Cebula Tomáš

Závodní stůl

2019/2020

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3550 / 42 | 79 | 3813.09
25.00
100.00000000 %
175 / 18 | 42 | 35
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 2. 2020, 12.30 | Žabenský Zbyněk | 49. MČR KÁDR 47/2 ZS
9.722
175 / 7 | 60 | 38
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 2. 2020, 15.00 | Matyáš Radek | 49. MČR KÁDR 47/2 ZS
25.002
200 / 17 | 79
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 2. 2020, 10.00 | Hošek Ondřej | 49. MČR KÁDR 47/2 ZS
11.760

2018/2019

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5500 / 60 | 638.33
12.50
100.00000000 %
100 / 17 | 17
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
5.882
100 / 9 | 31
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
11.112
100 / 11 | 38
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
9.092
100 / 8 | 63
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Szczeponek Pavel | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
12.502
100 / 15 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Ševeček Milan | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
6.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7274 / 111 | 272.46
5.45
65.23810000 %
54 / 20 | 27
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2.702
40 / 20 | 13
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ručka Damián | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2.002
34 / 20 | 8
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Szczeponek Pavel | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.702
0
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2
49 / 20 | 11
Závodní stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Ševeček Milan | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
2.452
37 / 20 | 12
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 2018, 17.00 | Ráček Milan | 28. MČR JEDNOBAND ZS
1.850
60 / 11 | 11
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 2018, 18.15 | Ráček Milan | 28. MČR JEDNOBAND ZS
5.452

2017/2018

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5293 / 105 | 172.79
3.84
81.38890000 %
60 / 20 | 16
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 10.00 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
3.002
35 / 20 | 7
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 12.30 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.750
29 / 20 | 9
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 14.10 | Koky Dušan | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.452
69 / 19 | 16
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 16.40 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
3.630
100 / 26 | 17
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 17.30 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
3.842

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3325 / 33 | 809.84
80.00
36.11110000 %
201 / 20 | 56
Závodní stůl: Volná hra
20. 10. 2007, 10.00 | Daniel Vladislav | Extraliga v technických disciplínách
10.052
80 / 1 | 80
Závodní stůl: Volná hra
21. 10. 2007, 10.00 | Böhm Pavel | Extraliga v technických disciplínách
80.000
44 / 12 | 21
Závodní stůl: Volná hra
9. 2. 2008, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Extraliga v technických disciplínách
3.660

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4405 / 64 | 606.32
12.57
67.50000000 %
88 / 7 | 28
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 10. 2007, 10.00 | Kahofer Arnim | Extraliga v technických disciplínách
12.570
75 / 20 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/1
3. 11. 2007, 12.00 | Bartoš Jiří | Extraliga v technických disciplínách
3.752
101 / 17 | 35
Závodní stůl: Kádr 47/1
16. 12. 2007, 10.00 | Mikolášek Aleš | Extraliga v technických disciplínách
5.940
141 / 20 | 60
Závodní stůl: Kádr 47/1
31. 5. 2008, 12.00 | Ziogas Janis | Extraliga v technických disciplínách
7.052

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6537 / 94 | 295.71
8.00
35.80000000 %
79 / 20 | 21
Závodní stůl: Kádr 47/2
20. 10. 2007, 10.00 | Daniel Vladislav | Extraliga v technických disciplínách
3.952
160 / 20 | 28
Závodní stůl: Kádr 47/2
16. 12. 2007, 10.00 | Dostál Jiří | Extraliga v technických disciplínách
8.002
63 / 14 | 21
Závodní stůl: Kádr 47/2
9. 2. 2008, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Extraliga v technických disciplínách
4.500
153 / 20 | 24
Závodní stůl: Kádr 47/2
29. 3. 2008, 10.00 | Böhm Pavel | Extraliga v technických disciplínách
7.650
0
Závodní stůl: Kádr 47/2
26. 4. 2008, 10.00 | Zelenka Pavel | Extraliga v technických disciplínách
2
82 / 20 | 29
Závodní stůl: Kádr 47/2
31. 5. 2008, 12.00 | Ziogas Janis | Extraliga v technických disciplínách
4.100

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3163 / 59 | 242.76
2.86
45.27780000 %
86 / 30 | 11
Závodní stůl: Jednoband
27. 1. 2008, 10.00 | Veselský Petr | Extraliga v technických disciplínách
2.862
77 / 29 | 24
Závodní stůl: Jednoband
29. 3. 2008, 10.00 | Faus Marek | Extraliga v technických disciplínách
2.650
0
Závodní stůl: Jednoband
26. 4. 2008, 10.00 | Zelenka Pavel | Extraliga v technických disciplínách
2

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2312 / 40 | 377.80
8.95
78.00000000 %
133 / 20 | 27
Závodní stůl: Kádr 71/2
3. 11. 2007, 12.00 | Bláha Milan | Extraliga v technických disciplínách
6.652
179 / 20 | 37
Závodní stůl: Kádr 71/2
27. 1. 2008, 10.00 | Bartoš Jiří | Extraliga v technických disciplínách
8.952

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152837 / 121 | 22923.44
150.00
0
237 / 20 | 78
Závodní stůl: Volná hra
12. 9. 2002, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. I. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
11.852
589 / 22 | 175
Závodní stůl: Volná hra
13. 9. 2002, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | I. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
26.772
400 / 29 | 85
Závodní stůl: Volná hra
10. 1. 2003, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
13.794
755 / 14 | 229
Závodní stůl: Volná hra
11. 1. 2003, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
53.924
856 / 36 | 166
Závodní stůl: Volná hra
17. 5. 2003, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
23.774

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141659 / 159 | 9210.43
22.33
0
255 / 30 | 47
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 9. 2002, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. I. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
8.502
521 / 40 | 83
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 9. 2002, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | I. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
13.022
191 / 15 | 42
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 1. 2003, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kval. III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
12.732
118 / 17 | 44
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 1. 2003, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
6.940
574 / 57 | 92
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 5. 2003, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
10.074

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81113 / 75 | 20014.84
200.00
0
400 / 29 | 200
Závodní stůl: Volná hra
9. 11. 2001, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace Grand Prix (Herna Billardu Brno)
13.793
479 / 25 | 137
Závodní stůl: Volná hra
10. 11. 2001, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Grand Prix (Herna Billardu Brno)
19.162
234 / 21 | 59
Závodní stůl: Volná hra
5. 1. 2002, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
11.140

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8847 / 90 | 559.41
15.38
0
259 / 33 | 28
Závodní stůl: Kádr 47/2
9. 11. 2001, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace Grand Prix (Herna Billardu Brno)
7.842
89 / 14 | 35
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 11. 2001, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Grand Prix (Herna Billardu Brno)
6.350
499 / 43 | 55
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 1. 2002, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
11.604

