Koky Dušan

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12206 / 532 | 4 | 30.387
0.560
60.58820000 %
13 / 32 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 10.00 | Háva Miloš | ZS 3B I. LIGA
0.4060
8 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 14.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B I. LIGA
0.1600
14 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Szczeponiec Roman | ZS 3B I. LIGA
0.2800
18 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 14.00 | Hajný David | ZS 3B I. LIGA
0.3602
25 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.30 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.5002
12 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 14.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B I. LIGA
0.2400
22 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.30 | Jiříček Petr | ZS 3B I. LIGA
0.4402
14 / 25 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 16.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.5601
8 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 17.00 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.3200
21 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 12.30 | Křístek Martin | ZS 3B I. LIGA
0.4200
24 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 15.30 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4802
27 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.5400

2018/2019

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3125 / 51 | 192.45
3.81
41.66670000 %
25 / 20 | 8
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Szczeponek Pavel | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.250
42 / 11 | 19
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
3.810
58 / 20 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Vaněk Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
2.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30350 / 919 | 50.380
0.652
44.58600000 %
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 10.00 | Ručka Damián | SM 3B ZS D2
0.5752
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 13.00 | Ležák Václav | SM 3B ZS D2
0.3500
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2018, 16.00 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.5752
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2018, 15.30 | Vintrocha Richard | ZS 3B I. LIGA
0.3502
14 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 10. 2018, 12.30 | Stareček Pavel | ZS 3B I. LIGA
0.4820
5 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 17.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.2000
5 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2018, 18.00 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.2000
4 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 10.30 | Dunaj Mojmír | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.1600
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 11.30 | Najzar Petr | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.4002
0
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 13.30 | Ručka Damián | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
2
15 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 15.30 | Šnyta Radek | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.6522
4 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 17.00 | Peter Jaroslav | Přebor severomoravské oblasti 3B ZS
0.2000
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 12. 2018, 13.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B ZS D2
0.5502
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 12. 2018, 16.00 | Karkoška Roman | SM 3B ZS D2
0.3252
7 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 16.00 | Váša Marek | ZS 3B I. LIGA
0.1750
11 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2019, 16.00 | Křístek Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.4400
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2019, 17.00 | Adámek Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.3600
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2019, 15.30 | Líška Antonín ml. | ZS 3B I. LIGA
0.2750
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2019, 12.30 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.3750
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 13.00 | Šnyta Radek | SM 3B ZS D2
0.5002
13 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 14.30 | Bača Miroslav | SM 3B ZS D2
0.5200
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 16.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B ZS D2
0.3750
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 16.00 | Karkoška Roman | SM 3B ZS D2
0.3000
0
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 17.30 | Dvořáček Jan | SM 3B ZS D2
2
14 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 12.30 | Frühauf Roman | ZS 3B I. LIGA
0.3500
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2019, 11.00 | Kafka Jan st. | ZS 3B I. LIGA
0.3250
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2019, 14.30 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.2750
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B I. LIGA
0.4251
16 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 16.00 | Ležák Václav | SM 3B ZS D2
0.5000
0
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2019, 14.30 | Dvořáček Jan | SM 3B ZS D2
2

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4232 / 80 | 192.90
4.45
38.66670000 %
48 / 20 | 15
Závodní stůl: Volná hra
30. 12. 2017, 10.00 | Kolder Milan | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
2.400
89 / 20 | 19
Závodní stůl: Volná hra
30. 12. 2017, 11.15 | Kováč Aladar | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
4.452
45 / 20 | 8
Závodní stůl: Volná hra
30. 12. 2017, 12.30 | Ostruszka Petr | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
2.250
50 / 20 | 9
Závodní stůl: Volná hra
30. 12. 2017, 13.45 | Vaněk Petr | Přebor severomoravské oblasti ZS volná hra
2.500

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4222 / 80 | 272.77
4.60
55.50000000 %
36 / 20 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 10.45 | Žabenský Zbyněk | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.802
92 / 20 | 27
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 11.30 | Ostruszka Petr | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
4.601
71 / 20 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 14.30 | Dunaj Mojmír | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
3.552
23 / 20 | 7
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 2. 2018, 16.45 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS kádr 47/2 jednotlivci
1.150

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10192 / 194 | 100.98
1.85
21.81820000 %
26 / 14 | 5
Závodní stůl: Jednoband
1. 12. 2017, 16.00 | Dvořáček Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.850
15 / 20 | 2
Závodní stůl: Jednoband
1. 12. 2017, 19.20 | Frieda Jan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.750
23 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
1. 12. 2017, 22.40 | Ostruszka Petr | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.150
21 / 20 | 4
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 11.40 | Jaroš Vladimír | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.050
11 / 20 | 2
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 15.00 | Ševeček Milan | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
0.550
23 / 20 | 10
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 18.20 | Žabenský Zbyněk | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.150
27 / 20 | 7
Závodní stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 21.40 | Ručka Damián | ZS 1B VELKÁ CENA | 2. VC 1B VITAL SPORTS
1.352
13 / 20 | 3
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 10.50 | Andrejovský Robert | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.650
9 / 20 | 3
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 11.40 | Kováč Aladar | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
0.450
24 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
28. 4. 2018, 14.10 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti ZS JEDNOBAND jednotlivci
1.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23276 / 839 | 50.329
0.538
34.07410000 %
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2017, 20.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.2800
4 / 24 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 11.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.1660
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.5250
9 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 13.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.2250
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.2660
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
3 / 23 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 20.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.1300
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 11.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.2800
21 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5380
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 13.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
7 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.1750
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 13.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 13.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.2000
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 13.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
9 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 14.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.2250
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 11.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 14.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
5 / 33 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 16.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.1510
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 13.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5250
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 16.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.2750
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 13.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.2250
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 13.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4118 / 59 | 102.00
3.00
19.66670000 %
38 / 20 | 9
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 1. 2018, 10.00 | Ráček Milan | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
1.900
28 / 20 | 7
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 1. 2018, 17.30 | Matyáš Radek | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
1.400
13 / 6 | 4
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 1. 2018, 22.30 | Ziogas Janis | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
2.160
39 / 13 | 10
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 1. 2018, 10.00 | Hošek Ondřej | 27. MČR KÁDR 71/2 ZS
3.000

2016/2017

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6209 / 104 | 132.00
2.60
34.83330000 %
29 / 19 | 5
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Andrejovský Robert | Krajský přebor v K 47/2
1.520
13 / 6 | 13
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Dvořáček Jan | Krajský přebor v K 47/2
2.160
44 / 20 | 9
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Ručka Damián | Krajský přebor v K 47/2
2.200
26 / 20 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Vaněk Petr | Krajský přebor v K 47/2
1.300
45 / 19 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Žabenský Zbyněk | Krajský přebor v K 47/2
2.362
52 / 20 | 8
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kováč Aladar | Krajský přebor v K 47/2
2.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
224 / 26 | 30.92
1.16
20.00000000 %
17 / 20 | 3
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 17.20 | Frieda Jan | VS MČR JEDNOBAND
0.850
7 / 6 | 3
Závodní stůl: Jednoband
18. 11. 2016, 18.40 | Bača Miroslav | VS MČR JEDNOBAND
1.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
652 / 160 | 40.325
0.533
47.27270000 %
15 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 10.00 | Šimíček Lukáš | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.5000
7 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 14.00 | Ferahli Engin | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.2330
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 14.00 | Najzar Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.5332
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2017, 15.00 | Kováč Juraj | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.2660
6 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 10.00 | Křístek Martin | Oblastní přebor jednotlivci
0.2400
0 / 15 | 0
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 13.45 | Stareček Pavel | Oblastní přebor jednotlivci
00

2015/2016

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4127 / 56 | 142.26
5.09
24.42310000 %
56 / 11 | 14
Závodní stůl: Kádr 47/2
26. 2. 2016, 16.00 | Kozák Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
5.090
24 / 15 | 8
Závodní stůl: Kádr 47/2
26. 2. 2016, 20.30 | Hošek Ondřej | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
1.600
24 / 15 | 5
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 2. 2016, 10.00 | Vrabec Martin | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
1.600
23 / 15 | 6
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 2. 2016, 14.45 | Jaroš Vladimír | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
1.530

