Brož Josef

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6306 / 180 | 111.70
2.46
34.00000000 %
50 / 30 | 9

28. 9. 2019, 10.00 | Čepěl Jaroslav | VČ TD 4.třída
1.662
36 / 30 | 11

27. 10. 2019, 10.00 | Ther Radoslav | VČ TD 4.třída
1.200
74 / 30 | 9

10. 11. 2019, 10.00 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
2.462
49 / 30 | 9

8. 12. 2019, 10.00 | Beyer Milan | VČ TD 4.třída
1.632
50 / 30 | 6

18. 1. 2020, 10.00 | Pavlík František | VČ TD 4.třída
1.660
47 / 30 | 10

19. 4. 2020, 09.00 | John Jiří ml. | VČ TD 4.třída
1.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6292 / 180 | 181.62
2.36
48.66670000 %
52 / 30 | 8

28. 9. 2019, 11.00 | Týle Matěj | VČ TD 4.třída
1.732
55 / 30 | 5

10. 11. 2019, 11.00 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
1.830
30 / 30 | 5

24. 11. 2019, 11.00 | Kelnar Leopold | VČ TD 4.třída
1.000
48 / 30 | 10

8. 12. 2019, 11.00 | Beyer Milan | VČ TD 4.třída
1.601
36 / 30 | 8

18. 1. 2020, 11.00 | Pavlík František | VČ TD 4.třída
1.200
71 / 30 | 18

19. 4. 2020, 10.00 | Beyer Milan | VČ TD 4.třída
2.362

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6186 / 180 | 61.03
1.20
62.00000000 %
31 / 30 | 5

28. 9. 2019, 11.50 | Týle Matěj | VČ TD 4.třída
1.032
26 / 30 | 6

27. 10. 2019, 11.50 | Tlapák Martin | VČ TD 4.třída
0.860
27 / 30 | 6

10. 11. 2019, 11.50 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
0.900
32 / 30 | 6

8. 12. 2019, 11.50 | Beyer Milan | VČ TD 4.třída
1.062
36 / 30 | 5

18. 1. 2020, 11.50 | Pavlík František | VČ TD 4.třída
1.202
34 / 30 | 6

19. 4. 2020, 10.50 | Beyer Milan | VČ TD 4.třída
1.132

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21272 / 818 | 40.332
0.560
43.17460000 %
10 / 40 | 2

3. 11. 2019, 10.00 | Červenka Michal | VČ 3B 2.třída
0.2500
16 / 40 | 3

3. 11. 2019, 11.10 | Marek Jan | VČ 3B 2.třída
0.4000
9 / 40 | 2

3. 11. 2019, 12.20 | Králíček Pavel | VČ 3B 2.třída
0.2250
19 / 40 | 3

17. 11. 2019, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.4752
8 / 40 | 1

17. 11. 2019, 11.10 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.2000
13 / 40 | 2

17. 11. 2019, 12.20 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.3250
11 / 40 | 3

30. 11. 2019, 10.00 | Žižka Josef | VČ 3B 2.třída
0.2750
9 / 40 | 2

30. 11. 2019, 11.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.2250
12 / 40 | 2

30. 11. 2019, 12.20 | Foff Petr | VČ 3B 2.třída
0.3000
11 / 40 | 3

1. 12. 2019, 10.00 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.2752
13 / 40 | 3

1. 12. 2019, 11.10 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.3250
13 / 40 | 2

