Česká republikaCoufalík Ivo Česká republika

Závodní stůl

2022/2023

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
869 / 172 | 3 | 20.401
0.520
43.12500000 %
9 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2022, 18.00 | Foks Tomáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B HAVÍŘOV
0.3600
13 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2022, 19.00 | Žižka Josef | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B HAVÍŘOV
0.5202
6 / 12 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2022, 10.00 | Hájek Radovan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B HAVÍŘOV
0.5000
12 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2022, 11.00 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B HAVÍŘOV
0.4802
3 / 16 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2022, 15.00 | Štancl Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B JABLONEC
0.1870
10 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2022, 17.00 | Dunaj Mojmír | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B JABLONEC
0.4001
8 / 19 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2023, 16.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B PROSTĚJOV
0.4210
8 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2023, 20.00 | Štancl Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B PROSTĚJOV
0.3200

2021/2022

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
26473 / 993 | 7 | 40.476
1.087
59.87340000 %
18 / 39 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2021, 16.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.4610
24 / 57 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2021, 13.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4210
5 / 25 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2021, 17.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B PROSTĚJOV
0.2000
9 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 2021, 18.00 | Masár Stanislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B PROSTĚJOV
0.3600
31 / 59 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2021, 14.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5250
29 / 39 | 6 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2021, 11.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.7430
40 / 100 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2021, 16.00 | Filip Antonín | ZS 3B EXTRALIGA
0.4002
32 / 69 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2022, 16.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4630
8 / 31 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2022, 11.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.2580
20 / 22 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2022, 17.00 | Klinger Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.9092
14 / 25 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2022, 18.00 | Nápravník Matěj | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5602
9 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2022, 12.00 | Koky Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.3600
12 / 21 | 6 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2022, 14.00 | Přeček Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.5710
29 / 58 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2022, 14.00 | Stareček Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
17 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2022, 11.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
16 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2022, 14.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.3200
10 / 53 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2022, 11.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.1880
13 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2022, 10.00 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B KLADNO
0.5202
13 / 25 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2022, 13.00 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B KLADNO
0.5202
20 / 20 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2022, 16.00 | Czech Zenon | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B KLADNO
1.0002
9 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2022, 18.00 | Koky Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B KLADNO
0.3601
25 / 23 | 7 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2022, 20.00 | Váša Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B KLADNO
1.0871
23 / 30 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2022, 12.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B KLADNO
0.7661
7 / 17 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2022, 14.15 | Kohout Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B KLADNO
0.4110
11 / 30 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2022, 20.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B KLADNO
0.3660
29 / 60 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2022, 14.00 | Hrdlička Lubomír | ZS 3B EXTRALIGA
0.4830

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
28460 / 958 | 8 | 50.480
0.888
57.86160000 %
12 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 10.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4802
4 / 14 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2019, 11.15 | Vitouš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.2850
22 / 37 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 14.00 | Bača Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5940
15 / 29 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5170
13 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 10.00 | Truhlář Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.5202
11 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 11.15 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.4400
26 / 53 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 16.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4900
36 / 60 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 11.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.6002
23 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4600
40 / 70 | 8 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 13.00 | Kafka Jan st. | ZS 3B EXTRALIGA
0.5712
5 / 20 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 14.00 | Bača Miroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.2500
10 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2019, 15.00 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B HAVÍŘOV
0.4002
24 / 49 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 12. 2019, 14.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.4890
34 / 59 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 16.00 | Bača Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5760
13 / 42 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 11.00 | Ráček Milan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3090
10 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 10.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.4000
9 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2020, 12.00 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.3600
10 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2020, 14.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.2000
40 / 45 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 16.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.8882
23 / 45 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 13.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5110
12 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 10.00 | Všetička Luboš | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.4802
10 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 14.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.4000
11 / 23 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 16.15 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.4780
12 / 27 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2020, 18.45 | Domanský Pavel | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B PROSTĚJOV
0.4440
6 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 10.30 | Adámek Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.3000
9 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 12.00 | Coufal Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.4502
8 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 13.15 | Domanský Pavel | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.3200
12 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 6. 2020, 16.30 | Galíček Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband ZS
0.6000

