Vít Jiří

Závodní stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1230 / 180 | 20.166
0.333
16.66670000 %
5 / 15 | 1

7. 10. 2018, 10.00 | Ziogas Janis | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.3330
4 / 15 | 1

7. 10. 2018, 11.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.2660
3 / 15 | 2

7. 10. 2018, 14.00 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.2000
2 / 15 | 2

7. 10. 2018, 16.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 1
0.1330
3 / 15 | 1

9. 12. 2018, 10.45 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.2001
2 / 15 | 1

9. 12. 2018, 13.40 | Bušanský Petr | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.1330
1 / 15 | 1

9. 12. 2018, 15.25 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.0660
2 / 15 | 1

9. 12. 2018, 16.00 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 2
0.1330
1 / 15 | 1

6. 1. 2019, 09.00 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.0660
2 / 15 | 1

6. 1. 2019, 11.55 | Absolon Jiří | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.1330
1 / 15 | 1

6. 1. 2019, 13.40 | Poláček Ladislav | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.0660
4 / 15 | 1

6. 1. 2019, 14.15 | Havránek Hynek | Přebor VČO 3B ZS, kvalifikace | Přebor VČO, kvalifikace 3
0.2660

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
740 / 120 | 40.333
0.666
33.33330000 %
10 / 15 | 2

11. 2. 2018, 09.00 | Ettel Milan | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.6662
5 / 15 | 2

11. 2. 2018, 11.55 | Bohadlo Libor | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.3332
2 / 15 | 1

11. 2. 2018, 13.40 | Škop Pavel | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.1330
3 / 15 | 2

11. 2. 2018, 14.15 | Skalický Jaroslav | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - 3.turnaj
0.2000
3 / 20 | 1

26. 5. 2018, 09.40 | Šlambor Aleš | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.1500
10 / 20 | 4

26. 5. 2018, 11.00 | Toth Jiří | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.5000
7 / 20 | 2

26. 5. 2018, 13.00 | Bušanský Petr | Přebor VČO 3B ZS | Přebor VČ 3B ZS - finále
0.3500

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3133 / 90 | 9 | 41.47
1.53
29.55560000 %
44 / 30 | 7 | 4

24. 11. 2019, 10.00 | Kelnar Leopold | VČ TD 4.třída
1.462
43 / 30 | 5

22. 2. 2020, 10.00 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
1.430
46 / 30 | 9

19. 4. 2020, 09.00 | Beyer Milan | VČ TD 4.třída
1.532

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
148 / 30 | 81.60
1.60
48.00000000 %
48 / 30 | 8

22. 2. 2020, 11.00 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
1.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3107 / 90 | 51.18
1.43
71.33330000 %
36 / 30 | 5

24. 11. 2019, 11.50 | Kralovič Josef | VČ TD 4.třída
1.202
43 / 30 | 5

22. 2. 2020, 11.50 | Vojkůvka Jan | VČ TD 4.třída
1.430
28 / 30 | 4

19. 4. 2020, 10.50 | John Jiří ml. | VČ TD 4.třída
0.930

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
17180 / 494 | 40.364
0.500
52.94120000 %
7 / 17 | 2

5. 10. 2019, 10.00 | Štancl Jan | VČ 3B 3.třída
0.4110
15 / 30 | 2

5. 10. 2019, 11.00 | Mareš Ivan | VČ 3B 3.třída
0.5002
9 / 27 | 3

5. 10. 2019, 12.00 | Kuchař František | VČ 3B 3.třída
0.3330
12 / 30 | 3

2. 11. 2019, 09.00 | Kulíšek Rudolf | VČ 3B 3.třída
0.4002
12 / 30 | 3

2. 11. 2019, 10.00 | Korbelář Bohumil | VČ 3B 3.třída
0.4002
8 / 30 | 1

2. 11. 2019, 11.00 | Červinka František | VČ 3B 3.třída
0.2661
8 / 30 | 1

17. 11. 2019, 10.00 | Růžička Ivo | VČ 3B 3.třída
0.2660
8 / 30 | 1

17. 11. 2019, 11.00 | Janský Ondřej | VČ 3B 3.třída
0.2660
6 / 30 | 2

17. 11. 2019, 12.00 | Hladík Petr | VČ 3B 3.třída
0.2000
9 / 30 | 2

7. 12. 2019, 10.00 | Pavlík František | VČ 3B 3.třída
0.3000
15 / 30 | 4

7. 12. 2019, 11.00 | Hazuka Petr | VČ 3B 3.třída
0.5002
9 / 30 | 2

7. 12. 2019, 12.00 | Havránek Milan | VČ 3B 3.třída
0.3000
11 / 30 | 3

25. 1. 2020, 10.00 | Růžička Ivo | VČ 3B 3.třída
0.3661
11 / 30 | 2

25. 1. 2020, 11.00 | Wallstein Jan | VČ 3B 3.třída
0.3661
14 / 30 | 2

25. 1. 2020, 12.00 | Janský Ondřej | VČ 3B 3.třída
0.4662
13 / 30 | 3

16. 2. 2020, 11.00 | Rosocha Mikuláš | VČ 3B 3.třída
0.4332
13 / 30 | 3

16. 2. 2020, 12.00 | Mareš Ivan | VČ 3B 3.třída
0.4332

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3112 / 90 | 101.24
1.40
24.88890000 %
42 / 30 | 6

9. 9. 2018, 09.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.400
37 / 30 | 6

2. 2. 2019, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
1.230
33 / 30 | 10

3. 3. 2019, 09.00 | Štantejský Ota | VČ - TD 4.třída
1.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3165 / 90 | 101.83
2.26
55.00000000 %
43 / 30 | 4

9. 9. 2018, 10.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.430
54 / 30 | 9

2. 2. 2019, 11.00 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
1.802
68 / 30 | 10

3. 3. 2019, 10.00 | Štantejský Ota | VČ - TD 4.třída
2.262

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
358 / 80 | 40.72
0.95
38.66670000 %
11 / 30 | 2

9. 9. 2018, 10.50 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
0.360
28 / 30 | 4

2. 2. 2019, 11.50 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
0.932
19 / 20 | 3

3. 3. 2019, 10.50 | Žabka Luděk | VČ - TD 4.třída
0.950

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26226 / 756 | 40.298
0.533
43.46150000 %
7 / 30 | 3

29. 9. 2018, 11.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 3.třída
0.2331
8 / 30 | 3

29. 9. 2018, 12.00 | Severýn Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.2662
8 / 30 | 1

21. 10. 2018, 13.00 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 3.třída
0.2660
16 / 30 | 3

21. 10. 2018, 14.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.5332
13 / 30 | 2

21. 10. 2018, 15.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.4332
5 / 30 | 2

11. 11. 2018, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - 3B 2.třída
0.1660
5 / 30 | 1