1. 12. 2019, 12.20 | Brandejs Karel | VČ 3B 2.třída
0.3250
11 / 40 | 1

15. 12. 2019, 10.00 | Poláček Ladislav | VČ 3B 2.třída
0.2750
18 / 40 | 4

15. 12. 2019, 11.10 | Židů Tomáš | VČ 3B 2.třída
0.4500
17 / 40 | 2

15. 12. 2019, 12.20 | Janeček Antonín | VČ 3B 2.třída
0.4250
7 / 37 | 1

11. 1. 2020, 13.00 | Nermuť Zdeněk | VČ 3B 2.třída
0.1890
13 / 36 | 2

11. 1. 2020, 14.10 | Staněk Jiří | VČ 3B 2.třída
0.3610
21 / 40 | 4

11. 1. 2020, 15.20 | Procházka Jaroslav | VČ 3B 2.třída
0.5252
14 / 25 | 3

8. 2. 2020, 10.00 | Sedláček Radek | VČ 3B 2.třída
0.5600
8 / 40 | 1

8. 2. 2020, 11.10 | Janeček Petr | VČ 3B 2.třída
0.2000
19 / 40 | 3

8. 2. 2020, 12.20 | Havlíček Josef | VČ 3B 2.třída
0.4750

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3166 / 90 | 101.84
2.20
36.88890000 %
53 / 30 | 10

22. 9. 2018, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.760
66 / 30 | 8

6. 10. 2018, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
2.200
47 / 30 | 8

13. 10. 2018, 10.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
1.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3147 / 90 | 91.63
2.03
49.00000000 %
48 / 30 | 6

22. 9. 2018, 11.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.600
61 / 30 | 5

6. 10. 2018, 14.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
2.032
38 / 30 | 9

13. 10. 2018, 11.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
1.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
267 / 59 | 51.13
1.72
67.00000000 %
17 / 30 | 3

22. 9. 2018, 11.50 | Polák František | VČ - TD 3.třída
0.560
50 / 29 | 5

6. 10. 2018, 14.50 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.722

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21224 / 630 | 60.355
0.600
53.33330000 %
11 / 30 | 3

29. 9. 2018, 10.00 | Severýn Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.3662
15 / 30 | 3

29. 9. 2018, 11.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 3.třída
0.5002
14 / 30 | 4

29. 9. 2018, 12.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 3.třída
0.4662
13 / 30 | 3

21. 10. 2018, 13.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.4330
18 / 30 | 2

21. 10. 2018, 14.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.6002
10 / 30 | 4

21. 10. 2018, 15.00 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 3.třída
0.3332
16 / 30 | 6

25. 11. 2018, 13.00 | Červinka František | VČ - 3B 3.třída
0.5332
9 / 30 | 2

25. 11. 2018, 14.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 3.třída
0.3000
11 / 30 | 2

25. 11. 2018, 15.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 3.třída
0.3660
11 / 30 | 2

16. 12. 2018, 10.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.3660
8 / 30 | 2

16. 12. 2018, 11.00 | Valášek František | VČ - 3B 3.třída
0.2662
15 / 30 | 4

16. 12. 2018, 12.00 | John Jiří st. | VČ - 3B 3.třída
0.5002
10 / 30 | 1

10. 2. 2019, 13.00 | Kristl František | VČ - 3B 3.třída
0.3332
4 / 30 | 2

10. 2. 2019, 14.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.1330
6 / 30 | 2

10. 2. 2019, 15.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.2001
7 / 30 | 1

9. 3. 2019, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 3.třída
0.2330
7 / 30 | 2

9. 3. 2019, 14.00 | Korbelář Bohumil | VČ - 3B 3.třída
0.2330
16 / 30 | 5

9. 3. 2019, 15.00 | Krotil Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.5332
4 / 30 | 1

24. 3. 2019, 13.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.1330
9 / 30 | 1

24. 3. 2019, 14.00 | John Jiří st. | VČ - 3B 3.třída
0.3000
10 / 30 | 1

24. 3. 2019, 15.00 | Valášek František | VČ - 3B 3.třída
0.3330

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4166 / 120 | 121.38
1.63
27.66670000 %
40 / 30 | 7

30. 9. 2017, 10.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.330
28 / 30 | 4

22. 10. 2017, 10.00 | Vít Jiří | VČ - TD 3.třída
0.930
49 / 30 | 12

10. 3. 2018, 13.30 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.630
49 / 30 | 10

11. 3. 2018, 10.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
1.632

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4142 / 90 | 91.57
1.83
35.50000000 %
41 / 30 | 3

