Sibai Fouad

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
26650 / 1116 | 8 | 60.582
0.833
76.47060000 %
16 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 18.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5330
16 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2019, 10.00 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5330
38 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 14.00 | Poláček Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.6332
30 / 60 | 8 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5001
16 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 14.15 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.6402
20 / 24 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 16.45 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.8332
8 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 18.30 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.2661
16 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 11.30 | Aleš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.5330
19 / 60 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 14.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.3160
28 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.4660
39 / 48 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 14.00 | Ráček Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.8120
24 / 44 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 11.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.5450
18 / 30 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 20.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.6000
18 / 30 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 21.15 | Stareček Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.6000
25 / 51 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.4900
38 / 48 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 14.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.7910
40 / 54 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 11.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.7402
24 / 30 | 7 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 18.30 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.8002
19 / 30 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 22.30 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6330
23 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 14.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.3832
23 / 47 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 11.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4890
40 / 55 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 2. 2020, 15.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7272
38 / 60 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 10.00 | Stareček Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6332
17 / 30 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 20.00 | Kubiš Marián | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.5660
21 / 30 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 10.45 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.7001
36 / 60 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 6. 2020, 16.30 | Truhlář Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
38597 / 1048 | 80.569
1.428
64.54050000 %
13 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 14.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3710
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 11.00 | Hrdlička Lubomír | ZS 3B EXTRALIGA
0.5502
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4000
14 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 21.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4820
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 12.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.4802
15 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 14.00 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6002
21 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 16.15 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7002
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 18.45 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.4330
22 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 12.30 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6280
19 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2018, 15.30 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6330
30 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 14.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.7502
18 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 13.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4860
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 16.00 | Nenál Jiří | ZS 3B EXTRALIGA
0.5502
14 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 12.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.3680
17 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 19.45 | Hambálková Irena | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5662
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 12.40 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4000
25 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 19.45 | Dvořáček Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.8922
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 22.15 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.4000
19 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 15.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5580
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 13.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 12.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.3200
20 / 14 | 8
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 14.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
1.4282
25 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 16.15 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.8332
14 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2019, 18.45 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.4660
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2019, 14.00 | Purkyt Tomáš | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.6752
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2019, 11.10 | Purkyt Tomáš | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.3750
12 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 12.00 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.8000
7 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 13.00 | Stambrecht Harro | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.4660
8 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.5330
15 / 14 | 8
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 11.00 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
1.0712
12 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 12.00 | Bača Libor | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.8002
15 / 14 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 13.00 | Marenčák Gustav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
1.0712
11 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 15.00 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.7332
8 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 17.00 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.5330
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 09.45 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.4500
11 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 13.15 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.5502
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 16.00 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.3602
21 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 17.30 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.7000

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31587 / 1055 | 60.556
0.937
61.14580000 %
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 14.15 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.2660
25 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 19.15 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.8332
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 9. 2017, 17.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.9092
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 13.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5250
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.4502
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Kalabis Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.5502
20 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 20.15 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6662
22 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 10.45 | Coufalík Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7332
28 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 13.15 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8480
17 / 24 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 16.15 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.7080
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 16.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.6250
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Přeček Jiří | ZS 3B EXTRALIGA
0.2500
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 11.00 | Kováč Aladar | ZS 3B EXTRALIGA
0.4002
10 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 19.15 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.3570
13 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 21.45 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4330
21 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 12. 2017, 18.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 11.00 | Roček Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 14.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5500
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 11.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Filip Antonín | ZS 3B EXTRALIGA
0.6500
18 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.00 | Všetička Luboš | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
12 / 17 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 10.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.7050
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2018, 16.30 | Walach Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4000
11 / 18 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 14.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6110
22 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 16.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6280
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 13.00 | Koky Dušan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.9372
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 11.00 | Tauterman Vlastislav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 20.30 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.5600
16 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 22.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.5330

