Bača Miroslav

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
431255 / 1414 | 10 | 60.887
2.500
90.94200000 %
40 / 37 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 14.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
1.0812
19 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 13.00 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6330
30 / 31 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2019, 17.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.9672
30 / 29 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2019, 18.15 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
1.0342
30 / 34 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.00 | Ležák Václav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.8822
30 / 40 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.15 | Šimíček Lukáš | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.7502
30 / 35 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2019, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.8572
28 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2019, 18.15 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.7002
27 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 14.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
34 / 45 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.7550
30 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.7502
30 / 13 | 9 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.15 | Mikurda Dalibor | SM 3B D2 ZS 1. Třída
2.3072
40 / 28 | 10 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 14.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
1.4282
40 / 42 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 13.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.9522
30 / 24 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D2 ZS 1. Třída
1.2502
30 / 28 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2019, 18.15 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
1.0712
20 / 20 | 8 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 18.00 | Dunaj Mojmír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.0002
20 / 24 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 19.00 | Adámek Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.8332
20 / 20 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 14.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.0002
16 / 16 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 15.00 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.0000
25 / 10 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 17.30 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
2.5002
21 / 24 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 18.45 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.8750
29 / 35 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.8282
30 / 35 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2019, 16.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.8572
14 / 24 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2019, 10.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.5830
40 / 41 | 8 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.30 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.9752
30 / 22 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 12. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
1.3632
30 / 38 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 12. 2019, 18.15 | Šnyta Radek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.7892
30 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2020, 17.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.7502
30 / 26 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2020, 18.15 | Čaněcký Patrik | SM 3B D2 ZS 1. Třída
1.1532
40 / 59 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 16.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.6782
34 / 45 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 11.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.7550
30 / 22 | 8 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2020, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B D2 ZS 1. Třída
1.3632
30 / 33 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2020, 18.15 | Ležák Václav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.9092
40 / 39 | 9 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 16.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
1.0252
40 / 31 | 8 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 13.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.2902
30 / 29 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B D2 ZS 1. Třída
1.0342
30 / 34 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.15 | Cakl Marek | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.8822
13 / 29 | 5 | 1
Závodní stůl: Trojband
29. 2. 2020, 16.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.4480
40 / 57 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 12.00 | Bača Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.7012
23 / 40 | 7 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5752
23 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.15 | Frgala Vítězslav | SM 3B D2 ZS 1. Třída
0.5752
29 / 25 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 6. 2020, 12.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.1600

2018/2019

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5517 / 110 | 264.70
6.25
95.74070000 %
100 / 19 | 16
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 10.00 | Ráček Milan | 28. MČR JEDNOBAND ZS
5.262
100 / 16 | 19
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 16.00 | Dvořáček Jan | 28. MČR JEDNOBAND ZS
6.252
100 / 17 | 21
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 20.00 | Stareček Vladimír | 28. MČR JEDNOBAND ZS
5.882
120 / 28 | 18
Závodní stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 10.30 | Gazdoš Ivo | 28. MČR JEDNOBAND ZS
4.282
97 / 30 | 26
Závodní stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 13.30 | Faus Marek | 28. MČR JEDNOBAND ZS
3.230

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16337 / 405 | 130.832
1.200
70.20830000 %
30 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 17.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
1.1532
22 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2018, 10.00 | Najzar Petr | SM 3B ZS D2
0.5500
30 / 25 | 8
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2018, 11.30 | Kezsely Radim | SM 3B ZS D2
1.2002

Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2018, 13.00 | Cakl Marek | SM 3B ZS D2
2
30 / 29 | 13
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 15.30 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
1.0342
30 / 25 | 7
Závodní stůl: Trojband
21. 10. 2018, 12.30 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
1.2002
30 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 13.00 | Ležák Václav | SM 3B ZS D2
1.1532
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 14.30 | Líška Antonín ml. | SM 3B ZS D2
0.8572
21 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 12.30 | Váša Marek | ZS 3B I. LIGA
0.7500
15 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 10.00 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.3750
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 11.30 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.3500
30 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 14.30 | Koky Dušan | SM 3B ZS D2
1.2002
30 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 13.00 | Polášek Bohumil | SM 3B ZS D2
1.1532
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2019, 14.30 | Ležák Václav | SM 3B ZS D2
0.6252
0 | 0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 13.00 | Dvořáček Jan | SM 3B ZS D2
02
0
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 14.30 | Cakl Marek | SM 3B ZS D2
0

2017/2018

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10997 / 211 | 364.72
8.33
95.86540000 %
100 / 18 | 24
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 16.00 | Gazdoš Ivo | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
5.552
100 / 17 | 22
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 18.00 | Andrejovský Robert | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
5.882
88 / 19 | 15
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 2018, 20.00 | Stareček Vladimír | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
4.630
100 / 19 | 15
Závodní stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 10.00 | Dvořáček Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 3. VC 1B HAVÍŘOV
5.262
85 / 25 | 16
Závodní stůl: Jednoband
11. 5. 2018, 20.00 | Ziogas Janis | 27. MČR JEDNOBAND ZS
3.402
100 / 12 | 36
Závodní stůl: Jednoband
12. 5. 2018, 12.15 | Truksa Otakar | 27. MČR JEDNOBAND ZS
8.332
100 / 23 | 14
Závodní stůl: Jednoband
12. 5. 2018, 16.45 | Ráček Milan | 27. MČR JEDNOBAND ZS
4.342
84 / 25 | 25
Závodní stůl: Jednoband
12. 5. 2018, 19.00 | Stareček Vladimír | 27. MČR JEDNOBAND ZS
3.360
120 / 23 | 35
Závodní stůl: Jednoband
13. 5. 2018, 11.00 | Faus Marek | 27. MČR JEDNOBAND ZS
5.212
120 / 30 | 18
Závodní stůl: Jednoband
13. 5. 2018, 14.00 | Bača Adam | 27. MČR JEDNOBAND ZS
4.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10227 / 229 | 60.991
2.222
90.80000000 %
20 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 10.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.8692
20 / 9 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 14.30 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
2.2222
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 17.30 | Šimíček Lukáš | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.5602
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 19.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
1.0342
13 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 21.00 | Popeňažník Lukáš | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.5410
30 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 22.00 | Přeček Jiří | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.8332
25 / 17 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 09.30 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
1.4702
25 / 17 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 12.30 | Kudlík Vlastimil | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
1.4702
25 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 15.30 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
1.2502
25 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 18.30 | Křístek Martin | Přebor oblasti ZS 3B dvojic
0.8622

2016/2017

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2111 / 26 | 264.26
10.00
92.50000000 %
60 / 6 | 26
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 18.40 | Koky Dušan | VS MČR JEDNOBAND
10.002
51 / 20 | 17
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 21.20 | Frieda Jan | VS MČR JEDNOBAND
2.550

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16436 / 430 | 81.014
2.142
96.88890000 %
27 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 11.00 | Stareček Vladimír | VS MČR TROJBAND D2
0.6920
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 17.00 | Hudák Jan | VS MČR TROJBAND D2
1.0002
40 / 31 | 8
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2017, 10.00 | Novák Radek | VS MČR TROJBAND D2
1.2902
15 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 11.30 | Kováč Juraj | Oblastní přebor jednotlivci
0.6522
15 / 18 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 13.45 | Žabenský Zbyněk | Oblastní přebor jednotlivci
0.8332
19 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 16.45 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor jednotlivci
0.6332
20 / 11 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 17.30 | Bača Tomáš | Oblastní přebor jednotlivci
1.8182
30 / 27 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 19.00 | Vintrocha Richard | Oblastní přebor jednotlivci
1.1112
20 / 19 | 7
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 20.00 | Kalabis Petr | VS MČR TROJBAND
1.0522
20 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 13.00 | Hambálek Vladimír | VS MČR TROJBAND
0.6662
30 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 15.30 | Novák Radek | VS MČR TROJBAND
1.2002
25 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 21.30 | Kohout Štěpán | VS MČR TROJBAND
0.9610
30 / 14 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2017, 13.00 | Ettel Milan | VS MČR TROJBAND
2.1422
40 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2017, 12.00 | Novák Radek | VS MČR TROJBAND
1.3332
40 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2017, 13.00 | Boháč Martin | VS MČR TROJBAND
1.3332
35 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2017, 14.00 | Hudák Jan | VS MČR TROJBAND
0.7440

2015/2016

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3145 / 43 | 203.37
5.00
48.33330000 %
49 / 16 | 14
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 20.30 | Kozák Adam | VS MČR Jednoband
3.060
56 / 19 | 14
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 12.20 | Ziogas Janis | VS MČR Jednoband
2.940
40 / 8 | 20
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 17.00 | Bača Adam | VS MČR Jednoband
5.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
411170 / 1141 | 91.025
2.500
92.12600000 %
30 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 10.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.1532
25 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 14.30 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6940
30 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 19.00 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.3042
26 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 10.00 | Ručka Damián | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6502
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 14.30 | Ostruszka Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.0002
0
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 10.00 | Hájek Radovan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0
30 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 13.00 | Ručka Damián | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.1532
30 / 13 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 16.00 | Koky Dušan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
2.3072
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 10.00 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.9672
30 / 13 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 14.30 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
2.3072
30 / 21 | 9
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 19.00 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.4282
30 / 23 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 11.30 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.3042
30 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 14.30 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8332
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2015, 16.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.1112
40 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 19.00 | Novák Radek | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
1.5382
27 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 12.00 | Walach Ladislav | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7710
18 / 16 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 20.00 | Leppens Eddy | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
1.1250
40 / 34 | 9
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2016, 15.00 | Galíček Zdeněk | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
1.1762
29 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 10.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7630
30 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 13.00 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.1112
20 / 8 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 12.00 | Koky Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
2.5002
20 / 18 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 16.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.1112
30 / 37 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 18.30 | Purkyt Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.8102
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 21.30 | Hudák Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.2502
30 / 17 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 23.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
1.7642
40 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2016, 11.00 | Novák Radek | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.8882
29 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2016, 12.00 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.9350
30 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 10.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.0342
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 14.30 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8101
20 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 11.00 | Šnyta Radek | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.9092
20 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 13.00 | Andrejovský Robert | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.9522
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 15.00 | Andrejovský Robert | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.8102
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 17.00 | Šnyta Radek | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.7692
30 / 24 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 20.00 | Bača Tomáš | Přebor Severní Morava - VS Trojband
1.2502
6 / 33 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 13.00 | Stareček Vladimír | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.1810
26 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 16.00 | Hájek Radovan | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.0400
24 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2016, 11.30 | Novák Radek | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.9230
40 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 10.00 | Stareček Vladimír | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.9752
40 / 34 | 7
Závodní stůl: Trojband
7. 5. 2016, 18.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
1.1761
40 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2016, 10.00 | Hudák Jan | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
1.3792
40 / 43 | 7
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2016, 14.00 | Stareček Vladimír | VS MČR 3B Finále EXTRALIGA Club Teams
0.9302

2014/2015

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6584 / 110 | 195.30
7.50
91.25000000 %
120 / 24 | 18
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 10.00 | Truksa Otakar | VS MČR 1B
5.002
100 / 22 | 17
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 10.30 | Gazdoš Ivo | VS MČR 1B
4.542
100 / 24 | 18
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 12.00 | Ráček Milan | VS MČR 1B
4.162
120 / 16 | 19
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 13.00 | Faus Marek | VS MČR 1B
7.502
100 / 17 | 18
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 15.00 | Ziogas Janis | VS MČR 1B
5.882
44 / 7 | 16
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 20.00 | Stareček Vladimír | VS MČR 1B
6.280

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21530 / 622 | 110.852
1.764
79.46030000 %
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 10.00 | Kováč Aladar | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5502
30 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 13.00 | Paprskář Milan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
1.0712
30 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 17.30 | Bača Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7892
0
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.00 | Galita Igor | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0
0
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 13.00 | Galíček Zdeněk | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0
0
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2014, 16.00 | Paprskář Milan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0
31 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 16.00 | Bača Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.6202
23 / 40 | 8
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 17.00 | Koky Dušan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.5752
35 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 18.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.7000
29 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2014, 12.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.8280
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2014, 14.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.8822
30 / 18 | 11
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 14.30 | Hambálek Vladimír | 3B Družstva - čtyrčlenná
1.6662
16 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 21.00 | Novák Radek | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.5920
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 11.30 | Líška Antonín ml. | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6752
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 14.30 | Ležák Václav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.9372
30 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 16.00 | Bača Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8332
30 / 17 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Galíček Zdeněk | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.7642
40 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Bača Tomáš | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.2502
40 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Tichák Josef | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.3332
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Aleš Jan | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.8572
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2015, 00.00 | Váša Marek | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6751

