User
New userChange password

Hráči sezóny

1
  • TJ Starý Harcov Liberec
2
  • Kulečník Prostějov, z.s.
3
  • Billiard club Kladno
4
  • Billiard club Kladno
5
  • Billiard club Bohumín z.s.
6
  • Billiard club Bohumín z.s.
7
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
8
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
9
  • TJ Sokol Plzeň
10
  • TJ Sokol Žižkov
11
  • TJ Sokol Žižkov
12
  • Billiard Club Havířov, z.s.
13
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
14
  • Vital Sports z.s.
15
  • BC LakoPlast spolek
16
  • TJ Náchod
17
  • Sportovní klub Karambol Praha
18
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
19
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
20
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
21
  • TJ Sokol Plzeň
22
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
23
  • TJ Starý Harcov Liberec
24
  • SKK Vedra Slatina
25
  • TJ Sokol Žižkov
26
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
27
  • TJ BOPO Třebíč
  • Kulečník Prostějov, z.s. (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • Kulečník Prostějov, z.s. (Host klub - 2. polovina MS - TD)
28
  • TJ Sokol Hodonín
29
  • SK Billiard Žarošice
30
  • TJ BOPO Třebíč
31
  • TJ Sokol Plzeň
32
  • AKK Brno, z.s.
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
33
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
34
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
35
  • TJ Starý Harcov Liberec
36
  • TJ Billiard Club Most z.s.
37
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
38
  • Sportovní klub Karambol Praha
39
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
40
  • BC LakoPlast spolek
41
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
42
  • TJ Start Újezdeček z.s.
43
  • Billard Club Ponětovice z.s.
44
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
45
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
46
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
47
  • BC Poruba z.s.
48
  • Billiard Club Havířov, z.s.
49
  • TJ Náchod
50
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
51
  • Kulečník Prostějov, z.s.
52
  • Kulečník Prostějov, z.s.
53
  • SKK Vedra Slatina
54
  • TJ Náchod
55
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
56
  • TJ Sokol Hodonín
57
  • Billiard Club Havířov, z.s.
58
  • 1. Karambol klub Chomutov
59
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
60
  • AKK Brno, z.s.
61
  • BC Nové Město na Moravě
62
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
63
  • SK Petřín Plzeň
64
  • Lokomotiva Pardubice
65
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
66
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
67
  • TJ Lokomotiva Trutnov
68
  • TJ Sokol Hodonín
69
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
70
  • SK Billard Centrum Praha
71
  • TJ Sokol Žižkov
72
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
73
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
74
  • TJ Sokol Žižkov
75
  • TJ Sokol Žižkov
76
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
77
  • Sportovní klub Karambol Praha
78
  • BC Kroměříž z.s.
79
  • BC Kroměříž z.s.
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS)
80
  • BC Poruba z.s.
81
  • BC LakoPlast spolek
82
  • Kulečník Prostějov, z.s.
83
  • TJ Billiard Club Most z.s.
84
  • BC Poruba z.s.
85
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
86
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
87
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
88
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS)
89
  • Billiard club Kladno
90
  • BC Kroměříž z.s.
91
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
92
  • SK Petřín Plzeň
93
  • BC LakoPlast spolek
94
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
95
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
  • TJ Sokol Hradec Králové (Host klub - 1. polovina MS - 3B)
  • TJ Sokol Hradec Králové (Host klub - 2. polovina MS - 3B)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
96
  • AKK Brno, z.s.
97
  • TJ Sokol Žižkov
98
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
99
  • SK Billard Centrum Praha
100
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
101
  • TJ Sokol Žižkov
102
  • AKK Brno, z.s.
103
  • TJ Dioss Nýřany
104
  • AKK Brno, z.s.
105
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
106
  • TJ Lokomotiva Trutnov
107
  • TJ Sokol Hradec Králové
108
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
109
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
110
  • SK Petřín Plzeň
111
  • SKK Vedra Slatina
112
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
113
  • Vital Sports z.s.
114
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Náchod (Host klub - 1. polovina MS)
  • TJ Náchod (Host klub - 2. polovina MS)
115
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
116
  • SK Petřín Plzeň
  • Billiard club Kladno (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • Billiard club Kladno (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
117
  • Billard Club Ponětovice z.s.
118
  • Billard Club Ponětovice z.s.
119
  • 1. Karambol klub Chomutov
120
  • Billiard Club Balabuška, z.s.
  • Kulečníkový klub Zlín z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
  • Kulečníkový klub Zlín z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
121
  • TJ Sokol Hodonín
122
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
123
  • Kulečník Prostějov, z.s.
