Kočička Petr

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
29333 / 628 | 6 | 30.530
0.850
56.92310000 %
12 / 21 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 13.00 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5710
10 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2019, 14.15 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4000
12 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 15.45 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.4802
10 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 17.00 | Janata Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.4000
11 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 15.00 | Najzar Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.4402
11 / 14 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2019, 16.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.7850
3 / 12 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 10.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.2500
13 / 17 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 10.00 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.7640
14 / 25 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2020, 15.00 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5602
11 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2020, 16.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4402
16 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 11.00 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6402
17 / 25 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 15.45 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6801
18 / 30 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 17.20 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.6000
16 / 30 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 18.45 | Ráček Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5330
9 / 20 | 6 | 1
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 09.50 | Dyrc Karel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.4502
17 / 20 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 12.20 | Svoboda Pavel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.8502
13 / 20 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 2020, 14.50 | Ziogas Janis | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 2.kvalifikační turnaj
0.6502
12 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 13.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.4802
20 / 24 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 15.00 | Filip Antonín | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.8332
17 / 30 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 20.00 | Truksa Otakar | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.5662
15 / 24 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 2020, 10.45 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.6250
5 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 11.20 | Svoboda Pavel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.3330
6 / 15 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 13.05 | Skalický Jaroslav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.4000
9 / 15 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 14.50 | Poláček Ladislav | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.6002
1 / 9 | 1
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 16.35 | Škop Pavel | VČ 3B ZS přebor jednotlivců | 3.kvalifikační turnaj
0.1110
8 / 20 | 4 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 11.00 | Kudr Jan | Přebor VČO-3B ZS
0.4000
12 / 20 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 12.45 | Škop Pavel | Přebor VČO-3B ZS
0.6000
10 / 25 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.02 | Štancl Jan | Přebor VČO-3B ZS
0.4002
5 / 22 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.45 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO-3B ZS
0.2270

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12108 / 210 | 60.514
0.866
52.68290000 %
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 09.00 | Havránek Hynek | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.6002
8 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 12.30 | Židů Tomáš | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.5331
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 14.50 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.2000
13 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 16.35 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.8662
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 10.10 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.4662
8 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 11.20 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.5331
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 14.50 | Novotný Bohuslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.6002
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 17.10 | Kubík Robert | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.2660
14 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 10.00 | Bušanský Petr | Přebor VČO 3B ZS
0.7002
13 / 20 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 13.00 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS
0.6502
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 14.50 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B ZS
0.2802
13 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2019, 16.15 | Bušanský Petr | Přebor VČO 3B ZS
0.5200

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19150 / 360 | 50.416
0.650
44.11760000 %
14 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 10.00 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.5602
9 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2017, 12.00 | Švára Libor | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.3600
10 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 10.20 | Janeček Antonín | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.5002
3 / 17 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.1760
8 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 15.00 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.4002
13 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 18.20 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 1.turnaj
0.6502
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.10 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.3330
8 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.45 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.5330
4 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 14.15 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.2660
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 17.10 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 2.turnaj
0.4001
7 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 10.10 | Židů Tomáš | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.4660
2 / 13 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.20 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.1530
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 14.50 | Kubík Robert | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.3332
7 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 17.10 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.4660
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 12.00 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4400
11 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 14.00 | Truhlář Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4402
7 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 09.00 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.3502
8 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 11.40 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.4000
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2018, 13.40 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.4800

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
670 / 174 | 50.402
0.500
58.33330000 %
7 / 24 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 13.00 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.2910
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2016, 15.00 | Vintrocha Richard | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.3330
12 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 12.00 | Dirn Marcel | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.4000
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 14.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.5000
15 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 16.00 | Hambálková Irena | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.5002
11 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2017, 17.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 5. VC BRNO
0.3660

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
439 / 79 | 40.493
0.736
48.75000000 %
12 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 10.20 | Absolon Jiří | Přebor VČO trojband velký stůl
0.6002
10 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 11.40 | Poláček Ladislav | Přebor VČO trojband velký stůl
0.5002
14 / 19 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 14.20 | Tichák Josef | Přebor VČO trojband velký stůl
0.7360
3 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2016, 15.00 | Sedláček Radek | Přebor VČO trojband velký stůl
0.1500

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
431 / 75 | 40.413
1.000
55.35710000 %
3 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Král Petr | Oblastní přebor VČO 3B.
0.1500
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Stolín Jaroslav | Oblastní přebor VČO 3B.
0.4502
4 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Havelka Jiří | Oblastní přebor VČO 3B.
0.2000
15 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 5. 2015, 09.00 | Absolon Jiří | Oblastní přebor VČO 3B.
1.0002

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
666 / 118 | 50.559
1.111
66.00000000 %
20 / 18 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Tichák Josef | Přebor VČO VS-3B
1.1111
10 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO VS-3B
0.5001
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Tichák Josef | Přebor VČO VS-3B
0.4500
7 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Židů Tomáš | Přebor VČO VS-3B
0.3500
14 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Poláček Ladislav | Přebor VČO VS-3B
0.7002
6 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 5. 2013, 09.00 | Frieda Jan | Přebor VČO VS-3B
0.3000

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
647 / 105 | 40.447
0.600
58.75000000 %
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Havránek Hynek | Přebor VČO 3B
0.6002
6 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Šmída Jan | Přebor VČO 3B
0.4000
5 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 3B
0.3331
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO 3B
0.4502
10 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B
0.5000
8 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B
0.4000

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
437 / 70 | 50.528
0.933
59.67740000 %
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Hudák Jan | Přebor VČO 3B velký stůl
0.3500
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Mikysa Jiří | Přebor VČO 3B velký stůl
0.3502
14 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Vokáček Václav | Přebor VČO 3B velký stůl
0.9332
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Janík Jiří | Přebor VČO 3B velký stůl
0.6000

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
660 / 110 | 40.545
1.000
68.18180000 %
6 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Špiroch Martin | Přebor VČO
0.3002
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Sedláček Radek | Přebor VČO
0.3502
15 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Ševčík Jaroslav | Přebor VČO
1.0002
17 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Petříček Martin | Přebor VČO
0.8502
9 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Kuchař František | Přebor VČO
0.6002
6 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Toth Jiří | Přebor VČO
0.3000

2008/2009

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
285 / 27 | 153.14
4.25
70.83330000 %
51 / 12 | 15
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 08.00 | Stareček Vladimír | MČR v jednobandu
4.250
34 / 15 | 7
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 20.00 | Stareček Vladimír | MČR v jednobandu
2.260

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
329 / 50 | 40.580
1.000
59.18370000 %
15 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Janeček Antonín | Přebor VČO - trojband
1.0002
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Petříček Martin | Přebor VČO - trojband
0.3000
8 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 11. -0001, 00.00 | Brandejs Karel | Přebor VČO - trojband
0.5332

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6102 / 228 | 80.447
0.555
1.000
114.60670000 %
28 / 69 | 8
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.4050
0
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Kavka Petr | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
2
16 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2008, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - kvalifikace
0.4210
20 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO na VS - 3B
0.5550
17 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO na VS - 3B
0.3770
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 5. 2008, 00.00 | Brandejs Karel | Přebor VČO na VS - 3B
0.5252

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
371 / 206 | 30.344
0.423
51.35140000 %
52 / 146 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 5. 2006, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (TJ Dvůr Králové n/L)
0.3562
19 / 60 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 6. 2006, 10.00 | Rybák Jiří | 3B-liga
0.3160

2004/2005

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
493 / 216 | 30.430
0.530
65.49300000 %
22 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2004, 10.00 | Šícha František | "LIGA ""C"""
0.4402
26 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2004, 14.00 | Červenka Josef st. | "LIGA ""C"""
0.5302
14 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2005, 10.00 | Hudák Jan | "LIGA ""C"""
0.3330
31 / 75 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2005, 14.00 | Tichák Josef | "LIGA ""C"""
0.4131

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
232 / 99 | 30.323
0.333
0.00000000 %
20 / 60 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2002, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix (Herna Ekvity Kladno)
0.3332
12 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.3072

2001/2002

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8878 / 155 | 425.66
12.55
77.73770000 %
150 / 20 | 29
Závodní stůl: Volná hra
12. 11. 1998, 17.00 | Kostka Martin | 2.LIGA
7.502
121 / 30 | 28
Závodní stůl: Volná hra
23. 1. 1999, 14.00 | Šimek Miroslav | 2.LIGA
4.030
112 / 13 | 28
Závodní stůl: Volná hra
31. 1. 1999, 15.00 | Toth Jiří | 2.LIGA
8.610
150 / 30 | 32
Závodní stůl: Volná hra
5. 3. 1999, 18.00 | Novotný Aleš | 2.LIGA
5.002
113 / 9 | 42
Závodní stůl: Volná hra
17. 4. 1999, 17.00 | Šotola Marek st. | FINÁLE MR
12.550
232 / 53 | 39
Závodní stůl: Volná hra
1. 5. 1999, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
4.372

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4340 / 65 | 305.23
10.00
85.00000000 %
100 / 10 | 30
Závodní stůl: Kádr 47/2
1. 11. 1998, 09.00 | Šimek Miroslav | 2.LIGA
10.002
100 / 22 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 1. 1999, 09.00 | Červenka Josef st. | 2.LIGA
4.542
40 / 15 | 15
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 1. 1999, 09.00 | Toth Jiří | 2.LIGA
2.660
100 / 18 | 16
Závodní stůl: Kádr 47/2
31. 1. 1999, 09.00 | Ziogas Janis | 2.LIGA
5.552

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17828 / 357 | 242.31
3.84
86.58540000 %
39 / 20 | 12
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 1998, 17.00 | Frieda Jan | 2.LIGA
1.950
50 / 19 | 13
Závodní stůl: Jednoband
1. 11. 1998, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA
2.632
89 / 41 | 13
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 1998, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
2.170
50 / 22 | 12
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 1998, 09.00 | Svoboda Pavel | 2.LIGA
2.272
50 / 13 | 12
Závodní stůl: Jednoband
23. 1. 1999, 14.00 | Šimek Miroslav | 2.LIGA
3.842
50 / 14 | 12
Závodní stůl: Jednoband
31. 1. 1999, 09.00 | Palata Tomáš | 2.LIGA
3.572
155 / 58 | 13
Závodní stůl: Jednoband
26. 3. 1999, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
2.674
87 / 46 | 21
Závodní stůl: Jednoband
28. 3. 1999, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
1.890
36 / 22 | 10
Závodní stůl: Jednoband
17. 4. 1999, 10.00 | Faus Marek | FINÁLE MR
1.630
80 / 25 | 24
Závodní stůl: Jednoband
17. 4. 1999, 17.00 | Domanský Pavel | FINÁLE MR
3.202
142 / 77 | 14
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 1999, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (DVŮR KRÁLOVÉ)
1.844

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11185 / 457 | 50.404
0.588
81.76470000 %
11 / 36 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 1998, 17.00 | Škop Pavel | 2.LIGA
0.3050
20 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 1998, 17.00 | Procházka Jaroslav | 2.LIGA
0.4162
20 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 1998, 09.00 | Svoboda Pavel | 2.LIGA
0.5882
14 / 32 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 1999, 09.00 | Škop Pavel | 2.LIGA
0.4370
16 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 1999, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA
0.3330
16 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 1. 1999, 15.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA
0.3810
20 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 1999, 18.00 | Kostka Martin | 2.LIGA
0.4002
22 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 4. 1999, 10.00 | Filip Antonín | FINÁLE MR
0.4680
46 / 120 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 1999, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (DVŮR KRÁLOVÉ)
0.3834

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6216 / 62 | 223.48
4.37
0.00000000 %
88 / 24 | 22
Závodní stůl: Kádr 71/2
14. 11. 1998, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
3.660
128 / 38 | 15
Závodní stůl: Kádr 71/2
27. 3. 1999, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
3.360

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141414 / 199 | 737.10
15.00
100.00000000 %
71 / 30 | 18
Závodní stůl: Volná hra
18. 10. 1997, 09.00 | Felgr Miloslav | "LIGA ""B"""
2.362
81 / 32 | 11
Závodní stůl: Volná hra
23. 10. 1997, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
2.530
150 / 21 | 48
Závodní stůl: Volná hra
9. 11. 1997, 13.00 | Marek Pavel | "LIGA ""B"""
7.142
150 / 10 | 64
Závodní stůl: Volná hra
21. 12. 1997, 09.00 | Hladík Petr | "LIGA ""B"""
15.002
300 / 27 | 73
Závodní stůl: Volná hra
29. 1. 1998, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
11.114
133 / 16 | 60
Závodní stůl: Volná hra
30. 1. 1998, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
8.310
150 / 14 | 66
Závodní stůl: Volná hra
21. 3. 1998, 09.00 | Mrkvička Martin | "LIGA ""B"""
10.712
150 / 19 | 35
Závodní stůl: Volná hra
21. 3. 1998, 14.00 | Fiedler Tomáš | "LIGA ""B"""
7.892
229 / 30 | 51
Závodní stůl: Volná hra
23. 5. 1998, 00.00 | Kočička Petr | PŘEBOR VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
7.630

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9681 / 117 | 485.82
9.09
82.80000000 %
76 / 13 | 40
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 10. 1997, 12.00 | Mrkvička Martin | "LIGA ""B"""
5.840
180 / 40 | 29
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 10. 1997, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
4.502
38 / 6 | 18
Závodní stůl: Kádr 47/2
26. 11. 1997, 17.00 | Frieda Jan | "LIGA ""B"""
6.330
100 / 11 | 48
Závodní stůl: Kádr 47/2
25. 1. 1998, 09.00 | Hladík Petr | "LIGA ""B"""
9.092
100 / 16 | 23
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 2. 1998, 09.00 | Svašek Ladislav st. | "LIGA ""B"""
6.252
100 / 14 | 39
Závodní stůl: Kádr 47/2
21. 3. 1998, 09.00 | Mrkvička Martin | "LIGA ""B"""
7.142
87 / 17 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 5. 1998, 00.00 | Kočička Petr | PŘEBOR VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
5.110

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9370 / 235 | 181.57
2.08
93.05990000 %
50 / 26 | 11
Závodní stůl: Jednoband
18. 10. 1997, 09.00 | Fiedler Tomáš | "LIGA ""B"""
1.922
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 1997, 10.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
0.300
50 / 27 | 8
Závodní stůl: Jednoband
26. 11. 1997, 17.00 | Škop Pavel | "LIGA ""B"""
1.852
50 / 27 | 8
Závodní stůl: Jednoband
21. 12. 1997, 09.00 | Žižka Josef | "LIGA ""B"""
1.852
45 / 30 | 10
Závodní stůl: Jednoband
25. 1. 1998, 09.00 | Novák Petr | "LIGA ""B"""
1.502
75 / 38 | 18
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 1998, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
1.972
50 / 27 | 10
Závodní stůl: Jednoband
7. 3. 1998, 14.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
1.852
41 / 30 | 13
Závodní stůl: Jednoband
9. 3. 1998, 17.00 | Červenka Josef st. | "LIGA ""B"""
1.360

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10165 / 425 | 40.388
0.606
98.19820000 %
20 / 41 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 1997, 12.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
0.4872
12 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 1997, 10.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
0.2400
20 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 11. 1997, 13.00 | Svašek Ladislav st. | "LIGA ""B"""
0.4342
17 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 1998, 09.00 | Svašek Ladislav ml. | "LIGA ""B"""
0.3402
20 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 3. 1998, 14.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
0.4002
20 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 1998, 17.00 | Vlk Miroslav | "LIGA ""B"""
0.6062
56 / 155 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 6. 1998, 00.00 | Kočička Petr | PŘEBOR VČO (DVŮR KRÁLOVÉ n.L.)
0.3613

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4415 / 79 | 295.25
7.50
0.00000000 %
200 / 40 | 29
Závodní stůl: Kádr 71/2
12. 2. 1998, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
5.004
215 / 39 | 18
Závodní stůl: Kádr 71/2
13. 2. 1998, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
5.512

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8981 / 121 | 2708.10
150.00
94.18600000 %
110 / 13 | 33
Závodní stůl: Volná hra
7. 11. 1996, 17.00 | Červenka Josef ml. | "LIGA ""B"""
8.460
150 / 15 | 92
Závodní stůl: Volná hra
10. 11. 1996, 09.00 | Tázler Jaroslav | "LIGA ""B"""
10.002
88 / 30 | 14
Závodní stůl: Volná hra
12. 1. 1997, 09.00 | Novotný Aleš | "LIGA ""B"""
2.932
150 / 19 | 50
Závodní stůl: Volná hra
8. 4. 1997, 19.00 | Červenka Josef st. | "LIGA ""B"""
7.892
150 / 27 | 56
Závodní stůl: Volná hra
10. 4. 1997, 16.00 | Tázler Jaroslav | "LIGA ""B"""
5.552
333 / 17 | 270
Závodní stůl: Volná hra
8. 6. 1997, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
19.584