2013/2014

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5540 / 95 | 455.68
7.69
100.00000000 %
100 / 13 | 23
Závodní stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 10.00 | Kozák Adam | VS MČR 1B
7.692
100 / 20 | 31
Závodní stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 15.00 | Ráček Milan | VS MČR 1B
5.002
100 / 23 | 28
Závodní stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 20.00 | Bača Adam | VS MČR 1B
4.342
120 / 23 | 22
Závodní stůl: Jednoband
8. 6. 2014, 10.00 | Ziogas Janis | VS MČR 1B
5.212
120 / 16 | 45
Závodní stůl: Jednoband
8. 6. 2014, 14.00 | Faus Marek | VS MČR 1B
7.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
461437 / 1471 | 140.976
3.333
95.16560000 %
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 10.00 | Joch Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.6502
30 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 11.30 | Domanský Pavel | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
1.2002
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 13.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
0.9092
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 15.00 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
1.0002
40 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2013, 15.00 | Domanský Pavel | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 1. OT AKK Brno
1.0522
30 / 24 | 8
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 10.00 | Pernica Ivan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
1.2502
30 / 14 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2013, 14.30 | Domanský Pavel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
2.1422
30 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 10.00 | Nenál Jiří | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.9372
29 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 14.30 | Barbořík Jiří | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.7252
28 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 19.00 | Bača Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.7002
30 / 25 | 7
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 10.00 | Ležák Václav | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
1.2002
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 13.00 | Rypka Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
1.0712
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 16.00 | Kolder Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6002
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 19.00 | Bača Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6252
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 10.00 | Líška Antonín ml. | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.9372
30 / 16 | 10
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 13.00 | Rypka Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
1.8752
30 / 29 | 9
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 16.00 | Kováč Aladar | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
1.0342
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2013, 10.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.9372
27 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2013, 14.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.8710
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2013, 18.30 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
1.0342
40 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2013, 10.00 | Domanský Pavel | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
1.3332
40 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2013, 12.00 | Stareček Vladimír | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
1.0002
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 12.00 | Markup Petr | VS MČR 3B - AKK Brno
1.0002
30 / 23 | 10
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 17.00 | Ráček Milan | VS MČR 3B - AKK Brno
1.3042
30 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 19.00 | Dostál Martin | VS MČR 3B - AKK Brno
1.2002
40 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2014, 10.00 | Váša Marek | VS MČR 3B - AKK Brno
0.9302
40 / 12 | 14
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2014, 12.00 | Novák Radek | VS MČR 3B - AKK Brno
3.3332
33 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2014, 15.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - AKK Brno
0.8040
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 11.00 | Coufalík Ivo | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6002
28 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 3. 2014, 14.30 | Paprskář Milan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.7002
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 10.00 | Líška Antonín ml. | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.1532
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 15.30 | Aleš Jan | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.8102
21 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2014, 18.30 | Tichák Josef | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
0.6360
40 / 29 | 9
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2014, 10.00 | Váša Marek | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.3792
40 / 36 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2014, 12.30 | Tichák Josef | Finále EXTRALIGA 3B Club Teams
1.1112
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 12.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.9672
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 15.00 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
1.0712
30 / 33 | 7
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.9092
19 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 5. 2014, 10.00 | Novák Radek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.6330
39 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 5. 2014, 10.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.7802
30 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Novák Radek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
1.2002
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.9372
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Hudák Jan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
1.0712
30 / 28 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2014, 00.00 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
1.0712
40 / 41 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 5. 2014, 10.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
0.9752
34 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 5. 2014, 12.00 | Novák Radek | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | Finálový turnaj TOP 10
1.0620

2012/2013

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5504 / 120 | 234.20
5.68
80.64000000 %
114 / 30 | 19
Závodní stůl: Jednoband
17. 11. 2012, 10.00 | Ráček Milan | VS Mistrovství ČR - jednoband
3.802
113 / 22 | 18
Závodní stůl: Jednoband
17. 11. 2012, 16.00 | Faus Marek | VS Mistrovství ČR - jednoband
5.130
125 / 22 | 23
Závodní stůl: Jednoband
17. 11. 2012, 18.00 | Kozák Adam | VS Mistrovství ČR - jednoband
5.682
121 / 31 | 16
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Ziogas Janis | VS Mistrovství ČR - jednoband
3.900
31 / 15 | 10
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 12.00 | Böhm Pavel | VS Mistrovství ČR - jednoband
2.060

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
411219 / 1289 | 90.945
1.470
91.65410000 %
20 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Mondšpígl Tomáš | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.6662
20 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Purkyt Tomáš | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
1.0002
23 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Novák Radek | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.6570
30 / 25 | 9
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Hudák Jan | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
1.2002
18 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2012, 10.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.7500
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 10.00 | Hudák Jan | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
1.0712
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 14.00 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.9372
30 / 23 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 20.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
1.3042
40 / 35 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2012, 10.00 | Dostál Martin | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
1.1422
26 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2012, 12.00 | Gazdoš Ivo | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.8380
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Gazdoš Ivo | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
27 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.8430
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Coufalík Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
1.1532
30 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Walach Ladislav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.8332
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Paprskář Milan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.7502
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2013, 11.30 | Chytil Rudolf | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.9092
30 / 25 | 9
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2013, 13.00 | Aleš Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
1.2002
30 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2013, 16.00 | Purkyt Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.9372
30 / 26 | 9
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 12.00 | Hudák Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
1.1532
30 / 28 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 16.00 | Novák Radek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
1.0712
24 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 18.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.8880
27 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 20.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.9310
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 13.00 | Korec Jaroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.8572
30 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 15.00 | Přeček Jiří | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.9092
18 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 17.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.6920
40 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 12.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
1.0521
40 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 14.00 | Aleš Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
1.0522
40 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 18.00 | Walach Ladislav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.9092
40 / 46 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.8692
37 / 42 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 12.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.8810
24 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 15.00 | Hájek Radovan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.5580
30 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
1.2002
30 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.8332
30 / 26 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
1.1532
26 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Hájek Radovan | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.8120
40 / 48 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.8332
39 / 44 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Gazdoš Ivo | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.8860
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.9092
50 / 34 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Boháč Martin | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
1.4702
30 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Markup Petr | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
1.3042
30 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Boháč Martin | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
1.1531

2011/2012

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5494 / 114 | 234.33
5.71
82.33330000 %
32 / 9 | 7
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 10.00 | Ziogas Janis | Mistrovství ČR v jednobandu
3.550
109 / 27 | 11
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR v jednobandu
4.030
113 / 30 | 11
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 10.00 | Vrabec Martin | Mistrovství ČR v jednobandu
3.762
120 / 27 | 15
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 10.00 | Bača Adam | Mistrovství ČR v jednobandu
4.442
120 / 21 | 23
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2011, 10.00 | Ziogas Janis | Mistrovství ČR v jednobandu
5.712

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22123 / 148 | 60.831
1.111
1.875
12.81250000 %
0
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2011, 17.00 | Magnussen Tommy Pallud. | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2011, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2011, 17.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2011, 17.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2011, 10.00 | Vedral Martin | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2011, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2011, 17.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 14.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2012, 10.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2012, 10.00 | Líška Antonín st. | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2012, 14.00 | Kalabis Petr | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2012, 17.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2012, 17.00 | Vedral Martin | Extraliga v trojbandu
0
29 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Ferahli Engin | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.8782
30 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Přeček Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu
1.1112
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Kadaník Marcel | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.7502
34 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.7080
0
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2012, 17.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0
0
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 10.00 | Kalabis Petr | Extraliga v trojbandu
0

2010/2011

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5597 / 143 | 264.17
6.00
99.50000000 %
117 / 28 | 25
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 10.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v jednobandu
4.170
120 / 35 | 17
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v jednobandu
3.422
120 / 39 | 19
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 10.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v jednobandu
3.072
120 / 20 | 26
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 16.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v jednobandu
6.002
120 / 21 | 26
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 20.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v jednobandu
5.712

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
501741 / 1818 | 100.957
2.307
5.000
139.28000000 %
40 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.6782
30 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.9672
31 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.7382
27 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
1.1730
30 / 13 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
2.3072
44 / 35 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
1.2572
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.7502
30 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.8572
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
1.1112
22 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.6280
29 / 46 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.6300
40 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2010, 14.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.9522
40 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Vitouš Jan | Extraliga v trojbandu
0.8512
21 / 19 | 10
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 16.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
1.1050
40 / 52 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2010, 10.00 | Frühauf Roman | Extraliga v trojbandu
0.7692
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu
1.0001
40 / 33 | 8
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2011, 17.00 | Boček Milan | Extraliga v trojbandu
1.2122
36 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.9230
30 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Czech Zenon | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.9672
30 / 28 | 7
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina D
1.0712
30 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina D
1.2502
30 / 33 | 7
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Kratochvíl Dušan | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.9092
30 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Líška Antonín ml. | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina D
1.4282
37 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 12.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina D
0.8402
40 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.8162
40 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 14.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
1.0812
30 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Hambálek Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.9672
43 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 16.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
1.1622
30 / 18 | 7
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 10.00 | Přeček Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
1.6662
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.9092
33 / 32 | 9
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 14.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
1.0310
30 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 16.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.8822
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 20.00 | Kavka Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina A
0.8822
40 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Vedral Martin | Extraliga v trojbandu
1.1112
40 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2011, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.8002
40 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
1.0812
40 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 14.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
1.0812
44 / 49 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
0.8982
21 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
0.7500
40 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Přeček Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
0.8692
39 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2011, 16.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
0.9512
42 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2011, 16.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
0.7000
33 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2011, 16.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu na velkém stole
1.0000
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2011, 17.00 | Frühauf Roman | Extraliga v trojbandu
1.0002
40 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 14.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
1.2502
40 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
1.1422
40 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 14.00 | Boček Milan | Extraliga v trojbandu
1.2902
40 / 26 | 9
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2011, 17.00 | Vitouš Jan | Extraliga v trojbandu
1.5382
38 / 57 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.6660
31 / 36 | 9
Závodní stůl: Trojband
4. 6. 2011, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu
0.8610

2009/2010

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141477 / 240 | 516.15
10.00
94.67950000 %
120 / 14 | 36
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Faus Marek | MČR v jednobandu
8.572
120 / 25 | 26
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Böhm Pavel | MČR v jednobandu
4.802
120 / 13 | 23
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Truksa Otakar | MČR v jednobandu
9.232
120 / 23 | 26
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Ráček Milan | MČR v jednobandu
5.212
64 / 14 | 14
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Faus Marek | MČR v jednobandu
4.570
60 / 6 | 32
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Litterbach David | MČR v jednobandu
10.002
60 / 9 | 20
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Litterbach David | MČR v jednobandu
6.662
120 / 13 | 43
Závodní stůl: Jednoband
18. 12. 2009, 14.00 | Dostál Martin | Extraliga družstev v technických disciplínách
9.232
120 / 19 | 27
Závodní stůl: Jednoband
18. 12. 2009, 16.00 | Bálek Martin | Extraliga družstev v technických disciplínách
6.312
93 / 28 | 24
Závodní stůl: Jednoband
18. 12. 2009, 18.00 | Dostál Martin | Extraliga družstev v technických disciplínách
3.320
120 / 15 | 22
Závodní stůl: Jednoband
19. 12. 2009, 09.00 | Kozák Adam | Extraliga družstev v technických disciplínách
8.002
120 / 22 | 51
Závodní stůl: Jednoband
19. 12. 2009, 15.00 | Kozák Adam | Extraliga družstev v technických disciplínách
5.452
120 / 20 | 27
Závodní stůl: Jednoband
19. 12. 2009, 15.30 | Truksa Otakar | Extraliga družstev v technických disciplínách
6.002
120 / 19 | 34
Závodní stůl: Jednoband
19. 12. 2009, 17.30 | Truksa Otakar | Extraliga družstev v technických disciplínách
6.312

