MČR TROJBAND D2 ZSZávodní stůl | Trojband | 12. 4. 2019, 16.00 – 14. 4. 2019, 16.00 | TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
 Pražská 20, 46601, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Finále

14. 4. 2019, 12.30
Hudák Jan / Škop Pavel X
38 / 40 | 0.950
95.00000000 % | 7
2
Aleš Jan / Kohout Štěpán X
30 / 40 | 0.750
75.00000000 % | 5
0

Semifinále

14. 4. 2019, 10.00
Hudák Jan / Škop Pavel X
31 / 40 | 0.775
77.50000000 % | 4
2
Dirn Marcel / Truksa Otakar X
20 / 40 | 0.500
50.00000000 % | 4
0
14. 4. 2019, 10.00
Gazdoš Ivo / Stareček Vladimír X
23 / 34 | 0.676
57.50000000 % | 4
0
Aleš Jan / Kohout Štěpán X
40 / 34 | 1.176
100.00000000 % | 7
2

Hlavní soutěž A

Hlavní soutěž A
Gazdoš Ivo / Stareček Vladimír X
Domanský Pavel / Ráček Milan X
Markup Petr / Váša Marek X
VS
GP
NS
NJP
Koef
Gazdoš Ivo / Stareček Vladimír X

 
30/3524/35
2
50.857
30/3210/32
2
60.937

2
0.895 (60 / 67)
-
0.937
100.00000000 %
Domanský Pavel / Ráček Milan X

 
24/3530/35
0
40.685
24/3518/35
2
40.685

1
0.685 (48 / 70)
-
0.685
80.00000000 %
Markup Petr / Váša Marek X

 
10/3230/32
0
20.312
18/3524/35
0
50.514

-
0.417 (28 / 67)
-
0.514
46.66670000 %
12. 4. 2019, 16.00: Domanský Pavel / Ráček Milan X v Markup Petr / Váša Marek X
12. 4. 2019, 17.30: Markup Petr / Váša Marek X v Gazdoš Ivo / Stareček Vladimír X
12. 4. 2019, 20.30: Gazdoš Ivo / Stareček Vladimír X v Domanský Pavel / Ráček Milan X

Hlavní soutěž B

Hlavní soutěž B
Aleš Jan / Kohout Štěpán X
Dirn Marcel / Truksa Otakar X
Korec Jaroslav / Tichý Miloslav X
Svoboda Pavel / Kudr Jan X
VS
GP
NS
NJP
Koef
Aleš Jan / Kohout Štěpán X

 
30/3024/30
2
51.000
27/3518/35
2
30.771
30/285/28
2
41.071

4
0.935 (87 / 93)
-
1.071
96.66670000 %
Dirn Marcel / Truksa Otakar X

 
24/3030/30
0
50.800
23/3514/35
2
40.657
25/3519/35
2
30.714

2
0.720 (72 / 100)
-
0.800
80.00000000 %
Korec Jaroslav / Tichý Miloslav X

 
18/3527/35
0
30.514
14/3523/35
0
30.400
26/3512/35
2
30.742

1
0.552 (58 / 105)
-
0.742
64.44440000 %
Svoboda Pavel / Kudr Jan X

 
5/2830/28
0
20.178
19/3525/35
0
30.542
12/3526/35
0
20.342

-
0.367 (36 / 98)
-
0.542
40.00000000 %
12. 4. 2019, 16.00: Aleš Jan / Kohout Štěpán X v Svoboda Pavel / Kudr Jan X
12. 4. 2019, 19.00: Dirn Marcel / Truksa Otakar X v Korec Jaroslav / Tichý Miloslav X
12. 4. 2019, 20.30: Dirn Marcel / Truksa Otakar X v Svoboda Pavel / Kudr Jan X
12. 4. 2019, 22.00: Korec Jaroslav / Tichý Miloslav X v Aleš Jan / Kohout Štěpán X
13. 4. 2019, 10.00: Svoboda Pavel / Kudr Jan X v Korec Jaroslav / Tichý Miloslav X
13. 4. 2019, 11.30: Aleš Jan / Kohout Štěpán X v Dirn Marcel / Truksa Otakar X

Hlavní soutěž C

Hlavní soutěž C
Hudák Jan / Škop Pavel X
Bušanský Petr / Poláček Ladislav X
Galíček Zdeněk / Coufalík Ivo X
Řehůřek Luděk / Kočička Petr X
VS
GP
NS
NJP
Koef
Hudák Jan / Škop Pavel X

 
30/277/27
2
71.111
28/3517/35
2
50.800
30/174/17
2
61.764

5
1.113 (88 / 79)
-
1.764
97.77780000 %
Bušanský Petr / Poláček Ladislav X

 
7/2730/27
0
20.259
21/3521/35
1
30.600
22/357/35
2
50.628

1
0.515 (50 / 97)
-
0.628
55.55560000 %
Galíček Zdeněk / Coufalík Ivo X

 
17/3528/35
0
30.485
21/3521/35
1
20.600
22/3522/35
1
30.628

-
0.571 (60 / 105)
-
0.628
66.66670000 %
Řehůřek Luděk / Kočička Petr X

 
4/1730/17
0
20.235
7/3522/35
0
30.200
22/3522/35
1
40.628

-
0.379 (33 / 87)
-
0.628
36.66670000 %
12. 4. 2019, 17.30: Hudák Jan / Škop Pavel X v Bušanský Petr / Poláček Ladislav X
12. 4. 2019, 19.00: Galíček Zdeněk / Coufalík Ivo X v Řehůřek Luděk / Kočička Petr X
12. 4. 2019, 22.00: Galíček Zdeněk / Coufalík Ivo X v Bušanský Petr / Poláček Ladislav X
13. 4. 2019, 10.00: Řehůřek Luděk / Kočička Petr X v Hudák Jan / Škop Pavel X
13. 4. 2019, 11.30: Bušanský Petr / Poláček Ladislav X v Řehůřek Luděk / Kočička Petr X
13. 4. 2019, 13.00: Hudák Jan / Škop Pavel X v Galíček Zdeněk / Coufalík Ivo X

VS - Počet vyhraných setů
GP - Generální průměr
NS - Nejvyšší série
NJP - Nejvyšší jednotlivý průměr zápasu
Koef - Koeficient (procentuální vyjádření počtu nahraných bodů z možných)