11. 11. 2018, 11.00 | Žižka Josef | VČ - 3B 2.třída
0.1660
13 / 30 | 3

11. 11. 2018, 12.00 | Wallstein Jan | VČ - 3B 2.třída
0.4332
3 / 30 | 2

25. 11. 2018, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 3.třída
0.1000
7 / 30 | 3

25. 11. 2018, 14.00 | Červinka František | VČ - 3B 3.třída
0.2332
8 / 30 | 2

25. 11. 2018, 15.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 3.třída
0.2662
10 / 30 | 2

15. 12. 2018, 10.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 2.třída
0.3330
8 / 30 | 3

15. 12. 2018, 11.00 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 2.třída
0.2660
7 / 30 | 2

15. 12. 2018, 12.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 2.třída
0.2332
7 / 30 | 2

16. 12. 2018, 10.00 | John Jiří st. | VČ - 3B 3.třída
0.2330
1 / 6 | 1

16. 12. 2018, 11.00 | Štancl Jan | VČ - 3B 3.třída
0.1660
11 / 30 | 2

16. 12. 2018, 12.00 | Valášek František | VČ - 3B 3.třída
0.3661
10 / 30 | 2

26. 1. 2019, 10.00 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 3.třída
0.3332
12 / 30 | 2

26. 1. 2019, 11.00 | Navrátil Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.4000
8 / 30 | 2

26. 1. 2019, 12.00 | Maják Dušan | VČ - 3B 3.třída
0.2660
11 / 30 | 4

10. 2. 2019, 13.00 | Mareš Ivan | VČ - 3B 3.třída
0.3660
12 / 30 | 2

10. 2. 2019, 14.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 3.třída
0.4002
13 / 30 | 3

10. 2. 2019, 15.00 | Kristl František | VČ - 3B 3.třída
0.4332
7 / 30 | 2

9. 3. 2019, 13.00 | Krotil Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.2332
7 / 30 | 2

9. 3. 2019, 14.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 3.třída
0.2330
9 / 30 | 2

9. 3. 2019, 15.00 | Korbelář Bohumil | VČ - 3B 3.třída
0.3002

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8305 / 210 | 101.45
1.83
25.41670000 %
34 / 30 | 8

16. 9. 2017, 10.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
1.130
0

30. 9. 2017, 13.30 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
0
52 / 30 | 10

22. 10. 2017, 10.00 | Brož Josef | VČ - TD 3.třída
1.732
48 / 30 | 7

3. 12. 2017, 10.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.600
55 / 30 | 7

14. 1. 2018, 10.00 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
1.830
32 / 30 | 4

28. 1. 2018, 10.00 | Kras Petr | VČ - TD 3.třída
1.060
47 / 30 | 8

17. 2. 2018, 10.00 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
1.560
37 / 30 | 4

18. 3. 2018, 10.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
1.232

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10507 / 259 | 141.95
2.68
50.70000000 %
61 / 30 | 8

16. 9. 2017, 11.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
2.030
0

30. 9. 2017, 14.30 | Červinka František | VČ - TD 3.třída
0
50 / 20 | 14

8. 10. 2017, 11.00 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
2.500
63 / 30 | 11

22. 10. 2017, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
2.102
42 / 30 | 7

3. 12. 2017, 11.00 | Šimerda Pavel | VČ - TD 3.třída
1.400
58 / 30 | 6

14. 1. 2018, 11.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
1.930
44 / 30 | 9

28. 1. 2018, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.460
66 / 30 | 9

17. 2. 2018, 11.00 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
2.202
45 / 30 | 5

10. 3. 2018, 11.00 | Steiger Čestmír | VČ - TD 3.třída
1.500
78 / 29 | 9

18. 3. 2018, 11.00 | Janeček Petr | VČ - TD 3.třída
2.680

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11313 / 300 | 101.04
1.66
56.90910000 %
7 / 30 | 1

16. 9. 2017, 11.50 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
0.230
0

30. 9. 2017, 15.20 | Červenka Josef st. | VČ - TD 3.třída
0
32 / 30 | 6

8. 10. 2017, 11.50 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
1.062
50 / 30 | 7

22. 10. 2017, 11.50 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
1.662
42 / 30 | 7

3. 12. 2017, 11.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.400
25 / 30 | 3

14. 1. 2018, 11.50 | Štantejský Ota | VČ - TD 3.třída
0.832
22 / 30 | 3

28. 1. 2018, 11.50 | Vrbický Josef | VČ - TD 3.třída
0.730
42 / 30 | 10

3. 2. 2018, 11.50 | Kulíšek Rudolf | VČ - TD 3.třída
1.402
25 / 30 | 6

17. 2. 2018, 11.50 | Bašík Ladislav | VČ - TD 3.třída
0.830
32 / 30 | 4

10. 3. 2018, 11.50 | Kristl František | VČ - TD 3.třída
1.062
36 / 30 | 5

18. 3. 2018, 11.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15147 / 449 | 50.327
0.551
49.00000000 %
10 / 30 | 1

7. 10. 2017, 10.00 | Křížek Miloslav | VČ - 3B 4.třída
0.3332
13 / 30 | 2

7. 10. 2017, 10.05 | Korbelář Bohumil | VČ - 3B 4.třída
0.4332
9 / 30 | 2

7. 10. 2017, 10.10 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.3000
9 / 30 | 2

21. 10. 2017, 10.00 | Nikl Antonín | VČ - 3B 4.třída
0.3000
16 / 29 | 5

21. 10. 2017, 10.05 | Červenka Michal | VČ - 3B 4.třída
0.5510
9 / 30 | 2

21. 10. 2017, 10.10 | Hurdálek Pavel | VČ - 3B 4.třída
0.3000
7 / 30 | 3

16. 12. 2017, 10.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.2332
12 / 30 | 3

16. 12. 2017, 10.05 | Vodák Martin | VČ - 3B 4.třída
0.4000
10 / 30 | 2

16. 12. 2017, 10.10 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 4.třída
0.3330
4 / 30 | 1

20. 1. 2018, 10.00 | Kulíšek Rudolf | VČ - 3B 4.třída
0.1330
15 / 30 | 3

20. 1. 2018, 10.05 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.5002
8 / 30 | 2

20. 1. 2018, 10.10 | Červinka František | VČ - 3B 4.třída
0.2660
10 / 30 | 2

25. 3. 2018, 10.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.3331
6 / 30 | 2

25. 3. 2018, 10.05 | Nápravník Matěj | VČ - 3B 4.třída
0.2000
9 / 30 | 2

25. 3. 2018, 10.10 | Rosocha Mikuláš | VČ - 3B 4.třída
0.3000

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6291 / 147 | 101.97
2.36
32.33330000 %
51 / 30 | 5

