Nepevný Pavel

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
8585 / 200 | 30 | 132.92
5.40
36.56250000 %
57 / 25 | 7 | 6
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 11.00 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.280
74 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 13.00 | Babický Václav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.960
80 / 25 | 13 | 8
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2019, 10.00 | Vašek Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.200
135 / 25 | 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 11.00 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.400
67 / 25 | 21 | 9
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2020, 11.00 | Babický Václav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.680
71 / 25 | 12 | 10
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2020, 13.00 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.840
65 / 25 | 16 | 5
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2020, 11.00 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.602
36 / 25 | 9 | 5
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2020, 11.00 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
8437 / 183 | 17 | 102.38
2.88
36.41670000 %
59 / 25 | 14 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 12.10 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.360
21 / 8 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 14.10 | Kubiš Marián | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.620
52 / 25 | 6 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 11.10 | Englic Martin | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.080
60 / 25 | 9 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 12.10 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.400
64 / 25 | 7 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2020, 12.10 | Vondrovský Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.560
49 / 25 | 12 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 14.10 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.960
60 / 25 | 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2020, 12.10 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.400
72 / 25 | 17 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2020, 12.10 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.880

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6195 / 150 | 7 | 71.30
1.72
40.62500000 %
38 / 25 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 13.20 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520
38 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 15.20 | Babický Václav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520
40 / 25 | 4 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 12.20 | Englic Martin | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.600
15 / 25 | 3 | 3
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 13.20 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.600
21 / 25 | 7 | 3
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2020, 13.20 | Vondrovský Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.840
43 / 25 | 7 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2020, 13.20 | Novák Tomáš | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.720

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
32520 / 1199 | 7 | 50.433
0.833
54.16670000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.40 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2500
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.50 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 18.30 | Horký Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
14 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 19.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 18.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2019, 19.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2250
15 / 32 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 17.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4680
19 / 34 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 18.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5580
30 / 36 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 11. 2019, 19.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8332
10 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3330
5 / 18 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 18.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2770
11 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2019, 19.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
13 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4640
18 / 36 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 18.30 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2019, 19.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
23 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 17.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
16 / 40 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 18.30 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
23 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2020, 19.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
16 / 40 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
28 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 18.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
14 / 40 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 19.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
25 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.30 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
15 / 40 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 18.30 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
23 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 19.30 | Veselý Lukáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 17.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
11 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 18.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4070
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2020, 19.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
15 / 39 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3840
15 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 18.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
24 / 39 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2020, 19.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6150

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
48795 / 1853 | 60.429
0.769
55.20830000 %
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 9. 2018, 17.30 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
15 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 9. 2018, 18.40 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4280
11 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 9. 2018, 19.50 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2018, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2018, 18.40 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2018, 19.50 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3250
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 18.40 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2018, 19.50 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
14 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2018, 17.30 | Tichý Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3502
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2018, 18.40 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2018, 19.50 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 18.40 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2018, 17.30 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2018, 18.40 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3002
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2018, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
11 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2018, 17.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5780
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2018, 18.40 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2500
18 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2018, 19.50 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
18 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5140
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.50 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6500
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2019, 17.30 | Ott Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2019, 18.40 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
10 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2019, 19.50 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2850
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2019, 17.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2019, 18.40 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2019, 19.50 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
18 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2019, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2019, 18.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
6 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2019, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.1500
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2019, 17.30 | Sukovatý Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2019, 18.40 | Červenka Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6501
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2019, 19.50 | Novotný Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2019, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2019, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
30 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2019, 17.30 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2019, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2019, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2250
14 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4370
12 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2019, 18.40 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
12 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2019, 19.50 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3420
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 18.40 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
7 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2019, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2000

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7475 / 175 | 302.71
3.84
45.23810000 %
77 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2017, 13.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.080
42 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 13.00 | Tauterman Vlastislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.680
38 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2017, 13.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.520
96 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2018, 10.00 | Král Zbyněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.842
92 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2018, 10.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.682
74 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2018, 13.00 | Varady Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.962
56 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 11.00 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.240

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7413 / 167 | 172.47
3.12
59.00000000 %
72 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2017, 14.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.882
51 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 14.30 | Tauterman Vlastislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.040
61 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 14.30 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.440
78 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2018, 11.30 | Král Zbyněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.122
28 / 17 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2018, 11.30 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.640
46 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2018, 14.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.840
77 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2018, 12.30 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.082

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6232 / 150 | 71.54
2.32
64.44440000 %
58 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2017, 16.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.322
40 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 16.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.602
41 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 16.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
35 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2018, 13.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.402
34 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 13.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.362
24 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2018, 14.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.960