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
351135 / 1451 | 80.782
1.354
2.166
143.67090000 %
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 14.00 | Vala Miroslav | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.5000
33 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2009, 08.00 | Tunkr Martin | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.7330
22 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.4580
0
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 12.00 | Doubek Vladimír | Mistrovství ČR v trojbandu na velkém stole - kvalifikace Čechy + Morava
2
22 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Stareček Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.5360
44 / 47 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Berdis Vratislav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.9362
30 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 10.00 | Zembinský René | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.7692
43 / 53 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Váša Marek | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.8112
18 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 16.00 | Aleš Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.6420
39 / 69 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 20.30 | Škop Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.5652
42 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 21.00 | Novák Pavel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Dvůr Králové
0.8572
40 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 14.00 | Aleš Jan | MČR v trojbandu - semifinále
0.7692
42 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 18.00 | Novák Radek | MČR v trojbandu - semifinále
1.3542
39 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Boháč Martin | MČR v trojbandu - semifinále
0.9282
30 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 14.00 | Hudák Jan | MČR v trojbandu - semifinále
0.9092
30 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 16.00 | Stareček Vladimír | MČR v trojbandu - semifinále
0.9092
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 21.00 | Škop Pavel | MČR v trojbandu - semifinále
0.9672
30 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 22.00 | Kappel Daniel | MČR v trojbandu - semifinále
0.9092
40 / 36 | 7
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 14.00 | Vala Miroslav | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.1112
40 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2010, 10.00 | Tunkr Martin | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.0522
27 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
1.0000
29 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 12.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.6170
30 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 16.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
1.1112
40 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.8162
42 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 16.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.9542
18 / 21 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 20.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.8570
33 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 22.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.9700
31 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2010, 16.00 | Šlechta Jan | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.6730
35 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 16.00 | Hovorka Štěpán | Play Off Extraligy v trojbandu
0.5832
40 / 58 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 18.00 | Tunkr Martin | Play Off Extraligy v trojbandu
0.6892
40 / 35 | 8
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 14.00 | Aleš Jan | Play Off Extraligy v trojbandu
1.1422
32 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | Play Off Extraligy v trojbandu
0.5920
30 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Korec Jaroslav | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.7892
28 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Boček Milan | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.5180
36 / 49 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 18.00 | Janata Jan | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.7340

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1147 / 30 | 274.90
4.90
73.50000000 %
147 / 30 | 27
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 12. 2009, 20.00 | Müller Martin | Extraliga družstev v technických disciplínách
4.902

2008/2009

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5483 / 102 | 304.73
6.00
80.50000000 %
110 / 23 | 17
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 08.00 | Ziogas Janis | MČR v jednobandu
4.780
56 / 21 | 12
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 08.00 | Böhm Pavel | MČR v jednobandu
2.660
120 / 22 | 29
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MČR v jednobandu
5.452
77 / 16 | 24
Závodní stůl: Jednoband
28. 9. 2008, 10.00 | Faus Marek | MČR v jednobandu
4.810
120 / 20 | 30
Závodní stůl: Jednoband
28. 9. 2008, 12.00 | Ráček Milan | MČR v jednobandu
6.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
401303 / 1621 | 70.803
1.363
1.666
152.75500000 %
29 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 12.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.6902
36 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 14.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.6540
30 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 18.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.6380
41 / 51 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 14.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.8030
40 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2008, 10.00 | Hikeš Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.8332
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2008, 14.00 | Masár Stanislav | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
1.0002
0
Závodní stůl: Trojband
31. 1. 2009, 12.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
2
20 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 10.00 | Kalabis Petr | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.3330
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 14.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.6750
28 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 18.00 | Pohůtka Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.6512
35 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 20.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.8330
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 12.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
1.0002
30 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 17.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.6812
30 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 18.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.8822
21 / 26 | 7
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 18.30 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina A
0.8070
40 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Šotola Marek ml. | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.9522
33 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 14.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.8910
36 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 18.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.8180
30 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 10.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
1.3632
43 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 14.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
1.1310
29 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 16.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.7830
35 / 47 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 23.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.7442
43 / 52 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 23.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v Trojbandu - Semifinále skupina A
0.8262
40 / 53 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Kolder Milan | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.7542
40 / 59 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 14.00 | Přeček Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.6782
40 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2009, 16.00 | Kohout Štěpán | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.8000
43 / 57 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2009, 18.00 | Škop Pavel | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.7542
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 11.00 | Tunkr Martin | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.8822
38 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 15.00 | Novák Radek | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
1.1872
14 / 17 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 19.00 | Boháč Martin | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.8230
30 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 19.00 | Gazdoš Ivo | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
1.2502
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2009, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
1.0002
40 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 16.00 | Vitouš Jan | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.7272
40 / 58 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 20.00 | Kalabis Petr | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.6892
40 / 49 | 7
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2009, 12.00 | Masár Stanislav | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.8162
30 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 20.00 | Čermák Jan | MR 3B dvojic
0.8572
30 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 12.00 | Štefan Josef | MR 3B dvojic
0.7312
30 / 23 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 18.00 | Zembinský René | MR 3B dvojic
1.3042
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 10.00 | Aleš Jan | MR 3B dvojic
0.6500
36 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 16.00 | Gazdoš Ivo | MR 3B dvojic
0.8370

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10232 / 20 | 5411.60
11.60
7.73330000 %
0
Závodní stůl: Volná hra
15. 12. 2007, 12.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
0
Závodní stůl: Volná hra
6. 1. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
0
Závodní stůl: Volná hra
6. 1. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
0
Závodní stůl: Volná hra
6. 1. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
0
Závodní stůl: Volná hra
6. 1. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
0
Závodní stůl: Volná hra
6. 1. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
0
Závodní stůl: Volná hra
6. 1. 2008, 10.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
0
Závodní stůl: Volná hra
29. 3. 2008, 10.00 | Antoš Jan | Extraliga v technických disciplínách
2
0
Závodní stůl: Volná hra
26. 4. 2008, 10.00 | Brychta Miloš | Extraliga v technických disciplínách
2
232 / 20 | 54
Závodní stůl: Volná hra
31. 5. 2008, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Extraliga v technických disciplínách
11.602

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30 /  | 

0.00000000 %
0
Závodní stůl: Kádr 47/1
15. 12. 2007, 12.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
0
Závodní stůl: Kádr 47/1
29. 3. 2008, 10.00 | Antoš Jan | Extraliga v technických disciplínách
2
0
Závodní stůl: Kádr 47/1
26. 4. 2008, 10.00 | Brychta Miloš | Extraliga v technických disciplínách
2

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2250 / 17 | 6614.70
14.70
50.00000000 %
0
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 12. 2007, 12.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
250 / 17 | 66
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 1. 2008, 10.00 | Bláha Milan | Extraliga v technických disciplínách
14.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141036 / 291 | 323.56
8.57
61.66670000 %
90 / 20 | 23
Závodní stůl: Jednoband
23. 9. 2007, 10.00 | Březina Adam | Extraliga v technických disciplínách
4.502
59 / 30 | 10
Závodní stůl: Jednoband
20. 10. 2007, 10.00 | Zelenka Pavel | Extraliga v technických disciplínách
1.962
68 / 18 | 13
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2007, 10.00 | Faus Marek | Extraliga v technických disciplínách
3.770
0
Závodní stůl: Jednoband
15. 12. 2007, 12.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
0
Závodní stůl: Jednoband
15. 12. 2007, 12.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
81 / 28 | 8
Závodní stůl: Jednoband
16. 12. 2007, 10.00 | Mikolášek Aleš | Extraliga v technických disciplínách
2.890
120 / 14 | 21
Závodní stůl: Jednoband
27. 1. 2008, 10.00 | Bláha Milan | Extraliga v technických disciplínách
8.572
76 / 15 | 13
Závodní stůl: Jednoband
9. 2. 2008, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v technických disciplínách
5.060
117 / 30 | 22
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
3.902
120 / 29 | 32
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
4.132
62 / 30 | 20
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
2.062
32 / 19 | 6
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
1.680
91 / 30 | 22
Závodní stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 00.00 | Böhm Pavel | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - Jednoband
3.032
120 / 28 | 23
Závodní stůl: Jednoband
31. 5. 2008, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Extraliga v technických disciplínách
4.282

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
411365 / 1825 | 110.747
1.304
1.875
145.21280000 %
29 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Zíka Petr | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.6300
40 / 37 | 7
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Walach Ladislav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
1.0812
40 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Korec Jaroslav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.9092
39 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Vala Miroslav | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.6502
40 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2007, 10.00 | Vala Miroslav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.8512
30 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.5000
40 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 10.00 | Vala Miroslav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.7402
24 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 18.00 | Coufalík Ivo | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4000
12 / 24 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.5000
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.8822
30 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.8822
30 / 23 | 11
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
1.3042
38 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2007, 10.00 | Barbořík Jiří | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6332
34 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2008, 10.00 | Vydra Roman | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.5662
40 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.8882
40 / 51 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 16.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.7842
29 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Volf Jiří | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4832
38 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.8630
35 / 72 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4862
11 / 17 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6470
41 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.9762
32 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7440
30 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7142
40 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Šotola Marek ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6782
44 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
1.0472
38 / 62 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.6122
42 / 52 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.8070
37 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.9022
44 / 61 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.7212
42 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.8750
44 / 49 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.8982
30 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.8822
32 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.9410
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
1.0712
36 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.9000
30 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.7142
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
1.1532
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.4000
35 / 59 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | MČR dvojic v trojbandu
0.5932
17 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | MČR dvojic v trojbandu
0.6800
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Bálek Martin | MČR dvojic v trojbandu
0.8822

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9960 / 154 | 416.23
10.00
53.33330000 %
139 / 20 | 35
Závodní stůl: Kádr 71/2
23. 9. 2007, 10.00 | Dostál Jiří | Extraliga v technických disciplínách
6.952
139 / 20 | 24
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 10. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 71/2
6.950
91 / 20 | 34
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 10. 2007, 00.00 | Bartoš Jiří | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 71/2
4.550
105 / 20 | 37
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 10. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | MČR Kádr 71/2
5.250
131 / 20 | 24
Závodní stůl: Kádr 71/2
20. 10. 2007, 10.00 | Brychta Miloš | Extraliga v technických disciplínách
6.552
81 / 14 | 22
Závodní stůl: Kádr 71/2
21. 10. 2007, 10.00 | Faus Marek | Extraliga v technických disciplínách
5.780
0
Závodní stůl: Kádr 71/2
15. 12. 2007, 12.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
2
200 / 20 | 41
Závodní stůl: Kádr 71/2
16. 12. 2007, 10.00 | Dostál Jiří | Extraliga v technických disciplínách
10.002
74 / 20 | 20
Závodní stůl: Kádr 71/2
9. 2. 2008, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v technických disciplínách
3.700

2006/2007

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5403 / 150 | 192.68
3.43
68.77130000 %
57 / 30 | 7
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Bartoš Jiří | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
1.902
65 / 30 | 16
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
2.160
84 / 30 | 19
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
2.800
94 / 30 | 13
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
3.130
103 / 30 | 13
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
3.432

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
301009 / 1500 | 90.672
1.212
1.363
122.30300000 %
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2006, 10.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
1.0002
39 / 60 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2006, 10.00 | Škop Pavel | Extraliga v trojbandu
0.6502
40 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2006, 14.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
1.2122
40 / 60 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2006, 10.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.6662
40 / 42 | 9
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2006, 10.00 | Vedral Martin | Extraliga v trojbandu
0.9522
40 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 14.00 | Walach Ladislav | Extraliga v trojbandu
0.7542
40 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2006, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.8002
40 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 12. 2006, 14.00 | Škop Pavel | Extraliga v trojbandu
1.0252
34 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.6800
40 / 52 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2007, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.7692
31 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2007, 10.00 | Ležák Václav | Extraliga v trojbandu
0.5162
33 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2007, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.7170
14 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4240
40 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8692
20 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6660
20 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5710
36 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6102
33 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7850
30 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5170
28 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6662
28 / 73 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bartoš Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.3830
38 / 59 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6442
36 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7502
36 / 66 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5452
28 / 63 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4440
11 / 16 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6870
40 / 73 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Majerčík Radko | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5472
34 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2007, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
0.5662
40 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2007, 14.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.7272
40 / 57 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2007, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.7012

