Česká replublikaJežek Bohuslav Česká replublika

Závodní stůl

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
728 / 100 | 40.280
0.466
31.11110000 %
7 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 10.05 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.4662
5 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 11.20 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.3331
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 16.45 | Hajný David | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.4002
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 18.00 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2662
4 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 18.50 | Bálek Martin | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2000
2 / 20 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 19.15 | Dostál Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.1000

Malý stůl

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2136 / 50 | 12 | 82.72
3.16
45.33330000 %
79 / 25 | 12 | 8
Malý stůl: Volná hra
1. 1. 1970, 01.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.162
57 / 25 | 12 | 5
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2020, 10.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.282

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2131 / 44 | 10 | 82.97
3.63
65.50000000 %
69 / 19 | 9 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 1. 1970, 02.15 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.630
62 / 25 | 10 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2020, 11.15 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.482

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
276 / 50 | 11 | 51.52
1.72
63.33330000 %
43 / 25 | 11 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 1. 1970, 03.30 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.722
33 / 25 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2020, 12.30 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.322

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4269 / 86 | 543.12
4.90
44.83330000 %
85 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2019, 10.00 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.400
95 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 10.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.800
54 / 11 | 54
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 11.00 | Kupec Václav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.900
35 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
20. 6. 2020, 11.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4258 / 100 | 202.58
3.92
64.50000000 %
66 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2019, 11.10 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.640
46 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 11.10 | Tichý Jaroslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.842
98 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 12.10 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.920
48 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 6. 2020, 12.10 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.920

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4156 / 100 | 81.56
1.64
65.00000000 %
41 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2019, 12.20 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.642
40 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2019, 12.20 | Tichý Jaroslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.602
39 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 13.20 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.562
36 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2020, 13.20 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.442

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131156 / 317 | 363.64
4.90
59.28210000 %
44 / 24 | 7
Malý stůl: Volná hra
9. 9. 2018, 13.00 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.830
103 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Skriba Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.122
97 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 11.00 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.882
99 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2018, 10.00 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.960
119 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 10.00 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.760
99 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2019, 11.00 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.960
109 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2019, 10.00 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.360
71 / 22 | 12
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 10.00 | Vašek Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.220
103 / 21 | 31
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2019, 11.00 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.900
92 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2019, 10.00 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.680
69 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2019, 10.00 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.760
72 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 10.00 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.880
79 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2019, 11.00 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13883 / 276 | 213.19
4.76
67.92310000 %
76 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2018, 14.10 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.040
27 / 14 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.10 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.920
99 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 12.10 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.962
100 / 21 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2018, 11.10 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.762
48 / 22 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 11.10 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.180
80 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2019, 12.10 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.200
90 / 23 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2019, 11.10 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.910
61 / 14 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 11.10 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.350
40 / 18 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2019, 12.10 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.220
70 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 11.10 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.800
59 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2019, 11.10 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.362
99 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 11.10 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.962
34 / 14 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2019, 12.10 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.420

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13551 / 322 | 131.71
2.40
70.64100000 %
32 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2018, 15.20 | Šanda Ludvík | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.280
54 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 12.20 | Skriba Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.162
44 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 13.20 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.762
38 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2018, 12.20 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520
44 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 12.20 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.762
60 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2019, 13.20 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.402
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 12.20 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.562
40 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 12.20 | Vašek Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.600
46 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 13.20 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.840
40 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 12.20 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.600
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2019, 12.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.562
33 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 12.20 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.320
42 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2019, 13.20 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.900

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4300 / 100 | 223.00
4.44
50.00000000 %
71 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 10.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.840
35 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 13.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.400
111 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 10.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.440
83 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2018, 10.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.322

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4242 / 83 | 182.91
3.81
60.50000000 %
61 / 24 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 11.30 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.540
61 / 16 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 14.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.810
47 / 18 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 11.30 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.610
73 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2018, 11.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.922

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4130 / 100 | 101.30
1.64
54.16670000 %
31 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 13.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.240
41 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 16.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
20 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 13.00 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.800
38 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2018, 13.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.520

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6376 / 150 | 162.50
3.20
31.33330000 %
72 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2016, 10.00 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.882
48 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 13.00 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.920
72 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 10.00 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.882
46 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2017, 11.00 | Nechvapil Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.840
58 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
13. 5. 2017, 10.00 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.320
80 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
20. 5. 2017, 11.00 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6478 / 150 | 163.18
4.24
53.11110000 %
56 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2016, 11.40 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.242
63 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 14.40 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.522
80 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 11.40 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.202
106 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2017, 12.40 | Nechvapil Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.242
84 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 5. 2017, 11.40 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.362
89 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 5. 2017, 12.40 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.562

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6200 / 147 | 111.36
1.68
55.55560000 %
30 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2016, 13.20 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.202
42 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 16.20 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.682
27 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2017, 13.20 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.080
42 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2017, 14.20 | Nechvapil Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.682
34 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 13.20 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.540
25 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2017, 14.20 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.000

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11886 / 269 | 303.29
5.28
40.27270000 %
70 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2015, 10.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
2.802
120 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
4.800
65 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Horký Jiří | SČ - TD 1. třída
2.600
65 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 10.00 | Kult Luboš | SČ - TD 1. třída
2.602
48 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2015, 10.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
1.920
132 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2016, 10.00 | Stambrecht Harro | SČ - TD 1. třída
5.280
56 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2016, 10.00 | Lendvay Štefan | SČ - TD 1. třída
2.240
91 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2016, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ - TD 1. třída
3.642
69 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Häckl Libor | SČ - TD 1. třída
2.760
109 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2016, 10.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
4.360
61 / 19 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 10.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
3.210