11. 12. 2016, 10.00 | Volanský Petr | VČ - TD 3.třída
1.700
71 / 30 | 10

7. 1. 2017, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
2.360
53 / 30 | 9

22. 1. 2017, 10.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
1.760
64 / 30 | 9

5. 2. 2017, 10.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
2.132
0 | 0

18. 2. 2017, 10.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
02
52 / 27 | 10

12. 3. 2017, 10.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.920

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6288 / 150 | 121.92
2.43
48.00000000 %
73 / 30 | 10

11. 12. 2016, 11.00 | Volanský Petr | VČ - TD 3.třída
2.432
39 / 30 | 12

7. 1. 2017, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.300
62 / 30 | 9

22. 1. 2017, 11.00 | Tlapák Martin | VČ - TD 3.třída
2.062
58 / 30 | 7

5. 2. 2017, 11.00 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
1.930
0 | 0

18. 2. 2017, 11.00 | Zákravský Karel | VČ - TD 3.třída
02
56 / 30 | 11

12. 3. 2017, 11.00 | Hájek Miloš | VČ - TD 3.třída
1.860

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9299 / 259 | 81.15
1.60
66.44440000 %
35 / 30 | 4

11. 12. 2016, 11.50 | Vokatý Petr | VČ - TD 3.třída
1.162
33 / 23 | 8

7. 1. 2017, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.430
26 / 30 | 5

22. 1. 2017, 11.50 | Ptáček Pavel | VČ - TD 3.třída
0.860
41 / 30 | 4

29. 1. 2017, 11.50 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.362
38 / 30 | 5

5. 2. 2017, 11.50 | Valášek František | VČ - TD 3.třída
1.262
35 / 30 | 5

18. 2. 2017, 11.50 | Wallstein Jan | VČ - TD 3.třída
1.162
13 / 30 | 2

25. 2. 2017, 11.50 | Maják Dušan | VČ - TD 3.třída
0.430
30 / 26 | 5

12. 3. 2017, 11.50 | Kačírek Karel | VČ - TD 3.třída
1.150
48 / 30 | 8

26. 3. 2017, 11.50 | Volanský Petr | VČ - TD 3.třída
1.602

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10114 / 293 | 40.389
0.695
57.00000000 %
14 / 30 | 3

16. 10. 2016, 10.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.4662
13 / 30 | 4

16. 10. 2016, 11.00 | Theer Martin | VČ - 3B 4.třída
0.4330
16 / 23 | 3

16. 10. 2016, 13.00 | Janeček Antonín | VČ - 3B 4.třída
0.6950
11 / 30 | 2

20. 11. 2016, 10.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.3660
10 / 30 | 2

20. 11. 2016, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.3332
14 / 30 | 2

12. 2. 2017, 09.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.4662
9 / 30 | 4

12. 2. 2017, 13.00 | Vlačiha Josef | VČ - 3B 4.třída
0.3000
9 / 30 | 2

9. 4. 2017, 10.00 | Svašek Ladislav st. | VČ - 3B 4.třída
0.3000
8 / 30 | 2

9. 4. 2017, 11.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 4.třída
0.2660
10 / 30 | 3

9. 4. 2017, 13.00 | Červinka František | VČ - 3B 4.třída
0.3332

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6282 / 180 | 101.56
2.03
31.33330000 %
36 / 30 | 10

19. 9. 2015, 10.00 | Hanuš Jiří | VČ - TD 3.třída
1.200
26 / 30 | 5

31. 10. 2015, 10.00 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
0.860
61 / 30 | 10

21. 11. 2015, 10.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
2.030
52 / 30 | 8

16. 1. 2016, 10.00 | Koňarik Štefan | VČ - TD 3.třída
1.732
59 / 30 | 9

14. 2. 2016, 10.00 | Pavlík František | VČ - TD 3.třída
1.962
48 / 30 | 7

13. 3. 2016, 10.00 | Josef Zbyšek | VČ - TD 3.třída
1.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5254 / 150 | 91.69
2.03
50.80000000 %
37 / 30 | 9

31. 10. 2015, 11.00 | Šimek Vladimír | VČ - TD 3.třída
1.230
59 / 30 | 7

21. 11. 2015, 11.00 | Brandejs Karel | VČ - TD 3.třída
1.960
41 / 30 | 9

16. 1. 2016, 11.00 | Koňarik Štefan | VČ - TD 3.třída
1.362
61 / 30 | 8

14. 2. 2016, 11.00 | Vávra Václav | VČ - TD 3.třída
2.032
56 / 30 | 6

13. 3. 2016, 11.00 | Josef Zbyšek | VČ - TD 3.třída
1.860

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5119 / 120 | 70.99
1.30
47.60000000 %
17 / 30 | 4

31. 10. 2015, 11.50 | Zloch Lubomír | VČ - TD 3.třída
0.560
0 | 0

21. 11. 2015, 11.50 | Jirout Ivo | VČ - TD 3.třída
02
31 / 30 | 6

16. 1. 2016, 11.50 | Ribár Miloš | VČ - TD 3.třída
1.030
32 / 30 | 5

14. 2. 2016, 11.50 | Vávra Václav | VČ - TD 3.třída
1.062
39 / 30 | 7

13. 3. 2016, 11.50 | Janský Ondřej | VČ - TD 3.třída
1.302

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12125 / 360 | 50.347
0.500
52.08330000 %
13 / 30 | 3

24. 10. 2015, 09.00 | Novák Jan | VČ - 3B 4.třída
0.4330
5 / 30 | 2

24. 10. 2015, 12.00 | Pavlík František | VČ - 3B 4.třída
0.1660
12 / 30 | 2

24. 10. 2015, 13.00 | Steiger Čestmír | VČ - 3B 4.třída
0.4002
9 / 30 | 2

12. 12. 2015, 10.00 | Pavlík František | VČ - 3B 4.třída
0.3000
14 / 30 | 3

12. 12. 2015, 12.00 | Lukeš Martin | VČ - 3B 4.třída
0.4662
10 / 30 | 3

12. 12. 2015, 14.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.3330
13 / 30 | 3

30. 1. 2016, 10.00 | Farkaš David | VČ - 3B 4.třída
0.4330
6 / 30 | 1

30. 1. 2016, 12.00 | Svašek Ladislav st. | VČ - 3B 4.třída
0.2001
15 / 30 | 4

30. 1. 2016, 14.00 | Havránek Milan | VČ - 3B 4.třída
0.5002
12 / 30 | 5

5. 3. 2016, 10.00 | Andres Miroslav | VČ - 3B 4.třída
0.4002
6 / 30 | 2

5. 3. 2016, 12.00 | Svašek Ladislav st. | VČ - 3B 4.třída
0.2000
10 / 30 | 2

5. 3. 2016, 14.00 | Kuchař František | VČ - 3B 4.třída
0.3330

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6319 / 180 | 101.77
1.96
35.44440000 %
55 / 30 | 6

