AKK Brno, z.s.

Botanická 1, 60200 Brno, Česká republika
Výsledkový servis: veřejné klubové akce
25. 9. 2021, 10.00JMR 3B 1.třída3B Pohořelice v 3B AKK BRNO B
25. 9. 2021, 14.00JMR 3B 1.třída3B Rajhrad B v 3B AKK BRNO B
26. 9. 2021, 10.00JMR TD 1.třídaTD AKK BRNO A v TD Žarošice A
26. 9. 2021, 14.00JMR TD 2.třídaTD AKK BRNO B v TD Vyškov
17. 10. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B PROSTĚJOV
23. 10. 2021, 10.00JMR TD 1.třídaTD AKK BRNO A v TD Znojmo
23. 10. 2021, 14.00JMR TD 2.třídaTD AKK BRNO B v TD Otnice
24. 10. 2021, 10.00JMR 3B 1.třída3B AKK BRNO B v 3B Znojmo
30. 10. 2021, 10.00JMR 3B 1.třída3B AKK BRNO B v 3B Ponětovice B
6. 11. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B PONĚTOVICE
6. 11. 2021, 14.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B RAJHRAD
7. 11. 2021, 10.00JMR TD 1.třídaTD Dolní Dunajovice v TD AKK BRNO A
7. 11. 2021, 14.00JMR TD 2.třídaTD Hodonín C v TD AKK BRNO B
13. 11. 2021, 10.00JMR 3B 1.třída3B AKK BRNO B v 3B Veselí
13. 11. 2021, 14.00JMR 3B 1.třída3B AKK BRNO B v 3B Vyškov
20. 11. 2021, 10.00JMR TD 1.třídaTD Pohořelice v TD AKK BRNO A
20. 11. 2021, 10.00JMR TD 2.třídaTD Veselí A v TD AKK BRNO B
4. 12. 2021, 10.00JMR TD 1.třídaTD AKK BRNO A v TD Ponětovice B
4. 12. 2021, 14.00JMR TD 2.třídaTD AKK BRNO B v TD Rajhrad
11. 12. 2021, 10.00JMR 3B 1.třída3B Dolní Dunajovice v 3B AKK BRNO B
18. 12. 2021, 10.00JMR TD 1.třídaTD Hodonín B v TD AKK BRNO A
19. 12. 2021, 14.00JMR TD 2.třídaTD Slatina A v TD AKK BRNO B
8. 1. 2022, 10.00JMR 3B 1.třída3B AKK BRNO B v 3B Pohořelice
9. 1. 2022, 10.00JMR TD 2.třídaTD Vyškov v TD AKK BRNO B
9. 1. 2022, 10.00JMR TD 1.třídaTD Žarošice A v TD AKK BRNO A
16. 1. 2022, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B OSTRAVA
16. 1. 2022, 14.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B HAVÍŘOV
23. 1. 2022, 10.00JMR 3B 1.třída3B Znojmo v 3B AKK BRNO B
30. 1. 2022, 10.00JMR TD 1.třídaTD Znojmo v TD AKK BRNO A
5. 2. 2022, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B PROSTĚJOV v NLM 3B BRNO
6. 2. 2022, 10.00JMR 3B 1.třída3B AKK BRNO B v 3B Rajhrad B
12. 2. 2022, 10.00JMR TD 1.třídaTD AKK BRNO A v TD Dolní Dunajovice
12. 2. 2022, 14.00JMR TD 2.třídaTD AKK BRNO B v TD Hodonín C
26. 2. 2022, 10.00JMR TD 1.třídaTD AKK BRNO A v TD Pohořelice
26. 2. 2022, 14.00JMR TD 2.třídaTD AKK BRNO B v TD Veselí A
27. 2. 2022, 10.00JMR 3B 1.třída3B Ponětovice B v 3B AKK BRNO B
12. 3. 2022, 10.00JMR 3B 1.třída3B Veselí v 3B AKK BRNO B
13. 3. 2022, 10.00JMR TD 1.třídaTD Ponětovice B v TD AKK BRNO A
13. 3. 2022, 10.00JMR TD 2.třídaTD Rajhrad v TD AKK BRNO B
20. 3. 2022, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B PONĚTOVICE v NLM 3B BRNO
20. 3. 2022, 10.00JMR 3B 1.třída3B Vyškov v 3B AKK BRNO B
20. 3. 2022, 14.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B RAJHRAD v NLM 3B BRNO
26. 3. 2022, 10.00JMR TD 1.třídaTD AKK BRNO A v TD Hodonín B
26. 3. 2022, 14.00JMR TD 2.třídaTD AKK BRNO B v TD Slatina A
2. 4. 2022, 10.00JMR 3B 1.třída3B AKK BRNO B v 3B Dolní Dunajovice
10. 10. 2020, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B KLADNO v ECZ 3B BRNO
11. 10. 2020, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B SOKOL ŽIŽKOV B v ECZ 3B BRNO
31. 10. 2020, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BRNO v ECZ 3B BC OSTRAVA
1. 11. 2020, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BRNO v ECZ 3B HAVÍŘOV
14. 11. 2020, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BRNO v ECZ 3B JABLONEC
15. 11. 2020, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BRNO v ECZ 3B BC VÍTKOV - SOKOL ŽIŽKOV
12. 12. 2020, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BRNO v ECZ 3B PROSTĚJOV
19. 12. 2020, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B OSTRAVA v NLM 3B BRNO
19. 12. 2020, 10.00JM TD 1.třídaAKK BRNO A v Pohořelice
19. 12. 2020, 14.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B HAVÍŘOV v NLM 3B BRNO
19. 12. 2020, 14.00JM TD 3.třídaAKK BRNO B v Nové Město n.M.
9. 1. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B OSTRAVA
9. 1. 2021, 14.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B HAVÍŘOV
16. 1. 2021, 10.00JM TD 1.třídaAKK BRNO A v Hodonín B
16. 1. 2021, 14.00JM TD 3.třídaAKK BRNO B v Slatina C
23. 1. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B PROSTĚJOV v NLM 3B BRNO
30. 1. 2021, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BRNO v ECZ 3B KLADNO
31. 1. 2021, 10.00JM TD 1.třídaZnojmo v AKK BRNO A
31. 1. 2021, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BRNO v ECZ 3B SOKOL ŽIŽKOV B
6. 2. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B PONĚTOVICE v NLM 3B BRNO
6. 2. 2021, 10.003B JM 1.třída3B AKK BRNO B v 3B Znojmo B
6. 2. 2021, 14.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B RAJHRAD v NLM 3B BRNO
13. 2. 2021, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BC OSTRAVA v ECZ 3B BRNO
14. 2. 2021, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B HAVÍŘOV v ECZ 3B BRNO
20. 2. 2021, 10.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B PONĚTOVICE
20. 2. 2021, 14.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B RAJHRAD
6. 3. 2021, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B BC VÍTKOV - SOKOL ŽIŽKOV v ECZ 3B BRNO
7. 3. 2021, 11.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B JABLONEC v ECZ 3B BRNO
7. 3. 2021, 14.00MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVANLM 3B BRNO v NLM 3B PROSTĚJOV
20. 3. 2021, 14.00ZS 3B EXTRALIGAECZ 3B PROSTĚJOV v ECZ 3B BRNO