Hošek Ondřej

Závodní stůl

2019/2020

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4575 / 77 | 67 | 467.46
11.76
76.66670000 %
95 / 20 | 24 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 2. 2020, 12.30 | Mikala Daniel | 49. MČR KÁDR 47/2 ZS
4.750
171 / 20 | 67 | 46
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 2. 2020, 15.00 | Háva Miloš | 49. MČR KÁDR 47/2 ZS
8.552
200 / 17 | 50
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 2. 2020, 10.00 | Cebula Tomáš | 49. MČR KÁDR 47/2 ZS
11.762
109 / 20 | 28 | 12
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 2. 2020, 14.00 | Háva Miloš | 49. MČR KÁDR 47/2 ZS
5.452

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
18332 / 613 | 5 | 40.541
0.909
70.63830000 %
13 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 13.00 | Škop Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5200
13 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 15.30 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5202
6 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 18.15 | Štok Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.2400
19 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 19.30 | Hovorka Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.7602
19 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 13.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.7602
7 / 24 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 16.45 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.2910
21 / 43 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 15.30 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
0.4880
26 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 13.30 | Suchopárek Jan | ZS 3B I. LIGA
0.5202
32 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 14.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.5330
33 / 57 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5780
13 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 13.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.5202
20 / 24 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 14.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.8332
18 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 20.00 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.6000
22 / 30 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 20.00 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.7332
30 / 33 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 13.00 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.9092
5 / 34 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.1470
17 / 28 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2019, 11.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.6070
18 / 50 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 12.30 | Both Michael | ZS 3B I. LIGA
0.3600

2018/2019

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5505 / 65 | 507.76
13.00
71.63120000 %
90 / 14 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/2
21. 9. 2018, 18.00 | Matyáš Radek | 48. MČR KÁDR 47/2 ZS
6.422
90 / 9 | 24
Závodní stůl: Kádr 47/2
21. 9. 2018, 19.00 | Matyáš Radek | 48. MČR KÁDR 47/2 ZS
10.002
117 / 9 | 50
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 9. 2018, 12.00 | Faus Marek | 48. MČR KÁDR 47/2 ZS
13.000
137 / 20 | 49
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 9. 2018, 14.00 | Truksa Otakar | 48. MČR KÁDR 47/2 ZS
6.850
71 / 13 | 24
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 9. 2018, 18.00 | Kozák Adam | 48. MČR KÁDR 47/2 ZS
5.460

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13295 / 491 | 70.600
0.857
60.20410000 %
21 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 13.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 14.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.8572
19 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6120
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 16.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 13.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2018, 15.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.7002
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 16.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.4750
31 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 13.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.7750
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 14.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
21 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 13.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.5670
26 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 13.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.6840
20 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 16.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.6660
27 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2019, 15.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.6750

2017/2018

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4277 / 49 | 425.65
12.66
38.20690000 %
68 / 20 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 11. 2017, 12.00 | Žabenský Zbyněk | 47. MČR KÁDR 47/2 ZS
3.402
133 / 20 | 31
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 11. 2017, 14.00 | Dostál Jiří | 47. MČR KÁDR 47/2 ZS
6.652
76 / 6 | 42
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 11. 2017, 20.00 | Kozák Adam | 47. MČR KÁDR 47/2 ZS
12.660
0 / 3 | 0
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 11. 2017, 22.00 | Vedral Martin | 47. MČR KÁDR 47/2 ZS
00

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7334 / 140 | 232.38
3.50
47.71430000 %
39 / 20 | 12
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 11.45 | Truksa Otakar | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
1.950
58 / 20 | 15
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 13.30 | Hambálek Vladimír | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
2.902
41 / 20 | 13
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 15.15 | Ziogas Janis | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
2.050
38 / 20 | 13
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 17.00 | Frieda Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
1.900
22 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 18.45 | Ferahli Engin | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
1.100
66 / 20 | 13
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 22.15 | Řehůřek Luděk | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
3.302
70 / 20 | 23
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 10.00 | Ráček Milan | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
3.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25506 / 872 | 80.580
0.775
58.83720000 %
31 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 16.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7750
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 13.00 | Koky Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
18 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 16.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7202
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 17.00 | Háva Miloš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.4802
14 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 18.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5600
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 16.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 13.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
11 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 13.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3330
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 16.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 13.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5660
25 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.6570
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 13.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.6000
27 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Popeňažník Lukáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.7500
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.00 | Jiříček Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.5002
27 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2018, 18.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.6750
27 / 40 | 8
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 14.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.6750
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.6000
31 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 13.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7750
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 12.00 | Hrdlička Lubomír | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.2802
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 14.30 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.5602
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 15.30 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.4800
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 16.45 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.5602

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5583 / 56 | 6410.41
25.00
75.22580000 %
136 / 20 | 27
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 1. 2018, 12.30 | Matyáš Radek | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
6.802
150 / 6 | 64
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 1. 2018, 15.00 | Ziogas Janis | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
25.002
150 / 13 | 46
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 1. 2018, 10.00 | Koky Dušan | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
11.532
137 / 12 | 27
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 1. 2018, 17.30 | Ráček Milan | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
11.410
10 / 5 | 7
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 1. 2018, 20.00 | Kozák Adam | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
2.000

2016/2017

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3348 / 38 | 539.15
10.29
66.28570000 %
52 / 8 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 10. 2016, 20.55 | Bača Adam | VS MČR KÁDR 47/2
6.500
121 / 13 | 53
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 10. 2016, 10.00 | Kozák Adam | VS MČR KÁDR 47/2
9.300
175 / 17 | 42
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 10. 2016, 12.15 | Matyáš Radek | VS MČR KÁDR 47/2
10.292

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25452 / 775 | 80.583
1.176
63.66200000 %
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 15.00 | Kratochvíl Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.4332
7 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 16.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.2330
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 11.00 | Walach Ladislav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6251
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 19.30 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6502
40 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 12.00 | Tichý Miloslav | VS 3B EXTRALIGA D4
1.1762
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 16.00 | Novák Radek | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4500
12 / 24 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 16.00 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5000
20 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 20.00 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.8332
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.45 | Uher Miroslav ml. | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.3500
10 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.30 | Beneš Karel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5002
11 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.15 | Bartošek Pavel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5502
7 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Vala Miroslav | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.3500
13 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.45 | Hrdlička Lubomír | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.6502
10 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 14.30 | Pernica Ivan | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5002
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 19.00 | Švejda Branislav | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.4660
16 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 21.00 | Šlechta Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.5331
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 15.00 | Janata Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5502
31 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2017, 13.00 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7750
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 15.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5500
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 13.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6252
20 / 29 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 19.00 | Vintrocha Richard | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.6892
19 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2017, 10.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.7910
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 13.00 | Tichý Miloslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6252
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 17.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5500
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2017, 13.00 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4250

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3750 / 19 | 24739.47
125.00
100.00000000 %
250 / 2 | 247
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 13.00 | Vintrocha Richard | VS MČR juniorů ve volné hře
125.002
250 / 3 | 210
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 15.00 | Ettel Milan | VS MČR juniorů ve volné hře
83.332
250 / 14 | 74
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 17.00 | Štok Radek | VS MČR juniorů ve volné hře
17.852

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8799 / 111 | 407.19
10.83
76.82690000 %
130 / 12 | 34
Závodní stůl: Kádr 47/1
12. 3. 2016, 12.00 | Štok Radek | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
10.832
130 / 18 | 34
Závodní stůl: Kádr 47/1
12. 3. 2016, 14.00 | Jaroš Vladimír | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
7.222
89 / 17 | 32
Závodní stůl: Kádr 47/1
12. 3. 2016, 20.00 | Bača Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
5.230
105 / 20 | 31
Závodní stůl: Kádr 47/1
13. 3. 2016, 03.30 | Truksa Otakar | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
5.250
130 / 14 | 40
Závodní stůl: Kádr 47/1
14. 5. 2016, 11.00 | Frieda Jan | VS MČR Kádr 47/1
9.282
93 / 11 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/1
14. 5. 2016, 13.00 | Vedral Martin | VS MČR Kádr 47/1
8.450
39 / 8 | 16
Závodní stůl: Kádr 47/1
14. 5. 2016, 19.00 | Ziogas Janis | VS MČR Kádr 47/1
4.870
83 / 11 | 35
Závodní stůl: Kádr 47/1
14. 5. 2016, 21.00 | Truksa Otakar | VS MČR Kádr 47/1
7.540