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33395 / 1067 | 50.370
0.689
46.47060000 %
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 10.00 | Krausová Veronika | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.5000
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2015, 12.00 | Joch Štěpán | VS 3B VELKÁ CENA | 1.VC KLADNO
0.2660
0
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 11.30 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
2
19 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 14.30 | Gazdoš Ivo | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5130
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 10. 2015, 17.30 | Merva Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3752
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 10.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4250
16 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 13.00 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4000
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 16.00 | Nenál Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2500
15 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 11.30 | Stareček Vladimír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4050
0 / 13 | 0
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 16.00 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
00
20 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 11.00 | Chytil Rudolf | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.6892
2 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 14.00 | Markup Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.0660
12 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2016, 21.00 | Sibai Fouad | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.4001
11 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2016, 22.00 | Markup Petr | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.3662
3 / 8 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 12.00 | Bača Miroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.3750
5 / 28 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 2. 2016, 14.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 3. VC HAVÍŘOV
0.1780
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 11.30 | Žilka Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4750
12 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2016, 16.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3070
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 11.30 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
7 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 13.00 | Paprskář Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1750
14 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 16.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3680
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5500
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 16.00 | Kolder Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2500
11 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 10.00 | Šimíček Lukáš | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.3662
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 13.00 | Bača Tomáš | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.5661
15 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2016, 15.00 | Šnyta Radek | Přebor Severní Morava - VS Trojband
0.3750
11 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 19.00 | Bílek Rudolf | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.3920
4 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 21.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.2000
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 13.00 | Ettel Milan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.5662
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 15.00 | Štok Radek | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.4330
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 10.00 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4002
11 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 14.30 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2750
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2016, 16.00 | Kolder Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3250

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12116 / 360 | 30.322
0.500
42.96300000 %
15 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 10.00 | Tůma Jakub | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.5002
11 / 29 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 12.00 | Bača Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.3790
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Truhlář Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.3330
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.4000
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 17.00 | Bača Miroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.3000
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 18.30 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.3000
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 20.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.2000
5 / 11 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.4540
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.4402
5 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Galita Igor | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.2000
7 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Mondšpígl Tomáš | VS MČR Trojband
0.2330
8 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Joch Štěpán | VS MČR Trojband
0.2660

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22272 / 729 | 70.373
0.821
47.71930000 %
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 11.30 | Barbořík Jiří | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3750
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2013, 16.00 | Nenál Jiří | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3252
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2013, 16.00 | Domanský Pavel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.5000
10 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 11.30 | Bača Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2500
18 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2013, 16.00 | Gazdoš Ivo | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.6200
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 13.00 | Domanský Pavel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.5000
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2013, 17.30 | Beneš Karel | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3752
11 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 11.30 | Bača Tomáš | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2890
23 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2013, 16.00 | Gazdoš Ivo | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.8210
9 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2013, 17.00 | Paprskář Milan | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.3000
7 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2013, 18.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 3. OT Havířov
0.3040
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 10.00 | Rypka Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.4000
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 11.30 | Šlechta Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3500
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 13.00 | Rypka Jan | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.2250
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2014, 14.30 | Líška Antonín ml. | EXTRALIGA 3B Club Teams - Morava
0.3500
13 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Přeček Jiří | VS MČR 3B - AKK Brno
0.6190
7 / 30 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Coufalík Ivo | VS MČR 3B - AKK Brno
0.2330
9 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | Stm VS 3b jednotlivci
0.4500
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | Stm VS 3b jednotlivci
0.3000
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2014, 14.00 | Chytil Rudolf | Stm VS 3b jednotlivci
0.3330
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 10.00 | Coufalík Ivo | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.2660
7 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2014, 10.00 | Coufalík Ivo | OPEN TOUR 3B 2013 - 14 | 5. OT Kulečník Prostějov
0.2330

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
550 / 137 | 40.365
0.466
55.55560000 %
3 / 17 | 1
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2012, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor Středomoravské oblasti
0.1760
14 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2012, 09.00 | Ferák Karel | Přebor Středomoravské oblasti
0.4662
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2012, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor Středomoravské oblasti
0.4000
8 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 12.00 | Ostruszka Petr | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.2660
13 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 13.00 | Rybák Jiří | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.4332

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
553 / 205 | 30.258
0.363
0.400
61.62790000 %
9 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Domanský Pavel | Oblatní přebor 3B na VS
0.2570
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Žilka Jan | Oblatní přebor 3B na VS
0.2752
12 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 10.00 | Markup Petr | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.3630
10 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 10.00 | Czech Zenon | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.2002
11 / 47 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2011, 18.00 | Přeček Jiří | Kvalifikace pro 1. Grand prix v trojbandu
0.2340

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7124 / 356 | 50.348
0.516
0.681
112.72730000 %
16 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 10.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.3200
24 / 75 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 10.00 | Kružlic Robert | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.3202
17 / 44 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2010, 10.00 | Ferahli Engin | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu
0.3860
0
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
2
32 / 62 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Křístek Martin | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.5162
11 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.2200
24 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2010, 10.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix v trojbandu
0.3200

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
240 / 82 | 30.487
0.593
0.714
142.85710000 %
21 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 08.00 | Czech Zenon | 1. Grand Prix v trojbandu
0.4202
19 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 12.00 | Hudák Jan | 1. Grand Prix v trojbandu
0.5930

2008/2009

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
238 / 20 | 101.90
2.20
25.33330000 %
22 / 10 | 6
Závodní stůl: Kádr 47/1
27. 3. 2009, 16.00 | Dostál Jiří | Mistrovství ČR v kádru 47/1
2.200
16 / 10 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/1
27. 3. 2009, 16.00 | Dostál Jiří | Mistrovství ČR v kádru 47/1
1.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15210 / 573 | 70.366
0.600
0.833
59.15490000 %
10 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Svozil Radek | Open turnaj oblasti 3B VS
0.4000
2 / 19 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Šlechta Jan | Open turnaj oblasti 3B VS
0.1050
15 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Masár Stanislav | Open turnaj oblasti 3B VS
0.6000
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Dvořáček Jan | Open turnaj oblasti 3B VS
0.4800
10 / 24 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Ležák Václav | Open turnaj oblasti 3B VS
0.4160
9 / 19 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Gazdoš Ivo | Open turnaj oblasti 3B VS
0.4730
14 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2008, 10.00 | Rybák Jiří | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.3110
20 / 58 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2008, 10.00 | Tunkr Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.3440
30 / 68 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 12.00 | Doubek Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.4410
10 / 44 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 1. 2009, 10.00 | Doubek Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.2270
21 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 10.00 | Šotola Marek ml. | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.4370
17 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.3950
18 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 10.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.4610
17 / 45 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 16.00 | Popeňažník Lukáš | MR 3B dvojic
0.3770
5 / 46 | 1
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 20.00 | Kappel Daniel | MR 3B dvojic
0.1080

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9136 / 415 | 40.327
0.769
1.071
49.45450000 %
9 / 33 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.2720
0
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
2
13 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2007, 10.00 | Šišák Martin | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.2160
14 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2007, 16.00 | Konvička Dušan | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.2330
29 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2008, 10.00 | Zoufalý Radek | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.4830
21 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 10.00 | Frgal Alois | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.3502
11 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Dvořáček Jan | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.1830
9 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Tichý Miloslav | MČR dvojic v trojbandu
0.2090
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 5. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | MČR dvojic v trojbandu
0.7692

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16273 / 931 | 40.293
0.416
0.500
50.55560000 %
20 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2006, 18.00 | Müller Martin | Extraliga v trojbandu
0.3332
18 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 10.00 | Masár Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.3000
6 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Šotola Marek ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.1420
19 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2006, 14.00 | Roček Josef | Extraliga v trojbandu
0.3160
9 / 60 | 1
Závodní stůl: Trojband
17. 12. 2006, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.1500
19 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2007, 10.00 | Vala Miroslav | Extraliga v trojbandu
0.3160
25 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2007, 14.00 | Tichák Josef | Extraliga v trojbandu
0.4160
15 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2007, 10.00 | Rybák Jiří | Extraliga v trojbandu
0.2500
10 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 12.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0.1660
23 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2007, 19.00 | Čermák Jan | Extraliga v trojbandu
0.3830
16 / 48 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.3330
18 / 54 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.3330
22 / 73 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2007, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B
0.3010
19 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2007, 12.00 | Čermák Jan | Extraliga v trojbandu
0.3160
14 / 54 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2007, 19.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
0.2590
20 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 5. 2007, 10.00 | Faus Marek | Extraliga v trojbandu
0.3330

