Řehůřek Luděk

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
22353 / 507 | 6 | 40.696
1.250
73.54170000 %
16 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 14.15 | Pechman Vít | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6402
11 / 24 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 16.45 | Hovorka Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4580
20 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 18.15 | Janata Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
1.0002
20 / 19 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 11.15 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
1.0522
19 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 13.00 | Janata Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.7600
12 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 14.15 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.4800
9 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 15.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.3600
20 / 16 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 15.00 | Bača Miroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
1.2502
13 / 25 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 11.00 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5200
15 / 23 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 13.00 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6520
12 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 10.40 | Skalický Jaroslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.6002
14 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 13.10 | Nápravník Matěj | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.7002
12 / 20 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 15.40 | Toth Jiří | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.6002
20 / 30 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 16.15 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.6662
12 / 24 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 15.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.5000
18 / 35 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 18.30 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.5141
21 / 22 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 18.30 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.9540
6 / 20 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 09.00 | Toth Jiří | Přebor VČO-3B ZS
0.3002
14 / 20 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 11.55 | Ziogas Janis | Přebor VČO-3B ZS
0.7002
19 / 25 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.02 | Bušanský Petr | Přebor VČO-3B ZS
0.7602
25 / 22 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.45 | Kočička Petr | Přebor VČO-3B ZS
1.1362
25 / 22 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 17.15 | Škop Pavel | Přebor VČO-3B ZS
1.1362

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11110 / 170 | 60.647
1.250
61.11110000 %
10 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 09.30 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.6660
9 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 12.30 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.6000
4 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 14.30 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.2662
15 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 16.00 | Vít Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
1.0002
10 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 09.00 | Vít Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.6662
6 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 12.30 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.4000
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 15.25 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.2000
15 / 12 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 17.10 | Havránek Hynek | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
1.2502
16 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 09.00 | Novotný Bohuslav | Přebor VČO 3B ZS
0.8002
8 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 12.00 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS
0.5330
14 / 18 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 13.45 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS
0.7770

2017/2018

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7505 / 131 | 283.85
5.55
72.14290000 %
100 / 18 | 27
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 10.00 | Ráček Milan | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
5.552
45 / 16 | 16
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 13.30 | Truksa Otakar | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
2.810
100 / 19 | 17
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 15.15 | Hambálek Vladimír | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
5.262
50 / 18 | 10
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 18.45 | Ziogas Janis | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
2.770
94 / 20 | 28
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 20.30 | Frieda Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
4.702
47 / 20 | 10
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 22.15 | Hošek Ondřej | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
2.350
69 / 20 | 23
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 10.00 | Ferahli Engin | ZS 1B VELKÁ CENA | 1. VC 1B ŽIŽKOV
3.452

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15141 / 258 | 50.546
0.933
54.23080000 %
15 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 09.40 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.7502
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.40 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.4501
5 / 14 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 16.20 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.3570
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 18.20 | Frieda Jan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.3000
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 09.00 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.6002
10 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 12.30 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.6662
8 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 15.25 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.5330
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 17.10 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.4001
14 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 09.00 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.9332
11 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 12.30 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.7332
10 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 14.50 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.6661
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 16.35 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.2660
14 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 11.00 | Bušanský Petr | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.7002
9 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 12.20 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.4730
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 14.30 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.4400

2016/2017

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5328 / 33 | 749.93
37.50
54.66670000 %
75 / 2 | 74
Závodní stůl: Kádr 71/2
4. 11. 2016, 18.00 | Vedral Martin | VS MČR KÁDR 71/2
37.502
39 / 4 | 35
Závodní stůl: Kádr 71/2
4. 11. 2016, 19.15 | Vedral Martin | VS MČR KÁDR 71/2
9.750
59 / 11 | 27
Závodní stůl: Kádr 71/2
4. 11. 2016, 20.30 | Faus Marek | VS MČR KÁDR 71/2
5.360
115 / 7 | 62
Závodní stůl: Kádr 71/2
5. 11. 2016, 10.00 | Ziogas Janis | VS MČR KÁDR 71/2
16.420
40 / 9 | 21
Závodní stůl: Kádr 71/2
5. 11. 2016, 14.30 | Ráček Milan | VS MČR KÁDR 71/2
4.440

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
492 / 226 | 50.407
0.522
64.78870000 %
35 / 67 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2004, 10.00 | Škop Pavel | "LIGA ""C"""
0.5220
22 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2004, 14.00 | Škop Pavel | "LIGA ""C"""
0.3660
21 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2005, 10.00 | Tichák Josef | "LIGA ""C"""
0.4280
14 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2005, 14.00 | Hudák Jan | "LIGA ""C"""
0.2800

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
250 / 117 | 20.427
0.434
0
20 / 48 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2002, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix (Herna Ekvity Kladno)
0.4162
30 / 69 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.4342

2001/2002

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162584 / 141 | 19718.32
59.00
100.00000000 %
500 / 17 | 197
Závodní stůl: Volná hra
24. 10. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP,Skupina A (BC OLOMOUC)
29.414
69 / 8 | 25
Závodní stůl: Volná hra
21. 11. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
8.620
229 / 20 | 88
Závodní stůl: Volná hra
30. 1. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC MOST)
11.450
500 / 36 | 106
Závodní stůl: Volná hra
12. 3. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup. B (EKVITA KLADNO)
13.884
665 / 19 | 142
Závodní stůl: Volná hra
13. 3. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
35.002
371 / 33 | 89
Závodní stůl: Volná hra
10. 4. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství ČR juniorů (BILLARD BRNO)
11.242
250 / 8 | 137
Závodní stůl: Volná hra
17. 4. 1999, 10.00 | Boháč Martin | FINÁLE MR
31.252

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181568 / 201 | 567.80
16.25
29.33330000 %
264 / 30 | 38
Závodní stůl: Kádr 47/2
25. 10. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP,Skupina A (BC OLOMOUC)
8.802
376 / 37 | 43
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 11. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
10.162
475 / 60 | 45
Závodní stůl: Kádr 47/2
31. 1. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC MOST)
7.912
284 / 37 | 56
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 3. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup. B (EKVITA KLADNO)
7.672
22 / 6 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 3. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
3.660
103 / 18 | 24
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 4. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství ČR juniorů (BILLARD BRNO)
5.720
44 / 13 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 4. 1999, 17.00 | Šotola Marek st. | FINÁLE MR
3.380

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7307 / 143 | 152.14
4.30
0
114 / 46 | 14
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
2.470
71 / 29 | 14
Závodní stůl: Jednoband
10. 1. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
2.440
122 / 68 | 15
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (DVŮR KRÁLOVÉ)
1.794

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
679 / 210 | 50.376
0.652
0
79 / 210 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 5. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (BC MOST)
0.3761

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9798 / 127 | 516.28
9.81
92.50000000 %
93 / 18 | 20
Závodní stůl: Kádr 71/2
14. 11. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
5.160
259 / 47 | 37
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 1. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
5.514
224 / 34 | 51
Závodní stůl: Kádr 71/2
9. 1. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
6.580
102 / 14 | 29
Závodní stůl: Kádr 71/2
17. 4. 1999, 10.00 | Faus Marek | FINÁLE MR
7.280
120 / 14 | 35
Závodní stůl: Kádr 71/2
17. 4. 1999, 17.00 | Kopečný Radek | FINÁLE MR
8.572

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111111 / 120 | 1039.25
37.50
58.50000000 %
64 / 20 | 26
Závodní stůl: Volná hra
19. 10. 1997, 12.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
3.200
158 / 32 | 74
Závodní stůl: Volná hra
23. 10. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
4.932
33 / 3 | 33
Závodní stůl: Volná hra
26. 11. 1997, 17.00 | Frieda Jan | "LIGA ""B"""
11.000
150 / 4 | 83
Závodní stůl: Volná hra
7. 3. 1998, 14.00 | Novotný Aleš | "LIGA ""B"""
37.502
104 / 6 | 61
Závodní stůl: Volná hra
9. 3. 1998, 17.00 | Červenka Josef ml. | "LIGA ""B"""
17.330
283 / 36 | 55
Závodní stůl: Volná hra
8. 5. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SK BC PRAHA)
7.860
319 / 19 | 103
Závodní stůl: Volná hra
23. 5. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | PŘEBOR VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
16.784

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7601 / 92 | 486.53
15.60
92.66670000 %
100 / 15 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 10. 1997, 09.00 | Fiedler Tomáš | "LIGA ""B"""
6.662
124 / 39 | 21
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 10. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
3.170
100 / 16 | 19
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 3. 1998, 14.00 | Novotný Aleš | "LIGA ""B"""
6.252
78 / 5 | 48
Závodní stůl: Kádr 47/2
9. 3. 1998, 17.00 | Červenka Josef ml. | "LIGA ""B"""
15.600
199 / 17 | 47
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 5. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | PŘEBOR VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
11.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11509 / 206 | 332.47
8.16
76.00000000 %
38 / 13 | 13
Závodní stůl: Jednoband
19. 10. 1997, 12.00 | Mrkvička Martin | "LIGA ""B"""
2.920
73 / 34 | 12
Závodní stůl: Jednoband
18. 12. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
2.140
99 / 23 | 33
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
4.302
120 / 44 | 19
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
2.723
98 / 48 | 14
Závodní stůl: Jednoband
27. 3. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
2.042
81 / 44 | 13
Závodní stůl: Jednoband
29. 3. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
1.840

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8115 / 317 | 40.362
0.714
100.00000000 %
17 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 1997, 09.00 | Felgr Miloslav | "LIGA ""B"""
0.3401
20 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 1997, 17.00 | Škop Pavel | "LIGA ""B"""
0.5402
20 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 1998, 09.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
0.4762
20 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 1998, 14.00 | Fiedler Tomáš | "LIGA ""B"""
0.7142
38 / 160 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 6. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | PŘEBOR VČO (DVŮR KRÁLOVÉ n.L.)
0.2374

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8779 / 131 | 525.94
13.75
0
200 / 35 | 52
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 12. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
5.714
178 / 39 | 33
Závodní stůl: Kádr 71/2
19. 12. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
4.560
177 / 31 | 27
Závodní stůl: Kádr 71/2
12. 2. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
5.702
224 / 26 | 41
Závodní stůl: Kádr 71/2
27. 3. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
8.610

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7636 / 182 | 473.49
6.00
70.19870000 %
75 / 30 | 12
Závodní stůl: Volná hra
12. 10. 1996, 09.00 | Šlambor Aleš | "LIGA ""B"""
2.500
52 / 18 | 19
Závodní stůl: Volná hra
12. 10. 1996, 14.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
2.880
95 / 30 | 12
Závodní stůl: Volná hra
3. 11. 1996, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | "LIGA ""B"""
3.160
130 / 30 | 16
Závodní stůl: Volná hra
15. 2. 1997, 09.00 | Šlambor Aleš | "LIGA ""B"""
4.332
105 / 30 | 16
Závodní stůl: Volná hra
15. 3. 1997, 14.00 | Hladík Petr | "LIGA ""B"""
3.502
29 / 19 | 7
Závodní stůl: Volná hra
8. 4. 1997, 15.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
1.520
150 / 25 | 47
Závodní stůl: Volná hra
10. 4. 1997, 19.00 | Novotný Aleš | "LIGA ""B"""
6.002

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7411 / 129 | 563.18
6.12
61.34330000 %
63 / 22 | 14
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 10. 1996, 09.00 | Fiedler Tomáš | "LIGA ""B"""
2.860
51 / 20 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 10. 1996, 14.00 | Toth Jiří | "LIGA ""B"""
2.550
70 / 30 | 15
Závodní stůl: Kádr 47/2
3. 11. 1996, 09.00 | Žižka Josef | "LIGA ""B"""
2.332
13 / 11 | 4
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 11. 1996, 17.00 | Červenka Josef ml. | "LIGA ""B"""
1.180
100 / 21 | 56
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 1. 1997, 09.00 | Novotný Aleš | "LIGA ""B"""
4.762
49 / 8 | 21
Závodní stůl: Kádr 47/2
8. 4. 1997, 19.00 | Červenka Josef ml. | "LIGA ""B"""
6.120
65 / 17 | 30
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 4. 1997, 16.00 | Nermuť Zdeněk | "LIGA ""B"""
3.820

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4122 / 114 | 171.07
1.16
73.93940000 %
26 / 24 | 4
Závodní stůl: Jednoband
7. 11. 1996, 17.00 | Frieda Jan | "LIGA ""B"""
1.080
35 / 30 | 6
Závodní stůl: Jednoband
12. 1. 1997, 09.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
1.161
28 / 30 | 5
Závodní stůl: Jednoband
15. 2. 1997, 09.00 | Fiedler Tomáš | "LIGA ""B"""
0.930
33 / 30 | 17
Závodní stůl: Jednoband
10. 4. 1997, 19.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
1.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9124 / 410 | 40.302
0.476
77.27270000 %
16 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 1997, 14.00 | Hladík Petr | "LIGA ""B"""
0.3202
16 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 1997, 15.00 | Toth Jiří | "LIGA ""B"""
0.3202
5 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 1997, 19.00 | Škop Pavel | "LIGA ""B"""
0.2000
14 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 1997, 16.00 | Tázler Jaroslav | "LIGA ""B"""
0.2802
73 / 235 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 6. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství ČR juniorů (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.3104