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6381 / 138 | 172.76
4.70
0
82 / 39 | 9
Závodní stůl: Jednoband
9. 12. 2001, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Grand Prix (Herna Billardu Brno)
2.100
299 / 99 | 17
Závodní stůl: Jednoband
3. 2. 2002, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
3.024

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81454 / 95 | 22515.30
30.16
0
263 / 25 | 25
Závodní stůl: Volná hra
6. 10. 2000, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
10.520
368 / 36 | 119
Závodní stůl: Volná hra
10. 11. 2000, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
10.222
823 / 34 | 225
Závodní stůl: Volná hra
11. 11. 2000, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
24.204

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121386 / 146 | 529.49
28.57
0
300 / 34 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 10. 2000, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
8.824
327 / 48 | 44
Závodní stůl: Kádr 47/2
8. 10. 2000, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
6.812
300 / 22 | 45
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 11. 2000, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
13.634
459 / 42 | 52
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 11. 2000, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
10.924

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
223 / 53 | 70.434
0.645
0
23 / 53 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2000, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifik. GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.4342

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2224 / 37 | 476.05
6.20
0
224 / 37 | 47
Závodní stůl: Volná hra
19. 11. 1999, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.B (BILLARD PLZEŇ)
6.050

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2189 / 32 | 485.90
7.08
0
189 / 32 | 48
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 11. 1999, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.A (BILLARD PLZEŇ)
5.900

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4677 / 29 | 20123.34
31.25
0
500 / 22 | 201
Závodní stůl: Volná hra
11. 12. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP,Skupina B (BILLARD BRNO)
22.724
177 / 7 | 136
Závodní stůl: Volná hra
12. 12. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
25.280

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4436 / 41 | 6210.63
13.66
0
209 / 24 | 37
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 12. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP,Skupina A (BILLARD BRNO)
8.702
227 / 17 | 62
Závodní stůl: Kádr 47/2
13. 12. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
13.350

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121561 / 116 | 15813.45
25.00
0
502 / 35 | 158
Závodní stůl: Volná hra
23. 10. 1997, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
14.344
327 / 30 | 101
Závodní stůl: Volná hra
5. 12. 1997, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
10.902
202 / 20 | 50
Závodní stůl: Volná hra
30. 1. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
10.102
450 / 26 | 92
Závodní stůl: Volná hra
12. 3. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (SK BC PRAHA)
17.305
80 / 5 | 33
Závodní stůl: Volná hra
13. 3. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
16.000

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11784 / 118 | 846.64
12.50
0
85 / 14 | 36
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 10. 1997, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
6.070
171 / 34 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/2
4. 12. 1997, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
5.022
146 / 23 | 31
Závodní stůl: Kádr 47/2
29. 1. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
6.340
292 / 32 | 84
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 3. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (SK BC PRAHA)
9.124
90 / 15 | 41
Závodní stůl: Kádr 47/2
13. 3. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
6.000

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
237 / 13 | 62.84
3.40
0
37 / 13 | 6
Závodní stůl: Volná hra
4. 3. 1995, 00.00 | Cebula Tomáš | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX - skupina A (BANÍK MAR.HORY OSTRAVA)
2.840

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
61499 / 25 | 250 | 7959.96
250.00
99.93330000 %
250 / 8 | 134 | 51
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2019, 11.30 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
31.252
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2019, 11.30 | Richter Milan II. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
250.002
249 / 4 | 148 | 77
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2020, 11.30 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
62.250
250 / 2 | 250
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2020, 11.30 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
125.002
250 / 5 | 126 | 79
Malý stůl: Volná hra
13. 6. 2020, 16.00 | Hroník Jaroslav | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
50.002
250 / 5 | 153 | 69
Malý stůl: Volná hra
14. 6. 2020, 13.00 | Mikala Daniel | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
50.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
213626 / 195 | 152 | 8818.59
50.00
86.33330000 %
171 / 8 | 84 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.370
200 / 12 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 10.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
69 / 7 | 45 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2019, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.850
200 / 12 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Slaměník Radek | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
16.662
46 / 6 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Andrejovský Miroslav | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
7.660
200 / 6 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Kalábek Jaromír | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
33.332
200 / 14 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Mikala Daniel | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
14.282
200 / 7 | 121
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Gajda Robert | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
28.572
200 / 13 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 10.15 | Gajda Petr | 66. MČR KÁDR 52/2 MS
15.382
135 / 12 | 35 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.250
59 / 7 | 34 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.420
200 / 9 | 59 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 10.00 | Kramarz Daniel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
200 / 8 | 61 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2019, 10.00 | Richter Milan II. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 12 | 64 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
200 / 9 | 85 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
158 / 8 | 83 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
19.750
200 / 4 | 90 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2020, 10.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
50.002
200 / 7 | 152 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2020, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
28.572
200 / 13 | 123 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 10.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.382
188 / 13 | 49 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 6. 2020, 13.00 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
14.460
200 / 8 | 90 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 6. 2020, 10.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
151162 / 185 | 47 | 406.28
20.00
77.46670000 %
47 / 15 | 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.132
100 / 13 | 28
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 13.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.692
100 / 11 | 37 | 19
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2019, 13.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
49 / 15 | 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 13.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.260
24 / 6 | 10 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2019, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000
84 / 15 | 38 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 13.00 | Antoni Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.602
62 / 15 | 13 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2019, 13.00 | Richter Milan II. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.132
100 / 12 | 38 | 28
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.332
97 / 15 | 24 | 16
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 13.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.462
60 / 11 | 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.450
100 / 13 | 31 | 20
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 13.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.692
100 / 9 | 25 | 22
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2020, 13.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.112
96 / 15 | 33 | 14
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 13.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.402
100 / 5 | 47 | 40
Malý stůl: Jednoband
13. 6. 2020, 17.30 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
20.002
43 / 15 | 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 6. 2020, 14.30 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
2.860

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
18488 / 610 | 8 | 60.800
1.363
90.37040000 %
29 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.7252
27 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.6752
26 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.6500
30 / 32 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.9372
30 / 28 | 8 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
1.0712
28 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.00 | Antoni Jiří | SM 3B D3 1. Třída
0.7002
30 / 24 | 7 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
1.2502
24 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2019, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.6150
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2019, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.7252
30 / 34 | 6 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B D3 1. Třída
0.8822
30 / 40 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B D3 1. Třída
0.7502
30 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B D3 1. Třída
0.7502
30 / 22 | 8 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
1.3632
30 / 28 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 18.00 | Kuchař Karel | SM 3B D3 1. Třída
1.0712
20 / 37 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.5400
5 / 14 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B D3 1. Třída
0.3570
30 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.00 | Szczeponiec Roman | SM 3B D3 1. Třída
0.7501
30 / 32 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.9372