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16502 / 773 | 70.649
1.111
88.88890000 %
12 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2005, 10.00 | Šlechta Jan | 3B-liga
0.3750
36 / 60 | 7
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2005, 10.00 | Filip Antonín | 3B-liga
0.6002
98 / 175 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2005, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 3.Grand Prix (BC Poruba)
0.5606
40 / 36 | 7
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 2005, 10.00 | Šlechta Jan | 3B-liga
1.1112
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2006, 10.00 | Líška Antonín ml. | 3B-liga
0.4500
68 / 95 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství ČR (SK BC Praha)
0.7152
39 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2006, 10.00 | Walach Ladislav | 3B-liga
0.6501
37 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 6. 2006, 10.00 | Hudák Jan | 3B-liga
0.6162
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2006, 13.00 | Hambálková Irena | 3B/2 sk.A
0.7892
44 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2006, 19.00 | Váša Marek | 3B/2 sk.A
0.7852
41 / 64 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2006, 10.00 | Masár Stanislav | 3B/2 SF
0.6402
30 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2006, 16.00 | Barbořík Jiří | 3B/2 F
0.8102

2004/2005

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10833 / 215 | 273.87
6.66
0.00000000 %
364 / 88 | 27
Závodní stůl: Jednoband
24. 10. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna BC Poruba)
4.136
345 / 95 | 23
Závodní stůl: Jednoband
9. 1. 2005, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 2. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
3.636
124 / 32 | 27
Závodní stůl: Jednoband
29. 4. 2005, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství republiky (Herna BC Faus)
3.870

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8255 / 431 | 60.591
0.712
0.00000000 %
65 / 108 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.6014
73 / 104 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.7014
44 / 98 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.4494
36 / 64 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2005, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.5622
37 / 57 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
0.6490

2003/2004

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6498 / 136 | 383.66
5.26
0.00000000 %
307 / 81 | 38
Závodní stůl: Jednoband
7. 3. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
3.794
191 / 55 | 16
Závodní stůl: Jednoband
29. 5. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
3.472

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26790 / 1198 | 80.659
1.111
0.00000000 %
50 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2003, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.8332
88 / 101 | 8
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2003, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.8714
77 / 132 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 1. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství rep. juniorů (Herna BC Poruba)
0.5834
41 / 68 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.6022
65 / 88 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.7382
72 / 115 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.6262
128 / 218 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 7. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.5876
89 / 143 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 8. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.6224
180 / 273 | 8
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2004, 00.00 | Bača Miroslav | Ekvita cup (Herna Ekvity Kladno)
0.6598

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
441075 / 1763 | 90.609
1.429
0.00000000 %
29 / 54 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2002, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix (Herna Ekvity Kladno)
0.5372
135 / 270 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2002, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.50010
90 / 167 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.5386
78 / 149 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2002, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | V. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.5236
32 / 66 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2002, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.4846
74 / 96 | 9
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2002, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | VI. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.7708
59 / 98 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2002, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | VII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6024
100 / 141 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 12. 2002, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | VIII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.7098
68 / 120 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2003, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství rep. juniorů (Herna SSK Vítkovice)
0.5666
153 / 216 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2003, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.7088
22 / 44 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2003, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | IX. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.5002
97 / 139 | 8
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2003, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | X. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.6976
138 / 203 | 8
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2003, 00.00 | Bača Miroslav | Manager cup (Herna SK BC Praha)
0.6796

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10179 / 398 | 50.449
1.333
0.00000000 %
50 / 150 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2001, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.3331
36 / 78 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2001, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix Brno (Herna Billardu Brno)
0.4614
81 / 135 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 12. 2001, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství rep. jun. (Herna BC Praha)
0.6008
12 / 35 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2002, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
0.3420

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1200 / 5 | 113 | 4040.00
40.00
100.00000000 %
200 / 5 | 113 | 40
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2020, 17.00 | Kezsely Radim | SM TD D3 1. Třída
40.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3320 / 33 | 56 | 399.69
16.66
58.18180000 %
150 / 9 | 56 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2020, 18.00 | Kezsely Radim | SM TD D3 1. Třída
16.662
33 / 9 | 18 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 6. 2020, 13.00 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
3.660
137 / 15 | 49 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 6. 2020, 10.00 | Mikala Daniel | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
9.132

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3171 / 32 | 25 | 165.34
15.00
65.76920000 %
60 / 4 | 25 | 16
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2020, 19.00 | Kezsely Radim | SM TD D3 1. Třída
15.002
100 / 13 | 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
13. 6. 2020, 16.00 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
7.691
11 / 15 | 2 | 2
Malý stůl: Jednoband
14. 6. 2020, 13.00 | Mikala Daniel | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
0.730

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
26747 / 592 | 11 | 91.261
2.500
93.37500000 %
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
1.1112
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
1.3632
28 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.9330
30 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
1.5002
30 / 26 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
1.1532
30 / 27 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2019, 19.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
1.1112
30 / 21 | 9 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
1.4282
21 / 34 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.6170
30 / 16 | 10 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
1.8752
30 / 35 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.8572
30 / 19 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2019, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
1.5792
30 / 20 | 6 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2019, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
1.5002
30 / 16 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
1.8752
30 / 12 | 7 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B D3 1. Třída
2.5002
30 / 13 | 9 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.00 | Kováč Aladar | SM 3B D3 1. Třída
2.3072
30 / 17 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.00 | Kuchař Karel | SM 3B D3 1. Třída
1.7642
30 / 23 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 18.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
1.3042
30 / 27 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 19.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
1.1112
30 / 12 | 10 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D3 1. Třída
2.5002
18 / 28 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.6420
9 / 20 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 19.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B D3 1. Třída
0.4500
28 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 11.00 | Šnyta Radek | MČR 3B MS D3
0.9332
30 / 21 | 7 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.45 | Filip Antonín | MČR 3B MS D3
1.4282
30 / 28 | 8 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 17.15 | Šimíček Lukáš | MČR 3B MS D3
1.0712
40 / 22 | 11 | 9
Malý stůl: Trojband
28. 6. 2020, 11.30 | Dvořáček Jan | MČR 3B MS D3
1.8182
33 / 26 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 6. 2020, 13.30 | Aleš Jan | MČR 3B MS D3
1.2690

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2231 / 25 | 53 | 259.24
9.93
77.00000000 %
82 / 10 | 22 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 6. 2020, 14.30 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
8.200
149 / 15 | 53 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 6. 2020, 11.30 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
9.931

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1200 / 9 | 8322.22
22.22
100.00000000 %
200 / 9 | 83
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2018, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
22.222

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3434 / 26 | 7716.69
20.00
78.90910000 %
150 / 8 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2018, 18.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
18.752
200 / 10 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 10.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
20.002
84 / 8 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3229 / 33 | 336.93
10.75
88.07690000 %
43 / 4 | 33
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2018, 19.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
10.750
96 / 15 | 25
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 14.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.402
90 / 14 | 21
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.420

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
481456 / 1153 | 151.262
3.750
95.78950000 %
30 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
1.1532
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
1.5792
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
1.5792
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 12.30 | Dirn Marcel | MČR TROJBAND D2 MS
0.7330
40 / 38 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 14.00 | Ráček Milan | MČR TROJBAND D2 MS
1.0522
40 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 17.00 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D2 MS
1.5382
28 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2018, 18.30 | Škop Pavel | MČR TROJBAND D2 MS
1.0760
19 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2018, 12.30 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D2 MS
0.9040
30 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
1.2502
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
1.7642
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2018, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
1.0712
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
2.3072
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
1.6662
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
1.6662
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 17.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
1.1532
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 18.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
1.2502
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
1.8752
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 17.00 | Karkoška Roman | SM 3B 1. Třída
1.3632
30 / 21 | 11
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 18.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
1.4282
30 / 13 | 9
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 19.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
2.3072
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.7892
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Ševeček Milan | SM 3B 1. Třída
1.7642
30 / 22 | 10
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
1.3632
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
1.0342
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
1.1532
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2019, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
1.0342
30 / 31 | 9
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.9672
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
1.0002
30 / 8 | 15
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2019, 19.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
3.7502
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
1.1112
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
1.0342
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.00 | Cebula Tomáš | SM 3B 1. Třída
2.0002
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 17.00 | Polášek Bohumil | SM 3B 1. Třída
1.2502
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
1.2002
30 / 13 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
2.3072
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 17.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.9672
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 18.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
1.1532
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2019, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
1.4282
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 10.00 | Wieczorek Jan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.1112
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.00 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6661
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 15.00 | Šnyta Radek | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.0712
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 16.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.3042
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 17.30 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.4282
40 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 18.30 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.4812
27 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 10.00 | Uher Miroslav ml. | MČR TROJBAND D3 MS
1.2270
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 16.00 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D3 MS
1.0342
40 / 36 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 11.30 | Vala Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
1.1112
40 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 13.30 | Kohout Štěpán | MČR TROJBAND D3 MS
1.6661

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2191 / 16 | 6311.93
16.66
63.66670000 %
150 / 9 | 63
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 11. 2018, 12.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
41 / 7 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 3. 2019, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.850

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4627 / 36 | 16217.41
25.00
73.76470000 %
227 / 14 | 67
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 10.00 | Domanský Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
16.210
200 / 8 | 162
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2017, 17.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
25.002
0
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2017, 17.00 | Cibulka Jan | SM TD 1. Třída
0
200 / 14 | 37
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2018, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
14.282

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101335 / 62 | 8121.53
50.00
86.12900000 %
200 / 10 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 12.00 | Zapletal Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
20.002
150 / 12 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2017, 18.10 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
12.502
0
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2017, 18.10 | Cibulka Jan | SM TD 1. Třída
0
200 / 8 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.001
169 / 10 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.900
200 / 5 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2018, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
40.002
150 / 7 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2018, 18.10 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
21.422
74 / 5 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 12.00 | Hejlik Marek | 1. MČR TROJBOJ MS
14.802
92 / 3 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 15.00 | Onderka Heřman | 1. MČR TROJBOJ MS
30.660
100 / 2 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 5. 2018, 18.00 | Onderka Heřman | 1. MČR TROJBOJ MS
50.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151023 / 105 | 459.74
20.00
79.30230000 %
60 / 3 | 40
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2017, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
20.002
0
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2017, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
0
94 / 9 | 23
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.440
60 / 9 | 22
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.660
100 / 10 | 28
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
60 / 9 | 13
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2018, 19.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
6.662
100 / 10 | 36
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2018, 18.00 | Cebula Tomáš | 25. MČR JEDNOBAND MS
10.002
100 / 7 | 45
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 10.00 | Stareček Pavel | 25. MČR JEDNOBAND MS
14.282
93 / 9 | 36
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 14.00 | Ráček Milan | 25. MČR JEDNOBAND MS
10.330
120 / 8 | 30
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 16.00 | Frieda Jan | 25. MČR JEDNOBAND MS
15.002
120 / 12 | 35
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 20.00 | Ráček Milan | 25. MČR JEDNOBAND MS
10.002
38 / 5 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 22.00 | Faus Marek | 25. MČR JEDNOBAND MS
7.600
22 / 6 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 13.00 | Hejlik Marek | 1. MČR TROJBOJ MS
3.660
50 / 5 | 17
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 16.00 | Onderka Heřman | 1. MČR TROJBOJ MS
10.002
6 / 3 | 3
Malý stůl: Jednoband
26. 5. 2018, 19.00 | Onderka Heřman | 1. MČR TROJBOJ MS
2.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17441 / 312 | 111.413
2.142
92.84210000 %
30 / 18 | 9
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 10.00 | Hok Dalibor | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.6662
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 13.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.5792
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 15.00 | Šnyta Radek | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.5792
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 16.00 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.3042
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 18.00 | Ručka Damián | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.7642
40 / 28 | 10
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 20.00 | Šnyta Radek | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.4282
30 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM 3B 1. Třída
1.5002
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
1.5792
25 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 19.00 | Hájek Radovan | SM 3B 1. Třída
1.4700
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 17.15 | Křístek Martin | MČR TROJBAND D3 MS
1.2502
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 09.15 | Řehůřek Luděk | MČR TROJBAND D3 MS
1.1531
30 / 21 | 11
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 13.00 | Markup Petr | MČR TROJBAND D3 MS
1.4282
13 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 15.30 | Galíček Zdeněk | MČR TROJBAND D3 MS
0.9280
19 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 11.30 | Gazdoš Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
1.1870
15 / 7 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 14.00 | Hejlik Marek | 1. MČR TROJBOJ MS
2.1422
15 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 17.00 | Onderka Heřman | 1. MČR TROJBOJ MS
1.0002
14 / 9 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2018, 20.00 | Onderka Heřman | 1. MČR TROJBOJ MS
1.5550