27. 9. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída Východní Čechy
1.832
48 / 30 | 5

5. 10. 2014, 10.00 | Sedlák Josef | 3.třída Východní Čechy
1.600
43 / 30 | 8

11. 10. 2014, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
1.430
59 / 30 | 10

18. 10. 2014, 10.00 | Štok Jarmil | 3.třída Východní Čechy
1.962
55 / 30 | 10

7. 12. 2014, 10.00 | Volanský Petr | 3.třída Východní Čechy
1.830
59 / 30 | 9

22. 3. 2015, 10.00 | Makarov Jakub | 3.třída Východní Čechy
1.962

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6338 / 180 | 161.87
2.26
56.33330000 %
61 / 30 | 14

27. 9. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída Východní Čechy
2.030
50 / 30 | 8

11. 10. 2014, 10.00 | Foff Roman | 3.třída Východní Čechy
1.662
55 / 30 | 8

18. 10. 2014, 10.00 | Pavlík František | 3.třída Východní Čechy
1.832
56 / 30 | 6

7. 12. 2014, 10.00 | Volanský Petr | 3.třída Východní Čechy
1.860
48 / 30 | 6

24. 1. 2015, 10.00 | Volanský Petr | 3.třída Východní Čechy
1.600
68 / 30 | 16

22. 3. 2015, 10.00 | Makarov Jakub | 3.třída Východní Čechy
2.262

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7190 / 197 | 70.96
1.06
54.28570000 %
29 / 30 | 6

27. 9. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída Východní Čechy
0.962
14 / 17 | 2

5. 10. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
0.820
32 / 30 | 4

11. 10. 2014, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída Východní Čechy
1.062
27 / 30 | 6

18. 10. 2014, 10.00 | Pavlík František | 3.třída Východní Čechy
0.900
27 / 30 | 5

7. 12. 2014, 10.00 | Volanský Petr | 3.třída Východní Čechy
0.900
31 / 30 | 7

1. 3. 2015, 10.00 | Zloch Lubomír | 3.třída Východní Čechy
1.032
30 / 30 | 3

22. 3. 2015, 10.00 | Makarov Jakub | 3.třída Východní Čechy
1.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
998 / 267 | 30.367
0.740
54.44440000 %
14 / 30 | 2

8. 11. 2014, 10.00 | Steiger Čestmír | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4662
3 / 30 | 3

8. 11. 2014, 12.00 | Pavlík František | 3B 4.třída Východní Čechy
0.1000
9 / 30 | 2

8. 11. 2014, 14.00 | Novák Jan | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3000
10 / 30 | 2

13. 12. 2014, 10.00 | Černý Luděk | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3330
9 / 30 | 2

13. 12. 2014, 11.00 | Vávra Václav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3000
13 / 30 | 2

13. 12. 2014, 13.00 | Skalický Jaroslav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4330
11 / 30 | 2

8. 3. 2015, 09.00 | Skalický Jaroslav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3660
20 / 27 | 2

8. 3. 2015, 12.00 | Farkaš David | 3B 4.třída Východní Čechy
0.7402
9 / 30 | 2

8. 3. 2015, 13.00 | Andres Miroslav | 3B 4.třída Východní Čechy
0.3000

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9388 / 211 | 101.83
2.40
28.74070000 %
38 / 25 | 5

12. 10. 2013, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
1.520
15 / 11 | 5

19. 10. 2013, 14.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
1.360
47 / 25 | 6

19. 10. 2013, 14.00 | Janeček Antonín | 2.třída Východní Čechy
1.880
60 / 25 | 8

26. 10. 2013, 09.00 | Vlačiha Josef | 2.třída Východní Čechy
2.402
43 / 25 | 8

3. 11. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
1.720
40 / 25 | 7

8. 12. 2013, 10.00 | Ettel Milan | 2.třída Východní Čechy
1.600
48 / 25 | 9

12. 1. 2014, 10.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.920
48 / 25 | 6

15. 2. 2014, 10.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
1.922
49 / 25 | 10

8. 3. 2014, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
1.960

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10361 / 225 | 121.60
2.70
36.10000000 %
37 / 25 | 5

12. 10. 2013, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
1.480
7 / 22 | 2

19. 10. 2013, 14.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
0.310
21 / 15 | 6

19. 10. 2013, 14.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
1.400
38 / 25 | 7

26. 10. 2013, 10.00 | Vlačiha Josef | 2.třída Východní Čechy
1.520
31 / 25 | 4

3. 11. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
1.240
46 / 17 | 10

17. 11. 2013, 10.00 | Kuchař František | 2.třída Východní Čechy
2.700
59 / 25 | 12

8. 12. 2013, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída Východní Čechy
2.362
49 / 24 | 8

12. 1. 2014, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
2.040
25 / 25 | 2

15. 2. 2014, 10.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
1.000
48 / 22 | 8

8. 3. 2014, 10.00 | Holeček Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
2.180

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9209 / 208 | 101.00
1.57
46.44440000 %
14 / 25 | 2

12. 10. 2013, 10.00 | Ciasto Libor | 2.třída Východní Čechy
0.560
14 / 20 | 2

19. 10. 2013, 14.00 | Židů Tomáš | 2.třída Východní Čechy
0.700
22 / 19 | 4

19. 10. 2013, 14.00 | Stolín Jaroslav | 2.třída Východní Čechy
1.150
27 / 25 | 10

26. 10. 2013, 11.00 | Krotil Ladislav | 2.třída Východní Čechy
1.082
23 / 23 | 6

3. 11. 2013, 10.00 | Foff Petr | 2.třída Východní Čechy
1.000
17 / 25 | 5

8. 12. 2013, 10.00 | Volanský Petr | 2.třída Východní Čechy
0.680
33 / 21 | 8

12. 1. 2014, 10.00 | Šolc Kamil | 2.třída Východní Čechy
1.570
33 / 25 | 6

15. 2. 2014, 10.00 | Marek Jan | 2.třída Východní Čechy
1.320
26 / 25 | 5

8. 3. 2014, 10.00 | Mareš Ivan | 2.třída Východní Čechy
1.040

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1197 / 322 | 50.301
0.433
44.09090000 %
11 / 30 | 2

20. 10. 2013, 10.00 | Petříček Martin | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3662
9 / 30 | 3

20. 10. 2013, 12.00 | Andres Miroslav | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3001
4 / 30 | 1

20. 10. 2013, 14.00 | Kuchař František | 3B 3.třída Východní Čechy
0.1330
4 / 22 | 2

1. 12. 2013, 10.00 | Černý Luděk | 3B 3.třída Východní Čechy
0.1810
12 / 30 | 5

1. 12. 2013, 12.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída Východní Čechy
0.4002
8 / 30 | 2