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4395 / 81 | 254.87
6.25
98.75000000 %
100 / 16 | 25
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 2. 1997, 09.00 | Šlambor Aleš | "LIGA ""B"""
6.252
97 / 18 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 3. 1997, 14.00 | Mrkvička Martin | "LIGA ""B"""
5.380
98 / 19 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
8. 4. 1997, 15.00 | Toth Jiří | "LIGA ""B"""
5.150
100 / 28 | 14
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 4. 1997, 19.00 | Novotný Aleš | "LIGA ""B"""
3.572

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10368 / 223 | 121.65
2.50
71.21210000 %
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Jednoband
12. 10. 1996, 09.00 | Felgr Miloslav | "LIGA ""B"""
1.002
30 / 16 | 9
Závodní stůl: Jednoband
12. 10. 1996, 14.00 | Toth Jiří | "LIGA ""B"""
1.870
34 / 29 | 7
Závodní stůl: Jednoband
10. 11. 1996, 09.00 | Horáček Zdeněk | "LIGA ""B"""
1.170
37 / 17 | 10
Závodní stůl: Jednoband
15. 3. 1997, 14.00 | Mrkvička Martin | "LIGA ""B"""
2.170
50 / 20 | 12
Závodní stůl: Jednoband
8. 4. 1997, 15.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
2.502
18 / 15 | 6
Závodní stůl: Jednoband
8. 4. 1997, 19.00 | Červenka Josef ml. | "LIGA ""B"""
1.200
36 / 22 | 12
Závodní stůl: Jednoband
10. 4. 1997, 16.00 | Nermuť Zdeněk | "LIGA ""B"""
1.630
133 / 74 | 10
Závodní stůl: Jednoband
22. 6. 1997, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (LIBEREC)
1.792

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10153 / 398 | 30.384
0.625
80.34190000 %
10 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 1996, 09.00 | Felgr Miloslav | "LIGA ""B"""
0.2000
20 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 1996, 14.00 | Absolon Jiří | "LIGA ""B"""
0.4872
8 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 1996, 17.00 | Škop Pavel | "LIGA ""B"""
0.2850
19 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 1997, 09.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
0.3802
17 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 2. 1997, 09.00 | Fiedler Tomáš | "LIGA ""B"""
0.4470
20 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 1997, 19.00 | Procházka Jaroslav | "LIGA ""B"""
0.6252
59 / 159 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 6. 1997, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (DVŮR KRÁLOVÉ)
0.3712

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101048 / 179 | 1195.85
37.50
88.80180000 %
112 / 24 | 33
Závodní stůl: Volná hra
14. 10. 1995, 09.00 | Tázler Jaroslav | "2.LIGA ""B"""
4.660
139 / 22 | 57
Závodní stůl: Volná hra
6. 12. 1995, 16.00 | Červenka Josef st. | "2.LIGA ""B"""
6.310
150 / 11 | 52
Závodní stůl: Volná hra
14. 2. 1996, 16.00 | Škop Pavel | "2.LIGA ""B"""
13.632
143 / 30 | 52
Závodní stůl: Volná hra
10. 3. 1996, 09.00 | Šlambor Aleš | "2.LIGA ""B"""
4.762
99 / 20 | 29
Závodní stůl: Volná hra
16. 3. 1996, 09.00 | Nermuť Zdeněk | "2.LIGA ""B"""
4.950
150 / 4 | 119
Závodní stůl: Volná hra
16. 3. 1996, 13.00 | Mrkvička Martin | "2.LIGA ""B"""
37.502
255 / 68 | 34
Závodní stůl: Volná hra
2. 6. 1996, 00.00 | Kočička Petr | PŘEBOR VČO (TESLA PARDUBICE)
3.750

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7483 / 106 | 294.55
5.88
62.00000000 %
100 / 17 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 11. 1995, 09.00 | Fiedler Tomáš | "2.LIGA ""B"""
5.882
36 / 11 | 14
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 12. 1995, 13.00 | Absolon Jiří | "2.LIGA ""B"""
3.270
12 / 10 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 3. 1996, 14.00 | Absolon Jiří | "2.LIGA ""B"""
1.200
100 / 20 | 18
Závodní stůl: Kádr 47/2
16. 3. 1996, 13.00 | Mrkvička Martin | "2.LIGA ""B"""
5.002
235 / 48 | 29
Závodní stůl: Kádr 47/2
1. 6. 1996, 00.00 | Kočička Petr | PŘEBOR VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
4.892

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5188 / 124 | 131.51
2.00
81.53850000 %
50 / 25 | 10
Závodní stůl: Jednoband
6. 12. 1995, 16.00 | Škop Pavel | "2.LIGA ""B"""
2.002
82 / 45 | 13
Závodní stůl: Jednoband
4. 2. 1996, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v technických disciplínách | "GRAND PRIX - skup. ""B""" (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
1.820
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Jednoband
14. 2. 1996, 16.00 | Vlk Miroslav | "2.LIGA ""B"""
1.002
26 / 24 | 4
Závodní stůl: Jednoband
10. 3. 1996, 14.00 | Toth Jiří | "2.LIGA ""B"""
1.080

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11214 / 593 | 60.360
0.714
98.87640000 %
17 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 1995, 09.00 | Tázler Jaroslav | "2.LIGA ""B"""
0.3402
20 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 1995, 09.00 | Šlambor Aleš | "2.LIGA ""B"""
0.7142
20 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 1995, 13.00 | Felgr Miloslav | "2.LIGA ""B"""
0.4762
89 / 252 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 1996, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v trojbandu | "GRAND PRIX - skup. ""C""" (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.3534
16 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 1996, 09.00 | Šlambor Aleš | "2.LIGA ""B"""
0.3202
15 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 3. 1996, 09.00 | Kubelka Pavel | "2.LIGA ""B"""
0.3000
37 / 121 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 6. 1996, 00.00 | Kočička Petr | PŘEBOR VČO (DVŮR KRÁLOVÉ)
0.3052

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9998 / 180 | 725.54
16.66
83.93260000 %
150 / 25 | 44
Závodní stůl: Volná hra
12. 11. 1994, 09.00 | Mrkvička Martin | "2.LIGA ""B"""
6.002
140 / 30 | 30
Závodní stůl: Volná hra
4. 12. 1994, 13.00 | Toth Jiří | "2.LIGA ""B"""
4.662
49 / 6 | 36
Závodní stůl: Volná hra
4. 1. 1995, 16.00 | Červenka Josef ml. | "2.LIGA ""B"""
8.160
108 / 27 | 27
Závodní stůl: Volná hra
19. 2. 1995, 09.00 | Mrkvička Martin | "2.LIGA ""B"""
4.000
150 / 9 | 60
Závodní stůl: Volná hra
12. 3. 1995, 09.00 | Absolon Jiří | "2.LIGA ""B"""
16.662
150 / 25 | 38
Závodní stůl: Volná hra
16. 3. 1995, 16.00 | Horáček Zdeněk | "2.LIGA ""B"""
6.002
251 / 58 | 72
Závodní stůl: Volná hra
13. 5. 1995, 00.00 | Kočička Petr | Přebor Vč oblasti (HRADEC KRÁLOVÉ)
4.320

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2139 / 46 | 243.02
3.68
70.91840000 %
80 / 30 | 24
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 11. 1994, 14.00 | Tázler Jaroslav | "2.LIGA ""B"""
2.660
59 / 16 | 13
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 3. 1995, 13.00 | Frieda Jan | "2.LIGA ""B"""
3.680

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7233 / 151 | 111.54
2.91
64.66670000 %
30 / 19 | 8
Závodní stůl: Jednoband
12. 11. 1994, 14.00 | Nermuť Zdeněk | "2.LIGA ""B"""
1.570
42 / 22 | 8
Závodní stůl: Jednoband
12. 3. 1995, 13.00 | Červenka Josef ml. | "2.LIGA ""B"""
1.900
25 / 23 | 5
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 1995, 16.00 | Horáček Zdeněk | "2.LIGA ""B"""
1.080
136 / 87 | 11
Závodní stůl: Jednoband
29. 4. 1995, 00.00 | Kočička Petr | Přebor Vč oblasti (DVŮR KRÁLOVÉ N/L)
1.562

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7119 / 278 | 30.428
0.588
96.90720000 %
18 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 1994, 09.00 | Mrkvička Martin | "2.LIGA ""B"""
0.3602
20 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 12. 1994, 13.00 | Fiedler Tomáš | "2.LIGA ""B"""
0.5882
20 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 1995, 16.00 | Červenka Josef st. | "2.LIGA ""B"""
0.4871
25 / 61 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 1995, 00.00 | Kočička Petr | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
0.4090
20 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 1995, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | "2.LIGA ""B"""
0.4762
16 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 1995, 09.00 | Absolon Jiří | "2.LIGA ""B"""
0.3200

1993/1994

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5522 / 117 | 424.46
8.33
81.05590000 %
88 / 30 | 18
Závodní stůl: Volná hra
24. 10. 1993, 09.00 | Mervart Josef | 2.LIGA
2.932
100 / 15 | 17
Závodní stůl: Volná hra
30. 1. 1994, 09.00 | Horáček Zdeněk | 2.LIGA
6.660
101 / 24 | 21
Závodní stůl: Volná hra
13. 2. 1994, 09.00 | Mrkvička Martin | 2.LIGA
4.200
83 / 30 | 22
Závodní stůl: Volná hra
3. 3. 1994, 16.00 | Tázler Jaroslav | 2.LIGA
2.760
150 / 18 | 42
Závodní stůl: Volná hra
13. 3. 1994, 09.00 | Absolon Jiří | 2.LIGA
8.332

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3158 / 74 | 202.13
2.73
58.08820000 %
35 / 14 | 13
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 10. 1993, 09.00 | Červenka Josef ml. | 2.LIGA
2.500
82 / 30 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 11. 1993, 09.00 | Absolon Jiří | 2.LIGA
2.732
41 / 30 | 9
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 12. 1993, 09.00 | Tázler Jaroslav | 2.LIGA
1.360

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5164 / 142 | 101.15
2.17
76.63550000 %
25 / 30 | 5
Závodní stůl: Jednoband
10. 10. 1993, 09.00 | Červenka Josef st. | 2.LIGA
0.832
50 / 23 | 10
Závodní stůl: Jednoband
30. 1. 1994, 09.00 | Horáček Zdeněk | 2.LIGA
2.172
32 / 30 | 4
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 1994, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA
1.060
32 / 29 | 6
Závodní stůl: Jednoband
3. 3. 1994, 16.00 | Nermuť Zdeněk | 2.LIGA
1.100
25 / 30 | 3
Závodní stůl: Jednoband
13. 3. 1994, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA
0.830

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
345 / 139 | 60.323
0.512
84.90570000 %
20 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 1993, 09.00 | Mervart Josef | 2.LIGA
0.5122
11 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 1993, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA
0.2200
14 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 1993, 09.00 | Tázler Jaroslav | 2.LIGA
0.2800

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5701 / 76 | 127 | 349.22
18.75
93.46670000 %
150 / 19 | 44 | 34
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2019, 10.00 | Sucharda Antonín | VČ TD 2.třída
7.892
101 / 12 | 46
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 13.00 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
8.410
150 / 21 | 44
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2019, 13.00 | Valášek František | VČ TD 2.třída
7.142
150 / 16 | 42 | 22
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Kučera Jan | VČ TD 2.třída
9.372
150 / 8 | 127 | 7
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2020, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
18.752

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5500 / 82 | 29 | 186.09
8.33
100.00000000 %
100 / 17 | 16 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 11.20 | Štěpán Milan | VČ TD 2.třída
5.882
100 / 13 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 14.20 | Červenka Josef st. | VČ TD 2.třída
7.692
100 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2019, 14.20 | Valášek František | VČ TD 2.třída
5.002
100 / 20 | 26 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.20 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
5.001
100 / 12 | 28 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2020, 11.20 | Nermuť Zdeněk | VČ TD 2.třída
8.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4189 / 57 | 20 | 133.31
6.25
94.50000000 %
39 / 25 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 12.20 | Štěpán Milan | VČ TD 2.třída
1.562
50 / 8 | 20
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 15.20 | Krotil Ladislav | VČ TD 2.třída
6.252
50 / 11 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2019, 15.20 | Jirout Ivo | VČ TD 2.třída
4.542
50 / 13 | 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.20 | Žižka Josef | VČ TD 2.třída
3.842

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
21557 / 741 | 7 | 60.751
1.304
88.41270000 %
30 / 37 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 10.00 | Špiroch Martin | VČ 3B 1.třída
0.8102
29 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.10 | Krotil Ladislav | VČ 3B 1.třída
0.7252
21 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.20 | Červenka Josef st. | VČ 3B 1.třída
0.7000
20 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 10.00 | Ettel Milan | VČ 3B 1.třída
0.8000
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2019, 12.20 | Mikysa Jiří | VČ 3B 1.třída
0.6752
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ 3B 1.třída
0.8572
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 11.10 | Chládek Roman | VČ 3B 1.třída
0.7502
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 12.20 | Bohadlo Libor | VČ 3B 1.třída
0.9092
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 10.00 | Šlambor Aleš | VČ 3B 1.třída
1.1112
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2019, 11.10 | Toth Jiří | VČ 3B 1.třída
0.6250
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 10.00 | Farkaš David | VČ 3B 1.třída
0.8102
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 11.10 | Štancl Jan | VČ 3B 1.třída
0.3250
28 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 2. 2020, 12.20 | Novák Jan | VČ 3B 1.třída
0.7002
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 13.00 | Tolar Patrik | VČ 3B 1.třída
0.6250
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 2. 2020, 15.20 | Červenka Josef st. | VČ 3B 1.třída
0.3500
30 / 23 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2020, 10.00 | Šlambor Aleš | VČ 3B 1.třída
1.3042
30 / 34 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2020, 11.10 | Absolon Jiří | VČ 3B 1.třída
0.8822
29 / 25 | 7 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2020, 12.20 | Toth Jiří | VČ 3B 1.třída
1.1600
28 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2020, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ 3B 1.třída
0.7002
28 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2020, 11.10 | Chládek Roman | VČ 3B 1.třída
0.7002
30 / 35 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2020, 12.20 | Kratochvíl Jaroslav | VČ 3B 1.třída
0.8572

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101190 / 137 | 758.68
19.14
79.33330000 %
6 / 3 | 4
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2018, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČ - TD 2.třída
2.000
125 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2018, 10.00 | Procházka Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.002
150 / 11 | 39
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 09.00 | Krotil Ladislav | VČ - TD 2.třída
13.632
119 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 10.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 2.třída
4.762
150 / 15 | 39
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
10.002
150 / 21 | 61
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 10.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 2.třída
7.142
150 / 8 | 75
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 10.00 | Staněk Jiří | VČ - TD 2.třída
18.752
150 / 18 | 30
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2019, 13.30 | Navrátil Pavel | VČ - TD 2.třída
8.332
56 / 4 | 27
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 09.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
14.000
134 / 7 | 47
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2019, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
19.140

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10899 / 124 | 427.25
12.50
89.90000000 %
100 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2018, 11.00 | Hurdálek Pavel | VČ - TD 2.třída
6.661
90 / 17 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2018, 11.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
5.290
100 / 10 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
10.002
69 / 14 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 11.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
4.920
100 / 8 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 11.00 | Nikl Antonín | VČ - TD 2.třída
12.502
100 / 13 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 11.00 | Štancl Jan | VČ - TD 2.třída
7.692
100 / 12 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 11.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
8.332
96 / 10 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2019, 14.30 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
9.600
94 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 10.00 | Tolar Patrik | VČ - TD 2.třída
4.700
50 / 5 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2019, 11.00 | Sedláček Petr | VČ - TD 2.třída
10.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10349 / 130 | 182.68
3.58
69.80000000 %
36 / 11 | 16
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2018, 12.00 | Hurdálek Pavel | VČ - TD 2.třída
3.270
26 / 14 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 12.00 | Tázler Jaroslav | VČ - TD 2.třída
1.850
39 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 11.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
2.430
40 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 12.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
3.330
36 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 12.00 | Hurdálek Pavel | VČ - TD 2.třída
2.400
43 / 12 | 14
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 12.00 | Štancl Jan | VČ - TD 2.třída
3.580
50 / 16 | 18
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 12.00 | Nermuť Zdeněk | VČ - TD 2.třída
3.122
31 / 14 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2019, 15.30 | Kuchař František | VČ - TD 2.třída
2.210
28 / 13 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 11.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 2.třída
2.150
20 / 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2019, 12.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 2.třída
2.850

