Janský Ondřej

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11830 / 308 | 212.69
3.43
50.30300000 %
73 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Havránek Milan | VČ TD 4.třída
2.432
51 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2019, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ TD 2.třída
2.040
86 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2019, 10.00 | Kníže Martin | VČ TD 4.třída
2.860
82 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2019, 10.00 | Vokatý Petr | VČ TD 4.třída
2.732
68 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2020, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ TD 4.třída
2.260
68 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2020, 13.00 | Černý Luděk | VČ TD 2.třída
2.720
82 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2020, 10.00 | Pšenička Miroslav | VČ TD 4.třída
2.730
88 / 28 | 19
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2020, 10.00 | Hazuka Petr | VČ TD 4.třída
3.140
45 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2020, 10.00 | Kníže Martin | VČ TD 4.třída
1.800
84 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2020, 10.00 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
3.360
103 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
2. 5. 2020, 10.00 | Štantejský Ota | VČ TD 4.třída
3.432

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11703 / 278 | 282.52
3.65
63.90910000 %
75 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 11.00 | Vávra Václav | VČ TD 4.třída
2.500
42 / 18 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 11.20 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
2.330
67 / 21 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2019, 11.00 | Kníže Martin | VČ TD 4.třída
3.190
65 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 11.00 | Pšenička Miroslav | VČ TD 4.třída
2.160
55 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ TD 4.třída
1.830
44 / 21 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2020, 14.20 | Kuchař František | VČ TD 2.třída
2.090
69 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 11.00 | Pšenička Miroslav | VČ TD 4.třída
2.302
92 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2020, 11.00 | Hazuka Petr | VČ TD 4.třída
3.062
84 / 23 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2020, 11.00 | Kníže Martin | VČ TD 4.třída
3.650
30 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2020, 11.20 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
2.000
80 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 5. 2020, 11.00 | John Jiří ml. | VČ TD 4.třída
2.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11371 / 271 | 91.36
2.00
67.45450000 %
38 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 11.50 | Pavlík František | VČ TD 4.třída
1.262
20 / 17 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 12.20 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
1.170
16 / 12 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2019, 11.50 | Kníže Martin | VČ TD 4.třída
1.330
30 / 22 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 11.50 | Pšenička Miroslav | VČ TD 4.třída
1.360
32 / 29 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ TD 4.třída
1.100
23 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2020, 15.20 | Černý Luděk | VČ TD 2.třída
0.920
45 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 11.50 | Vokatý Petr | VČ TD 4.třída
1.502
42 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 11.50 | Hazuka Petr | VČ TD 4.třída
1.400
25 / 23 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2020, 11.50 | Kníže Martin | VČ TD 4.třída
1.080
50 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2020, 12.20 | Nikl Antonín | VČ TD 2.třída
2.002
50 / 28 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2020, 11.50 | Štantejský Ota | VČ TD 4.třída
1.782

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15156 / 450 | 30.346
0.466
52.00000000 %
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ 3B 3.třída
0.4660
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 11.00 | Vít Jiří | VČ 3B 3.třída
0.3662
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 12.00 | Tlapák Martin | VČ 3B 3.třída
0.4662
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2019, 10.00 | Havránek Milan | VČ 3B 3.třída
0.3330
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2019, 11.00 | Vávra Václav | VČ 3B 3.třída
0.3662
6 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2019, 12.00 | Pavlík František | VČ 3B 3.třída
0.2000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2020, 10.00 | Flígerová Hana | VČ 3B 3.třída
0.3002
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2020, 11.00 | Kníže Martin | VČ 3B 3.třída
0.4662
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2020, 12.00 | Vít Jiří | VČ 3B 3.třída
0.3000
10 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 10.00 | Červinka František | VČ 3B 3.třída
0.3332
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 11.00 | Korbelář Bohumil | VČ 3B 3.třída
0.3330
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 12.00 | Vlačiha Josef | VČ 3B 3.třída
0.2000
9 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 10.00 | Kolembář Petr | VČ 3B 3.třída
0.3000
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 11.00 | Pavlík František | VČ 3B 3.třída
0.4332
10 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 12.00 | Havránek Milan | VČ 3B 3.třída
0.3332