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7683 / 140 | 38 | 224.87
7.45
48.78570000 %
56 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2019, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD D3 1. Třída
2.800
101 / 20 | 17 | 13
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2019, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM TD D3 1. Třída
5.050
54 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2019, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD D3 1. Třída
2.700
83 / 20 | 16 | 11
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2019, 17.00 | Hájek Jiří | SM TD D3 1. Třída
4.152
149 / 20 | 33 | 22
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2020, 17.00 | Slezák Jan | SM TD D3 1. Třída
7.452
106 / 20 | 38 | 18
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2020, 17.00 | Schneider Norbert | SM TD D3 1. Třída
5.300
134 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2020, 17.00 | Venglář Pavel | SM TD D3 1. Třída
6.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7545 / 140 | 20 | 183.89
5.25
51.90480000 %
60 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2019, 18.00 | Grosoš Jan | SM TD D3 1. Třída
3.002
79 / 20 | 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2019, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM TD D3 1. Třída
3.952
57 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2019, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD D3 1. Třída
2.850
102 / 20 | 19 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2019, 18.00 | Šíma Jiří | SM TD D3 1. Třída
5.102
62 / 20 | 12 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2020, 18.00 | Slezák Jan | SM TD D3 1. Třída
3.100
105 / 20 | 19 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2020, 18.00 | Schneider Norbert | SM TD D3 1. Třída
5.252
80 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2020, 18.00 | Venglář Pavel | SM TD D3 1. Třída
4.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7273 / 131 | 13 | 62.08
3.33
65.00000000 %
46 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2019, 19.00 | Richter Ladislav | SM TD D3 1. Třída
2.302
35 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2019, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM TD D3 1. Třída
1.752
18 / 13 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2019, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD D3 1. Třída
1.380
33 / 20 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2019, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD D3 1. Třída
1.652
34 / 20 | 7 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2020, 19.00 | Elbl Jiří | SM TD D3 1. Třída
1.702
47 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2020, 19.00 | Schneider Norbert | SM TD D3 1. Třída
2.352
60 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2020, 19.00 | Venglář Pavel | SM TD D3 1. Třída
3.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24495 / 856 | 8 | 40.578
0.875
68.75000000 %
16 / 36 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.4440
20 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
13 / 24 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.5410
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.00 | Kezsely Radim | SM 3B D3 1. Třída
0.8102
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.00 | Wieczorek Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.5002
30 / 35 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.8572
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
9 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2019, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.7502
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 17.00 | Peter Jaroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.7252
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B D3 1. Třída
0.4000
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2019, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B D3 1. Třída
0.5000
7 / 16 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 17.00 | Bača Miroslav | SM 3B D3 1. Třída
0.4370
23 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B D3 1. Třída
0.5752
19 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2020, 19.00 | Cebula Tomáš | SM 3B D3 1. Třída
0.4750
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 19.00 | Richter Ladislav | SM 3B D3 1. Třída
0.4002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 19.00 | Vítek Pavel | SM 3B D3 1. Třída
0.3502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2020, 19.00 | Kramarz Daniel | SM 3B D3 1. Třída
0.6002
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B D3 1. Třída
0.7252
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B D3 1. Třída
0.5752
16 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.00 | Onderka Heřman | SM 3B D3 1. Třída
0.4700
30 / 40 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B D3 1. Třída
0.7502
27 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B D3 1. Třída
0.6752
14 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2020, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B D3 1. Třída
0.8752

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6611 / 109 | 325.60
7.90
50.91670000 %
158 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2018, 17.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
7.902
31 / 9 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2018, 17.00 | Kezsely Radim | SM TD 1. Třída
3.440
145 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2019, 17.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
7.252
76 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2019, 17.00 | Ožog Jan | SM TD 1. Třída
3.802
155 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2019, 17.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
7.752
46 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2019, 17.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
2.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9685 / 162 | 324.22
5.80
45.66670000 %
75 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2018, 10.00 | Horna Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.000
52 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2018, 18.00 | Kuchař Karel | SM TD 1. Třída
2.600
72 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2018, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD 1. Třída
3.600
101 / 20 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2019, 18.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
5.052
53 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2019, 18.00 | Ožog Jan | SM TD 1. Třída
2.652
116 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2019, 18.00 | Hok Dalibor | SM TD 1. Třída
5.802
70 / 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2019, 10.00 | Venglář Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.660
86 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2019, 18.00 | Gavelek Josef | SM TD 1. Třída
4.302
60 / 12 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 10.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14490 / 259 | 131.89
2.93
51.04170000 %
29 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2018, 16.00 | Coufal Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.932
27 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2018, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
1.350
16 / 14 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2018, 19.00 | Matoušek Zdeněk | SM TD 1. Třída
1.140
31 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2019, 19.00 | Meca Miroslav | SM TD 1. Třída
1.552
38 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2019, 19.00 | Vičík Jaroslav | SM TD 1. Třída
1.902
45 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2019, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1. Třída
2.252
44 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2019, 16.00 | Venglář Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.932
24 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2019, 19.00 | Humeňanský František | SM TD 1. Třída
1.200
40 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 16.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.662
45 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 10.00 | Ševeček Milan | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
2.252
43 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 10.40 | Szczeponek Pavel | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
2.152
33 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 11.20 | Dunaj Mojmír | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
1.650
35 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 12.00 | Ručka Damián | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
1.752
40 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 6. 2019, 12.40 | Kuchař Karel | Oblastní přebor 1. třída jednoband MS
2.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22460 / 707 | 60.650
1.034
69.69700000 %
26 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.6502
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 18.00 | Vítek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.6002
19 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2018, 19.00 | Košťál Kamil | SM 3B 1. Třída
0.4752
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 17.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.4002
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 18.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
1.0342
7 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 11. 2018, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.4370
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.6250
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.7002
19 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 1. 2019, 19.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.5000
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 17.00 | Držík Jan | SM 3B 1. Třída
0.8572
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 18.00 | Cakl Marek | SM 3B 1. Třída
0.9372
13 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2019, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.3930
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.8572
11 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Dvořáček Jan | SM 3B 1. Třída
0.4230
27 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.00 | Onderka Heřman | SM 3B 1. Třída
0.9310
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 17.00 | Hok Dalibor | SM 3B 1. Třída
0.9092
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 18.00 | Wieczorek Jan | SM 3B 1. Třída
0.4752
10 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2019, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.7690
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 11.00 | Hajný Radim | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6332
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.00 | Najzar Petr | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.3660
22 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 15.00 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.9560
14 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 16.00 | Cebula Tomáš | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5600

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3135 / 41 | 133.29
5.09
30.00000000 %
31 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 11. 2018, 12.00 | Coufal Zdeněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.060
48 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 3. 2019, 12.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.200
56 / 11 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 3. 2019, 12.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.090

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
298 / 18 | 285.44
6.13
19.60000000 %
6 / 3 | 4
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 14.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.000
92 / 15 | 28
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 14.00 | Všetička Luboš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.132

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5277 / 58 | 344.77
8.08
27.70000000 %
22 / 9 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 10.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.440
47 / 8 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.870
55 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 10.00 | Všetička Luboš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.662
56 / 14 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000
97 / 12 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 10.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.080

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9226 / 122 | 111.85
3.00
32.28570000 %
34 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 16.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.260
7 / 15 | 2
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 19.00 | Ručka Damián | Petřkovický jednoband
0.460
32 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2017, 20.00 | Skořupa Rostislav | Petřkovický jednoband
2.130
15 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 11.00 | Dunaj Radim | Petřkovický jednoband
1.000
27 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 14.00 | Andrejovský Robert | Petřkovický jednoband
1.800
24 / 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 16.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.000
41 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 16.00 | Všetička Luboš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.732
14 / 9 | 4
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.550
32 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 16.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.130

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19360 / 672 | 60.535
0.725
63.15790000 %
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.7252
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.4000
15 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2017, 19.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.3750
19 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. Třída
0.5930
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. Třída
0.3750
12 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 19.00 | Hájek Radovan | SM 3B 1. Třída
0.7050
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
0.4752
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 18.00 | Andrejovský Miroslav | SM 3B 1. Třída
0.6000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
0.4502
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.00 | Křístek Martin | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6330
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 13.00 | Vintrocha Richard | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.6002
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.00 | Najzar Petr | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5002
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 16.00 | Ručka Damián | Přebor oblasti MS 3B jednotlivců
0.5330
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM 3B 1. Třída
0.4500
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.00 | Peter Jaroslav | SM 3B 1. Třída
0.6252
13 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 19.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. Třída
0.3930
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. Třída
0.6502
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. Třída
0.7002
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 19.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. Třída
0.5252

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3107 / 37 | 172.89
4.37
23.77780000 %
35 / 8 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 1. 2018, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.370
45 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 2. 2018, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.000
27 / 14 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 2. 2018, 12.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
1.920

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101004 / 180 | 505.57
7.55
50.20000000 %
118 / 20 | 46
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2016, 17.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
5.900
135 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2016, 17.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
6.752
121 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2016, 17.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
6.050
65 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2017, 17.00 | Grosoš Jan | SM TD 1.třída
3.250
0 | 0
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2017, 17.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
02
151 / 20 | 50
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2017, 17.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
7.552
109 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2017, 17.00 | Hajný Radim | SM TD 1.třída
5.450
73 / 20 | 36
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2017, 17.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
3.652
145 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
20. 4. 2017, 17.00 | Lipský Jan | SM TD 1.třída
7.252
87 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
2. 5. 2017, 17.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
4.352