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14200 / 454 | 50.440
0.640
52.63160000 %
13 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 16.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.3510
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 11.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
7 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 10.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.2800
16 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2018, 12.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.6402
23 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5751
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 11.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5502
6 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 10.00 | Adámek Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.2400
9 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2019, 14.00 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B HAVÍŘOV
0.3600
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 14.00 | Háva Miloš | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 14.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 13.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2019, 16.00 | Poláček Ladislav | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.4002
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2019, 18.00 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.3500
18 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2019, 10.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5620

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27445 / 878 | 60.506
0.952
56.32910000 %
11 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2017, 14.00 | Mondšpígl Tomáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4402
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2017, 16.00 | Kratochvíl Dušan | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B KLADNO
0.4001
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 14.00 | Žabenský Zbyněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.4502
17 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Michálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
15 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
15 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2017, 19.00 | Pechman Vít | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6002
17 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 10.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.6802
24 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2017, 17.45 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.8002
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2017, 10.45 | Sibai Fouad | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B PROSTĚJOV
0.5000
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 15.00 | Vitouš Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.2800
3 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 16.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.1200
24 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 16.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6150
20 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 11.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5710
18 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B EXTRALIGA
0.4501
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 14.00 | Jiříček Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
25 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
20 / 21 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 17.00 | Švára Libor | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.9522
18 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2018, 19.00 | Hudák Jan | ZS 3B VELKÁ CENA | 4. VC 3B JABLONEC
0.7200
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 16.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 13.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
26 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 16.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7420
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 13.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 16.45 | Švára Libor | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.3602
5 / 14 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 18.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.3570

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
32506 / 1101 | 80.459
0.687
63.40850000 %
10 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 10.00 | Ráček Milan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.3330
14 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 11.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.4662
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 11.30 | Šnyta Radek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5252
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 13.00 | Bača Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3250
14 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 16.00 | Ležák Václav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3500
3 / 24 | 1
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Novák Radek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.1250
16 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Joch Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.5331
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 10.00 | Ostruszka Petr | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5502
21 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2014, 13.00 | Přeček Jiří | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5251
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 17.00 | Bača Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.4250
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2014, 20.00 | Markup Petr | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.4002
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2014, 10.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 3. OT HAVÍŘOV
0.4000
14 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 10.00 | Šimek Stanislav | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4000
10 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.2850
16 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Chytil Rudolf | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.6402
7 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Dostál Martin | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.2800
15 / 25 | 8
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Horna Jiří | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.6001
11 / 16 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2015, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor jednotlivců střed. oblasti
0.6870
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Váša Marek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.5750
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.3250
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 1. 2015, 00.00 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 4. OT JABLONEC
0.4252
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 12.30 | Hudák Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.5000
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 15.30 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.4500
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2015, 18.30 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 5. OT PROSTĚJOV
0.4500
19 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Králíček Pavel | VS MČR Trojband
0.6332
15 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Šimek Stanislav | VS MČR Trojband
0.5000
16 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Purkyt Tomáš | VS MČR Trojband
0.5330
12 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Krausová Veronika | VS MČR Trojband
0.4002
26 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 10.00 | Tůma Jakub | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.6502
11 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 15.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.4230
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 17.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.4500
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2015, 19.00 | Sibai Fouad | 3B OPEN TOUR 2014-15 | Finále TOP10 BRNO
0.6000

Malý stůl

2022/2023

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12253 / 333 | 6 | 40.759
1.050
70.27780000 %
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 10.00 | Filip Antonín | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.7002
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 10.50 | Hrdlička Lubomír | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.0002
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 11.40 | Vala Miroslav | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.0002
17 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 14.00 | Osvald Josef | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.5660
14 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 14.50 | Uher Miroslav ml. | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.4660
23 / 30 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 15.40 | Hošek Ondřej | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.7660
28 / 30 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 10.00 | Domanský Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.9332
18 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 10.50 | Foks Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.6000
21 / 20 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 11.40 | Gazdoš Ivo | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.0500
21 / 25 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2023, 10.00 | Stareček Vladimír | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.8400
17 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2023, 10.50 | Cebula Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.5661
13 / 18 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2023, 11.40 | Stareček Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.7220