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9694 / 98 | 517.08
18.75
49.39500000 %
90 / 7 | 39
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 11. 2015, 18.15 | Jaroš Vladimír | VS MČR Kádr 47/2
12.852
75 / 4 | 33
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 11. 2015, 19.30 | Domanský Pavel | VS MČR Kádr 47/2
18.750
4 / 3 | 3
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 11. 2015, 20.45 | Faus Marek | VS MČR Kádr 47/2
1.330
75 / 10 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 11. 2015, 10.00 | Ziogas Janis | VS MČR Kádr 47/2
7.500
132 / 19 | 29
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 11. 2015, 14.30 | Frieda Jan | VS MČR Kádr 47/2
6.942
24 / 15 | 6
Závodní stůl: Kádr 47/2
26. 2. 2016, 18.15 | Vrabec Martin | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
1.600
125 / 15 | 49
Závodní stůl: Kádr 47/2
26. 2. 2016, 20.30 | Koky Dušan | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
8.332
67 / 10 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 2. 2016, 12.15 | Kozák Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
6.700
102 / 15 | 51
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 2. 2016, 22.00 | Truksa Otakar | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
6.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9431 / 155 | 332.78
6.66
63.38240000 %
21 / 20 | 8
Závodní stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
1.050
20 / 20 | 8
Závodní stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 12.15 | Veselý Lukáš | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
1.000
79 / 20 | 33
Závodní stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 19.00 | Truksa Otakar | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
3.952
38 / 20 | 14
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2015, 11.30 | Vitouš Jan | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
1.900
50 / 14 | 22
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 17.00 | Vintrocha Richard | VS MČR Jednoband
3.572
43 / 15 | 15
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 19.20 | Kozák Adam | VS MČR Jednoband
2.860
60 / 21 | 13
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 10.00 | Ettel Milan | VS MČR juniorů v jednobandu
2.852
60 / 9 | 28
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 12.00 | Vintrocha Richard | VS MČR juniorů v jednobandu
6.662
60 / 16 | 23
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 14.00 | Štok Radek | VS MČR juniorů v jednobandu
3.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6111 / 215 | 60.516
0.600
67.27270000 %
9 / 16 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 10.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5620
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 14.30 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5000
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 10.00 | Sibai Fouad | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5000
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 12.00 | Vintrocha Richard | VS MČR juniorů v trojbandu
0.5502
24 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 16.00 | Štok Radek | VS MČR juniorů v trojbandu
0.6002
16 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 18.00 | Ettel Milan | VS MČR juniorů v trojbandu
0.4100

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8650 / 103 | 646.31
11.53
54.16670000 %
61 / 15 | 23
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 9. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
4.060
74 / 15 | 25
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 9. 2015, 12.30 | Jaroš Vladimír | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
4.932
80 / 9 | 35
Závodní stůl: Kádr 71/2
26. 9. 2015, 20.00 | Ziogas Janis | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
8.880
115 / 15 | 31
Závodní stůl: Kádr 71/2
27. 9. 2015, 09.00 | Kozák Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
7.660
38 / 6 | 13
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 1. 2016, 22.15 | Kozák Adam | VS MČR Kádr 71/2
6.330
101 / 20 | 36
Závodní stůl: Kádr 71/2
9. 1. 2016, 12.30 | Bača Adam | VS MČR Kádr 71/2
5.050
150 / 13 | 64
Závodní stůl: Kádr 71/2
9. 1. 2016, 15.00 | Veselý Lukáš | VS MČR Kádr 71/2
11.532
31 / 10 | 22
Závodní stůl: Kádr 71/2
9. 1. 2016, 21.15 | Bača Adam | VS MČR Kádr 71/2
3.100

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7605 / 39 | 17115.51
41.66
34.57140000 %
8 / 2 | 5
Závodní stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 10.00 | Kozák Adam | VS Junioři MČR | Kvalifikace ME Brandenburg
4.000
92 / 3 | 87
Závodní stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 12.00 | Bača Adam | VS Junioři MČR | Kvalifikace ME Brandenburg
30.660
6 / 5 | 3
Závodní stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 16.00 | Kozák Adam | VS Junioři MČR | Kvalifikace ME Brandenburg
1.200
110 / 5 | 58
Závodní stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 18.00 | Bača Adam | VS Junioři MČR | Kvalifikace ME Brandenburg
22.000
114 / 15 | 23
Závodní stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 10.00 | Frieda Jan | VS MČR Volná hra
7.600
250 / 6 | 171
Závodní stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 14.00 | Štok Radek | VS MČR Volná hra
41.662
25 / 3 | 20
Závodní stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 20.00 | Bača Adam | VS MČR Volná hra
8.330

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3232 / 29 | 368.00
17.00
55.23810000 %
114 / 19 | 36
Závodní stůl: Kádr 47/1
16. 5. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | VS MČR Kádr 47/1
6.000
51 / 3 | 24
Závodní stůl: Kádr 47/1
16. 5. 2015, 12.15 | Faus Marek | VS MČR Kádr 47/1
17.000
67 / 7 | 27
Závodní stůl: Kádr 47/1
16. 5. 2015, 19.30 | Ziogas Janis | VS MČR Kádr 47/1
9.570

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5464 / 39 | 6811.89
19.25
59.48720000 %
90 / 9 | 37
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 10. 2014, 17.00 | Vrabec Martin | VS MČR kádr 47/2
10.002
90 / 9 | 28
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 10. 2014, 18.00 | Vrabec Martin | VS MČR kádr 47/2
10.002
50 / 5 | 34
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 10. 2014, 12.30 | Faus Marek | VS MČR kádr 47/2
10.000
80 / 8 | 37
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 10. 2014, 14.30 | Kozák Adam | VS MČR kádr 47/2
10.000
154 / 8 | 68
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 10. 2014, 18.30 | Ráček Milan | VS MČR kádr 47/2
19.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4179 / 71 | 172.52
3.50
59.66670000 %
37 / 20 | 8
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 10.00 | Vintrocha Richard | VS Junioři 1B
1.852
46 / 20 | 7
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 10.00 | Štok Radek | VS Junioři 1B
2.302
26 / 11 | 7
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 10.00 | Bača Adam | VS Junioři 1B
2.360
70 / 20 | 17
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 14.00 | Bača Adam | VS Junioři 1B
3.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
582 / 192 | 50.427
0.595
65.60000000 %
15 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2014, 10.00 | Kozák Adam | VS Junioři 3B
0.3400
25 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2014, 10.00 | Štok Radek | VS Junioři 3B
0.5952
10 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2014, 14.00 | Bača Adam | VS Junioři 3B
0.2770
17 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 18.00 | Žilka Jan | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4852
15 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 11.30 | Korec Jaroslav | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4280

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5382 / 55 | 586.94
19.33
63.66670000 %
75 / 13 | 20
Závodní stůl: Kádr 71/2
24. 10. 2014, 16.00 | Vrabec Martin | VS MČR kádr 71/2
5.762
75 / 12 | 27
Závodní stůl: Kádr 71/2
24. 10. 2014, 17.00 | Vrabec Martin | VS MČR kádr 71/2
6.252
30 / 7 | 14
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 10. 2014, 10.00 | Faus Marek | VS MČR kádr 71/2
4.280
86 / 17 | 21
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 10. 2014, 12.30 | Truksa Otakar | VS MČR kádr 71/2
5.050
116 / 6 | 58
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 10. 2014, 17.30 | Bača Adam | VS MČR kádr 71/2
19.330