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10720 / 300 | 192.40
3.23
48.00000000 %
56 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2018, 10.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
1.860
81 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČ - TD 3.třída
2.702
82 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 10.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
2.732
97 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 10.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
3.232
57 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2019, 09.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.900
62 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 10.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
2.062
87 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 10.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - TD 3.třída
2.902
78 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2019, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.600
55 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 13.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.832
65 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2019, 10.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
2.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10636 / 299 | 222.12
3.03
63.60000000 %
51 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2018, 11.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
1.700
64 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 11.00 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
2.132
61 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 11.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
2.032
74 / 29 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 11.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
2.550
50 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 10.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
1.660
45 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 11.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
1.500
60 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 11.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - TD 3.třída
2.002
81 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2019, 11.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
2.702
91 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 14.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
3.032
59 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2019, 11.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
1.960

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10352 / 295 | 111.19
1.72
70.40000000 %
39 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2018, 11.50 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
1.302
26 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 11.50 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
0.860
37 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 11.50 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.232
50 / 29 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 11.50 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.722
40 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 10.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.332
23 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 11.50 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
0.760
36 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 11.50 | Rosocha Mikuláš | VČ - TD 3.třída
1.202
37 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2019, 11.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.232
38 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 14.50 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.262
26 / 26 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2019, 11.50 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
643 / 172 | 30.250
0.333
35.83330000 %
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 10.00 | Vít Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.3332
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.2002
6 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2018, 12.00 | Bašík Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.2000
7 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 10.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.2330
6 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 11.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.2720
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 12.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.2660

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5345 / 116 | 232.97
3.92
46.00000000 %
55 / 16 | 23
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
3.430
73 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 09.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
2.920
53 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 09.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
2.120
98 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2018, 10.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
3.922
66 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 10.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
2.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5274 / 122 | 102.24
2.76
54.80000000 %
58 / 22 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 11.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
2.630
47 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 10.00 | Holenda Zbyšek | VČ - TD 2.třída
1.880
55 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
2.200
45 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2018, 11.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
1.802
69 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 11.00 | Šrůtek Václav | VČ - TD 2.třída
2.760

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5176 / 114 | 91.54
1.80
70.40000000 %
27 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 12.00 | Křížek Miloslav | VČ - TD 2.třída
1.680
35 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 11.00 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
1.400
40 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 11.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 2.třída
1.730
45 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2018, 12.00 | Černý Luděk | VČ - TD 2.třída
1.800
29 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 12.00 | Králíček Pavel | VČ - TD 2.třída
1.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
321 / 90 | 30.233
0.266
35.00000000 %
8 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.2660
5 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.05 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.1660
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.10 | Brandejs Karel | VČ - 3B 2.třída
0.2662

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141057 / 420 | 292.51
4.43
50.33330000 %
54 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2016, 10.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
1.800
62 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2016, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.060
77 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2016, 09.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.560
74 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2016, 09.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
2.460
62 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 10.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
2.060
83 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2016, 10.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
2.762
26 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2017, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
0.860
41 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2017, 16.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.360
93 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2017, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
3.100
94 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 10.00 | Chládek Roman | VČ - TD 3.třída
3.132
133 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 10.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
4.432
70 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2017, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
2.332
81 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2017, 09.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
2.702
107 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2017, 10.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
3.562

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141001 / 409 | 222.44
3.84
71.50000000 %
60 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2016, 11.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.000
69 / 24 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2016, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.870
88 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2016, 10.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
2.932
46 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2016, 10.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
1.530
100 / 29 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 11.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
3.442
58 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2016, 11.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
1.930
60 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2017, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.000
57 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2017, 16.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.900
86 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2017, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.862
78 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 11.00 | Chládek Roman | VČ - TD 3.třída
2.602
57 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 11.00 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
1.900
66 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2017, 11.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
2.202
76 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2017, 10.00 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
2.530
100 / 26 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2017, 11.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
3.842