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3421 / 29 | 9014.51
18.75
93.55560000 %
150 / 8 | 90
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 1. 2018, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
18.752
143 / 8 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 1. 2018, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
17.870
128 / 13 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 2. 2018, 12.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.840

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5800 / 25 | 20032.00
200.00
80.00000000 %
200 / 1 | 200
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2016, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM TD 1.třída
200.002
0
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2016, 17.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
0
200 / 6 | 78
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2016, 17.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
33.332
200 / 7 | 70
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2017, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1.třída
28.572
200 / 11 | 52
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2017, 17.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
18.182

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5533 / 49 | 4810.87
21.42
71.06670000 %
150 / 8 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2016, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM TD 1.třída
18.752
0
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2016, 18.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
0
150 / 7 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2016, 18.00 | Peter Jaroslav | SM TD 1.třída
21.422
150 / 14 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2017, 18.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
10.712
83 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2017, 18.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
4.150

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11660 / 90 | 347.33
30.00
91.66670000 %
60 / 2 | 34
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2016, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM TD 1.třída
30.002
0
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2016, 19.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
0
60 / 6 | 30
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2016, 19.00 | Peter Jaroslav | SM TD 1.třída
10.002
60 / 13 | 15
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2017, 19.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1.třída
4.612
60 / 12 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2017, 19.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
5.002
60 / 5 | 22
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 10.00 | Ručka Damián | Oblastní přebor jednotlivci 1B
12.002
60 / 10 | 21
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 12.15 | Kováč Aladar | Oblastní přebor jednotlivci 1B
6.002
60 / 4 | 27
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 13.45 | Matoušek Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci 1B
15.002
80 / 11 | 34
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 14.30 | Kováč Aladar | Oblastní přebor jednotlivci 1B
7.272
80 / 17 | 21
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 16.00 | Čaněcký Patrik | Oblastní přebor jednotlivci 1B
4.702
80 / 10 | 15
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 17.30 | Andrejovský Robert | Oblastní přebor jednotlivci 1B
8.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
37986 / 754 | 151.307
4.285
91.72090000 %
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 17.00 | Vaněk Petr | SM 3B 1. třída
1.2502
30 / 7 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
4.2852
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
1.4282
30 / 9 | 15
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
3.3332
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
1.3632
30 / 25 | 9
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
1.2002
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.9372
30 / 20 | 10
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
1.5002
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 17.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
1.1532
26 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 18.00 | Stareček Vladimír | SM 3B 1. třída
0.8960
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 19.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. třída
1.4282
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 17.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
1.7642
21 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 18.00 | Přeček Jiří | SM 3B 1. třída
0.9130
12 / 18 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 19.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
0.6660
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
1.3042
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
1.0712
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 17.00 | Ševeček Milan | SM 3B 1. třída
1.0712
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
2.0002
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2017, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
1.5792
30 / 10 | 9
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
3.0002
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 18.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
0.9672
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
1.5002
30 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 17.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
2.1422
30 / 33 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
0.9092
30 / 11 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 19.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
2.7271
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
1.2002
30 / 13 | 11
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
2.3072
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 11.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
2.0002
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 13.45 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.2002
29 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2017, 11.30 | Aleš Jan | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.1600
8 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 11.20 | Vintrocha Richard | Oblastní přebor v 3B
0.4000
20 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 13.20 | Ručka Damián | Oblastní přebor v 3B
1.1762
20 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 14.40 | Čaněcký Patrik | Oblastní přebor v 3B
1.1762
0
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 15.20 | Koky Dušan | Oblastní přebor v 3B
2
22 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 16.40 | Šnyta Radek | Oblastní přebor v 3B
0.8802
28 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 18.00 | Stareček Vladimír | Oblastní přebor v 3B
1.7500
20 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 18.40 | Vintrocha Richard | Oblastní přebor v 3B
0.6660

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4817 / 41 | 14519.92
31.25
90.77780000 %
200 / 11 | 81
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2015, 17.00 | Antoni Jiří | SM - TD 1. třída
18.182
250 / 8 | 145
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2015, 10.00 | Háva Miloš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
117 / 8 | 28
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2015, 17.00 | Majewski Václav | SM - TD 1. třída
14.620
250 / 14 | 73
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2016, 13.00 | Adámek Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.852

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5874 / 57 | 6215.33
21.83
97.11110000 %
150 / 14 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2015, 18.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
10.712
193 / 13 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2015, 12.00 | Slaměník Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.840
200 / 12 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 15.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.662
131 / 6 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2015, 18.00 | Majewski Václav | SM - TD 1. třída
21.830
200 / 12 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2016, 15.00 | Horna Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5420 / 46 | 489.13
12.50
100.00000000 %
60 / 8 | 28
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2015, 19.00 | Slezák Jan | SM - TD 1. třída
7.502
100 / 8 | 48
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2015, 14.00 | Háva Miloš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502
100 / 8 | 33
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 17.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502
60 / 7 | 19
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2015, 19.00 | Majewski Václav | SM - TD 1. třída
8.572
100 / 15 | 32
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2016, 17.00 | Adámek Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
531437 / 1018 | 161.411
3.750
85.53570000 %
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 17.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
0.8332
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 18.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
1.8752
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 19.00 | Ostruszka Petr | SM - 3B 1. třída
1.2002
30 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 17.00 | Meca Miroslav | SM - 3B 1. třída
1.2502
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 18.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
1.1532
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2015, 19.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.6502
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
1.2002
30 / 8 | 16
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 18.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
3.7502
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2015, 19.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
1.5002
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
1.4282
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
1.8752
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
1.3042
0
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 17.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
2
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 18.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
1.5792
28 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2015, 19.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.7560
40 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 10.00 | Stareček Vladimír | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.6002
30 / 16 | 11
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.00 | Najzar Petr | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.8752
30 / 15 | 9
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 12.00 | Peter Jaroslav | Přebor Severní Morava - MS Trojband
2.0002
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 15.00 | Bača Tomáš | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.0712
40 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 17.00 | Šimíček Lukáš | Přebor Severní Morava - MS Trojband
1.6662
40 / 13 | 10
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 18.00 | Gazdoš Ivo | Přebor Severní Morava - MS Trojband
3.0762
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 17.00 | Kováč Aladar | SM - 3B 1. třída
1.3042
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 18.00 | Žabenský Zbyněk | SM - 3B 1. třída
1.6662
30 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 19.00 | Koky Dušan | SM - 3B 1. třída
1.3632
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 10.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 10.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 10.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 14.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 15.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
02
0 | 0
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 16.00 | Švejda Ivan | SM - 3B 1. třída
02
30 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 17.00 | Skořupa Rostislav | SM - 3B 1. třída
2.1422
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 18.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
1.0002
30 / 22 | 10
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2016, 19.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
1.3632
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2016, 17.00 | Křístek Ladislav | SM - 3B 1. třída
1.3042
30 / 19 | 9
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2016, 18.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
1.5792
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2016, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.9672
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 17.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
1.3632
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 18.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
1.3042
25 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 19.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
1.3150
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 17.00 | Andrejovský Robert | SM - 3B 1. třída
1.2002
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 18.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
1.5792
30 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2016, 19.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
2.1422
30 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 19.00 | Stareček Pavel | MS MČR Trojband - 3B
2.1422
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 12.30 | Vintrocha Richard | MS MČR Trojband - 3B
1.1532
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 17.30 | Ostruszka Petr | MS MČR Trojband - 3B
1.3632
40 / 26 | 10
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 21.15 | Kohout Štěpán | MS MČR Trojband - 3B
1.5382
40 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 22.15 | Hájek Radovan | MS MČR Trojband - 3B
1.9042
50 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 23.15 | Dostál Martin | MS MČR Trojband - 3B
2.1732
30 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Boháč Martin | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.8752
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 13.30 | Purkyt Tomáš | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.5002
28 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 16.30 | Kohout Štěpán | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.0760
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 19.30 | Váša Marek | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.6662
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2016, 12.00 | Kohout Štěpán | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.2001

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
221 / 3 | 187.00
7.00
4.20000000 %
21 / 3 | 18
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2014, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
7.000
0
Malý stůl: Volná hra
18. 4. 2015, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111109 / 61 | 9418.18
24.00
50.40910000 %
43 / 3 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2014, 10.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
14.330
24 / 1 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Ráček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
24.000
56 / 4 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2014, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
14.000
200 / 9 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 10 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 13.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
20.002
88 / 8 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2015, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
11.000
166 / 8 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 13.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
20.750
132 / 7 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
18.850
200 / 11 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2015, 10.00 | Hošek Ondřej | MS EXTRALIGA - ECZ
18.182
0
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 4. 2015, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
0
0
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2015, 10.00 | Florek Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171510 / 146 | 5810.34
24.00
82.96700000 %
100 / 9 | 36
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2014, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
11.112
100 / 7 | 29
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
14.282
92 / 13 | 35
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2014, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
7.070
100 / 15 | 30
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
6.661
120 / 9 | 39
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 12.00 | Dvořáček Jan | MS MČR Jednoband
13.332
120 / 7 | 48
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 14.00 | Řehůřek Luděk | MS MČR Jednoband
17.142
120 / 6 | 49
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 18.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Jednoband
20.002
120 / 5 | 58
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 20.00 | Ráček Milan | MS MČR Jednoband
24.002
120 / 16 | 29
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 10.00 | Frieda Jan | MS MČR Jednoband
7.502
120 / 10 | 41
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Jednoband
12.002
100 / 10 | 32
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 13.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
10.002
84 / 8 | 38
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
10.500
100 / 7 | 49
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
14.282
63 / 12 | 19
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
5.250
51 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
4.250
0
Malý stůl: Jednoband
18. 4. 2015, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
0
0
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2015, 10.00 | Florek Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
331004 / 723 | 161.388
2.727
96.53850000 %
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 14.00 | Švejda Branislav | 3B Severní Morava
1.3631
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 14.00 | Kováč Juraj | 3B Severní Morava
1.6662
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 14.00 | Švejda Ivan | 3B Severní Morava
1.4282
30 / 13 | 16
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 3B Severní Morava
2.3072
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2014, 17.00 | Cibulka Jan | 3B Severní Morava
1.6662
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2014, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B Severní Morava
1.5002
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2014, 17.00 | Hajný Radim | 3B Severní Morava
1.0342
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2014, 17.00 | Ručka Damián | 3B Severní Morava
1.5792
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2014, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B Severní Morava
1.0002
30 / 21 | 11
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 3B Severní Morava
1.4282
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 17.00 | Stareček Pavel | 3B Severní Morava
1.1532
30 / 25 | 9
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2015, 17.00 | Šnyta Radek | 3B Severní Morava
1.2002
30 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2015, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B Severní Morava
2.7272
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2015, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B Severní Morava
1.1112
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2015, 17.00 | Rypka Jan | 3B Severní Morava
1.3632
30 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Šimíček Lukáš | 3B Severní Morava
1.7642
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Ručka Damián | 3B Severní Morava
1.2502
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 3. 2015, 17.00 | Hajný Radim | 3B Severní Morava
1.5792
27 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Šlechta Jan | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.3500
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Peter Jaroslav | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.2502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Vintrocha Richard | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.0002
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Kezsely Radim | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.2502
40 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Masár Stanislav | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.0522
31 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | SM - Přebor jednotlivců 3B
1.4760
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | 3B Severní Morava
1.6662
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B Severní Morava
1.5002
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2015, 17.00 | Šnyta Radek | 3B Severní Morava
1.2502
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 11.00 | Tůma Jakub | Finále MČR 3B MS Družstva
1.0002
30 / 15 | 11
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Finále MČR 3B MS Družstva
2.0002
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 16.00 | Aleš Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
2.0002
28 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 18.00 | Gazdoš Ivo | Finále MČR 3B MS Družstva
1.2170
39 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 10.00 | Galíček Zdeněk | Finále MČR 3B MS Družstva
2.0520
29 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 13.00 | Boháč Martin | Finále MČR 3B MS Družstva
1.4500