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
141698 / 170 | 89 | 429.98
30.00
78.97670000 %
36 / 15 | 8 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
28. 9. 2019, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.400
53 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 10. 2019, 11.30 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.530
150 / 11 | 26 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2019, 11.30 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.632
150 / 10 | 65 | 36
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2019, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.001
148 / 15 | 37 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2019, 11.30 | Dunaj Mojmír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.862
150 / 15 | 46 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2020, 11.30 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.002
94 / 15 | 21 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 1. 2020, 11.30 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.260
141 / 6 | 89 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 1. 2020, 11.30 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
23.500
119 / 15 | 30 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2020, 10.15 | Sedláček Radek | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
7.932
150 / 5 | 53 | 42
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2020, 11.45 | Mirga Martin | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
30.002
115 / 15 | 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2020, 15.00 | Slaměník Radek | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
7.662
108 / 9 | 43 | 37
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2020, 16.30 | Vedral Martin | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
12.000
134 / 15 | 39 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 1. 2020, 10.00 | Hambálek Vladimír | 7. MČR KÁDR 52/1 MS
8.930
150 / 9 | 43 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2020, 11.30 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2500 / 7 | 13271.42
125.00
100.00000000 %
250 / 5 | 132
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2019, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
50.002
250 / 2 | 128
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
125.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
213328 / 157 | 13221.19
40.00
84.25320000 %
200 / 6 | 124
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2018, 10.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
200 / 10 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
20.002
200 / 10 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
20.002
200 / 5 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
40.002
200 / 8 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
123 / 15 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.200
200 / 6 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2018, 10.00 | Führlinger Patrik | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
200 / 9 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 10.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
149 / 15 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.932
0 / 1 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
00
200 / 13 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 13.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
15.382
200 / 12 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 10.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.661
141 / 6 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
23.500
200 / 8 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 10.00 | Frieda Jan | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
25.002
200 / 8 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 12.00 | Both Michael | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
25.002
153 / 5 | 121
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 16.00 | Ráček Milan | 65. MČR KÁDR 52/2 MS
30.600
200 / 7 | 132
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
28.571
200 / 6 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
33.332
30 / 1 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 09.00 | Dvořáček Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
30.000
100 / 4 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 14.00 | Ráček Milan | 2. MČR TROJBOJ MS
25.001
32 / 2 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 17.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
16.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201495 / 248 | 386.02
16.66
80.81080000 %
91 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2018, 16.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.062
100 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 14.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.332
65 / 15 | 25
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.330
95 / 15 | 23
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 14.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.332
45 / 10 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.500
81 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 16.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.402
100 / 12 | 31
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2018, 14.00 | Soušek Michal | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.332
51 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 14.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.400
56 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.730
100 / 11 | 30
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 14.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
80 / 12 | 34
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 16.00 | Dvořáček Jan | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.660
94 / 15 | 23
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 22.00 | Stareček Vladimír | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.260
45 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 12.00 | Sedláček Radek | 26. MČR JEDNOBAND MS
3.000
71 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 17.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.732
100 / 11 | 36
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 16.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.092
80 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 16.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.332
91 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.062
50 / 5 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
10.002
50 / 7 | 18
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 15.00 | Ráček Milan | 2. MČR TROJBOJ MS
7.142
50 / 3 | 38
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 18.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
16.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18442 / 477 | 110.926
1.500
89.29290000 %
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 17.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.7892
30 / 31 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.9672
16 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
1.0660
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 17.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.7002
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 18.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.8102
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.8332
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 17.00 | Mikurda Dalibor | SM 3B 1. Třída
1.2502
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 18.00 | Frgala Vítězslav | SM 3B 1. Třída
1.1112
29 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2019, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. Třída
0.7630
30 / 20 | 11
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 10.00 | Najzar Petr | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.5002
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.8662
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 15.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.3042
30 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 16.00 | Koky Dušan | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.2002
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 17.30 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5660
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 18.30 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
1.2502
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 11.00 | Dvořáček Jan | 2. MČR TROJBOJ MS
0.5331
11 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 16.00 | Ráček Milan | 2. MČR TROJBOJ MS
0.7332
7 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 19.00 | Hájek Radovan | 2. MČR TROJBOJ MS
0.7770

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121470 / 137 | 7210.72
25.00
81.66670000 %
150 / 6 | 62
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 9. 2018, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
150 / 7 | 48
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 10. 2018, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
21.422
104 / 10 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2018, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.400
137 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 11. 2018, 12.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.132
57 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 12. 2018, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.800
95 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 12. 2018, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.330
126 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 12. 2018, 12.00 | Soušek Michal | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.402
150 / 9 | 72
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2019, 12.00 | Musil Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
16.662
150 / 11 | 53
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 1. 2019, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.632
70 / 7 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 2. 2019, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.000
131 / 15 | 42
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 2. 2019, 15.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.732
150 / 12 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 3. 2019, 12.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142725 / 85 | 20032.05
200.00
93.96550000 %
200 / 10 | 79
Malý stůl: Volná hra
14. 9. 2017, 17.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
20.002
250 / 6 | 180
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
41.662
200 / 1 | 200
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2017, 17.00 | Konieczný Miroslav | SM TD 1. Třída
200.002
200 / 5 | 182
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2017, 17.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
40.002
250 / 10 | 97
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2017, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
25.002
200 / 3 | 112
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2017, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
66.662
200 / 1 | 200
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2017, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
200.002
200 / 2 | 197
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2017, 17.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
100.002
200 / 15 | 51
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2018, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
13.332
200 / 4 | 143
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2018, 17.00 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
50.002
200 / 4 | 104
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2018, 17.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
50.002
200 / 8 | 120
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2018, 17.00 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
25.002
200 / 12 | 50
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2018, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
16.662
25 / 4 | 12
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2018, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
6.250

