TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou

Kozelkova 26/IV., 50351 Chlumec nad Cidlinou, Česká republika

Herní místa

Kozelkova 26/IV., 50351 Chlumec nad Cidlinou, Česká republika
1Malý stůlHelta
2Malý stůlHelta
3Malý stůlHelta

Začátkem roku 1999 jsme založili nový sportovní oddíl tehdejší Tělovýchovné jednoty Chlumec nad Cidlinou. Podnětem bylo ukončení činnosti TJ Lokomotiva Hradec Králové, ve které v té době hráli dva hráči z Chlumce (Černý a Koníček) a možnost odkoupení  kulečníkových stolů a zařízení tohoto klubu.

Po jednání s TJ jsme upravili prostor severní galerie místní sokolovny a získali tím celkem uspokojivou hernu. Časem se však ukázaly problémy zejména s vytápěním a nedostatkem klidu při tréninku i zápasech, v případě jiné činnosti v hlavím sále .

Na jaře roku 2002  jsme po dohodě s novým vedením  Sokola, získali do té doby téměř nepoužívané a zanedbané místnosti bývalé vinárny a kuchyně. Po nezbytných opravách a rekonstrukci za finanční podpory Sokola,  máme jednu z nejhezčích heren v republice. O tom svědčí i to, že náš oddíl dostal nabídku a bude spolu s BC Sokol Hradec Králové pořádat oba nejvyšší turnaje družstev. Ve dnech 8.-9. května 2004 Mistrovství ČR družstev v technických disciplinách a týden na to 15. Května 2004 turnaj o Mistra ČR družstev ve čtyřlomu (kvartách).

Sportovní výsledky našeho oddílu se vyvíjely s tím jak se usazoval kádr našich předních hráčů. V prvních letech za nás hráli ještě tři hráči z Hradce, ale z důvodu dojíždění svou aktivitu ukončili. Nyní jsme v základní sestavě tři Chlumečáci  Vladimír Koníček, Miroslav Černý, Petr Vokatý a hostující Petr Kolembář z Čáslavi, který od příští sezóny bude naším řadovým členem.V současné době má náš oddíl 16 členů, z toho 11 hráčů registrovaných v ČMBS.

V sezóně 2003-2004 skončilo naše družstvo v technických disciplínách na 6.místě v 1.tř.což je třetí nejvyšší soutěž a v krajském turnaji v kvartách na druhé pozici.

Vedení

Předseda klubuMgr. Veronika Rybáčková
+420603538272
veronika.rybackova@gmail.com

Další informace

Facebook profilhttps://www.facebook.com/pg/Billiard-Club-Chlumec-nC-1646161455651403
Web klubuhttps://billiard-chlumec.webgarden.cz/