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25601 / 803 | 80.748
1.666
84.64790000 %
22 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6870
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.20 | Dyrc Karel | VČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 12.40 | Chládek Roman | VČ - 3B 1.třída
0.7502
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6252
16 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 11.20 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
0.5710
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2018, 12.40 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.4502
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 10.00 | Staněk Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.1532
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 11.20 | Nermuť Zdeněk | VČ - 3B 1.třída
0.5000
24 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2019, 12.40 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.6002
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 10.00 | Wittmayer Michal | VČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 11.20 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
1.4282
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 12.40 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.7002
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 10.00 | Kubík Robert | VČ - 3B 1.třída
0.7502
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 11.20 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5752
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2019, 12.40 | Chládek Roman | VČ - 3B 1.třída
0.7002
21 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 10.00 | Toth Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.9130
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 11.20 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5750
29 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 3. 2019, 12.40 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.7830
29 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 10.00 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
0.9350
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 11.20 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
1.6662
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 3. 2019, 12.40 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.7692
8 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 09.45 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B
0.4210
20 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 09.45 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B
1.3332
9 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 10.30 | Ševčík Jaroslav | Přebor VČO 3B
0.4500
20 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2019, 12.45 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B
1.4282

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101416 / 123 | 13411.51
22.22
70.80000000 %
200 / 17 | 49
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2017, 13.30 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
11.762
200 / 9 | 74
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2017, 13.30 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
22.222
200 / 12 | 72
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2017, 13.30 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
16.662
130 / 12 | 50
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 13.30 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
10.830
200 / 14 | 72
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 13.30 | Sedláček Radek | VČ - TD 1.třída
14.282
42 / 11 | 28
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 10.00 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
3.810
110 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2018, 13.30 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
5.502
200 / 12 | 134
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 10.00 | Sedláček Petr | VČ - TD 1.třída
16.661
118 / 7 | 84
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2018, 10.00 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
16.850
16 / 9 | 4
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2018, 10.00 | Fornůsek Tomáš | VČ - TD 1.třída
1.770

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101349 / 162 | 528.32
16.66
89.93330000 %
150 / 17 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2017, 14.40 | Theer Martin | VČ - TD 1.třída
8.822
150 / 18 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2017, 14.40 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
8.332
132 / 17 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2017, 14.40 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
7.760
150 / 17 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2017, 14.40 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
8.822
150 / 15 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2017, 14.40 | Sedláček Radek | VČ - TD 1.třída
10.002
101 / 17 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 11.10 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
5.940
114 / 20 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 14.40 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
5.702
150 / 9 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 11.10 | Sedláček Radek | VČ - TD 1.třída
16.662
130 / 13 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2018, 11.10 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
10.000
122 / 19 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2018, 11.10 | Fornůsek Tomáš | VČ - TD 1.třída
6.420

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10558 / 169 | 243.30
5.00
93.00000000 %
60 / 12 | 24
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2017, 15.40 | Lukeš Martin | VČ - TD 1.třída
5.002
60 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2017, 15.40 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
5.002
60 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 15.40 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
3.332
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2017, 15.40 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
1.950
60 / 19 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 15.40 | Sedláček Radek | VČ - TD 1.třída
3.152
60 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 12.10 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
3.522
54 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 15.40 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
2.702
60 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 12.10 | Sedláček Radek | VČ - TD 1.třída
3.522
60 / 14 | 20
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2018, 12.10 | Stolín Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.282
45 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2018, 12.10 | Fornůsek Tomáš | VČ - TD 1.třída
2.250

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22528 / 696 | 100.758
1.333
88.00000000 %
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 1.třída
0.6002
22 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.05 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
0.5640
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.10 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.6252
28 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Absolon Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.7001
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.05 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 1.třída
0.6252
30 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.10 | Král Petr | VČ - 3B 1.třída
0.7892
20 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.00 | Červenka Josef st. | VČ - 3B 1.třída
0.5710
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.05 | Tolar Patrik | VČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 39 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.10 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.7692
30 / 31 | 10
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 10.00 | Ettel Milan | VČ - 3B 1.třída
0.9672
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 10.05 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.7502
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2018, 10.10 | Janík Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.8572
20 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 09.45 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B MS
1.3332
10 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 10.30 | Král Petr | Přebor VČO 3B MS
0.5002
17 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 12.45 | Ševčík Jaroslav | Přebor VČO 3B MS
0.8502
6 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 13.30 | Dyrc Karel | Přebor VČO 3B MS
0.3002
18 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 15.00 | Janík Jiří | Přebor VČO 3B MS
0.9002
18 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
28. 4. 2018, 16.30 | Červenka Michal | Přebor VČO 3B MS
0.9002
26 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 09.15 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D3 MS
0.7420
30 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 11.45 | Kalabis Petr | MČR TROJBAND D3 MS
1.2002
30 / 33 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 14.15 | Vintrocha Richard | MČR TROJBAND D3 MS
0.9092
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 16.45 | Kafka Jan st. | MČR TROJBAND D3 MS
0.9672

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141911 / 161 | 12811.86
22.50
64.77970000 %
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
17. 9. 2016, 17.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
00
45 / 2 | 43
Malý stůl: Volná hra
18. 9. 2016, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.500
123 / 15 | 45
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2016, 10.00 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
8.200
3 / 1 | 3
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2016, 17.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.000
200 / 10 | 128
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
20.002
163 / 18 | 35
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2016, 10.00 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
9.050
200 / 16 | 45
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 13.00 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
12.502
200 / 17 | 68
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 10.00 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
11.762
200 / 10 | 82
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2017, 10.00 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
20.002
178 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2017, 10.00 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
8.902
200 / 9 | 56
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2017, 13.00 | Křížek Miloslav | VČ - TD 1.třída
22.222
200 / 17 | 38
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2017, 10.00 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
11.762
37 / 6 | 12
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2017, 13.00 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
6.160
162 / 19 | 30
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 10.00 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
8.520

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141769 / 202 | 648.75
15.00
78.62220000 %
111 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2016, 13.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.400
62 / 14 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 9. 2016, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.420
150 / 10 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 11.10 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
15.002
194 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2016, 13.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.930
105 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 11.10 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
5.250
150 / 10 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2016, 11.10 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
15.002
149 / 20 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 14.10 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
7.452
150 / 19 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 11.10 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
7.892
150 / 14 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2017, 11.10 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
10.712
51 / 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2017, 11.10 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
3.000
150 / 12 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2017, 14.10 | Tolar Patrik | VČ - TD 1.třída
12.502
150 / 17 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2017, 11.10 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
8.822
47 / 7 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2017, 14.10 | Ševčík Jaroslav | VČ - TD 1.třída
6.710
150 / 12 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 11.10 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
12.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15750 / 210 | 243.57
6.00
70.75470000 %
53 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2016, 19.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.530
28 / 13 | 11
Malý stůl: Jednoband
18. 9. 2016, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.150
55 / 10 | 24
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 12.10 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
5.500
21 / 10 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2016, 17.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.100
49 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 12.10 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
3.260
60 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2016, 12.10 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
3.152
53 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 15.10 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
2.652
60 / 10 | 21
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 12.10 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
6.002
60 / 10 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2017, 12.10 | Kolembář Petr | VČ - TD 1.třída
6.002
60 / 12 | 15
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2017, 12.10 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
5.001
60 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2017, 15.10 | Červenka Josef st. | VČ - TD 1.třída
4.001
60 / 12 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2017, 12.10 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
5.002
30 / 14 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2017, 15.10 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
2.140
57 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2017, 12.10 | Severýn Pavel | VČ - TD 1.třída
2.852
44 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 16.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.932

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19351 / 439 | 70.799
1.666
85.60980000 %
20 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 10.00 | Žižka Josef | VČ - 3B 2.třída
0.6892
20 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 11.00 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 2.třída
0.8332
20 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 13.00 | Fornůsek Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.7692
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.5332
20 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.00 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 2.třída
1.6662
20 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Havránek Hynek | VČ - 3B 2.třída
0.7142
20 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 10.30 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
1.3332
20 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 12.00 | Šlambor Aleš | VČ - 3B 2.třída
0.8332
20 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 15.00 | Havránek Hynek | VČ - 3B 2.třída
0.8692
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 10.00 | Kučera Jan | VČ - 3B 2.třída
0.6662
20 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 12.00 | Havránek Milan | VČ - 3B 2.třída
0.8332
20 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2017, 14.00 | Absolon Jiří | VČ - 3B 2.třída
0.9092
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 09.00 | Král Petr | Přebor VČO 3B MS
0.6502
16 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 09.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B MS
1.2300
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 11.15 | Novotný Aleš | Přebor VČO 3B MS
0.7001
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 12.45 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B MS
0.6002
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 15.00 | Markup Petr | MS MČR TROJBAND
0.7660
14 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2017, 21.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR TROJBAND
0.7360
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2017, 10.00 | Chládek Roman | MS MČR TROJBAND
0.7662

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121246 / 99 | 10912.58
19.23
41.53330000 %
56 / 4 | 19
Malý stůl: Volná hra
19. 9. 2015, 17.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.000
10 / 1 | 10
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2015, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.000
197 / 15 | 57
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 14.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.132
10 / 2 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2015, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.000
168 / 10 | 104
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 17.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.800
250 / 13 | 109
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2015, 14.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
19.232
72 / 15 | 16
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2015, 14.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.800
3 / 1 | 3
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2015, 14.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.000
78 / 5 | 48
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2016, 14.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.600
210 / 15 | 81
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2016, 14.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.002
85 / 5 | 79
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 14.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
17.000
107 / 13 | 28
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 14.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.230

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141802 / 153 | 5711.77
20.00
64.35710000 %
21 / 3 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 13.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.000
146 / 13 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.230
151 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 10.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.062
34 / 4 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.500
185 / 15 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.332
107 / 13 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.230
168 / 15 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 10.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.202
200 / 10 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 10.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002
200 / 12 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2016, 13.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
137 / 15 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2016, 13.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.132
200 / 11 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 10.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.182
36 / 5 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 13.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.200
165 / 15 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 10.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.002
52 / 7 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2016, 10.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.420

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14807 / 208 | 243.87
5.86
57.64290000 %
63 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 19.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.202
50 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2015, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.330
56 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 16.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.730
71 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 16.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.730
62 / 15 | 23
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 19.00 | Hošek Ondřej | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.130
61 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 16.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.062
68 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 16.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.532
69 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 16.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.600
88 / 15 | 23
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2016, 16.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.862
60 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 16.00 | Bača Libor | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.000
29 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 16.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
1.930
34 / 13 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 17.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.610
37 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 16.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.460
59 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2016, 16.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.930

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12219 / 246 | 70.890
1.538
81.11110000 %
20 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 10.00 | Staněk Jiří | VČ - 3B 3.třída
0.7692
18 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 12.00 | Tolar Patrik | VČ - 3B 3.třída
0.6002
20 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2015, 14.00 | Fornůsek Tomáš | VČ - 3B 3.třída
0.9522
20 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 09.00 | Procházka Jaroslav | VČ - 3B 3.třída
1.0522
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 11.00 | Tolar Patrik | VČ - 3B 3.třída
0.5330
20 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 14.00 | Fornůsek Tomáš | VČ - 3B 3.třída
1.5382
13 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 09.45 | Novotný Aleš | Přebor VČO trojband malý stůl
0.6501
15 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 11.15 | Absolon Jiří | Přebor VČO trojband malý stůl
0.7502
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 13.45 | Sedláček Radek | Přebor VČO trojband malý stůl
1.0342
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 14.15 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO trojband malý stůl
1.4282
17 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2016, 15.15 | Hudák Jan | Přebor VČO trojband malý stůl
1.0000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
165 / 15 | 154.33
4.33
43.33330000 %
65 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 3. 2016, 15.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.330

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111997 / 121 | 13016.50
45.00
81.51020000 %
135 / 3 | 126
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 10.00 | Kraus Radim | 1.třída Východní Čechy
45.000
88 / 11 | 54
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2014, 10.00 | Kolembář Petr | 1.třída Východní Čechy
8.000
250 / 18 | 71
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2014, 10.00 | Rychlý Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
13.882
200 / 6 | 99
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2014, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
33.332
200 / 17 | 50
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2014, 10.00 | Šlambor Aleš | 1.třída Východní Čechy
11.762
250 / 13 | 123
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2014, 10.00 | Mikuta Jaroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
19.232
174 / 4 | 130
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Chrdle Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
43.500
200 / 9 | 87
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2014, 13.00 | Tolar Patrik | 1.třída Východní Čechy
22.222
200 / 13 | 68
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2015, 10.00 | Zelinka David | 1.třída Východní Čechy
15.382
124 / 7 | 62
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 10.00 | Dostál Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
17.710
176 / 20 | 49
Malý stůl: Volná hra
17. 5. 2015, 10.00 | Mikuta Jaroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
8.802

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111758 / 167 | 9610.52
25.00
92.52630000 %
150 / 6 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 10.00 | Kraus Radim | 1.třída Východní Čechy
25.002
145 / 16 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2014, 10.00 | Kolembář Petr | 1.třída Východní Čechy
9.060
200 / 11 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2014, 10.00 | Rychlý Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
18.182
139 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2014, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
6.952
150 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 10.00 | Absolon Jiří | 1.třída Východní Čechy
15.002
200 / 16 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Hruška Vilém | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
12.502
148 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Chrdle Michal | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
7.402
150 / 18 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2014, 15.00 | Tolar Patrik | 1.třída Východní Čechy
8.332
150 / 12 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2015, 10.00 | Zelinka David | 1.třída Východní Čechy
12.502
200 / 18 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Lendvay David | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
11.112
126 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 5. 2015, 10.00 | Mikuta Jaroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.302

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171150 / 284 | 274.04
8.33
76.66670000 %
43 / 13 | 13
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2014, 10.00 | Kraus Radim | 1.třída Východní Čechy
3.300
58 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2014, 10.00 | Fornůsek Tomáš | 1.třída Východní Čechy
3.220
58 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2014, 10.00 | Rychlý Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.902
60 / 8 | 27
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2014, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
7.502
60 / 10 | 15
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 10.00 | Absolon Jiří | 1.třída Východní Čechy
6.001
63 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Mikuta Jaroslav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.152
62 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Růžička Vojtěch | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.100
60 / 10 | 19
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2014, 15.30 | Červenka Josef st. | 1.třída Východní Čechy
6.002
100 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Lendvay David | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.662
57 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2015, 10.00 | Křivánek Petr | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.852
86 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2015, 10.00 | Kozák Milan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.302
92 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2015, 10.00 | Kozák Milan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.602
52 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 09.00 | Frieda Jan | Oblastní přebor VČO 1B
2.880
47 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 09.00 | Červenka Michal | Oblastní přebor VČO 1B
2.350
100 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 09.00 | Marek Jan | Oblastní přebor VČO 1B
8.332
100 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 09.00 | Hurdálek Pavel | Oblastní přebor VČO 1B
5.002
52 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 5. 2015, 10.00 | Babický Václav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.602

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17334 / 455 | 70.734
1.176
90.27030000 %
20 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 09.00 | Hazuka Petr | 3B 4.třída Východní Čechy
1.1762
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 12.00 | Maják Dušan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.8692
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2014, 13.00 | Ptáček Pavel | 3B 4.třída Východní Čechy
0.8002
15 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2015, 09.00 | Maják Dušan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.5002
20 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2015, 11.00 | Pavlík František | 3B 4.třída Východní Čechy
0.8332
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2015, 14.00 | Kuchař František | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6332
5 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 09.00 | Ptáček Pavel | 3B 4.třída Východní Čechy
0.1660
17 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 11.00 | Černý Luděk | 3B 4.třída Východní Čechy
0.5662
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2015, 14.00 | Kuchař František | 3B 4.třída Východní Čechy
0.8002
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Havelka Jiří | Oblastní přebor VČO 3B
0.7662
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Frieda Jan | Oblastní přebor VČO 3B
0.7662
18 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | Oblastní přebor VČO 3B
0.9002
18 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Novotný Aleš | Oblastní přebor VČO 3B
0.9002
19 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Vlačiha Josef | Oblastní přebor VČO 3B
0.9502
28 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Janík Jiří | Oblastní přebor VČO 3B
0.9332
19 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Aleš Jan | MS MČR Trojband
0.5930
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2015, 15.00 | Tůma Jakub | MS MČR Trojband
0.7692