Malý stůl

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91502 / 64 | 108 | 5723.46
47.75
83.44440000 %
200 / 7 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2019, 13.00 | Hurdálek Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
28.572
200 / 8 | 47 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 11.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
25.002
200 / 8 | 80 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2019, 13.00 | Lerch Aleš | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
25.002
173 / 7 | 61 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2019, 11.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
24.710
200 / 8 | 61 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 13.00 | Hurdálek Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
25.002
200 / 11 | 59 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 11.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
18.182
61 / 3 | 29 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2020, 11.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
20.330
77 / 8 | 28 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 6. 2020, 13.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
9.620
191 / 4 | 108 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 6. 2020, 10.00 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
47.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8663 / 106 | 35 | 286.25
12.50
82.87500000 %
70 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2019, 16.00 | Hurdálek Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.660
100 / 8 | 35 | 24
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 14.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.502
100 / 15 | 21 | 19
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2019, 17.30 | OTT Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.662
100 / 8 | 29 | 28
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2019, 14.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.502
64 / 15 | 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 16.00 | Hurdálek Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.262
100 / 15 | 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 14.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.661
63 / 15 | 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 16.00 | Hruška Vilém | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.202
66 / 15 | 19 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2020, 14.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14381 / 430 | 7 | 50.886
1.250
90.71430000 %
30 / 39 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ 3B 1.třída
0.7692
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 11.10 | Janík Jiří | VČ 3B 1.třída
1.2502
19 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 12.20 | Ettel Milan | VČ 3B 1.třída
0.8630
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 10.00 | Chládek Roman | VČ 3B 1.třída
1.1532
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 12.20 | Nemeš Jiří | VČ 3B 1.třída
1.2002
24 / 37 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2019, 10.00 | Farkaš David | VČ 3B 1.třída
0.6480
24 / 40 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2019, 11.10 | Novák Jan | VČ 3B 1.třída
0.6002
21 / 23 | 6 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2019, 12.20 | Štancl Jan | VČ 3B 1.třída
0.9130
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 10.00 | Absolon Jiří | VČ 3B 1.třída
1.0342
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.10 | Šlambor Aleš | VČ 3B 1.třída
1.1532
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 12.20 | Toth Jiří | VČ 3B 1.třída
0.7892
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 10.00 | Novák Jan | VČ 3B 1.třída
1.1112
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 11.10 | Farkaš David | VČ 3B 1.třída
0.6250
28 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 12.20 | Štancl Jan | VČ 3B 1.třída
0.8230

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101112 / 103 | 124 | 3210.79
21.42
74.13330000 %
126 / 13 | 36
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 10. 2019, 14.30 | Červenka Michal | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
9.690
150 / 12 | 33 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2019, 12.30 | Štok Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.502
136 / 15 | 22 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2019, 14.30 | OTT Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
9.062
51 / 7 | 14 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 11. 2019, 12.30 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.280
150 / 7 | 124 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2020, 14.30 | Hurdálek Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
21.422
150 / 13 | 35 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 1. 2020, 12.30 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
11.531
150 / 15 | 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 2. 2020, 14.30 | Pešta Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.002
71 / 8 | 23 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 3. 2020, 12.30 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.870
91 / 10 | 44 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 6. 2020, 14.30 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
9.100
37 / 3 | 21 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 6. 2020, 11.30 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
12.330

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121653 / 93 | 16917.77
50.00
68.87500000 %
181 / 15 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2018, 13.00 | Červenka Michal | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.062
200 / 11 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 13.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
18.181
200 / 13 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 13.00 | Ott Marek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
15.382
200 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
20.002
37 / 6 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2018, 13.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.160
200 / 4 | 169
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 13.00 | Králíček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
50.002
62 / 6 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 13.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.330
200 / 6 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 13.00 | Hruška Vilém | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
33.332
58 / 3 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 13.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
19.330
136 / 7 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
19.420
90 / 6 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 5. 2019, 13.00 | Dvořáček Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
15.000
89 / 6 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 5. 2019, 11.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
14.830

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121020 / 156 | 456.53
12.50
85.00000000 %
61 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2018, 17.00 | Červenka Michal | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.062
66 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 19.00 | Landa Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.400
100 / 10 | 25
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 17.00 | Ott Marek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.002
82 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 17.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.462
25 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2018, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.660
86 / 15 | 29
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 17.00 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.732
100 / 14 | 32
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 17.00 | Štok Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.142
100 / 8 | 29
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 17.00 | Hruška Vilém | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.502
100 / 14 | 33
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 19.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.142
100 / 13 | 26
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 17.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.692
100 / 9 | 45
Malý stůl: Jednoband
18. 5. 2019, 17.00 | Hájek Radovan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
11.112
100 / 13 | 29
Malý stůl: Jednoband
19. 5. 2019, 15.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
7.692

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36934 / 1003 | 80.931
1.875
90.67960000 %
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 09.00 | Wittmayer Michal | VČ - 3B 1.třída
1.2002
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 10.20 | Tolar Patrik | VČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2018, 11.40 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.9372
28 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.00 | Dyrc Karel | VČ - 3B 1.třída
0.8230
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.20 | Chládek Roman | VČ - 3B 1.třída
1.0342
30 / 28 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 12.40 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.0712
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 10.00 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 11.20 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.9672
28 / 34 | 8
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2018, 12.40 | Toth Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.8230
20 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 10.00 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5710
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 11.20 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.7501
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 12.40 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
1.7642
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
1.2502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 11.20 | Staněk Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.4502
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 12.40 | Nermuť Zdeněk | VČ - 3B 1.třída
0.9372
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 10.00 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 11.20 | Wittmayer Michal | VČ - 3B 1.třída
1.0002
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 12.40 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
1.0342
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 10.00 | Chládek Roman | VČ - 3B 1.třída
0.5252
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 11.20 | Kubík Robert | VČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 12.40 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.0001
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 10.00 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.8752
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 11.20 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
1.2502
12 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 12.40 | Toth Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.0000
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 11.20 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.8572
30 / 33 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 12.40 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
0.9092
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 10.00 | Hajný David | 29. MČR TROJBAND MS
0.8572
23 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 13.45 | Hudák Jan | 29. MČR TROJBAND MS
1.2100
34 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 19.30 | Stareček Pavel | 29. MČR TROJBAND MS
1.0300
19 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 09.00 | Ševčík Jaroslav | Přebor VČO 3B
0.9502
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 09.45 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B
1.0522
14 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 11.15 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B
0.7001
6 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 12.45 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B
0.4280
20 / 11 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 13.00 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B
1.8182
19 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 15.00 | Ettel Milan | Přebor VČO 3B
1.0550

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121496 / 138 | 8710.84
15.00
83.11110000 %
57 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 9. 2018, 15.00 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.800
150 / 11 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 10. 2018, 15.00 | Landa Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
13.632
150 / 12 | 31
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2018, 15.00 | Pešta Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.502
94 / 10 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 11. 2018, 15.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
9.400
150 / 10 | 45
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 12. 2018, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
15.002
150 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2019, 15.00 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.002
107 / 10 | 31
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 1. 2019, 15.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.700
150 / 12 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 2. 2019, 15.00 | Pešta Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.502
111 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 3. 2019, 15.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.402
101 / 7 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 3. 2019, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
14.420
149 / 11 | 87
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 5. 2019, 15.00 | Hájek Radovan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
13.540
127 / 10 | 44
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 5. 2019, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
12.700

2017/2018

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111983 / 81 | 13724.48
50.00
90.13640000 %
168 / 15 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
11.202
200 / 6 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 13.00 | Dostál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
33.332
200 / 7 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2017, 13.00 | Hurdálek Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
28.572
200 / 6 | 119
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
33.332
200 / 4 | 137
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2017, 13.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
50.002
200 / 6 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 13.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
33.332
133 / 5 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 13.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
26.600
200 / 9 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 13.00 | Červenka Michal | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
22.222
200 / 8 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
25.002
82 / 7 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2018, 13.00 | Onderka Heřman | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
11.710
200 / 8 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2018, 10.00 | Hejlik Marek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11922 / 121 | 307.61
14.28
83.81820000 %
75 / 15 | 29
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 17.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.002
100 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 17.00 | Dostál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.142
87 / 10 | 26
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2017, 17.00 | Červenka Michal | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.700
100 / 13 | 19
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 17.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.692
83 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2017, 17.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.530
98 / 14 | 27
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 19.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.000
51 / 8 | 18
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 17.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.370
100 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 17.00 | Červenka Michal | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.692
100 / 9 | 26
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 17.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
11.112
28 / 3 | 14
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2018, 17.00 | Dvořáček Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
9.330
100 / 7 | 30
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 14.00 | Hejlik Marek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
14.282

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28668 / 819 | 90.815
1.428
85.64100000 %
19 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.00 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.4750
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.05 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.10 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
1.3042
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2017, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2017, 10.05 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.8822
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2017, 10.10 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
1.4282
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.6002
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.05 | Král Petr | VČ - 3B 1.třída
0.4000
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.10 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.7892
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.00 | Tolar Patrik | VČ - 3B 1.třída
0.6752
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.05 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.7252
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.10 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
0.5750
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.8332
23 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 10.05 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.8210
13 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 10.10 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
0.6500
30 / 24 | 9
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2018, 10.00 | Toth Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.2502
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2018, 10.05 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.3632
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2018, 10.10 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
1.1532
13 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 09.00 | Havelka Jiří | Přebor VČO 3B MS
0.6500
20 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 11.15 | Janík Jiří | Přebor VČO 3B MS
1.0522
20 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 12.45 | Sedláček Radek | Přebor VČO 3B MS
1.1762
17 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 14.15 | Sedláček Radek | Přebor VČO 3B MS
0.8502
15 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 15.00 | Červenka Michal | Přebor VČO 3B MS
0.7500
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 15.45 | Janík Jiří | Přebor VČO 3B MS
1.0002
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 09.15 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
1.1531
13 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 11.45 | Galíček Zdeněk | MČR TROJBAND D3 MS
0.8120
25 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 14.15 | Křístek Martin | MČR TROJBAND D3 MS
0.7140
27 / 35 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 16.45 | Markup Petr | MČR TROJBAND D3 MS
0.7712

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151918 / 139 | 9713.79
37.50
83.39130000 %
131 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 9. 2017, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.732
150 / 9 | 55
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 9. 2017, 15.00 | Zavoral Luboš | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
16.662
150 / 10 | 70
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 10. 2017, 15.00 | Červenka Michal | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
15.002
150 / 7 | 49
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 11. 2017, 15.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
21.422
150 / 12 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 12. 2017, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.502
107 / 6 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 1. 2018, 15.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
17.830
150 / 10 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 1. 2018, 15.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
15.002
93 / 14 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 2. 2018, 15.00 | Červenka Michal | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.640
150 / 4 | 97
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 3. 2018, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
37.502
150 / 9 | 36
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 10.00 | Kalábek Jaromír | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
16.662
150 / 10 | 62
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 16.00 | Jaroš Vladimír | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
15.002
48 / 9 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 20.00 | Stareček Pavel | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
5.330
147 / 8 | 53
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 22.00 | Ráček Milan | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
18.370
42 / 6 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
31. 3. 2018, 15.00 | Onderka Heřman | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
7.000
150 / 10 | 40
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 4. 2018, 12.00 | Březina Radek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
15.002

2016/2017

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142151 / 109 | 15419.73
66.66
76.82140000 %
56 / 4 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2016, 13.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.000
200 / 8 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 9. 2016, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 10 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2016, 10.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002
200 / 3 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2016, 13.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
66.662
109 / 7 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 10.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.570
134 / 13 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 12.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.300
200 / 5 | 154
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2016, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
197 / 6 | 148
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
32.830
43 / 8 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2017, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.370
200 / 8 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 13.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
94 / 8 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.750
118 / 6 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
19.660
200 / 12 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 10.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
200 / 11 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2017, 10.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.182

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191530 / 192 | 477.96
33.33
78.86600000 %
100 / 12 | 39
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2016, 17.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.332
100 / 13 | 24
Malý stůl: Jednoband
18. 9. 2016, 14.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.692
41 / 10 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2016, 14.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.100
36 / 7 | 14
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2016, 17.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.140
100 / 10 | 47
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 14.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
100 / 8 | 47
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 16.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 3 | 39
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2016, 17.00 | Bača Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
33.332
48 / 13 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 17.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.690
71 / 10 | 26
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2017, 17.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.100
91 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 19.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.062
100 / 7 | 28
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR JEDNOBAND
14.282
6 / 2 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 16.00 | Bača Adam | MS MČR JEDNOBAND
3.000
96 / 15 | 31
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 18.00 | Veselý Lukáš | MS MČR JEDNOBAND
6.402
120 / 11 | 38
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 22.00 | Stareček Vladimír | MS MČR JEDNOBAND
10.902
92 / 9 | 42
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2017, 00.00 | Kozák Adam | MS MČR JEDNOBAND
10.220
85 / 12 | 35
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 16.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.080
72 / 12 | 33
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 16.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.000
100 / 8 | 32
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 14.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
72 / 15 | 30
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2017, 14.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.802