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141848 / 142 | 8513.01
18.75
78.63830000 %
99 / 9 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 9. 2014, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
11.000
139 / 10 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 10. 2014, 10.00 | Ráček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
13.900
120 / 9 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 1. 2015, 10.00 | Onderka Heřman | MS EXTRALIGA - ECZ
13.330
200 / 13 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR Kádr 52/1
15.381
200 / 14 | 42
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Kádr 52/1
14.282
200 / 11 | 53
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Onderka Heřman | MS MČR Kádr 52/1
18.182
200 / 17 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Kezsely Radim | MS MČR Kádr 52/1
11.762
200 / 11 | 41
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2015, 00.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/1
18.182
27 / 4 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 2. 2015, 13.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
6.750
112 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
22. 2. 2015, 10.00 | Musil Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
7.460
60 / 6 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 3. 2015, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
10.000
150 / 8 | 85
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 3. 2015, 10.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
18.752
141 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 4. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
9.402
0
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 4. 2015, 10.00 | Florek Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
0

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
183 / 6 | 6313.83
13.83
33.20000000 %
83 / 6 | 63
Malý stůl: Volná hra
10. 5. 2014, 15.00 | Horáček Zdeněk | EXTRALIGA MS - ECZ
13.830

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5717 / 29 | 17324.72
100.00
71.70000000 %
100 / 11 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2013, 13.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
9.090
200 / 2 | 173
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2013, 15.00 | Bareš Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
100.002
200 / 5 | 124
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 15.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
40.002
17 / 2 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2014, 10.00 | Ráček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
8.500
200 / 9 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2014, 15.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
22.222

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141283 / 116 | 6611.06
33.33
89.09720000 %
98 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2013, 13.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
6.532
100 / 12 | 40
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 10.00 | Ráček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
8.332
100 / 3 | 49
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 15.00 | Hambálek Vladimír | EXTRALIGA MS - ECZ
33.332
100 / 9 | 38
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2013, 10.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
11.112
100 / 6 | 66
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2013, 15.00 | Kočička Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
16.662
45 / 8 | 20
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 15.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
5.620
26 / 4 | 13
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2014, 10.00 | Böhm Pavel | EXTRALIGA MS - ECZ
6.500
100 / 6 | 26
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2014, 15.00 | Vedral Martin | EXTRALIGA MS - ECZ
16.662
100 / 8 | 36
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 13.00 | Ostruszka Petr | MS MČR 1B
12.502
96 / 7 | 57
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 16.00 | Frieda Jan | MS MČR 1B
13.710
100 / 10 | 20
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 19.00 | Červenka Michal | MS MČR 1B
10.002
120 / 10 | 35
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Ráček Milan | MS MČR 1B
12.002
120 / 12 | 34
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Ráček Milan | MS MČR 1B
10.000
78 / 6 | 37
Malý stůl: Jednoband
10. 5. 2014, 15.00 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
13.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381122 / 817 | 111.373
2.307
95.08470000 %
30 / 14 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 14.00 | Kováč Juraj | 3B 1. třída Severní Morava
2.1422
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B 1. třída Severní Morava
1.0342
30 / 21 | 11
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2013, 14.00 | Kubiš Peter | 3B 1. třída Severní Morava
1.4282
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.6662
30 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2013, 17.00 | Gavel Martin | 3B 1. třída Severní Morava
1.5002
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2013, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1. třída Severní Morava
1.0342
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.5002
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2013, 17.00 | Bielko Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.8752
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2013, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1. třída Severní Morava
2.0002
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2013, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1. třída Severní Morava
1.7641
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2013, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.3632
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2013, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B 1. třída Severní Morava
2.0002
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2014, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.0342
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1. třída Severní Morava
1.1112
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2014, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B 1. třída Severní Morava
2.0002
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2014, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.6662
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2014, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.3632
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2014, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1. třída Severní Morava
1.3632
40 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Masár Stanislav | Přebor SM v trojbandu
1.4282
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Rypka Jan | Přebor SM v trojbandu
1.1112
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Stareček Vladimír | Přebor SM v trojbandu
1.3042
30 / 29 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Hyšperský Jindř. | Přebor SM v trojbandu
1.0342
30 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Bača Tomáš | Přebor SM v trojbandu
2.1422
40 / 31 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2014, 10.00 | Bača Tomáš | Přebor SM v trojbandu
1.2902
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2014, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.0712
30 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2014, 17.00 | Humeňanský František | 3B 1. třída Severní Morava
1.1112
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2014, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1. třída Severní Morava
1.6662
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2014, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
1.1532
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1. třída Severní Morava
1.1112
16 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2014, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1. třída Severní Morava
1.0000
30 / 17 | 9
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2014, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1. třída Severní Morava
1.7642
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2014, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1. třída Severní Morava
2.3072
10 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2014, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1. třída Severní Morava
0.7140
40 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Stareček Pavel | MS MČR 3B
1.3332
16 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Stareček Vladimír | MS MČR 3B
0.8420
30 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 12.30 | Uher Miroslav ml. | MS MČR 3B
2.1422
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 15.30 | Paprskář Milan | MS MČR 3B
0.9672
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 18.30 | Barbořík Jiří | MS MČR 3B
1.8752

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101448 / 113 | 9912.81
25.00
87.75760000 %
150 / 13 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 9. 2013, 13.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
11.532
150 / 11 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 10. 2013, 10.00 | Ráček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
13.632
102 / 14 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2013, 15.00 | Hambálek Vladimír | EXTRALIGA MS - ECZ
7.280
150 / 6 | 44
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 11. 2013, 10.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
25.002
150 / 14 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2013, 15.00 | Řehůřek Luděk | EXTRALIGA MS - ECZ
10.712
150 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 11. 2013, 15.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
15.002
200 / 8 | 99
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 12.30 | Nenál Jiří | MS MČR Kádr 52/1
25.002
158 / 13 | 64
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 15.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Kádr 52/1
12.150
99 / 9 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2014, 17.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/1
11.000
139 / 15 | 42
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 2. 2014, 15.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
9.262

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1300 / 6 | 11350.00
50.00
100.00000000 %
300 / 6 | 113
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2012, 10.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA MORAVA
50.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1200 / 6 | 5933.33
33.33
100.00000000 %
200 / 6 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2012, 10.00 | Knap Josef | 2.LIGA MORAVA
33.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8920 / 59 | 5515.59
30.00
100.00000000 %
80 / 4 | 41
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2012, 10.00 | Vala Miroslav | 2.LIGA MORAVA
20.002
120 / 13 | 26
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 10.00 | Bača Tomáš | MS Mistrovství ČR - jednoband
9.232
120 / 4 | 55
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - jednoband
30.002
120 / 6 | 48
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 14.30 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - jednoband
20.002
120 / 11 | 29
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 16.00 | Hambálek Vladimír | MS Mistrovství ČR - jednoband
10.902
120 / 10 | 42
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 17.30 | Musil Jan | MS Mistrovství ČR - jednoband
12.002
120 / 7 | 44
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2013, 11.30 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - jednoband
17.142
120 / 4 | 52
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2013, 14.30 | Stareček Vladimír | MS Mistrovství ČR - jednoband
30.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
331003 / 753 | 111.332
3.333
96.44230000 %
30 / 14 | 11
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2012, 17.00 | Majewski Václav | 3B 1.třída Severní Morava
2.1422
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2012, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1.třída Severní Morava
2.0002
30 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2012, 17.00 | Hyšperský Jindř. | 3B 1.třída Severní Morava
1.2002
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Kuchař Karel | 3B 1.třída Severní Morava
1.2002
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
1.4282
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2012, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
1.6662
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Ručka Damián | 3B 1.třída Severní Morava
1.4282
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Minařík Pavel | 3B 1.třída Severní Morava
0.8822
30 / 24 | 11
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Hrneček Jan | 3B 1.třída Severní Morava
1.2502
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2012, 17.00 | Kramarz Daniel | 3B 1.třída Severní Morava
2.0002
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2012, 18.00 | Slezák Jan | 3B 1.třída Severní Morava
1.3042
30 / 12 | 11
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2012, 19.00 | Bielko Jan | 3B 1.třída Severní Morava
2.5002
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 10.00 | Kováč Juraj | 3B 1.třída Severní Morava
1.5792
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 10.00 | Švejda Branislav | 3B 1.třída Severní Morava
1.3632
30 / 14 | 11
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 10.00 | Kubiš Peter | 3B 1.třída Severní Morava
2.1422
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2013, 14.00 | Kováč Juraj | 3B 1.třída Severní Morava
1.8752
22 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1.třída Severní Morava
1.0470
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Rypka Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.9092
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 2. 2013, 17.00 | Buchtík Martin | 3B 1.třída Severní Morava
1.3632
30 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2013, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B 1.třída Severní Morava
1.4282
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2013, 17.00 | Skořupa Rostislav | 3B 1.třída Severní Morava
1.3042
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2013, 17.00 | Hájek Radovan | 3B 1.třída Severní Morava
1.3041
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Kocián Jan | 3B 1.třída Severní Morava
0.8572
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Kramarz Daniel | 3B 1.třída Severní Morava
0.8822
30 / 32 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Meca Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
0.9372
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Žabenský Zbyněk | 3B 1.třída Severní Morava
1.2502
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Hajný Radim | 3B 1.třída Severní Morava
0.5502
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2013, 17.00 | Ručka Damián | 3B 1.třída Severní Morava
1.0342
40 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 12.30 | Rybák Jiří | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.7392
28 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 15.30 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.7500
40 / 12 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2013, 17.00 | Kalabis Petr | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
3.3332
31 / 23 | 11
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 12.30 | Novák Radek | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.3470
40 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2013, 13.00 | Boháč Martin | MS Mistrovství ČR - 3B Družstev
1.6662

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3900 / 41 | 15421.95
30.00
100.00000000 %
300 / 12 | 88
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2011, 10.00 | Vala Miroslav | 2. liga - Morava
25.002
300 / 19 | 58
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Kramarz Daniel | 2. liga - Morava
15.782
300 / 10 | 154
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2012, 10.00 | Močička Miroslav ml. | 2. liga - Morava
30.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3445 / 22 | 5720.22
25.00
74.16670000 %
200 / 8 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2011, 10.00 | Vala Miroslav | 2. liga - Morava
25.002
200 / 10 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
20.002
45 / 4 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2012, 10.00 | Böhm Pavel | 2. liga - Morava
11.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3240 / 25 | 349.60
10.00
100.00000000 %
80 / 8 | 25
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2011, 10.00 | Vala Miroslav | 2. liga - Morava
10.002
80 / 9 | 34
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga - Morava
8.882
80 / 8 | 25
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2012, 10.00 | Böhm Pavel | 2. liga - Morava
10.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16501 / 360 | 111.391
3.333
89.46430000 %
18 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2011, 13.30 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.7500
30 / 29 | 11
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Čaněcký Patrik | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.0342
30 / 28 | 10
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.0712
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.5002
40 / 33 | 11
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.2122
39 / 31 | 9
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.2580
50 / 20 | 10
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
2.5002
40 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 19.30 | Váša Marek | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.8182
30 / 21 | 10
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 17.00 | Hyšperský Jindř. | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.4282
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 20.00 | Kalabis Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.5002
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 12.00 | Rybák Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.7642
30 / 9 | 10
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 14.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
3.3332
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 15.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.4282
23 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 18.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9580
18 / 9 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 19.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
2.0000
33 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 11.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.0310