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
212673 / 185 | 14214.44
75.00
87.06840000 %
150 / 11 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 9. 2017, 18.10 | Kocián Jan | SM TD 1. Třída
13.632
200 / 9 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
22.222
150 / 11 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2017, 18.10 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
13.632
150 / 5 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2017, 18.10 | Kolder Milan | SM TD 1. Třída
30.002
31 / 5 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 10.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.200
150 / 7 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2017, 18.10 | Antoni Jiří | SM TD 1. Třída
21.422
33 / 4 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2017, 18.10 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
8.250
150 / 9 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2017, 18.10 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
16.662
132 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2018, 18.10 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
6.602
150 / 5 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2018, 18.10 | Majewski Václav | SM TD 1. Třída
30.002
150 / 13 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2018, 18.10 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
11.532
145 / 15 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.660
150 / 2 | 142
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2018, 18.10 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
75.002
150 / 11 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2018, 18.10 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
13.632
112 / 14 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2018, 18.10 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
8.000
100 / 10 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 10.00 | Peter Jaroslav | Krajsky přebor Kádr52/2
10.002
100 / 4 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 13.00 | Hájek Jiří | Krajsky přebor Kádr52/2
25.002
100 / 10 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 15.00 | Ševeček Milan | Krajsky přebor Kádr52/2
10.002
100 / 3 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 16.00 | Kováč Aladar | Krajsky přebor Kádr52/2
33.332
120 / 11 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 18.00 | Venglář Pavel | Krajsky přebor Kádr52/2
10.902
150 / 6 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 5. 2018, 20.00 | Andrejovský Robert | Krajsky přebor Kádr52/2
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181034 / 256 | 224.03
7.50
78.33330000 %
60 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 9. 2017, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1. Třída
3.752
61 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 14.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.062
60 / 12 | 22
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2017, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
5.002
60 / 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2017, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
4.612
59 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.930
60 / 8 | 22
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2017, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
7.502
31 / 8 | 16
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2017, 19.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1. Třída
3.870
56 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2017, 19.00 | Dunaj Radim | SM TD 1. Třída
2.802
60 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2018, 19.00 | Schoffer Bruno | SM TD 1. Třída
3.332
51 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2018, 19.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1. Třída
4.250
60 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2018, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
3.002
100 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 16.00 | Coufal Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
60 / 8 | 20
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2018, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD 1. Třída
7.502
56 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2018, 19.00 | Grosoš Jan | SM TD 1. Třída
2.802
33 / 10 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2018, 18.00 | Bača Miroslav | 25. MČR JEDNOBAND MS
3.300
64 / 14 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2018, 22.00 | Ráček Milan | 25. MČR JEDNOBAND MS
4.570
43 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 12.00 | Stareček Pavel | 25. MČR JEDNOBAND MS
2.860
60 / 17 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2018, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1. Třída
3.521

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9237 / 311 | 60.762
1.500
87.77780000 %
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 17.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. Třída
0.5250
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. Třída
0.7252
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2018, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
1.5002
18 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.4860
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.7000
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.9091
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.00 | Kubiš Peter | SM 3B 1. Třída
0.7252
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 15.00 | Kováč Juraj | SM 3B 1. Třída
0.9092
22 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 16.00 | Švejda Branislav | SM 3B 1. Třída
0.7850

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1150 / 12 | 5212.50
12.50
100.00000000 %
150 / 12 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 3. 2018, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.502

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91605 / 60 | 19726.75
100.00
89.16670000 %
200 / 6 | 158
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2016, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM TD 1.třída
33.332
200 / 2 | 197
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2016, 17.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
100.002
200 / 10 | 141
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2016, 17.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
20.002
200 / 3 | 161
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2017, 17.00 | Kolder Milan | SM TD 1.třída
66.662
200 / 8 | 121
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2017, 17.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
25.002
200 / 8 | 61
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2017, 18.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
25.001
5 / 1 | 5
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2017, 17.00 | Musil Jan | SM TD 1.třída
5.000
200 / 12 | 154
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2017, 17.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
16.662
200 / 10 | 86
Malý stůl: Volná hra
4. 5. 2017, 17.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
20.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91127 / 111 | 4410.15
35.50
83.48150000 %
150 / 17 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2016, 18.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
8.822
150 / 9 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2016, 18.00 | Andrejovský Robert | SM TD 1.třída
16.662
121 / 14 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2016, 18.00 | Ostruszka Petr | SM TD 1.třída
8.640
150 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2017, 18.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
10.002
132 / 12 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2017, 18.00 | Vaněk Petr | SM TD 1.třída
11.000
53 / 6 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2017, 19.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
8.830
71 / 2 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2017, 18.00 | Musil Jan | SM TD 1.třída
35.500
150 / 18 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2017, 18.00 | Humeňanský František | SM TD 1.třída
8.332
150 / 18 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2017, 18.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
8.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9473 / 135 | 283.50
5.00
87.59260000 %
32 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2016, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1.třída
1.600
60 / 13 | 18
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2016, 19.00 | Cibulka Jan | SM TD 1.třída
4.612
60 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2016, 19.00 | Kováč Aladar | SM TD 1.třída
5.002
60 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2017, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
3.752
60 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2017, 19.00 | Ševeček Milan | SM TD 1.třída
3.002
60 / 13 | 28
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2017, 20.00 | Majewski Václav | SM TD 1.třída
4.611
37 / 8 | 15
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2017, 19.00 | Musil Jan | SM TD 1.třída
4.620
44 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2017, 19.00 | Gavelek Josef | SM TD 1.třída
2.202
60 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
4. 5. 2017, 19.00 | Antoni Jiří | SM TD 1.třída
4.612

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143963 / 61 | 30064.96
300.00
94.35710000 %
300 / 5 | 208
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
60.002
300 / 7 | 192
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2008, 13.00 | Plaček Robert | 2. liga B
42.852
300 / 8 | 100
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
37.502
300 / 3 | 124
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2008, 13.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
100.002
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2008, 13.00 | Knap Josef | 2. liga B
300.002
300 / 2 | 287
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2008, 10.00 | Kopl Josef | 2. liga B
150.002
300 / 3 | 184
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2008, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
100.002
300 / 4 | 137
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2009, 13.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
75.002
300 / 6 | 165
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2009, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
50.002
300 / 4 | 221
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2009, 10.00 | Šotola Marek st. | 2. liga B
75.002
300 / 2 | 233
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2009, 14.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
150.002
63 / 2 | 63
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
31.500
300 / 7 | 138
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2009, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
42.852
300 / 7 | 105
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2009, 13.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
42.852

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142693 / 176 | 10115.30
28.57
96.17860000 %
200 / 13 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2008, 10.00 | Ocásek Jiří | 2. liga B
15.382
200 / 7 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2008, 13.00 | Kopečný Radek | 2. liga B
28.572
121 / 12 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
10.080
200 / 8 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2008, 13.00 | Čabla František | 2. liga B
25.002
200 / 10 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2008, 13.00 | Filip Antonín | 2. liga B
20.002
200 / 12 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2008, 10.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
16.662
200 / 12 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2008, 10.00 | Barbořík Jiří | 2. liga B
16.662
172 / 20 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2009, 13.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
8.602
200 / 17 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2009, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
11.762
200 / 14 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2009, 10.00 | Provazník Jan | 2. liga B
14.282
200 / 13 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2009, 14.00 | Kopl Josef | 2. liga B
15.382
200 / 14 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
14.282
200 / 9 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2009, 10.00 | Vágner Jiří | 2. liga B
22.222
200 / 15 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2009, 13.00 | Schoffer Bruno | 2. liga B
13.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191267 / 307 | 314.12
13.33
86.66210000 %
60 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Večeřa Petr | Open turnaj oblasti 1B
3.002
68 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Držík Jan | Open turnaj oblasti 1B
3.402
80 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kolder Milan | Open turnaj oblasti 1B
5.332
65 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Procházka Zdeněk | Open turnaj oblasti 1B
3.250
60 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Neckář Tomáš | Open turnaj oblasti 1B
4.002
44 / 8 | 16
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | 2. liga B
5.500
64 / 10 | 17
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2008, 13.00 | Kopečný Radek | 2. liga B
6.400
77 / 18 | 21
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2008, 10.00 | Litterbach David | 2. liga B
4.270
69 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2008, 13.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
3.452
80 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2008, 13.00 | Vala Miroslav | 2. liga B
4.701
80 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2008, 10.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
5.332
51 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
2.680
80 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2009, 13.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
5.712
27 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2009, 13.00 | Filip Antonín | 2. liga B
1.800
42 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2009, 10.00 | Šotola Marek st. | 2. liga B
2.102
80 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2009, 14.00 | Kopl Josef | 2. liga B
4.002
80 / 18 | 17
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 2. liga B
4.442
80 / 17 | 20
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2009, 10.00 | Pernecký Jan | 2. liga B
4.702
80 / 6 | 31
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2009, 13.00 | Kuchař Karel | 2. liga B
13.332