124
  • Kulečník Prostějov, z.s.
125
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
126
  • Billiard Club Havířov, z.s.
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
127
  • Billiard Club Havířov, z.s.
128
  • SKK Vedra Slatina
129
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
130
  • 1. Karambol klub Chomutov
131
  • Billiard Club Havířov, z.s.
132
  • DTJ Holice
133
  • BC Poruba z.s.
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
  • Billiard Club Ostrava, z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
134
  • Sportovní klub Karambol Praha
  • SK Petřín Plzeň (Host klub - 1. polovina MS - 3B)
  • SK Petřín Plzeň (Host klub - 2. polovina MS - 3B)
135
  • Vital Sports z.s.
136
  • BC Kroměříž z.s.
137
  • TJ Sokol Žižkov
138
  • TJ Sokol Žižkov
139
  • Billard Club Ponětovice z.s.
140
  • TJ Náchod
141
  • TJ Náchod
142
  • SK Billard Centrum Praha
143
  • TJ Sokol Žižkov
144
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
145
  • TJ Starý Harcov Liberec
146
  • TJ Billiard Club Most z.s.
147
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
148
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
149
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
150
  • Sportovní klub Karambol Praha
151
  • TJ Start Újezdeček z.s.
152
  • TJ Start Újezdeček z.s.
153
  • 1. Karambol klub Chomutov
154
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
155
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
156
  • TJ Start Újezdeček z.s.
157
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
158
  • TJ Sokol Otnice
159
  • Kulečník Prostějov, z.s.
160
  • Billiard Club Havířov, z.s.
161
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
162
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
163
  • TJ Billiard Club Most z.s.
164
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Náchod (Host klub - 1. polovina MS)
  • TJ Náchod (Host klub - 2. polovina MS)
165
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
166
  • TJ Sokol Žižkov
167
  • Kulečník Prostějov, z.s.
168
  • Billard Club Ponětovice z.s.
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
169
  • SK Billard Centrum Praha
170
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
171
  • AKK Brno, z.s.
172
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
173
  • BC LakoPlast spolek
174
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
175
  • TJ Sokol Žižkov
176
  • SK Petřín Plzeň
177
  • MPC Pardubice
178
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
179
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
180
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
181
  • TJ Lokomotiva Trutnov
182
  • BC Nové Město na Moravě
183
  • SK Billiard Žarošice
184
  • TJ Lokomotiva Trutnov
185
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
186
  • TJ Start Újezdeček z.s.
187
  • SKK Vedra Slatina
188
  • SK Billard Centrum Praha
189
  • TJ Sokol Hodonín
190
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
191
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
192
  • TJ Sokol Hradec Králové
193
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
194
  • TJ Sokol Hradec Králové
195
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
196
  • AKK Brno, z.s.
197
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
198
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
199
  • BC LakoPlast spolek
200
  • K.P.K. Vyškov
201
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
202
  • SK Billard Centrum Praha
203
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
204
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
205
  • TJ Billiard Club Most z.s.
206
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
207
  • DTJ Holice
208
  • Billiard club Kladno
  • Sportovní klub Karambol Praha (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • Sportovní klub Karambol Praha (Host klub - 2. polovina MS - TD)
209
  • TJ Sokol Žižkov
210
  • TJ Sokol Hodonín
211
  • SK Billiard Žarošice
212
  • Kulečník Prostějov, z.s.
213
  • BC LakoPlast spolek
214
  • TJ Sokol Hodonín
215
  • BC Poruba z.s.
216
  • Sportovní klub Karambol Praha
217
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
218
  • SKK Vedra Slatina
219
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
220
  • Billiard Club Havířov, z.s.
221
  • TJ Sokol Plzeň
222
  • TJ Sokol Žižkov
223
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
224
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
225
  • TJ Billiard Club Most z.s.
226
  • TJ Sokol Žižkov
227
  • AKK Brno, z.s.
228
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
229
  • Sportovní klub Karambol Praha
230
  • BC LakoPlast spolek
231
  • TJ Náchod
232
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
233
  • Billiard club Kladno
234
  • TJ Sokol Žižkov
235
  • BC LakoPlast spolek
236
  • Vital Sports z.s.
237
  • Kulečník Prostějov, z.s.
238
  • Vital Sports z.s.
239
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
240
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
241
  • SK Billiard Žarošice
242
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
243
  • Billiard Club Havířov, z.s.
244
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
245
  • BC Kroměříž z.s.
246
  • TJ Sokol Hodonín
247
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
248
  • Billiard club Kladno
249
  • Billiard club Kladno
250
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
251
  • Vital Sports z.s.