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5543 / 32 | 14816.96
50.00
60.33330000 %
150 / 16 | 57
Závodní stůl: Volná hra
26. 10. 2013, 11.00 | Jaroš Vladimír | VS MČR VH
9.372
150 / 3 | 148
Závodní stůl: Volná hra
26. 10. 2013, 13.00 | Kozák Adam | VS MČR VH
50.002
26 / 3 | 25
Závodní stůl: Volná hra
26. 10. 2013, 16.30 | Böhm Pavel | VS MČR VH
8.660
197 / 8 | 131
Závodní stůl: Volná hra
26. 10. 2013, 16.30 | Ziogas Janis | VS MČR VH
24.620
20 / 2 | 20
Závodní stůl: Volná hra
27. 10. 2013, 10.00 | Faus Marek | VS MČR VH
10.000

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3227 / 23 | 369.86
12.33
30.26670000 %
5 / 2 | 5
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 1. 2014, 10.00 | Ziogas Janis | VS MČR Kádr 47/2
2.500
74 / 6 | 31
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 1. 2014, 14.30 | Ráček Milan | VS MČR Kádr 47/2
12.330
148 / 15 | 36
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 1. 2014, 17.30 | Kozák Adam | VS MČR Kádr 47/2
9.860

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3134 / 55 | 122.43
2.70
55.83330000 %
39 / 15 | 8
Závodní stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 13.00 | Kozák Adam | VS MČR 1B - junioři
2.600
41 / 20 | 12
Závodní stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 15.00 | Vintrocha Richard | VS MČR 1B - junioři
2.052
54 / 20 | 11
Závodní stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 16.00 | Bača Adam | VS MČR 1B - junioři
2.702

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
369 / 146 | 30.472
0.520
92.00000000 %
20 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2014, 12.00 | Bača Adam | VS MČR 3B - junioři
0.4000
24 / 48 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2014, 12.00 | Kozák Adam | VS MČR 3B - junioři
0.5000
25 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2014, 14.00 | Vintrocha Richard | VS MČR 3B - junioři
0.5202

2012/2013

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4165 / 69 | 152.39
2.90
68.75000000 %
49 / 20 | 10
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 14.00 | Vintrocha Richard | VS MČR 1B junioři
2.452
38 / 20 | 15
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 15.30 | Kozák Adam | VS MČR 1B junioři
1.900
20 / 9 | 4
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 17.00 | Bača Adam | VS MČR 1B junioři
2.220
58 / 20 | 14
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 20.00 | Bača Libor | VS MČR 1B junioři
2.902

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
683 / 180 | 30.461
0.533
70.94020000 %
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 11.00 | Bača Libor | VS MČR 3B junioři
0.5002
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 12.00 | Bača Adam | VS MČR 3B junioři
0.5332
14 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 14.00 | Bača Libor | VS MČR 3B junioři
0.4662
9 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 15.00 | Bača Adam | VS MČR 3B junioři
0.3000
15 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 16.00 | Kozák Adam | VS MČR 3B junioři
0.5000
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2012, 16.00 | Joch Štěpán | VS MČR 3B junioři
0.4662

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81076 / 124 | 1948.67
20.83
47.82220000 %
64 / 16 | 16
Závodní stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky ve volné hře
4.000
83 / 20 | 21
Závodní stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Vrabec Martin | Mistrovství České republiky ve volné hře
4.150
210 / 20 | 194
Závodní stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Nenál Jiří | Mistrovství České republiky ve volné hře
10.502
40 / 6 | 34
Závodní stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Ziogas Janis | Mistrovství České republiky ve volné hře
6.660
225 / 20 | 146
Závodní stůl: Volná hra
3. 12. 2011, 10.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky ve volné hře
11.252
250 / 12 | 190
Závodní stůl: Volná hra
10. 3. 2012, 10.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky juniorů VH + kádr 47/2
20.832
160 / 15 | 132
Závodní stůl: Volná hra
10. 3. 2012, 13.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky juniorů VH + kádr 47/2
10.662
44 / 15 | 18
Závodní stůl: Volná hra
10. 3. 2012, 16.00 | Bača Libor | Mistrovství České republiky juniorů VH + kádr 47/2
2.932

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3236 / 37 | 426.37
7.60
52.44440000 %
39 / 7 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 3. 2012, 11.30 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky juniorů VH + kádr 47/2
5.570
114 / 15 | 42
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 3. 2012, 14.30 | Bača Adam | Mistrovství České republiky juniorů VH + kádr 47/2
7.600
83 / 15 | 23
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 3. 2012, 17.30 | Bača Libor | Mistrovství České republiky juniorů VH + kádr 47/2
5.532

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
485 / 213 | 40.399
0.578
0.588
180.85110000 %
22 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 12. 2011, 10.00 | Berdis Vratislav | Mistrovství České republiky juniorů v trojbandu
0.5780
15 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 12. 2011, 10.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky juniorů v trojbandu
0.3000
16 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 12. 2011, 10.00 | Bača Libor | Mistrovství České republiky juniorů v trojbandu
0.3202
32 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 12. 2011, 10.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky juniorů v trojbandu
0.4262

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4430 / 44 | 1349.77
50.00
43.00000000 %
36 / 9 | 8
Závodní stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky juniorů - volná hra
4.000
250 / 5 | 134
Závodní stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Libor | Mistrovství České republiky juniorů - volná hra
50.002
84 / 15 | 31
Závodní stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Hejlik Marek | Mistrovství České republiky juniorů - volná hra
5.600
60 / 15 | 14
Závodní stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky juniorů - volná hra
4.000

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4254 / 58 | 254.37
4.86
42.33330000 %
72 / 15 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky juniorů v kádru 47/2
4.800
59 / 15 | 24
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Hejlik Marek | Mistrovství České republiky juniorů v kádru 47/2
3.930
73 / 15 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Libor | Mistrovství České republiky juniorů v kádru 47/2
4.862
50 / 13 | 13
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky juniorů v kádru 47/2
3.840

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6326 / 81 | 404.02
5.60
25.07690000 %
112 / 20 | 30
Závodní stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Hejlik Marek | MČR Juniorů Volná Hra
5.600
1 / 1 | 1
Závodní stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Böhm Pavel | MČR Juniorů Volná Hra
1.000
80 / 20 | 25
Závodní stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Adam | MČR Juniorů Volná Hra
4.000
75 / 20 | 40
Závodní stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | MČR Juniorů Volná Hra
3.750
12 / 10 | 6
Závodní stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 08.00 | Litterbach David | MČR ve volné hře
1.200
46 / 10 | 27
Závodní stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 08.00 | Litterbach David | MČR ve volné hře
4.600

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4226 / 60 | 233.76
8.33
37.66670000 %
68 / 20 | 14
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Hejlik Marek | MČR Juniorů Kádr 47/2
3.402
25 / 3 | 11
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Böhm Pavel | MČR Juniorů Kádr 47/2
8.330
80 / 20 | 23
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Adam | MČR Juniorů Kádr 47/2
4.000
53 / 17 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | MČR Juniorů Kádr 47/2
3.110

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
345 / 60 | 50.75
1.15
51.72410000 %
5 / 20 | 2
Závodní stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Vyskočilová Andrea | 1. Junior Prix Morava
0.252
23 / 20 | 4
Závodní stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kocáb Lukáš | 1. Junior Prix Morava
1.152
17 / 20 | 5
Závodní stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Švábik Roman | 1. Junior Prix Morava
0.850