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143880 / 88 | 39444.09
200.00
69.28570000 %
400 / 11 | 121
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2006, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
36.362
38 / 6 | 28
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2006, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
6.330
400 / 2 | 394
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2006, 13.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
200.002
122 / 8 | 37
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
15.250
26 / 2 | 25
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
13.000
400 / 6 | 269
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2006, 11.00 | Hyšperský Jindř. | 1. liga B
66.662
400 / 5 | 236
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
80.002
400 / 17 | 185
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2007, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
23.522
400 / 2 | 386
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2007, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
200.002
400 / 18 | 115
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2007, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
22.222
400 / 4 | 360
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2007, 10.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
100.002
400 / 5 | 189
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2007, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
80.001
94 / 2 | 77
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
47.000
0
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162932 / 201 | 11914.58
62.50
73.30000000 %
250 / 18 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2006, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
13.882
47 / 5 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2006, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
9.400
250 / 11 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2006, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
22.722
250 / 19 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2006, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
13.151
250 / 18 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2006, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
13.881
250 / 9 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2006, 11.00 | Hyšperský Jindř. | 1. liga B
27.772
250 / 4 | 119
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
62.502
164 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2007, 13.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
8.200
244 / 18 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2007, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
13.550
146 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
7.302
250 / 14 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2007, 10.00 | Knap Josef | 1. liga B
17.852
123 / 13 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2007, 13.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
9.460
130 / 13 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 13.00 | Majewski Václav | 1. liga B
10.000
0
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
0
186 / 13 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Dostál Martin | MČR Senioři, KÁDR 52/2
14.300
142 / 6 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 5. 2007, 00.00 | Andrejovský Miroslav | MČR Senioři, KÁDR 52/2
23.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141223 / 233 | 305.24
8.57
72.79760000 %
58 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2006, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
2.900
120 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2006, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
8.002
120 / 17 | 23
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2006, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
7.052
43 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
2.680
120 / 14 | 28
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2006, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
8.572
105 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2006, 11.00 | Hyšperský Jindř. | 1. liga B
5.252
86 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
4.300
108 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2007, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
6.000
81 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2007, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
4.050
100 / 20 | 30
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
5.002
120 / 17 | 25
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2007, 10.00 | Knap Josef | 1. liga B
7.052
97 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2007, 13.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
4.852
65 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
4.060
0
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
0

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
124161 / 65 | 40064.01
400.00
86.68750000 %
400 / 8 | 216
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2005, 09.00 | Pejcha Ota | 1.LIGA B
50.002
400 / 3 | 298
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2005, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
133.332
400 / 8 | 291
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2005, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
50.002
179 / 10 | 115
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2005, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
17.900
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2005, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
400.002
179 / 4 | 164
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2006, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
44.750
333 / 11 | 207
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2006, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
30.270
400 / 6 | 243
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2006, 10.00 | Pejcha Ota | 1.LIGA B
66.662
400 / 3 | 258
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2006, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
133.331
270 / 4 | 146
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2006, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
67.500
400 / 2 | 400
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2006, 10.00 | Pešan Vlastimil | 1.LIGA B
200.002
400 / 5 | 203
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2006, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
80.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163234 / 172 | 10318.80
41.66
82.70000000 %
182 / 18 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2005, 09.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
10.110
227 / 12 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2005, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
18.910
250 / 10 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2005, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
25.001
180 / 10 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2005, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
18.000
250 / 12 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2005, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
20.832
62 / 8 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2006, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
7.750
250 / 16 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2006, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
15.622
246 / 14 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2006, 10.00 | Pejcha Ota | 1.LIGA B
17.570
250 / 6 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2006, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
41.662
84 / 5 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2006, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
16.800
250 / 10 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2006, 10.00 | Pešan Vlastimil | 1.LIGA B
25.002
250 / 18 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2006, 10.00 | Háva Miloš | 1.LIGA B
13.882
753 / 33 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2006, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství ČR (Prostějov)
22.812

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121058 / 201 | 495.26
9.23
73.47220000 %
84 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2005, 09.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
4.200
79 / 19 | 27
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2005, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
4.150
120 / 13 | 49
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2005, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
9.232
45 / 9 | 13
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2005, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
5.000
99 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
4.950
120 / 16 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2006, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
7.501
65 / 16 | 23
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2006, 10.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
4.060
104 / 19 | 24
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2006, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
5.470
57 / 12 | 16
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2006, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
4.750
120 / 17 | 22
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2006, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
7.052
107 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2006, 10.00 | Rybák Jiří | 1.LIGA B
5.352
58 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2006, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
2.900

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
186344 / 60 | 500105.73
500.00
91.33930000 %
400 / 4 | 342
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2004, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
100.002
358 / 3 | 174
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2004, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
119.330
400 / 5 | 253
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2004, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
80.002
400 / 8 | 229
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2004, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
50.002
400 / 2 | 243
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2004, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
200.002
400 / 2 | 400
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
200.002
400 / 3 | 189
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
133.331
400 / 8 | 117
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2005, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
50.002
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2005, 10.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
400.002
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2005, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
400.001
400 / 2 | 359
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2005, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
200.002
24 / 7 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2005, 12.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
3.420
400 / 3 | 378
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2005, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
133.332
333 / 4 | 204
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2005, 16.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
83.250
1229 / 7 | 500
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2005, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství republiky (BC PORUBA)
175.574