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36526 / 1393 | 130.377
0.600
48.70370000 %
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 15.45 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 15.45 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 15.45 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2018, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2018, 18.45 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2018, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
15 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5350
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
10 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 17.30 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2850
21 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 18.45 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5520
9 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2018, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3460
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 10.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 11.15 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4251
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 12.30 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
10 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 17.30 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
13 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2018, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3251
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 17.30 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 18.45 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 4. 2018, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2018, 17.30 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2018, 18.45 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2018, 20.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2751
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 17.30 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
10 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2018, 20.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 11.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 12.15 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
14 / 34 | 13
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 13.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4110
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 17.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2000
8 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 6. 2018, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9486 / 197 | 242.46
3.88
27.00000000 %
0
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2016, 13.00 | Lendvay Štefan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0
53 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2016, 17.30 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.120
53 / 22 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2016, 11.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.400
97 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2016, 13.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.882
57 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2016, 17.30 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.282
64 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2017, 10.00 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.560
79 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2017, 17.30 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.162
70 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2017, 13.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.800
13 / 25 | 4
Malý stůl: Volná hra
8. 6. 2017, 17.30 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.520

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7347 / 150 | 182.31
2.88
33.04760000 %
0
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 14.40 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0
72 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2016, 12.40 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.880
70 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2016, 14.40 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.802
51 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 14.40 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.040
69 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2016, 19.10 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.762
44 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2017, 11.40 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.760
41 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2017, 19.10 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.640

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6147 / 125 | 71.17
1.76
40.83330000 %
0
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 16.20 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0
44 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2016, 14.20 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.760
29 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2016, 16.20 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.160
23 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 16.20 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.920
32 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2016, 20.50 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.280
19 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2017, 20.50 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.762

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12774 / 299 | 222.58
3.52
32.25000000 %
65 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2015, 11.00 | Šubrt Oldřich | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.600
53 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 13.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.120
67 / 24 | 12
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2015, 17.30 | Šramel Peter | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.790
64 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2015, 17.30 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.560
88 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 11.00 | Šerý Jindřich | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.522
64 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 13.00 | Babický Václav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.560
70 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 13.00 | Ott Marek | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.800
57 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2015, 11.00 | Šlajch Petr | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.280
64 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2016, 13.00 | Hanuš Ladislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.562
47 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2016, 17.30 | Vápeník Rudolf | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.880
67 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2016, 13.00 | Šibra Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.680
68 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 11.00 | Ott Marek | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.720

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12581 / 299 | 141.94
3.16
32.27780000 %
51 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2015, 12.40 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.040
54 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 14.40 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.162
48 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2015, 19.10 | Radkovský Petr | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.922
39 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2015, 19.10 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.561
35 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 12.40 | Šerý Jindřich | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.400
48 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 14.40 | Babický Václav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.920
79 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2015, 14.40 | Ott Marek | STČ, ZČ - TD 1.třída
3.160
46 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2015, 12.40 | Šlajch Petr | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.840
37 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2016, 14.40 | Hanuš Ladislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.480
52 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2016, 19.10 | Radkovský Petr | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.082
52 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2016, 14.40 | Šibra Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.080
40 / 24 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 12.40 | Hruška Vilém | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11388 / 275 | 131.41
2.28
58.78790000 %
45 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2015, 14.20 | Šubrt Oldřich | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.802
42 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 16.20 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.680
26 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2015, 20.50 | Radkovský Petr | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.040
28 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2015, 20.50 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.120
19 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 14.20 | Šerý Jindřich | STČ, ZČ - TD 1.třída
0.760
37 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 16.20 | Paul Jaroslav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.482
57 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2015, 16.20 | Ott Marek | STČ, ZČ - TD 1.třída
2.282
40 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2015, 14.20 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.600
33 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2016, 16.20 | Hanuš Ladislav | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.322
19 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2016, 16.20 | Šibra Jan | STČ, ZČ - TD 1.třída
0.760
42 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 14.20 | Ott Marek | STČ, ZČ - TD 1.třída
1.682