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12216 / 246 | 80.878
1.538
90.00000000 %
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.00 | Foff Petr | VČ - 3B 2.třída
1.2502
19 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.00 | Absolon Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.7030
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Kolembář Petr | VČ - 3B 2.třída
0.5332
20 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 10.00 | Foff Petr | VČ - 3B 2.třída
1.4282
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 12.00 | Kolembář Petr | VČ - 3B 2.třída
0.6332
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 14.00 | Havelka Jiří | VČ - 3B 2.třída
1.0002
20 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 09.00 | Kočička Petr | Přebor VČO 3B MS
1.5382
10 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 09.00 | Kuchař František | Přebor VČO 3B MS
0.5002
20 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 10.30 | Sedláček Radek | Přebor VČO 3B MS
1.1762
15 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 11.15 | Štok Radek | Přebor VČO 3B MS
0.7500
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 12.00 | Ettel Milan | Přebor VČO 3B MS
1.0522
17 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 12.45 | Janík Jiří | Přebor VČO 3B MS
0.8502

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141610 / 143 | 5311.25
21.42
76.66670000 %
56 / 8 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 9. 2016, 15.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.000
45 / 7 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 9. 2016, 12.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.420
97 / 11 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 10. 2016, 12.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.810
150 / 10 | 49
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 10. 2016, 15.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.001
150 / 13 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 11. 2016, 12.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.532
104 / 11 | 51
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 11. 2016, 14.00 | Dostál Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.450
94 / 13 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 12. 2016, 15.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.230
150 / 14 | 42
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 1. 2017, 15.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.712
150 / 10 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 1. 2017, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.002
150 / 11 | 51
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 2. 2017, 15.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.632
79 / 8 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 2. 2017, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.870
150 / 7 | 46
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 3. 2017, 14.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
21.422
85 / 9 | 36
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 4. 2017, 12.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.440
150 / 11 | 53
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 4. 2017, 12.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.632

2015/2016

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141974 / 125 | 16315.79
50.00
70.50000000 %
126 / 12 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 13.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.500
144 / 7 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 10.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.570
70 / 12 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 10.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.830
13 / 2 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.500
54 / 10 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 13.00 | Peštál Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.400
200 / 7 | 127
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 10.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.572
99 / 9 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.000
200 / 10 | 118
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002
200 / 4 | 144
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2016, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
159 / 9 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2016, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
17.660
200 / 8 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
109 / 12 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 13.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.080
200 / 13 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 10.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.382
200 / 10 | 163
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2016, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171247 / 163 | 597.65
20.00
73.35290000 %
97 / 9 | 59
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 17.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.770
71 / 10 | 18
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 14.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.100
100 / 10 | 28
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 14.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
55 / 11 | 18
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 14.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.000
44 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 17.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.930
100 / 6 | 40
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
63 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.202
51 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 14.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.400
100 / 5 | 47
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2016, 14.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002
51 / 5 | 24
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2016, 19.00 | Hambálek Vladimír | MS MČR Jednoband
10.200

Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2016, 23.00 | Truksa Otakar | MS MČR Jednoband
0
100 / 7 | 38
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 10.00 | Kozák Adam | MS MČR Jednoband
14.282
79 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 14.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.262
100 / 8 | 25
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 14.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 15 | 37
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 17.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.661
36 / 9 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 14.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.000
100 / 8 | 26
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2016, 14.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12225 / 264 | 60.852
1.666
83.33330000 %
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 10.00 | Novotný Aleš | VČ - 3B 3.třída
0.6332
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 12.00 | Křížek Miloslav | VČ - 3B 3.třída
0.6892
20 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 14.00 | Havránek Hynek | VČ - 3B 3.třída
0.7402
20 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 09.00 | Novotný Aleš | VČ - 3B 3.třída
1.1762
20 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 11.00 | Tolar Patrik | VČ - 3B 3.třída
1.6662
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 14.00 | Fornůsek Tomáš | VČ - 3B 3.třída
0.6000
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 10.30 | Kolembář Petr | Přebor VČO trojband malý stůl
0.7002
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 11.15 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO trojband malý stůl
1.0002
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 13.45 | Janík Jiří | Přebor VČO trojband malý stůl
1.0342
14 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 14.15 | Kočička Petr | Přebor VČO trojband malý stůl
0.6660
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 14.45 | Ettel Milan | Přebor VČO trojband malý stůl
1.0342

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141624 / 155 | 7610.47
37.50
77.33330000 %
148 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 9. 2015, 15.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.862
150 / 6 | 47
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 9. 2015, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.001
150 / 9 | 48
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 10. 2015, 12.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.661
62 / 8 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 10. 2015, 12.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.750
118 / 15 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
31. 10. 2015, 15.00 | Peštál Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.862
150 / 5 | 65
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 11. 2015, 12.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
30.002
49 / 7 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 11. 2015, 12.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.000
62 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 11. 2015, 12.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.130
150 / 13 | 43
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 1. 2016, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.532
76 / 14 | 37
Malý stůl: Kádr 52/1
13. 2. 2016, 13.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.420
150 / 4 | 76
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 2. 2016, 12.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
37.502
90 / 14 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 3. 2016, 15.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.420
136 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 4. 2016, 12.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.062
133 / 15 | 44
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 4. 2016, 12.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.862

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142688 / 49 | 25054.85
250.00
76.80000000 %
250 / 3 | 221
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2014, 10.00 | Brom Luboš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
83.332
203 / 5 | 178
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 10.00 | Kahoun Vlastimil | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
40.600
250 / 2 | 177
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2014, 10.00 | Růžička Vojtěch | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
125.002
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Křivánek Petr | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
250.002
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2014, 10.00 | Hruška Vilém | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
250.002
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2014, 13.00 | Pohl Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
00
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Hejlik Marek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
00
212 / 5 | 103
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Kahoun Vlastimil | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
42.400
250 / 6 | 137
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 10.00 | Lendvay David | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
41.661
250 / 3 | 169
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2015, 10.00 | Vrabec Martin | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
83.332
250 / 5 | 130
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2015, 10.00 | Hroník Jaroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
50.002
23 / 2 | 23
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2015, 10.00 | Hroník Jaroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
11.500
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Pohl Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
250.002
250 / 13 | 63
Malý stůl: Volná hra
17. 5. 2015, 10.00 | Hruška Vilém | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
19.232

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
183342 / 157 | 14621.28
50.00
91.56160000 %
200 / 4 | 146
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2014, 10.00 | Dostál Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
50.002
200 / 8 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 10.00 | Bača Libor | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
25.002
200 / 7 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2014, 10.00 | Růžička Vojtěch | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
28.572
200 / 10 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Křivánek Petr | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
20.002
200 / 7 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Fořt Milan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
28.572
200 / 9 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2014, 13.00 | Kubinčák Tomáš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
22.222
200 / 7 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Růžička Vojtěch | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
28.572
200 / 14 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Landa Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
14.282
200 / 4 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Dostál Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
50.002
200 / 5 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2015, 10.00 | Horn Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
40.002
197 / 10 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2015, 10.00 | Šnajberk Václav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
19.700
200 / 10 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2015, 10.00 | Šnajberk Václav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
20.002
73 / 5 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Kubinčák Tomáš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
14.600
92 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2015, 00.00 | Vrabec Martin | MS MČR Kádr 52/2
6.132
200 / 7 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2015, 00.00 | Horáček Zdeněk | MS MČR Kádr 52/2
28.572
180 / 6 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2015, 00.00 | Kozák Adam | MS MČR Kádr 52/2
30.000
200 / 15 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2015, 00.00 | Hejlik Marek | MS MČR Kádr 52/2
13.332
200 / 14 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 5. 2015, 10.00 | Hruška Vilém | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
14.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191711 / 228 | 657.50
50.00
84.70300000 %
100 / 20 | 36
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2014, 10.00 | Dostál Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.002
100 / 16 | 22
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2014, 10.00 | Bača Libor | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.252
100 / 4 | 44
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2014, 10.00 | Růžička Vojtěch | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
25.002
100 / 9 | 33
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Vrabec Martin | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
11.112
100 / 5 | 52
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Hruška Vilém | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
20.002
81 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2014, 13.00 | Záhorec Robert | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.052
100 / 16 | 25
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Hejlik Marek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.252
100 / 19 | 29
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Landa Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.262
100 / 8 | 35
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Brom Luboš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
12.502
99 / 7 | 30
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 12.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Jednoband
14.140
45 / 7 | 13
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 14.00 | Bača Miroslav | MS MČR Jednoband
6.420
28 / 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 16.00 | Ráček Milan | MS MČR Jednoband
2.330
103 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 18.00 | Frieda Jan | MS MČR Jednoband
5.150
119 / 11 | 33
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 20.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Jednoband
10.810
41 / 6 | 25
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 12.00 | Dvořáček Jan | MS MČR Jednoband
6.830
100 / 10 | 33
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2015, 10.00 | Hroník Jaroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
10.002
100 / 2 | 65
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 10.00 | Hroník Jaroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
50.002
95 / 16 | 24
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Kubinčák Tomáš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.930
100 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2015, 10.00 | Hruška Vilém | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6111 / 148 | 60.750
1.333
92.50000000 %
20 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2015, 09.00 | Černý Luděk | 3B 4.třída Východní Čechy
0.8332
20 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2015, 11.00 | Štok Radek | 3B 4.třída Východní Čechy
1.3332
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2015, 14.00 | Farkaš David | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6002
13 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Ptáček Pavel | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4331
20 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 11.00 | Farkaš David | 3B 4.třída Východní Čechy
1.0522
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 14.00 | Štok Radek | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6662

2013/2014

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141538 / 91 | 14516.90
66.66
54.92860000 %
197 / 9 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2013, 13.00 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
21.880
85 / 5 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2013, 13.00 | Truksa Otakar | EXTRALIGA MS - ECZ
17.000
123 / 2 | 123
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 13.00 | Böhm Pavel | EXTRALIGA MS - ECZ
61.500
14 / 2 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2013, 15.00 | Onderka Heřman | EXTRALIGA MS - ECZ
7.000
3 / 2 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2013, 10.00 | Andrejovský Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
1.500
72 / 8 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2013, 10.00 | Vedral Martin | EXTRALIGA MS - ECZ
9.000
115 / 8 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2013, 13.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
14.370
200 / 3 | 145
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 13.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
66.662
10 / 2 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2014, 13.00 | Vedral Martin | EXTRALIGA MS - ECZ
5.000
159 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2014, 13.00 | Caha Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
10.600
88 / 7 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2014, 15.00 | Onderka Heřman | EXTRALIGA MS - ECZ
12.570
200 / 8 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2014, 13.00 | Caha Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
25.002
200 / 11 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2014, 15.30 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
18.181
72 / 9 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2014, 13.00 | Bača Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
8.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171206 / 165 | 367.30
14.28
70.94120000 %
58 / 10 | 36
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2013, 13.00 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
5.800
100 / 10 | 24
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2013, 13.00 | Bača Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
10.002
100 / 11 | 35
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 13.00 | Andrejovský Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
9.092
52 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2013, 15.00 | Hájek Radovan | EXTRALIGA MS - ECZ
4.330
88 / 13 | 24
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2013, 10.00 | Gazdoš Ivo | EXTRALIGA MS - ECZ
6.760
100 / 10 | 31
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2013, 10.00 | Vedral Martin | EXTRALIGA MS - ECZ
10.002
48 / 10 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2013, 13.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
4.800
60 / 13 | 20
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2014, 13.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
4.610
24 / 4 | 24
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2014, 13.00 | Vedral Martin | EXTRALIGA MS - ECZ
6.000
100 / 10 | 32
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2014, 13.00 | Caha Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
10.002
51 / 7 | 28
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2014, 15.00 | Hájek Radovan | EXTRALIGA MS - ECZ
7.280
50 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2014, 13.00 | Daniel Vladislav | EXTRALIGA MS - ECZ
3.330
49 / 9 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 11.30 | Stareček Vladimír | MS MČR 1B
5.440
45 / 7 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 16.00 | Truksa Otakar | MS MČR 1B
6.420
100 / 7 | 33
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 17.30 | Kočička Petr | MS MČR 1B
14.282
100 / 8 | 26
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2014, 15.30 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
12.502
81 / 9 | 25
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2014, 13.00 | Bača Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
9.000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141305 / 138 | 569.45
25.00
62.14290000 %
150 / 10 | 53
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 9. 2013, 13.00 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
15.002
150 / 6 | 48
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 10. 2013, 13.00 | Truksa Otakar | EXTRALIGA MS - ECZ
25.002
57 / 6 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2013, 13.00 | Böhm Pavel | EXTRALIGA MS - ECZ
9.500
67 / 14 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2013, 15.00 | Bača Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
4.780
50 / 9 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 11. 2013, 10.00 | Andrejovský Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
5.550
60 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 12. 2013, 10.00 | Vedral Martin | EXTRALIGA MS - ECZ
4.000
104 / 10 | 36
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 12. 2013, 13.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
10.400
26 / 6 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 1. 2014, 13.00 | Boček Milan | EXTRALIGA MS - ECZ
4.330
79 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2014, 13.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
5.260
150 / 9 | 54
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 2. 2014, 13.00 | Novotný Jiří | EXTRALIGA MS - ECZ
16.662
57 / 3 | 55
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 3. 2014, 15.00 | Onderka Heřman | EXTRALIGA MS - ECZ
19.000
150 / 10 | 56
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 3. 2014, 13.00 | Caha Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
15.002
150 / 10 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 3. 2014, 15.30 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
15.002
55 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 4. 2014, 13.00 | Bača Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
3.660