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142611 / 145 | 12318.00
50.00
74.60000000 %
250 / 15 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2004, 13.00 | Führlinger Patrik | 1.LIGA B
16.662
98 / 8 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2004, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
12.250
207 / 16 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2004, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
12.930
250 / 5 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2004, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
50.002
250 / 18 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2004, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
13.882
250 / 13 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
19.232
102 / 10 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
10.200
250 / 12 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2005, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
20.832
240 / 12 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2005, 10.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
20.000
250 / 8 | 123
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2005, 10.00 | Ziogas Janis | 1.LIGA B
31.252
250 / 8 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2005, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
31.252
72 / 11 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2005, 12.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
6.540
134 / 6 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2005, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
22.330
8 / 3 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2005, 16.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
2.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141062 / 213 | 604.98
7.50
65.27350000 %
120 / 16 | 45
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2004, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
7.502
120 / 17 | 60
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2004, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
7.052
37 / 11 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2004, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
3.360
109 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
5.452
104 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2004, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
5.200
105 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2004, 10.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
5.252
34 / 8 | 24
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
4.250
86 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2005, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
4.300
90 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2005, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
4.502
74 / 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2005, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
5.690
107 / 18 | 43
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2005, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
5.940
18 / 8 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2005, 12.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
2.250
6 / 6 | 3
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2005, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
1.000
52 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2005, 16.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
3.250

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
155470 / 81 | 47967.53
200.00
86.79170000 %
400 / 6 | 203
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2003, 10.00 | Domanský Jiří | 1.LIGA B
66.662
400 / 11 | 128
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2003, 13.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
36.362
3 / 1 | 3
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2003, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
3.000
400 / 5 | 265
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2003, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
80.002
180 / 5 | 110
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2004, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
36.000
400 / 2 | 301
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2004, 10.00 | Frgal Alois | 1.LIGA B
200.002
400 / 5 | 287
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2004, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
80.002
400 / 3 | 374
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
133.332
400 / 10 | 323
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2004, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
40.002
383 / 7 | 343
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2004, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
54.710
1304 / 16 | 479
Malý stůl: Volná hra
24. 4. 2004, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství republiky (Olomouc)
81.504
400 / 3 | 273
Malý stůl: Volná hra
8. 5. 2004, 13.00 | Landa Josef | MR-SEMIFIN
133.332
400 / 7 | 309
Malý stůl: Volná hra
9. 5. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | MR-FINÁLE
57.142

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101993 / 99 | 12220.13
83.33
85.70000000 %
156 / 12 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2003, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
13.000
250 / 8 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2003, 13.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
31.252
250 / 3 | 122
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2003, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
83.332
123 / 10 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2003, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
12.300
185 / 18 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2004, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
10.270
250 / 14 | 105
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2004, 10.00 | Frgal Alois | 1.LIGA B
17.852
250 / 8 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2004, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
31.252
250 / 18 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
13.882
279 / 8 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2004, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství republiky (Poruba)
34.870

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121090 / 231 | 554.71
7.05
75.95820000 %
81 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2003, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
4.052
108 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2003, 13.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
5.402
120 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2003, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
7.051
102 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2003, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
5.102
73 / 18 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2004, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
4.050
109 / 20 | 55
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2004, 10.00 | Frgal Alois | 1.LIGA B
5.452
102 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2004, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
5.360
50 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
2.940
96 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2004, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
4.800
92 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2004, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
4.602
100 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2004, 13.00 | Landa Josef | MR-SEMIFIN
5.002
57 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2004, 10.00 | Hyšperský Jindř. | MR-FINÁLE
2.850

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
124995 / 58 | 101186.12
500.00
89.10710000 %
95 / 10 | 33
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
9.500
400 / 5 | 213
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2002, 13.00 | Mirga Martin | 1.LIGA B
80.002
400 / 2 | 261
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2003, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
200.002
400 / 6 | 375
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2003, 10.00 | Pochylý Otto | 1.LIGA B
66.662
400 / 8 | 201
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2003, 13.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
50.001
400 / 8 | 122
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2003, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
50.002
400 / 6 | 184
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2003, 13.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
66.662
2500 / 13 | 1011
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2003, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství republiky (Ústí nad Labem)
192.3010

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
133094 / 101 | 19430.63
62.50
93.02860000 %
250 / 7 | 138
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
35.712
250 / 15 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
16.662
250 / 8 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2003, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
31.252
250 / 12 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2003, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
20.832
250 / 4 | 114
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2003, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
62.501
128 / 9 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2003, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
14.220
250 / 8 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2003, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
31.252
1466 / 38 | 194
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 5. 2003, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství republiky (Kimex Havířov)
38.578

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7633 / 123 | 475.14
10.00
75.35710000 %
70 / 11 | 22
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
6.360
85 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
4.250
72 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2003, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
3.600
100 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2003, 10.00 | Pochylý Otto | 1.LIGA B
5.002
120 / 12 | 47
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2003, 13.00 | Both Michael | 1.LIGA B
10.002
77 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2003, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
3.850
109 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2003, 13.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
5.452

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5141 / 177 | 80.796
1.081
0
40 / 56 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Cebula Tomáš | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
0.7142
101 / 121 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství republiky (Billard Brno)
0.8342

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102250 / 37 | 39760.81
133.33
56.25000000 %
11 / 1 | 11
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2001, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
11.000
314 / 6 | 216
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2001, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
52.330
400 / 3 | 263
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2001, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
133.332
105 / 4 | 65
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2001, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
26.250
15 / 1 | 15
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2001, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
15.000
162 / 3 | 155
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
54.000
400 / 3 | 395
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2002, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
133.332
400 / 3 | 397
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2002, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
133.332
400 / 7 | 205
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
57.142
43 / 6 | 19
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
7.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102015 / 121 | 9716.65
35.71
80.60000000 %
215 / 10 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2001, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
21.500
250 / 16 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2001, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
15.622
160 / 9 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2001, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
17.770
132 / 16 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2001, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
8.250
111 / 4 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2001, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
27.750
250 / 7 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
35.712
250 / 15 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2002, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
16.662
250 / 12 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2002, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
20.831
250 / 17 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2002, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
14.702
147 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2002, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
9.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101093 / 190 | 435.75
8.57
92.39220000 %
93 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2001, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
4.650
120 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2001, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
6.002
107 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2001, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
5.352
118 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2001, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
6.210
120 / 18 | 25
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2001, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
6.662
93 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2002, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
4.652
120 / 19 | 27
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2002, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
6.312
86 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2002, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
4.300
120 / 14 | 43
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2002, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
8.572
116 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2002, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
5.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
260 / 76 | 40.789
0.833
100.00000000 %
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2002, 13.00 | Kolder Milan | "SM/3B-""B"""
0.7502
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2002, 15.00 | Slezák Jan | "SM/3B-""B"""
0.8332