15. 12. 2013, 09.00 | Steiger Čestmír | 3B 3.třída Východní Čechy
0.2662
9 / 30 | 2

15. 12. 2013, 11.00 | Procházka Jaroslav | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3000
10 / 30 | 3

15. 12. 2013, 14.00 | Šimerda Pavel | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3330
13 / 30 | 4

6. 4. 2014, 09.00 | Petříček Martin | 3B 3.třída Východní Čechy
0.4330
7 / 30 | 2

6. 4. 2014, 12.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída Východní Čechy
0.2330
10 / 30 | 2

6. 4. 2014, 13.00 | Kuchař František | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3330

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15696 / 375 | 191.85
3.56
30.93330000 %
53 / 25 | 8

13. 10. 2012, 10.00 | Svašek Tomáš | 3.třída - Východní Čechy
2.120
73 / 25 | 14

4. 11. 2012, 10.00 | Florek Josef | 3.třída - Východní Čechy
2.920
45 / 25 | 8

10. 11. 2012, 10.00 | Ciasto Libor | 3.třída - Východní Čechy
1.802
31 / 25 | 9

24. 11. 2012, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
1.240
25 / 25 | 7

1. 12. 2012, 16.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
1.000
39 / 25 | 8

1. 12. 2012, 17.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
1.560
27 / 25 | 5

16. 12. 2012, 10.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.080
33 / 25 | 6

6. 1. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.320
51 / 25 | 19

27. 1. 2013, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
2.042
35 / 25 | 7

2. 2. 2013, 10.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
1.400
34 / 25 | 7

10. 2. 2013, 10.00 | Heincl Oldřich | 3.třída - Východní Čechy
1.360
61 / 25 | 9

24. 2. 2013, 10.00 | Ciasto Libor | 3.třída - Východní Čechy
2.440
89 / 25 | 13

2. 3. 2013, 10.00 | Foff Roman | 3.třída - Východní Čechy
3.562
60 / 25 | 17

9. 3. 2013, 10.00 | Korbelář Bohumil | 3.třída - Východní Čechy
2.400
40 / 25 | 6

17. 3. 2013, 10.00 | Štok Radek | 3.třída - Východní Čechy
1.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15669 / 351 | 101.90
2.68
44.60000000 %
59 / 22 | 10

13. 10. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
2.680
50 / 25 | 8

20. 10. 2012, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
2.002
40 / 17 | 10

4. 11. 2012, 10.00 | Florek Josef | 3.třída - Východní Čechy
2.350
35 / 25 | 4

10. 11. 2012, 10.00 | Umlauf Antonín | 3.třída - Východní Čechy
1.400
34 / 25 | 4

1. 12. 2012, 16.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
1.360
44 / 25 | 8

1. 12. 2012, 17.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
1.760
45 / 25 | 7

16. 12. 2012, 10.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.800
42 / 21 | 8

6. 1. 2013, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
2.000
56 / 25 | 10

27. 1. 2013, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
2.242
62 / 25 | 9

2. 2. 2013, 10.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
2.480
32 / 21 | 5

10. 2. 2013, 10.00 | Florek Josef | 3.třída - Východní Čechy
1.520
35 / 20 | 10

24. 2. 2013, 10.00 | Bláha Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.750
41 / 25 | 9

2. 3. 2013, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
1.640
53 / 25 | 9

9. 3. 2013, 10.00 | Krotil Ladislav | 3.třída - Východní Čechy
2.120
41 / 25 | 7

17. 3. 2013, 10.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.640

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14354 / 347 | 91.02
1.36
50.57140000 %
22 / 22 | 4

13. 10. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
1.000
32 / 25 | 6

20. 10. 2012, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
1.280
24 / 25 | 4

4. 11. 2012, 10.00 | Florek Josef | 3.třída - Východní Čechy
0.960
23 / 25 | 4

10. 11. 2012, 10.00 | Ciasto Libor | 3.třída - Východní Čechy
0.920
9 / 25 | 2

1. 12. 2012, 16.00 | Červinka František | 3.třída - Východní Čechy
0.360
31 / 25 | 9

1. 12. 2012, 17.00 | Korbelář Bohumil | 3.třída - Východní Čechy
1.240
31 / 25 | 8

16. 12. 2012, 10.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.240
34 / 25 | 6

6. 1. 2013, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.362
28 / 25 | 4

27. 1. 2013, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída - Východní Čechy
1.120
32 / 25 | 4

2. 2. 2013, 10.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
1.281
26 / 25 | 3

10. 2. 2013, 10.00 | Nikl Antonín | 3.třída - Východní Čechy
1.040
25 / 25 | 3

24. 2. 2013, 10.00 | Hanuš Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.000
16 / 25 | 4

2. 3. 2013, 10.00 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
0.640
21 / 25 | 7

17. 3. 2013, 10.00 | Havránek Milan | 3.třída - Východní Čechy
0.840

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12109 / 328 | 40.332
0.533
45.41670000 %
6 / 30 | 1

21. 10. 2012, 10.00 | Vlačiha Josef | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.2000
6 / 30 | 2

21. 10. 2012, 11.00 | Vokatý Petr | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.2000
9 / 30 | 2

21. 10. 2012, 13.00 | Rázl Jaroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3002
16 / 30 | 3

25. 11. 2012, 10.00 | Rázl Jaroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5332
10 / 30 | 3

25. 11. 2012, 11.00 | Vlačiha Josef | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3331
6 / 30 | 2

25. 11. 2012, 13.00 | Steiger Čestmír | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.2000
15 / 30 | 4

10. 3. 2013, 10.00 | Steiger Čestmír | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.5002
14 / 30 | 2

10. 3. 2013, 11.00 | Vlačiha Josef | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.4662
7 / 28 | 4

10. 3. 2013, 13.00 | Ettel Milan | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.2500
10 / 30 | 3

7. 4. 2013, 09.00 | Černý Miroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3332
10 / 30 | 3

7. 4. 2013, 12.00 | Holeček Jaroslav | 3B 3.třída - Východní Čechy
0.3332
0

7. 4. 2013, 13.00 | Feher Václav | 3B 3.třída - Východní Čechy
2

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8349 / 172 | 262.02
7.00
29.08330000 %
49 / 25 | 7

20. 11. 2011, 10.00 | Šrůtek Václav | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.960
50 / 25 | 9

4. 12. 2011, 10.00 | Hanuš Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.000
34 / 25 | 6

8. 1. 2012, 10.00 | Mervart Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.360
55 / 24 | 8

29. 1. 2012, 10.00 | Šolc Kamil | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.290
40 / 25 | 8

4. 2. 2012, 10.00 | Kejzlar Alexej | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.600
29 / 17 | 5