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12872 / 220 | 273.96
5.90
48.44440000 %
91 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2016, 18.00 | Venglář Pavel | SM TD 1.třída
4.550
89 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2016, 18.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
4.452
81 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2016, 18.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
4.052
83 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2017, 18.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
4.150
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2017, 18.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
02
83 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2017, 18.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
4.152
62 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2017, 18.00 | Hajný Radim | SM TD 1.třída
3.102
76 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2017, 18.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
3.802
99 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 4. 2017, 18.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
4.952
28 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 5. 2017, 18.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
1.400
62 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 10.00 | Vaněk Petr | Oblastní přebor Kádr 52/2
3.100
118 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 5. 2017, 11.00 | Čaněcký Patrik | Oblastní přebor Kádr 52/2
5.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13405 / 236 | 131.71
2.81
51.92310000 %
45 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2016, 19.00 | Kulich Libor | SM TD 1.třída
2.252
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2016, 19.00 | Hájek Jiří | SM TD 1.třída
1.951
35 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2016, 19.00 | Nutil Jiří | SM TD 1.třída
1.752
25 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2017, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
1.250
0 | 0
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2017, 19.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
02
37 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2017, 19.00 | Hok Dalibor | SM TD 1.třída
1.852
37 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2017, 19.00 | Hajný Radim | SM TD 1.třída
1.850
28 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2017, 19.00 | Dunaj Radim | SM TD 1.třída
1.400
46 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
20. 4. 2017, 19.00 | Slezák Jan | SM TD 1.třída
2.300
30 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2017, 19.00 | Janoš Daniel | SM TD 1.třída
1.502
24 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 10.00 | Cibulka Jan | Oblastní přebor jednotlivci 1B
1.200
45 / 16 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 11.30 | Kolder Milan | Oblastní přebor jednotlivci 1B
2.810
14 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 13.00 | Ševeček Milan | Oblastní přebor jednotlivci 1B
0.700

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
37590 / 1133 | 90.520
1.111
55.14020000 %
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
0.2500
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 18.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
0.5250
21 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 10. 2016, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
1.0000
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 17.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.2502
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 18.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.7252
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 19.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.4750
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 17.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
0.6660
17 / 26 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 18.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
0.6530
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 19.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
1.1112
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 17.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.5002
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 18.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
0.6502
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2016, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.6002
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2016, 17.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.5002
10 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2016, 18.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.2700
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2016, 19.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.7502
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 17.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.4750
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.4750
23 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 12. 2016, 19.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. třída
0.6570
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 17.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
0.5500
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
0.4502
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2017, 19.00 | Dunaj Mojmír | SM 3B 1. třída
0.6000
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 17.00 | Popeňažník Lukáš | SM 3B 1. třída
2
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 18.00 | Ležák Václav | SM 3B 1. třída
2
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 19.00 | Šlechta Jan | SM 3B 1. třída
2
20 / 34 | 9
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM 3B 1. třída
0.5880
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 18.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. třída
0.3500
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 19.00 | Hajný Radim | SM 3B 1. třída
0.3750
14 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
0.4110
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 18.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
0.4502
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2017, 19.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
0.5502
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 17.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
0.4750
7 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 18.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. třída
0.5000
20 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2017, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
0.5880
11 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 10.40 | Vintrocha Richard | Oblastní přebor v 3B
0.5500
5 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 12.00 | Ručka Damián | Oblastní přebor v 3B
0.2500
5 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 12.40 | Čaněcký Patrik | Oblastní přebor v 3B
0.2630
0
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2017, 15.20 | Bača Miroslav | Oblastní přebor v 3B
0

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4379 / 79 | 414.79
5.40
37.90000000 %
96 / 19 | 23
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2015, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.050
108 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.400
75 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Mirga Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.750
100 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 13.00 | Horna Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4313 / 71 | 194.40
5.80
39.12500000 %
100 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.000
116 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.800
46 / 11 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 12.00 | Slaměník Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.180
51 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 15.00 | Nenál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.550

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4133 / 75 | 191.77
2.20
33.25000000 %
36 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 14.00 | Nenál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.800
34 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 10.00 | Hladký Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.700
19 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.260
44 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 17.00 | Horna Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
39713 / 1404 | 70.507
1.071
60.94020000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 17.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
0.4500
16 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 18.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.4000
14 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2015, 19.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.3590
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 17.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.6002
6 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 18.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.3750
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2015, 19.00 | Bača Tomáš | SM - 3B 1. třída
0.4250
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 17.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
0.3500
13 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 18.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
0.4640
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2015, 19.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
0.4250
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 17.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.4250
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 18.00 | Dunaj Radim | SM - 3B 1. třída
0.8102
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2015, 19.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.3500
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 17.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.4500
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 18.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.5502
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2015, 19.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.5250
10 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 10.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.2500
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 11.00 | Kubiš Peter | SM - 3B 1. třída
0.6502
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 12.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.9092
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 14.00 | Kubiš Peter | SM - 3B 1. třída
0.9092
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 15.00 | Švejda Branislav | SM - 3B 1. třída
0.4000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2016, 16.00 | Kováč Juraj | SM - 3B 1. třída
0.4752
12 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 17.00 | Majewski Václav | SM - 3B 1. třída
0.3520
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 18.00 | Hyšperský Jindř. | SM - 3B 1. třída
1.0712
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2016, 19.00 | Rypka Jan | SM - 3B 1. třída
0.8822
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 17.00 | Merva Petr | SM - 3B 1. třída
0.4250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 18.00 | Vintrocha Richard | SM - 3B 1. třída
0.4250
11 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2016, 19.00 | Bača Miroslav | SM - 3B 1. třída
0.5000
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 17.00 | Peter Jaroslav | SM - 3B 1. třída
0.5002
7 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 18.00 | Stareček Vladimír | SM - 3B 1. třída
0.3880
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2016, 19.00 | Šnyta Radek | SM - 3B 1. třída
0.4000
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 17.00 | Kuchař Karel | SM - 3B 1. třída
0.2500
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 18.00 | Kocián Jan | SM - 3B 1. třída
0.6252
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2016, 19.00 | Skořupa Rostislav | SM - 3B 1. třída
0.6000
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 17.00 | Kolder Milan | SM - 3B 1. třída
0.3000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 18.00 | Ručka Damián | SM - 3B 1. třída
0.4750
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 2016, 19.00 | Šimíček Lukáš | SM - 3B 1. třída
0.4500
18 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 20.15 | Stareček Vladimír | MS MČR Trojband - 3B
0.6660
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 11.15 | Kohout Štěpán | MS MČR Trojband - 3B
0.6000
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 16.15 | Kováč Aladar | MS MČR Trojband - 3B
0.6502

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7651 / 147 | 374.42
7.93
46.50000000 %
127 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2014, 10.00 | Koláček Josef | Středomoravská oblast TD 1.třída
5.082
119 / 15 | 30
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | jednotlivci středomoravská oblast
7.930
61 / 16 | 12
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Coufal Zdeněk | jednotlivci středomoravská oblast
3.810
66 / 16 | 15
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast TD 1.třída
4.120
69 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2015, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast TD 1.třída
2.760
85 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2015, 10.00 | Karlík František | Středomoravská oblast TD 1.třída
3.402
124 / 25 | 37
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 10.00 | Štaud Božetěch | Středomoravská oblast TD 1.třída
4.962

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8665 / 154 | 374.31
9.37
55.41670000 %
71 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2014, 10.00 | Galita Igor | Středomoravská oblast TD 1.třída
2.842
85 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | Středomoravská oblast TD 1.třída
3.400
56 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Zapletal Pavel | Přebor jednotlivců oblasti
3.730
83 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Coufalík Ivo | Přebor jednotlivců oblasti
5.532
62 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Kopečný Radek | Přebor jednotlivců oblasti
4.130
87 / 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2015, 10.00 | Dvořáček Vladimír | Středomoravská oblast TD 1.třída
4.830
150 / 16 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2015, 10.00 | Karlík Josef | Středomoravská oblast TD 1.třída
9.372
71 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 10.00 | Štaud Božetěch | Středomoravská oblast TD 1.třída
2.842

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11369 / 239 | 131.54
2.40
41.93180000 %
26 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2014, 10.00 | Galita Igor | Středomoravská oblast TD 1.třída
1.040
37 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Vydra Roman | Středomoravská oblast TD 1.třída
1.480
48 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců střed. oblasti
2.400
42 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Coufalík Ivo | Přebor jednotlivců střed. oblasti
2.100
27 / 18 | 3
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor jednotlivců střed. oblasti
1.500
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Ferák Karel | Přebor jednotlivců střed. oblasti
1.600
36 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Zapletal Pavel | Přebor jednotlivců střed. oblasti
1.800
28 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Kopečný Radek | Přebor jednotlivců střed. oblasti
1.750
40 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | Středomoravská oblast TD 1.třída
1.600
20 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2015, 10.00 | Tomek Bronislav | Středomoravská oblast TD 1.třída
0.800
33 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 10.00 | Štaud Božetěch | Středomoravská oblast TD 1.třída
1.322

