Frühauf Roman

Závodní stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9155 / 359 | 50.431
0.750
57.40740000 %
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 15.30 | Tichý Miloslav | ZS 3B I. LIGA
0.5000
16 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2018, 12.30 | Markup Petr | ZS 3B I. LIGA
0.4100
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 17.30 | Šlechta Jan | ZS 3B I. LIGA
0.2750
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 15.30 | Daněk Josef | ZS 3B I. LIGA
0.5252
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 12.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.3500
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 12.30 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.4002
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 16.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B I. LIGA
0.3250
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2019, 12.30 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.7502
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2019, 16.10 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
0.3500

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
415 / 45 | 40.333
0.466
31.25000000 %
5 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 11.20 | Ježek Bohuslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.3331
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 12.35 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.4662
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 17.35 | Dostál Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2000

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
450 / 115 | 30.434
0.600
65.78950000 %
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Štefan Josef | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.3662
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Markup Petr | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.2800
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.4660
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Štefan Josef | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.6002

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7153 / 314 | 50.487
0.584
0.789
123.38710000 %
0
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 10.00 | Ostruszka Petr | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
2
21 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 12.00 | Kadaník Marcel | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.4200
36 / 73 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 18.00 | Kadaník Marcel | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.4932
38 / 65 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2011, 17.00 | Purkyt Tomáš | 1. Grand prix v trojbandu
0.5842
14 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2011, 21.00 | Novák Radek | 1. Grand prix v trojbandu
0.5380
10 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 13.00 | Kohout Štěpán | 1. Grand prix v trojbandu
0.2770
34 / 64 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2011, 15.00 | Markup Petr | 1. Grand prix v trojbandu
0.5310

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32622 / 1599 | 70.389
0.730
0.789
69.41960000 %
21 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 10.00 | Suran Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.2802
37 / 68 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 10.00 | Novák Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5442
7 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 15.00 | Kappel Daniel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.1660
18 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 19.30 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4280
11 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 16.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.2390
11 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.2610
21 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2010, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.3500
23 / 52 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
0.4420
22 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2010, 12.00 | Berdis Vratislav | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.4400
26 / 46 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2010, 18.00 | Czech Zenon | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.5652
19 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2010, 16.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix v trojbandu
0.5930
21 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2010, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.3500
22 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2011, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.3920
15 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 14.00 | Berdis Vratislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.3000
16 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 16.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.4840
16 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 10.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.4840
13 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 12.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.3420
9 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 16.00 | Přeček Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.3100
23 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 18.00 | Štefan Josef | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.3062
23 / 53 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.4340
27 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 14.00 | Boček Milan | Extraliga v trojbandu
0.4900
19 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.7300
29 / 60 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 14.00 | Bílek Rudolf | Extraliga v trojbandu
0.4830
19 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 14.00 | Truksa Otakar | Extraliga v trojbandu
0.3161
22 / 52 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 14.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.4230
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2011, 17.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
0.4250
13 / 51 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2011, 10.00 | Hájek Radovan | Extraliga v trojbandu
0.2540
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2011, 14.00 | Líška Antonín ml. | Extraliga v trojbandu
0.5000
18 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.3750
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.3830
16 / 45 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 10.30 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.3550
15 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 14.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0.2500

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10202 / 563 | 50.358
0.550
50.50000000 %
12 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2009, 10.00 | Hambálková Irena | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2000
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2009, 10.00 | Kafka Jan st. | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4500
17 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2009, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4350
26 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2009, 14.00 | Markup Petr | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4330
33 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2009, 13.00 | Englic Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5502
20 / 52 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 08.00 | Toth Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3840
15 / 52 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Janata Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2880
23 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2010, 10.00 | Janata Jan | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3830
15 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2010, 14.00 | Bílek Rudolf | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2500
14 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2010, 10.00 | Müller Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2330

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8172 / 443 | 40.388
0.774
1.000
63.94050000 %
22 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2008, 10.00 | Smaha Stanislav | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3660
29 / 75 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2008, 12.00 | Joch Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.3862
24 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2008, 16.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.7740
16 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 2008, 13.00 | Bálek Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2660
20 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2009, 10.00 | Hambálková Irena | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.3330
15 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2009, 10.00 | Novák Radek | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.4050
30 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2009, 10.00 | Korec Jaroslav | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.5002
16 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Čechy
0.2660

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17285 / 865 | 40.329
0.466
0.600
64.33410000 %
18 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2007, 10.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.3000
28 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 9. 2007, 10.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4660
16 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.2660
20 / 58 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.3440
6 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2007, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.1570
23 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Englic Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.3062
34 / 75 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.4532
16 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.2660
11 / 39 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.2820
10 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.2770
10 / 49 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.2040
20 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.4000
12 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.2400
5 / 14 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.3570
10 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.3220
19 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.3800
27 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 3. 2008, 10.00 | Vedral Martin | Extraliga v trojbandu - ČECHY
0.4502