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3600 / 21 | 163 | 5528.57
40.00
100.00000000 %
200 / 5 | 163 | 22
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 10.00 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
40.002
200 / 10 | 88 | 55
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2020, 10.00 | Matyáš Radek | JM TD 1.třída
20.002
200 / 6 | 89 | 43
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2020, 10.00 | Hammer Ivan | JM TD 1.třída
33.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3450 / 36 | 62 | 3712.50
16.66
100.00000000 %
150 / 14 | 34 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 12.00 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
10.712
150 / 13 | 55 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2020, 12.00 | Matyáš Radek | JM TD 1.třída
11.532
150 / 9 | 62 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2020, 11.30 | Hammer Ivan | JM TD 1.třída
16.661

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3180 / 30 | 23 | 176.00
10.00
100.00000000 %
60 / 9 | 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 13.00 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
6.662
60 / 6 | 22 | 17
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2020, 13.00 | Čajka Petr | JM TD 1.třída
10.002
60 / 15 | 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2020, 13.00 | Hammer Ivan | JM TD 1.třída
4.002

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
12272 / 360 | 7 | 40.755
1.000
75.55560000 %
20 / 30 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 14.00 | Klíma David | 3B JM 1.třída
0.6662
17 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 15.00 | Petinis Theodor | 3B JM 1.třída
0.5661
26 / 30 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2019, 16.00 | Rösner Tomáš | 3B JM 1.třída
0.8662
25 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2019, 11.00 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
0.8332
28 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Hammer Ivan | 3B JM 1.třída
0.9332
29 / 30 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.00 | Pernica Ivan | 3B JM 1.třída
0.9662
21 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 18.00 | Filip Antonín | 3B JM 1.třída
0.7002
15 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 19.00 | Hrdlička Lubomír | 3B JM 1.třída
0.5000
18 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 20.00 | Vala Miroslav | 3B JM 1.třída
0.6000
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 00.00 | Rösner Tomáš | 3B JM 1.třída
0.7332
30 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 01.00 | Jaroš Petr | 3B JM 1.třída
1.0002
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2020, 02.00 | Klíma David | 3B JM 1.třída
0.7000

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2227 / 19 | 8111.94
22.22
56.75000000 %
27 / 10 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2018, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.700
200 / 9 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 10.00 | Žabenský Zbyněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2136 / 25 | 265.44
5.46
68.00000000 %
54 / 10 | 24
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.400
82 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 14.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.460

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30661 / 756 | 60.874
1.875
77.30990000 %
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.00 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.6332
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 10.45 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
1.6662
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2018, 11.30 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1. třída JM
0.7332
30 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.00 | Filip Antonín | MS 3B - 1. třída JM
1.0711
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.45 | Hrdlička Lubomír | MS 3B - 1. třída JM
0.7662
23 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 19.30 | Vala Miroslav | MS 3B - 1. třída JM
1.0450
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2018, 18.00 | Melo Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.4332
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2018, 18.45 | Kopl Josef | MS 3B - 1. třída JM
0.7332
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2018, 19.30 | Kalábek Jaromír | MS 3B - 1. třída JM
0.9662
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2018, 18.00 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.7000
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2018, 19.30 | Soušek Michal | MS 3B - 1. třída JM
0.7002
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 18.00 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
1.5002
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 18.45 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
28 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2018, 19.30 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1. třída JM
0.9330
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.00 | Fibinger Jan | MS 3B - 1. třída JM
0.5660
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.45 | Filip Antonín | MS 3B - 1. třída JM
0.7002
21 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.30 | Vala Miroslav | MS 3B - 1. třída JM
0.8400
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2019, 18.00 | Kalábek Jaromír | MS 3B - 1. třída JM
1.8752
25 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2019, 18.45 | Čajka Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8332
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2019, 19.30 | Kopl Josef | MS 3B - 1. třída JM
0.9002
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 18.00 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
1.1532
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 18.45 | Soušek Michal | MS 3B - 1. třída JM
0.7661
17 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2019, 19.30 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.5660
10 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 10.00 | Klíma David | Oblastní přebor JM 3B
0.6661
20 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.00 | Hrdlička Lubomír | Oblastní přebor JM 3B
1.4282
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.30 | Osvald Josef | Oblastní přebor JM 3B
0.6002
15 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.30 | Rösner Tomáš | Oblastní přebor JM 3B
0.7502
25 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 15.40 | Vala Miroslav | Oblastní přebor JM 3B
1.5622
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 17.10 | Filip Antonín | Oblastní přebor JM 3B
0.7002
22 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 10.00 | Gazdoš Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
1.0470

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2167 / 28 | 215.96
6.92
55.66670000 %
90 / 13 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 10. 2018, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.920
77 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 12. 2018, 12.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.130

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2500 / 6 | 24083.33
125.00
100.00000000 %
250 / 4 | 140
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 10.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
62.502
250 / 2 | 240
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 10.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
125.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2400 / 27 | 5814.81
15.38
100.00000000 %
200 / 14 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 12.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
14.282
200 / 13 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 12.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
15.382

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
146 / 20 | 122.30
2.30
46.00000000 %
46 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.302

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28676 / 760 | 80.889
2.307
80.47620000 %
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 10.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.9332
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 11.00 | Pernica Ivan | 3B JM - 1.třída
0.7001
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 12.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
1.1532
30 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Hammer Ivan | 3B JM - 1.třída
1.1112
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 11.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.9662
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 12.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
2.3072
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 18.00 | Cupák Lubomír | 3B JM - 1.třída
1.1532
25 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 19.00 | Gottwald Radek | 3B JM - 1.třída
0.8332
26 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2017, 20.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.8662
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
0.7002
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 11.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.7002
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 12.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
1.0342
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 10.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
1.0002
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.7332
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 12.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.8002
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 10.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.4000
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 11.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
1.3632
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2018, 12.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.7002
11 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 18.00 | Filip Antonín | 3B JM - 1.třída
0.4780
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 19.00 | Fibinger Jan | 3B JM - 1.třída
1.2502
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 20.00 | Vala Miroslav | 3B JM - 1.třída
1.2002
14 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 18.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.4662
24 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 19.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.8002
29 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2018, 20.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.9662
29 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 16.00 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D3 MS
1.2600
17 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 18.30 | Vala Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.5310
2 / 10 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 11.45 | Gazdoš Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
0.2000
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 15.30 | Čaněcký Patrik | MČR TROJBAND D3 MS
1.0002

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81971 / 60 | 23432.85
83.33
98.55000000 %
221 / 9 | 148
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2016, 10.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
24.550
250 / 3 | 122
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2016, 10.00 | Knap Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
83.332
250 / 8 | 193
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 10.00 | Stareček Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
250 / 15 | 51
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2017, 10.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.662
250 / 8 | 114
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2017, 10.00 | Kramarz Daniel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
250 / 3 | 215
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2017, 10.00 | Pálka Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
83.332
250 / 6 | 234
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 13.00 | Kuchař Karel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
41.662
250 / 8 | 115
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2017, 10.00 | Stareček Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81486 / 108 | 8613.75
25.00
92.87500000 %
200 / 15 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2016, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.332
200 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 12.00 | Vala Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.332
200 / 8 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 12.00 | Vajda Roman | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002
200 / 11 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2017, 12.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182
173 / 14 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2017, 12.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.350
200 / 17 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 12.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.762
134 / 17 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 15.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.880
179 / 11 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2017, 12.00 | Stareček Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.270

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8641 / 151 | 284.24
7.14
80.12500000 %
55 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2016, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.750
100 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 14.00 | Jaroš Vladimír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.002
100 / 17 | 20
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 14.00 | Vajda Roman | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.882
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2017, 14.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.002
76 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2017, 14.00 | Kramarz Daniel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.802
99 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 14.00 | Pálka Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.952
51 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2017, 17.00 | Kuchař Karel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.550
100 / 14 | 28
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2017, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.142