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22371 / 860 | 50.431
0.810
56.21210000 %
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 11.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 12.10 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2015, 13.20 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4501
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 17.00 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 18.10 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2015, 19.20 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 11. 2015, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2015, 18.00 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2015, 19.10 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2015, 20.20 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 18.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 19.10 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2016, 20.20 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6001
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 17.00 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 18.10 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8102
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2016, 19.20 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 18.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
13 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 19.10 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3510
10 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 20.20 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2940
12 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2016, 18.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2016, 19.10 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2016, 20.20 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9572 / 225 | 202.54
3.32
31.77780000 %
71 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2014, 13.00 | Kudrna Zdeněk | 1. třída Střední Čechy
2.842
81 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2014, 11.00 | Daněk Martin | 1. třída Střední Čechy
3.242
83 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2014, 13.00 | Vrba Michal | 1. třída Střední Čechy
3.322
46 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 13.00 | Radkovský Petr | 1. třída Střední Čechy
1.840
36 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2014, 13.00 | Volák Vladimír | 1. třída Střední Čechy
1.440
69 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2015, 13.00 | Pechr Miroslav | 1. třída Střední Čechy
2.760
65 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2015, 11.00 | Radkovský Petr | 1. třída Střední Čechy
2.600
56 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 2015, 13.00 | Hanuš Ladislav | 1. třída Střední Čechy
2.240
65 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 5. 2015, 11.00 | Pechr Miroslav | 1. třída Střední Čechy
2.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9574 / 225 | 172.55
3.76
42.51850000 %
54 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2014, 13.00 | Kudrna Zdeněk | 1. třída Střední Čechy
2.162
52 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2014, 11.00 | Daněk Martin | 1. třída Střední Čechy
2.080
62 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2014, 13.00 | Šlajch Petr | 1. třída Střední Čechy
2.480
94 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 13.00 | Radkovský Petr | 1. třída Střední Čechy
3.762
52 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2014, 13.00 | Hanuš Ladislav | 1. třída Střední Čechy
2.080
38 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2015, 13.00 | Ott Marek | 1. třída Střední Čechy
1.520
79 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2015, 11.00 | Radkovský Petr | 1. třída Střední Čechy
3.162
75 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2015, 13.00 | Volák Vladimír | 1. třída Střední Čechy
3.002
68 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2015, 11.00 | Pechr Miroslav | 1. třída Střední Čechy
2.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9306 / 225 | 91.36
2.24
56.66670000 %
25 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2014, 13.00 | Kudrna Zdeněk | 1. třída Střední Čechy
1.002
35 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2014, 11.00 | Daněk Martin | 1. třída Střední Čechy
1.402
39 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2014, 13.00 | Vrba Michal | 1. třída Střední Čechy
1.560
28 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 13.00 | Radkovský Petr | 1. třída Střední Čechy
1.120
56 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 13.00 | Volák Vladimír | 1. třída Střední Čechy
2.242
30 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 13.00 | Pechr Miroslav | 1. třída Střední Čechy
1.200
37 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2015, 11.00 | Radkovský Petr | 1. třída Střední Čechy
1.482
18 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2015, 13.00 | Volák Vladimír | 1. třída Střední Čechy
0.720
38 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 5. 2015, 11.00 | Šerý Jindřich | 1. třída Střední Čechy
1.522

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
40612 / 1449 | 50.422
0.700
41.12900000 %
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2014, 13.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6252
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2014, 13.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2014, 13.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2014, 13.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2014, 13.00 | Rubáš Zdeněk | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
17 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2014, 13.00 | Pešta Martin | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4850
11 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2014, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3140
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2014, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2000
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2014, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5002
8 / 27 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2960
11 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3230
4 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Kafka Jan st. | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.2660
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Klusáček Petr | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.3332
7 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Hambálek Vladimír | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.5000
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 12. 2014, 11.00 | Šanda Ludvík | Přebor jednotlivců středočeské oblasti 3B MS
0.3330
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2015, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5252
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2015, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4002
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 10.00 | Novotný Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
10 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 10.00 | Sukovatý Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2500
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 10.00 | Červenka Jiří | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3000
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2015, 13.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4750
28 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2015, 13.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
17 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2015, 13.00 | Rubáš Zdeněk | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4251
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4752
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6002
15 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 3. 2015, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3940
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2015, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
13 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2015, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3420
9 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2015, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2720
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4252
18 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5800
12 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3070
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2015, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2015, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2250
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2015, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3000

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8618 / 200 | 183.09
4.16
38.62500000 %
48 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2013, 11.00 | Rubáš Zdeněk | 1.třída Západní Čechy
1.920
100 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2013, 13.00 | Šramel Peter | 1.třída Západní Čechy
4.000
83 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2013, 13.00 | Marhoun Stanislav st. | 1.třída Západní Čechy
3.320
90 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2013, 13.00 | Dobeš Břetislav | 1.třída Západní Čechy
3.600
104 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2014, 13.00 | Černý Milan | 1.třída Západní Čechy
4.162
68 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2014, 11.00 | Radkovský Petr | 1.třída Západní Čechy
2.722
79 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2014, 11.00 | Šlajch Petr | 1.třída Západní Čechy
3.160
46 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2014, 13.30 | Dobeš Břetislav | 1.třída Západní Čechy
1.840

