
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7252
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4750
16 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5510
13 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4640
26 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.7220

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5595 / 125 | 564.76
5.96
47.60000000 %
123 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2011, 11.00 | Pauer Vlastimil | 1. třída - Západní, střední Čechy
4.920
97 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2011, 11.00 | Šlajch Petr | 1. třída - Západní, střední Čechy
3.882
109 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2012, 13.00 | Večeřa Jan | 1. třída - Západní, střední Čechy
4.362
149 / 25 | 56
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2012, 13.00 | Marhoun Stanislav st. | 1. třída - Západní, střední Čechy
5.962
117 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2012, 11.00 | Klusáček Petr | 1. třída - Západní, střední Čechy
4.680

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5452 / 121 | 313.73
5.30
60.26670000 %
100 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2011, 11.00 | Pauer Vlastimil | 1. třída - Západní, střední Čechy
4.002
51 / 23 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2011, 11.00 | Šilhan Jaroslav | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.210
62 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2011, 13.00 | Černý Milan | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.480
117 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2012, 13.00 | Šlajch Petr | 1. třída - Západní, střední Čechy
4.682
122 / 23 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2012, 11.00 | Bača Libor | 1. třída - Západní, střední Čechy
5.300

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3118 / 75 | 111.57
2.00
65.55560000 %
22 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2011, 11.00 | Behenský Martin | 1. třída - Západní, střední Čechy
0.882
46 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2011, 11.00 | Šlajch Petr | 1. třída - Západní, střední Čechy
1.840
50 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2012, 11.00 | Klusáček Petr | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.000