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6740 / 23 | 12532.17
83.33
44.84850000 %
250 / 3 | 125
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2014, 13.00 | Roth Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
83.332
160 / 3 | 105
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2014, 13.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
53.330
1 / 1 | 1
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2014, 15.00 | Hájek Radovan | EXTRALIGA MS - ECZ
1.000
219 / 6 | 97
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2014, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS MČR VH
36.500
8 / 4 | 4
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2014, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR VH
2.000
102 / 6 | 69
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2014, 14.00 | Slaměník Radek | MS MČR VH
17.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111196 / 75 | 15915.94
66.66
54.36360000 %
173 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2013, 13.00 | Hurdálek Pavel | EXTRALIGA MS - ECZ
11.532
129 / 3 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2013, 13.00 | Bača Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
43.000
59 / 7 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 13.00 | Andrejovský Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
8.420
195 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2013, 15.00 | Hájek Radovan | EXTRALIGA MS - ECZ
19.500
31 / 6 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2013, 10.00 | Musil Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
5.160
29 / 4 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2013, 10.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
7.250
181 / 10 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2013, 13.00 | Roth Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
18.100
119 / 9 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 13.00 | Roth Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
13.220
43 / 5 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2014, 13.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
8.600
200 / 3 | 159
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2014, 15.00 | Hájek Radovan | EXTRALIGA MS - ECZ
66.662
37 / 3 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2014, 15.30 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
12.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14697 / 160 | 484.35
8.33
49.78570000 %
67 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2013, 13.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
4.780
33 / 8 | 12
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2013, 13.00 | Truksa Otakar | EXTRALIGA MS - ECZ
4.120
75 / 9 | 48
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 13.00 | Gazdoš Ivo | EXTRALIGA MS - ECZ
8.330
39 / 6 | 27
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2013, 15.00 | Bača Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
6.500
46 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2013, 10.00 | Andrejovský Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
3.060
44 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2013, 10.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
2.931
100 / 13 | 22
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2013, 13.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
7.692
56 / 13 | 18
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2014, 13.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
4.300
62 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2014, 13.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
4.132
50 / 14 | 24
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2014, 15.00 | Dvořáček Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
3.570
35 / 9 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 13.00 | Truksa Otakar | MS MČR 1B
3.880
40 / 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 14.30 | Stareček Vladimír | MS MČR 1B
2.850
14 / 7 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2014, 17.30 | Řehůřek Luděk | MS MČR 1B
2.000
36 / 8 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2014, 15.30 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
4.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12310 / 388 | 70.799
1.363
86.11110000 %
30 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 10.30 | Červenka Josef st. | 3B 1.třída Východní Čechy
0.8101
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 13.30 | Mrkvička Jaroslav | 3B 1.třída Východní Čechy
0.5250
26 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 16.30 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.8660
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 09.00 | Červenka Josef st. | 3B 1.třída Východní Čechy
1.0712
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 13.30 | Hudák Jan | 3B 1.třída Východní Čechy
0.9671
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2013, 15.00 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.9092
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 09.00 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.6752
4 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 13.30 | Tichák Josef | 3B 1.třída Východní Čechy
0.2220
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 15.00 | Janík Jiří | 3B 1.třída Východní Čechy
1.3632
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 10.30 | Červenka Josef st. | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7002
24 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 12.00 | Škop Pavel | 3B 1.třída Východní Čechy
0.7050
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 15.00 | Janík Jiří | 3B 1.třída Východní Čechy
0.8572

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8784 / 102 | 877.68
12.50
65.33330000 %
74 / 13 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 9. 2013, 13.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
5.690
86 / 14 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 10. 2013, 13.00 | Bača Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
6.140
107 / 12 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2013, 13.00 | Gazdoš Ivo | EXTRALIGA MS - ECZ
8.910
39 / 8 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2013, 15.00 | Dvořáček Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
4.870
85 / 13 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 11. 2013, 10.00 | Gazdoš Ivo | EXTRALIGA MS - ECZ
6.530
150 / 12 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 12. 2013, 10.00 | Hroník Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
12.502
147 / 15 | 87
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 12. 2013, 13.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
9.802
96 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 3. 2014, 15.30 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
6.400

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142985 / 93 | 26232.09
126.00
71.07140000 %
300 / 7 | 262
Malý stůl: Volná hra
15. 9. 2012, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA ČECHY
42.852
300 / 6 | 229
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2012, 13.00 | Červenka Michal | 1.LIGA ČECHY
50.002
8 / 2 | 8
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA ČECHY
4.000
193 / 9 | 75
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 13.00 | Mlýnek Radomír | 1.LIGA ČECHY
21.440
300 / 8 | 235
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Kupec Václav | 1.LIGA ČECHY
37.502
260 / 8 | 143
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2012, 10.00 | Hroník Jaroslav | 1.LIGA ČECHY
32.500
6 / 2 | 3
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA ČECHY
3.000
300 / 10 | 103
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2013, 10.00 | Hurdálek Pavel | 1.LIGA ČECHY
30.002
252 / 2 | 244
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2013, 13.00 | Roth Josef | 1.LIGA ČECHY
126.000
300 / 11 | 91
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 13.00 | Svetko Tibor | 1.LIGA ČECHY
27.272
300 / 3 | 153
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2013, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA ČECHY
100.002
120 / 5 | 54
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2013, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA ČECHY
24.000
46 / 6 | 18
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2013, 13.00 | Hroník Jaroslav | 1.LIGA ČECHY
7.660
300 / 14 | 89
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2013, 10.00 | Mikolášek Aleš | 1.LIGA ČECHY
21.422

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172775 / 206 | 6813.47
21.00
67.68290000 %
184 / 15 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2012, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA ČECHY
12.260
242 / 15 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2012, 13.00 | Hurdálek Pavel | 1.LIGA ČECHY
16.132
83 / 9 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA ČECHY
9.220
171 / 15 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 13.00 | Svetko Tibor | 1.LIGA ČECHY
11.402
194 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 10.00 | Kupec Václav | 1.LIGA ČECHY
12.932
165 / 8 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2012, 10.00 | Březina Adam | 1.LIGA ČECHY
20.620
166 / 10 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA ČECHY
16.600
227 / 15 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2013, 10.00 | Hurdálek Pavel | 1.LIGA ČECHY
15.132
130 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA ČECHY
8.660
84 / 4 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 13.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
21.000
15 / 5 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 15.00 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
3.000
200 / 10 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2013, 17.00 | Horáček Zdeněk | MS Mistrovství ČR - kádr 52/2
20.002
98 / 15 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 13.00 | Čelko Milan | 1.LIGA ČECHY
6.532
250 / 14 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2013, 13.00 | Kupec Václav | 1.LIGA ČECHY
17.852
177 / 11 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2013, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA ČECHY
16.090
229 / 15 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 13.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA ČECHY
15.262
160 / 15 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2013, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA ČECHY
10.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171354 / 294 | 304.60
6.31
68.38380000 %
55 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2012, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA ČECHY
2.750
120 / 19 | 23
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2012, 13.00 | Hurdálek Pavel | 1.LIGA ČECHY
6.312
62 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA ČECHY
4.130
95 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 13.00 | Hetfleiš Filip | 1.LIGA ČECHY
4.752
90 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 10.00 | Pohl Jan | 1.LIGA ČECHY
4.500
100 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2012, 10.00 | Hroník Jaroslav | 1.LIGA ČECHY
5.000
42 / 10 | 21
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA ČECHY
4.200
60 / 12 | 15
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2013, 10.00 | Červenka Michal | 1.LIGA ČECHY
5.000
104 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2013, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA ČECHY
5.202
92 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 13.00 | Mlýnek Radomír | 1.LIGA ČECHY
4.602
101 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2013, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA ČECHY
5.050
52 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2013, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA ČECHY
3.460
102 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2013, 13.00 | Hroník Jaroslav | 1.LIGA ČECHY
5.100
86 / 16 | 16
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2013, 10.00 | Březina Radek | 1.LIGA ČECHY
5.370
92 / 20 | 30
Malý stůl: Jednoband
19. 5. 2013, 09.00 | Hurdálek Pavel | Přebor VČO - 1B
4.602
21 / 7 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 5. 2013, 09.00 | Červenka Michal | Přebor VČO - 1B
3.000
80 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
19. 5. 2013, 09.00 | Frieda Jan | Přebor VČO - 1B
4.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16345 / 494 | 70.698
1.111
78.40910000 %
16 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 09.00 | Tichák Josef | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.6660
28 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 13.30 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7002
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2012, 15.00 | Mikysa Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.5752
26 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 10.30 | Červenka Michal | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7220
21 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 12.00 | Škop Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.6170
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2012, 15.00 | Janík Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.1112
25 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 10.30 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7350
16 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 12.00 | Škop Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.8880
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2013, 15.00 | Mikysa Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.4000
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 10.30 | Frieda Jan | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7501
21 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 12.00 | Hudák Jan | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7770
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2013, 15.00 | Mrkvička Jaroslav | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.5000
20 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Černý Miroslav | Přebor VČO MS-3B
0.7692
20 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Černý Miroslav | Přebor VČO MS-3B
0.8002
15 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Šlambor Aleš | Přebor VČO MS-3B
0.6810
18 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2013, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO MS-3B
0.8570

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
133242 / 91 | 27935.62
75.00
83.12820000 %
300 / 10 | 146
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2011, 13.00 | Roth Josef | 1. liga - Čechy
30.002
300 / 5 | 187
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2011, 13.00 | Veselý Lukáš | 1. liga - Čechy
60.002
272 / 8 | 75
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2011, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga - Čechy
34.000
300 / 7 | 276
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2011, 13.00 | Hurdálek Pavel | 1. liga - Čechy
42.852
300 / 11 | 93
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2011, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1. liga - Čechy
27.272
150 / 3 | 150
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2011, 13.00 | Kozák Adam | 1. liga - Čechy
50.000
300 / 4 | 120
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2012, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga - Čechy
75.001
49 / 2 | 26
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2012, 10.00 | Březina Adam | 1. liga - Čechy
24.500
189 / 8 | 117
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2012, 13.00 | Roth Josef | 1. liga - Čechy
23.620
300 / 13 | 179
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2012, 13.00 | Pecha Libor | 1. liga - Čechy
23.072
300 / 6 | 279
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2012, 13.00 | Březina Radek | 1. liga - Čechy
50.002
300 / 9 | 93
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2012, 10.00 | Hurdálek Pavel | 1. liga - Čechy
33.332
182 / 5 | 159
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 13.00 | Truksa Otakar | 1. liga - Čechy
36.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132250 / 160 | 13414.06
41.66
69.23080000 %
212 / 12 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2011, 13.00 | Roth Josef | 1. liga - Čechy
17.660
250 / 14 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2011, 13.00 | Absolon Jiří | 1. liga - Čechy
17.852
144 / 15 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2011, 13.00 | Březina Radek | 1. liga - Čechy
9.600
156 / 15 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2011, 13.00 | Hurdálek Pavel | 1. liga - Čechy
10.402
147 / 9 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2011, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1. liga - Čechy
16.330
192 / 15 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2011, 13.00 | Kozák Adam | 1. liga - Čechy
12.800
197 / 14 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2012, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga - Čechy
14.070
125 / 10 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 10.00 | Březina Adam | 1. liga - Čechy
12.500
173 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2012, 13.00 | Klesa Václav | 1. liga - Čechy
11.532
250 / 6 | 134
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2012, 15.00 | Pecha Libor | 1. liga - Čechy
41.662
165 / 15 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2012, 13.00 | Březina Radek | 1. liga - Čechy
11.000
148 / 14 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2012, 10.00 | Frieda Jan | 1. liga - Čechy
10.570
91 / 6 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 13.00 | Truksa Otakar | 1. liga - Čechy
15.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161519 / 286 | 445.31
9.23
75.57210000 %
50 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2011, 13.00 | Klesa Václav | 1. liga - Čechy
2.500
61 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2011, 13.00 | Pecha Libor | 1. liga - Čechy
3.052
120 / 13 | 40
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2011, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga - Čechy
9.232
98 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2011, 13.00 | Frieda Jan | 1. liga - Čechy
4.900
80 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2011, 13.00 | Bača Adam | 1. liga - Čechy
5.000
84 / 20 | 36
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2011, 13.00 | Kozák Adam | 1. liga - Čechy
4.200
53 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2012, 13.00 | Pohl Jan | 1. liga - Čechy
3.110
120 / 15 | 38
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 10.00 | Březina Adam | 1. liga - Čechy
8.002
90 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2012, 13.00 | Klesa Václav | 1. liga - Čechy
4.502
120 / 18 | 27
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2012, 17.00 | Veselý Lukáš | 1. liga - Čechy
6.662
103 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2012, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1. liga - Čechy
5.150
120 / 18 | 24
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2012, 10.00 | Frieda Jan | 1. liga - Čechy
6.662
120 / 17 | 25
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1. liga - Čechy
7.052
79 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
3.950
92 / 12 | 28
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Boček Milan | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
7.660
129 / 20 | 44
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2012, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky seniorů v jednobandu
6.452

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12275 / 428 | 70.642
1.000
76.38890000 %
24 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 10.30 | Mrkvička Jaroslav | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.6002
25 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 13.30 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7570
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2011, 16.30 | Červenka Josef st. | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.7252
27 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 10.30 | Janík Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.6750
29 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 13.30 | Hudák Jan | 3B 1.třída - Východní Čechy
1.0000
17 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2011, 16.30 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.4720
14 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 09.00 | Hudák Jan | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.4820
14 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 13.30 | Hurdálek Pavel | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.5000
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2012, 15.00 | Červenka Josef st. | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.6752
19 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 09.00 | Toth Jiří | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.4870
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 13.30 | Špiroch Martin | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.5002
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2012, 15.00 | Mrkvička Jaroslav | 3B 1.třída - Východní Čechy
0.8822

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142867 / 102 | 19628.10
60.00
68.26190000 %
300 / 14 | 116
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2010, 13.00 | Klesa Václav | I.liga A
21.422
269 / 14 | 108
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2010, 13.00 | Záhorec Robert | I.liga A
19.210
166 / 5 | 155
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2010, 10.00 | Mikolášek Aleš | I.liga A
33.200
300 / 5 | 196
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2010, 13.00 | Šnajberk Václav | I.liga A
60.002
300 / 11 | 108
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2010, 13.00 | Hurdálek Pavel | I.liga A
27.272
300 / 11 | 90
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2010, 13.00 | Horn Zdeněk | I.liga A
27.272
62 / 3 | 47
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2010, 10.00 | Truksa Otakar | I.liga A
20.660
57 / 3 | 32
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2011, 13.00 | Roth Josef | I.liga A
19.000
53 / 7 | 25
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2011, 13.00 | Mikolášek Aleš | I.liga A
7.570
221 / 6 | 95
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2011, 13.00 | Březina Adam | I.liga A
36.830
239 / 7 | 126
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2011, 10.00 | Hurdálek Pavel | I.liga A
34.140
300 / 11 | 79
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2011, 13.00 | Horn Zdeněk | I.liga A
27.272
300 / 5 | 177
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2011, 13.00 | Kahoun Vlastimil | I.liga A
60.002
0
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 13.00 | Pohl Jan | I.liga A
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193151 / 229 | 7313.75
27.77
70.02220000 %
200 / 9 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Bareš Petr | Přebor VČO kádr
22.222
96 / 13 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Hurdálek Pavel | Přebor VČO kádr
7.380
200 / 12 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO kádr
16.662
131 / 15 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Kolembář Petr | Přebor VČO kádr
8.730
1 / 1 | 1
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Michal | Přebor VČO kádr
1.000
84 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2010, 13.00 | Klesa Václav | I.liga A
5.600
236 / 11 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2010, 13.00 | Záhorec Robert | I.liga A
21.450
210 / 12 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2010, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | I.liga A
17.500
163 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2010, 13.00 | Šnajberk Václav | I.liga A
10.862
201 / 15 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2010, 13.00 | Králíček Pavel | I.liga A
13.402
250 / 13 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2010, 13.00 | Horn Zdeněk | I.liga A
19.232
160 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2010, 10.00 | Kahoun Vlastimil | I.liga A
10.660
250 / 14 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2011, 13.00 | Klesa Václav | I.liga A
17.852
203 / 15 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2011, 13.00 | Březina Radek | I.liga A
13.530
250 / 9 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2011, 13.00 | Hroník Jaroslav | I.liga A
27.772
149 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2011, 10.00 | Králíček Pavel | I.liga A
9.930
221 / 15 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2011, 13.00 | Faltys Pavel | I.liga A
14.732
146 / 15 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2011, 13.00 | Landa Josef | I.liga A
9.730
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 13.00 | Pohl Jan | I.liga A
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191509 / 329 | 324.58
7.05
69.22020000 %
37 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Nemeš Jiří | Přebor VČO 1B
1.850
100 / 17 | 21
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Michal | Přebor VČO 1B
5.882
100 / 18 | 24
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kolembář Petr | Přebor VČO 1B
5.552
36 / 6 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 1B
6.000
50 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Hurdálek Pavel | Přebor VČO 1B
2.940
100 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2010, 13.00 | Klesa Václav | I.liga A
5.000
120 / 17 | 32
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2010, 13.00 | Záhorec Robert | I.liga A
7.052
63 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2010, 10.00 | Mikolášek Aleš | I.liga A
3.150
112 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2010, 13.00 | Hroník Jaroslav | I.liga A
5.600
93 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2010, 13.00 | Hurdálek Pavel | I.liga A
4.650
109 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2010, 13.00 | Horn Zdeněk | I.liga A
5.452
78 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2010, 10.00 | Hambálek Vladimír | I.liga A
3.902
67 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2011, 13.00 | Klesa Václav | I.liga A
3.350
69 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2011, 13.00 | Březina Radek | I.liga A
3.450
74 / 18 | 21
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2011, 13.00 | Březina Adam | I.liga A
4.110
120 / 17 | 32
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2011, 10.00 | Hurdálek Pavel | I.liga A
7.052
84 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2011, 13.00 | Horn Zdeněk | I.liga A
4.202
97 / 19 | 22
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2011, 13.00 | Landa Josef | I.liga A
5.100
0
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 13.00 | Záhorec Robert | I.liga A
2