252
  • AKK Brno, z.s.
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s. (Host klub - 1. polovina MS)
253
  • BC LakoPlast spolek
  • TJ Start Újezdeček z.s. (Host klub - 2. polovina MS)
254
  • BC LakoPlast spolek
255
  • TJ Dioss Nýřany
256
  • TJ Sokol Žižkov
257
  • TJ Dioss Nýřany
258
  • TJ Dioss Nýřany
259
  • TJ Starý Harcov Liberec
260
  • 1. Karambol klub Chomutov
261
  • TJ Lokomotiva Trutnov
262
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
263
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
264
  • DTJ Holice
265
  • Billiard club Kladno
266
  • Lokomotiva Pardubice
267
  • Billiard club Kladno
268
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
269
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
270
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
271
  • SK Billiard Žarošice
272
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
273
  • Billiard Club Havířov, z.s.
274
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
275
  • TJ Billiard Club Most z.s.
276
  • Vital Sports z.s.
277
  • Billiard Club Havířov, z.s.
278
  • TJ Sokol Žižkov
279
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
280
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
281
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
282
  • TJ Sokol Hradec Králové
283
  • Billiard Club Havířov, z.s.
284
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
285
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
286
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
287
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
288
  • SKK Vedra Slatina
289
  • SK Billiard Žarošice
290
  • Billiard club Bohumín z.s.
291
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
292
  • 1. Karambol klub Chomutov
293
  • K.P.K. Vyškov
294
  • TJ Billiard Club Most z.s.
295
  • TJ Sokol Žižkov
296
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
297
  • Billard Club Ponětovice z.s.
298
  • TJ Sokol Žižkov
299
  • BC LakoPlast spolek
300
  • BC LakoPlast spolek
301
  • BC LakoPlast spolek
302
  • 1. Karambol klub Chomutov
303
  • Sportovní klub Karambol Praha
304
  • BC Poruba z.s.
305
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
306
  • BC Poruba z.s.
307
  • TJ Dioss Nýřany
308
  • Lokomotiva Pardubice
309
  • 1. Karambol klub Chomutov
310
  • TJ Billiard Club Most z.s.
311
  • TJ BOPO Třebíč
312
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
313
  • TJ Sokol Žižkov
314
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
315
  • Billiard club Bohumín z.s.
316
  • SK Billard Centrum Praha
317
  • K.P.K. Vyškov
318
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
319
  • TJ Lokomotiva Trutnov
320
  • 1. Karambol klub Chomutov
321
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
322
  • TJ Dioss Nýřany
323
  • TJ Dioss Nýřany
324
  • Billiard club Kladno
325
  • Billiard club Kladno
326
  • TJ Dioss Nýřany
327
  • TJ Sokol Žižkov
328
  • SKK Vedra Slatina
329
  • SK Billard Centrum Praha
330
  • Billiard Club Havířov, z.s.
331
  • TJ Sokol Hodonín
332
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
333
  • BC Nové Město na Moravě
334
  • TJ Sokol Hodonín
335
  • TJ Sokol Hodonín
336
  • TJ Sokol Otnice
337
  • TJ Sokol Otnice
338
  • TJ Sokol Hodonín
339
  • 1. Karambol klub Chomutov
340
  • TJ Start Újezdeček z.s.
341
  • Vital Sports z.s.
342
  • TJ Sokol Plzeň
343
  • TJ Sokol Hradec Králové
344
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
345
  • SKK Vedra Slatina
346
  • SKK Vedra Slatina
347
  • TJ Sokol Hodonín
348
  • Sportovní klub Karambol Praha
  • Billiard club Kladno (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • Billiard club Kladno (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
349
  • 1. Karambol klub Chomutov
350
  • TJ Sokol Žižkov
351
  • TJ Sokol Hradec Králové
352
  • TJ Sokol Žižkov
353
  • TJ Start Újezdeček z.s.
354
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
355
  • Vital Sports z.s.
356
  • Billiard Club Havířov, z.s.
357
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
358
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
359
  • TJ Billiard Club Most z.s.
360
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
361
  • Kulečník Prostějov, z.s.
362
  • Sportovní klub Karambol Praha
363
  • TJ Tesla Pardubice
364
  • TJ BOPO Třebíč
365
  • TJ Lokomotiva Trutnov
366
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
367
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
368
  • Billiard club Kladno
369
  • TJ Sokol Žižkov
370
  • TJ Tesla Pardubice
371
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
372
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
373
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
374
  • Billiard Club Havířov, z.s.
375
  • TJ Sokol Otnice
376
  • TJ Sokol Otnice
377
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
378
  • Vital Sports z.s.