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14506 / 382 | 121.32
2.08
72.28570000 %
43 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2016, 11.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.432
40 / 26 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2016, 11.50 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.530
33 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2016, 10.50 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
1.100
19 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2016, 10.50 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
1.000
50 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 11.50 | Brož Josef | VČ - TD 3.třída
2.082
30 / 26 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2016, 11.50 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.150
50 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2017, 11.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
2.082
35 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2017, 16.00 | Longauer Miroslav | VČ - TD 3.třída
1.162
22 / 24 | 3
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2017, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
0.910
36 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 11.50 | Chládek Roman | VČ - TD 3.třída
1.202
39 / 29 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 11.50 | John Jiří st. | VČ - TD 3.třída
1.340
34 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
1.130
50 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2017, 10.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
1.662
25 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2017, 11.50 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
0.830

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171177 / 450 | 192.61
4.26
50.08510000 %
74 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 09.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
2.462
102 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 10.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
3.402
35 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.160
93 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
3.102
81 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 09.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.700
101 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 10.00 | Havránek Milan | VČ - TD 3.třída
3.362
68 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
2.260
58 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2016, 10.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.930
58 / 15 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2016, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
3.860
60 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 10.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.000
49 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 10.00 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.630
97 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
3.230
76 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2016, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
2.532
63 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 09.00 | Kučera Jan | Přebor VČO 3 třída volná
3.152
69 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 10.10 | Jirout Ivo | Přebor VČO 3 třída volná
3.450
64 / 15 | 12
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 11.20 | Kačírek Karel | Přebor VČO 3 třída volná
4.260
29 / 20 | 6
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2016, 12.30 | Brandejs Karel | Přebor VČO 3 třída volná
1.450

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13916 / 365 | 202.50
3.70
70.46150000 %
41 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.360
65 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 11.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
2.160
78 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 11.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
3.120
77 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 11.00 | Polák František | VČ - TD 3.třída
2.560
72 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.400
59 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 11.00 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
1.962
73 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 11.00 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
2.431
100 / 27 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2016, 11.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
3.702
56 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2016, 11.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
2.800
74 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
2.462
94 / 28 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 11.00 | Skalický Jaroslav | VČ - TD 3.třída
3.350
51 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.040
76 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2016, 11.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
2.532

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13394 / 343 | 141.14
1.92
60.61540000 %
29 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 10.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
0.960
0
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 11.50 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
2
36 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 11.50 | Koňarik Štefan | VČ - TD 3.třída
1.202
46 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 11.50 | Polák František | VČ - TD 3.třída
1.532
34 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 10.50 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
1.132
27 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 11.50 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
0.900
50 / 26 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 11.50 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
1.922
20 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2016, 11.50 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
0.660
21 / 17 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2016, 11.50 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
1.230
33 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 11.50 | Koňarik Štefan | VČ - TD 3.třída
1.102
26 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 11.50 | Polák František | VČ - TD 3.třída
0.860
40 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 11.50 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
1.332
32 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2016, 11.50 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
1.060

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9103 / 254 | 40.405
0.555
57.22220000 %
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 09.00 | Černý Miroslav | VČ - 3B 2.třída
0.2330
12 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 11.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.4002
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 14.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 2.třída
0.3660
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 10.00 | Štok Radek | VČ - 3B 2.třída
0.5330
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 11.00 | Dyrc Karel | VČ - 3B 2.třída
0.5000
7 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 13.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.2500
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Ettel Milan | VČ - 3B 2.třída
0.4800
15 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 11.00 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.5550
8 / 24 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 13.00 | Sedláček Radek | VČ - 3B 2.třída
0.3330

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171196 / 463 | 192.58
4.23
46.90200000 %
69 / 27 | 11
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
2.550
79 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 14.00 | Vlačiha Josef | 3.třída Východní Čechy
2.632
61 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2014, 10.00 | Kopecký Emil st. | 3.třída Východní Čechy
2.030
52 / 24 | 7
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2014, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
2.160
70 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Kulíšek Rudolf | 2.třída Východní Čechy
2.802
84 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2014, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída Východní Čechy
2.802
62 / 26 | 8
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
2.380
61 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
2.030
53 / 21 | 10
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída Východní Čechy
2.520
89 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2015, 13.00 | Vlačiha Josef | 3.třída Východní Čechy
2.962
82 / 29 | 9
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2015, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
2.820
49 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2015, 10.00 | Ptáček Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.630
127 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2015, 14.00 | Brandejs Karel | 3.třída Východní Čechy
4.230
52 / 28 | 12
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
1.850
56 / 18 | 9
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2015, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
3.110
54 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.800
96 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2015, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
3.840