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23408 / 778 | 50.524
0.904
60.00000000 %
17 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 14.00 | Ettel Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.7080
17 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 16.00 | Ferahli Engin | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.5860
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 11.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4500
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 19.30 | Hošek Ondřej | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5250
23 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2016, 12.00 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5750
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2016, 15.00 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
13 / 34 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 19.30 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3820
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 15.00 | Škop Pavel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5250
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 13.00 | Vedral Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6502
28 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 14.00 | Váša Marek | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7002
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 18.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3500
11 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 11.00 | Červenka Jiří | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.3662
17 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 13.00 | Švára Libor | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5662
18 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 16.00 | Ziogas Janis | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.6200
4 / 16 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 18.00 | Kohout Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.2500
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 11.00 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4252
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 15.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6000
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2017, 12.00 | Bálek Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6502
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2017, 16.30 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4750
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 19.00 | Filip Antonín | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.3000
19 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 21.00 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.9040
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 13.00 | Andrejovský Robert | VS MČR TROJBAND
0.2660
18 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 17.00 | Ráček Milan | VS MČR TROJBAND
0.7200

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
35590 / 1148 | 60.513
0.794
66.29210000 %
11 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 13.00 | Czech Zenon | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.3660
18 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 14.00 | Hajný David | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.6002
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 10.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5002
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 2015, 14.30 | Krausová Veronika | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4002
26 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 10.00 | Poláček Ladislav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6502
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 13.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4002
23 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 16.00 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6970
8 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 13.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.2662
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 14.00 | Vintrocha Richard | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.4002
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 16.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5332
8 / 23 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 18.00 | Kozák Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.3470
24 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 11.30 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6002
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 13.00 | Poláček Ladislav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4252
14 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 16.00 | Bača Adam | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.5000
13 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 20.00 | Purkyt Tomáš | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4330
20 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 13.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6660
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 17.30 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4502
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 10.00 | Hošek Ondřej | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6252
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 13.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4500
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 16.00 | Tichák Josef | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7002
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2016, 21.00 | Koky Dušan | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.4001
18 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 10.00 | Markup Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.6200
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 13.00 | Váša Marek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4000
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 16.00 | Joch Štěpán | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5500
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 11.30 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5250
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 14.30 | Krausová Veronika | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2000
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 18.00 | Hambálková Irena | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5002
19 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 22.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.7030
1 / 8 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 12.00 | Hájek Radovan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.1250
5 / 17 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 13.00 | Hájek Radovan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.2940
19 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 12.00 | Pešta Martin | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.6332
20 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 13.00 | Hajný David | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.6892
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 16.00 | Purkyt Tomáš | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.4500
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 17.00 | Bílek Rudolf | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.6752
27 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 8. 2016, 18.00 | Purkyt Tomáš | Přebor StČ, ZČ, SČ - 3B VS
0.7940

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32496 / 1163 | 60.426
0.735
57.14290000 %
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 10.00 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3250
9 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2014, 16.00 | Truhlář Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.2250
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 10.00 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5752
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 14.30 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4250
7 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Bílek Rudolf | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.2330
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.3330
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 13.00 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.5502
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 17.30 | Markup Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3750
6 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 19.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.1500
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Bílek Rudolf | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.5332
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Ziogas Janis | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.4332
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.2750
13 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.3420
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.3750
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 10.00 | Tichák Josef | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3750
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2015, 17.30 | Židů Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.3750
25 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 11.30 | Aleš Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.7350
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2015, 17.30 | Váša Marek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.4750
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 2. 2015, 18.00 | Tůma Jakub | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.6002
12 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 2. 2015, 19.00 | Galíček Zdeněk | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.4280
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 11.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.3660
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 15.30 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.5002
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 17.00 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.4750
11 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Korec Jaroslav | VS MČR Trojband
0.4780
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Bílek Rudolf | VS MČR Trojband
0.5332
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Truhlář Jan | VS MČR Trojband
0.4662
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Truhlář Jan | VS MČR Trojband
0.4002
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 11.30 | Ferahli Engin | 3B EXTRALIGA Club Teams - Čechy
0.6252
16 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 10.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.4000
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 12.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.3752
12 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 17.00 | Tůma Jakub | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.3000
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 19.00 | Coufalík Ivo | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.6252

Malý stůl

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
199 / 24 | 144.12
4.12
49.50000000 %
99 / 24 | 14
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 1996, 10.00 | Hanuš Ladislav | Stř.Č-2.
4.120

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1150 / 27 | 195.55
5.55
100.00000000 %
150 / 27 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 1996, 10.00 | Hanuš Ladislav | Stř.Č-2.
5.552