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7430 / 171 | 142.51
3.32
40.95240000 %
48 / 21 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 11.00 | Ott Marek | 1.třída Západní Čechy
2.280
53 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2013, 13.00 | Šlajch Petr | 1.třída Západní Čechy
2.120
60 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2013, 13.00 | Šanda Ludvík | 1.třída Západní Čechy
2.400
83 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2014, 13.00 | Černý Milan | 1.třída Západní Čechy
3.320
50 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2014, 11.00 | Radkovský Petr | 1.třída Západní Čechy
2.000
76 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2014, 11.00 | Kožíšek Jiří | 1.třída Západní Čechy
3.042
60 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2014, 13.30 | Dobeš Břetislav | 1.třída Západní Čechy
2.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8227 / 192 | 81.18
1.52
47.29170000 %
29 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 11.00 | Rubáš Zdeněk | 1.třída Západní Čechy
1.160
24 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2013, 13.00 | Šramel Peter | 1.třída Západní Čechy
0.960
26 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2013, 13.00 | Šilhan Jaroslav | 1.třída Západní Čechy
1.520
35 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2013, 13.00 | Kocián Josef | 1.třída Západní Čechy
1.402
25 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2014, 13.00 | Černý Milan | 1.třída Západní Čechy
1.000
24 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 11.00 | Radkovský Petr | 1.třída Západní Čechy
0.960
36 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2014, 11.00 | Šlajch Petr | 1.třída Západní Čechy
1.440
28 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 13.30 | Hajný David | 1.třída Západní Čechy
1.122

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30413 / 1145 | 40.360
0.600
45.88890000 %
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2013, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5002
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2013, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3001
7 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
19. 9. 2013, 18.00 | Kocábek Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.1750
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4000
6 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.1930
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2013, 18.00 | Jenčík Martin | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6002
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2501
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4250
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2013, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2750
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2013, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2750
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2013, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2014, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4500
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2014, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2750
12 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2014, 18.00 | Hajný David | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3000
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2014, 11.00 | Pařík Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4750
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2014, 11.00 | Ćervenka Jiří | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4502
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2014, 11.00 | Sukovatý Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2000
7 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2590
19 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4870
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 2. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5500
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3500
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída Střední Čechy
0.6002
8 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2014, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2000
14 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.5830
8 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2500
8 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2014, 18.00 | Kula Lukáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2500
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída Střední Čechy
0.3251
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída Střední Čechy
0.4000
9 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2014, 17.30 | Soukup Roman | 3B 1.třída Střední Čechy
0.2250

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8571 / 200 | 232.85
3.68
35.68750000 %
92 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 11.00 | Pauer Vlastimil | 1.třída - Západní Čechy
3.680
73 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2012, 13.00 | Rubáš Zdeněk | 1.třída - Západní Čechy
2.920
83 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2012, 13.00 | Kožíšek Jiří | 1.třída - Západní Čechy
3.320
59 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2012, 11.00 | Večeřa Jan | 1.třída - Západní Čechy
2.360
72 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2013, 13.00 | Kocián Josef | 1.třída - Západní Čechy
2.880
71 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2013, 13.00 | Pauer Vlastimil | 1.třída - Západní Čechy
2.840
50 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2013, 11.00 | Krajčí Theodor | 1.třída - Západní Čechy
2.000
71 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2013, 13.00 | Šramel Peter | 1.třída - Západní Čechy
2.840

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6375 / 150 | 202.50
2.84
41.66670000 %
52 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2012, 13.00 | Kocián Josef | 1.třída - Západní Čechy
2.080
71 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 11.00 | Šperl Václav | 1.třída - Západní Čechy
2.842
71 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2012, 13.00 | Vrba Michal | 1.třída - Západní Čechy
2.840
62 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2012, 11.00 | Radkovský Petr | 1.třída - Západní Čechy
2.482
55 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2013, 13.00 | Dobeš Břetislav | 1.třída - Západní Čechy
2.201
64 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2013, 11.00 | Vrba Michal | 1.třída - Západní Čechy
2.562