19. 2. 2012, 10.00 | Florek Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.700
50 / 25 | 10

25. 2. 2012, 13.30 | Korbelář Bohumil | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.002
42 / 6 | 26

17. 3. 2012, 10.00 | Králíček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
7.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7299 / 148 | 232.02
5.50
42.71430000 %
57 / 25 | 11

4. 12. 2011, 10.00 | Hanuš Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.280
21 / 17 | 4

8. 1. 2012, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.230
36 / 25 | 5

29. 1. 2012, 10.00 | Šolc Kamil | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.440
37 / 25 | 5

4. 2. 2012, 10.00 | Hanuš Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.480
46 / 21 | 8

19. 2. 2012, 10.00 | Florek Josef | 3. třída "A"- Východní Čechy
2.190
47 / 25 | 8

25. 2. 2012, 13.30 | Korbelář Bohumil | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.880
55 / 10 | 23

17. 3. 2012, 10.00 | Králíček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
5.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6153 / 131 | 171.16
6.66
51.00000000 %
22 / 25 | 3

4. 12. 2011, 10.00 | Hanuš Jiří | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.880
35 / 25 | 4

8. 1. 2012, 10.00 | Josef Zbyšek | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.402
25 / 25 | 4

29. 1. 2012, 10.00 | Šolc Kamil | 3. třída "A"- Východní Čechy
1.000
17 / 25 | 3

19. 2. 2012, 10.00 | Heincl Oldřich | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.680
14 / 25 | 3

25. 2. 2012, 13.30 | Korbelář Bohumil | 3. třída "A"- Východní Čechy
0.560
40 / 6 | 17

17. 3. 2012, 10.00 | Králíček Pavel | 2. třída - Východní Čechy
6.660

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1095 / 270 | 30.351
0.533
47.50000000 %
15 / 30 | 3

6. 11. 2011, 12.00 | Šimerda Pavel | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.5002
8 / 30 | 2

18. 12. 2011, 10.00 | Petříček Martin | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.2660
0

18. 12. 2011, 12.00 | Rykl Milan | 3B 3. třída - Východní Čechy
2
16 / 30 | 2

18. 12. 2011, 14.00 | Havránek Hynek | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.5330
13 / 30 | 2

12. 2. 2012, 09.00 | Korbelář Bohumil | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.4330
8 / 30 | 2

12. 2. 2012, 11.00 | Rázl Jaroslav | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.2660
7 / 30 | 2

12. 2. 2012, 14.00 | Zloch Lubomír | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.2332
11 / 30 | 3

11. 3. 2012, 10.00 | Křížek Miloslav | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.3662
12 / 30 | 3

11. 3. 2012, 12.00 | Staněk Jiří | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.4000
5 / 30 | 2

11. 3. 2012, 14.00 | Kolembář Petr | 3B 3. třída - Východní Čechy
0.1660

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6198 / 150 | 111.32
1.68
22.00000000 %
38 / 25 | 6

9. 10. 2010, 14.00 | Červinka František | VČO 3.třída
1.520
37 / 25 | 7

23. 10. 2010, 09.00 | Vlček Milan | VČO 3.třída
1.480
19 / 25 | 4

28. 11. 2010, 10.00 | Ciasto Libor | VČO 3.třída
0.760
40 / 25 | 7

9. 1. 2011, 15.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída
1.600
22 / 25 | 5

20. 2. 2011, 10.00 | Týle Radko | VČO 3.třída
0.880
42 / 25 | 11

3. 4. 2011, 15.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída
1.682

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3140 / 75 | 81.86
2.60
46.66670000 %
32 / 25 | 6

9. 10. 2010, 14.00 | Vlačiha Josef | VČO 3.třída
1.280
43 / 25 | 7

20. 2. 2011, 10.00 | Týle Radko | VČO 3.třída
1.722
65 / 25 | 8

3. 4. 2011, 15.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída
2.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8206 / 199 | 71.03
1.40
51.50000000 %
13 / 25 | 2

9. 10. 2010, 14.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída
0.520
31 / 25 | 6

23. 10. 2010, 09.00 | Vlček Milan | VČO 3.třída
1.242
23 / 25 | 7

7. 11. 2010, 09.00 | Josef Zbyšek | VČO 3.třída
0.920
28 / 25 | 6

21. 11. 2010, 09.00 | Petříček Martin | VČO 3.třída
1.120
27 / 25 | 5

9. 1. 2011, 09.30 | Holeček Jaroslav | VČO 3.třída
1.082
35 / 25 | 6

9. 1. 2011, 15.00 | Šimek Vladimír | VČO 3.třída
1.400
27 / 24 | 6

20. 2. 2011, 10.00 | Havránek Milan | VČO 3.třída
1.120
22 / 25 | 3

3. 4. 2011, 15.00 | Rykl Milan | VČO 3.třída
0.882

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
219 / 60 | 30.316
0.333
47.50000000 %
9 / 30 | 3

13. 2. 2011, 11.00 | Kolembář Petr | VČO-3B 3.třída
0.3002
10 / 30 | 2

13. 2. 2011, 13.00 | Červinka František | VČO-3B 3.třída
0.3330

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7345 / 175 | 201.97
2.84
32.85710000 %
42 / 25 | 6

11. 10. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
1.680
71 / 25 | 20

15. 11. 2009, 10.00 | Kralovič Josef | VČO 2.třída
2.842
35 / 25 | 5

13. 12. 2009, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČO 2.třída
1.400
58 / 25 | 9

9. 1. 2010, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČO 2.třída
2.320
54 / 25 | 9

7. 2. 2010, 10.00 | Hájek Miloš | VČO 2.třída
2.160
40 / 25 | 7

14. 2. 2010, 10.00 | Šrůtek Václav | VČO 2.třída
1.600
45 / 25 | 8

20. 3. 2010, 15.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
1.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8417 / 190 | 102.19
2.93
52.12500000 %
44 / 15 | 7

11. 10. 2009, 10.00 | Dyrc Karel | VČO 2.třída
2.930
60 / 25 | 10

7. 11. 2009, 10.00 | Poliaček Daniel | VČO 2.třída
2.400
62 / 25 | 9

15. 11. 2009, 10.00 | Černý Miroslav | VČO 2.třída
2.480
61 / 25 | 10

5. 12. 2009, 09.30 | Šolc Kamil | VČO 2.třída
2.440
43 / 25 | 10

13. 12. 2009, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČO 2.třída
1.720
49 / 25 | 7

7. 2. 2010, 10.00 | Svašek Tomáš | VČO 2.třída
1.960
44 / 25 | 6

14. 2. 2010, 10.00 | Heincl Oldřich | VČO 2.třída
1.760
54 / 25 | 8

20. 3. 2010, 15.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
2.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6141 / 146 | 70.96
1.32
47.00000000 %
23 / 25 | 4