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102530 / 42 | 40060.23
400.00
63.25000000 %
128 / 4 | 93
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2000, 13.00 | Boháč Martin | 1.LIGA B
32.000
299 / 9 | 103
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2000, 10.00 | Litterbach David | 1.LIGA B
33.220
400 / 7 | 233
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2000, 13.00 | Mladenka Božetěch | 1.LIGA B
57.142
1 / 2 | 1
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2000, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
0.500
400 / 3 | 275
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2000, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
133.332
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2000, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
400.002
400 / 2 | 400
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2001, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
200.002
96 / 1 | 96
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2001, 10.00 | Bláha Milan | 1.LIGA B
96.000
6 / 3 | 4
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2001, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
2.000
400 / 10 | 196
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2001, 13.00 | Majewski Václav | 1.LIGA B
40.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173086 / 152 | 18520.30
40.00
71.68000000 %
250 / 11 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2000, 13.00 | Gulík Lukáš | 1.LIGA B
22.722
147 / 10 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2000, 10.00 | Bláha Milan | 1.LIGA B
14.700
250 / 8 | 115
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2000, 13.00 | Mladenka Božetěch | 1.LIGA B
31.252
188 / 9 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2000, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
20.880
250 / 7 | 110
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2000, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
35.712
83 / 8 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2000, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
10.370
174 / 7 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2001, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
24.850
250 / 11 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2001, 10.00 | Litterbach David | 1.LIGA B
22.722
149 / 6 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2001, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
24.830
51 / 6 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2001, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
8.500
1294 / 69 | 185
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 6. 2001, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor SM (Severomoravská oblast)
18.7512

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9926 / 170 | 605.44
9.23
90.37360000 %
86 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2000, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
4.302
120 / 13 | 52
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2000, 13.00 | Mladenka Božetěch | 1.LIGA B
9.232
80 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2000, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
4.000
107 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2000, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
5.352
116 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2000, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
5.802
120 / 16 | 60
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2001, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
7.502
297 / 61 | 27
Malý stůl: Jednoband
19. 6. 2001, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor SM (Severomoravská oblast)
4.864

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9316 / 383 | 100.825
1.080
98.75000000 %
38 / 41 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2000, 13.00 | Boháč Martin | 1.LIGA B
0.9260
40 / 45 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2001, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
0.8882
40 / 41 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2001, 10.00 | Litterbach David | 1.LIGA B
0.9752
40 / 50 | 10
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2001, 13.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
0.8001
60 / 97 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Cebula Tomáš | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
0.6184
98 / 109 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2001, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství ČR - seniorů (Billard Brno)
0.8992

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
195631 / 74 | 40076.09
400.00
82.23210000 %
400 / 3 | 204
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 1999, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
133.332
400 / 2 | 283
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 1999, 13.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
200.001
400 / 9 | 216
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 1999, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
44.442
400 / 7 | 150
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 1999, 10.00 | Horna Jiří | 1.LIGA B
57.142
400 / 5 | 388
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1999, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
80.002
400 / 6 | 147
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 1999, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
66.662
111 / 3 | 57
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2000, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
37.000
400 / 3 | 386
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2000, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
133.332
400 / 2 | 370
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2000, 10.00 | Blahoušek Jiří | 1.LIGA B
200.002
245 / 4 | 123
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2000, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
61.250
244 / 3 | 228
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2000, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
81.330
400 / 2 | 220
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2000, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
200.002
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2000, 14.00 | Špulák Jaromír | FINÁLE MR
400.002
5 / 1 | 5
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2000, 10.00 | Andrejovský Miroslav | FINÁLE MR
5.000
1026 / 23 | 396
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2000, 00.00 | Cebula Tomáš | Mistrovství ČR seniorů (Kulečník Prostějov)
44.604

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142976 / 144 | 12120.66
31.25
85.02860000 %
250 / 9 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 1999, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
27.771
222 / 8 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 1999, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
27.750
250 / 13 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 1999, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
19.232
250 / 18 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 1999, 10.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA B
13.882
250 / 8 | 121
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 1999, 10.00 | Pavlík Karel | 1.LIGA B
31.252
250 / 11 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 1999, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
22.722
250 / 10 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2000, 10.00 | Gulík Lukáš | 1.LIGA B
25.001
250 / 10 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2000, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
25.001
250 / 18 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2000, 10.00 | Blahoušek Jiří | 1.LIGA B
13.882
250 / 13 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2000, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
19.232
172 / 11 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2000, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
15.630
46 / 3 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2000, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
15.330
250 / 10 | 119
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2000, 14.00 | Mikolášek Aleš | FINÁLE MR
25.002
36 / 2 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2000, 10.00 | Andrejovský Miroslav | FINÁLE MR
18.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12846 / 196 | 414.31
6.15
63.35660000 %
81 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 1999, 10.00 | Schneider Pavel | 1.LIGA B
4.052
64 / 15 | 41
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 1999, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
4.260
42 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2000, 10.00 | Gulík Lukáš | 1.LIGA B
2.800
102 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2000, 10.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
5.102
92 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2000, 14.00 | Špulák Jaromír | FINÁLE MR
5.410
72 / 12 | 25
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2000, 10.00 | Onderka Heřman | FINÁLE MR
6.000
393 / 97 | 33
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2000, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor SM (Severomoravská oblast)
4.056

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14262 / 361 | 70.725
1.025
89.07100000 %
40 / 50 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 11. 1999, 10.00 | Blahoušek Jiří | 1.LIGA B
0.8002
25 / 50 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2000, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 1.LIGA B
0.5002
38 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2000, 10.00 | Držík Jan | 1.LIGA B
0.7602
20 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2000, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
0.6060
40 / 39 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2000, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
1.0252
99 / 139 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2000, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor SM (Severomoravská oblast)
0.7124

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
207287 / 80 | 43291.08
300.00
87.37290000 %
400 / 6 | 213
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 1998, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
66.662
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 1998, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 2.LIGA B
300.002
400 / 8 | 325
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1998, 10.00 | Pernecký Jan | 1.LIGA B
50.002
400 / 4 | 237
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1998, 14.00 | Boháč Martin | 1.LIGA B
100.002
400 / 11 | 186
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 1998, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
36.362
222 / 4 | 124
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 1998, 16.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
55.500
228 / 4 | 181
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 1998, 11.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
57.000
400 / 2 | 398
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 1998, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
200.002
400 / 4 | 340
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 1999, 10.00 | Keluc Otto | 1.LIGA B
100.002
400 / 4 | 244
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 1999, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
100.002
400 / 4 | 173
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 1999, 16.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
100.002
400 / 7 | 378
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 1999, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
57.142
400 / 2 | 400
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 1999, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
200.002
5 / 2 | 3
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 1999, 14.00 | Walach Ladislav | FINÁLE MR
2.500
400 / 2 | 280
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 1999, 10.00 | Hovorka Štěpán | FINÁLE MR
200.002
2132 / 15 | 432
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 1999, 00.00 | Cebula Tomáš | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (SK PŘEROV)
142.135