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143411 / 53 | 30064.35
300.00
81.21430000 %
300 / 6 | 211
Malý stůl: Volná hra
15. 9. 2012, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA ČECHY
50.002
300 / 2 | 189
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2012, 13.00 | Frieda Jan | 1.LIGA ČECHY
150.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 13.00 | Roth Josef | 1.LIGA ČECHY
300.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 13.00 | Hetfleiš Filip | 1.LIGA ČECHY
300.002
300 / 3 | 290
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA ČECHY
100.002
300 / 5 | 134
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2012, 10.00 | Březina Adam | 1.LIGA ČECHY
60.001
60 / 2 | 57
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 13.00 | Bača Adam | 1.LIGA ČECHY
30.000
300 / 4 | 179
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2013, 10.00 | Frieda Jan | 1.LIGA ČECHY
75.002
195 / 4 | 168
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2013, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA ČECHY
48.750
300 / 10 | 178
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 13.00 | Mlýnek Radomír | 1.LIGA ČECHY
30.001
300 / 5 | 155
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2013, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA ČECHY
60.002
74 / 2 | 52
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 13.00 | Bača Adam | 1.LIGA ČECHY
37.000
82 / 3 | 80
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2013, 13.00 | Vedral Martin | 1.LIGA ČECHY
27.330
300 / 5 | 269
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2013, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA ČECHY
60.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
203752 / 162 | 17523.16
50.00
77.36080000 %
250 / 13 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2012, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA ČECHY
19.232
159 / 6 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2012, 13.00 | Frieda Jan | 1.LIGA ČECHY
26.500
85 / 6 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA ČECHY
14.160
250 / 6 | 134
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 13.00 | Hetfleiš Filip | 1.LIGA ČECHY
41.662
250 / 12 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 10.00 | Pohl Jan | 1.LIGA ČECHY
20.832
250 / 5 | 175
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2012, 10.00 | Vedral Martin | 1.LIGA ČECHY
50.002
74 / 6 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA ČECHY
12.330
169 / 8 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2013, 10.00 | Frieda Jan | 1.LIGA ČECHY
21.120
250 / 5 | 115
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA ČECHY
50.002
200 / 7 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 10.00 | Vrabec Martin | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
28.572
48 / 3 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 15.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
16.000
200 / 9 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 17.00 | Frieda Jan | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
22.222
250 / 10 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 10.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
25.002
61 / 5 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 13.00 | Frieda Jan | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
12.200
80 / 6 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 16.00 | Andrejovský Miroslav | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
13.330
250 / 13 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 13.00 | Mlýnek Radomír | 1.LIGA ČECHY
19.232
250 / 13 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2013, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA ČECHY
19.232
205 / 10 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2013, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA ČECHY
20.500
221 / 11 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 13.00 | Vedral Martin | 1.LIGA ČECHY
20.090
250 / 8 | 131
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2013, 10.00 | Březina Radek | 1.LIGA ČECHY
31.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141548 / 196 | 637.89
17.14
92.14290000 %
120 / 12 | 26
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2012, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA ČECHY
10.002
105 / 17 | 19
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2012, 13.00 | Frieda Jan | 1.LIGA ČECHY
6.170
85 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA ČECHY
5.660
120 / 15 | 44
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 13.00 | Svetko Tibor | 1.LIGA ČECHY
8.002
120 / 11 | 48
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 10.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA ČECHY
10.902
75 / 14 | 22
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2012, 10.00 | Vedral Martin | 1.LIGA ČECHY
5.350
93 / 14 | 37
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA ČECHY
6.640
110 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2013, 10.00 | Frieda Jan | 1.LIGA ČECHY
7.330
120 / 18 | 23
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2013, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA ČECHY
6.661
120 / 20 | 42
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 13.00 | Svetko Tibor | 1.LIGA ČECHY
6.002
120 / 11 | 43
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2013, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA ČECHY
10.902
120 / 7 | 39
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2013, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA ČECHY
17.142
120 / 11 | 63
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2013, 13.00 | Vedral Martin | 1.LIGA ČECHY
10.902
120 / 16 | 32
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2013, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA ČECHY
7.502

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143019 / 38 | 30079.44
300.00
71.88100000 %
300 / 4 | 217
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2011, 13.00 | Boček Milan | 1. liga - Čechy
75.002
300 / 4 | 198
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2011, 13.00 | Absolon Jiří | 1. liga - Čechy
75.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2011, 13.00 | Březina Radek | 1. liga - Čechy
300.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2011, 13.00 | Červenka Michal | 1. liga - Čechy
300.002
300 / 4 | 227
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2011, 13.00 | Truksa Otakar | 1. liga - Čechy
75.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2011, 13.00 | Vedral Martin | 1. liga - Čechy
300.002
300 / 4 | 147
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2012, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1. liga - Čechy
75.002
102 / 1 | 102
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2012, 10.00 | Vedral Martin | 1. liga - Čechy
102.000
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2012, 13.00 | Boček Milan | 1. liga - Čechy
00
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 13.00 | Absolon Jiří | 1. liga - Čechy
300.002
73 / 5 | 24
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2012, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga - Čechy
14.600
272 / 5 | 137
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2012, 10.00 | Frieda Jan | 1. liga - Čechy
54.400
17 / 3 | 11
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1. liga - Čechy
5.660
155 / 3 | 152
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2012, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1. liga - Čechy
51.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
214839 / 178 | 19327.18
62.50
92.17140000 %
250 / 7 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2011, 13.00 | Boček Milan | 1. liga - Čechy
35.712
250 / 7 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2011, 13.00 | Král Petr | 1. liga - Čechy
35.712
250 / 10 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2011, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga - Čechy
25.002
124 / 10 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2011, 13.00 | Červenka Michal | 1. liga - Čechy
12.400
250 / 14 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Nenál Jiří | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
17.852
250 / 6 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Frieda Jan | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
41.662
250 / 10 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Červenka Michal | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
25.001
250 / 10 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Bača Adam | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
25.002
250 / 11 | 113
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Peštál Petr | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
22.722
250 / 16 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Vrabec Martin | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
15.622
250 / 8 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2011, 18.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v kádru 52/2
31.252
250 / 9 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2011, 13.00 | Truksa Otakar | 1. liga - Čechy
27.772
250 / 5 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2011, 13.00 | Vedral Martin | 1. liga - Čechy
50.002
250 / 9 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2012, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1. liga - Čechy
27.772
92 / 4 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 10.00 | Vedral Martin | 1. liga - Čechy
23.000
250 / 5 | 108
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2012, 13.00 | Boček Milan | 1. liga - Čechy
50.002
222 / 15 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2012, 15.00 | Absolon Jiří | 1. liga - Čechy
14.802
250 / 4 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2012, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga - Čechy
62.502
250 / 8 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2012, 10.00 | Červenka Michal | 1. liga - Čechy
31.252
151 / 5 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1. liga - Čechy
30.200
250 / 5 | 193
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2012, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1. liga - Čechy
50.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
192060 / 258 | 567.98
13.63
84.77370000 %
120 / 16 | 21
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2011, 13.00 | Boček Milan | 1. liga - Čechy
7.501
120 / 17 | 40
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2011, 13.00 | Král Petr | 1. liga - Čechy
7.052
120 / 20 | 31
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2011, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1. liga - Čechy
6.001
120 / 16 | 22
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2011, 13.00 | Červenka Michal | 1. liga - Čechy
7.502
120 / 11 | 48
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2011, 13.00 | Truksa Otakar | 1. liga - Čechy
10.901
66 / 9 | 28
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2011, 13.00 | Vedral Martin | 1. liga - Čechy
7.330
120 / 11 | 39
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2012, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1. liga - Čechy
10.902
11 / 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 10.00 | Vedral Martin | 1. liga - Čechy
1.570
79 / 11 | 19
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2012, 13.00 | Boček Milan | 1. liga - Čechy
7.180
120 / 20 | 49
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2012, 17.00 | Absolon Jiří | 1. liga - Čechy
6.002
58 / 9 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2012, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1. liga - Čechy
6.440
120 / 11 | 56
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2012, 10.00 | Červenka Michal | 1. liga - Čechy
10.902
92 / 9 | 44
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 13.00 | Truksa Otakar | 1. liga - Čechy
10.220
77 / 13 | 33
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2012, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1. liga - Čechy
5.920
150 / 11 | 45
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Truksa Otakar | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
13.632
150 / 17 | 26
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Červenka Michal | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
8.822
117 / 12 | 35
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
9.750
150 / 20 | 39
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Coufalík Ivo | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
7.502
150 / 18 | 23
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
8.331

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6157 / 189 | 70.830
1.071
87.22220000 %
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 10.30 | Janík Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.9672
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 13.30 | Frieda Jan | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.4250
25 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 16.30 | Špiroch Martin | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7350
25 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 09.00 | Tichák Josef | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.8920
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 13.30 | Červenka Josef st. | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.0712
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 15.00 | Janík Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.0712

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143110 / 54 | 30057.59
300.00
74.04760000 %
300 / 4 | 270
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2010, 13.00 | Boček Milan | I.liga A
75.001
300 / 3 | 295
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2010, 13.00 | Pohl Jan | I.liga A
100.002
300 / 9 | 196
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2010, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | I.liga A
33.331
300 / 2 | 297
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2010, 13.00 | Brom Luboš | I.liga A
150.002
8 / 1 | 8
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2010, 13.00 | Červenka Michal | I.liga A
8.000
300 / 4 | 278
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2010, 13.00 | Vrabec Martin | I.liga A
75.002
300 / 3 | 187
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2010, 10.00 | Hambálek Vladimír | I.liga A
100.002
300 / 2 | 299
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2011, 13.00 | Boček Milan | I.liga A
150.002
300 / 6 | 234
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2011, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | I.liga A
50.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2011, 13.00 | Vedral Martin | I.liga A
300.002
10 / 3 | 6
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2011, 10.00 | Červenka Michal | I.liga A
3.330
300 / 14 | 162
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2011, 13.00 | Faltys Pavel | I.liga A
21.422
92 / 2 | 92
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2011, 13.00 | Truksa Otakar | I.liga A
46.000
0
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 13.00 | Kubinčák Tomáš | I.liga A
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193635 / 157 | 14423.15
50.00
80.77780000 %
128 / 5 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Michal | Přebor VČO kádr
25.600
200 / 13 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Bareš Petr | Přebor VČO kádr
15.382
135 / 8 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Hurdálek Pavel | Přebor VČO kádr
16.870
159 / 12 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO kádr
13.250
200 / 7 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kolembář Petr | Přebor VČO kádr
28.572
161 / 7 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2010, 13.00 | Boček Milan | I.liga A
23.000
192 / 11 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2010, 13.00 | Pohl Jan | I.liga A
17.450
250 / 11 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2010, 10.00 | Mikolášek Aleš | I.liga A
22.722
250 / 9 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2010, 13.00 | Hroník Jaroslav | I.liga A
27.772
250 / 8 | 144
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2010, 13.00 | Červenka Michal | I.liga A
31.252
250 / 9 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2010, 13.00 | Bača Adam | I.liga A
27.772
102 / 6 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2010, 10.00 | Truksa Otakar | I.liga A
17.000
153 / 8 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 13.00 | Boček Milan | I.liga A
19.120
250 / 5 | 111
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2011, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | I.liga A
50.002
205 / 10 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2011, 13.00 | Vedral Martin | I.liga A
20.500
250 / 10 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2011, 10.00 | Červenka Michal | I.liga A
25.001
250 / 7 | 118
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2011, 13.00 | Horn Zdeněk | I.liga A
35.712
250 / 11 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2011, 13.00 | Truksa Otakar | I.liga A
22.722
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 13.00 | Kubinčák Tomáš | I.liga A
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191853 / 226 | 628.19
16.66
85.00000000 %
86 / 14 | 21
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Michal | Přebor VČO 1B
6.140
100 / 11 | 33
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Nemeš Jiří | Přebor VČO 1B
9.092
100 / 6 | 36
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO 1B
16.662
100 / 16 | 23
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Hurdálek Pavel | Přebor VČO 1B
6.252
95 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kolembář Petr | Přebor VČO 1B
4.752
81 / 10 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2010, 13.00 | Boček Milan | I.liga A
8.100
75 / 8 | 17
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2010, 13.00 | Kubinčák Tomáš | I.liga A
9.370
120 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2010, 10.00 | Březina Radek | I.liga A
8.002
120 / 15 | 62
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2010, 13.00 | Brom Luboš | I.liga A
8.001
83 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2010, 13.00 | Červenka Michal | I.liga A
6.910
120 / 19 | 27
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2010, 13.00 | Bača Adam | I.liga A
6.312
120 / 8 | 55
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2010, 10.00 | Truksa Otakar | I.liga A
15.002
120 / 13 | 35
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2011, 13.00 | Boček Milan | I.liga A
9.232
120 / 16 | 19
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2011, 13.00 | Mikolášek Aleš | I.liga A
7.502
116 / 12 | 36
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2011, 13.00 | Vedral Martin | I.liga A
9.660
120 / 8 | 45
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2011, 10.00 | Červenka Michal | I.liga A
15.002
120 / 15 | 41
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2011, 13.00 | Faltys Pavel | I.liga A
8.002
57 / 8 | 17
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2011, 13.00 | Truksa Otakar | I.liga A
7.120
0
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 13.00 | Kubinčák Tomáš | I.liga A
2