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171050 / 448 | 182.34
4.15
61.76470000 %
57 / 28 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
2.030
50 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 14.00 | Červinka František | 3.třída Východní Čechy
1.660
70 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2014, 10.00 | Kopecký Emil st. | 3.třída Východní Čechy
2.332
36 / 18 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2014, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
2.000
41 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Kulíšek Rudolf | 2.třída Východní Čechy
1.642
71 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2014, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
2.362
71 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2014, 10.00 | Volanský Petr | 3.třída Východní Čechy
2.362
54 / 13 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
4.150
62 / 22 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída Východní Čechy
2.810
85 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2015, 13.00 | Vlačiha Josef | 3.třída Východní Čechy
2.832
51 / 22 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2015, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
2.310
60 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2015, 10.00 | Bohadlo Libor | 3.třída Východní Čechy
2.000
59 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2015, 14.00 | Brandejs Karel | 3.třída Východní Čechy
1.960
52 / 24 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2015, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
2.160
81 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
2.700
78 / 26 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
3.000
72 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
2.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17484 / 402 | 121.20
2.57
56.94120000 %
18 / 19 | 3
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
0.940
32 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2014, 14.00 | Vlk Martin | 3.třída Východní Čechy
1.062
11 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2014, 10.00 | Kopecký Emil st. | 3.třída Východní Čechy
0.550
45 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2014, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
1.950
30 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Kulíšek Rudolf | 2.třída Východní Čechy
1.202
23 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2014, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
0.760
24 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2014, 10.00 | Ettel Milan | 3.třída Východní Čechy
1.200
29 / 26 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.110
32 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída Východní Čechy
1.520
29 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2015, 13.00 | Vlačiha Josef | 3.třída Východní Čechy
0.960
49 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2015, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
2.570
28 / 28 | 6
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 10.00 | Ptáček Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.000
32 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2015, 14.00 | Brandejs Karel | 3.třída Východní Čechy
1.060
44 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2015, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
1.510
26 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 10.00 | Ettel Milan | 3.třída Východní Čechy
1.300
19 / 18 | 3
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.050
13 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2015, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
0.920

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8491 / 187 | 212.62
3.08
40.91670000 %
61 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2013, 10.00 | Pfeifer David | 3.třída "B" Východní Čechy
2.440
59 / 23 | 21
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 13.30 | Nikl Antonín | 3.třída "B" Východní Čechy
2.560
75 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2013, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída "B" Východní Čechy
3.002
65 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 10.00 | Dyrc Karel | 3.třída "B" Východní Čechy
2.600
29 / 14 | 13
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "B" Východní Čechy
2.070
77 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída "B" Východní Čechy
3.080
77 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída "B" Východní Čechy
3.080
48 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2014, 10.00 | Dyrc Karel | 3.třída "B" Východní Čechy
1.920

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8461 / 181 | 202.54
4.62
57.62500000 %
58 / 23 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2013, 10.00 | Pfeifer David | 3.třída "B" Východní Čechy
2.520
74 / 16 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 13.30 | Nikl Antonín | 3.třída "B" Východní Čechy
4.620
50 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2013, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída "B" Východní Čechy
2.002
72 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2013, 10.00 | Dyrc Karel | 3.třída "B" Východní Čechy
2.880
41 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "B" Východní Čechy
1.640
40 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída "B" Východní Čechy
1.600
51 / 19 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída "B" Východní Čechy
2.680
75 / 23 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2014, 10.00 | Dyrc Karel | 3.třída "B" Východní Čechy
3.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8214 / 173 | 91.23
1.80
53.50000000 %
14 / 16 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2013, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "B" Východní Čechy
0.870
10 / 23 | 2
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 13.30 | Živný Miroslav | 3.třída "B" Východní Čechy
0.430
45 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2013, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída "B" Východní Čechy
1.802
22 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2013, 10.00 | Dyrc Karel | 3.třída "B" Východní Čechy
0.880
45 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2014, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída "B" Východní Čechy
1.802
27 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída "B" Východní Čechy
1.080
25 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída "B" Východní Čechy
1.380
26 / 16 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2014, 10.00 | Dyrc Karel | 3.třída "B" Východní Čechy
1.620