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7227 / 175 | 91.29
1.60
54.04760000 %
40 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2012, 13.00 | Kocián Josef | 1.třída - Západní Čechy
1.602
30 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 11.00 | Pauer Vlastimil | 1.třída - Západní Čechy
1.200
35 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2012, 13.00 | Šerý Jindřich | 1.třída - Západní Čechy
1.400
26 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2012, 11.00 | Procházka Milan | 1.třída - Západní Čechy
1.040
20 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2013, 13.00 | Behenský Martin | 1.třída - Západní Čechy
0.802
39 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2013, 11.00 | Vrba Michal | 1.třída - Západní Čechy
1.560
37 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 13.00 | Radkovský Petr | 1.třída - Západní Čechy
1.481

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24355 / 901 | 40.394
0.600
49.30560000 %
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.6001
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2012, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4252
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.2500
13 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3930
9 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2012, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3330
9 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.2250
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3751
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2012, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5752
8 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Markup Petr | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3470
13 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3420
13 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2012, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3250
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Škrášek Ivan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5002
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3000
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2013, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.2000
11 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Váša Marek | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3330
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4752
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2013, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4000
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Šanda Ludvík | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3750
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2013, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.5002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Kafka Jan st. | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3500
10 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Kretík Daniel | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.3440
17 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2013, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1.třída - Střední Čechy
0.4470

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6498 / 147 | 213.38
4.64
33.20000000 %
70 / 22 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2011, 13.00 | Bača Libor | 1. třída - Západní, střední Čechy
3.180
73 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2011, 13.00 | Černý Milan | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.920
62 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2012, 13.00 | Šperl Václav | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.482
116 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2012, 13.00 | Radkovský Petr | 1. třída - Západní, střední Čechy
4.642
112 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2012, 13.00 | Šlajch Petr | 1. třída - Západní, střední Čechy
4.482
65 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2012, 11.00 | Rubáš Zdeněk | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2124 / 48 | 182.58
2.82
41.33330000 %
59 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2012, 13.00 | Radkovský Petr | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.360
65 / 23 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2012, 11.00 | Rubáš Zdeněk | 1. třída - Západní, střední Čechy
2.820

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3111 / 75 | 61.48
1.72
61.66670000 %
39 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2011, 13.00 | Klusáček Petr | 1. třída - Západní, střední Čechy
1.562
29 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2012, 13.00 | Behenský Martin | 1. třída - Západní, střední Čechy
1.162
43 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2012, 11.00 | Rubáš Zdeněk | 1. třída - Západní, střední Čechy
1.721

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9120 / 324 | 50.370
0.625
44.44440000 %
4 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Váša Marek | Střední Čechy MS 3B
0.1600
18 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Šimek Stanislav | Střední Čechy MS 3B
0.4730
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2011, 18.00 | Korec Jaroslav | Střední Čechy MS 3B
0.3500
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Truhlář Jan | Střední Čechy MS 3B
0.4001
13 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Vácha Václav | Střední Čechy MS 3B
0.3252
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2011, 18.00 | Škrášek Ivan | Střední Čechy MS 3B
0.2250
9 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Hambálek Vladimír | Střední Čechy MS 3B
0.4280
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Klusáček Petr | Střední Čechy MS 3B
0.6252
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2011, 18.00 | Horn Zdeněk | Střední Čechy MS 3B
0.3000