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12277 / 409 | 60.677
1.250
76.94440000 %
25 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 09.00 | Škop Pavel | VČO-3B 1třída
1.2500
9 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 13.30 | Tichák Josef | VČO-3B 1třída
0.3750
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2010, 15.00 | Červenka Michal | VČO-3B 1třída
0.5502
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 09.00 | Špiroch Martin | VČO-3B 1třída
0.5752
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 11.00 | Chládek Miloš | VČO-3B 1třída
0.5752
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 12.30 | Červenka Josef st. | VČO-3B 1třída
0.6250
24 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2010, 14.30 | Červenka Michal | VČO-3B 1třída
0.7270
24 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 09.00 | Tichák Josef | VČO-3B 1třída
0.7740
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 12.00 | Červenka Josef st. | VČO-3B 1třída
0.7692
18 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2011, 13.30 | Tichák Josef | VČO-3B 1třída
0.6200
30 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 13.30 | Tichák Josef | VČO-3B 1třída
0.9092
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 4. 2011, 16.30 | Červenka Michal | VČO-3B 1třída
0.6000

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142134 / 80 | 22326.67
60.00
50.80950000 %
119 / 2 | 108
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2009, 14.00 | Mrkvička Martin | 1.liga A
59.500
23 / 1 | 23
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2009, 13.00 | Boček Milan | 1.liga A
23.000
53 / 5 | 38
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2009, 13.00 | Březina Adam | 1.liga A
10.600
300 / 5 | 223
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2009, 10.00 | Mikolášek Aleš | 1.liga A
60.002
151 / 4 | 70
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2009, 13.00 | Truksa Otakar | 1.liga A
37.750
300 / 5 | 159
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2009, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.liga A
60.002
293 / 15 | 98
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2009, 13.00 | Polma Jaroslav | 1.liga A
19.530
68 / 2 | 65
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2010, 13.00 | Řehůřek Luděk | 1.liga A
34.000
286 / 15 | 120
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2010, 13.00 | Roth Josef | 1.liga A
19.060
61 / 4 | 33
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Šnajberk Václav | 1.liga A
15.250
44 / 6 | 27
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2010, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.liga A
7.330
40 / 5 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 2010, 10.00 | Mikolášek Aleš | 1.liga A
8.000
96 / 4 | 47
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2010, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.liga A
24.000
300 / 7 | 162
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2010, 10.00 | Hetfleiš Filip | 1.liga A
42.852

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172579 / 203 | 8812.70
27.77
62.90240000 %
200 / 14 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Hurdálek Pavel | Přebor VČO
14.282
109 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Bareš Petr | Přebor VČO
7.260
91 / 12 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Michal | Přebor VČO
7.580
21 / 2 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2009, 14.00 | Mrkvička Martin | 1.liga A
10.500
126 / 14 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2009, 13.00 | Roth Josef | 1.liga A
9.000
150 / 15 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2009, 13.00 | Březina Adam | 1.liga A
10.000
145 / 15 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2009, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.liga A
9.660
250 / 13 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2009, 13.00 | Faltys Pavel | 1.liga A
19.232
165 / 11 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2009, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.liga A
15.000
179 / 15 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2009, 13.00 | Kupec Václav | 1.liga A
11.932
250 / 9 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2010, 13.00 | Řehůřek Luděk | 1.liga A
27.772
243 / 11 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2010, 13.00 | Roth Josef | 1.liga A
22.090
124 / 13 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Šnajberk Václav | 1.liga A
9.530
126 / 10 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2010, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.liga A
12.600
99 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 2010, 10.00 | Březina Radek | 1.liga A
6.600
51 / 7 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2010, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.liga A
7.280
250 / 12 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2010, 10.00 | Hetfleiš Filip | 1.liga A
20.832

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171190 / 249 | 404.77
21.00
60.10100000 %
100 / 14 | 40
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Michal | Přebor VČO
7.142
81 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Hurdálek Pavel | Přebor VČO
4.052
86 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO
4.302
52 / 11 | 24
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2009, 14.00 | Mrkvička Martin | 1.liga A
4.720
56 / 10 | 13
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2009, 13.00 | Boček Milan | 1.liga A
5.600
120 / 16 | 37
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2009, 13.00 | Vedral Martin | 1.liga A
7.501
11 / 6 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2009, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.liga A
1.830
18 / 11 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2009, 13.00 | Truksa Otakar | 1.liga A
1.630
79 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2009, 13.00 | Pohl Jan | 1.liga A
3.950
103 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2009, 13.00 | Polma Jaroslav | 1.liga A
5.152
21 / 1 | 21
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2010, 13.00 | Mrkvička Martin | 1.liga A
21.000
90 / 11 | 40
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2010, 13.00 | Boček Milan | 1.liga A
8.180
44 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2010, 10.00 | Vedral Martin | 1.liga A
2.930
45 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2010, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.liga A
3.210
96 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
7. 3. 2010, 10.00 | Mikolášek Aleš | 1.liga A
4.800
97 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2010, 13.00 | Pohl Jan | 1.liga A
4.850
91 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2010, 10.00 | Polma Jaroslav | 1.liga A
4.552

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12219 / 274 | 60.799
1.250
91.25000000 %
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 09.00 | Janík Jiří | VČO 3B 2.třída
0.6332
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 12.00 | Hurdálek Pavel | VČO 3B 2.třída
1.0522
20 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2009, 13.00 | Dyrc Karel | VČO 3B 2.třída
0.8002
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 09.00 | Mikysa Jiří | VČO 3B 2.třída
1.2502
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 12.00 | Chládek Miloš | VČO 3B 2.třída
0.5000
20 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2010, 13.00 | Nemeš Jiří | VČO 3B 2.třída
1.1112
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 10.00 | Foff Petr | VČO 3B 2.třída
1.0002
12 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 12.00 | Nemeš Jiří | VČO 3B 2.třída
0.4800
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 14.00 | Hurdálek Pavel | VČO 3B 2.třída
0.9092
20 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 10.00 | Foff Petr | VČO 3B 2.třída
0.8002
20 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 11.00 | Červenka Michal | VČO 3B 2.třída
0.9522
13 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2010, 13.00 | Nemeš Jiří | VČO 3B 2.třída
0.5650

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122534 / 132 | 21819.19
33.33
70.15500000 %
300 / 9 | 102
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2008, 10.00 | Radoch Petr | 2. liga A
33.332
300 / 17 | 80
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2008, 10.00 | Kahoun Vlastimil | 2. liga A
17.642
300 / 20 | 89
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2008, 13.00 | Appeltauer Michal | 2. liga A
15.002
10 / 7 | 7
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2008, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
1.420
300 / 14 | 139
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2008, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
21.422
199 / 14 | 71
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2008, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
14.210
300 / 11 | 163
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2009, 10.00 | Radoch Petr | 2. liga A
27.272
175 / 6 | 96
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2009, 10.00 | Kahoun Vlastimil | 2. liga A
29.160
88 / 10 | 54
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2009, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
8.800
0
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2009, 10.00 | Appeltauer Michal | 2. liga A
2
300 / 10 | 218
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
30.002
262 / 14 | 115
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2009, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
18.710

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172578 / 196 | 10613.15
25.57
75.82350000 %
134 / 15 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Fornůsek Tomáš | Přebor VČO - kádr 52/2
8.932
200 / 15 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Hurdálek Pavel | Přebor VČO - kádr 52/2
13.331
54 / 4 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Mrkvička Martin | Přebor VČO - kádr 52/2
13.500
22 / 3 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO - kádr 52/2
7.330
156 / 15 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Michal | Přebor VČO - kádr 52/2
10.402
200 / 16 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2008, 10.00 | Radoch Petr | 2. liga A
12.502
200 / 8 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2008, 10.00 | Kahoun Vlastimil | 2. liga A
25.002
200 / 14 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2008, 13.00 | Appeltauer Michal | 2. liga A
14.282
179 / 7 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2008, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
25.570
200 / 10 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2008, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
20.002
200 / 16 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2008, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
12.502
194 / 18 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2009, 10.00 | Radoch Petr | 2. liga A
10.770
169 / 15 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2009, 10.00 | Verner Karel | 2. liga A
11.260
200 / 15 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2009, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
13.332
0
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2009, 10.00 | Appeltauer Michal | 2. liga A
2
90 / 9 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
10.000
180 / 16 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2009, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
11.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181206 / 282 | 304.27
7.27
73.09090000 %
68 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Michal | Přebor VČO - jednoband
3.770
92 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO - jednoband
4.600
65 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Hurdálek Pavel | Přebor VČO - jednoband
3.250
74 / 20 | 30
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2008, 10.00 | Palata Tomáš | 2. liga A
3.702
80 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2008, 10.00 | Vápeník Rudolf | 2. liga A
4.002
80 / 13 | 25
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2008, 13.00 | Appeltauer Michal | 2. liga A
6.152
80 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2008, 10.00 | Brom Luboš | 2. liga A
4.212
60 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2008, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
4.000
54 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2008, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
2.840
80 / 11 | 22
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2009, 10.00 | Svoboda Pavel | 2. liga A
7.272
66 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2009, 10.00 | Kahoun Vlastimil | 2. liga A
3.302
80 / 19 | 26
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2009, 10.00 | Faltys Pavel | 2. liga A
4.212
0
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2009, 10.00 | Appeltauer Michal | 2. liga A
2
80 / 17 | 21
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
4.702
69 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2009, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
3.450
36 / 5 | 18
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2009, 08.00 | Ziogas Janis | MČR senioři - jednoband
7.200
73 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2009, 08.00 | Ráček Milan | MČR senioři - jednoband
4.860
69 / 11 | 20
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2009, 08.00 | Vedral Martin | MČR senioři - jednoband
6.270

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6117 / 134 | 50.873
1.250
97.50000000 %
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 10.00 | Kolembář Petr | 3B-VČ 3.třída
0.7402
20 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 11.00 | Kopecký Jaroslav | 3B-VČ 3.třída
0.8692
20 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2009, 13.00 | Nermuť Zdeněk | 3B-VČ 3.třída
0.9092
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 10.00 | Staněk Jiří | 3B-VČ 3.třída
1.2502
17 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 12.00 | Kopecký Emil st. | 3B-VČ 3.třída
0.5662
20 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2009, 14.00 | Kolembář Petr | 3B-VČ 3.třída
1.2502

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143611 / 129 | 30027.99
300.00
85.97620000 %
300 / 6 | 131
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2007, 10.00 | Hetfleiš Filip | 2. liga A
50.002
300 / 5 | 174
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2007, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
60.002
105 / 12 | 58
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2007, 10.00 | Červenka Michal | 2. liga A
8.750
300 / 12 | 106
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2007, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
25.002
300 / 6 | 209
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2007, 10.00 | Kostka Martin | 2. liga A
50.002
257 / 7 | 117
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2007, 10.00 | Horáček Zdeněk | 2. liga A
36.710
251 / 20 | 73
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2007, 10.00 | Jelínek René | 2. liga A
12.552
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2008, 13.00 | Hetfleiš Filip | 2. liga A
300.002
111 / 2 | 65
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2008, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
55.500
300 / 13 | 156
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2008, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
23.072
300 / 13 | 107
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2008, 10.00 | Červenka Michal | 2. liga A
23.071
275 / 3 | 157
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2008, 10.00 | Kostka Martin | 2. liga A
91.660
300 / 9 | 131
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2008, 10.00 | Horáček Zdeněk | 2. liga A
33.332
212 / 20 | 41
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2008, 10.00 | Jelínek René | 2. liga A
10.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
243988 / 315 | 9712.66
50.00
75.24530000 %
200 / 14 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2007, 10.00 | Hetfleiš Filip | 2. liga A
14.282
200 / 19 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2007, 10.00 | Brom Luboš | 2. liga A
10.522
135 / 13 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2007, 10.00 | Hurdálek Pavel | 2. liga A
10.380
200 / 12 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2007, 10.00 | Verner Karel | 2. liga A
16.662
200 / 9 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2007, 10.00 | Kostka Martin | 2. liga A
22.222
200 / 12 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2007, 10.00 | Horáček Zdeněk | 2. liga A
16.662
189 / 20 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2007, 10.00 | Jelínek René | 2. liga A
9.452
200 / 14 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2008, 13.00 | Hetfleiš Filip | 2. liga A
14.282
102 / 13 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2008, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
7.840
155 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2008, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
7.750
163 / 12 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2008, 10.00 | Červenka Michal | 2. liga A
13.580
200 / 16 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2008, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
12.502
176 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2008, 10.00 | Červenka Josef st. | 2. liga A
8.802
200 / 16 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2008, 10.00 | Jelínek René | 2. liga A
12.502
200 / 10 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO - kádr 52/2
20.002
200 / 11 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 | Toth Jiří | Přebor VČO - kádr 52/2
18.182
15 / 3 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 | Mrkvička Martin | Přebor VČO - kádr 52/2
5.000
200 / 12 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 | Sedláček Petr | Přebor VČO - kádr 52/2
16.662
200 / 4 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2008, 00.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO - kádr 52/2
50.002
222 / 18 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 | Řehůřek Luděk | MČR Kádr 52/2
12.330
89 / 8 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 | Onderka Heřman | MČR Kádr 52/2
11.120
196 / 17 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 | Červenka Michal | MČR Kádr 52/2
11.520
69 / 8 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 | Mrkvička Martin | MČR Kádr 52/2
8.620
77 / 14 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2008, 00.00 | Hurdálek Pavel | MČR Kádr 52/2
5.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191326 / 283 | 404.68
11.66
81.85190000 %
66 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2007, 10.00 | Hetfleiš Filip | 2. liga A
3.302
80 / 19 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2007, 10.00 | Faltys Pavel | 2. liga A
4.212
35 / 3 | 22
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2007, 10.00 | Červenka Michal | 2. liga A
11.660
80 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2007, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
5.332
80 / 11 | 25
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2007, 10.00 | Kostka Martin | 2. liga A
7.272
73 / 12 | 32
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2007, 10.00 | Horáček Zdeněk | 2. liga A
6.080
58 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2007, 10.00 | Krahulík Miroslav | 2. liga A
2.900
80 / 12 | 40
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2008, 13.00 | Hetfleiš Filip | 2. liga A
6.662
57 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2008, 10.00 | Brom Luboš | 2. liga A
2.850
73 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2008, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
4.050
66 / 10 | 15
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2008, 10.00 | Červenka Michal | 2. liga A
6.600
39 / 11 | 23
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2008, 10.00 | Kostka Martin | 2. liga A
3.540
80 / 11 | 29
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2008, 10.00 | Horáček Zdeněk | 2. liga A
7.272
58 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2008, 10.00 | Krahulík Miroslav | 2. liga A
3.050
64 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2008, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO - 1B
4.260
65 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2008, 00.00 | Mrkvička Martin | Přebor VČO - 1B
5.410
85 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Přebor VČO - 1B
4.250
100 / 15 | 23
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2008, 00.00 | Sedláček Petr | Přebor VČO - 1B
6.662
87 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2008, 00.00 | Janík Jiří | Přebor VČO - 1B
4.352