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12318 / 383 | 60.830
1.080
88.33330000 %
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 09.00 | Červenka Josef st. | VČO-3B 1třída
0.5750
24 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 13.30 | Hudák Jan | VČO-3B 1třída
0.9600
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 15.00 | Hurdálek Pavel | VČO-3B 1třída
1.0342
27 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 09.00 | Škop Pavel | VČO-3B 1třída
0.8430
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 11.00 | Hurdálek Pavel | VČO-3B 1třída
1.0712
28 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 12.30 | Škop Pavel | VČO-3B 1třída
0.7770
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 14.30 | Hurdálek Pavel | VČO-3B 1třída
0.9372
20 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 09.00 | Hudák Jan | VČO-3B 1třída
0.6450
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 12.00 | Škop Pavel | VČO-3B 1třída
0.8000
27 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 13.30 | Hudák Jan | VČO-3B 1třída
1.0800
25 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 13.30 | Hudák Jan | VČO-3B 1třída
0.7140
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 16.30 | Hurdálek Pavel | VČO-3B 1třída
0.7502

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
164416 / 59 | 30074.84
300.00
92.00000000 %
300 / 6 | 191
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2009, 14.00 | Bareš Petr | 1.liga A
50.001
216 / 5 | 179
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2009, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.liga A
43.200
0
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2009, 13.00 | Pohl Jan | 1.liga A
2
300 / 2 | 281
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2009, 13.00 | Kupec Václav | 1.liga A
150.002
300 / 3 | 299
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2009, 13.00 | Roth Josef | 1.liga A
100.002
300 / 4 | 212
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 13.00 | Šnajberk Václav | 1.liga A
75.002
300 / 5 | 137
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 2009, 13.00 | Verner Karel | 1.liga A
60.002
300 / 2 | 297
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2010, 13.00 | Kočička Petr | 1.liga A
150.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2010, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.liga A
300.002
300 / 8 | 91
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2010, 10.00 | Šnajberk Václav | 1.liga A
37.502
300 / 2 | 156
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2010, 13.00 | Pohl Jan | 1.liga A
150.002
300 / 3 | 248
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Hetfleiš Filip | 1.liga A
100.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2010, 13.00 | Roth Josef | 1.liga A
300.002
300 / 5 | 130
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2010, 13.00 | Horn Zdeněk | 1.liga A
60.002
300 / 6 | 238
Malý stůl: Volná hra
8. 5. 2010, 13.00 | Majewski Václav | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
50.001
300 / 6 | 145
Malý stůl: Volná hra
9. 5. 2010, 10.00 | Březina Adam | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
50.001

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
214585 / 167 | 15727.45
50.00
81.87500000 %
250 / 7 | 133
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2009, 14.00 | Bareš Petr | 1.liga A
35.712
250 / 7 | 115
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2009, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.liga A
35.712
0
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2009, 13.00 | Pohl Jan | 1.liga A
2
250 / 5 | 134
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2009, 13.00 | Jíša Karel | 1.liga A
50.002
250 / 12 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2009, 13.00 | Klesa Václav | 1.liga A
20.832
250 / 8 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2009, 13.00 | Brom Luboš | 1.liga A
31.252
84 / 3 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR v kádru 52/2
28.000
231 / 5 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství ČR v kádru 52/2
46.200
41 / 1 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Mrkvička Martin | Mistrovství ČR v kádru 52/2
41.000
300 / 14 | 130
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Kopečný Radek | Mistrovství ČR v kádru 52/2
21.422
300 / 9 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2009, 10.00 | Litterbach David | Mistrovství ČR v kádru 52/2
33.332
250 / 12 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 2009, 13.00 | Bača Adam | 1.liga A
20.832
223 / 9 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2010, 13.00 | Kočička Petr | 1.liga A
24.770
250 / 7 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2010, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.liga A
35.712
250 / 11 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2010, 10.00 | Brom Luboš | 1.liga A
22.722
250 / 7 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2010, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.liga A
35.712
250 / 11 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Hetfleiš Filip | 1.liga A
22.722
250 / 7 | 120
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2010, 13.00 | Roth Josef | 1.liga A
35.712
250 / 10 | 127
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2010, 13.00 | Landa Josef | 1.liga A
25.002
156 / 12 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2010, 13.00 | Musil Jan | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
13.000
250 / 10 | 157
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 5. 2010, 10.00 | Březina Adam | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181769 / 263 | 466.72
17.14
70.19840000 %
87 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2009, 14.00 | Bareš Petr | 1.liga A
4.352
69 / 18 | 21
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2009, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.liga A
3.830
0
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2009, 13.00 | Pohl Jan | 1.liga A
2
120 / 15 | 29
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2009, 13.00 | Kupec Václav | 1.liga A
8.002
120 / 18 | 36
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2009, 13.00 | Roth Josef | 1.liga A
6.662
120 / 14 | 18
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2009, 13.00 | Brom Luboš | 1.liga A
8.572
120 / 8 | 46
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 2009, 13.00 | Bača Adam | 1.liga A
15.002
116 / 20 | 35
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2010, 13.00 | Frýda Petr | 1.liga A
5.802
120 / 17 | 31
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2010, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.liga A
7.052
98 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2010, 10.00 | Brom Luboš | 1.liga A
4.900
120 / 15 | 38
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2010, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.liga A
8.002
106 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2010, 10.00 | Kupec Václav | 1.liga A
5.302
120 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2010, 13.00 | Klesa Václav | 1.liga A
8.002
120 / 7 | 41
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2010, 13.00 | Landa Josef | 1.liga A
17.142
64 / 10 | 28
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2010, 13.00 | Musil Jan | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
6.400
86 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2010, 10.00 | Březina Adam | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
4.302
77 / 10 | 24
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
7.700
106 / 16 | 29
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
6.620

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12309 / 388 | 70.796
1.130
85.83330000 %
23 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 09.00 | Červenka Josef st. | VČO 3B 1.třída
0.7930
20 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 12.00 | Toth Jiří | VČO 3B 1.třída
0.6890
23 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 16.30 | Tichák Josef | VČO 3B 1.třída
0.6210
18 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 09.00 | Červenka Josef st. | VČO 3B 1.třída
0.6420
30 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 13.30 | Tichák Josef | VČO 3B 1.třída
1.0711
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 15.00 | Absolon Jiří | VČO 3B 1.třída
0.9372
24 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 18.00 | Tichák Josef | VČO 3B 1.třída
0.8570
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 19.30 | Absolon Jiří | VČO 3B 1.třída
0.7252
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 09.00 | Červenka Josef st. | VČO 3B 1.třída
0.7000
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 12.00 | Červenka Josef st. | VČO 3B 1.třída
0.8822
26 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 13.30 | Tichák Josef | VČO 3B 1.třída
1.1300
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 16.00 | Absolon Jiří | VČO 3B 1.třída
0.7002

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163855 / 50 | 30077.10
300.00
80.31250000 %
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2008, 13.00 | Hurdálek Pavel | 1. liga A
300.002
300 / 6 | 112
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2008, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1. liga A
50.002
15 / 3 | 14
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2008, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
5.000
300 / 2 | 288
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2008, 13.00 | Boček Milan | 1. liga A
150.001
300 / 2 | 274
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2008, 14.00 | Hurdálek Pavel | 1. liga A
150.002
300 / 5 | 296
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2008, 13.00 | Polma Jaroslav | 1. liga A
60.002
50 / 5 | 48
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2008, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
10.000
300 / 3 | 242
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2008, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
100.002
300 / 5 | 169
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2009, 10.30 | Polma Jaroslav | 1. liga A
60.002
300 / 2 | 239
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2009, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
150.002
0
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2009, 10.00 | Pohl Jan | 1. liga A
0
300 / 5 | 169
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2009, 13.00 | Klesa Václav | 1. liga A
60.002
300 / 2 | 281
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2009, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1. liga A
150.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2009, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
300.002
190 / 7 | 64
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2009, 13.00 | Musil Jan | Finále MR - klasické disciplíny
27.140
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 2009, 10.00 | Hambálek Vladimír | Finále MR - klasické disciplíny
300.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
234420 / 185 | 17723.89
66.66
78.92860000 %
105 / 9 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Michal | Přebor VČO - kádr 52/2
11.660
200 / 3 | 171
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Hurdálek Pavel | Přebor VČO - kádr 52/2
66.662
200 / 3 | 176
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO - kádr 52/2
66.662
162 / 7 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Mrkvička Martin | Přebor VČO - kádr 52/2
23.140
200 / 13 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Fornůsek Tomáš | Přebor VČO - kádr 52/2
15.382
250 / 7 | 136
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2008, 13.00 | Hurdálek Pavel | 1. liga A
35.712
135 / 6 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2008, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
22.500
250 / 6 | 117
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2008, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
41.662
250 / 12 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2008, 13.00 | Klesa Václav | 1. liga A
20.832
250 / 5 | 108
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2008, 14.00 | Ittner Petr | 1. liga A
50.002
250 / 10 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2008, 13.00 | Polma Jaroslav | 1. liga A
25.002
250 / 10 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2008, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
25.002
250 / 7 | 122
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2008, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
35.712
250 / 11 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2009, 10.30 | Hetfleiš Filip | 1. liga A
22.722
250 / 13 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2009, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
19.232
0
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2009, 10.00 | Pohl Jan | 1. liga A
0
71 / 14 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2009, 13.00 | Klesa Václav | 1. liga A
5.070
250 / 6 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2009, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1. liga A
41.662
250 / 4 | 144
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2009, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
62.502
185 / 11 | 133
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2009, 13.00 | Musil Jan | Finále MR - klasické disciplíny
16.810
250 / 6 | 177
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2009, 10.00 | Hambálek Vladimír | Finále MR - klasické disciplíny
41.662
101 / 7 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2009, 14.00 | Ráček Milan | MČR senioři - kádr 52/2
14.420
61 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2009, 14.00 | Sedláček Petr | MČR senioři - kádr 52/2
4.060

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191843 / 265 | 606.95
13.22
69.02620000 %
120 / 12 | 31
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2008, 13.00 | Ittner Petr | 1. liga A
10.002
109 / 9 | 42
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2008, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
12.110
120 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2008, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
8.002
89 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2008, 13.00 | Roth Josef | 1. liga A
4.452
97 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2008, 14.00 | Hurdálek Pavel | 1. liga A
4.852
120 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2008, 13.00 | Rakovan Pavel | 1. liga A
8.002
120 / 15 | 49
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2008, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
8.002
52 / 12 | 36
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
4.330
120 / 12 | 60
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2009, 10.30 | Rakovan Pavel | 1. liga A
10.002
87 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2009, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
5.800
0
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2009, 10.00 | Kubinčák Tomáš | 1. liga A
0
120 / 13 | 34
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2009, 13.00 | Klesa Václav | 1. liga A
9.232
91 / 16 | 22
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2009, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
5.680
113 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2009, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
5.652
109 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 2009, 13.00 | Musil Jan | Finále MR - klasické disciplíny
5.451
102 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2009, 10.00 | Engel Rudolf | Finále MR - klasické disciplíny
5.100
120 / 12 | 36
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2009, 08.00 | Popeňažník Lukáš | MČR senioři - jednoband
10.002
119 / 9 | 56
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2009, 08.00 | Mrkvička Martin | MČR senioři - jednoband
13.220
35 / 10 | 16
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2009, 08.00 | Ziogas Janis | MČR senioři - jednoband
3.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12260 / 371 | 80.700
0.952
72.22220000 %
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 10.30 | Absolon Jiří | 3B-VČ 1.třída
0.8572
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 13.30 | Mikysa Jiří | 3B-VČ 1.třída
0.5002
20 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2008, 16.30 | Tichák Josef | 3B-VČ 1.třída
0.9520
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 10.30 | Šlambor Aleš | 3B-VČ 1.třída
0.7502
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 13.30 | Janík Jiří | 3B-VČ 1.třída
0.8822
30 / 38 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2008, 16.30 | Hudák Jan | 3B-VČ 1.třída
0.7892
0
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 09.00 | Mikysa Jiří | 3B-VČ 1.třída
2
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 12.00 | Šlambor Aleš | 3B-VČ 1.třída
0.7502
7 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 16.30 | Tichák Josef | 3B-VČ 1.třída
0.5830
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 13.00 | Zoufalý Radek | Finále MR družstev - trojband
0.7692
11 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 14.00 | Stareček Pavel | Finále MR družstev - trojband
0.3430
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 16.00 | Kafka Jan st. | Finále MR družstev - trojband
0.5500