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
799 / 407 | 40.243
0.333
0.687
116.47060000 %
11 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.2200
10 / 50 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.2000
5 / 49 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bartoš Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.1020
22 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Štefan Josef | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.2932
10 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.2380
19 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.2530
22 / 66 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.3330

Malý stůl

2019/2020

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4122 / 55 | 15 | 62.21
2.50
87.14290000 %
35 / 14 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 09.00 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.502
28 / 15 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 13.00 | Kubiš Marián | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.860
24 / 11 | 12 | 3
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 14.02 | Bača Libor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.180
35 / 15 | 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 15.02 | Landa Josef | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.332

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
681722 / 2125 | 10 | 70.810
2.000
90.67930000 %
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
22 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7850
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
21 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7500
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2019, 11.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2019, 12.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2019, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
25 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 18.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0410
27 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2019, 19.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7100
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 18.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2019, 19.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
24 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 18.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7500
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2019, 19.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
25 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6570
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 18.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 19.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3632
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.30 | Roubík Zbyněk | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
17 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2020, 11.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6070
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2020, 12.00 | Hejlik Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7000
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2020, 13.00 | Vajgert Aleš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
22 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6870
21 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 18.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8070
29 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2020, 19.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8520
30 / 27 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
30 / 23 | 9 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 18.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
30 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2020, 19.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 32 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 37 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 18.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
30 / 30 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 19.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
12 / 6 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 09.25 | Říhánek Miloslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
2.0002
12 / 14 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 10.15 | Hejcman Daniel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8572
12 / 12 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 11.55 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0002
6 / 10 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 13.35 | Pešta Martin | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6000
12 / 9 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 14.50 | Hruška Vilém | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.3332
10 / 15 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 17.15 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6662
14 / 10 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 18.10 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.4000
30 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.30 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 40 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 26 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2020, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2020, 18.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 5. 2020, 19.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8572
30 / 38 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 11.00 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7892
30 / 32 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 12.00 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
25 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 13.00 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
30 / 21 | 9 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 17.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.4282
26 / 29 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 18.30 | Bača Libor | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8960
29 / 40 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 19.30 | Dirn Marcel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 34 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2020, 10.00 | Pařík Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
25 / 40 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2020, 11.00 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
30 / 25 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2020, 12.00 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
28 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2020, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
30 / 39 | 10 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2020, 18.30 | Pohůtka Ladislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
30 / 39 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2020, 19.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
30 / 34 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
30 / 23 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 18.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
30 / 39 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2020, 19.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692

2018/2019

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4114 / 54 | 102.11
2.53
51.81820000 %
38 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 11.00 | Pecha Libor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.530
27 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 15.00 | Čelko Milan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.802
16 / 9 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 17.00 | Mráček Rudolf | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.770
33 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 17.00 | Staněk Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
431066 / 1403 | 100.759
1.304
87.30550000 %
23 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8510
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0342
30 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 10. 2018, 19.50 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0712
30 / 34 | 10
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 18.40 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2018, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2018, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9372
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2018, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.2002
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2018, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
20 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 19.50 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 17.30 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 18.40 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
15 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 19.50 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 18.40 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1532
23 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2019, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6570
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2019, 19.50 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.0002
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.3042
24 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 18.40 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7050
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2019, 19.50 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8822
25 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 17.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8060
29 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 18.40 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1600
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2019, 19.50 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8821
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 18.40 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2019, 19.50 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6000
15 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3940
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 18.40 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 19.50 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 17.30 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
22 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 18.40 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8140
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 19.50 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
12 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 09.25 | Marenčák Gustav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0902
12 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 11.55 | Vašek Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8572
5 / 10 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 13.35 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5000
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 18.40 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.1112
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2019, 19.50 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
8 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 14.20 | Suchopárek Jan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5330

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
451002 / 1419 | 100.706
1.304
1.400
84.41450000 %
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 17.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 20.00 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 13.00 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 14.15 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 15.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2017, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9372
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2017, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2017, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 17.30 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
30 / 34 | 10
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2017, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
14 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6080
17 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5150
26 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7420
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 17.30 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
11 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5230
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2018, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
30 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8572
23 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2018, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 17.30 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 18.45 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 17.30 | Bořík Milan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 18.45 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 20.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.3042
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9672
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 17.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 18.45 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 20.00 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0002
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.30 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5332
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 13.10 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6002
4 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.25 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3070
12 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.50 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8002
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 19.00 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7332
12 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 19.50 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0902
20 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 20.40 | Lewis John | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.9522
12 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 21.30 | Hambálková Irena | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7050
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
17 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6530
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 4. 2018, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6250

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
236 / 95 | 30.378
0.400
0.480
133.33330000 %
16 / 45 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Přeček Jiří | MR 3B dvojic
0.3550
20 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Bálek Martin | MR 3B dvojic
0.4002