22. 10. 2017, 11.00 | Srna Michal | VČ - TD 3.třída
1.360
0

18. 11. 2017, 11.00 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
2
46 / 30 | 6

10. 3. 2018, 14.30 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.530
55 / 30 | 9

11. 3. 2018, 11.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
1.832

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
465 / 90 | 40.72
0.80
32.50000000 %
20 / 30 | 3

30. 9. 2017, 11.50 | Navrátil Pavel | VČ - TD 3.třída
0.660
21 / 30 | 4

22. 10. 2017, 11.50 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
0.700
0

18. 11. 2017, 11.50 | Korbelář Bohumil | VČ - TD 3.třída
2
24 / 30 | 3

10. 3. 2018, 15.20 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
0.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1177 / 321 | 30.239
0.400
35.00000000 %
5 / 30 | 1

7. 10. 2017, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČ - 3B 4.třída
0.1660
4 / 30 | 2

7. 10. 2017, 10.05 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.1330
7 / 30 | 1

7. 10. 2017, 10.10 | Křížek Miloslav | VČ - 3B 4.třída
0.2330
3 / 30 | 1

21. 10. 2017, 10.00 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.1000
5 / 30 | 2

21. 10. 2017, 10.05 | Nikl Antonín | VČ - 3B 4.třída
0.1660
1 / 21 | 1

21. 10. 2017, 10.10 | Červenka Michal | VČ - 3B 4.třída
0.0470
10 / 30 | 2

20. 1. 2018, 10.00 | Červinka František | VČ - 3B 4.třída
0.3330
6 / 30 | 3

20. 1. 2018, 10.05 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 4.třída
0.2000
12 / 30 | 2

20. 1. 2018, 10.10 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.4002
12 / 30 | 2

4. 3. 2018, 10.00 | Štěpán Milan | VČ - 3B 4.třída
0.4002
12 / 30 | 3

4. 3. 2018, 10.10 | Nikl Antonín | VČ - 3B 4.třída
0.4002

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5236 / 150 | 141.57
1.80
31.46670000 %
48 / 30 | 14

9. 10. 2016, 10.00 | Ther Radoslav | VČ - TD 3.třída
1.600
54 / 30 | 9

29. 10. 2016, 09.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.800
54 / 30 | 5

27. 11. 2016, 10.00 | Wallstein Jan | VČ - TD 3.třída
1.800
45 / 30 | 9

14. 1. 2017, 10.00 | Žabka Luděk | VČ - TD 3.třída
1.500
35 / 30 | 4

4. 2. 2017, 10.00 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
1.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5279 / 145 | 121.92
2.33
55.80000000 %
56 / 30 | 12

25. 9. 2016, 11.00 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
1.862
63 / 30 | 8

9. 10. 2016, 11.00 | Ther Radoslav | VČ - TD 3.třída
2.100
47 / 30 | 8

27. 11. 2016, 11.00 | Wallstein Jan | VČ - TD 3.třída
1.560
70 / 30 | 12

14. 1. 2017, 11.00 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
2.332
43 / 25 | 7

4. 2. 2017, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5144 / 134 | 71.07
1.46
57.60000000 %
44 / 30 | 7

25. 9. 2016, 11.50 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
1.462
28 / 30 | 4

9. 10. 2016, 11.50 | Macek Václav | VČ - TD 3.třída
0.932
22 / 24 | 5

27. 11. 2016, 11.50 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
0.910
27 / 30 | 7

14. 1. 2017, 11.50 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
0.902
23 / 20 | 4

4. 2. 2017, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.150

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
435 / 119 | 30.294
0.466
43.75000000 %
8 / 30 | 3

16. 10. 2016, 10.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 4.třída
0.2661
8 / 29 | 3

16. 10. 2016, 13.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 4.třída
0.2750
14 / 30 | 3

12. 2. 2017, 12.00 | Lukeš Martin | VČ - 3B 4.třída
0.4662
5 / 30 | 1

12. 2. 2017, 13.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 4.třída
0.1661