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13981 / 300 | 363.27
5.12
30.18460000 %
50 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
19. 9. 2010, 13.00 | Behenský Martin | ZČ, StČ 1.třída
2.002
100 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2010, 13.00 | Novák Karel | ZČ, StČ 1.třída
4.002
75 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2010, 13.00 | Mikuta Jaroslav | ZČ, StČ 1.třída
3.000
58 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2010, 13.00 | Šlajch Petr | ZČ, StČ 1.třída
2.320
126 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2010, 11.00 | Rubáš Zdeněk | ZČ, StČ 1.třída
5.042
71 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 2010, 10.00 | Cígler Jaroslav | ZČ, StČ 1.třída
2.842
72 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2011, 11.00 | Hruška Vilém | ZČ, StČ 1.třída
2.880
53 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2011, 11.00 | Podaný Dalibor | ZČ, StČ 1.třída
2.120
128 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2011, 13.00 | Mikuta Jaroslav | ZČ, StČ 1.třída
5.122
85 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2011, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | ZČ, StČ 1.třída
3.400
54 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2011, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | ZČ, StČ 1.třída
2.160
109 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2011, 13.00 | Rubáš Zdeněk | ZČ, StČ 1.třída
4.360
0
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2011, 13.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ 1.třída
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10562 / 225 | 242.49
3.40
37.46670000 %
32 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2010, 13.00 | Behenský Martin | ZČ, StČ 1.třída
1.282
69 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2010, 13.00 | Novák Karel | ZČ, StČ 1.třída
2.762
71 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2010, 13.00 | Mikuta Jaroslav | ZČ, StČ 1.třída
2.840
42 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2010, 13.00 | Šlajch Petr | ZČ, StČ 1.třída
1.680
71 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2010, 11.00 | Ott Marek | ZČ, StČ 1.třída
2.841
60 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 2010, 10.00 | Cígler Jaroslav | ZČ, StČ 1.třída
2.402
75 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2011, 11.00 | Pauer Vlastimil | ZČ, StČ 1.třída
3.000
57 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2011, 11.00 | Podaný Dalibor | ZČ, StČ 1.třída
2.280
85 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2011, 13.00 | Rubáš Zdeněk | ZČ, StČ 1.třída
3.402
0
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2011, 13.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ 1.třída
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10291 / 225 | 71.29
1.68
48.50000000 %
22 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2010, 13.00 | Behenský Martin | ZČ, StČ 1.třída
0.882
35 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2010, 13.00 | Novák Karel | ZČ, StČ 1.třída
1.402
35 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2010, 13.00 | Mikuta Jaroslav | ZČ, StČ 1.třída
1.402
29 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2010, 13.00 | Šindler Drahomír | ZČ, StČ 1.třída
1.162
26 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 2010, 10.00 | Cígler Jaroslav | ZČ, StČ 1.třída
1.040
42 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2011, 11.00 | Pauer Vlastimil | ZČ, StČ 1.třída
1.682
25 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2011, 11.00 | Klíma Jiří ml. | ZČ, StČ 1.třída
1.000
40 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2011, 13.00 | Mikuta Jaroslav | ZČ, StČ 1.třída
1.602
37 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2011, 11.00 | Šlajch Petr | ZČ, StČ 1.třída
1.480
0
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2011, 13.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ 1.třída
2

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
687 / 221 | 40.393
0.548
48.33330000 %
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 18.00 | Veselý Josef | Stř.Č-3B
0.5002
17 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 18.00 | Purkyt Tomáš | Stř.Č-3B
0.5480
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2011, 18.00 | Vácha Václav | Stř.Č-3B
0.5002
8 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2011, 18.00 | Šimek Stanislav | Stř.Č-3B
0.2420
12 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2011, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř.Č-3B
0.3070
10 / 38 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2011, 18.00 | Korec Jaroslav | Stř.Č-3B
0.2630

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6432 / 150 | 272.88
3.44
28.80000000 %
70 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2009, 13.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ-1.třída
2.802
61 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2009, 11.00 | Černý Milan | ZČ, StČ-1.třída
2.440
73 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2009, 11.00 | Kožíšek Jiří | ZČ, StČ-1.třída
2.920
75 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2010, 13.00 | Mikuta Jaroslav | ZČ, StČ-1.třída
3.000
67 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2010, 13.00 | Rubáš Zdeněk | ZČ, StČ-1.třída
2.680
86 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2010, 10.00 | Behenský Martin | ZČ, StČ-1.třída
3.442

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6341 / 150 | 142.27
3.76
37.88890000 %
73 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2009, 13.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ-1.třída
2.922
34 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2009, 11.00 | Černý Milan | ZČ, StČ-1.třída
1.360
37 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2009, 11.00 | Vrba Michal | ZČ, StČ-1.třída
1.480
56 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2010, 13.00 | Mikuta Jaroslav | ZČ, StČ-1.třída
2.240
94 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2010, 13.00 | Rubáš Zdeněk | ZČ, StČ-1.třída
3.760
47 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2010, 10.00 | Behenský Martin | ZČ, StČ-1.třída
1.882

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5127 / 125 | 71.01
1.56
42.33330000 %
39 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2009, 13.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ-1.třída
1.562
26 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2009, 11.00 | Šerý Jindřich | ZČ, StČ-1.třída
1.040
17 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2009, 11.00 | Vrba Michal | ZČ, StČ-1.třída
0.680
20 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2010, 13.00 | Mikuta Jaroslav | ZČ, StČ-1.třída
0.800
25 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2010, 10.00 | Behenský Martin | ZČ, StČ-1.třída
1.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12169 / 382 | 30.442
0.645
46.94440000 %
11 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2009, 18.00 | Aleš Jan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.3540
11 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2009, 18.00 | Váša Marek | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4580
6 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2009, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
0.3750
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Šebesta Karel | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Kratochvíl Dušan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.3500
11 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2010, 18.00 | Suchopárek Jan | Stř. Č - Družstva - 3B
0.2970
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Váša Marek | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4500
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Markup Petr | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5001
9 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2010, 18.00 | Kohout Štěpán | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4500
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2010, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř. Č - Družstva - 3B
0.4660
20 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2010, 18.00 | Korec Jaroslav | Stř. Č - Družstva - 3B
0.6450
19 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2010, 18.00 | Kala Lukáš | Stř. Č - Družstva - 3B
0.5750