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11219 / 296 | 50.739
1.250
84.23080000 %
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2007, 09.00 | Pavlík František | 3B/VČ-3.
0.6000
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 10. 2007, 11.00 | Kopecký Emil st. | 3B/VČ-3.
0.4660
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 14.00 | Červenka Josef st. | 3B/VČ-3.
0.5330
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 10.00 | Vít Jiří | 3B/VČ-3.
0.5002
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 12.00 | Pavlík František | 3B/VČ-3.
1.0522
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2007, 14.00 | Červenka Josef st. | 3B/VČ-3.
0.8692
20 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 10.00 | Kopecký Emil st. | 3B/VČ-3.
1.0002
20 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 12.00 | Pavlík František | 3B/VČ-3.
1.2502
20 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2008, 14.00 | Škop Pavel | 3B/VČ-3.
1.0522
24 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Popeňažník Lukáš | MČR Trojband
0.6150
32 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Zembinský René | MČR Trojband
0.8001

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143014 / 130 | 22723.18
60.00
71.76190000 %
61 / 2 | 61
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2006, 10.00 | Engel Rudolf | 2. liga A
30.500
300 / 14 | 151
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2006, 10.00 | Šinárek Stanislav | 2. liga A
21.422
195 / 5 | 148
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2006, 10.00 | Kostka Martin | 2. liga A
39.000
294 / 7 | 129
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2006, 17.00 | Červenka Michal | 2. liga A
42.000
300 / 11 | 101
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2006, 10.00 | Vápeník Rudolf | 2. liga A
27.272
253 / 5 | 154
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Rakovan Pavel | 2. liga A
50.600
62 / 6 | 49
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2006, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
10.330
300 / 10 | 127
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2007, 10.00 | Kahoun Vlastimil | 2. liga A
30.001
300 / 12 | 113
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2007, 10.00 | Hovorka Štěpán | 2. liga A
25.002
300 / 19 | 74
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2007, 10.00 | Kostka Martin | 2. liga A
15.782
117 / 3 | 56
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2007, 10.00 | Červenka Michal | 2. liga A
39.000
74 / 11 | 32
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2007, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
6.720
300 / 5 | 227
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2007, 10.00 | Vápeník Rudolf | 2. liga A
60.002
158 / 20 | 47
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2007, 10.00 | Rakovan Pavel | 2. liga A
7.900

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142321 / 196 | 10311.84
25.00
82.89290000 %
115 / 6 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2006, 10.00 | Engel Rudolf | 2. liga A
19.160
200 / 12 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2006, 10.00 | Kocián Josef | 2. liga A
16.662
200 / 11 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2006, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
18.182
120 / 9 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2006, 17.00 | Červenka Michal | 2. liga A
13.330
184 / 25 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2006, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
7.361
159 / 16 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Rakovan Pavel | 2. liga A
9.930
54 / 10 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2006, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
5.400
200 / 23 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2007, 10.00 | Kahoun Vlastimil | 2. liga A
8.692
118 / 14 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2007, 10.00 | Hovorka Štěpán | 2. liga A
8.420
200 / 12 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2007, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
16.662
200 / 18 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2007, 10.00 | Červenka Michal | 2. liga A
11.112
171 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2007, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
11.400
200 / 8 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2007, 10.00 | Vápeník Rudolf | 2. liga A
25.002
200 / 17 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2007, 10.00 | Polma Jaroslav | 2. liga A
11.762

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191352 / 306 | 404.41
10.00
83.45680000 %
19 / 8 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2006, 10.00 | Engel Rudolf | 2. liga A
2.370
80 / 17 | 29
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2006, 10.00 | Kocián Josef | 2. liga A
4.702
80 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2006, 10.00 | Kostka Martin | 2. liga A
4.442
70 / 15 | 23
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2006, 17.00 | Hurdálek Pavel | 2. liga A
4.660
57 / 17 | 14
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2006, 10.00 | Landa Josef | 2. liga A
3.350
46 / 9 | 20
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Rakovan Pavel | 2. liga A
5.110
80 / 17 | 18
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2006, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
4.702
80 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2007, 10.00 | Jelínek René | 2. liga A
4.442
80 / 10 | 21
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2007, 10.00 | Hovorka Štěpán | 2. liga A
8.002
80 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2007, 10.00 | Nermuť Zdeněk | 2. liga A
4.002
52 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2007, 10.00 | Hurdálek Pavel | 2. liga A
3.250
80 / 8 | 31
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2007, 10.00 | Šnajberk Václav | 2. liga A
10.002
80 / 12 | 27
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2007, 10.00 | Verner Karel | 2. liga A
6.662
80 / 21 | 26
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2007, 10.00 | Rakovan Pavel | 2. liga A
3.802
62 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Přebor VČO - jednoband
3.100
99 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2007, 00.00 | Bareš Petr | Přebor VČO - jednoband
4.952
97 / 20 | 40
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2007, 00.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO - jednoband
4.852
73 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2007, 00.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO - jednoband
3.650
57 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2007, 00.00 | Mrkvička Jaroslav | Přebor VČO - jednoband
2.852

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143682 / 105 | 26435.06
80.00
65.75000000 %
400 / 13 | 230
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2005, 13.00 | Hroník Jaroslav | 1.LIGA A
30.761
69 / 3 | 33
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2005, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
23.000
156 / 7 | 40
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2005, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
22.280
400 / 7 | 261
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2005, 12.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
57.142
400 / 5 | 211
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2005, 10.00 | Toth Jiří | 1.LIGA A
80.002
373 / 14 | 241
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2005, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
26.640
52 / 3 | 30
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2005, 10.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA A
17.330
400 / 7 | 249
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2006, 13.00 | Březina Adam | 1.LIGA A
57.142
38 / 4 | 22
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2006, 10.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
9.500
400 / 6 | 264
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2006, 10.00 | Roth Josef | 1.LIGA A
66.662
400 / 7 | 237
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2006, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
57.141
380 / 8 | 144
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2006, 10.00 | Toth Jiří | 1.LIGA A
47.500
214 / 20 | 53
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2006, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
10.700
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2006, 13.00 | Walach Ladislav | 1.LIGA A
00

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
223454 / 214 | 10516.14
25.00
62.60000000 %
250 / 16 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2005, 13.00 | Hroník Jaroslav | 1.LIGA A
15.622
117 / 9 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2005, 13.00 | Roth Josef | 1.LIGA A
13.000
250 / 14 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2005, 13.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
17.852
105 / 6 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2005, 12.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
17.500
250 / 11 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2005, 10.00 | Toth Jiří | 1.LIGA A
22.722
203 / 11 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2005, 10.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
18.450
216 / 12 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2005, 10.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA A
18.000
66 / 4 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2006, 13.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
16.500
46 / 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2006, 10.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
3.060
94 / 9 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2006, 10.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
10.440
2 / 3 | 1
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2006, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
0.660
153 / 14 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2006, 10.00 | Toth Jiří | 1.LIGA A
10.920
250 / 11 | 105
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2006, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
22.722
189 / 10 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2006, 13.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA A
18.900
563 / 32 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2006, 00.00 | Kočička Petr | Mistrovství ČR (Prostějov)
17.592
700 / 37 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2006, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (TJ Starý Harcov Liberec)
18.914

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191491 / 336 | 484.43
9.09
74.88100000 %
120 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2005, 13.00 | Hroník Jaroslav | 1.LIGA A
6.002
120 / 14 | 44
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2005, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
8.572
115 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2005, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
5.752
79 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2005, 12.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
3.952
71 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2005, 10.00 | Toth Jiří | 1.LIGA A
3.550
120 / 20 | 34
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2005, 10.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
6.002
83 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2005, 10.00 | Hovorka Štěpán | 1.LIGA A
4.150
108 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2006, 13.00 | Hroník Jaroslav | 1.LIGA A
6.000
46 / 19 | 23
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2006, 10.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
2.420
60 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2006, 10.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
3.000
48 / 10 | 19
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2006, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
4.800
88 / 18 | 30
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2006, 10.00 | Hudák Jan | 1.LIGA A
4.880
80 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2006, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
4.000
120 / 16 | 48
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2006, 13.00 | Walach Ladislav | 1.LIGA A
7.502
233 / 81 | 39
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2006, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (TJ Starý Harcov Liberec)
2.872

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143990 / 98 | 39040.71
133.33
71.25000000 %
400 / 4 | 356
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2004, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
100.002
336 / 6 | 170
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2004, 10.00 | Kupec Václav | 1.LIGA A
56.000
400 / 18 | 165
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2004, 10.00 | Hovorka Štěpán | 1.LIGA A
22.222
360 / 4 | 223
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2004, 13.00 | Boček Milan | 1.LIGA A
90.000
309 / 6 | 155
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
51.500
400 / 3 | 390
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2004, 10.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
133.332
60 / 3 | 35
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 2004, 10.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
20.000
82 / 5 | 70
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2005, 10.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
16.400
228 / 8 | 105
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2005, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA A
28.500
101 / 7 | 52
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2005, 10.00 | Roth Josef | 1.LIGA A
14.420
400 / 16 | 84
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2005, 10.00 | Kupec Václav | 1.LIGA A
25.002
400 / 3 | 269
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2005, 10.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
133.332
400 / 5 | 178
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2005, 10.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
80.002
114 / 10 | 61
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2005, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
11.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193523 / 234 | 10215.05
34.66
83.08570000 %
250 / 15 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2004, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
16.662
204 / 20 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2004, 10.00 | Kupec Václav | 1.LIGA A
10.202
250 / 14 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2004, 10.00 | Fornůsek Tomáš | 1.LIGA A
17.852
250 / 20 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2004, 13.00 | Pešta Martin | 1.LIGA A
12.502
250 / 14 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
17.852
250 / 13 | 102
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2004, 10.00 | Vedral Martin | 1.LIGA A
19.232
85 / 5 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 2004, 10.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
17.000
148 / 10 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2005, 10.00 | Kubinčák Tomáš | 1.LIGA A
14.800
169 / 15 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2005, 10.00 | Hambálek Vladimír | 1.LIGA A
11.260
171 / 17 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2005, 10.00 | Roth Josef | 1.LIGA A
10.050
250 / 14 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2005, 10.00 | Polma Jaroslav | 1.LIGA A
17.852
250 / 13 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2005, 10.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
19.232
201 / 11 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2005, 10.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
18.270
180 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2005, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
16.360
615 / 42 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2005, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Lokomotiva Trutnov)
14.644

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191666 / 339 | 284.91
6.66
72.60270000 %
119 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2004, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
5.952
81 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2004, 10.00 | Kupec Václav | 1.LIGA A
4.050
62 / 10 | 21
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2004, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA A
6.200
81 / 18 | 17
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2004, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
4.500
120 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2004, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
6.002
20 / 10 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2004, 10.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
2.000
116 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 2004, 10.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
5.800
94 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2005, 10.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
4.700
114 / 18 | 23
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2005, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA A
6.330
68 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2005, 10.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
3.400
74 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2005, 10.00 | Polma Jaroslav | 1.LIGA A
3.700
120 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2005, 10.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
6.002
120 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2005, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
6.662
30 / 9 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2005, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
3.330
447 / 96 | 22
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2005, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Sokol BC Hradec Králové)
4.655

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
164785 / 135 | 38835.44
200.00
74.76560000 %
158 / 16 | 75
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2003, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
9.870
400 / 2 | 358
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2003, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
200.002
17 / 4 | 13
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2003, 13.00 | Fornůsek Tomáš | 1.LIGA A
4.250
400 / 9 | 265
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2003, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
44.442
203 / 12 | 105
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2003, 13.00 | Absolon Jiří | 1.LIGA A
16.910
102 / 5 | 94
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 13.00 | Kokoška Karel | 1.LIGA A
20.400
277 / 6 | 140
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2004, 13.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
46.160
400 / 12 | 156
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2004, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
33.332
400 / 7 | 277
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2004, 13.00 | Daněk Josef | 1.LIGA A
57.142
400 / 11 | 281
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2004, 13.00 | Hejlik Petr | 1.LIGA A
36.362
400 / 10 | 104
Malý stůl: Volná hra
29. 2. 2004, 10.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
40.002
400 / 4 | 388
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2004, 13.00 | Absolon Jiří | 1.LIGA A
100.002
317 / 14 | 167
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2004, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
22.640
111 / 6 | 46
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2004, 13.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
18.500
400 / 5 | 138
Malý stůl: Volná hra
8. 5. 2004, 13.00 | Hyšperský Jindř. | MR-SEMIFIN
80.002
400 / 12 | 236
Malý stůl: Volná hra
9. 5. 2004, 10.00 | Landa Josef | MR-FINÁLE
33.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163539 / 271 | 10413.05
19.23
88.47500000 %
250 / 13 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2003, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
19.232
250 / 19 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2003, 13.00 | Pohl Jan | 1.LIGA A
13.152
191 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2003, 13.00 | Fornůsek Tomáš | 1.LIGA A
9.552
181 / 12 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2003, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
15.080
250 / 18 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2003, 13.00 | Absolon Jiří | 1.LIGA A
13.882
229 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
11.452
250 / 13 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2004, 13.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
19.232
250 / 18 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 13.00 | Kahoun Vlastimil | 1.LIGA A
13.882
250 / 14 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2004, 13.00 | Daněk Josef | 1.LIGA A
17.852
225 / 20 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2004, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
11.252
179 / 15 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2004, 10.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
11.930
111 / 19 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2004, 13.00 | Absolon Jiří | 1.LIGA A
5.840
250 / 14 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2004, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
17.852
250 / 18 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2004, 13.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
13.882
230 / 18 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2004, 13.00 | Hyšperský Jindř. | MR-SEMIFIN
12.770
193 / 20 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 5. 2004, 10.00 | Landa Josef | MR-FINÁLE
9.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
211736 / 393 | 554.41
8.57
73.48960000 %
43 / 14 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2003, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
3.070
41 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2003, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
2.050
107 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2003, 13.00 | Fornůsek Tomáš | 1.LIGA A
5.350
120 / 20 | 33
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2003, 13.00 | Hejlik Petr | 1.LIGA A
6.002
120 / 20 | 35
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2003, 13.00 | Toth Jiří | 1.LIGA A
6.002
120 / 14 | 55
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
8.572
76 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2004, 13.00 | Šnajberk Václav | 1.LIGA A
4.750
101 / 20 | 28
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
5.050
99 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2004, 13.00 | Fornůsek Tomáš | 1.LIGA A
4.952
38 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2004, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
1.900
117 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2004, 10.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
5.852
75 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2004, 13.00 | Absolon Jiří | 1.LIGA A
3.750
120 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2004, 13.00 | Kokoška Karel | 1.LIGA A
6.002
51 / 20 | 33
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2004, 13.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
2.550
325 / 89 | 18
Malý stůl: Jednoband
25. 4. 2004, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Sokol Liberec)
3.652
75 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2004, 13.00 | Hyšperský Jindř. | MR-SEMIFIN
3.750
108 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2004, 10.00 | Landa Josef | MR-FINÁLE
5.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9229 / 297 | 60.771
0.967
84.81480000 %
30 / 36 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2003, 09.00 | Foff Petr | VČ/3B-1.
0.8332
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2004, 17.00 | Absolon Jiří | VČ/3B-1.
0.9000
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2004, 13.00 | Hladík Petr | VČ/3B-1.
0.7892
30 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 10.00 | Novotný Aleš | VČ/3B-1.
0.8822
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 13.00 | Řada Josef | VČ/3B-1.
0.8822
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 4. 2004, 16.00 | Absolon Jiří | VČ/3B-1.
0.9672
24 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 13.00 | Hudák Jan | MR/3B-sk.B
0.6310
26 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 15.00 | Galíček Zdeněk | MR/3B-sk.B
0.6660
2 / 17 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 16.00 | Kohout Štěpán | MR/3B-sk.B
0.1170