2010/2011

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5733 / 57 | 6712.85
18.75
97.73330000 %
150 / 19 | 44
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 10.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
7.892
150 / 10 | 54
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 12.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
15.001
150 / 9 | 67
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 14.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
16.662
133 / 11 | 55
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 16.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
12.090
150 / 8 | 39
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2011, 18.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
18.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
581514 / 1092 | 131.386
5.000
83.18680000 %
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | SM-3B
1.4282
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Hájek Radovan | SM-3B
1.5791
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | SM-3B
1.4282
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 10.00 | Ďuriš Karol | SM-3B
1.3042
30 / 16 | 9
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 10.00 | Kubiš Peter | SM-3B
1.8752
30 / 23 | 9
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 10.00 | Ďuriš Karol | SM-3B
1.3042
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 14.00 | Kováč Juraj | SM-3B
1.0002
30 / 15 | 9
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 14.00 | Ďuriš Karol | SM-3B
2.0002
30 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2010, 14.00 | Švejda Branislav | SM-3B
1.1531
30 / 35 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2010, 17.00 | Meca Miroslav | SM-3B
0.8572
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2010, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
2.3072
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 11. 2010, 17.00 | Bielko Jan | SM-3B
2.3072
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2010, 17.00 | Rypka Jan | SM-3B
1.5792
30 / 10 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2010, 17.00 | Kolder Milan | SM-3B
3.0002
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2010, 17.00 | Kováč Aladar | SM-3B
1.1112
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2010, 17.00 | Duda Petr | SM-3B
0.8332
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2010, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-3B
1.2002
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2010, 17.00 | Molinek Tomáš | SM-3B
0.9092
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Suran Vladimír | SM-3B
1.4282
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Kajzar Jan | SM-3B
1.2002
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Krulikovský Luděk | SM-3B
1.1112
30 / 20 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Masár Stanislav | SM-3B
1.5002
19 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Hájek Radovan | SM-3B
1.0000
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Šlechta Jan | SM-3B
1.0712
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 17.00 | Gavel Martin | SM-3B
0.7252
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
1.3632
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 17.00 | Kuchař Karel | SM-3B
1.3042
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Majer Jiří | SM-3B
1.5002
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Žabenský Zbyněk | SM-3B
1.2502
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2011, 10.00 | Kajzar Michal | SM-3B
1.6662
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Kováč Aladar | SM-3B
0.9092
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Majewski Václav | SM-3B
1.6662
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2011, 17.00 | Rypka Jan | SM-3B
1.7642
30 / 16 | 9
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2011, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM-3B
1.8752
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2011, 17.00 | Molinek Tomáš | SM-3B
2.3072
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 3. 2011, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-3B
2.0002
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2011, 10.00 | Suran Vladimír | SM-3B
1.3632
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2011, 10.00 | Krulikovský Luděk | SM-3B
1.7642
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2011, 10.00 | Hajný Radim | SM-3B
1.1532
0
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Suran Radovan | SM-3B
2
0
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Suran Radovan | SM-3B
2
0
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Suran Radovan | SM-3B
2
0
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Suran Radovan | SM-3B
2
0
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Suran Radovan | SM-3B
2
0
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Suran Radovan | SM-3B
2
0
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Suran Radovan | SM-3B
2
0
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Suran Radovan | SM-3B
2
0
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Suran Radovan | SM-3B
2
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 16.00 | Vala Miroslav | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.8752
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 18.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
2.0002
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 10.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.1532
24 / 28 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 12.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.8570
50 / 27 | 11
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.8512
32 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.0320
50 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Coufalík Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.7242
50 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.6122
30 / 6 | 13
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 11.00 | Markup Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
5.0002
30 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 13.00 | Šimek Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
2.1422

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142277 / 58 | 26839.25
150.00
54.21430000 %
130 / 8 | 49
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
16.250
298 / 9 | 107
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.liga B
33.110
223 / 6 | 95
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2009, 10.00 | Kopl Josef | 1.liga B
37.160
300 / 4 | 168
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2009, 10.00 | Majewski Václav | 1.liga B
75.002
300 / 9 | 164
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2009, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
33.332
18 / 5 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2009, 12.00 | Popeňažník Lukáš | 1.liga B
3.600
0
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2010, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
2
0
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2010, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
2
0
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2010, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
2
300 / 5 | 187
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2010, 10.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
60.002
0
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2010, 13.00 | Litterbach David | 1.liga B
2
108 / 5 | 52
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Bláha Milan | 1.liga B
21.600
300 / 2 | 268
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
150.002
300 / 5 | 238
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2010, 10.00 | Musil Jan | 1.liga B
60.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152140 / 90 | 12123.77
62.50
57.06670000 %
111 / 9 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
12.330
250 / 7 | 121
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1.liga B
35.712
250 / 10 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2009, 10.00 | Fellner Jan | 1.liga B
25.002
89 / 3 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2009, 10.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
29.660
70 / 6 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2009, 10.00 | Musil Jan | 1.liga B
11.660
250 / 4 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2009, 10.00 | Bláha Milan | 1.liga B
62.502
250 / 12 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2009, 12.00 | Popeňažník Lukáš | 1.liga B
20.832
0
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
2
0
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
2
0
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
2
184 / 9 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2010, 10.00 | Mirga Martin | 1.liga B
20.440
0
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2010, 13.00 | Frydrych Lukáš | 1.liga B
2
250 / 12 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Bláha Milan | 1.liga B
20.831
250 / 12 | 117
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
20.832
186 / 6 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2010, 10.00 | Musil Jan | 1.liga B
31.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
222098 / 197 | 9410.64
40.00
75.19710000 %
120 / 12 | 36
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
10.002
88 / 8 | 47
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2009, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
11.000
120 / 12 | 45
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2009, 10.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
10.002
120 / 8 | 51
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2009, 10.00 | Litterbach David | 1.liga B
15.002
120 / 3 | 94
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2009, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
40.002
120 / 6 | 42
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2009, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
20.002
51 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2009, 12.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
3.640
0
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2010, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
2
0
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2010, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
2
0
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2010, 10.00 | Dostál Martin | 1.liga B
2
120 / 11 | 62
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2010, 10.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
10.902
0
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2010, 13.00 | Frydrych Lukáš | 1.liga B
2
65 / 8 | 34
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
8.120
120 / 9 | 49
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2010, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
13.332
120 / 14 | 35
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2010, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
8.572
120 / 16 | 37
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
7.502
120 / 7 | 44
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
17.142
150 / 19 | 19
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
7.892
98 / 13 | 26
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Mrkvička Martin | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
7.530
150 / 10 | 31
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Faus Marek | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
15.002
146 / 11 | 48
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Ziogas Janis | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
13.270
150 / 16 | 48
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Musil Jan | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
9.372

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
391107 / 770 | 161.437
2.727
88.56000000 %
30 / 33 | 11
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B SM
0.9092
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Závodný Jiří | 1.třída 3B SM
1.0712
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2009, 17.00 | Kramarz Daniel | 1.třída 3B SM
1.1112
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 10.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
1.3042
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 10.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B SM
1.3042
30 / 11 | 11
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 10.00 | Ďuriš Karol | 1.třída 3B SM
2.7272
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 14.00 | Kováč Juraj | 1.třída 3B SM
1.1112
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 14.00 | Kubiš Peter | 1.třída 3B SM
1.3042
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2009, 14.00 | Švejda Branislav | 1.třída 3B SM
1.6662
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B SM
1.3042
30 / 15 | 16
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 17.00 | Kováč Aladar | 1.třída 3B SM
2.0002
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2009, 17.00 | Suran Vladimír | 1.třída 3B SM
1.2002
30 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B SM
2.1422
0
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Pika Jan | 1.třída 3B SM
2
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Svozil Radek | 1.třída 3B SM
1.3632
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B SM
2.3072
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Hájek Radovan | 1.třída 3B SM
2.3072
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B SM
1.6662
50 / 31 | 14
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.6122
50 / 40 | 10
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Vala Miroslav | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.2502
38 / 17 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
2.2350
50 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Markup Petr | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.4702
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 17.00 | Gavel Martin | 1.třída 3B SM
1.0002
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 17.00 | Závodný Jiří | 1.třída 3B SM
1.2502
30 / 25 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2010, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B SM
1.2002
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Rypka Jan | 1.třída 3B SM
1.5002
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Kolder Milan | 1.třída 3B SM
1.2502
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 17.00 | Kováč Aladar | 1.třída 3B SM
1.5002
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Svozil Radek | 1.třída 3B SM
2
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Držík Jan | 1.třída 3B SM
2
0
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2010, 17.00 | Ležák Václav | 1.třída 3B SM
2
30 / 18 | 9
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2010, 17.00 | Dvořáček Jan | 1.třída 3B SM
1.6662
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2010, 17.00 | Masár Stanislav | 1.třída 3B SM
1.1532
30 / 12 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2010, 17.00 | Šlechta Jan | 1.třída 3B SM
2.5002
30 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Filip Antonín | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
2.1422
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.5792
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Mikolášek Aleš | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.3042
19 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 08.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
0.9500
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 10.00 | Filip Antonín | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.7642

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111878 / 56 | 22833.53
100.00
56.90910000 %
1 / 2 | 1
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
0.500
300 / 9 | 150
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2008, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga B
33.332
6 / 3 | 4
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2008, 10.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
2.000
300 / 10 | 122
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2008, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
30.002
135 / 5 | 54
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2008, 10.00 | Müller David | 1. liga B
27.000
192 / 4 | 183
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2009, 10.00 | Ráček Milan | 1. liga B
48.000
300 / 3 | 228
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2009, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
100.002
88 / 7 | 39
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2009, 10.00 | Musil Jan | 1. liga B
12.570
300 / 7 | 176
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
42.852
0
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2009, 10.00 | Coufalík Ivo | 1. liga B
0
256 / 6 | 137
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2009, 10.00 | Müller David | 1. liga B
42.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122191 / 115 | 11719.05
35.71
73.03330000 %
56 / 3 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2008, 10.00 | Ráček Milan | 1. liga B
18.660
133 / 10 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2008, 10.00 | Musil Jan | 1. liga B
13.300
250 / 14 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2008, 10.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
17.852
250 / 13 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2008, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
19.232
250 / 10 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2008, 10.00 | Müller David | 1. liga B
25.002
90 / 6 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2009, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
15.000
250 / 10 | 117
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
25.001
250 / 7 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2009, 10.00 | Musil Jan | 1. liga B
35.712
181 / 15 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2009, 10.00 | Fellner Jan | 1. liga B
12.060
231 / 15 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
15.402
0
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2009, 10.00 | Coufalík Ivo | 1. liga B
0
250 / 12 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2009, 10.00 | Müller David | 1. liga B
20.832

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121168 / 109 | 5310.71
20.00
81.11110000 %
103 / 13 | 22
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2008, 10.00 | Ráček Milan | 1. liga B
7.920
120 / 6 | 42
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2008, 10.00 | Musil Jan | 1. liga B
20.002
120 / 9 | 53
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2008, 10.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
13.332
120 / 8 | 44
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2008, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
15.002
120 / 13 | 32
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 10.00 | Müller David | 1. liga B
9.232
60 / 9 | 19
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2009, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
6.660
120 / 9 | 34
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2009, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
13.332
45 / 9 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2009, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
5.000
120 / 11 | 38
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2009, 10.00 | Fellner Jan | 1. liga B
10.902
120 / 10 | 23
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
12.002
0
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2009, 10.00 | Coufalík Ivo | 1. liga B
0
120 / 12 | 30
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2009, 10.00 | Müller David | 1. liga B
10.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33954 / 782 | 121.219
2.500
90.85710000 %
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B-SM 1.třída
1.5002
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Masár Stanislav | 3B-SM 1.třída
0.9672
27 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B-SM 1.třída
1.1250
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Meca Miroslav | 3B-SM 1.třída
1.2002
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Slezák Jan | 3B-SM 1.třída
1.7642
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B-SM 1.třída
1.4282
11 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B-SM 1.třída
0.5500
0
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Kováč Aladar | 3B-SM 1.třída
2
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Ševeček Milan | 3B-SM 1.třída
0.9092
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B-SM 1.třída
1.0712
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2008, 17.00 | Držík Jan | 3B-SM 1.třída
0.7892
30 / 12 | 9
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2008, 17.00 | Svozil Radek | 3B-SM 1.třída
2.5002
30 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B-SM 1.třída
2.0002
26 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Šlechta Jan | 3B-SM 1.třída
1.0830
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2009, 17.00 | Masár Stanislav | 3B-SM 1.třída
1.2502
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 10.00 | Kováč Juraj | 3B-SM 1.třída
1.5002
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 10.00 | Kubiš Peter | 3B-SM 1.třída
1.2502
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 10.00 | Švejda Ivan | 3B-SM 1.třída
1.5792
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 14.00 | Kubiš Peter | 3B-SM 1.třída
0.6502
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 14.00 | Švejda Branislav | 3B-SM 1.třída
1.4282
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2009, 14.00 | Kováč Juraj | 3B-SM 1.třída
1.4282
30 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Kuchař Karel | 3B-SM 1.třída
2.5002
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Slezák Jan | 3B-SM 1.třída
1.5792
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Gavel Martin | 3B-SM 1.třída
1.3632
30 / 30 | 10
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Mrštík Jan | 3B-SM 1.třída
1.0002
30 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Ševeček Milan | 3B-SM 1.třída
1.5792
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Kolder Milan | 3B-SM 1.třída
0.9092
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2009, 17.00 | Konvička Dušan | 3B-SM 1.třída
1.1112
30 / 24 | 11
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2009, 17.00 | Koky Dušan | 3B-SM 1.třída
1.2502
0
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2009, 17.00 | Šišák Martin | 3B-SM 1.třída
2
50 / 36 | 12
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Chytil Rudolf | MČR senioři - trojband
1.3882
50 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Pešta Martin | MČR senioři - trojband
1.5152
44 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Filip Antonín | MČR senioři - trojband
0.8800