2021/2022

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20314 / 468 | 9 | 30.670
1.263
55.08770000 %
16 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 10.00 | Kohout Štěpán | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6660
10 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 10.50 | Hájek Radovan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.5550
24 / 19 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 11.40 | Dvořáček Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.2630
6 / 18 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 14.00 | Stareček Vladimír | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.3330
17 / 26 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 14.50 | Stareček Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6530
16 / 26 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 15.40 | Křístek Martin | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6150
21 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2022, 10.00 | Starý Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.7002
20 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2022, 10.50 | Müller David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6662
16 / 30 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2022, 11.40 | Starý Radek | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.5332
10 / 20 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2022, 09.00 | Všetička Luboš | STM Přebor Jednotlivci Trojband Kroměříž
0.5000
18 / 20 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2022, 12.00 | Gajda Petr | STM Přebor Jednotlivci Trojband Kroměříž
0.9002
18 / 19 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2022, 12.00 | Galíček Zdeněk | STM Přebor Jednotlivci Trojband Kroměříž
0.9470
12 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 10.00 | Hájek Radovan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.7050
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 10.50 | Kohout Štěpán | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.5330
12 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 11.40 | Masár Stanislav | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.8570
19 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 14.00 | Stareček Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.7300
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 14.50 | Křístek Martin | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6000
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 15.40 | Cebula Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.5660
6 / 30 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2022, 09.00 | Najzar Petr | 30. MČR TROJBAND MS
0.2000
30 / 26 | 9 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2022, 10.10 | Osvald Josef | 30. MČR TROJBAND MS
1.1532

2020/2021

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
332 / 73 | 30.438
0.476
35.55560000 %
8 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 10.00 | Domanský Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.3630
10 / 21 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 10.50 | Kopečný Radek | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.4760
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 11.40 | Zapletal Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.4662

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
897 / 167 | 4 | 20.580
1.133
51.05260000 %
19 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 09.00 | Všetička Luboš | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.7602
17 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 10.30 | Galíček Zdeněk | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
1.1330
6 / 16 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 12.00 | Adámek Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.3750
4 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 13.30 | Domanský Pavel | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.2100
11 / 19 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2019, 15.00 | Gajda Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci trojband MS
0.5780
16 / 24 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 12.30 | Váša Marek | MČR 3B MS D3
0.6660
16 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 14.15 | Andrejovský Miroslav | MČR 3B MS D3
0.5330
8 / 19 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 17.15 | Onderka Heřman | MČR 3B MS D3
0.4210

2018/2019

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3159 / 43 | 333.69
6.46
53.00000000 %
30 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 18.00 | Frieda Jan | 26. MČR JEDNOBAND MS
2.000
84 / 13 | 33
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 20.00 | Onderka Heřman | 26. MČR JEDNOBAND MS
6.460
45 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2019, 12.00 | Ostruszka Petr | 26. MČR JEDNOBAND MS
3.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5114 / 141 | 70.808
1.050
71.25000000 %
30 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 10.00 | Mondšpígl Tomáš | 29. MČR TROJBAND MS
0.8822
21 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 12.30 | Aleš Jan | 29. MČR TROJBAND MS
1.0500
11 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 17.30 | Stareček Vladimír | 29. MČR TROJBAND MS
0.4070
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 11.30 | Vala Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.7330
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | MČR TROJBAND D3 MS
1.0002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3138 / 42 | 133.28
4.50
30.66670000 %
46 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 2. 2019, 09.30 | Dostál Jiří | 6. MČR KÁDR 52/1 MS
3.060
38 / 15 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 2. 2019, 13.30 | Veselý Lukáš | 6. MČR KÁDR 52/1 MS
2.530
54 / 12 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 2. 2019, 15.30 | Truksa Otakar | 6. MČR KÁDR 52/1 MS
4.500