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7403 / 201 | 172.00
3.23
38.38100000 %
79 / 30 | 16

19. 9. 2015, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
2.632
38 / 30 | 5

4. 10. 2015, 10.00 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
1.260
68 / 21 | 17

21. 11. 2015, 10.00 | Sedláček Radek | VČ - TD 3.třída
3.230
48 / 30 | 11

10. 1. 2016, 09.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.600
60 / 30 | 12

14. 2. 2016, 10.00 | Vávra Václav | VČ - TD 3.třída
2.000
54 / 30 | 11

28. 2. 2016, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
1.800
56 / 30 | 7

10. 4. 2016, 10.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
1.860

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7284 / 180 | 191.57
2.46
40.57140000 %
74 / 30 | 9

19. 9. 2015, 11.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
2.462
37 / 30 | 6

4. 10. 2015, 11.00 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
1.230
0 | 0

21. 11. 2015, 11.00 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
02
53 / 30 | 7

10. 1. 2016, 10.00 | Ciasto Libor | VČ - TD 3.třída
1.760
53 / 30 | 8

14. 2. 2016, 11.00 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
1.760
15 / 30 | 4

28. 2. 2016, 11.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
0.500
52 / 30 | 19

10. 4. 2016, 11.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
1.730

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5148 / 140 | 71.05
1.69
59.20000000 %
33 / 30 | 4

19. 9. 2015, 11.50 | Urban Jaroslav | VČ - TD 3.třída
1.102
39 / 23 | 7

21. 11. 2015, 11.50 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
1.690
38 / 30 | 7

14. 2. 2016, 11.50 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
1.260
18 / 30 | 5

28. 2. 2016, 11.50 | Vlačiha Josef | VČ - TD 3.třída
0.600
20 / 27 | 6

10. 4. 2016, 11.50 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
0.740

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
322 / 90 | 20.244
0.333
36.66670000 %
9 / 30 | 2

30. 1. 2016, 10.00 | Novák Jan | VČ - 3B 4.třída
0.3001
3 / 30 | 2

30. 1. 2016, 12.00 | Karabáš Štefan | VČ - 3B 4.třída
0.1001
10 / 30 | 2

30. 1. 2016, 14.00 | Vávra Václav | VČ - 3B 4.třída
0.3331

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13695 / 360 | 211.93
2.43
35.64100000 %
66 / 30 | 17

27. 9. 2014, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída Východní Čechy
2.202
64 / 30 | 16

5. 10. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
2.130
51 / 30 | 11

11. 10. 2014, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.700
55 / 30 | 11

18. 10. 2014, 10.00 | Pavlík František | 3.třída Východní Čechy
1.832
64 / 30 | 11

22. 11. 2014, 09.00 | Kulíšek Rudolf | 3.třída Východní Čechy
2.132
0

30. 11. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
2
44 / 30 | 10

11. 1. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.460
60 / 30 | 7

24. 1. 2015, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
2.000
36 / 30 | 8

31. 1. 2015, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.202
58 / 30 | 12

7. 2. 2015, 10.00 | Sedlák Josef | 3.třída Východní Čechy
1.932
55 / 30 | 15

21. 2. 2015, 10.00 | Štok Jarmil | 3.třída Východní Čechy
1.832
69 / 30 | 11

1. 3. 2015, 10.00 | Zloch Lubomír | 3.třída Východní Čechy
2.302
73 / 30 | 21

15. 3. 2015, 10.00 | Červinka František | 3.třída Východní Čechy
2.430

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11510 / 330 | 121.54
2.13
46.36360000 %
63 / 30 | 11

27. 9. 2014, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída Východní Čechy
2.102
47 / 30 | 12

5. 10. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
1.560
48 / 30 | 8

11. 10. 2014, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.602
22 / 30 | 4

18. 10. 2014, 10.00 | Štok Jarmil | 3.třída Východní Čechy
0.730
64 / 30 | 12

22. 11. 2014, 10.00 | Kulíšek Rudolf | 3.třída Východní Čechy
2.132
50 / 30 | 8

11. 1. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
1.662
48 / 30 | 8

31. 1. 2015, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.602
62 / 30 | 9