11. 10. 2009, 10.00 | Kopecký Emil st. | VČO 2.třída
0.920
25 / 25 | 4

7. 11. 2009, 10.00 | Florek Josef | VČO 2.třída
1.000
14 / 21 | 3

15. 11. 2009, 10.00 | Vokatý Petr | VČO 2.třída
0.660
33 / 25 | 4

5. 12. 2009, 09.30 | Dubec Jiří | VČO 2.třída
1.320
24 / 25 | 7

13. 12. 2009, 10.00 | Hanuš Jiří | VČO 2.třída
0.960
22 / 25 | 6

20. 3. 2010, 15.00 | Volanský Petr | VČO 2.třída
0.880

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
436 / 120 | 30.300
0.433
45.00000000 %
13 / 30 | 3

29. 11. 2009, 10.00 | Tázler Jaroslav | VČO 3B 3.třída
0.4330
9 / 30 | 3

29. 11. 2009, 11.00 | Černý Miroslav | VČO 3B 3.třída
0.3000
6 / 30 | 1

29. 11. 2009, 13.00 | Zadrobílek Roman | VČO 3B 3.třída
0.2002
8 / 30 | 2

28. 3. 2010, 11.00 | Novotný Aleš | VČO 3B 3.třída
0.2660

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
261 / 34 | 81.79
2.33
15.25000000 %
21 / 9 | 8

14. 2. 2009, 13.00 | Hladík Petr | VČ 1.třída
2.330
40 / 25 | 8

21. 2. 2009, 13.00 | Stolín Jaroslav | VČ 3.třída
1.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3124 / 63 | 111.96
2.84
35.42860000 %
44 / 25 | 11

22. 11. 2008, 13.00 | Šimek Vladimír | VČ 3.třída
1.762
37 / 13 | 11

14. 2. 2009, 13.00 | Ševčík Jaroslav | VČ 1.třída
2.840
43 / 25 | 6

21. 2. 2009, 13.00 | Stolín Jaroslav | VČ 3.třída
1.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4134 / 99 | 71.35
1.54
63.80950000 %
36 / 25 | 5

22. 11. 2008, 13.00 | Petříček Martin | VČ 3.třída
1.442
26 / 25 | 7

17. 1. 2009, 13.00 | Florek Josef | VČ 3.třída
1.040
37 / 24 | 6

14. 2. 2009, 13.00 | Hladík Petr | VČ 1.třída
1.540
35 / 25 | 6

21. 2. 2009, 13.00 | Moser Jan | VČ 3.třída
1.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1186 / 330 | 40.260
0.466
39.09090000 %
8 / 30 | 3

26. 10. 2008, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 3B-VČ 3.třída
0.2660
10 / 30 | 3

26. 10. 2008, 11.00 | Vokatý Petr | 3B-VČ 3.třída
0.3330
9 / 30 | 4

26. 10. 2008, 13.00 | Sedláček Radek | 3B-VČ 3.třída
0.3000
14 / 30 | 2

23. 11. 2008, 10.00 | Umlauf Antonín | 3B-VČ 3.třída
0.4662
6 / 30 | 2

23. 11. 2008, 11.00 | Sedláček Radek | 3B-VČ 3.třída
0.2000
10 / 30 | 3

1. 2. 2009, 09.00 | Brandejs Karel | 3B-VČ 3.třída
0.3330
3 / 30 | 1

1. 2. 2009, 12.00 | Vokatý Petr | 3B-VČ 3.třída
0.1000
10 / 30 | 2

1. 2. 2009, 13.00 | Staněk Jiří | 3B-VČ 3.třída
0.3332
8 / 30 | 2

29. 3. 2009, 09.00 | Černý Miroslav | 3B-VČ 3.třída
0.2660
4 / 30 | 2

29. 3. 2009, 12.00 | Frýda Petr | 3B-VČ 3.třída
0.1330
4 / 30 | 1

29. 3. 2009, 13.00 | Rázl Jaroslav | 3B-VČ 3.třída
0.1330

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14661 / 345 | 181.91
3.28
31.47620000 %
39 / 25 | 9

7. 10. 2007, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ-2.
1.560
31 / 25 | 9

20. 10. 2007, 10.00 | Cvejn Jiří | VČ-2.
1.240
44 / 25 | 6

28. 10. 2007, 10.00 | Hájek Miloš | VČ-2.
1.760
82 / 25 | 18

10. 11. 2007, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ-2.
3.282
48 / 25 | 11

1. 12. 2007, 10.00 | Theer Martin | VČ-2.
1.920
57 / 25 | 11

9. 12. 2007, 10.00 | Janík Jiří | VČ-2.
2.280
48 / 25 | 8

16. 12. 2007, 10.00 | Umlauf Antonín | VČ-2.
1.920
46 / 25 | 7

5. 1. 2008, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ-2.
1.840
51 / 25 | 7

13. 1. 2008, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČ-2.
2.040
21 / 25 | 4

27. 1. 2008, 10.00 | Hájek Miloš | VČ-2.
0.840
77 / 25 | 12

9. 2. 2008, 10.00 | Šolc Kamil | VČ-2.
3.080
42 / 25 | 6

16. 2. 2008, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ-2.
1.680
34 / 20 | 8

8. 3. 2008, 10.00 | Kraus Radim | VČ-2.
1.700
41 / 25 | 6

29. 3. 2008, 10.00 | Umlauf Antonín | VČ-2.
1.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14658 / 331 | 201.98
2.60
47.00000000 %
55 / 25 | 13

7. 10. 2007, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ-2.
2.200
31 / 25 | 6

20. 10. 2007, 10.00 | Cvejn Jiří | VČ-2.
1.240
65 / 25 | 11

28. 10. 2007, 10.00 | Sedlák Josef | VČ-2.
2.602
53 / 25 | 10

10. 11. 2007, 10.00 | Šolc Kamil | VČ-2.
2.120
29 / 16 | 9

1. 12. 2007, 10.00 | Zelinka David | VČ-2.
1.810
60 / 25 | 7

9. 12. 2007, 10.00 | Foff Petr | VČ-2.
2.400
45 / 25 | 11

16. 12. 2007, 10.00 | Umlauf Antonín | VČ-2.
1.800
48 / 25 | 20

5. 1. 2008, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ-2.
1.920
35 / 18 | 8

13. 1. 2008, 10.00 | Bláha Jiří | VČ-2.
1.940
61 / 25 | 8

27. 1. 2008, 10.00 | Kačírek Karel | VČ-2.
2.440
40 / 25 | 9

9. 2. 2008, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ-2.
1.602
48 / 25 | 7

16. 2. 2008, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ-2.
1.920
36 / 22 | 8