379
  • SKK Vedra Slatina
380
  • TJ Náchod
381
  • 1. Karambol klub Chomutov
382
  • SK Petřín Plzeň
383
  • Billiard club Bohumín z.s.
384
  • TJ BOPO Třebíč
385
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
386
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
387
  • Billiard club Bohumín z.s.
388
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
389
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
390
  • AKK Brno, z.s.
391
  • TJ Sokol Plzeň
392
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
393
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
394
  • Billiard club Kladno
395
  • Billiard club Kladno
396
  • SK Petřín Plzeň
397
  • Billard Club Ponětovice z.s.
398
  • SK Petřín Plzeň
399
  • Billiard Club Havířov, z.s.
400
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
401
  • BC Nové Město na Moravě
402
  • BC Kroměříž z.s.
403
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
404
  • TJ Náchod
405
  • Vital Sports z.s.
406
  • SK Billiard Žarošice
407
  • BC Poruba z.s.
408
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s. (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s. (Host klub - 2. polovina MS - TD)
409
  • TJ Tesla Pardubice
410
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
411
  • TJ Sokol Žižkov
412
  • TJ Sokol Otnice
413
  • BC Kroměříž z.s.
414
  • BC Poruba z.s.
415
  • K.P.K. Vyškov
416
  • TJ Sokol Otnice
417
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
418
  • Billiard club Kladno
419
  • Billiard club Bohumín z.s.
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
420
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
421
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
422
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
423
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
424
  • Kulečník Prostějov, z.s.
425
  • SK Billard Centrum Praha
426
  • 1. Karambol klub Chomutov
427
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 1. polovina ZS - 3B)
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 2. polovina ZS - 3B)
428
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
429
  • TJ Sokol Plzeň
430
  • SK Petřín Plzeň
431
  • Vital Sports z.s.
432
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
433
  • 1. Karambol klub Chomutov
434
  • TJ Start Újezdeček z.s.
435
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
436
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
437
  • TJ Náchod
438
  • TJ Náchod
439
  • TJ BOPO Třebíč
440
  • SK Petřín Plzeň
441
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
442
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
443
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
444
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
445
  • K.P.K. Vyškov
446
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
447
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
448
  • SK Billard Centrum Praha
449
  • TJ Sokol Žižkov
450
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
451
  • TJ Náchod
452
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 1. polovina ZS)
  • BC Poruba z.s. (Host klub - 2. polovina ZS)
453
  • BC LakoPlast spolek
454
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
455
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
456
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
457
  • TJ Sokol Žižkov
458
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
459
  • Billard Club Ponětovice z.s.
460
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
461
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
462
  • TJ Billiard Club Most z.s.
463
  • TJ Tesla Pardubice
464
  • SK Petřín Plzeň
465
  • Billiard Club Havířov, z.s.
466
  • Billiard Club Havířov, z.s.
467
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
468
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
469
  • DTJ Holice
470
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
471
  • BC Nové Město na Moravě
472
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice (Host klub - 2. polovina MS)
473
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
474
  • K.P.K. Vyškov
475
  • SK Billiard Žarošice
476
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
477
  • TJ Lokomotiva Trutnov
478
  • Billiard club Kladno
479
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
480
  • BC Kroměříž z.s.
481
  • TJ Sokol Plzeň
482
  • Lokomotiva Pardubice
483
  • BC LakoPlast spolek
484
  • 1. Karambol klub Chomutov
485
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
486
  • TJ Sokol Hodonín
487
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
488
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
489
  • TJ Náchod
490
  • Billiard club Bohumín z.s.
491
  • Sportovní klub Karambol Praha
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 2. polovina MS - TD)
492
  • K.P.K. Vyškov
493
  • BC Kroměříž z.s.
494
  • TJ Sokol Hradec Králové
495
  • Vital Sports z.s.
496
  • TJ Dioss Nýřany
497
  • Billiard club Kladno
498
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
499
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
500
  • BC Poruba z.s.
501
  • TJ Dioss Nýřany
502
  • Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 1. polovina MS - 3B)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 2. polovina MS - 3B)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 1. polovina ZS)
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Host klub - 2. polovina ZS)
503
  • Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
504
  • SK Billiard Žarošice
505
  • TJ Dioss Nýřany
506
  • TJ Starý Harcov Liberec
507
  • BC Poruba z.s.
508
  • Billiardový Klub Rosice z.s.
509
  • SKK Vedra Slatina
510
  • BC LakoPlast spolek
511
  • Billiard Club Havířov, z.s.