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4233 / 95 | 152.45
3.16
23.30000000 %
44 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2008, 10.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ 1.třída
1.762
79 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2009, 10.00 | Bača Adam | ZČ, StČ 1.třída
3.160
58 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2009, 13.00 | Babický Václav | ZČ, StČ 1.třída
2.900
52 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2009, 10.00 | Bílek Dušan | ZČ, StČ 1.třída
2.080

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4218 / 100 | 142.18
3.04
36.33330000 %
76 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2008, 10.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ 1.třída
3.042
57 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2009, 10.00 | Radkovský Petr | ZČ, StČ 1.třída
2.280
38 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2009, 13.00 | Fořt Milan | ZČ, StČ 1.třída
1.520
47 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2009, 10.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ 1.třída
1.882

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4104 / 100 | 171.04
1.84
43.33330000 %
17 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 10.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ 1.třída
0.680
21 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2009, 10.00 | Bača Adam | ZČ, StČ 1.třída
0.840
20 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2009, 13.00 | Fořt Milan | ZČ, StČ 1.třída
0.800
46 / 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2009, 10.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ 1.třída
1.842

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
48670 / 1715 | 50.390
0.857
46.52780000 %
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
0.8572
4 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 18.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.1810
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2008, 19.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3250
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Korec Jaroslav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5000
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3500
9 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 19.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3330
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2008, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4250
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2008, 17.00 | Jenčík Martin | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5002
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3250
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5252
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3500
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2008, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4330
12 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3520
11 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5000
5 / 34 | 1
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2008, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
0.1470
7 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.2330
14 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3880
7 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 12. 2008, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.1790
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Veselý Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3502
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4000
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4500
10 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.2500
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4500
8 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2008, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.2160
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4500
17 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5150
13 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2009, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7220
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Pešta Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5002
13 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4640
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2009, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4000
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2009, 17.00 | Vácha Václav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3502
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2009, 17.00 | Kratochvíl Dušan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2009, 17.00 | Jenčík Martin | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3000
13 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3820
14 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Šinárek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3500
9 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2009, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.2250
18 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Aleš Jan | 3B-Stř.Č 1.třída
0.7200
8 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Váša Marek | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3810
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2009, 17.00 | Markup Petr | 3B-Stř.Č 1.třída
0.5750
9 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Korec Jaroslav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4090
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3000
14 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2009, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B-Stř.Č 1.třída
0.4510
10 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Purkyt Tomáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.2500
15 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Kala Lukáš | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3750
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2009, 17.00 | Jenčík Martin | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3500
13 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Bílek Rudolf | 3B-Stř.Č 1.třída
0.3510
6 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Roček Josef | 3B-Stř.Č 1.třída
0.1500
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2009, 17.00 | Hambálková Irena | 3B-Stř.Č 1.třída
0.2750

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9538 / 225 | 182.39
3.56
23.91110000 %
57 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2007, 13.00 | Bílek Dušan | ZČ, StČ -1. třída
2.280
46 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2007, 13.00 | Holák Dušan | ZČ, StČ -1. třída
1.840
76 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2007, 13.00 | Černý Milan | ZČ, StČ -1. třída
3.040
35 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2007, 10.00 | Šperl Václav | ZČ, StČ -1. třída
1.402
49 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2008, 10.00 | Zábuška Milan | ZČ, StČ -1. třída
1.960
68 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2008, 13.00 | Fořt Milan | ZČ, StČ -1. třída
2.720
46 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2008, 10.00 | Holák Dušan | ZČ, StČ -1. třída
1.840
72 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2008, 10.00 | Vrabec Martin | ZČ, StČ -1. třída
2.880
89 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
27. 4. 2008, 10.00 | Radkovský Petr | ZČ, StČ -1. třída
3.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9520 / 225 | 162.31
2.80
38.51850000 %
70 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2007, 13.00 | Bílek Dušan | ZČ, StČ -1. třída
2.802
55 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2007, 13.00 | Cígler Jaroslav | ZČ, StČ -1. třída
2.202
68 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2007, 13.00 | Ott Marek | ZČ, StČ -1. třída
2.720
54 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2007, 10.00 | Šperl Václav | ZČ, StČ -1. třída
2.162
56 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2008, 10.00 | Zábuška Milan | ZČ, StČ -1. třída
2.242
60 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2008, 13.00 | Fořt Milan | ZČ, StČ -1. třída
2.400
41 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2008, 10.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ -1. třída
1.642
60 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2008, 10.00 | Vrabec Martin | ZČ, StČ -1. třída
2.400
56 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2008, 10.00 | Radkovský Petr | ZČ, StČ -1. třída
2.240