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12701 / 300 | 172.33
3.80
38.94440000 %
64 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
2.562
70 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
2.800
39 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2012, 10.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
1.560
27 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2012, 10.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
1.081
34 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 09.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
1.360
48 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2012, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída - Východní Čechy
1.922
67 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2013, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
2.682
42 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
1.680
65 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2013, 10.00 | Heincl Oldřich | 3.třída - Východní Čechy
2.602
95 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
3.802
61 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2013, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
2.442
89 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2013, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
3.562

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12590 / 293 | 152.01
2.76
49.16670000 %
51 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
2.042
36 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
1.440
33 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2012, 10.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
1.320
61 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2012, 10.00 | Valášek Tomáš | 3.třída - Východní Čechy
2.442
39 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 09.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
1.560
69 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2012, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída - Východní Čechy
2.762
49 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2013, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
1.962
58 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
2.320
43 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 10.00 | Heincl Oldřich | 3.třída - Východní Čechy
1.720
42 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.680
41 / 18 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2013, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
2.270
68 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2013, 10.00 | Červinka František | 3.třída - Východní Čechy
2.722

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12356 / 296 | 91.20
1.60
59.33330000 %
27 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
1.082
37 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
1.600
32 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2012, 10.00 | Hazuka Petr | 3.třída - Východní Čechy
1.280
36 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2012, 10.00 | Kulhánek Daniel | 3.třída - Východní Čechy
1.442
33 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 09.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
1.322
16 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
0.640
29 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
1.162
25 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2013, 10.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.000
40 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2013, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída - Východní Čechy
1.600
28 / 23 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2013, 10.00 | Svoboda Ivan | 3.třída - Východní Čechy
1.210
32 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 10.00 | Bláha Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.280
21 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
0.842

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5295 / 125 | 142.36
3.00
39.33330000 %
72 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Poliaček Daniel | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.882
59 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2011, 10.00 | Korbelář Bohumil | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.360
46 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2011, 10.00 | Doubek František | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.840
43 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2012, 10.00 | Heincl Oldřich | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.720
75 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2012, 13.30 | Červinka František | 3. třída "A"- Východní Čechy
3.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5290 / 123 | 142.35
4.34
58.00000000 %
61 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Štěpán Milan | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.442
40 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2011, 10.00 | Korbelář Bohumil | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.600
44 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2011, 10.00 | Doubek František | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.760
100 / 23 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
4.342
45 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2012, 13.30 | Červinka František | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
598 / 125 | 50.78
0.88
39.20000000 %
19 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Štěpán Milan | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.762
17 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2011, 10.00 | Vlačiha Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.680
22 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2011, 10.00 | Novotka Zbyněk | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.880
20 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2012, 10.00 | Šrůtek Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.800
20 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2012, 13.30 | Vlačiha Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.800

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15611 / 375 | 141.62
2.48
27.15560000 %
44 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2010, 13.00 | Vlček Milan | VČO 3.třída
1.760
32 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2010, 10.00 | Havránek Milan | VČO 3.třída
1.280
36 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2010, 09.00 | Netík Jiří | VČO 3.třída
1.441
38 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2010, 15.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída
1.520
34 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2010, 15.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída
1.362
37 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2010, 09.30 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída
1.482
62 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2010, 15.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída
2.482
24 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2011, 15.00 | Umlauf Antonín | VČO 3.třída
0.960
48 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2011, 10.00 | Lukeš Martin | VČO 3.třída
1.920
39 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2011, 14.00 | Vávra Václav | VČO 3.třída
1.560
40 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2011, 14.00 | Netík Jiří | VČO 3.třída
1.600
41 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2011, 14.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída
1.640
46 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2011, 14.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída
1.842
44 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2011, 14.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída
1.762
46 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2011, 10.00 | Moser Jan | VČO 3.třída
1.840