512
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
513
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
514
  • TJ Lokomotiva Trutnov
515
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
516
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
517
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
518
  • TJ Sokol Otnice
519
  • TJ Lokomotiva Trutnov
520
  • Billiard club Kladno
521
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 1. polovina MS - TD)
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 2. polovina MS - TD)
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 1. polovina ZS)
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 2. polovina ZS)
522
  • SK Billard Centrum Praha
523
  • BC LakoPlast spolek
524
  • BC LakoPlast spolek
525
  • TJ Tesla Pardubice
526
  • Lokomotiva Pardubice
527
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
528
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
529
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
530
  • Billiard club Kladno
531
  • TJ Sokol Otnice
532
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
533
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
534
  • Kulečníkový klub Zlín z.s.
535
  • TJ Starý Harcov Liberec
536
  • Billiard club Kladno
537
  • TJ Sokol Žižkov
538
  • TJ Sokol Hodonín
539
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
540
  • Billard Club Ponětovice z.s.
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 1. polovina ZS)
  • AKK Brno, z.s. (Host klub - 2. polovina ZS)
541
  • TJ BOPO Třebíč
542
  • Sportovní klub Karambol Praha
543
  • TJ Náchod
544
  • TJ Náchod
545
  • Billiard club Kladno
546
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
547
  • Billiard Club Havířov, z.s.
548
  • TJ Start Újezdeček z.s.
549
  • AKK Brno, z.s.
550
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
551
  • AKK Brno, z.s.
  • BC Nové Město na Moravě (Host klub - 1. polovina MS)
  • BC Nové Město na Moravě (Host klub - 2. polovina MS)
552
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
553
  • Vital Sports z.s.
554
  • TJ Sokol Žižkov
555
  • TJ Billiard Club Most z.s.
556
  • Billiard club Kladno
557
  • TJ Sokol Hodonín
558
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
559
  • BC LakoPlast spolek
560
  • SK Billiard Žarošice
561
  • AKK 95 Ronov nad Doubravou
562
  • SKK Vedra Slatina
563
  • BC LakoPlast spolek
564
  • Sportovní klub Karambol Praha
565
  • Billiard club Bohumín z.s.
566
  • TJ Sokol Žižkov
567
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
568
  • SKK Vedra Slatina
569
  • Billiard club Bohumín z.s.
570
  • AKK Brno, z.s.
571
  • K.P.K. Vyškov
572
  • Billiard Club Havířov, z.s.
573
  • TJ Slovan Broumov SK Billiard Club
574
  • BC VÍTKOV Prague s.r.o
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 1. polovina ZS)
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 2. polovina ZS)
575
  • Billiard Club Ostrava, z.s.
576
  • Řipská Billiard club
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 1. polovina ZS)
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 2. polovina ZS)
577
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
578
  • Lokomotiva Pardubice
579
  • TJ Billiard Sokol Pohořelice
580
  • Kulečníkový karambolový klub Čermná nad Orlicí
581
  • TJ Sokol Hradec Králové
582
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
583
  • SK Billard Centrum Praha
584
  • TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
585
  • TJ Sokol Plzeň
586
  • TJ Sokol Žižkov
587
  • TJ Dioss Nýřany
588
  • Orel Bicra Rajhrad z.s.
589
  • DTJ Holice
590
  • Kulečník Prostějov, z.s.
591
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
592
  • Billiard Club Sokol Znojmo, z.s.
593
  • BC Kroměříž z.s.
594
  • TJ Sokol Žižkov
595
  • TJ Sokol Hradec Králové
596
  • Billiard Club Havířov, z.s.
597
  • SKK Dvůr Králové nad Labem
598
  • KK DD Dolní Dunajovice, z.s.
599
  • TJ Sokol Hradec Králové
600
  • BC AJETO Nový Bor, z.s.
601
  • TJ Sokol Hradec Králové
602
  • SK Billiard Žarošice
603
  • BC Kroměříž z.s.
604
  • BC LakoPlast spolek
605
  • TJ Sokol Otnice
606
  • Lokomotiva Pardubice
607
  • SK Billard Tábor
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 1. polovina ZS)
  • TJ Sokol Žižkov (Host klub - 2. polovina ZS)
608
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
609
  • SK Týniště nad Orlicí - oddíl biliáru
610
  • Sportovní kulečníkový klub Veselí nad Moravou
611
  • Billard Club Ponětovice z.s.
612
  • Vital Sports z.s.
613
  • Biliárový klub Orlice 1996 z.s.
614
  • TJ Sokol Hodonín
615
  • TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
616
  • Kulečník Prostějov, z.s.
617
  • TJ Sokol Hradec Králové