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9229 / 221 | 91.03
1.77
42.40740000 %
32 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2007, 13.00 | Bílek Dušan | ZČ, StČ -1. třída
1.280
27 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2007, 13.00 | Holák Dušan | ZČ, StČ -1. třída
1.080
39 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2007, 13.00 | Černý Milan | ZČ, StČ -1. třída
1.770
21 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2007, 10.00 | Šperl Václav | ZČ, StČ -1. třída
0.842
23 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2008, 10.00 | Zábuška Milan | ZČ, StČ -1. třída
0.920
29 / 24 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2008, 13.00 | Paul Jaroslav | ZČ, StČ -1. třída
1.200
10 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2008, 10.00 | Fiala Václav | ZČ, StČ -1. třída
0.400
36 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2008, 10.00 | Procházka Milan | ZČ, StČ -1. třída
1.442
12 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2008, 10.00 | Radkovský Petr | ZČ, StČ -1. třída
0.480

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36438 / 1151 | 40.380
0.648
40.55560000 %
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2007, 17.00 | Fornůsek Tomáš | 3B/Stř.Č
0.4750
14 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2007, 17.00 | Hambálek Vladimír | 3B/Stř.Č
0.3880
10 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2007, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
0.3220
12 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2007, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B/Stř.Č
0.4280
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2007, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.4000
11 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2007, 17.00 | Kala Lukáš | 3B/Stř.Č
0.3330
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2007, 17.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
0.5250
14 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2007, 17.00 | Jenčík Martin | 3B/Stř.Č
0.3590
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2007, 17.00 | Veselý Josef | 3B/Stř.Č
0.3252
12 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2007, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
0.4610
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2007, 17.00 | Fornůsek Tomáš | 3B/Stř.Č
0.4500
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2007, 17.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.Č
0.2000
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2007, 17.00 | Kala Lukáš | 3B/Stř.Č
0.2750
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2007, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B/Stř.Č
0.4750
12 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2007, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.3000
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2007, 17.00 | Jenčík Martin | 3B/Stř.Č
0.4000
14 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2007, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B/Stř.Č
0.3780
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2007, 17.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
0.4750
0
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2008, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
2
11 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.Č
0.4070
10 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2008, 17.00 | Hambálek Vladimír | 3B/Stř.Č
0.3570
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.3250
15 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2008, 17.00 | Kala Lukáš | 3B/Stř.Č
0.3940
11 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B/Stř.Č
0.3140
5 / 27 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2008, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B/Stř.Č
0.1850
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
0.3501
12 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2008, 17.00 | Jenčík Martin | 3B/Stř.Č
0.3000
0
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2008, 17.00 | Fornůsek Tomáš | 3B/Stř.Č
0
0
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2008, 17.00 | Mařík Miroslav | 3B/Stř.Č
0
0
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2008, 17.00 | Hambálková Irena | 3B/Stř.Č
0
11 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2008, 17.00 | Kafka Jan st. | 3B/Stř.Č
0.2750
8 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2008, 17.00 | Tichý Miloslav | 3B/Stř.Č
0.4000
15 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2008, 17.00 | Šimek Stanislav | 3B/Stř.Č
0.5170
24 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2008, 17.00 | Suchopárek Jan | 3B/Stř.Č
0.6480
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2008, 17.00 | Jenčík Martin | 3B/Stř.Č
0.3750
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2008, 17.00 | Vácha Václav | 3B/Stř.Č
0.3750

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
680 / 230 | 60.347
0.515
47.33730000 %
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2005, 17.00 | Fornůsek Tomáš | Stř.Č/3B
0.3000
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2005, 10.00 | Vácha Václav | Stř.Č/3B
0.3750
10 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 11. 2005, 17.00 | Kafka Jan st. | Stř.Č/3B
0.2700
13 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2006, 17.00 | Fornůsek Tomáš | Stř.Č/3B
0.3250
17 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2006, 10.00 | Kafka Jan st. | Stř.Č/3B
0.5150
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2006, 17.00 | Jenčík Martin | Stř.Č/3B
0.3250

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
226 / 52 | 30.500
0.708
43.33330000 %
9 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2004, 18.00 | Landa Josef | Stř.Č/3B
0.3210
17 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2004, 10.00 | Šimek Stanislav | Stř.Č/3B
0.7080