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
204225 / 246 | 9717.17
40.00
87.16220000 %
127 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 1998, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
6.350
200 / 7 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 1998, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
28.572
250 / 19 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1998, 10.00 | Paprskář Milan | 1.LIGA B
13.152
250 / 9 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 1998, 14.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
27.772
250 / 12 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 1998, 10.00 | Horna Jiří | 1.LIGA B
20.832
250 / 12 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 1998, 16.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
20.832
250 / 14 | 95
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 1998, 11.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
17.852
237 / 14 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 1998, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
16.920
250 / 12 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 1999, 10.00 | Keluc Otto | 1.LIGA B
20.832
250 / 13 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 1999, 10.00 | Ott Pavel | 1.LIGA B
19.232
145 / 8 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 1999, 16.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
18.120
219 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 1999, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
14.600
250 / 11 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 1999, 10.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
22.722
47 / 7 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 1999, 14.00 | Špulák Jaromír | FINÁLE MR
6.710
250 / 20 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 1999, 10.00 | Horn Zdeněk | FINÁLE MR
12.502
1000 / 53 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 6. 1999, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor (Severní Morava)
18.865

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5444 / 100 | 394.44
5.35
76.81660000 %
86 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 1998, 10.00 | Keluc Otto | 1.LIGA B
4.302
107 / 20 | 39
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 1998, 10.00 | Horna Jiří | 1.LIGA B
5.352
61 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 1998, 11.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
3.050
86 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 1999, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
4.302
104 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 1999, 10.00 | Kopuletý František | 1.LIGA B
5.202

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
72258 / 55 | 33441.05
100.00
80.64290000 %
400 / 9 | 195
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 1997, 10.00 | Bača Tomáš | 1.LIGA B
44.442
189 / 12 | 134
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 1997, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
15.750
69 / 7 | 28
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 1997, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
9.850
400 / 5 | 233
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 1997, 10.00 | Pernecký Jan | 1.LIGA B
80.002
400 / 7 | 278
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 1997, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
57.142
400 / 11 | 209
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 1998, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
36.362
400 / 4 | 334
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 1998, 10.00 | Keluc Otto | 1.LIGA B
100.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112456 / 199 | 9312.34
20.00
87.94290000 %
244 / 20 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 1997, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
12.202
120 / 10 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 1997, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
12.000
176 / 16 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 1997, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
11.000
249 / 20 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 1997, 10.00 | Barbořík Jiří | 1.LIGA B
12.452
250 / 15 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 1997, 10.00 | Sedláček Ivan | 1.LIGA B
16.662
250 / 19 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 1998, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
13.152
250 / 16 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 1998, 10.00 | Keluc Otto | 1.LIGA B
15.622
917 / 83 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor SMO (SSK VÍTKOVICE)
11.040

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8961 / 212 | 414.53
10.00
78.29100000 %
73 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 1997, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
3.650
58 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 1997, 10.00 | Pernecký Jan | 1.LIGA B
2.900
108 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 1998, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
5.402
100 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 1998, 10.00 | Pernecký Jan | 1.LIGA B
5.002
622 / 132 | 41
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor SMO (KIMEX HAVÍŘOV)
4.710

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7327 / 419 | 80.780
1.208
100.00000000 %
32 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 1997, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
0.6402
33 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 1997, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
0.6602
40 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 1997, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
1.0522
222 / 281 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 5. 1998, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor SMO (KIMEX HAVÍŘOV)
0.7900

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
82019 / 53 | 23138.09
125.00
84.91670000 %
69 / 13 | 30
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 1996, 17.00 | Hrdý Petr | SM-1.
5.300
400 / 12 | 105
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 1996, 10.00 | Humeňanský František | 1.LIGA B
33.332
250 / 4 | 190
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 1997, 17.00 | Hrdý Petr | SM-1.
62.502
300 / 3 | 204
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 1997, 17.00 | Vintrocha František | KVAL.o 2.L
100.002
1000 / 21 | 231
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 1997, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor SMO (BC Ostrava)
47.618

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3481 / 56 | 518.58
10.00
96.20000000 %
150 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 1996, 17.00 | Hrdý Petr | SM-1.
10.002
150 / 16 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 1997, 17.00 | Hrdý Petr | SM-1.
9.372
181 / 25 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 1997, 17.00 | Vintrocha František | KVAL.o 2.L
7.240

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11785 / 234 | 283.35
5.22
83.43750000 %
60 / 22 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 1996, 17.00 | Hrdý Petr | SM-1.
2.722
71 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 1996, 10.00 | Čabla František | 1.LIGA B
3.552
76 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 1. 1997, 17.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA C
3.300
60 / 13 | 19
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 1997, 17.00 | Hrdý Petr | SM-1.
4.612
518 / 156 | 28
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 1997, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor SMO (BC Havířov)
3.326

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
487 / 140 | 60.621
0.875
81.66670000 %
28 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 1997, 17.00 | Stareček Pavel | KVAL.o 2.L
0.8750
21 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 1997, 17.00 | Stareček Pavel | KVAL.o 2.L
0.5670
38 / 71 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 4. 1997, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor SMO (Vítkovice)
0.5350

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3705 / 20 | 29235.25
100.00
70.50000000 %
300 / 3 | 249
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 1995, 17.00 | Prchlík František | 2.LIGA C
100.002
300 / 4 | 292
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 1995, 17.00 | Vintrocha František | 2.LIGA C
75.002
105 / 13 | 58
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 1996, 10.00 | Janeczko Valter | 1.LIGA B
8.070

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1250 / 17 | 5414.70
14.70
100.00000000 %
250 / 17 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 1996, 10.00 | Andrejovský Jan | 1.LIGA B
14.701

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
130 / 20 | 61.50
1.50
34.09090000 %
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 1996, 10.00 | Andrejovský Jan | 1.LIGA B
1.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
243 / 97 | 30.443
0.489
82.69230000 %
23 / 47 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 9. 1995, 17.00 | Klekner Jaroslav | 2.LIGA C
0.4890
20 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 9. 1995, 17.00 | Matoušek Zdeněk | 2.LIGA C
0.4000

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
183187 / 228 | 17813.97
42.85
70.16670000 %
121 / 14 | 35
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 1995, 17.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA C
8.640
300 / 7 | 178
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 1995, 17.00 | Víta René | 2.LIGA C
42.852
2766 / 207 | 178
Malý stůl: Volná hra
4. 6. 1995, 00.00 | Cebula Tomáš | oblastní soutěže (Severomoravská oblast)
13.3619

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3512 / 75 | 456.82
6.90
85.33330000 %
160 / 24 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 1995, 17.00 | Víta René | 2.LIGA C
6.660
200 / 29 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 1995, 17.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA C
6.892
152 / 22 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 1995, 17.00 | Víta René | 2.LIGA C
6.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
134 / 23 | 61.47
1.47
42.50000000 %
34 / 23 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 1995, 17.00 | Rybák Jiří | 2.LIGA C
1.470