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
164492 / 66 | 35068.06
350.00
80.21430000 %
350 / 10 | 111
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2007, 13.00 | Křivánek Petr | 1. liga A
35.002
350 / 2 | 342
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2007, 13.00 | Boček Milan | 1. liga A
175.002
350 / 2 | 237
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2007, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1. liga A
175.002
296 / 4 | 291
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2007, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
74.000
98 / 5 | 91
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2007, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
19.600
350 / 1 | 350
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2007, 13.00 | Polma Jaroslav | 1. liga A
350.002
350 / 1 | 350
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2007, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
350.002
145 / 5 | 76
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2008, 13.00 | Mařík Miroslav | 1. liga A
29.000
350 / 8 | 147
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2008, 13.00 | Roth Josef | 1. liga A
43.752
350 / 4 | 233
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2008, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
87.502
350 / 5 | 141
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2008, 13.00 | Kupec Václav | 1. liga A
70.002
152 / 6 | 130
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2008, 10.00 | Pohl Jan | 1. liga A
25.330
350 / 2 | 347
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2008, 13.00 | Březina Radek | 1. liga A
175.002
291 / 7 | 275
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2008, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
41.570
10 / 3 | 7
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2008, 00.00 | Musil Jan | Finále MR, klasické disciplíny
3.330
350 / 1 | 350
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2008, 10.00 | Březina Adam | Finále MR, klasické disciplíny
350.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
264790 / 256 | 11418.71
50.00
71.49250000 %
250 / 15 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2007, 13.00 | Křivánek Petr | 1. liga A
16.662
14 / 3 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2007, 13.00 | Boček Milan | 1. liga A
4.660
250 / 10 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2007, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
25.002
106 / 6 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2007, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
17.660
146 / 9 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2007, 10.00 | Březina Radek | 1. liga A
16.220
250 / 9 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2007, 13.00 | Polma Jaroslav | 1. liga A
27.772
136 / 10 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2007, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
13.600
131 / 16 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2008, 13.00 | Mařík Miroslav | 1. liga A
8.180
201 / 16 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2008, 13.00 | Roth Josef | 1. liga A
12.560
250 / 9 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2008, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
27.772
244 / 19 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2008, 13.00 | Kupec Václav | 1. liga A
12.840
193 / 12 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2008, 10.00 | Pohl Jan | 1. liga A
16.080
250 / 13 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2008, 13.00 | Březina Radek | 1. liga A
19.231
250 / 7 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2008, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
35.712
39 / 8 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2008, 00.00 | Musil Jan | Finále MR, klasické disciplíny
4.870
250 / 5 | 114
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2008, 10.00 | Březina Adam | Finále MR, klasické disciplíny
50.002
194 / 11 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 | Sedláček Petr | Přebor VČO - kádr 52/2
17.630
173 / 6 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 | Mrkvička Martin | Přebor VČO - kádr 52/2
28.830
200 / 9 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 | Toth Jiří | Přebor VČO - kádr 52/2
22.222
200 / 7 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO - kádr 52/2
28.572
124 / 10 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO - kádr 52/2
12.400
69 / 4 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 | Mrkvička Martin | MČR Kádr 52/2
17.250
121 / 6 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 | Onderka Heřman | MČR Kádr 52/2
20.160
149 / 8 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 | Červenka Michal | MČR Kádr 52/2
18.620
300 / 18 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 | Kočička Petr | MČR Kádr 52/2
16.662
300 / 10 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 | Hurdálek Pavel | MČR Kádr 52/2
30.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
242465 / 305 | 1018.08
24.00
74.02400000 %
120 / 12 | 45
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2007, 13.00 | Křivánek Petr | 1. liga A
10.002
120 / 11 | 22
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2007, 13.00 | Boček Milan | 1. liga A
10.902
120 / 5 | 70
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2007, 13.00 | Záhorec Robert | 1. liga A
24.002
120 / 11 | 32
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2007, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
10.902
109 / 16 | 21
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2007, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
6.810
120 / 6 | 101
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2007, 13.00 | Polma Jaroslav | 1. liga A
20.002
67 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2007, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
4.460
120 / 20 | 34
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2008, 13.00 | Mařík Miroslav | 1. liga A
6.002
120 / 8 | 42
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2008, 13.00 | Roth Josef | 1. liga A
15.002
120 / 14 | 49
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2008, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
8.572
94 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2008, 13.00 | Kupec Václav | 1. liga A
4.700
120 / 10 | 38
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2008, 10.00 | Pohl Jan | 1. liga A
12.002
84 / 13 | 27
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2008, 13.00 | Březina Radek | 1. liga A
6.460
45 / 8 | 17
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2008, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
5.620
47 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2008, 00.00 | Andrejovský Miroslav | Finále MR, klasické disciplíny
3.350
120 / 6 | 53
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2008, 10.00 | Březina Adam | Finále MR, klasické disciplíny
20.002
100 / 16 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Přebor VČO - 1B
6.252
100 / 15 | 38
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2008, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO - 1B
6.662
100 / 17 | 26
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2008, 00.00 | Sedláček Petr | Přebor VČO - 1B
5.882
100 / 9 | 23
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2008, 00.00 | Janík Jiří | Přebor VČO - 1B
11.112
100 / 6 | 50
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2008, 00.00 | Mrkvička Martin | Přebor VČO - 1B
16.662
88 / 16 | 39
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MČR Jednoband
5.500
81 / 18 | 23
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | MČR Jednoband
4.500
150 / 19 | 40
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Ferák Karel | MČR Jednoband
7.892

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15390 / 437 | 80.892
1.428
86.66670000 %
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2007, 10.00 | Hurdálek Pavel | 3B/VČ-1.
0.9092
17 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2007, 13.00 | Hudák Jan | 3B/VČ-1.
0.7720
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2007, 16.00 | Šlambor Aleš | 3B/VČ-1.
1.4282
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 09.00 | Absolon Jiří | 3B/VČ-1.
0.6252
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 12.00 | Ittner Petr | 3B/VČ-1.
0.7892
26 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 16.00 | Tichák Josef | 3B/VČ-1.
1.0000
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2008, 10.00 | Králíček Pavel | 3B/VČ-1.
0.8102
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2008, 13.00 | Toth Jiří | 3B/VČ-1.
1.2502
29 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2008, 16.00 | Hudák Jan | 3B/VČ-1.
1.1600
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 10.00 | Toth Jiří | 3B/VČ-1.
1.3632
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 13.00 | Hurdálek Pavel | 3B/VČ-1.
0.8822
16 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 16.00 | Tichák Josef | 3B/VČ-1.
0.7270
13 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Mikolášek Aleš | Finále MR, trojband
0.4480
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Kafka Jan st. | Finále MR, trojband
0.8572
24 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2008, 15.00 | Hudák Jan | Finále MR, trojband
0.8270

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
134254 / 88 | 40048.34
400.00
81.80770000 %
400 / 8 | 138
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2006, 13.00 | Roth Josef | 1. liga A
50.002
366 / 3 | 187
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2006, 13.00 | Truksa Otakar | 1. liga A
122.000
400 / 6 | 376
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2006, 13.00 | Mařík Miroslav | 1. liga A
66.662
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 13.00 | Hroník Jaroslav | 1. liga A
400.002
8 / 5 | 4
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2006, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1. liga A
1.600
400 / 9 | 108
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2006, 13.00 | Hudák Jan | 1. liga A
44.442
17 / 8 | 12
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
2.120
400 / 8 | 216
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2007, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
50.002
400 / 5 | 342
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2007, 13.00 | Mařík Miroslav | 1. liga A
80.002
400 / 10 | 317
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2007, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
40.002
263 / 13 | 96
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2007, 10.00 | Březina Radek | 1. liga A
20.230
400 / 7 | 131
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
57.142
400 / 5 | 181
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 13.00 | Absolon Jiří | 1. liga A
80.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
203856 / 245 | 10615.73
35.71
81.17890000 %
250 / 13 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2006, 13.00 | Roth Josef | 1. liga A
19.232
250 / 11 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2006, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
22.722
187 / 11 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2006, 13.00 | Bílek Rudolf | 1. liga A
17.000
250 / 7 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2006, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
35.712
74 / 8 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2006, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
9.250
140 / 12 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2006, 13.00 | Absolon Jiří | 1. liga A
11.660
161 / 16 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
10.060
104 / 9 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2007, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
11.550
237 / 14 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2007, 13.00 | Bílek Rudolf | 1. liga A
16.920
250 / 9 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2007, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
27.772
250 / 10 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2007, 10.00 | Březina Radek | 1. liga A
25.002
250 / 7 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
35.712
250 / 12 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 13.00 | Hudák Jan | 1. liga A
20.832
250 / 11 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Hambálek Vladimír | MČR Senioři, KÁDR 52/2
22.722
104 / 7 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Mrkvička Martin | MČR Senioři, KÁDR 52/2
14.850
200 / 15 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 5. 2007, 00.00 | Černý Miroslav | Přebor VČO - kádr 52/2
13.332
59 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 5. 2007, 00.00 | Bareš Petr | Přebor VČO - kádr 52/2
2.950
190 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 5. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Přebor VČO - kádr 52/2
9.500
200 / 13 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 5. 2007, 00.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO - kádr 52/2
15.381
200 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 5. 2007, 00.00 | Kolembář Petr | Přebor VČO - kádr 52/2
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
212164 / 332 | 526.51
13.33
86.21510000 %
95 / 20 | 39
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2006, 13.00 | Klesa Václav | 1. liga A
4.752
120 / 9 | 46
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2006, 13.00 | Truksa Otakar | 1. liga A
13.332
120 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2006, 13.00 | Bílek Rudolf | 1. liga A
7.052
120 / 13 | 42
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
9.232
108 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2006, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga A
5.402
120 / 15 | 33
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2006, 13.00 | Hudák Jan | 1. liga A
8.002
90 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga A
4.502
84 / 13 | 19
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2007, 13.00 | Engel Rudolf | 1. liga A
6.460
120 / 17 | 40
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2007, 13.00 | Bílek Rudolf | 1. liga A
7.051
112 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2007, 13.00 | Březina Adam | 1. liga A
5.600
120 / 10 | 52
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2007, 10.00 | Březina Radek | 1. liga A
12.002
120 / 10 | 46
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2007, 13.00 | Záhorec Robert | 1. liga A
12.002
71 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 13.00 | Absolon Jiří | 1. liga A
3.550
119 / 18 | 45
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | MČR Senioři, JEDNOBAND
6.610
59 / 13 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Stareček Vladimír | MČR Senioři, JEDNOBAND
4.530
109 / 20 | 33
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2007, 00.00 | Háva Miloš | MČR Senioři, JEDNOBAND
5.452
100 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2007, 00.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO - jednoband
7.692
96 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2007, 00.00 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO - jednoband
4.802
99 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2007, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO - jednoband
4.952
82 / 11 | 27
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Přebor VČO - jednoband
7.450
100 / 13 | 30
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2007, 00.00 | Bareš Petr | Přebor VČO - jednoband
7.692

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15410 / 473 | 80.866
1.250
91.11110000 %
30 / 32 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2006, 10.30 | Černý Miroslav | 3B/VČ-1.
0.9372
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2006, 13.30 | Červenka Michal | 3B/VČ-1.
1.0342
29 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2006, 16.30 | Hudák Jan | 3B/VČ-1.
0.8280
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 10.30 | Hurdálek Pavel | 3B/VČ-1.
0.8822
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 13.30 | Kolembář Petr | 3B/VČ-1.
1.0002
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2006, 16.30 | Hudák Jan | 3B/VČ-1.
1.2502
24 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2007, 10.30 | Hurdálek Pavel | 3B/VČ-1.
0.6660
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2007, 13.30 | Kolembář Petr | 3B/VČ-1.
1.1112
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2007, 16.30 | Tichák Josef | 3B/VČ-1.
0.7692
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 10.30 | Králíček Pavel | 3B/VČ-1.
0.9372
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 13.30 | Černý Miroslav | 3B/VČ-1.
0.6252
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2007, 16.30 | Absolon Jiří | 3B/VČ-1.
0.7400
27 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Vala Miroslav | MČR družstev TROJBAND
0.7940
15 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Hájek Radovan | MČR družstev TROJBAND
0.6810
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Hudák Jan | MČR družstev TROJBAND
0.9372

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
144169 / 90 | 28446.32
133.33
74.44640000 %
104 / 5 | 60
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2005, 13.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
20.800
264 / 17 | 165
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2005, 13.00 | Roth Josef | 1.LIGA A
15.520
400 / 9 | 134
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2005, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
44.442
400 / 4 | 220
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2005, 12.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
100.002
400 / 3 | 281
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2005, 10.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
133.332
112 / 11 | 84
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2005, 10.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
10.180
400 / 3 | 200
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2005, 10.00 | Hovorka Štěpán | 1.LIGA A
133.332
400 / 4 | 284
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2006, 13.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
100.001
206 / 8 | 119
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2006, 10.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
25.750
154 / 7 | 56
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2006, 10.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
22.000
153 / 6 | 83
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2006, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
25.500
400 / 5 | 106
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2006, 10.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
80.002
400 / 3 | 201
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2006, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
133.332
376 / 5 | 218
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2006, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA A
75.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
223747 / 245 | 17215.29
40.00
68.05710000 %
117 / 6 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2005, 13.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
19.500
37 / 5 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2005, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
7.400
85 / 12 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2005, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
7.080
203 / 20 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2005, 12.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
10.152
250 / 12 | 107
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2005, 10.00 | Svoboda Josef | 1.LIGA A
20.832
250 / 15 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2005, 10.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
16.662
105 / 14 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2005, 10.00 | Hovorka Štěpán | 1.LIGA A
7.500
250 / 14 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2006, 13.00 | Hroník Jaroslav | 1.LIGA A
17.852
235 / 18 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2006, 10.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
13.050
88 / 9 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2006, 10.00 | Roth Josef | 1.LIGA A
9.770
98 / 8 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2006, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
12.250
250 / 11 | 121
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2006, 10.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
22.722
250 / 13 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2006, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
19.232
164 / 13 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2006, 13.00 | Walach Ladislav | 1.LIGA A
12.610
555 / 39 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2006, 00.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství ČR (Prostějov)
14.230
810 / 36 | 172
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2006, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (TJ Starý Harcov Liberec)
22.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
221921 / 328 | 615.85
10.00
70.71430000 %
120 / 17 | 34
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2005, 13.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
7.051
110 / 19 | 23
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2005, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
5.780
120 / 12 | 54
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2005, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
10.002
120 / 13 | 61
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2005, 12.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
9.232
120 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2005, 10.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
6.662
85 / 13 | 19
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2005, 10.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
6.530
79 / 15 | 29
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2005, 10.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA A
5.260
44 / 13 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2006, 13.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
3.380
40 / 14 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2006, 10.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
2.850
48 / 14 | 15
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2006, 10.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
3.420
50 / 13 | 13
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2006, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
3.840
106 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2006, 10.00 | Absolon Jiří | 1.LIGA A
5.302
100 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2006, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
5.550
46 / 6 | 25
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2006, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA A
7.660
318 / 46 | 33
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2006, 00.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství ČR (Trutnov)
6.912
415 / 77 | 34
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2006, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (TJ Starý Harcov Liberec)
5.386