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
144048 / 137 | 36929.54
100.00
88.74070000 %
300 / 7 | 112
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2002, 13.00 | Polma Jaroslav | 2.LIGA A
42.852
300 / 17 | 68
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Fořt Milan | 2.LIGA A
17.642
300 / 4 | 247
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2002, 10.00 | Řeřicha Karel | 2.LIGA A
75.002
300 / 9 | 136
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2002, 13.00 | Kafka Jan st. | 2.LIGA A
33.332
300 / 6 | 140
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2003, 13.00 | Polma Jaroslav | 2.LIGA A
50.002
249 / 25 | 126
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2003, 13.00 | Baťaš Juraj | 2.LIGA A
9.960
300 / 18 | 56
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2003, 13.00 | Příhoda Jaroslav | 2.LIGA A
16.662
47 / 3 | 36
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2003, 10.00 | Roth Josef | 2.LIGA A
15.660
300 / 18 | 151
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2003, 13.00 | Kafka Jan st. | 2.LIGA A
16.662
1652 / 30 | 369
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2003, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Sokol Hradec Králové)
55.068

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142411 / 226 | 7510.66
18.18
96.27780000 %
181 / 19 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2002, 13.00 | Polma Jaroslav | 2.LIGA A
9.520
200 / 20 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Fořt Milan | 2.LIGA A
10.002
200 / 11 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2002, 10.00 | Řeřicha Karel | 2.LIGA A
18.182
200 / 16 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2002, 13.00 | Křivánek Petr | 2.LIGA A
12.502
200 / 15 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2003, 13.00 | Polma Jaroslav | 2.LIGA A
13.331
200 / 15 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2003, 13.00 | Baťaš Juraj | 2.LIGA A
13.332
200 / 23 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2003, 13.00 | Řeřicha Karel | 2.LIGA A
8.691
200 / 18 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2003, 10.00 | Šilhan Jaroslav | 2.LIGA A
11.112
152 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2003, 13.00 | Kafka Jan st. | 2.LIGA A
6.080
678 / 64 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 5. 2003, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Kulečník Liberec)
10.592

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151135 / 245 | 444.63
10.00
95.75000000 %
80 / 19 | 19
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2002, 13.00 | Kupec Václav | 2.LIGA A
4.212
80 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Martínek František | 2.LIGA A
4.442
80 / 10 | 25
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2002, 10.00 | Provazník Jan | 2.LIGA A
8.002
80 / 16 | 23
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2002, 13.00 | Hroch Miroslav | 2.LIGA A
5.002
50 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2002, 13.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
3.120
80 / 18 | 17
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2003, 13.00 | Polma Jaroslav | 2.LIGA A
4.442
80 / 24 | 21
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2003, 13.00 | Suchý Vítěslav | 2.LIGA A
3.332
80 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2003, 13.00 | Příhoda Jaroslav | 2.LIGA A
4.702
80 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2003, 10.00 | Šilhan Jaroslav | 2.LIGA A
4.002
76 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2003, 13.00 | Roček Josef | 2.LIGA A
4.220
369 / 69 | 44
Malý stůl: Jednoband
24. 5. 2003, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (BC Chlumec n.Cidl.)
5.346

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12300 / 436 | 80.688
1.071
80.00000000 %
156 / 228 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2002, 00.00 | Kočička Petr | GP města Pardubice (Tesla Pardubice)
0.6848
30 / 28 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2002, 09.00 | Absolon Jiří | VČ/3B-1.
1.0712
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2003, 10.00 | Svoboda Pavel | VČ/3B-1.
0.7892
19 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2003, 14.00 | Mrkvička Martin | VČ/3B-1.
0.4870
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | VČ/3B-1.
0.7502
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 15.00 | Kostka Martin | VČ/3B-1.
0.6000
11 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2003, 17.00 | Hudák Jan | VČ/3B-1.
0.4780

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132947 / 99 | 25029.76
250.00
90.67690000 %
250 / 5 | 237
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2001, 10.00 | Smolík Zdeněk | VČ-1.
50.002
250 / 6 | 101
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2001, 10.00 | Plíva Miloš | VČ-1.
41.662
250 / 10 | 140
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2001, 10.00 | Marek Pavel | VČ-1.
25.002
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2001, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
250.002
164 / 6 | 80
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2001, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ-1.
27.330
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2001, 10.00 | Šlambor Aleš | VČ-1.
250.002
250 / 18 | 157
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2001, 10.00 | Palata Tomáš | VČ-1.
13.882
250 / 8 | 229
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2002, 10.00 | Smolík Zdeněk | VČ-1.
31.252
250 / 13 | 115
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2002, 10.00 | Plíva Miloš | VČ-1.
19.232
250 / 9 | 173
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2002, 10.00 | Vošahlík Václav | VČ-1.
27.772
250 / 12 | 79
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2002, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
20.832
250 / 5 | 137
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2002, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ-1.
50.001
33 / 5 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2002, 10.00 | Palata Tomáš | VČ-1.
6.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172504 / 227 | 8711.03
37.50
92.44440000 %
150 / 13 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2001, 10.00 | Smolík Zdeněk | VČ-1.
11.532
150 / 15 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2001, 10.00 | Plíva Miloš | VČ-1.
10.002
150 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2001, 10.00 | Marek Pavel | VČ-1.
13.632
126 / 16 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2001, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
7.870
150 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2001, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ-1.
7.502
150 / 14 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2001, 10.00 | Felgr Miloslav | VČ-1.
10.712
148 / 15 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2001, 10.00 | Palata Tomáš | VČ-1.
9.860
150 / 17 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2002, 10.00 | Smolík Zdeněk | VČ-1.
8.822
150 / 4 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2002, 10.00 | Plíva Miloš | VČ-1.
37.502
40 / 6 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2002, 10.00 | Marek Pavel | VČ-1.
6.660
150 / 9 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2002, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
16.662
150 / 11 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2002, 10.00 | Radoch Petr | VČ-1.
13.632
840 / 76 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2002, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (TJ Kulečník Liberec)
11.052

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191115 / 284 | 343.92
10.00
92.73810000 %
60 / 9 | 19
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2001, 10.00 | Smolík Zdeněk | VČ-1.
6.662
60 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2001, 10.00 | Novotný Zdeněk | VČ-1.
2.722
60 / 11 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2001, 10.00 | Marek Pavel | VČ-1.
5.452
60 / 6 | 32
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2001, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
10.002
60 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2001, 10.00 | Nermuť Zdeněk | VČ-1.
2.402
58 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2001, 10.00 | Král Petr | VČ-1.
3.860
53 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2001, 10.00 | Palata Tomáš | VČ-1.
3.530
60 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2002, 10.00 | Hazuka Petr | VČ-1.
5.002
60 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2002, 10.00 | Novotný Zdeněk | VČ-1.
3.332
60 / 17 | 19
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2002, 10.00 | Jelínek Jiří | VČ-1.
3.522
42 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2002, 10.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
2.800
60 / 12 | 16
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2002, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ-1.
5.002
60 / 15 | 29
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2002, 10.00 | Felgr Miloslav | VČ-1.
4.002
26 / 11 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2002, 10.00 | Kostlán Milan | VČ-1.
2.360
336 / 81 | 34
Malý stůl: Jednoband
2. 6. 2002, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (TJ Náchod)
4.145

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7157 / 275 | 100.570
0.833
74.76190000 %
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2001, 15.00 | Flekač Jiří | VČ/3B-1.
0.7692
30 / 36 | 10
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2002, 15.00 | Ševčík Jaroslav | VČ/3B-1.
0.8332
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 09.00 | Hudák Jan | VČ/3B-1.
0.5000
20 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 13.00 | Hladík Petr | VČ/3B-1.
0.5000
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 15.00 | Kostka Martin | VČ/3B-1.
0.4500
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 10.00 | Plíva Miloš | VČ/3B-KVAL
0.5500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 11.00 | Třos Jiří | VČ/3B-KVAL
0.4252

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
185433 / 193 | 34228.15
125.00
90.98800000 %
222 / 25 | 82
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2000, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
8.882
250 / 22 | 119
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2000, 09.00 | Klusák Miroslav | VČ-1.
11.362
250 / 16 | 80
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2000, 09.00 | Svoboda Pavel | VČ-1.
15.622
250 / 10 | 194
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2000, 09.00 | Svašek Ladislav st. | VČ-1.
25.002
250 / 2 | 250
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2000, 09.00 | Jelínek Jiří | VČ-1.
125.002
316 / 20 | 146
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2000, 13.00 | Bílek Rudolf | 1.LIGA A
15.800
250 / 5 | 126
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2001, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
50.002
400 / 8 | 342
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2001, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
50.002
250 / 7 | 94
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2001, 09.00 | Šemík Jan | VČ-1.
35.712
400 / 8 | 166
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2001, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
50.002
400 / 11 | 146
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2001, 13.00 | Palata Tomáš | 1.LIGA A
36.362
400 / 8 | 170
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2001, 13.00 | Bílek Rudolf | 1.LIGA A
50.002
138 / 4 | 91
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2001, 13.00 | Špulák Jaromír | 1.LIGA A
34.500
1657 / 47 | 238
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2001, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Sokol BC Hradec Králové)
35.256

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162902 / 228 | 10212.72
25.00
95.85370000 %
150 / 17 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2000, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
8.822
150 / 10 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2000, 09.00 | Radoch Petr | VČ-1.
15.002
150 / 10 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2000, 09.00 | Svoboda Pavel | VČ-1.
15.002
150 / 24 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2000, 09.00 | Svašek Ladislav ml. | VČ-1.
6.251
150 / 15 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2000, 09.00 | Vošahlík Václav | VČ-1.
10.002
171 / 19 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2000, 13.00 | Bílek Rudolf | 1.LIGA A
9.000
150 / 13 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2001, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
11.532
150 / 10 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2001, 09.00 | Šemík Jan | VČ-1.
15.002
250 / 10 | 102
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2001, 13.00 | Palata Tomáš | 1.LIGA A
25.002
244 / 17 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2001, 13.00 | Fornůsek Tomáš | 1.LIGA A
14.350
250 / 13 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2001, 13.00 | Špulák Jaromír | 1.LIGA A
19.232
937 / 70 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 4. 2001, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Tesla Pardubice)
13.387

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10601 / 156 | 373.85
5.45
65.23810000 %
60 / 11 | 37
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2000, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
5.452
60 / 24 | 16
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2000, 09.00 | Ulbrych Jaroslav | VČ-1.
2.502
60 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2000, 09.00 | Svoboda Pavel | VČ-1.
3.522
36 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2001, 13.00 | Tichák Josef | 1.LIGA A
2.760
58 / 12 | 14
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2001, 13.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
4.830
327 / 79 | 23
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2001, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Tesla Pardubice)
4.136

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18422 / 636 | 80.663
1.538
87.50000000 %
158 / 272 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 10. 2000, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Tesla a Loko Pardubice)
0.5808
20 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2000, 09.00 | Svašek Ladislav ml. | VČ-1.
1.5382
20 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 12. 2000, 09.00 | Jelínek Jiří | VČ-1.
0.8332
24 / 42 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 12. 2000, 13.00 | Mařík Miroslav | 1.LIGA A
0.5710
20 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2001, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
1.2502
32 / 42 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2001, 13.00 | Smolák Jaromír | 1.LIGA A
0.7610
20 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2001, 09.00 | Šemík Jan | VČ-1.
0.8332
39 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 2. 2001, 13.00 | Stambrecht Harro | 1.LIGA A
0.7800
39 / 73 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Kočička Petr | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
0.5342
50 / 80 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2001, 00.00 | Kočička Petr | Mistrovství ČR - seniorů (Billard Brno)
0.6250

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
113047 / 96 | 36431.73
133.33
100.00000000 %
250 / 6 | 194
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1999, 14.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
41.662
250 / 18 | 119
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 1999, 14.00 | Novotný Zdeněk | VČ-1.
13.882
250 / 6 | 163
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 1999, 09.00 | Tázler Jaroslav | VČ-1.
41.662
250 / 2 | 148
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 1999, 14.00 | Gernert Otto | VČ-1.
125.002
250 / 12 | 125
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 1999, 14.00 | Kudr Jan | VČ-1.
20.832
250 / 8 | 226
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 1999, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
31.252
1547 / 44 | 364
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2000, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Tesla Pardubice)
35.155

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6798 / 93 | 578.58
15.00
88.66670000 %
150 / 19 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 1999, 14.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
7.892
100 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 1999, 14.00 | Plíva Miloš | VČ-1.
6.660
150 / 16 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 1999, 09.00 | Tázler Jaroslav | VČ-1.
9.372
150 / 10 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 1999, 14.00 | Fischer Petr | VČ-1.
15.002
150 / 13 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 1999, 14.00 | Kudr Jan | VČ-1.
11.532
98 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 1999, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
4.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2120 / 44 | 192.72
3.15
100.00000000 %
60 / 25 | 19
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 1999, 14.00 | Týfa Miloslav st. | VČ-1.
2.402
60 / 19 | 16
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 1999, 14.00 | Novotný Zdeněk | VČ-1.
3.152

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
473 / 112 | 50.651
0.869
91.25000000 %
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 1999, 09.00 | Svoboda Pavel | VČ-1.
0.6662
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 1999, 14.00 | Fischer Petr | VČ-1.
0.8692
20 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 12. 1999, 14.00 | Kudr Jan | VČ-1.
0.7692
13 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 12. 1999, 09.00 | Dyrc Karel | VČ-1.
0.3930

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91961 / 71 | 22727.61
125.00
81.70830000 %
300 / 5 | 209
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 1998, 14.00 | Tichák Josef | 2.LIGA A
60.002
268 / 13 | 202
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 1998, 14.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
20.610
300 / 11 | 193
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1998, 14.00 | Verner Karel | 2.LIGA A
27.272
250 / 8 | 141
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 1999, 09.00 | Kmoníček Karel | VČ-1.
31.252
57 / 4 | 44
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 1999, 15.00 | Nermuť Zdeněk | VČ-1.
14.250
250 / 11 | 95
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 1999, 15.00 | Gráf Gustav | VČ-1.
22.722
250 / 6 | 181
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 1999, 09.00 | Plíva Miloš | VČ-1.
41.662
36 / 11 | 20
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 1999, 09.00 | Ziogas Janis | VČ-1.
3.270
250 / 2 | 227
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 1999, 15.00 | Toth Jiří | VČ-1.
125.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141988 / 172 | 12311.55
23.33
82.67670000 %
140 / 6 | 123
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 1998, 14.00 | Tichák Josef | 2.LIGA A
23.330
200 / 10 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 1998, 14.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
20.002
200 / 18 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 1998, 14.00 | Blažek Stanislav | 2.LIGA A
11.112
150 / 12 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 1999, 09.00 | Kmoníček Karel | VČ-1.
12.502
60 / 6 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 1999, 15.00 | Nermuť Zdeněk | VČ-1.
10.000
150 / 12 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 1999, 15.00 | Černý Miroslav | VČ-1.
12.502
150 / 9 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 1999, 09.00 | Novotný Zdeněk | VČ-1.
16.662
150 / 12 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 1999, 09.00 | Ziogas Janis | VČ-1.
12.502
122 / 11 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 1999, 15.00 | Toth Jiří | VČ-1.
11.090
666 / 76 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 1999, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
8.764

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4224 / 83 | 172.69
3.33
93.33330000 %
60 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 1999, 09.00 | Nemeš Jiří | VČ-1.
3.332
58 / 26 | 17
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 1999, 09.00 | Kmoníček Karel | VČ-1.
2.230
46 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 1999, 15.00 | Nermuť Zdeněk | VČ-1.
3.060
60 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 1999, 09.00 | Hudák Jan | VČ-1.
2.501

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15379 / 590 | 50.642
1.052
100.00000000 %
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 10. 1998, 14.00 | Kudr Jan | 2.LIGA A
0.9672
30 / 45 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 10. 1998, 14.00 | Stehlík František | 2.LIGA A
0.6662
113 / 191 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 1999, 00.00 | Kočička Petr | GRAND PRIX VČO (TESLA + LOKO PARDUBICE)
0.5918
20 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 1999, 15.00 | Gráf Gustav | VČ-1.
0.8332
20 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 2. 1999, 09.00 | Novotný Zdeněk | VČ-1.
0.7142
20 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 1999, 15.00 | Felgr Miloslav | VČ-1.
0.6452
146 / 240 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 1999, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (BIŽUTERIE JABLONEC n.N.)
0.6082