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9103 / 181 | 40.569
0.769
57.22220000 %
11 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.5500
7 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.3500
12 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Coufal Zdeněk | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.6002
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Zapletal Pavel | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.6002
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Coufal Zdeněk | 2GP Přebor střed. oblasti
0.5602
19 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | 2GP Přebor střed. oblasti
0.7602
4 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Galíček Zdeněk | 2GP Přebor střed. oblasti
0.3070
10 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | 2GP Přebor střed. oblasti
0.7690
14 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Coufalík Ivo | 2GP Přebor střed. oblasti
0.5600

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9747 / 178 | 414.19
7.69
45.27270000 %
68 / 13 | 31
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2013, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast
5.230
107 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 10.00 | Tomek Bronislav | Středomoravská oblast
3.562
102 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2013, 10.00 | Hochman Libor | Středomoravská oblast
3.400
58 / 15 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 09.00 | Dvořáček Vladimír | StM MS VH jednotlivci
3.862
37 / 15 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 09.00 | Provazník Jan | StM MS VH jednotlivci
2.460
44 / 6 | 21
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2013, 09.00 | Galíček Zdeněk | StM MS VH jednotlivci
7.330
67 / 13 | 16
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2013, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast
5.150
64 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2014, 10.00 | Štaud Božetěch | Středomoravská oblast
2.132
200 / 26 | 41
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2014, 10.00 | Hochman Libor | Středomoravská oblast
7.692

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6484 / 146 | 353.31
4.33
53.77780000 %
91 / 21 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast
4.330
92 / 30 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 10.00 | Štaud Božetěch | Středomoravská oblast
3.062
121 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2013, 10.00 | Kalabis Petr | Středomoravská oblast
4.032
16 / 8 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2013, 10.00 | Domanský Pavel | Středomoravská oblast
2.000
74 / 27 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 10.00 | Ferák Karel | Středomoravská oblast
2.740
90 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 10.00 | Koláček Josef | Středomoravská oblast
3.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10449 / 273 | 131.64
1.96
51.02270000 %
49 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 10.00 | Provazník Jan | Středomoravská oblast
1.960
54 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 10.00 | Tomek Bronislav | Středomoravská oblast
1.802
40 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2013, 10.00 | Hochman Libor | Středomoravská oblast
1.331
10 / 13 | 3
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2013, 10.00 | Kopečný Radek | Středomoravská oblast
0.760
49 / 30 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2014, 10.00 | Štaud Božetěch | Středomoravská oblast
1.632
54 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2014, 10.00 | Hochman Libor | Středomoravská oblast
1.802
46 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2014, 09.00 | Coufalík Ivo | MS přebor v jednobandu
1.840
57 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2014, 09.00 | Ferák Karel | MS přebor v jednobandu
1.900
43 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2014, 09.00 | Barbořík Jiří | MS přebor v jednobandu
1.430
47 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | MS přebor v jednobandu
1.560

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
552 / 92 | 50.565
0.928
68.42110000 %
12 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | StM MS 3B jednotlivci
0.6310
5 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | StM MS 3B jednotlivci
0.3570
13 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Barbořík Jiří | StM MS 3B jednotlivci
0.9280
6 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Coufalík Ivo | StM MS 3B jednotlivci
0.3000
16 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 09.00 | Ferák Karel | StM MS 3B jednotlivci
0.6402

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10929 / 221 | 454.20
5.56
50.21620000 %
45 / 12 | 7
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Paprskář Milan | Přebor Středomoravské oblasti
3.750
33 / 10 | 7
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Ferák Karel | Přebor Středomoravské oblasti
3.300
15 / 4 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Nenál Jiří | Přebor Středomoravské oblasti
3.750
76 / 15 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2012, 10.00 | Zapletal Pavel | 1.třída - Střední Morava
5.060
93 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2013, 10.00 | Tomek Bronislav | 1.třída - Střední Morava
3.102
125 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2013, 10.00 | Vydra Roman | 1.třída - Střední Morava
4.162
124 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2013, 10.00 | Svoboda Stanislav | 1.třída - Střední Morava
4.132
86 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2013, 10.00 | Karlík František | 1.třída - Střední Morava
2.862
165 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2013, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | 1.třída - Střední Morava
5.502
167 / 30 | 45
Malý stůl: Volná hra
28. 4. 2013, 10.00 | Hochman Libor | 1.třída - Střední Morava
5.562

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10894 / 248 | 393.60
4.83
69.30230000 %
58 / 12 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Pavel | Přebor Středomoravské oblasti
4.830
71 / 15 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Provazník Jan | Přebor Středomoravské oblasti
4.732
64 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Plaček Robert | Přebor Středomoravské oblasti
4.260
117 / 26 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2012, 10.00 | Zapletal Pavel | 1.třída - Střední Morava
4.500
96 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2013, 10.00 | Krejčiřík Vladimír | 1.třída - Střední Morava
3.202
75 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2013, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | 1.třída - Střední Morava
2.502
123 / 30 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 10.00 | Kalabis Petr | 1.třída - Střední Morava
4.102
79 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2013, 10.00 | Karlík František | 1.třída - Střední Morava
2.632
107 / 30 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2013, 10.00 | Vydra Roman | 1.třída - Střední Morava
3.560
104 / 30 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 4. 2013, 10.00 | Hochman Libor | 1.třída - Střední Morava
3.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7271 / 210 | 101.29
1.73
48.39290000 %
29 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2012, 10.00 | Zapletal Pavel | 1.třída - Střední Morava
0.960
47 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2013, 10.00 | Tomek Bronislav | 1.třída - Střední Morava
1.562
52 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2013, 10.00 | Šenkyřík Lubomír | 1.třída - Střední Morava
1.730
34 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2013, 10.00 | Svoboda Stanislav | 1.třída - Střední Morava
1.130
35 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2013, 10.00 | Štaud Božetěch | 1.třída - Střední Morava
1.160
38 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2013, 10.00 | Vydra Roman | 1.třída - Střední Morava
1.260
36 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2013, 10.00 | Hochman Libor | 1.třída - Střední Morava
1.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9121 / 245 | 50.493
0.900
67.22220000 %
4 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2012, 09.00 | Barbořík Jiří | 1.OPEN TOUR - OBLASTI
0.1730
20 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2012, 09.00 | Paprskář Milan | 1.OPEN TOUR - OBLASTI
0.7692
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2012, 09.00 | Zapletal Pavel | 1.OPEN TOUR - OBLASTI
0.5662
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2012, 09.00 | Provazník Jan | 2.OPEN TOUR - OBLASTI
0.6892
9 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2012, 09.00 | Coufalík Ivo | 2.OPEN TOUR - OBLASTI
0.3100
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2012, 09.00 | Ferák Karel | 2.OPEN TOUR - OBLASTI
0.4332
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 09.00 | Žilka Jan | 3.OPEN TOUR - OBLASTI
0.3000
18 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 09.00 | Barbořík Jiří | 3.OPEN TOUR - OBLASTI
0.9000
11 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 09.00 | Kopečný Radek | 3.OPEN TOUR - OBLASTI
0.3920

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3292 / 60 | 184.86
5.40
32.44440000 %
88 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2011, 10.00 | Filip Antonín | 2. liga - Morava
4.400
108 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2011, 10.00 | Soušek Michal | 2. liga - Morava
5.400
96 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
4.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8523 / 122 | 244.28
6.41
47.54550000 %
63 / 14 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Ferák Karel | Oblastní přebor v kádru
4.500
62 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Jaroš Vladimír | Oblastní přebor v kádru
3.102
77 / 16 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor v kádru
4.810
38 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Coufalík Ivo | Oblastní přebor v kádru
2.530
77 / 12 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Pavel | Oblastní přebor v kádru
6.410
15 / 6 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2011, 10.00 | Vala Miroslav | 2. liga - Morava
2.500
110 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2011, 12.00 | Soušek Michal | 2. liga - Morava
5.500
81 / 19 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Mazal Luděk | 2. liga - Morava
4.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6206 / 120 | 121.71
2.75
49.04760000 %
25 / 24 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor v 1B
1.040
30 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Černák Adam | Oblastní přebor v 1B
1.202
44 / 16 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopečný Radek | Oblastní přebor v 1B
2.750
38 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2011, 10.00 | Filip Antonín | 2. liga - Morava
1.900
40 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2011, 14.30 | Soušek Michal | 2. liga - Morava
2.660
29 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 10.00 | Pěček Vlastimil | 2. liga - Morava
1.450