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143520 / 58 | 40060.68
400.00
62.85710000 %
23 / 3 | 21
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2004, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
7.660
400 / 4 | 170
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2004, 10.00 | Polma Jaroslav | 1.LIGA A
100.002
400 / 3 | 269
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2004, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA A
133.332
400 / 8 | 240
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2004, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
50.002
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
400.002
42 / 2 | 41
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2004, 10.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
21.000
84 / 5 | 67
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 2004, 10.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
16.800
68 / 3 | 36
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2005, 10.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
22.660
1 / 1 | 1
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2005, 10.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA A
1.000
311 / 6 | 209
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2005, 10.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
51.830
400 / 2 | 284
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2005, 10.00 | Rakovan Pavel | 1.LIGA A
200.002
400 / 3 | 310
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2005, 10.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
133.332
400 / 14 | 108
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2005, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
28.572
191 / 3 | 86
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2005, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
63.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193250 / 191 | 9717.01
66.66
69.40000000 %
250 / 14 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2004, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
17.852
222 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2004, 10.00 | Rakovan Pavel | 1.LIGA A
14.800
60 / 13 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2004, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA A
4.610
18 / 3 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2004, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
6.000
250 / 14 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
17.852
250 / 15 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2004, 10.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
16.662
227 / 13 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 2004, 10.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
17.460
250 / 7 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2005, 10.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
35.712
132 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2005, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA A
12.000
68 / 10 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2005, 10.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
6.800
250 / 13 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2005, 10.00 | Rakovan Pavel | 1.LIGA A
19.232
144 / 6 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2005, 10.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
24.000
250 / 10 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2005, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
25.002
58 / 8 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2005, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
7.250
821 / 39 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2005, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (Lokomotiva Trutnov)
21.056

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191665 / 238 | 456.99
33.33
69.38650000 %
115 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2004, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
5.750
120 / 9 | 45
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2004, 10.00 | Rakovan Pavel | 1.LIGA A
13.332
111 / 17 | 23
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2004, 10.00 | Fornůsek Tomáš | 1.LIGA A
6.520
53 / 9 | 26
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2004, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
5.880
60 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2004, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
3.330
37 / 8 | 13
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2004, 10.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
4.620
96 / 11 | 19
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 2004, 10.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
8.720
120 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2005, 10.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
8.002
71 / 8 | 17
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2005, 10.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA A
8.870
36 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2005, 10.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
2.110
120 / 13 | 31
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2005, 10.00 | Rakovan Pavel | 1.LIGA A
9.232
40 / 5 | 32
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2005, 10.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
8.000
120 / 14 | 29
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2005, 10.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
8.572
66 / 9 | 22
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2005, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
7.330
500 / 65 | 41
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2005, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (Sokol BC Hradec Králové)
7.699

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
164469 / 47 | 40095.08
400.00
69.82810000 %
294 / 2 | 232
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2003, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
147.000
400 / 2 | 376
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2003, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
200.002
400 / 3 | 301
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2003, 13.00 | Walach Ladislav | 1.LIGA A
133.332
16 / 3 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2003, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
5.330
400 / 3 | 377
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2003, 13.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
133.332
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
400.002
400 / 2 | 357
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2004, 13.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
200.002
75 / 3 | 48
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2004, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
25.000
400 / 3 | 390
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2004, 13.00 | Bílek Rudolf | 1.LIGA A
133.332
310 / 2 | 310
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2004, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
155.000
287 / 2 | 281
Malý stůl: Volná hra
29. 2. 2004, 10.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
143.500
400 / 3 | 277
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2004, 13.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
133.332
109 / 4 | 78
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2004, 13.00 | Kokoška Karel | 1.LIGA A
27.250
280 / 5 | 163
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2004, 13.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
56.000
248 / 4 | 227
Malý stůl: Volná hra
8. 5. 2004, 13.00 | Musil Jan | MR-SEMIFIN
62.000
50 / 5 | 39
Malý stůl: Volná hra
9. 5. 2004, 10.00 | Engel Rudolf | MR-FINÁLE
10.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
213498 / 222 | 12015.75
22.80
69.55000000 %
114 / 5 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2003, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
22.800
250 / 11 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2003, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
22.722
79 / 7 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2003, 13.00 | Walach Ladislav | 1.LIGA A
11.280
160 / 14 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2003, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
11.420
131 / 11 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2003, 13.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
11.900
50 / 4 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
12.500
250 / 14 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2004, 13.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
17.852
49 / 7 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
7.000
250 / 11 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2004, 13.00 | Fornůsek Tomáš | 1.LIGA A
22.722
115 / 12 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2004, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
9.580
237 / 14 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2004, 10.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
16.920
250 / 13 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2004, 13.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
19.232
250 / 13 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2004, 13.00 | Kokoška Karel | 1.LIGA A
19.232
250 / 11 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2004, 13.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
22.722
716 / 53 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 4. 2004, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (Bižuterie Jablonec)
13.503
97 / 10 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2004, 13.00 | Musil Jan | MR-SEMIFIN
9.700
250 / 12 | 120
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 5. 2004, 10.00 | Engel Rudolf | MR-FINÁLE
20.832

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211920 / 369 | 365.20
8.00
78.43750000 %
34 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2003, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
1.700
120 / 17 | 26
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2003, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
7.052
92 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2003, 13.00 | Walach Ladislav | 1.LIGA A
4.602
86 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2003, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
4.520
93 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2003, 13.00 | Absolon Jiří | 1.LIGA A
4.652
106 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 13.00 | Kokoška Karel | 1.LIGA A
5.302
106 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2004, 13.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
5.302
108 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
5.402
120 / 15 | 30
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2004, 13.00 | Daněk Josef | 1.LIGA A
8.002
101 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2004, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
5.940
119 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2004, 10.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
5.952
85 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2004, 13.00 | Toth Jiří | 1.LIGA A
5.660
106 / 17 | 24
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2004, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
6.230
120 / 15 | 36
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2004, 13.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
8.002
414 / 77 | 27
Malý stůl: Jednoband
25. 4. 2004, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (Sokol Liberec)
5.376
73 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2004, 13.00 | Musil Jan | MR-SEMIFIN
3.650
37 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2004, 10.00 | Engel Rudolf | MR-FINÁLE
2.170

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9192 / 233 | 60.824
1.217
71.11110000 %
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2003, 09.00 | Bartoš Čestmír | VČ/3B-1.
1.0712
15 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2004, 17.00 | Hudák Jan | VČ/3B-1.
0.8820
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2004, 13.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ/3B-1.
1.0342
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 10.00 | Kostka Martin | VČ/3B-1.
0.9672
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 13.00 | Chládek Miloš | VČ/3B-1.
1.0712
28 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 16.00 | Hudák Jan | VČ/3B-1.
1.2170
10 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 13.00 | Tichák Josef | MR/3B-sk.B
0.3220
14 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 15.00 | Dostál Martin | MR/3B-sk.B
0.4240
5 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 16.00 | Hájek Radovan | MR/3B-sk.B
0.3840

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
153963 / 76 | 29252.14
262.00
92.76670000 %
83 / 1 | 83
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2002, 13.00 | Rakovan Pavel | 2.LIGA A
83.000
300 / 2 | 274
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Šilhan Jaroslav | 2.LIGA A
150.002
300 / 8 | 165
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2002, 10.00 | Provazník Jan | 2.LIGA A
37.502
300 / 3 | 238
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2002, 13.00 | Hroch Miroslav | 2.LIGA A
100.002
300 / 8 | 205
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2002, 13.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
37.502
300 / 6 | 171
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2003, 13.00 | Rakovan Pavel | 2.LIGA A
50.002
300 / 7 | 212
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2003, 13.00 | Hroch Miroslav | 2.LIGA A
42.852
300 / 7 | 87
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2003, 13.00 | Provazník Jan | 2.LIGA A
42.852
300 / 7 | 167
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2003, 10.00 | Šilhan Jaroslav | 2.LIGA A
42.852
300 / 8 | 292
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2003, 13.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
37.502
1180 / 19 | 281
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2003, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (Sokol Hradec Králové)
62.104

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152729 / 180 | 10615.16
66.66
98.85000000 %
200 / 11 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2002, 13.00 | Rakovan Pavel | 2.LIGA A
18.182
200 / 14 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Šilhan Jaroslav | 2.LIGA A
14.282
200 / 11 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2002, 10.00 | Provazník Jan | 2.LIGA A
18.182
200 / 13 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2002, 13.00 | Baťaš Juraj | 2.LIGA A
15.382
187 / 10 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2002, 13.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
18.700
200 / 8 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2003, 13.00 | Rakovan Pavel | 2.LIGA A
25.002
200 / 19 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2003, 13.00 | Suchý Vítěslav | 2.LIGA A
10.522
190 / 23 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2003, 13.00 | Provazník Jan | 2.LIGA A
8.260
200 / 16 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2003, 10.00 | Roth Josef | 2.LIGA A
12.502
200 / 11 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2003, 13.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
18.182
752 / 44 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 5. 2003, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (Kulečník Liberec)
17.094

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15927 / 208 | 324.45
8.88
87.25000000 %
80 / 14 | 28
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2002, 13.00 | Rakovan Pavel | 2.LIGA A
5.712
80 / 14 | 22
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Šilhan Jaroslav | 2.LIGA A
5.712
80 / 9 | 24
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2002, 10.00 | Řeřicha Karel | 2.LIGA A
8.882
30 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2002, 13.00 | Suchý Vítěslav | 2.LIGA A
1.660
68 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2002, 13.00 | Křivánek Petr | 2.LIGA A
3.400
80 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2003, 13.00 | Rakovan Pavel | 2.LIGA A
4.702
80 / 14 | 27
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2003, 13.00 | Baťaš Juraj | 2.LIGA A
5.712
41 / 13 | 22
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2003, 13.00 | Řeřicha Karel | 2.LIGA A
3.150
80 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2003, 10.00 | Roth Josef | 2.LIGA A
5.002
79 / 14 | 29
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2003, 13.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
5.640
229 / 59 | 32
Malý stůl: Jednoband
24. 5. 2003, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (BC Chlumec n.Cidl.)
3.880

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11254 / 334 | 60.760
1.200
85.00000000 %
101 / 147 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2002, 00.00 | Řehůřek Luděk | GP města Pardubice (Tesla Pardubice)
0.6878
28 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2002, 09.00 | Hudák Jan | VČ/3B-1.
0.7360
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2003, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ/3B-1.
1.2002
20 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2003, 14.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ/3B-1.
0.6250
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 10.00 | Mrkvička Martin | VČ/3B-1.
0.7892
30 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 15.00 | Nermuť Zdeněk | VČ/3B-1.
0.8332
15 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 17.00 | Tichák Josef | VČ/3B-1.
0.8330

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71537 / 39 | 18639.41
83.33
87.82860000 %
250 / 8 | 167
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2001, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ-1.
31.251
250 / 5 | 145
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2001, 10.00 | Král Petr | VČ-1.
50.002
250 / 10 | 97
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2001, 10.00 | Radoch Petr | VČ-1.
25.002
37 / 2 | 31
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2002, 10.00 | Marek Pavel | VČ-1.
18.500
250 / 6 | 186
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2002, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ-1.
41.662
250 / 3 | 119
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2002, 10.00 | Šlambor Aleš | VČ-1.
83.332
250 / 5 | 116
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2002, 10.00 | Radoch Petr | VČ-1.
50.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101436 / 126 | 8411.39
23.37
85.86670000 %
58 / 8 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2001, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ-1.
7.250
136 / 14 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2001, 10.00 | Šlambor Aleš | VČ-1.
9.710
150 / 13 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2002, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ-1.
11.532
150 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2002, 10.00 | Felgr Miloslav | VČ-1.
10.002
150 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2002, 10.00 | Palata Tomáš | VČ-1.
7.502
792 / 56 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2002, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (TJ Kulečník Liberec)
14.143

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10613 / 123 | 214.98
10.00
88.00000000 %
60 / 6 | 18
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2001, 10.00 | Novotný Aleš | VČ-1.
10.002
60 / 13 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2001, 10.00 | Felgr Miloslav | VČ-1.
4.612
60 / 8 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2001, 10.00 | Radoch Petr | VČ-1.
7.502
60 / 8 | 15
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2002, 10.00 | Marek Pavel | VČ-1.
7.502
24 / 6 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2002, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ-1.
4.000
349 / 82 | 21
Malý stůl: Jednoband
2. 6. 2002, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (TJ Náchod)
4.255