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11290 / 384 | 90.755
1.428
87.87880000 %
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 10.00 | Preis Josef | JM 3B - skupina A
0.7002
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 12.00 | Rösner Tomáš | JM 3B - skupina A
0.9092
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2016, 14.00 | Meitner Martin | JM 3B - skupina A
0.6002
30 / 33 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 10.00 | Hrubý Josef | JM 3B - skupina A
0.9092
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.00 | Binder Otto | JM 3B - skupina A
0.7892
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 14.00 | Meitner Martin | JM 3B - skupina A
0.7252
30 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 10.00 | Klíma David | JM finálový turnaj v 3B družstev
1.4282
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 12.00 | Hrdlička Lubomír | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.7692
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 14.00 | Hammer Ivan | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.7252
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 13.45 | Stareček Pavel | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.3000
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 17.30 | Stareček Vladimír | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.7000

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81657 / 38 | 25043.60
250.00
82.85000000 %
250 / 10 | 173
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 17.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
67 / 4 | 40
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 17.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.750
250 / 5 | 172
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2015, 14.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.001
250 / 3 | 174
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2015, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
83.332
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 14.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
250.002
90 / 4 | 57
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2016, 17.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.500
250 / 3 | 124
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 14.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
83.332
250 / 8 | 124
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2016, 14.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
31.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111619 / 99 | 12316.35
50.00
73.59090000 %
161 / 13 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 11.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.380
174 / 12 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 13.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.500
116 / 9 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 13.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.880
137 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.130
200 / 8 | 123
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 8 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 10 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 10.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002
100 / 7 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 13.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.280
41 / 4 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 10.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.250
200 / 4 | 120
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2016, 10.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
90 / 9 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2016, 13.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11693 / 146 | 444.74
7.69
63.00000000 %
56 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 15.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.730
29 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 19.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
1.930
73 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 19.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.862
45 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 19.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.000
100 / 13 | 27
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 14.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.692
70 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2015, 17.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.660
89 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 14.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.932
66 / 10 | 35
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 17.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.600
43 / 12 | 8
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.580
88 / 13 | 44
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2016, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.760
34 / 8 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2016, 17.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.250

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12317 / 462 | 50.686
0.909
88.05560000 %
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 10.00 | Všetula Karel | JM - 3B skupina A
0.6752
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.00 | Klíma David | JM - 3B skupina A
0.5752
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Lancinger Petr | JM - 3B skupina A
0.6252
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 10.00 | Šimek Radim | JM - 3B skupina A
0.7892
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 12.20 | Klíma David | JM - 3B skupina A
0.7892
15 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 15.40 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina A
0.4160
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B skupina A
0.9092
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 12.00 | Frenc Ivan | JM - 3B skupina A
0.6002
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 15.00 | Klíma David | JM - 3B skupina A
0.7502
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 11.00 | Meitner Martin | JM 3B finále soutěže
0.7002
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 13.00 | Hrdlička Lubomír | JM 3B finále soutěže
0.6752
28 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 14.00 | Vala Miroslav | JM 3B finále soutěže
0.7560

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3383 / 39 | 339.82
11.33
85.11110000 %
147 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 9. 2015, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.800
134 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
10. 10. 2015, 15.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.930
102 / 9 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 4. 2016, 15.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.330

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61258 / 28 | 25044.92
250.00
83.86670000 %
250 / 4 | 226
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
62.502
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2014, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
250.002
250 / 2 | 142
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
125.002
250 / 10 | 153
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2015, 12.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
25.002
8 / 2 | 7
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2015, 12.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
4.000
250 / 9 | 197
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2015, 14.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
27.772

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131389 / 126 | 8511.02
18.18
53.42310000 %
127 / 10 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
12.700
88 / 9 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
9.770
188 / 12 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
15.660
58 / 5 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
11.600
132 / 8 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
16.500
119 / 10 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2014, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
11.900
200 / 11 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
18.182
52 / 5 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
10.400
98 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2015, 10.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
6.532
144 / 12 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2015, 10.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
12.000
88 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 12.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
5.860
74 / 11 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
6.720
21 / 3 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2015, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
7.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13732 / 152 | 334.81
8.27
56.30770000 %
56 / 9 | 30
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2014, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
6.220
65 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 13.30 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
4.330
84 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 13.30 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
5.600
35 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
2.330
75 / 12 | 25
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
6.250
82 / 11 | 33
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2014, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
7.450
80 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
5.330
91 / 11 | 27
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
8.270
30 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2015, 13.30 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
2.000
49 / 6 | 19
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2015, 13.30 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
8.160
51 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2015, 15.30 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
3.402
0
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2015, 10.00 | Kezsely Radim | MS EXTRALIGA - ECZ
2
34 / 13 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2015, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
2.610

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9193 / 320 | 90.603
0.900
68.92860000 %
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 11.00 | Jež Libor | JM - 3B skupina B
0.4000
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 12.00 | Melo Petr | JM - 3B skupina B
0.4662
27 / 30 | 9
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 14.00 | Kuneš Petr | JM - 3B skupina B
0.9002
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 15.00 | Melo Petr | JM - 3B skupina B
0.4662
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 10.00 | Pernica Ivan | JM - 3B finále družstev
0.5752
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 12.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B finále družstev
0.6500
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 14.00 | Hrdlička Lubomír | JM - 3B finále družstev
0.7252
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 17.00 | Hrdlička Lubomír | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6002
24 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 18.00 | Hrdlička Lubomír | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7450 / 64 | 347.03
9.54
42.85710000 %
50 / 11 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 9. 2014, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
4.540
22 / 5 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 10. 2014, 12.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
4.400
105 / 11 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 11. 2014, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
9.540
114 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2014, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
7.600
112 / 13 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 1. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
8.610
0
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 4. 2015, 10.00 | Kezsely Radim | MS EXTRALIGA - ECZ
2
47 / 9 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 4. 2015, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
5.220

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122182 / 44 | 25049.59
250.00
72.73330000 %
250 / 4 | 231
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2013, 10.00 | Polášek Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.502
14 / 1 | 14
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2013, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.000
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2013, 10.00 | Háva Miloš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
250.002
46 / 2 | 42
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2013, 10.00 | Skořupa Rostislav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
23.000
250 / 2 | 200
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2013, 13.00 | Stareček Pavel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
125.002
250 / 5 | 101
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2013, 10.00 | Nenál Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
50.002
250 / 5 | 161
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2014, 10.00 | Fibinger Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
50.002
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2014, 10.00 | Bača Tomáš | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
250.002
250 / 10 | 166
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2014, 10.00 | Fellner Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002
33 / 2 | 22
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2014, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.500
134 / 4 | 95
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2014, 10.00 | Vala Miroslav | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
33.500
205 / 7 | 133
Malý stůl: Volná hra
11. 5. 2014, 10.00 | Galíček Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
29.280

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121893 / 178 | 10610.63
18.18
78.87500000 %
200 / 11 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2013, 11.30 | Polášek Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182
88 / 12 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2013, 10.00 | Bláha Milan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.330
200 / 16 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2013, 12.00 | Slaměník Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502
200 / 14 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2013, 10.00 | Kramarz Daniel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.282
78 / 11 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 14.00 | Kezsely Radim | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.090
187 / 20 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2013, 12.00 | Nenál Jiří | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.352
194 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2014, 12.00 | Filip Antonín | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.702
200 / 17 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2014, 10.00 | Kezsely Radim | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.762
200 / 11 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Slaměník Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182
178 / 20 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2014, 12.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.902
84 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2014, 10.00 | Knap Josef | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.600
84 / 11 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 5. 2014, 10.00 | Galíček Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.630