7. 2. 2015, 10.00 | Sedlák Josef | 3.třída Východní Čechy
2.060
35 / 30 | 9

21. 2. 2015, 10.00 | Štok Jarmil | 3.třída Východní Čechy
1.160
31 / 30 | 5

1. 3. 2015, 10.00 | Zloch Lubomír | 3.třída Východní Čechy
1.030
40 / 30 | 7

15. 3. 2015, 10.00 | Kulíšek Rudolf | 3.třída Východní Čechy
1.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11295 / 311 | 100.94
1.40
53.63640000 %
28 / 30 | 4

27. 9. 2014, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída Východní Čechy
0.932
36 / 30 | 5

11. 10. 2014, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
1.202
14 / 26 | 3

18. 10. 2014, 10.00 | Štok Radek | 3.třída Východní Čechy
0.530
21 / 20 | 5

2. 11. 2014, 10.00 | Petříček Martin | 3.třída Východní Čechy
1.052
38 / 30 | 6

22. 11. 2014, 11.00 | Vlk Martin | 3.třída Východní Čechy
1.262
42 / 30 | 10

11. 1. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
1.400
16 / 25 | 3

24. 1. 2015, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
0.640
32 / 30 | 5

31. 1. 2015, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.062
34 / 30 | 6

7. 2. 2015, 10.00 | Sedlák Josef | 3.třída Východní Čechy
1.132
19 / 30 | 5

21. 2. 2015, 10.00 | Štok Jarmil | 3.třída Východní Čechy
0.630
15 / 30 | 3

15. 3. 2015, 10.00 | Kulíšek Rudolf | 3.třída Východní Čechy
0.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
988 / 270 | 40.325
0.566
48.88890000 %
12 / 30 | 3

13. 12. 2014, 10.00 | Maják Dušan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4000
11 / 30 | 2

13. 12. 2014, 11.00 | Pavlík František | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3660
17 / 30 | 4

13. 12. 2014, 13.00 | Ciasto Libor | 3B 4.třída Východní Čechy
0.5662
6 / 30 | 1

14. 2. 2015, 09.00 | Ciasto Libor | 3B 4.třída Východní Čechy
0.2000
4 / 30 | 1

14. 2. 2015, 12.00 | Vávra Václav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.1330
6 / 30 | 2

14. 2. 2015, 13.00 | Novák Jan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.2000
8 / 30 | 3

8. 3. 2015, 09.00 | Ciasto Libor | 3B 4.třída Východní Čechy
0.2660
14 / 30 | 2

8. 3. 2015, 12.00 | Novák Jan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4662
10 / 30 | 2

8. 3. 2015, 13.00 | Maják Dušan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3330

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4172 / 100 | 111.72
1.88
28.66670000 %
42 / 25 | 11

19. 1. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída "B" Východní Čechy
1.682
40 / 25 | 5

26. 1. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída "B" Východní Čechy
1.600
47 / 25 | 8

1. 2. 2014, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída "B" Východní Čechy
1.882
43 / 25 | 8

9. 3. 2014, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída "B" Východní Čechy
1.720

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
389 / 75 | 71.18
1.44
29.66670000 %
33 / 25 | 7

19. 1. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída "B" Východní Čechy
1.320
20 / 25 | 3

26. 1. 2014, 10.00 | Živný Miroslav | 3.třída "B" Východní Čechy
0.800
36 / 25 | 5

9. 3. 2014, 10.00 | Foff Roman | 3.třída "B" Východní Čechy
1.440

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
373 / 72 | 61.01
1.04
48.66670000 %
25 / 25 | 6

19. 1. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída "B" Východní Čechy
1.000
22 / 22 | 4

26. 1. 2014, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída "B" Východní Čechy
1.000
26 / 25 | 4

9. 3. 2014, 10.00 | Foff Roman | 3.třída "B" Východní Čechy
1.042