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15588 / 375 | 121.56
2.08
39.20000000 %
45 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2010, 13.00 | Vlček Milan | VČO 3.třída
1.800
36 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2010, 10.00 | Pavlík František | VČO 3.třída
1.440
47 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2010, 09.00 | Ptáček Pavel | VČO 3.třída
1.880
27 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2010, 15.00 | Umlauf Antonín | VČO 3.třída
1.080
44 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2010, 15.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída
1.762
42 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2010, 09.30 | Steiger Čestmír | VČO 3.třída
1.680
34 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2010, 15.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída
1.362
52 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2011, 15.00 | Umlauf Antonín | VČO 3.třída
2.080
38 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2011, 10.00 | Lukeš Martin | VČO 3.třída
1.522
25 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2011, 14.00 | Vávra Václav | VČO 3.třída
1.000
30 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2011, 14.00 | Netík Jiří | VČO 3.třída
1.200
43 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2011, 14.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída
1.720
37 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2011, 14.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída
1.480
45 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2011, 14.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída
1.802
43 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2011, 10.00 | Moser Jan | VČO 3.třída
1.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15318 / 375 | 70.84
1.12
42.40000000 %
28 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2010, 13.00 | Vlček Milan | VČO 3.třída
1.121
22 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2010, 10.00 | Pavlík František | VČO 3.třída
0.880
28 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2010, 09.00 | Král Miloš | VČO 3.třída
1.122
21 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2010, 15.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída
0.842
23 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2010, 15.00 | Vlačiha Josef | VČO 3.třída
0.921
27 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2010, 09.30 | Steiger Čestmír | VČO 3.třída
1.080
19 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2010, 15.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída
0.760
19 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2011, 15.00 | Umlauf Antonín | VČO 3.třída
0.760
18 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2011, 10.00 | Lukeš Martin | VČO 3.třída
0.722
19 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2011, 14.00 | Vávra Václav | VČO 3.třída
0.760
17 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2011, 14.00 | Netík Jiří | VČO 3.třída
0.680
17 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2011, 14.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída
0.682
23 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2011, 14.00 | Zloch Lubomír | VČO 3.třída
0.920
19 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2011, 14.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída
0.762
18 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2011, 10.00 | Čermák Vlastimil | VČO 3.třída
0.720

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5170 / 125 | 121.36
1.80
22.66670000 %
22 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2009, 10.00 | Černý Luděk | VČO 3.třída B
0.880
35 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2009, 10.00 | Týle Radko | VČO 3.třída B
1.402
37 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2010, 13.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída B
1.480
45 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2010, 13.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída B
1.802
31 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2010, 10.00 | Vávra Václav | VČO 3.třída B
1.240

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5115 / 125 | 60.92
1.36
23.00000000 %
14 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2009, 10.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída B
0.560
27 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2009, 10.00 | Týle Radko | VČO 3.třída B
1.082
12 / 25 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2010, 13.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída B
0.480
34 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2010, 13.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída B
1.360
28 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2010, 10.00 | Vávra Václav | VČO 3.třída B
1.120

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
589 / 124 | 50.71
0.96
35.60000000 %
7 / 25 | 2
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2009, 10.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída B
0.280
24 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2009, 10.00 | Týle Radko | VČO 3.třída B
0.960
19 / 25 | 2
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2010, 13.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída B
0.760
20 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2010, 13.00 | Koňarik Štefan | VČO 3.třída B
0.800
19 / 24 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2010, 10.00 | Havránek Milan | VČO 3.třída B
0.790

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
247 / 50 | 80.94
1.08
15.66670000 %
20 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2008, 13.00 | Němeček Pavel | VČ 3.třída
0.800
27 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2009, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ 3.třída
1.080

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
265 / 50 | 111.30
1.40
32.50000000 %
30 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2008, 13.00 | Bartoš Přemysl | VČ 3.třída
1.200
35 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2009, 13.00 | Dymeš Miroslav | VČ 3.třída
1.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
234 / 50 | 90.68
0.72
34.00000000 %
18 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2008, 13.00 | Přibyl Karel | VČ 3.třída
0.720
16 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2009, 13.00 | Bartoš Vítězslav | VČ 3.třída
0.640