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143792 / 139 | 28927.28
100.00
90.28570000 %
300 / 12 | 177
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 1997, 14.00 | Šinárek Stanislav | 2.LIGA A
25.002
300 / 9 | 103
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 1997, 14.00 | Dvořáček Zdeněk | 2.LIGA A
33.332
300 / 3 | 158
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 1997, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA A
100.002
300 / 5 | 128
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 1997, 14.00 | Kudr Jan | 2.LIGA A
60.002
210 / 18 | 60
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1997, 10.00 | Krahulík Miroslav | 2.LIGA A
11.660
107 / 12 | 26
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 1997, 10.00 | Verner Karel | 2.LIGA A
8.910
300 / 8 | 190
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 1997, 10.00 | Mařík Miroslav | 2.LIGA A
37.502
300 / 7 | 124
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 1997, 14.00 | Hejlik Pavel ml. | 2.LIGA A
42.852
300 / 15 | 126
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 1998, 14.00 | Roček Josef | 2.LIGA A
20.002
300 / 14 | 88
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 1998, 14.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA A
21.422
300 / 15 | 107
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 1998, 14.00 | Radoch Petr | 2.LIGA A
20.002
300 / 5 | 289
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 1998, 14.00 | Hanuš Ladislav | 2.LIGA A
60.002
300 / 7 | 245
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 1998, 14.00 | Verner Karel | 2.LIGA A
42.852
175 / 9 | 50
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1998, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 2.LIGA A
19.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132115 / 232 | 699.11
15.38
81.34620000 %
162 / 22 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 1997, 14.00 | Horn Zdeněk | 2.LIGA A
7.360
200 / 23 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 1997, 14.00 | Stolín Josef | 2.LIGA A
8.692
103 / 10 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 1997, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA A
10.300
156 / 15 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1997, 10.00 | Čermák Miroslav | 2.LIGA A
10.400
200 / 15 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 1997, 10.00 | Verner Karel | 2.LIGA A
13.332
93 / 13 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 1997, 10.00 | Mařík Miroslav | 2.LIGA A
7.150
112 / 19 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 1997, 14.00 | Hejlik Pavel ml. | 2.LIGA A
5.890
200 / 22 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 1998, 14.00 | Roček Josef | 2.LIGA A
9.091
200 / 13 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 1998, 14.00 | Šimek Miroslav | 2.LIGA A
15.382
138 / 18 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 1998, 14.00 | Radoch Petr | 2.LIGA A
7.660
200 / 23 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 1998, 14.00 | Hanuš Ladislav | 2.LIGA A
8.692
151 / 25 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 1998, 14.00 | Blažek Stanislav | 2.LIGA A
6.040
200 / 14 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 1998, 13.00 | Hejlik Petr | 2.LIGA A
14.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6441 / 111 | 333.97
6.66
91.87500000 %
80 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 1997, 14.00 | Stolín Josef | 2.LIGA A
4.212
80 / 16 | 25
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 1997, 14.00 | Kostlán Milan | 2.LIGA A
5.002
80 / 24 | 33
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 1997, 10.00 | Krahulík Miroslav | 2.LIGA A
3.332
75 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 1997, 10.00 | Verner Karel | 2.LIGA A
3.570
80 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 1998, 14.00 | Verner Karel | 2.LIGA A
6.662
46 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 1998, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 2.LIGA A
2.420

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17406 / 682 | 90.595
1.034
92.40510000 %
30 / 46 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 10. 1997, 14.00 | Kocián Josef | 2.LIGA A
0.6522
22 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 10. 1997, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA A
0.7850
30 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 1997, 10.00 | Rábl Zdeněk | 2.LIGA A
0.6002
30 / 41 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 1997, 14.00 | Březina Radek | 2.LIGA A
0.7312
87 / 163 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 1. 1998, 00.00 | Kočička Petr | Grand prix VČO (PARDUBICE)
0.5334
30 / 29 | 9
Malý stůl: Trojband
10. 1. 1998, 14.00 | Roček Josef | 2.LIGA A
1.0342
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 1998, 14.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA A
1.0342
20 / 47 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 1998, 14.00 | Kudr Jan | 2.LIGA A
0.4250
27 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 1998, 14.00 | Hanuš Ladislav | 2.LIGA A
0.5402
100 / 199 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 5. 1998, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (BC HRADEC KRÁLOVÉ)
0.5024

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
144130 / 172 | 36624.01
200.00
83.66670000 %
100 / 15 | 34
Malý stůl: Volná hra
14. 9. 1996, 14.00 | Marek Pavel | 2.LIGA B
6.660
183 / 25 | 50
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 1996, 14.00 | Radoch Petr | 2.LIGA B
7.320
300 / 8 | 104
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 1996, 14.00 | Šťovíček Karel | 2.LIGA B
37.502
300 / 21 | 66
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1996, 14.00 | Marek Pavel | 2.LIGA B
14.282
300 / 11 | 126
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 1996, 14.00 | Kudr Jan | 2.LIGA B
27.272
274 / 25 | 71
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 1997, 14.00 | Gernert Otto | 2.LIGA B
10.962
300 / 3 | 291
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 1997, 14.00 | Hladík Petr | 2.LIGA B
100.002
2373 / 64 | 366
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 1997, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Tesla Pardubice)
37.0710

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81520 / 148 | 6110.27
20.00
95.71790000 %
200 / 23 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 9. 1996, 14.00 | Svašek Ladislav st. | 2.LIGA B
8.692
200 / 10 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 1996, 14.00 | Radoch Petr | 2.LIGA B
20.002
200 / 20 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 1996, 14.00 | Scholze Stanislav | 2.LIGA B
10.002
200 / 17 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1996, 14.00 | Vošahlík Václav | 2.LIGA B
11.762
200 / 21 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 1996, 14.00 | Vízek Oldřich | 2.LIGA B
9.522
120 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 1997, 14.00 | Šťovíček Karel | 2.LIGA B
4.800
200 / 17 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 1997, 14.00 | Hlavatý Michael | 2.LIGA B
11.762
200 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 1997, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA B
13.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9655 / 190 | 223.44
4.75
97.91670000 %
75 / 29 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 9. 1996, 14.00 | Svašek Ladislav st. | 2.LIGA B
2.580
80 / 24 | 22
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 1996, 14.00 | Gernert Otto | 2.LIGA B
3.332
80 / 17 | 19
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 1997, 14.00 | Hladík Petr | 2.LIGA B
4.702
420 / 120 | 19
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 1997, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (Liberec)
3.505

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12316 / 501 | 80.630
0.833
88.00000000 %
26 / 48 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 9. 1996, 14.00 | Kudr Jan | 2.LIGA B
0.5410
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 1996, 14.00 | Svoboda Ivan | 2.LIGA B
0.8332
16 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 1996, 14.00 | Kudr Jan | 2.LIGA B
0.7610
74 / 116 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 12. 1996, 00.00 | Kočička Petr | Grand prix Pardubice | Grand prix - skupina D (Tesla Pardubice)
0.6376
33 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 12. 1996, 00.00 | Kočička Petr | Grand prix Pardubice | Grand prix - osmifinále 6 (Tesla Pardubice)
0.6602
26 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 12. 1996, 00.00 | Kočička Petr | Grand prix Pardubice | Grand prix - semifinále.2 (Tesla Pardubice)
0.5202
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 12. 1996, 00.00 | Kočička Petr | Grand prix Pardubice | Grand prix - finále o 1.m (Tesla Pardubice)
0.7250
22 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 12. 1996, 09.00 | Kočička Petr | Grand prix Pardubice | Grand prix - čtvrtfinál.3 (Tesla Pardubice)
0.4402
30 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
25. 1. 1997, 14.00 | Šťovíček Karel | 2.LIGA B
0.7502
30 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 3. 1997, 09.00 | Mrkvička Jaroslav | 2.LIGA B
0.6002

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
154387 / 208 | 25521.09
57.14
87.06670000 %
300 / 15 | 108
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 1995, 09.00 | Scholze Stanislav | 2.LIGA B
20.002
177 / 8 | 92
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 1995, 09.00 | Marek Pavel | 2.LIGA B
22.120
35 / 6 | 14
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 1995, 10.00 | Vízek Oldřich | 2.LIGA B
5.830
300 / 7 | 255
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 1995, 09.00 | Marek Pavel | 2.LIGA B
42.852
300 / 23 | 81
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 1996, 16.00 | Roubal Jiří | 2.LIGA B
13.042
300 / 16 | 103
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 1996, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA B
18.752
300 / 25 | 84
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 1996, 15.00 | Kostlán Milan | 2.LIGA B
12.002
300 / 16 | 116
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 1996, 17.00 | Roubal Jiří | 2.LIGA B
18.752
300 / 9 | 174
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 1996, 14.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA B
33.332
300 / 15 | 106
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 1996, 09.00 | Gernert Otto | 2.LIGA B
20.002
1775 / 68 | 206
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 1996, 00.00 | Kočička Petr | PŘEBOR VČO (BIŽU JABLONEC)
26.108

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142463 / 237 | 8310.39
15.38
95.93820000 %
200 / 23 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 1995, 09.00 | Vízek Oldřich | 2.LIGA B
8.692
200 / 25 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 1995, 09.00 | Svoboda Ivan | 2.LIGA B
8.002
200 / 17 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 1995, 10.00 | Vízek Oldřich | 2.LIGA B
11.762
200 / 20 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 1995, 09.00 | Svašek Ladislav st. | 2.LIGA B
10.002
183 / 14 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 1996, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA B
13.070
200 / 23 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 1996, 15.00 | Kostlán Milan | 2.LIGA B
8.692
94 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 1996, 17.00 | Roubal Jiří | 2.LIGA B
3.760
200 / 15 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 1996, 14.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA B
13.332
200 / 13 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 1996, 09.00 | Gernert Otto | 2.LIGA B
15.382
786 / 62 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 1996, 00.00 | Kočička Petr | SOUTĚŽ VČO (HRADEC KRÁLOVÉ)
12.676

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11729 / 234 | 193.11
5.00
88.15790000 %
62 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 1995, 09.00 | Scholze Stanislav | 2.LIGA B
3.100
71 / 30 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 1996, 16.00 | Schroll Zdeněk | 2.LIGA B
2.362
76 / 30 | 13
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 1996, 15.00 | Kostlán Milan | 2.LIGA B
2.532
59 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 1996, 09.00 | Gernert Otto | 2.LIGA B
1.960
461 / 124 | 19
Malý stůl: Jednoband
18. 5. 1996, 00.00 | Kočička Petr | PŘEBOR VČO (TESLA PARDUBICE)
3.714

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13332 / 549 | 60.604
0.882
72.72730000 %
30 / 41 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 10. 1995, 09.00 | Svoboda Ivan | 2.LIGA B
0.7312
21 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 11. 1995, 10.00 | Scholze Stanislav | 2.LIGA B
0.4200
18 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 11. 1995, 09.00 | Svoboda Ivan | 2.LIGA B
0.5140
19 / 50 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 1. 1996, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA B
0.3800
30 / 50 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 1996, 17.00 | Brejtr Ivo | 2.LIGA B
0.6002
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 2. 1996, 14.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA B
0.2500
204 / 283 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 3. 1996, 00.00 | Kočička Petr | GRAND PRIX (TESLA PARDUBICE)
0.7208

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
215603 / 197 | 23128.44
100.00
85.52380000 %
300 / 11 | 116
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 1994, 09.00 | Kostlán Milan | 2.LIGA B
27.272
300 / 8 | 123
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1994, 09.00 | Mrkvička Martin | 2.LIGA B
37.501
300 / 13 | 116
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 1994, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA B
23.072
293 / 14 | 70
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 1994, 09.00 | Svašek Ladislav st. | 2.LIGA B
20.920
300 / 14 | 76
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 1994, 09.00 | Kostlán Milan | 2.LIGA B
21.421
300 / 13 | 65
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 1994, 09.00 | Hlavatý Michael | 2.LIGA B
23.072
300 / 9 | 76
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 1994, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA B
33.332
300 / 7 | 130
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 1994, 09.00 | Vošahlík Václav | 2.LIGA B
42.852
7 / 2 | 4
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 1995, 10.00 | Ulč Josef | ČECHY
3.500
118 / 2 | 62
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 1995, 17.00 | Hambálek Vladimír | ČECHY
59.000
300 / 10 | 76
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 1995, 14.00 | Svašek Ladislav st. | ČECHY
30.001
300 / 10 | 117
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 1995, 14.00 | Svašek Ladislav st. | ČECHY
30.002
189 / 9 | 91
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 1995, 13.00 | Roth Josef | ČECHY
21.000
285 / 15 | 65
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 1995, 10.00 | Hambálek Vladimír | ČECHY
19.000
2011 / 60 | 231
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 1995, 00.00 | Kočička Petr | PŘEBOR VČ OBLASTI (TESLA PARDUBICE)
33.516

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
214064 / 278 | 13214.61
35.71
85.96430000 %
80 / 11 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 1994, 09.00 | Radoch Petr | 2.LIGA B
7.270
200 / 18 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 1994, 09.00 | Mervart Josef | 2.LIGA B
11.112
200 / 15 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 1994, 09.00 | Šemík Jan | 2.LIGA B
13.332
200 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 1994, 09.00 | Svašek Ladislav st. | 2.LIGA B
18.181
200 / 7 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 1994, 09.00 | Radoch Petr | 2.LIGA B
28.572
200 / 14 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 1994, 09.00 | Hlavatý Michael | 2.LIGA B
14.282
200 / 15 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 1994, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA B
13.332
151 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 1994, 09.00 | Svašek Ladislav st. | 2.LIGA B
7.550
200 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 1995, 10.00 | Ulč Josef | ČECHY
10.001
125 / 10 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 1995, 17.00 | Slováček Martin | ČECHY
12.500
200 / 12 | 116
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 1995, 14.00 | Svašek Ladislav st. | ČECHY
16.662
200 / 11 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 1995, 14.00 | Svašek Ladislav st. | ČECHY
18.181
152 / 15 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 1995, 13.00 | Roth Josef | ČECHY
10.130
99 / 9 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 1995, 10.00 | Mařík Miroslav | ČECHY
11.000
1657 / 90 | 132
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 1995, 00.00 | Kočička Petr | PŘEBOR VČ OBLASTI (JABLONEC n.Nisou)
18.4110

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2156 / 53 | 252.94
3.20
97.50000000 %
80 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 1994, 09.00 | Vošahlík Václav | 2.LIGA B
3.202
76 / 28 | 25
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 1995, 13.00 | Klesa Václav | ČECHY
2.710

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16413 / 593 | 70.696
1.000
82.77780000 %
30 / 45 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 1994, 09.00 | Radoch Petr | 2.LIGA B
0.6662
30 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 1994, 09.00 | Mrkvička Martin | 2.LIGA B
0.8572
30 / 47 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 10. 1994, 09.00 | Felgr Miloslav | 2.LIGA B
0.6381
28 / 44 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 10. 1994, 09.00 | Svoboda Ivan | 2.LIGA B
0.6360
30 / 43 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 1994, 09.00 | Radoch Petr | 2.LIGA B
0.6972
30 / 46 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 11. 1994, 09.00 | Novák Petr | 2.LIGA B
0.6522
19 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 12. 1994, 09.00 | Fiedler Tomáš | 2.LIGA B
1.0000
47 / 68 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 1. 1995, 00.00 | Kočička Petr | GRAND PRIX PARDUBICE | Kvalifikace GP - skup. E (TESLA PARDUBICE)
0.6912
68 / 91 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 1995, 00.00 | Kočička Petr | GRAND PRIX PARDUBICE | GRAND PRIX (TESLA PARDUBICE)
0.7472
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 1. 1995, 10.00 | Babický Václav | ČECHY
0.8332
10 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 1. 1995, 17.00 | Slováček Martin | ČECHY
0.7140
12 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 2. 1995, 14.00 | Svoboda Ivan | ČECHY
0.3330
28 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 2. 1995, 14.00 | Svoboda Ivan | ČECHY
0.7560
21 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 1995, 10.00 | Kafka Jan st. | ČECHY
0.6560

1993/1994

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51439 / 66 | 12221.80
30.76
0.00000000 %
1439 / 66 | 122
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 1994, 00.00 | Kočička Petr | Přebor VČO (TJ Biž. Jablonec n.N.)
21.806

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5973 / 79 | 5812.31
25.00
0.00000000 %
973 / 79 | 58
Malý stůl: Kádr 47/2
16. 4. 1994, 00.00 | Kočička Petr | Soutěž VČO (SK Kulečník Liberec)
12.318

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5973 / 79 | 5812.31
25.00
0.00000000 %
973 / 79 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 1994, 00.00 | Kočička Petr | Soutěž VČO (SK Kulečník Liberec)
12.318