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13175 / 343 | 40.510
0.750
50.00000000 %
6 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Dostál Martin | Oblastní přebor v 3B na MS
0.6000
8 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Paprskář Milan | Oblastní přebor v 3B na MS
0.4001
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Barbořík Jiří | Oblastní přebor v 3B na MS
0.6000
0
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Zapletal Pavel | Oblastní přebor v 3B na MS
2
13 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2011, 10.00 | Galíček Zdeněk | Trojband - Střední Morava
0.3610
9 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2011, 10.00 | Dostál Martin | Trojband - Střední Morava
0.6000
18 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2011, 10.00 | Kalabis Petr | Trojband - Střední Morava
0.4610
13 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.00 | Dostál Martin | Trojband - Střední Morava
0.6190
10 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.00 | Galíček Zdeněk | Trojband - Střední Morava
0.4000
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.00 | Kalabis Petr | Trojband - Střední Morava
0.6501
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 10.00 | Žilka Jan | Trojband - Střední Morava
0.7502
16 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 10.00 | Coufalík Ivo | Trojband - Střední Morava
0.4320
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2012, 10.00 | Chytil Rudolf | Trojband - Střední Morava
0.3500

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7690 / 149 | 354.63
6.64
60.00000000 %
48 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Jaroš Vladimír | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra
2.400
82 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Keluc Otto | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra
4.100
93 / 14 | 30
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Paprskář Milan | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra
6.640
91 / 15 | 22
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Ferák Karel | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra
6.060
72 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
30. 11. -0001, 00.00 | Frgal Alois | Krajský přebor jednotlivců Středomoravské oblasti Volná hra
3.602
168 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2011, 10.00 | Koláček Josef | Stř.M. 1.třída
5.602
136 / 30 | 35
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2011, 10.00 | Krejčiřík Vladimír | Stř.M. 1.třída
4.532

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2240 / 57 | 224.21
5.55
80.00000000 %
150 / 27 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2011, 10.00 | Koláček Josef | Stř.M. 1.třída
5.552
90 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2011, 10.00 | Šebesta Otto | Stř.M. 1.třída
3.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2124 / 57 | 162.17
2.33
77.50000000 %
70 / 30 | 16
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2011, 10.00 | Koláček Josef | Stř.M. 1.třída
2.330
54 / 27 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2011, 10.00 | Kolář Jan | Stř.M. 1.třída
2.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13168 / 346 | 50.485
0.818
43.52330000 %
13 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Barbořík Jiří | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.6502
9 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Galíček Zdeněk | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.4730
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Coufalík Ivo | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.6000
11 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Vydra Roman | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.5502
9 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Dimoschakis Dimitrios | Oblastní přebor Stř. M. - 3B
0.4502
9 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Dostál Martin | Stř.M.-3B
0.8180
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Kalabis Petr | Stř.M.-3B
0.5252
14 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Galíček Zdeněk | Stř.M.-3B
0.7770
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2011, 10.00 | Chytil Rudolf | Stř.M.-3B
0.2750
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2011, 10.00 | Žilka Jan | Stř.M.-3B
0.7892
8 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2011, 10.00 | Coufalík Ivo | Stř.M.-3B
0.2000
8 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2011, 17.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
0.4000
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 12.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
0.2330

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4476 / 92 | 355.17
5.80
59.50000000 %
147 / 29 | 14
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2009, 10.00 | Coufal Zdeněk | 1.třída STŘM
5.060
174 / 30 | 26
Malý stůl: Volná hra
2. 1. 2010, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | 1.třída STŘM
5.800
6 / 3 | 5
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2010, 10.00 | Tunkr Martin | 1.třída STŘM
2.000
149 / 30 | 35
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2010, 10.00 | Hrubý Rostislav | 1.třída STŘM
4.960

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4457 / 103 | 224.43
6.25
76.16670000 %
124 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2009, 10.00 | Zelenka Pavel | 1.třída STŘM
4.132
87 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 1. 2010, 10.00 | Dimoschakis Dimitrios | 1.třída STŘM
2.900
125 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 10.00 | Kalabis Petr | 1.třída STŘM
6.250
121 / 23 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2010, 10.00 | Hrubý Rostislav | 1.třída STŘM
5.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3178 / 90 | 141.97
2.66
74.16670000 %
46 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Coufal Zdeněk | 1.třída STŘM
1.530
80 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2010, 10.00 | Kalabis Petr | 1.třída STŘM
2.661
52 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2010, 10.00 | Vydra Roman | 1.třída STŘM
1.732

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21349 / 676 | 50.516
0.920
58.16670000 %
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2009, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B - 1.třída STŘM
0.4752
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2009, 10.00 | Coufal Zdeněk | 3B - 1.třída STŘM
0.6002
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2009, 10.00 | Chytil Rudolf | 3B - 1.třída STŘM
0.5750
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | 3B - 1.třída STŘM
0.5250
23 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 10.00 | Domanský Pavel | 3B - 1.třída STŘM
0.9200
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 10.00 | Kopečný Radek | 3B - 1.třída STŘM
0.4800
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2009, 10.00 | Dostál Martin | 3B - 1.třída STŘM
0.6000
9 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | 3B - 1.třída STŘM
0.5290
29 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2009, 10.00 | Coufalík Ivo | 3B - 1.třída STŘM
0.7630
29 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2010, 10.00 | Coufal Zdeněk | 3B - 1.třída STŘM
0.7252
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2010, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 3B - 1.třída STŘM
0.5502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2010, 10.00 | Chytil Rudolf | 3B - 1.třída STŘM
0.3000
17 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | 3B - 1.třída STŘM
0.5860
11 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2010, 10.00 | Kopečný Radek | 3B - 1.třída STŘM
0.3540
12 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2010, 10.00 | Pejcha Ota | 3B - 1.třída STŘM
0.3750
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2010, 10.00 | Nenál Jiří | 3B - 1.třída STŘM
0.4500
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2010, 10.00 | Kalabis Petr | 3B - 1.třída STŘM
0.3500
13 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2010, 10.00 | Tunkr Martin | 3B - 1.třída STŘM
0.3330
5 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor STŘM v kvartách
0.2500
16 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Kalabis Petr | Přebor STŘM v kvartách
0.8000
8 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2010, 09.00 | Směšný Tomáš | Přebor STŘM v kvartách
0.4002

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121461 / 230 | 646.35
8.75
46.38100000 %
175 / 20 | 64
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2008, 17.00 | Křístek Martin | SM 1.třída
8.750
166 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2008, 17.00 | Humeňanský František | SM 1.třída
8.300
68 / 15 | 19
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2008, 17.00 | Kula Jiří | SM 1.třída
4.530
127 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2008, 17.00 | Kramarz Daniel | SM 1.třída
6.350
55 / 15 | 15
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2008, 13.00 | Filip Antonín | 2. liga B
3.660
108 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2008, 10.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
5.400
167 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2008, 17.00 | Pešan Vlastimil | SM 1.třída
8.350
108 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2009, 17.00 | Čabla František | SM 1.třída
5.400
142 / 20 | 44
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2009, 17.00 | Kolder Milan | SM 1.třída
7.100
147 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2009, 17.00 | Kula Jiří | SM 1.třída
7.350
128 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2009, 17.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
6.402
70 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2009, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
3.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12973 / 227 | 394.28
6.75
49.89740000 %
120 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2008, 17.00 | Křístek Martin | SM 1.třída
6.002
77 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2008, 17.00 | Bielko Jan | SM 1.třída
3.852
65 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2008, 17.00 | Andrejovský Robert | SM 1.třída
3.252
101 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2008, 17.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
5.050
25 / 7 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2008, 13.00 | Knap Josef | 2. liga B
3.570
72 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2008, 10.00 | Hrbek Pavel | 2. liga B
3.600
70 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2008, 17.00 | Křístek Martin | SM 1.třída
3.500
135 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2009, 17.00 | Humeňanský František | SM 1.třída
6.752
65 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2009, 17.00 | Kolder Milan | SM 1.třída
3.250
84 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2009, 17.00 | Kula Jiří | SM 1.třída
4.200
67 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2009, 17.00 | Meca Miroslav | SM 1.třída
3.350
92 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2009, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
4.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12429 / 240 | 141.78
2.65
55.00000000 %
31 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2008, 17.00 | Křístek Martin | SM 1.třída
1.550
30 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2008, 17.00 | Čabla František | SM 1.třída
1.500
42 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2008, 17.00 | Carda Miroslav | SM 1.třída
2.102
23 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2008, 17.00 | Malina Pavel | SM 1.třída
1.151
40 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2008, 13.00 | Knap Josef | 2. liga B
2.000
53 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2008, 10.00 | Přerovský Petr | 2. liga B
2.652
37 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2008, 17.00 | Křístek Martin | SM 1.třída
1.850
44 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2009, 17.00 | Humeňanský František | SM 1.třída
2.200
38 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2009, 17.00 | Ševeček Milan | SM 1.třída
1.900
27 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2009, 17.00 | Kula Jiří | SM 1.třída
1.350
25 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2009, 17.00 | Kramarz Daniel | SM 1.třída
1.250
39 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2009, 10.00 | Keluc Otto | 2. liga B
1.950