8. 3. 2008, 10.00 | Kraus Radim | VČ-2.
1.630
52 / 25 | 10

29. 3. 2008, 10.00 | Hanuš Jiří | VČ-2.
2.080

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14382 / 324 | 111.17
1.60
54.57140000 %
11 / 20 | 4

7. 10. 2007, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ-2.
0.550
33 / 25 | 4

20. 10. 2007, 10.00 | Cvejn Jiří | VČ-2.
1.320
39 / 25 | 6

28. 10. 2007, 10.00 | Sedlák Josef | VČ-2.
1.560
28 / 25 | 6

10. 11. 2007, 10.00 | Vlačiha Josef | VČ-2.
1.122
14 / 23 | 2

1. 12. 2007, 10.00 | Zelinka David | VČ-2.
0.600
31 / 25 | 5

9. 12. 2007, 10.00 | Foff Petr | VČ-2.
1.240
30 / 25 | 7

16. 12. 2007, 10.00 | Umlauf Antonín | VČ-2.
1.200
37 / 23 | 11

5. 1. 2008, 10.00 | Suchánek Zdenek | VČ-2.
1.600
20 / 21 | 5

13. 1. 2008, 10.00 | Schroll Zdeněk | VČ-2.
0.950
38 / 25 | 4

27. 1. 2008, 10.00 | Kačírek Karel | VČ-2.
1.522
30 / 21 | 5

9. 2. 2008, 10.00 | Krotil Ladislav | VČ-2.
1.420
15 / 17 | 6

16. 2. 2008, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ-2.
0.880
28 / 24 | 4

8. 3. 2008, 10.00 | Kraus Radim | VČ-2.
1.160
28 / 25 | 5

29. 3. 2008, 10.00 | Skalický Josef | VČ-2.
1.122

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12105 / 351 | 60.299
0.566
43.75000000 %
4 / 30 | 1

21. 10. 2007, 10.00 | Červenka Josef st. | 3B/VČ-3.
0.1330
9 / 30 | 2

21. 10. 2007, 11.00 | Frýda Petr | 3B/VČ-3.
0.3000
9 / 30 | 2

21. 10. 2007, 13.00 | Havránek Hynek | 3B/VČ-3.
0.3000
14 / 30 | 3

25. 11. 2007, 10.00 | Kočička Petr | 3B/VČ-3.
0.4660
6 / 26 | 2

25. 11. 2007, 11.00 | Červenka Josef st. | 3B/VČ-3.
0.2300
3 / 30 | 1

25. 11. 2007, 13.00 | Havránek Milan | 3B/VČ-3.
0.1000
10 / 30 | 4

6. 1. 2008, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 3B/VČ-3.
0.3332
17 / 30 | 6

6. 1. 2008, 11.00 | Krotil Ladislav | 3B/VČ-3.
0.5662
15 / 30 | 3

6. 1. 2008, 13.00 | Havránek Milan | 3B/VČ-3.
0.5002
7 / 25 | 1

10. 2. 2008, 10.00 | Petráček Karel | 3B/VČ-3.
0.2800
7 / 30 | 1

10. 2. 2008, 11.00 | Tolar Patrik | 3B/VČ-3.
0.2330
4 / 30 | 2

10. 2. 2008, 13.00 | Hazuka Petr | 3B/VČ-3.
0.1330

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8330 / 184 | 111.79
2.32
27.50000000 %
16 / 17 | 3

30. 9. 2006, 10.00 | Mikysa Jiří | VČ-2.
0.940
42 / 25 | 8

15. 10. 2006, 10.00 | Cvejn Jiří | VČ-2.
1.680
27 / 17 | 5

28. 10. 2006, 10.00 | Kučera Tomáš | VČ-2.
1.580
38 / 25 | 8

12. 11. 2006, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ-2.
1.520
45 / 25 | 9

18. 11. 2006, 13.00 | Ludvík Milan | VČ-2.
1.800
57 / 25 | 9

9. 12. 2006, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ-2.
2.282
58 / 25 | 6

16. 12. 2006, 10.00 | Petrskovský Martin | VČ-2.
2.320
47 / 25 | 11

18. 2. 2007, 10.00 | Brandejs Karel | VČ-2.
1.880

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8349 / 195 | 121.78
2.32
43.62500000 %
46 / 25 | 6

30. 9. 2006, 10.00 | Žižka Josef | VČ-2.
1.840
50 / 25 | 12

15. 10. 2006, 10.00 | Umlauf Antonín | VČ-2.
2.000
41 / 22 | 6

28. 10. 2006, 10.00 | Svoboda Pavel | VČ-2.
1.860
49 / 25 | 10

12. 11. 2006, 10.00 | Sedláček Radek | VČ-2.
1.960
31 / 25 | 5

18. 11. 2006, 13.00 | Ludvík Milan | VČ-2.
1.240
38 / 25 | 10

9. 12. 2006, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ-2.
1.521
36 / 23 | 6

16. 12. 2006, 10.00 | Heincl Oldřich | VČ-2.
1.560
58 / 25 | 7

18. 2. 2007, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ-2.
2.320

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10294 / 244 | 121.20
1.68
58.80000000 %
41 / 25 | 8

30. 9. 2006, 10.00 | Žižka Josef | VČ-2.
1.640
30 / 25 | 5

15. 10. 2006, 10.00 | Umlauf Antonín | VČ-2.
1.200
17 / 25 | 4

28. 10. 2006, 10.00 | Kučera Tomáš | VČ-2.
0.680
34 / 25 | 6

12. 11. 2006, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ-2.
1.360
27 / 25 | 7

18. 11. 2006, 13.00 | Ludvík Milan | VČ-2.
1.080
42 / 25 | 10

9. 12. 2006, 10.00 | Bartoš Přemysl | VČ-2.
1.680
32 / 25 | 12

16. 12. 2006, 10.00 | Štěpán Milan | VČ-2.
1.282
35 / 25 | 6

18. 2. 2007, 10.00 | Kopecký Jaroslav | VČ-2.
1.400
22 / 25 | 5

25. 2. 2007, 10.00 | Sedlák Josef | VČ-2.
0.880
14 / 19 | 3

25. 3. 2007, 10.00 | Chládek Miloš | VČ-2.
0.730

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
545 / 150 | 30.300
0.366
45.00000000 %
10 / 30 | 2

29. 10. 2006, 09.00 | Dubec Jiří | 3B/VČ-2.
0.3330
8 / 30 | 2

29. 10. 2006, 11.00 | Ulbrych Jaroslav | 3B/VČ-2.
0.2660
11 / 30 | 3

29. 10. 2006, 14.00 | Král Petr | 3B/VČ-2.
0.3660
7 / 30 | 3

18. 3. 2007, 10.00 | Tůma Jiří | 3B/VČ-2.
0.2330
9 / 30 | 1

18. 3. 2007, 13.00 | Turpiš Josef | 3B/VČ-2.
0.3000