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22395 / 517 | 60.764
1.250
77.45100000 %
6 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 09.00 | Domanský Pavel | STM 3B 1. třída
0.6660
20 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 10.00 | Zapletal Pavel | STM 3B 1. třída
0.7402
18 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Provazník Jan | STM 3B 1. třída
0.6000
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Barbořík Jiří | STM 3B 1. třída
0.8692
20 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 12.00 | Vykydal František | STM 3B 1. třída
0.8332
20 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 13.00 | Paprskář Milan | STM 3B 1. třída
1.1762
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.00 | Provazník Jan | STM 3B 1. třída
1.2502
10 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.00 | Domanský Pavel | STM 3B 1. třída
1.1110
20 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Barbořík Jiří | STM 3B 1. třída
0.9091
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Šenkyřík Lubomír | STM 3B 1. třída
0.6332
6 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 14.00 | Paprskář Milan | STM 3B 1. třída
0.3000
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2018, 15.00 | Vymětal Leoš | STM 3B 1. třída
0.4661
20 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 09.00 | Šenkyřík Lubomír | STM 3B 1. třída
1.1762
10 / 10 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 10.00 | Domanský Pavel | STM 3B 1. třída
1.0000
20 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 4. 2018, 11.00 | Provazník Jan | STM 3B 1. třída
1.0522
20 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 14.30 | Brabec Karel | 28. MČR TROJBAND MS
0.5710
11 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 22.00 | Hudák Jan | 28. MČR TROJBAND MS
0.6470
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 18.30 | Suchopárek Jan | MČR TROJBAND D3 MS
1.0002
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 11.45 | Skalický Jaroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.8572
21 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 15.30 | Stareček Pavel | MČR TROJBAND D3 MS
0.6000
17 / 35 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 18.00 | Hájek Jiří | MČR TROJBAND D3 MS
0.4852
23 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2018, 10.00 | Váša Marek | MČR TROJBAND D3 MS
0.8510

2014/2015

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3208 / 43 | 214.83
5.93
46.22220000 %
73 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Koky Dušan | Přebor jednotlivců oblasti
4.860
89 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Zapletal Pavel | Přebor jednotlivců oblasti
5.932
46 / 13 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Kopečný Radek | Přebor jednotlivců oblasti
3.530

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6302 / 108 | 142.79
3.25
62.91670000 %
55 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Koky Dušan | Přebor jednotlivců střed. oblasti
2.752
30 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Kopečný Radek | Přebor jednotlivců střed. oblasti
1.870
54 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Ferák Karel | Přebor jednotlivců střed. oblasti
2.702
65 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Zapletal Pavel | Přebor jednotlivců střed. oblasti
3.252
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor jednotlivců střed. oblasti
3.002
38 / 12 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 09.00 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců střed. oblasti
3.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23364 / 510 | 110.713
1.818
62.86700000 %
7 / 9 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.7770
20 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Galita Igor | Přebor jednotlivců MS 1 GP
1.6662
20 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Kopečný Radek | Přebor jednotlivců MS 1 GP
1.1762
15 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.8820
16 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.5330
9 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 2014, 09.00 | Vydra Roman | Přebor jednotlivců MS 1 GP
0.4500
1 / 7 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Galíček Zdeněk | 2GP Přebor střed. oblasti
0.1420
17 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Coufal Zdeněk | 2GP Přebor střed. oblasti
0.6801
7 / 6 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | 2GP Přebor střed. oblasti
1.1660
17 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Paprskář Milan | 2GP Přebor střed. oblasti
0.6802
16 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2014, 09.00 | Koky Dušan | 2GP Přebor střed. oblasti
0.6402
11 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Paprskář Milan | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
0.4400
12 / 17 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Galíček Zdeněk | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
0.7050
20 / 11 | 11
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Coufal Zdeněk | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
1.8182
14 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 09.00 | Domanský Pavel | 3 GP jednotlivci střed. oblasti
0.8230
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Vala Miroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6250
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Truhlář Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
0.7502
13 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Škop Pavel | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6500
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Líška Antonín ml. | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6252
15 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 10.00 | Bača Tomáš | Finále MČR 3B MS Družstva
0.4050
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Sedláček Radek | MS MČR Trojband
0.9672
7 / 12 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR Trojband
0.5830
17 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 5. 2015, 09.30 | Stareček Vladimír | MS MČR Trojband
0.6290
Všechny sezóny

2018/2019: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
ECZ 3B PROSTĚJOVZávodní stůlMistrovstvíZS 3B EXTRALIGA8 X 8 X
MS 3B D3 ProstějovMalý stůlMistrovstvíMČR TROJBAND D3 MS2 X 2 X