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32543 / 1120 | 60.484
0.821
54.30000000 %
6 / 8 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Gazdoš Ivo | Open turnaj oblasti 3B MS
0.7500
25 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Stareček Vladimír | Open turnaj oblasti 3B MS
0.6570
7 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Kappel Daniel | Open turnaj oblasti 3B MS
0.3500
29 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 10.00 | Švejda Branislav | 3B-SM 1.třída
0.7252
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 10.00 | Kováč Juraj | 3B-SM 1.třída
0.4750
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2008, 10.00 | Ďuriš Karol | 3B-SM 1.třída
0.4250
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B-SM 1.třída
0.4752
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B-SM 1.třída
0.4252
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2008, 17.00 | Držík Jan | 3B-SM 1.třída
0.6002
11 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B-SM 1.třída
0.3920
8 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2008, 17.00 | Masár Stanislav | 3B-SM 1.třída
0.2850
17 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2008, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B-SM 1.třída
0.5480
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2008, 17.00 | Slezák Jan | 3B-SM 1.třída
0.4502
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B-SM 1.třída
0.3500
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2008, 17.00 | Gavel Martin | 3B-SM 1.třída
0.4000
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B-SM 1.třída
0.6252
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Držík Jan | 3B-SM 1.třída
0.3500
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2009, 17.00 | Svozil Radek | 3B-SM 1.třída
0.3752
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2009, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B-SM 1.třída
0.7330
9 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2009, 17.00 | Bača Miroslav | 3B-SM 1.třída
0.3750
15 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2009, 17.00 | Rybák Jiří | 3B-SM 1.třída
0.4830
23 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2009, 17.00 | Šlechta Jan | 3B-SM 1.třída
0.8210
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2009, 17.00 | Masár Stanislav | 3B-SM 1.třída
0.4660
9 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2009, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B-SM 1.třída
0.3100
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2009, 17.00 | Závodný Jiří | 3B-SM 1.třída
0.5252
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2009, 17.00 | Gavel Martin | 3B-SM 1.třída
0.3500
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2009, 17.00 | Kuchař Karel | 3B-SM 1.třída
0.6002
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2009, 17.00 | Kolder Milan | 3B-SM 1.třída
0.5250
15 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2009, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B-SM 1.třída
0.4540
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2009, 17.00 | Ševeček Milan | 3B-SM 1.třída
0.5002
25 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Vala Miroslav | MČR senioři - trojband
0.5000
21 / 47 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Hudák Jan | MČR senioři - trojband
0.4460

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131141 / 240 | 414.75
16.00
38.67800000 %
61 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2007, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
3.050
105 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2007, 17.00 | Mikus Zdeněk | SM-1.
5.252
112 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2007, 17.00 | Malina Pavel | SM-1.
5.602
64 / 4 | 39
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2007, 17.00 | Stareček Pavel | SM-1.
16.000
117 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2007, 17.00 | Stillner David | SM-1.
5.850
53 / 17 | 16
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2008, 17.00 | Čabla František | SM-1.
3.110
84 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2008, 17.00 | Řehák Pavel | SM-1.
4.200
96 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2008, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
4.800
72 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2008, 17.00 | Rybák Jiří | SM-1.
3.600
70 / 19 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2008, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
3.680
92 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2008, 00.00 | Lipský Jan | Přebor 1. a 2. třídy VH
4.602
133 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2008, 00.00 | Ostruszka Petr | Přebor 1. a 2. třídy VH
6.650
82 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2008, 00.00 | Kramarz Daniel | Přebor 1. a 2. třídy VH
4.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14896 / 224 | 264.00
5.05
45.78440000 %
93 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2007, 17.00 | Grosoš Jan | SM-1.
4.652
34 / 11 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2007, 17.00 | Mikus Zdeněk | SM-1.
3.090
90 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2007, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
4.502
59 / 13 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2007, 17.00 | Rybák Jiří | SM-1.
4.530
6 / 3 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2007, 17.00 | Dvořáček Jan | SM-1.
2.000
36 / 13 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2008, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
2.760
74 / 18 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2008, 17.00 | Řehák Pavel | SM-1.
4.110
69 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2008, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
3.450
46 / 12 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2008, 17.00 | Rybák Jiří | SM-1.
3.830
46 / 14 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2008, 17.00 | Stillner David | SM-1.
3.280
91 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 5. 2008, 00.00 | Ostruszka Petr | Přebor 1. a 2. třídy K
4.550
101 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 5. 2008, 00.00 | Kramarz Daniel | Přebor 1. a 2. třídy K
5.052
87 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 5. 2008, 00.00 | Lipský Jan | Přebor 1. a 2. třídy K
4.352
64 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 5. 2008, 00.00 | Meca Miroslav | Přebor 1. a 2. třídy K
3.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10375 / 189 | 271.98
2.90
62.50000000 %
50 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2007, 17.00 | Grosoš Jan | SM-1.
2.502
27 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2007, 17.00 | Mikus Zdeněk | SM-1.
1.352
29 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2007, 17.00 | Urbaňák Arnošt | SM-1.
1.450
58 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2007, 17.00 | Pešan Vlastimil | SM-1.
2.900
31 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2007, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
1.930
27 / 13 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2008, 17.00 | Humeňanský František | SM-1.
2.070
51 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2008, 17.00 | Řehák Pavel | SM-1.
2.552
35 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2008, 17.00 | Vidlák Milan | SM-1.
1.751
39 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2008, 17.00 | Stach Lumír | SM-1.
1.950
28 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2008, 17.00 | Stillner David | SM-1.
1.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
39737 / 1463 | 50.503
0.789
62.99150000 %
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 10.00 | Kováč Juraj | 3B/SM
0.7692
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 10.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.7892
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 10.00 | Švejda Branislav | 3B/SM
0.4500
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 14.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.4751
22 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 14.00 | Kováč Juraj | 3B/SM
0.5502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2007, 14.00 | Švejda Branislav | 3B/SM
0.6002
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2007, 17.00 | Blažek Bohumil | 3B/SM
0.3002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2007, 17.00 | Ševeček Milan | 3B/SM
0.5002
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2007, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
0.4752
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.4250
15 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Popeňažník Lukáš | 3B/SM
0.7140
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
0.3750
15 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
0.4050
9 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
0.3100
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.4750
10 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
0.4760
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Pešan Vlastimil | 3B/SM
0.5250
14 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
0.4820
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
0.7502
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B/SM
0.7252
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.3752
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B/SM
0.5000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
0.4750
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Ševeček Milan | 3B/SM
0.3752
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2008, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.4252
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2008, 17.00 | Gavel Martin | 3B/SM
0.7892
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2008, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.5502
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.3750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B/SM
0.4250
19 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Popeňažník Lukáš | 3B/SM
0.5130
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2008, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.3500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
0.4250
10 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2008, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
0.2500
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Rybák Jiří | 3B/SM
0.6002
6 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B/SM
0.4280
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Pešan Vlastimil | 3B/SM
0.3500
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.6002
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2008, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
0.6752
24 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2008, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B/SM
0.6002

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141121 / 280 | 444.00
6.60
48.73910000 %
33 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2006, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
1.650
58 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2006, 17.00 | Procháček Radim | SM-2.
2.902
96 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2006, 17.00 | Křístek Ladislav | SM-2.
4.802
46 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2006, 17.00 | Stach Lumír | SM-2.
2.300
61 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-2.
3.052
67 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2006, 17.00 | Malina Pavel | SM-2.
3.350
34 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2007, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
1.702
93 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2007, 17.00 | Neckář Tomáš | SM-2.
4.652
93 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2007, 17.00 | Zářický Jiří | SM-2.
4.652
66 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2007, 17.00 | Vrba Pavel | SM-2.
3.300
111 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2007, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-2.
5.552
132 / 20 | 44
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2007, 17.00 | Pešan Vlastimil | SM-1.
6.602
119 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2007, 17.00 | Kováč Aladar | SM-1.
5.952
112 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2007, 17.00 | Malina Pavel | SM-2.
5.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14740 / 279 | 202.65
4.10
49.33330000 %
44 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2006, 17.00 | Blažek Bohumil | SM-2.
2.200
46 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2006, 17.00 | Martiník Jan | SM-2.
2.302
82 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2006, 17.00 | Křístek Ladislav | SM-2.
4.102
43 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2006, 17.00 | Stach Lumír | SM-2.
2.150
56 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-2.
2.800
43 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2006, 17.00 | Grosoš Jan | SM-2.
2.152
27 / 20 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2007, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
1.350
77 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2007, 17.00 | Kováč Aladar | SM-2.
3.852
61 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2007, 17.00 | Hikeš Jiří | SM-2.
3.050
37 / 19 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2007, 17.00 | Vrba Pavel | SM-2.
1.940
52 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2007, 17.00 | Duda Petr | SM-2.
2.601
72 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2007, 17.00 | Vintrocha František | SM-1.
3.600
49 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2007, 17.00 | Martiník Jan | SM-1.
2.450
51 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2007, 17.00 | Pudzich Waldemar | SM-2.
2.552