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15963 / 278 | 293.46
6.25
69.78260000 %
78 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2013, 13.00 | Polášek Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.902
51 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2013, 10.00 | Pošvář František | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.551
56 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2013, 14.00 | Slaměník Radek | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.800
89 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2013, 10.00 | Ostruszka Petr | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.940
100 / 16 | 29
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 16.00 | Čaněcký Patrik | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.252
57 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2013, 13.00 | Coufal Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.852
34 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2014, 13.30 | Fibinger Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.700
69 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2014, 10.00 | Kezsely Radim | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.450
58 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Fellner Jan | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.900
68 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2014, 14.00 | Kotoun Martin II. | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.402
47 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2014, 10.00 | Jaroš Vladimír | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.352
76 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
11. 5. 2014, 10.00 | Coufal Zdeněk | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.802
60 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 09.00 | Vintrocha Richard | MS MČR 1B - Junioři
3.752
60 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 10.00 | Štok Radek | MS MČR 1B - Junioři
4.002
60 / 13 | 20
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 11.00 | Ettel Milan | MS MČR 1B - Junioři
4.612

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15414 / 531 | 60.779
1.250
95.17240000 %
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 10.00 | Konečný Martin | JM 3B skupina A
0.7002
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 12.00 | Pernica Ivan | JM 3B skupina A
1.2502
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 15.00 | Fibinger Jan | JM 3B skupina A
0.8572
30 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 11.00 | Kalábek Jaromír | JM 3B skupina A
0.8822
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 13.00 | Blažek Josef | JM 3B skupina A
0.6752
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 15.00 | Tůma Jakub | JM 3B skupina A
1.0342
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 11.30 | Beneš Karel | JM 3B skupina A
0.6502
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 13.30 | Zaňát Jaroslav | JM 3B skupina A
0.6502
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 16.30 | Fibinger Jan | JM 3B skupina A
0.8572
30 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 00.00 | Fibinger Jan | Finále JMO 3B družstev
0.9372
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 11.00 | Burian Vladimír | Finále JMO 3B družstev
0.7692
25 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 13.00 | Osvald Josef | Finále JMO 3B družstev
0.6410
25 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 14.00 | Vintrocha Richard | MS MČR 3B - Junioři
0.7142
25 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 15.00 | Štok Radek | MS MČR 3B - Junioři
0.7352
22 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 16.00 | Ettel Milan | MS MČR 3B - Junioři
0.6280

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
154131 / 92 | 30044.90
300.00
91.80000000 %
300 / 3 | 296
Malý stůl: Volná hra
15. 9. 2012, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
100.002
300 / 2 | 299
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2012, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
150.002
53 / 4 | 43
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2012, 08.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA MORAVA
13.250
300 / 4 | 273
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA MORAVA
75.002
300 / 9 | 176
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2012, 13.00 | Kalábek Roman | 1.LIGA MORAVA
33.332
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2012, 10.00 | Tvrdoň Rudolf | 2.LIGA MORAVA
300.002
300 / 5 | 219
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2012, 10.00 | Kuchař Karel | 2.LIGA MORAVA
60.002
300 / 4 | 153
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2012, 10.00 | Fellner Jan | 2.LIGA MORAVA
75.002
300 / 9 | 104
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2013, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
33.332
300 / 3 | 249
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2013, 13.00 | Caha Josef | 1.LIGA MORAVA
100.002
300 / 5 | 192
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2013, 10.00 | Führlinger Patrik | 2.LIGA MORAVA
60.002
300 / 7 | 126
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2013, 10.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA MORAVA
42.852
265 / 5 | 239
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2013, 10.00 | Kezsely Radim | 2.LIGA MORAVA
53.000
300 / 11 | 127
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2013, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA MORAVA
27.271
213 / 20 | 96
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2013, 10.00 | Ostruszka Petr | 2.LIGA MORAVA
10.650

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142436 / 212 | 7411.49
20.00
82.57630000 %
112 / 15 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2012, 13.00 | Jaroš Vladimír | 1.LIGA MORAVA
7.462
200 / 18 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2012, 10.00 | Provazník Jan | 2.LIGA MORAVA
11.112
200 / 13 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2012, 12.00 | Filip Antonín | 2.LIGA MORAVA
15.382
127 / 12 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 12.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA MORAVA
10.580
250 / 14 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2012, 14.30 | Polášek Jan | 1.LIGA MORAVA
17.852
200 / 19 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2012, 12.00 | Andrejovský Robert | 2.LIGA MORAVA
10.522
102 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2012, 12.00 | Kramarz Daniel | 2.LIGA MORAVA
5.100
107 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2012, 10.00 | Slaměník Radek | 2.LIGA MORAVA
5.350
200 / 12 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2013, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA MORAVA
16.662
195 / 15 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2013, 15.00 | Jedlička Jaroslav | 1.LIGA MORAVA
13.002
200 / 10 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2013, 12.00 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
20.002
143 / 16 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2013, 10.00 | Knap Josef | 2.LIGA MORAVA
8.930
200 / 15 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2013, 12.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA MORAVA
13.331
200 / 13 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2013, 10.00 | Ostruszka Petr | 2.LIGA MORAVA
15.382

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
231369 / 393 | 463.48
5.71
72.05260000 %
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Zündorf Egbert Franz | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
2.500
60 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Osvald Josef | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
4.282
27 / 8 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Veselský Petr | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
3.370
110 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2012, 13.00 | Jaroš Vladimír | 1.LIGA MORAVA
5.502
80 / 14 | 32
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2012, 10.00 | Kopečný Radek | 2.LIGA MORAVA
5.712
64 / 18 | 24
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2012, 14.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA MORAVA
3.550
46 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 14.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA MORAVA
3.280
54 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2012, 16.00 | Polášek Jan | 1.LIGA MORAVA
2.702
37 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2012, 13.30 | Kováč Aladar | 2.LIGA MORAVA
1.850
55 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2012, 14.00 | Kramarz Daniel | 2.LIGA MORAVA
2.750
22 / 11 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2012, 10.00 | Slaměník Radek | 2.LIGA MORAVA
2.000
61 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2013, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA MORAVA
3.050
80 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Kozák Adam | MS MČR 1B junioři
4.442
80 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Vintrocha Richard | MS MČR 1B junioři
4.002
48 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Joch Štěpán | MS MČR 1B junioři
2.402
50 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Bača Adam | MS MČR 1B junioři
3.120
75 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2013, 10.00 | Ettel Milan | MS MČR 1B junioři
3.752
63 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2013, 16.30 | Jedlička Jaroslav | 1.LIGA MORAVA
3.152
40 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2013, 13.30 | Hrubý Josef | 2.LIGA MORAVA
2.002
27 / 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2013, 10.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA MORAVA
2.700
80 / 15 | 46
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 13.30 | Kezsely Radim | 2.LIGA MORAVA
5.332
80 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2013, 10.00 | Andrejovský Robert | 2.LIGA MORAVA
4.702
80 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2013, 10.00 | Kramarz Daniel | 2.LIGA MORAVA
4.442

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7163 / 202 | 60.806
1.562
88.10810000 %
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 11.00 | Strmiska Jan | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.9372
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 12.00 | Filip Antonín | 3B 2.skupina - Jižní Morava
0.5002
25 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Kozák Adam | MS MČR 3B junioři
1.0412
25 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Bača Adam | MS MČR 3B junioři
1.5622
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Ettel Milan | MS MČR 3B junioři
0.7332
25 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Vintrocha Richard | MS MČR 3B junioři
0.8332
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.00 | Joch Štěpán | MS MČR 3B junioři
0.5332