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51382 / 66 | 16620.93
75.00
92.13330000 %
300 / 16 | 90
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2007, 10.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
18.752
300 / 17 | 84
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2007, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
17.642
300 / 4 | 166
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2007, 13.00 | Kalábek Jaromír | 2. liga B
75.002
300 / 9 | 123
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2008, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
33.332
182 / 20 | 36
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2008, 13.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
9.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61191 / 89 | 7513.38
28.57
99.25000000 %
191 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2007, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
9.550
200 / 15 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2007, 10.00 | Ferák Karel | 2. liga B
13.332
200 / 14 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2007, 13.00 | Kopl Josef | 2. liga B
14.282
200 / 15 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2008, 10.00 | Bobek Jiří | 2. liga B
13.332
200 / 7 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2008, 13.00 | Soušek Michal | 2. liga B
28.572
200 / 18 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2008, 10.00 | Knap Josef | 2. liga B
11.112

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121280 / 189 | 586.77
13.63
92.75360000 %
80 / 17 | 30
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2007, 10.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
4.702
47 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2007, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2. liga B
2.350
68 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2007, 13.00 | Gajda Robert | 2. liga B
3.402
80 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2008, 10.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
4.002
80 / 7 | 33
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2008, 13.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
11.422
80 / 7 | 30
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2008, 10.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
11.422
150 / 11 | 46
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Truksa Otakar | MČR Jednoband
13.632
150 / 12 | 58
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | MČR Jednoband
12.501
120 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | MČR Jednoband
6.002
150 / 15 | 37
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Popeňažník Lukáš | MČR Jednoband
10.002
125 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Tvrdoň Rudolf | MČR Jednoband
6.252
150 / 20 | 30
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Boček Milan | MČR Jednoband
7.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
531023 / 893 | 121.145
2.000
64.33960000 %
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2007, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
1.2002
30 / 27 | 10
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2007, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
1.1112
30 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2007, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
1.7642
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2007, 17.00 | Popeňažník Lukáš | 3B/SM
0.8332
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2007, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
1.2502
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2007, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
1.1112
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.8332
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2007, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
1.5792
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2007, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B/SM
1.1532
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
0
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2007, 14.00 | Ďuriš Karol | 3B/SM
2
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Ležák Václav | 3B/SM
1.2002
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
1.0342
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
1.4282
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
1.0712
30 / 25 | 10
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
1.2002
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Gavel Martin | 3B/SM
1.0342
30 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
1.5002
30 / 15 | 12
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
2.0002
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
0.9000
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
1.0712
17 / 11 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Popeňažník Lukáš | 3B/SM
1.5450
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
1.2002
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B/SM
1.0342
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
1.5002
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
1.6662
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B/SM
0.6660
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Ševeček Milan | 3B/SM
1.0712
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
0.7502
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Gavel Martin | 3B/SM
0.9672
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
1.0002
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2008, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.8102
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Březina Radek | Finále MR, trojband
1.7642
29 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Nenál Jiří | Finále MR, trojband
1.2600
30 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Nenál Jiří | Finále MR, trojband
1.5792
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Kopuletý František | Finále MR, trojband
1.3632
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Hambálková Irena | Finále MR, trojband
1.1532

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91363 / 53 | 29025.71
80.00
37.86110000 %
400 / 5 | 228
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2006, 16.20 | Hyšperský Jindř. | 1. liga B
80.002
147 / 10 | 36
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
14.700
27 / 3 | 14
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2006, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
9.000
180 / 3 | 146
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2006, 10.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
60.000
2 / 1 | 2
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
2.000
0
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
0
83 / 6 | 45
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
13.830
124 / 17 | 41
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2007, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
7.290
400 / 8 | 290
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2007, 10.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
50.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91348 / 83 | 12016.24
50.00
59.91110000 %
250 / 5 | 120
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2006, 16.20 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
50.001
250 / 12 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2006, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
20.832
84 / 11 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2006, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
7.630
192 / 15 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2006, 10.00 | Knap Josef | 1. liga B
12.800
16 / 2 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2006, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
8.000
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
0
101 / 9 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
11.220
250 / 14 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2007, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
17.852
205 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2007, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
13.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141457 / 220 | 1046.62
30.00
80.40840000 %
120 / 20 | 36
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2006, 16.20 | Hyšperský Jindř. | 1. liga B
6.002
120 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2006, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
6.002
55 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2006, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
3.230
103 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2006, 10.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
5.152
120 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
6.002
0
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
0
100 / 20 | 30
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
5.002
120 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2007, 13.00 | Cebula Tomáš | 1. liga B
6.662
120 / 4 | 104
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2007, 10.00 | Ráček Milan | 1. liga B
30.002
150 / 12 | 66
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Mrkvička Martin | MČR Senioři, JEDNOBAND
12.502
80 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | MČR Senioři, JEDNOBAND
4.000
124 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Mrkvička Martin | MČR Senioři, JEDNOBAND
6.200
95 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Nenál Jiří | MČR Senioři, JEDNOBAND
4.752
150 / 9 | 46
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | MČR Senioři, JEDNOBAND
16.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381196 / 1244 | 90.961
2.000
1.363
100.92830000 %
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
1.1532
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
1.5002
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
0.7892
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
1.0712
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.5002
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.9092
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
0.7252
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
1.0002
18 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
0.4730
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
0.9092
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Duda Petr | 3B/SM
1.3632
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 3B/SM
2.0002
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Masár Stanislav | 3B/SM
1.5792
28 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Kohout Štěpán | 3B/SM
1.1660
16 / 10 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Hájek Radovan | 3B/SM
1.6000
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2007, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.7252
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2007, 17.00 | Meca Miroslav | 3B/SM
1.0712
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2007, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.9372
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2007, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
2.0002
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2007, 17.00 | Carda Miroslav | 3B/SM
0.8822
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2007, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 3B/SM
1.0002
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Šotola Marek ml. | MČR družstev TROJBAND
0.6000
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Mikolášek Aleš | MČR družstev TROJBAND
1.6662
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Masár Stanislav | MČR družstev TROJBAND
1.3631
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Kalabis Petr | MČR družstev TROJBAND
1.1532
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Kalabis Petr | MČR družstev TROJBAND
1.4282
33 / 43 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Dostál Martin | MČR Senioři, TROJBAND
0.7670
50 / 47 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Andrejovský Robert | MČR Senioři, TROJBAND
1.0632
40 / 32 | 9
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Koky Dušan | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
1.2502
50 / 49 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Galíček Zdeněk | MČR Senioři, TROJBAND
1.0202
40 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Tichý Ladislav | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
1.1112
44 / 37 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | MČR Senioři, TROJBAND
1.1890
50 / 45 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Hudák Jan | MČR Senioři, TROJBAND
1.1112
30 / 42 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Tichý Miloslav | MR 3B dvojic
0.7142
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Hájek Radovan | MR 3B dvojic
1.2002
26 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Čermák Jan | MR 3B dvojic
0.5202
27 / 43 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Tichý Miloslav | MR 3B dvojic
0.6272
42 / 73 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Boček Milan | MR 3B dvojic
0.5752

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
103029 / 88 | 38134.42
200.00
75.72500000 %
400 / 14 | 143
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2005, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
28.572
400 / 6 | 146
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2005, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
66.662
400 / 18 | 85
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2005, 10.00 | Kolder Milan | 1.LIGA B
22.222
241 / 6 | 109
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2005, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
40.160
400 / 10 | 163
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2006, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
40.002
174 / 13 | 37
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2006, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
13.380
400 / 10 | 141
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2006, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
40.002
400 / 2 | 381
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
200.002
91 / 4 | 68
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2006, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
22.750
123 / 5 | 107
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2006, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
24.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112343 / 101 | 10223.19
35.71
85.20000000 %
250 / 14 | 102
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2005, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
17.852
250 / 9 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2005, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
27.772
250 / 11 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2005, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
22.722
250 / 9 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2005, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
27.772
36 / 5 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
7.200
79 / 5 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2006, 10.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
15.800
228 / 11 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2006, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
20.720
250 / 12 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2006, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
20.831
250 / 9 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
27.772
250 / 7 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2006, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
35.712
250 / 9 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2006, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
27.772

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151646 / 195 | 748.44
24.00
89.77270000 %
120 / 17 | 22
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2005, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
7.052
120 / 18 | 31
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2005, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
6.662
120 / 14 | 40
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
8.572
120 / 9 | 53
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
13.332
120 / 8 | 64
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2005, 10.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
15.002
66 / 11 | 19
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2006, 10.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
6.000
39 / 13 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2006, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
3.000
120 / 17 | 36
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2006, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
7.052
120 / 7 | 49
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
17.142
120 / 5 | 74
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2006, 10.00 | Háva Miloš | 1.LIGA B
24.002
120 / 20 | 35
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2006, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
6.002
461 / 56 | 63
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2006, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství ČR (Trutnov)
8.232

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23843 / 750 | 91.124
2.142
92.50000000 %
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2005, 17.00 | Andrejovský Robert | SM/3B
0.9660
180 / 143 | 8
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2005, 00.00 | Bača Miroslav | oblastní turnaj (Havířov)
1.25812
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2005, 17.00 | Šišák Martin | SM/3B
0.8102
10 / 27 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2006, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM/3B
0.3700
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2006, 17.00 | Slezák Jan | SM/3B
1.0342
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2006, 10.00 | Švejda Branislav | SM/3B
1.1532
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2006, 14.00 | Švejda Branislav | SM/3B
0.8822
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2006, 17.00 | Andrejovský Robert | SM/3B
0.9372
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2006, 17.00 | Ponížil Bohuslav | SM/3B
1.2502
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2006, 17.00 | Líška Antonín ml. | SM/3B
0.8821
100 / 72 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2006, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství ČR - kvalif. (Billard Brno)
1.3884
230 / 180 | 9
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2006, 00.00 | Bača Miroslav | Mistrovství ČR (Billard Brno)
1.2776
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 12.00 | Červenka Michal | MR/3B-sk.A
1.0341
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 17.00 | Mikolášek Aleš | MR/3B-sk.A
1.1531
24 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 10.00 | Kalabis Petr | MR/3B-SF.A
0.8880

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143562 / 80 | 26744.52
133.33
63.60710000 %
231 / 4 | 224
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
57.750
323 / 5 | 91
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2004, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
64.600
363 / 9 | 142
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2004, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
40.330
101 / 3 | 67
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
33.660
164 / 11 | 127
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2004, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
14.900
262 / 13 | 77
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2005, 10.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
20.150
43 / 3 | 34
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2005, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
14.330
127 / 6 | 69
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2005, 13.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
21.160
400 / 3 | 267
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
133.332
400 / 7 | 178
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2005, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
57.142
267 / 3 | 151
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
89.000
400 / 4 | 220
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2005, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
100.002
173 / 6 | 113
Malý stůl: Volná hra
4. 6. 2005, 13.00 | Engel Rudolf | MR-SEMIF.A
28.830
308 / 3 | 175
Malý stůl: Volná hra
5. 6. 2005, 10.00 | Ráček Milan | MR-F.1
102.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143029 / 132 | 16222.94
50.00
86.54290000 %
250 / 6 | 162
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2004, 10.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
41.662
250 / 14 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2004, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
17.852
250 / 11 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2004, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
22.722
250 / 5 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 13.00 | Both Michael | 1.LIGA B
50.002
250 / 18 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2004, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
13.882
204 / 14 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2005, 10.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
14.570
77 / 11 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2005, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
7.000
60 / 3 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2005, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
20.000
250 / 14 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2005, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
17.852
250 / 9 | 126
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2005, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
27.772
250 / 6 | 128
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2005, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
41.662
250 / 9 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2