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14363 / 259 | 111.40
2.66
59.31370000 %
18 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2006, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
0.900
12 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2006, 17.00 | Martiník Jan | SM-2.
0.600
18 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2006, 17.00 | Kročilová Adéla | SM-2.
0.902
14 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2006, 17.00 | Marták Lumír | SM-2.
0.700
40 / 16 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2006, 17.00 | Carda Miroslav | SM-2.
2.502
39 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2006, 17.00 | Slezák Jan | SM-2.
1.952
7 / 14 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2007, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
0.500
23 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2007, 17.00 | Martiník Jan | SM-2.
1.430
40 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2007, 17.00 | Zářický Jiří | SM-2.
2.222
40 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2007, 17.00 | Vrba Pavel | SM-2.
2.662
26 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2007, 17.00 | Duda Petr | SM-2.
1.302
40 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2007, 17.00 | Vintrocha František | SM-1.
2.000
18 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2007, 17.00 | Kováč Aladar | SM-1.
0.900
28 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2007, 17.00 | Malina Pavel | SM-2.
1.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
44688 / 1544 | 50.445
0.675
51.34330000 %
15 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Stareček Pavel | 3B/SM
0.4680
10 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
0.3840
12 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
0.4610
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Ležák Václav | 3B/SM
0.3750
17 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.4350
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2006, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
0.3252
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
0.3250
14 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Musil Jan | 3B/SM
0.4510
10 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 3B/SM
0.3440
16 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2006, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
0.5510
8 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2006, 17.00 | Hájek Radovan | 3B/SM
0.3200
0
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2006, 17.00 | Masár Stanislav | 3B/SM
2
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.4500
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.4752
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2006, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.5002
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2006, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.4750
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2006, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
0.5001
11 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2006, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
0.3540
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2007, 17.00 | Kezsely Radim | 3B/SM
0.5501
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2007, 17.00 | Vrba Pavel | 3B/SM
0.4752
12 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2007, 17.00 | Stareček Pavel | 3B/SM
0.4280
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2007, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
0.4502
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
0.2750
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 1. 2007, 17.00 | Zářický Jiří | 3B/SM
0.4002
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 10.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.6752
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 10.00 | Kubiš Marián | 3B/SM
0.4500
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 10.00 | Švejda Ivan | 3B/SM
0.4252
23 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 14.00 | Švejda Ivan | 3B/SM
0.6050
8 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 14.00 | Kubiš Marián | 3B/SM
0.2660
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 14.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.4250
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2007, 17.00 | Duda Petr | 3B/SM
0.4502
18 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2007, 17.00 | Majewski Václav | 3B/SM
0.5290
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2007, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
0.6502
10 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2007, 17.00 | Hájek Radovan | 3B/SM
0.4540
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2007, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
0.4000
15 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2007, 17.00 | Kohout Štěpán | 3B/SM
0.6000
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
0.2750
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
0.5250
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
0.5752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2007, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
0.5000
11 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2007, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
0.2970
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2007, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.5500
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Andrejovský Miroslav | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
0.2750
12 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 5. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Senioři, TROJBAND, kvalifikace
0.3750

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10873 / 229 | 413.81
5.24
54.97480000 %
11 / 4 | 5
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2005, 10.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
2.750
68 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2005, 17.00 | Hikeš Jiří | SM-2.
2.720
110 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2005, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
4.402
82 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2005, 17.00 | Stach Lumír | SM-2.
3.280
73 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2005, 17.00 | Meca Miroslav | SM-2.
2.920
131 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2006, 17.00 | Slezák Jan | SM-2.
5.242
95 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2006, 17.00 | Zářický Jiří | SM-2.
3.802
110 / 25 | 41
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2006, 17.00 | Večeřa Petr | SM-2.
4.402
94 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2006, 17.00 | Stach Lumír | SM-2.
3.760
99 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 5. 2006, 17.00 | Meca Miroslav | SM-2.
3.960

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13842 / 243 | 283.46
9.09
56.72990000 %
10 / 4 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2005, 10.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
2.500
66 / 21 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2005, 17.00 | Hikeš Jiří | SM-2.
3.140
100 / 11 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2005, 17.00 | Blažek Bohumil | SM-2.
9.092
69 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2005, 17.00 | Khýr Vladimír | SM-2.
2.760
62 / 18 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2005, 17.00 | Meca Miroslav | SM-2.
3.440
100 / 19 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2006, 17.00 | Slezák Jan | SM-2.
5.262
28 / 10 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2006, 17.00 | Kolder Milan | SM-2.
2.800
66 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2006, 17.00 | Večeřa Petr | SM-2.
2.642
83 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2006, 17.00 | Vrba Pavel | SM-2.
3.320
44 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 5. 2006, 17.00 | Meca Miroslav | SM-2.
1.760
214 / 60 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 5. 2006, 00.00 | Koky Dušan | turnaj hráčů 1.a 2.třídy (Moravská Ostrava)
3.562

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
120 / 15 | 31.33
1.33
16.66670000 %
20 / 15 | 3
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2005, 10.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
1.330

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
586 / 198 | 40.434
0.600
59.72220000 %
10 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2005, 17.00 | Ležák Václav | SM/3B
0.2500
17 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2005, 17.00 | Rybák Jiří | SM/3B
0.4470
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2006, 17.00 | Závodný Jiří | SM/3B
0.6002
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2006, 17.00 | Andrejovský Robert | SM/3B
0.5750
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2006, 14.00 | Švejda Ivan | SM/3B
0.3000

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6382 / 117 | 213.26
4.55
26.92040000 %
66 / 17 | 21
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2004, 17.00 | Procházka Zdeněk | SM-1.
3.880
55 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2004, 17.00 | Hikeš Jiří | SM-1.
2.752
61 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2004, 17.00 | Bielko Jan | SM-1.
3.050
41 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2005, 10.00 | Pešan Vlastimil | SM-1.
2.050
68 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2005, 17.00 | Mikus Zdeněk | SM-1.
3.400
91 / 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2005, 10.00 | Meca Miroslav | SM-1.
4.552

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6386 / 115 | 243.35
4.65
42.88890000 %
45 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2004, 17.00 | Mrštík Jan | SM-1.
3.000
59 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2004, 17.00 | Hikeš Jiří | SM-1.
2.952
72 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2004, 17.00 | Bielko Jan | SM-1.
3.600
65 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2005, 10.00 | Pešan Vlastimil | SM-1.
3.250
93 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2005, 17.00 | Mikus Zdeněk | SM-1.
4.652
52 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2005, 10.00 | Meca Miroslav | SM-1.
2.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6175 / 108 | 131.62
1.95
48.61110000 %
23 / 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2004, 17.00 | Remeš Miloslav | SM-1.
1.910
39 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2004, 17.00 | Urbaňák Arnošt | SM-1.
1.950
20 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2004, 17.00 | Čabla František | SM-1.
1.170
28 / 19 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2005, 10.00 | Tydlačka Pavel | SM-1.
1.470
34 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2005, 17.00 | Mikus Zdeněk | SM-1.
1.700
31 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2005, 10.00 | Meca Miroslav | SM-1.
1.552

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
334 / 120 | 30.283
0.375
50.00000000 %
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2005, 10.00 | Šimíček Lukáš | SM/3B-2.
0.3000
7 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2005, 11.00 | Slezák Jan | SM/3B-2.
0.1750
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2005, 13.00 | Konvička Dušan | SM/3B-2.
0.3750

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5263 / 125 | 162.10
2.60
38.06080000 %
48 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2003, 10.00 | Lipský Jan | SM-2.
1.920
34 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2004, 17.00 | Blažek Bohumil | SM-2.
1.360
65 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2004, 17.00 | Lepík Jiří | SM-2.
2.600
60 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2004, 10.00 | Křístek Ladislav | SM-2.
2.400
56 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2004, 17.00 | Slezák Jan | SM-2.
2.240

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3186 / 75 | 92.48
3.24
62.00000000 %
62 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2004, 17.00 | Neckář Tomáš | SM-2.
2.480
43 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2004, 10.00 | Křístek Ladislav | SM-2.
1.722
81 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2004, 17.00 | Slezák Jan | SM-2.
3.242

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8103 / 320 | 40.321
0.650
51.75880000 %
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2003, 10.00 | Křístek Ladislav | SM/3B-2.
0.3501
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2003, 13.00 | Andrejovský Robert | SM/3B-2.
0.3250
7 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2003, 11.00 | Ležák Václav | SM/3B-2.
0.1750
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2003, 14.00 | Zembinský René | SM/3B-2.
0.3500
10 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2004, 12.00 | Andrejovský Robert | SM/3B-2.
0.2500
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2004, 14.00 | Kolder Milan | SM/3B-2.
0.3000
7 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2004, 16.00 | Procházka Zdeněk | SM/3B-2.
0.1750
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2004, 13.00 | Závodný Jaroslav | SM/3B-2.
0.6502