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163953 / 82 | 38248.20
300.00
77.50980000 %
300 / 2 | 299
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2011, 10.00 | Hammer Ivan | 2. liga - Morava
150.002
37 / 9 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2011, 10.00 | Slaměník Radek | 2. liga - Morava
4.110
223 / 3 | 193
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2011, 14.00 | Červenka Michal | Mistrovství ČR ve volné hře na malém stole
74.330
138 / 10 | 41
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2011, 14.00 | Vrabec Martin | Mistrovství ČR ve volné hře na malém stole
13.800
400 / 4 | 382
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2011, 14.00 | Kozák Adam | Mistrovství ČR ve volné hře na malém stole
100.001
300 / 6 | 210
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2011, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
50.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2012, 10.00 | Vala Miroslav | 2. liga - Morava
300.002
134 / 3 | 111
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Böhm Pavel | 2. liga - Morava
44.660
300 / 7 | 196
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 10.00 | Matyáš Radek | 1. liga - Morava
42.852
300 / 3 | 293
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2012, 10.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
100.002
21 / 1 | 21
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2012, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga - Morava
21.000
300 / 11 | 248
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Skořupa Rostislav | 2. liga - Morava
27.272
300 / 5 | 274
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2012, 10.00 | Kopečný Radek | 2. liga - Morava
60.002
300 / 8 | 165
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2012, 10.00 | Bača Tomáš | 2. liga - Morava
37.502
300 / 6 | 285
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2012, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
50.002
300 / 3 | 250
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 2012, 17.00 | Vala Miroslav | 2. liga - Morava
100.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121951 / 185 | 6910.54
25.00
79.63270000 %
177 / 20 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2011, 12.00 | Jochman David | 2. liga - Morava
8.852
170 / 14 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2011, 10.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
12.140
200 / 16 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2011, 12.00 | Paprskář Milan | 2. liga - Morava
12.502
200 / 17 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 12.30 | Filip Antonín | 2. liga - Morava
11.762
73 / 6 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Böhm Pavel | 2. liga - Morava
12.160
150 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2012, 10.00 | Matyáš Radek | 1. liga - Morava
10.002
163 / 14 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2012, 12.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
11.640
127 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 12.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
6.352
153 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2012, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga - Morava
7.650
138 / 18 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2012, 10.00 | Kezsely Radim | 2. liga - Morava
7.660
200 / 17 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2012, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
11.762
200 / 8 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2012, 19.00 | Vala Miroslav | 2. liga - Morava
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13712 / 214 | 323.32
10.00
65.92590000 %
80 / 16 | 31
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2011, 14.00 | Jochman David | 2. liga - Morava
5.002
80 / 8 | 32
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2011, 10.00 | Fellner Jan | 2. liga - Morava
10.002
41 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2011, 14.30 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
2.050
35 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 14.30 | Vala Miroslav | 2. liga - Morava
2.180
49 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 10.00 | Böhm Pavel | 2. liga - Morava
3.760
65 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2012, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
3.252
70 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2012, 14.00 | Slaměník Radek | 2. liga - Morava
3.502
28 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 14.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
1.400
75 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2012, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga - Morava
3.750
58 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2012, 10.00 | Čaněcký Patrik | 2. liga - Morava
3.860
42 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2012, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga - Morava
2.470
44 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2012, 20.00 | Knap Josef | 2. liga - Morava
2.200
45 / 9 | 12
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2012, 20.00 | Vala Miroslav | 2. liga - Morava
5.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
697 / 188 | 40.516
0.700
53.88890000 %
25 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2012, 11.00 | Kuneš Petr | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.6252
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2012, 12.00 | Malina Jiří | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.5252
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 17.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.3330
5 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 19.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.2770
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 10.00 | Šnyta Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.7002
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 13.00 | Vala Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.5000

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
234680 / 207 | 30222.60
200.00
70.90910000 %
200 / 7 | 164
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Chrdle Michal | Mistrovství České republiky kadetů ve volné hře
28.572
3 / 4 | 3
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky kadetů ve volné hře
0.750
3 / 1 | 3
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky kadetů ve volné hře
3.000
200 / 10 | 194
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Černák Adam | Mistrovství České republiky kadetů ve volné hře
20.002
148 / 20 | 46
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2010, 10.00 | Vašina Radoslav | II.liga B
7.402
194 / 20 | 77
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | II.liga B
9.700
300 / 18 | 160
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2010, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
16.662
300 / 12 | 116
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2010, 10.00 | Slaměník Radek | II.liga B
25.001
229 / 20 | 83
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2010, 10.00 | Kopuletý František | II.liga B
11.452
300 / 10 | 163
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2010, 10.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
30.002
229 / 8 | 126
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2011, 10.00 | Kopl Josef | II.liga B
28.620
300 / 13 | 104
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2011, 13.00 | Kalábek Jaromír | I.liga B
23.072
300 / 4 | 297
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2011, 10.00 | Dvořáček Vladimír | II.liga B
75.002
260 / 16 | 104
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2011, 10.00 | Skořupa Rostislav | II.liga B
16.250
300 / 7 | 214
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2011, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
42.852
300 / 3 | 171
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2011, 10.00 | Knap Josef | II.liga B
100.002
30 / 4 | 30
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 13.00 | Majewski Václav | I.liga B
7.500
300 / 10 | 163
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2011, 10.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
30.002
3 / 1 | 3
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2011, 11.00 | Böhm Pavel | Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
3.000
400 / 3 | 302
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2011, 11.00 | Mikolášek Aleš | Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
133.332
139 / 10 | 106
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2011, 16.00 | Růžička Vojtěch | Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
13.900
200 / 1 | 200
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2011, 17.00 | Růžička Vojtěch | Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
200.002
42 / 5 | 37
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2011, 17.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
8.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141849 / 268 | 536.89
10.52
63.23530000 %
162 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2010, 10.00 | Vašina Radoslav | II.liga B
8.102
160 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2010, 10.00 | Plaček Robert | II.liga B
8.002
88 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2010, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
4.402
86 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2010, 10.00 | Háva Miloš | II.liga B
4.300
60 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2010, 10.00 | Kopuletý František | II.liga B
3.000
200 / 19 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2010, 10.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
10.522
130 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2011, 10.00 | Vašina Radoslav | II.liga B
6.502
137 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2011, 15.00 | Kalábek Jaromír | I.liga B
9.130
127 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2011, 12.30 | Zapletal Pavel | II.liga B
6.350
117 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2011, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
5.852
200 / 19 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2011, 10.00 | Mazal Luděk | II.liga B
10.522
128 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2011, 12.00 | Filip Antonín | II.liga B
6.400
67 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 13.00 | Majewski Václav | I.liga B
4.460
187 / 20 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2011, 12.00 | Hladký Jiří | II.liga B
9.352

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13614 / 259 | 202.37
3.50
54.82140000 %
42 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2010, 10.00 | Vašina Radoslav | II.liga B
2.102
31 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2010, 10.00 | Provazník Jan | II.liga B
1.630
57 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2010, 10.00 | Kramarz Daniel | II.liga B
2.852
45 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2010, 13.00 | Kocáb Lukáš | I.liga B
2.252
42 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2010, 10.00 | Fellner Jan | II.liga B
2.101
37 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2010, 10.00 | Kopuletý František | II.liga B
1.852
51 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2010, 10.00 | Daniel Vladislav | II.liga B
2.550
70 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2011, 10.00 | Strmiska Jan | II.liga B
3.502
51 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2011, 17.00 | Kalábek Jaromír | I.liga B
2.550
31 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2011, 14.00 | Dvořáček Vladimír | II.liga B
1.550
62 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2011, 10.00 | Humeňanský František | II.liga B
3.102
47 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2011, 10.00 | Mazal Luděk | II.liga B
2.350
48 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2011, 14.00 | Kavan Jiří | II.liga B
2.402