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7203 / 233 | 80.871
1.250
96.66670000 %
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2001, 15.00 | Nermuť Zdeněk | VČ/3B-1.
0.7252
26 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2002, 15.00 | Mrkvička Martin | VČ/3B-1.
0.9280
29 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 09.00 | Tichák Josef | VČ/3B-1.
0.8520
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 13.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ/3B-1.
1.2502
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 15.00 | Nermuť Zdeněk | VČ/3B-1.
0.9372
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 10.00 | Novotný Zdeněk | VČ/3B-KVAL
0.8572
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 11.00 | Mikysa Jiří | VČ/3B-KVAL
0.7252

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
154921 / 62 | 50079.37
250.00
86.45830000 %
400 / 4 | 246
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2000, 13.00 | Trykar Jaroslav | 1.LIGA A
100.002
400 / 3 | 396
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2000, 13.00 | Landa Josef | 1.LIGA A
133.332
398 / 4 | 138
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2000, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
99.500
400 / 10 | 149
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2000, 13.00 | Tichák Josef | 1.LIGA A
40.002
131 / 8 | 84
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2000, 13.00 | Mařík Miroslav | 1.LIGA A
16.370
400 / 6 | 158
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2001, 13.00 | Špulák Jaromír | 1.LIGA A
66.662
400 / 5 | 322
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2001, 13.00 | Trykar Jaroslav | 1.LIGA A
80.002
400 / 3 | 262
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2001, 13.00 | Landa Josef | 1.LIGA A
133.332
21 / 1 | 21
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2001, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
21.000
400 / 5 | 282
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2001, 13.00 | Tichák Josef | 1.LIGA A
80.002
400 / 3 | 399
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2001, 13.00 | Fornůsek Tomáš | 1.LIGA A
133.332
400 / 2 | 375
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2001, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
200.002
771 / 8 | 500
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2001, 00.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství ČR seniorů (SKP Sever Ústí n/L.)
96.372

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122389 / 157 | 16315.21
25.00
79.63330000 %
224 / 17 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2000, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
13.170
250 / 16 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2000, 13.00 | Vápeník Rudolf | 1.LIGA A
15.622
167 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2000, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
16.700
250 / 14 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2000, 13.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA A
17.852
224 / 13 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2000, 13.00 | Mařík Miroslav | 1.LIGA A
17.230
153 / 10 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2001, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
15.300
115 / 17 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2001, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
6.760
250 / 10 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2001, 13.00 | Vápeník Rudolf | 1.LIGA A
25.002
250 / 10 | 163
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2001, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
25.002
128 / 14 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2001, 13.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
9.140
250 / 16 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2001, 13.00 | Bílek Rudolf | 1.LIGA A
15.622
128 / 10 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2001, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
12.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12923 / 195 | 344.73
16.00
71.61680000 %
86 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2000, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
4.302
116 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2000, 13.00 | Vápeník Rudolf | 1.LIGA A
5.802
89 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2000, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
4.452
96 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2000, 13.00 | Palata Tomáš | 1.LIGA A
4.802
72 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2000, 13.00 | Bílek Rudolf | 1.LIGA A
3.600
79 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2001, 13.00 | Špulák Jaromír | 1.LIGA A
3.950
60 / 10 | 23
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2001, 13.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA A
6.000
325 / 65 | 34
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2001, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (Tesla Pardubice)
5.006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6158 / 242 | 60.652
1.193
85.00000000 %
37 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2001, 13.00 | Landa Josef | 1.LIGA A
1.1930
40 / 47 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2001, 13.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
0.8512
33 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2001, 13.00 | Mařík Miroslav | 1.LIGA A
0.8250
26 / 43 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2001, 13.00 | Stehlík František | 1.LIGA A
0.6040
22 / 81 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Řehůřek Luděk | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
0.2710

1998/1999

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
473 / 143 | 40.510
0.740
0
73 / 143 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 1999, 00.00 | Řehůřek Luděk | GRAND PRIX VČO (TESLA + LOKO PARDUBICE)
0.5104

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102901 / 110 | 23826.37
60.00
96.70000000 %
300 / 5 | 159
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 1997, 14.00 | Kocián Josef | 2.LIGA A
60.002
300 / 8 | 118
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 1997, 14.00 | Stolín Josef | 2.LIGA A
37.502
300 / 11 | 238
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 1997, 09.00 | Hlavatý Michael | 2.LIGA A
27.272
300 / 14 | 140
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1997, 10.00 | Čermák Miroslav | 2.LIGA A
21.422
300 / 16 | 82
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 1998, 14.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
18.752
300 / 13 | 92
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 1998, 14.00 | Šimek Miroslav | 2.LIGA A
23.072
201 / 9 | 77
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 1998, 14.00 | Kudr Jan | 2.LIGA A
22.330
300 / 13 | 157
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 1998, 14.00 | Krahulík Miroslav | 2.LIGA A
23.072
300 / 12 | 141
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 1998, 14.00 | Doležal Jiří | 2.LIGA A
25.002
300 / 9 | 225
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1998, 13.00 | Hejlik Petr | 2.LIGA A
33.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111934 / 173 | 9811.17
20.00
87.90910000 %
173 / 19 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 1997, 14.00 | Šinárek Stanislav | 2.LIGA A
9.100
200 / 20 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 1997, 14.00 | Roček Josef | 2.LIGA A
10.002
200 / 10 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 1997, 09.00 | Hlavatý Michael | 2.LIGA A
20.002
144 / 22 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 1997, 14.00 | Kudr Jan | 2.LIGA A
6.540
200 / 15 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1997, 10.00 | Lacina František | 2.LIGA A
13.332
200 / 11 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 1998, 14.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
18.182
104 / 11 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 1998, 14.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA A
9.450
200 / 12 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 1998, 14.00 | Kudr Jan | 2.LIGA A
16.662
200 / 21 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 1998, 14.00 | Krahulík Miroslav | 2.LIGA A
9.522
200 / 17 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 1998, 14.00 | Verner Karel | 2.LIGA A
11.762
113 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 1998, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 2.LIGA A
7.530

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6431 / 107 | 194.02
7.27
89.79170000 %
72 / 21 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 1997, 14.00 | Šinárek Stanislav | 2.LIGA A
3.420
80 / 24 | 12
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 1997, 09.00 | Hlavatý Michael | 2.LIGA A
3.332
60 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 1998, 14.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
3.330
80 / 11 | 17
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 1998, 14.00 | Šimek Miroslav | 2.LIGA A
7.272
80 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 1998, 14.00 | Gernert Otto | 2.LIGA A
5.332
59 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 1998, 14.00 | Krahulík Miroslav | 2.LIGA A
3.270

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14350 / 553 | 80.632
0.810
78.33330000 %
19 / 45 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 1997, 14.00 | Roček Josef | 2.LIGA A
0.4220
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 1997, 14.00 | Kudr Jan | 2.LIGA A
0.8102
22 / 44 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 1997, 10.00 | Čermák Miroslav | 2.LIGA A
0.5000
143 / 210 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 1. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand prix VČO (PARDUBICE)
0.6818
23 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 1998, 13.00 | Březina Radek | 2.LIGA A
0.6970
113 / 184 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 5. 1998, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (BC HRADEC KRÁLOVÉ)
0.6144

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
296330 / 443 | 21614.28
33.33
84.80000000 %
300 / 23 | 75
Malý stůl: Volná hra
14. 9. 1996, 14.00 | Vošahlík Václav | 2.LIGA B
13.042
300 / 23 | 81
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 1996, 14.00 | Vízek Oldřich | 2.LIGA B
13.042
216 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 1996, 14.00 | Scholze Stanislav | 2.LIGA B
8.642
114 / 15 | 44
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 1996, 16.00 | Otčenášek Jiří st. | VČ-1.
7.600
250 / 24 | 50
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 1996, 09.00 | Doubek František | VČ-1.
10.412
120 / 30 | 32
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 1996, 09.00 | Srna Michal | VČ-1.
4.000
250 / 19 | 49
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 1996, 09.00 | Klusák Miroslav | VČ-1.
13.152
75 / 16 | 18
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 1996, 15.00 | Fiedler Tomáš | VČ-1.
4.680
300 / 21 | 97
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1996, 14.00 | Svoboda Ivan | 2.LIGA B
14.282
300 / 25 | 96
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 1997, 14.00 | Ulbrych Jaroslav | 2.LIGA B
12.002
300 / 18 | 169
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 1997, 14.00 | Hlavatý Michael | 2.LIGA B
16.662
231 / 25 | 58
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1997, 09.00 | Hladík Petr | 2.LIGA B
9.242
870 / 46 | 120
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | MR kadetů, mimo soutěž (NÁCHOD)
18.918
1646 / 88 | 216
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (Tesla Pardubice)
18.704
1058 / 45 | 171
Malý stůl: Volná hra
10. 5. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství ČR juniorů (BC MOST)
23.516

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162474 / 336 | 847.36
11.85
80.35550000 %
65 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 9. 1996, 14.00 | Marek Pavel | 2.LIGA B
2.600
167 / 18 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 1996, 14.00 | Vízek Oldřich | 2.LIGA B
9.270
156 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 1996, 14.00 | Gernert Otto | 2.LIGA B
6.242
150 / 26 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 1996, 16.00 | Bareš Petr | VČ-1.
5.762
150 / 22 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 1996, 09.00 | Doubek František | VČ-1.
6.812
150 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 1996, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
7.502
150 / 13 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 1996, 09.00 | Ulbrych Jaroslav | VČ-1.
11.532
123 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 1996, 15.00 | Fiedler Tomáš | VČ-1.
6.150
74 / 17 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1996, 14.00 | Marek Pavel | 2.LIGA B
4.350
200 / 23 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 1996, 14.00 | Kudr Jan | 2.LIGA B
8.692
188 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 1997, 14.00 | Ulbrych Jaroslav | 2.LIGA B
7.522
145 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 1997, 14.00 | Hladík Petr | 2.LIGA B
7.250
756 / 82 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství ČR juniorů (BOPO TŘEBÍČ)
9.214

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181055 / 381 | 202.76
5.00
89.18600000 %
67 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 9. 1996, 14.00 | Vošahlík Václav | 2.LIGA B
2.230
80 / 23 | 20
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 1996, 14.00 | Radoch Petr | 2.LIGA B
3.472
56 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 1996, 14.00 | Scholze Stanislav | 2.LIGA B
1.860
60 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 1996, 16.00 | Špelda Miroslav | VČ-1.
3.332
60 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 1996, 09.00 | Kocián Pavel | VČ-1.
3.332
58 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 1996, 09.00 | Týfa Miloslav st. | VČ-1.
3.410
60 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 1996, 09.00 | Klusák Miroslav | VČ-1.
5.002
60 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 1996, 15.00 | Šlambor Aleš | VČ-1.
4.282
68 / 28 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 1996, 14.00 | Svašek Ladislav st. | 2.LIGA B
2.420
38 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 1996, 14.00 | Vízek Oldřich | 2.LIGA B
1.800
80 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 1997, 14.00 | Gernert Otto | 2.LIGA B
2.661
80 / 25 | 18
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 1997, 09.00 | Novák Petr | 2.LIGA B
3.202
288 / 115 | 20
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO (Liberec)
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11260 / 427 | 50.608
1.000
100.00000000 %
29 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 12. 1996, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand prix Pardubice | Grand prix - osmifinále 7 (Tesla Pardubice)
0.5802
67 / 113 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 12. 1996, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand prix Pardubice | Grand prix - skupina G (Loko Pardubice)
0.5925
0 / 0 | 0
Malý stůl: Trojband
29. 12. 1996, 00.00 | Řehůřek Luděk | Grand prix Pardubice | Grand prix - čtvrtfinál.2 (Tesla Pardubice)
0
30 / 45 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 2. 1997, 14.00 | Bartoš Čestmír | 2.LIGA B
0.6662
134 / 219 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 1997, 00.00 | Řehůřek Luděk | Mistrovství ČR juniorů (TESLA PARDUBICE)
0.6118

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152273 / 352 | 786.45
11.76
82.88290000 %
116 / 30 | 28
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 1995, 14.00 | Wymer Jaroslav | VČ-2.C
3.862
144 / 30 | 43
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 1995, 09.00 | Brož Josef | VČ-2.C
4.800
163 / 30 | 34
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 1995, 09.00 | Macura Václav | VČ-2.C
5.432
156 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 1995, 17.00 | Boháč Ladislav | VČ-2.C
5.200
77 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 1996, 16.00 | Brejtr Ivo | 2.LIGA B
3.080
200 / 23 | 55
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 1996, 14.00 | Kopecký Emil st. | VČ-2.C
8.692
200 / 23 | 33
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 1996, 09.00 | Foff Petr | VČ-2.C
8.692
200 / 26 | 54
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 1996, 17.00 | Přibyl Karel | VČ-2.C
7.692
200 / 17 | 67
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1996, 09.00 | Kačírek Karel | VČ-2.C
11.762
200 / 19 | 45
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 1996, 14.00 | Novotka Zbyněk | VČ-2.
10.522
617 / 99 | 78
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 1996, 00.00 | Řehůřek Luděk | PŘEBOR VČO II.tř. (TJ NÁCHOD)
6.236

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2243 / 50 | 274.86
4.92
60.75000000 %
120 / 25 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 1996, 16.00 | Brejtr Ivo | 2.LIGA B
4.802
123 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 1996, 09.00 | Palata Tomáš | 2.LIGA B
4.922

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
235 / 100 | 30.350
0.360
97.22220000 %
17 / 50 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 1996, 16.00 | Brejtr Ivo | 2.LIGA B
0.3400
18 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 1996, 09.00 | Šťovíček Karel | 2.LIGA B
0.3602