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162299 / 348 | 646.60
11.33
57.47500000 %
170 / 15 | 37
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 1995, 13.00 | Kokoška Karel | ZČ-1.A
11.330
116 / 19 | 28
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 1995, 13.00 | Šilhan Jaroslav | ZČ-1.A
6.100
68 / 14 | 16
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 1995, 13.00 | Coufal Jiří | ZČ-1.A
4.850
73 / 14 | 32
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 1995, 13.00 | Provazník Jan | ZČ-1.A
5.210
146 / 28 | 23
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 1995, 13.00 | Šebek Miroslav | ZČ-1.A
5.210
192 / 27 | 59
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 1995, 18.00 | Vojíř Karel | ZČ-1.A
7.110
125 / 17 | 36
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 1995, 13.00 | Martínek František | ZČ-1.A
7.350
194 / 22 | 41
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 1995, 13.00 | Příhoda Jaroslav | ZČ-1.A
8.810
100 / 15 | 32
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 1995, 13.00 | Vojíř Karel | ZČ-1.A
6.660
113 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 1995, 13.00 | Kocián Josef | ZČ-1.A
5.650
230 / 30 | 42
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 1996, 10.00 | Doutlík Miroslav | ZČ-PROL.A
7.662
51 / 19 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 1996, 10.00 | Kocián Josef | ZČ-PROL.A
2.680
179 / 30 | 36
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 1996, 13.00 | Dvořák Václav | ZČ-PROL.A
5.962
250 / 25 | 64
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 1996, 10.00 | Doutlík Miroslav | ZČ-PROL.A
10.002
139 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 1996, 13.00 | Volf Radek | ZČ-PROL.A
4.630
153 / 23 | 21
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1996, 13.00 | Kafka Jan st. | ZČ-PROL.A
6.650

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111032 / 216 | 344.77
6.71
62.54550000 %
36 / 10 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 1995, 13.00 | Kokoška Karel | ZČ-1.A
3.600
143 / 23 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 1995, 13.00 | Martínek František | ZČ-1.A
6.210
64 / 13 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 1995, 13.00 | Coufal Jiří | ZČ-1.A
4.920
84 / 23 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 1995, 13.00 | Příhoda Jaroslav | ZČ-1.A
3.650
150 / 29 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 1995, 13.00 | Šebek Miroslav | ZČ-1.A
5.171
79 / 24 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 1995, 13.00 | Šilhan Jaroslav | ZČ-1.A
3.290
97 / 16 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 1995, 13.00 | Příhoda Jaroslav | ZČ-1.A
6.060
81 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 1995, 13.00 | Pokorný Ondřej | ZČ-1.A
5.400
129 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 1995, 13.00 | Kocián Josef | ZČ-1.A
4.300
75 / 19 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 1996, 10.00 | Coufal Jiří | ZČ-PROL.A
3.940
94 / 14 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 1996, 13.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-PROL.A
6.710

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13619 / 268 | 252.30
3.33
79.35900000 %
51 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 1995, 13.00 | Váňa Josef | ZČ-1.A
1.700
60 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 1995, 13.00 | Řeřicha Karel | ZČ-1.A
3.152
60 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 1995, 13.00 | Tichý Miloslav | ZČ-1.A
3.152
27 / 11 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 1995, 18.00 | Vojíř Karel | ZČ-1.A
2.450
40 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 1995, 13.00 | Martínek František | ZČ-1.A
2.000
42 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 1995, 13.00 | Příhoda Jaroslav | ZČ-1.A
3.000
24 / 13 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 1995, 13.00 | Pokorný Ondřej | ZČ-1.A
1.840
60 / 18 | 25
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 1995, 13.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-1.A
3.332
37 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 1996, 10.00 | Havelka Jan | ZČ-PROL.A
1.760
60 / 23 | 17
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 1996, 10.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-PROL.A
2.602
50 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 1996, 13.00 | Dvořák Václav | ZČ-PROL.A
2.380
56 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 1996, 10.00 | Doutlík Miroslav | ZČ-PROL.A
1.860
52 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 1996, 13.00 | Volf Radek | ZČ-PROL.A
1.790

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
232 / 87 | 30.367
0.486
72.72730000 %
14 / 50 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 9. 1995, 13.00 | Babický Václav | ZČ-1.A
0.2800
18 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 1996, 13.00 | Kafka Jan st. | ZČ-PROL.A
0.4860