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193283 / 324 | 25510.13
23.07
61.82670000 %
97 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kocáb Lukáš | MČR juniorů ve volné hře na malém stole
4.852
103 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Adam | MČR juniorů ve volné hře na malém stole
5.150
200 / 14 | 92
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Chrdle Michal | Mistrovství České republiky kadetů
14.282
81 / 17 | 22
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky kadetů
4.760
250 / 13 | 149
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | MČR juniorů ve volné hře na malém stole
19.232
42 / 11 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky kadetů
3.810
126 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2009, 10.00 | Klíma David | 2.třída JM
6.302
143 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2009, 10.00 | Vašina Radoslav | 2.liga B
7.152
80 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2009, 10.00 | Štěpánek Ladislav | 2.třída JM
4.002
300 / 13 | 255
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2009, 10.00 | Plaček Robert | 2.liga B
23.072
121 / 8 | 69
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 14.00 | Pejcha Ota | 56. Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
15.120
83 / 19 | 18
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 14.00 | Domanský Pavel | 56. Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
4.360
319 / 17 | 92
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 14.00 | Mikolášek Aleš | 56. Mistrovství České republiky ve volné hře na malém stole
18.760
66 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2009, 10.00 | Filip Antonín | 2.liga B
3.300
151 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2.liga B
7.550
284 / 20 | 85
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2009, 10.00 | Hanák Jan | 2.liga B
14.202
300 / 16 | 103
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2010, 10.00 | Strmiska Jan | 2.liga B
18.752
300 / 16 | 104
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.liga B
18.751
237 / 20 | 88
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2010, 10.00 | Kotásek René | 2.liga B
11.850

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11666 / 166 | 434.01
13.66
34.50780000 %
56 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kocáb Lukáš | MČR juniorů v kádru 52/2 na malém stole
2.802
123 / 17 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | MČR juniorů v kádru 52/2 na malém stole
7.230
48 / 13 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Adam | MČR juniorů v kádru 52/2 na malém stole
3.690
67 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2009, 10.00 | Jeřábek Kamil | 2.třída JM
3.350
41 / 3 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
13.660
49 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2009, 10.00 | Schoffer Bruno | 2.liga B
2.450
31 / 10 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Litterbach David | Mistrovství ČR v kádru 52/2
3.100
10 / 4 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Litterbach David | Mistrovství ČR v kádru 52/2
2.500
76 / 19 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2010, 10.00 | Strmiska Jan | 2.liga B
4.000
87 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.liga B
4.350
78 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2010, 10.00 | Kotásek René | 2.liga B
3.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8358 / 160 | 162.23
3.50
57.83520000 %
45 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Berdis Vratislav | MČR juniorů v jednobandu
2.252
27 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Chrdle Michal | MČR juniorů v jednobandu
1.350
58 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | MČR juniorů v jednobandu
2.902
70 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Adam | MČR juniorů v jednobandu
3.501
22 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2009, 10.00 | Klíma David | 2.třída JM
1.100
31 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2009, 10.00 | Kuchař Karel | 2.liga B
1.550
66 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2010, 10.00 | Strmiska Jan | 2.liga B
3.302
39 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2010, 10.00 | Plaček Robert | 2.liga B
1.950

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
332 / 112 | 30.285
0.350
0.400
78.04880000 %
9 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | MČR juniorů v trojbandu
0.2430
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Chrdle Michal | MČR juniorů v trojbandu
0.3502
9 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Berdis Vratislav | MČR juniorů v trojbandu
0.2570

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
402294 / 979 | 842.34
7.85
45.88000000 %
84 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Berdis Vratislav | Mistrovství ČR juniorů Volná hra
4.200
78 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Švábik Roman | Mistrovství ČR juniorů Volná hra
3.902
157 / 20 | 47
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kocáb Lukáš | Mistrovství ČR juniorů Volná hra
7.852
160 / 30 | 84
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kocáb Lukáš | MČR Kadetů
5.332
48 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Adam | MČR Kadetů
1.600
32 / 15 | 6
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | MČR Kadetů
2.130
70 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Chrdle Michal | MČR Kadetů
2.330
52 / 17 | 10
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Hejlik Marek | Mistrovství ČR juniorů Volná hra
3.050
45 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Sehnal Stanislav | JM 4.třída
1.802
24 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Sehnal Stanislav | JM 4.třída
0.962
32 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2008, 14.00 | Malina Jiří | JM 4.třída
1.280
43 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2008, 14.00 | Malina Jiří | JM 4.třída
1.722
43 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2008, 14.00 | Peška Stanislav | JM 4.třída
1.720
39 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2008, 14.00 | Peška Stanislav | JM 4.třída
1.562
45 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2008, 10.00 | Bartošek Pavel | JM 4.třída
1.802
56 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2008, 10.00 | Pleskač Jiří | JM 4.třída
2.240
36 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2008, 10.00 | Pospíšil Jan | JM 4.třída
1.440
75 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2008, 10.00 | Pospíšil Jan | JM 4.třída
3.002
43 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Kloupar Luboš ml. | JM 4.třída
1.720
37 / 25 | 4
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Kloupar Luboš ml. | JM 4.třída
1.482
41 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2008, 14.00 | Bittnerová Šárka | JM 4.třída
1.642
50 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2008, 14.00 | Bittnerová Šárka | JM 4.třída
2.002
47 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2008, 10.00 | Vyskočilová Andrea | JM 4.třída
1.882
36 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2008, 10.00 | Kocáb Lukáš | JM 4.třída
1.440
35 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2008, 14.00 | Medek Jan | JM 4.třída
1.400
50 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2008, 14.00 | Medek Jan | JM 4.třída
2.002
56 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2009, 10.00 | Sehnal Stanislav | JM 4.třída
2.242
35 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2009, 10.00 | Sehnal Stanislav | JM 4.třída
1.402
43 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2009, 10.00 | Kazda Zdeněk | JM 4.třída
1.720
79 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2009, 10.00 | Kazda Zdeněk | JM 4.třída
3.162
50 / 22 | 13
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2009, 14.00 | Vinský Zdeněk | JM 4.třída
2.270
100 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2009, 14.00 | Vinský Zdeněk | JM 4.třída
4.002
67 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2009, 14.00 | Kaňa Lubomír | JM 4.třída
2.682
39 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2009, 14.00 | Pátek Vladimír | JM 4.třída
1.560
67 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Kováč František st. | JM 4.třída
2.682
65 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Kloupar Luboš ml. | JM 4.třída
2.602
51 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 10.00 | Meško Ivan | JM 4.třída
2.042
74 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 10.00 | Meško Ivan | JM 4.třída
2.962
31 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2009, 14.00 | Vyskočilová Andrea | JM 4.třída
1.242
79 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2009, 14.00 | Vyskočilová Andrea | JM 4.třída
3.162

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21995 / 484 | 182.05
5.61
49.60120000 %
24 / 11 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Hejlik Marek | MČR Juniorů Kádr 52/2
2.180
59 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kocáb Lukáš | MČR Juniorů Kádr 52/2
2.952
41 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Bača Adam | MČR Juniorů Kádr 52/2
2.050
101 / 18 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kozák Adam | MČR Juniorů Kádr 52/2
5.610
52 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Březina Jan | MČR Juniorů Kádr 52/2
2.602
26 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2008, 10.00 | Sehnal Stanislav | JM 4.třída
1.042
38 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2008, 14.00 | Malina Jiří | JM 4.třída
1.520
45 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2008, 14.00 | Kazda Zdeněk | JM 4.třída
1.800
32 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2008, 10.00 | Bartošek Pavel | JM 4.třída
1.280
31 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2008, 10.00 | Richter Pavel | JM 4.třída
1.240
21 / 25 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Vlk Lukáš | JM 4.třída
0.840
77 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2008, 14.00 | Bittnerová Šárka | JM 4.třída
3.082
54 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2008, 10.00 | Vyskočilová Andrea | JM 4.třída
2.162
35 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2008, 14.00 | Kršek Miroslav | JM 4.třída
1.400
44 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2009, 10.00 | Sehnal Stanislav | JM 4.třída
1.760
54 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2009, 10.00 | Kazda Zdeněk | JM 4.třída
2.161
25 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2009, 14.00 | Vinský Zdeněk | JM 4.třída
1.250
65 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2009, 14.00 | Kaňa Lubomír | JM 4.třída
2.600
65 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Kováč František st. | JM 4.třída
2.602
48 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2009, 10.00 | Meško Ivan | JM 4.třída
1.922
58 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2009, 14.00 | Vyskočilová Andrea | JM 4.třída
2.322