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11700 / 273 | 132.56
3.96
42.42420000 %
60 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2015, 12.00 | Russó Emelín | SČ - TD 1. třída
2.402
49 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 12.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
1.960
47 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 12.00 | Hačkulič Jiří | SČ - TD 1. třída
1.880
47 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2015, 12.00 | Dragoun Ladislav | SČ - TD 1. třída
1.882
69 / 23 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2015, 12.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
3.000
67 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2016, 12.00 | Šindler Karel | SČ - TD 1. třída
2.682
28 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2016, 12.00 | Kubík Tomáš | SČ - TD 1. třída
1.120
99 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2016, 12.00 | Russó Emelín | SČ - TD 1. třída
3.962
76 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 12.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
3.040
68 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 12.00 | Horký Jiří | SČ - TD 1. třída
2.722
90 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 12.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
3.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11369 / 259 | 141.42
2.08
55.90910000 %
28 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2015, 14.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
1.120
34 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 14.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
1.360
34 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 14.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
1.360
36 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2015, 14.00 | Kult Luboš | SČ - TD 1. třída
1.442
15 / 17 | 3
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 14.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
0.880
52 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2016, 14.00 | Šindler Karel | SČ - TD 1. třída
2.082
30 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 14.00 | Kubík Tomáš | SČ - TD 1. třída
1.200
44 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 14.00 | Marenčák Gustav | SČ - TD 1. třída
1.762
15 / 17 | 4
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 14.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
0.880
29 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 14.00 | Horký Jiří | SČ - TD 1. třída
1.160
52 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 14.00 | Lerch Aleš | SČ - TD 1. třída
2.080

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9733 / 270 | 212.71
3.46
40.72220000 %
67 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2014, 10.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
2.230
88 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2014, 10.00 | Šturc Martin | 2. třída Severní čechy
2.932
71 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 00.00 | Bachura Jindřich | 2. třída Severní čechy
2.362
71 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2015, 10.00 | Šturc Martin | 2. třída Severní čechy
2.360
80 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2015, 00.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
2.660
68 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Bachura Jindřich | 2. třída Severní čechy
2.260
104 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2015, 10.00 | Šindler Matthias | 2. třída Severní čechy
3.462
98 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2015, 10.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
3.260
86 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2015, 10.00 | Kalous Václav | 2. třída Severní čechy
2.862

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9751 / 270 | 232.78
3.90
55.62960000 %
78 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2014, 10.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
2.602
68 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2014, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
2.260
75 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 00.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
2.502
117 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2015, 10.00 | Šturc Martin | 2. třída Severní čechy
3.902
81 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2015, 00.00 | Fršlínek Arnošt | 2. třída Severní čechy
2.702
107 / 30 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
3.562
82 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
2.730
66 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.200
77 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2015, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2. třída Severní čechy
2.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9383 / 254 | 101.50
2.06
70.92590000 %
36 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2014, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
1.202
41 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2014, 10.00 | Šturc Martin | 2. třída Severní čechy
1.362
42 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 00.00 | Bachura Jindřich | 2. třída Severní čechy
1.402
43 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2015, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
1.430
60 / 29 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 00.00 | Fršlínek Arnošt | 2. třída Severní čechy
2.062
42 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
1.402
7 / 15 | 2
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
0.460
60 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.002
52 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 4. 2015, 10.00 | Kalous Václav | 2. třída Severní čechy
1.732

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13922 / 330 | 412.79
5.30
39.23400000 %
112 / 30 | 26
Malý stůl: Volná hra
15. 9. 2013, 10.00 | Rulík Kamil | 2.třída - Severní Čechy
3.730
45 / 30 | 5
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2013, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
1.500
56 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2013, 10.00 | Russó Emelín | 2.třída - Severní Čechy
1.862
66 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
2.200
97 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2014, 10.00 | Marenčák Gustav | 2.třída - Severní Čechy
3.232
101 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2014, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
3.360
82 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
2.730
28 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2014, 09.00 | Rulík Kamil | Přebor SČ ve volné hře
1.400
42 / 20 | 7
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2014, 09.00 | Rychlý Pavel | Přebor SČ ve volné hře
2.100
31 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2014, 09.00 | Pařík Tomáš | Přebor SČ ve volné hře
1.550
44 / 10 | 13
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2014, 09.00 | Chrdle Michal | Přebor SČ ve volné hře
4.400
59 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2014, 09.00 | Zavoral Luboš | Přebor SČ ve volné hře
2.950
159 / 30 | 41
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2014, 10.00 | Král Zbyněk | 2.třída - Severní Čechy
5.302

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8645 / 240 | 252.68
3.23
53.75000000 %
76 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2013, 10.00 | Horký Jiří | 2.třída - Severní Čechy
2.532
79 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 2.třída - Severní Čechy
2.630
76 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2013, 10.00 | Kult Luboš | 2.třída - Severní Čechy
2.532
97 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
3.232
62 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2014, 10.00 | Marenčák Gustav | 2.třída - Severní Čechy
2.060
90 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2014, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
3.000
89 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2014, 10.00 | Kalous Václav | 2.třída - Severní Čechy
2.962
76 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2014, 10.00 | Bachura Jindřich | 2.třída - Severní Čechy
2.532

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8369 / 240 | 131.53
1.90
76.87500000 %
52 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2013, 10.00 | Sukovatý Jan | 2.třída - Severní Čechy
1.732
55 / 30 | 13
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2013, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
1.832
53 / 30 | 13
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2013, 10.00 | Bachura Jindřich | 2.třída - Severní Čechy
1.762
45 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
1.502
48 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2014, 10.00 | Marenčák Gustav | 2.třída - Severní Čechy
1.602
31 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2014, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
1.030
28 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Kalous Václav | 2.třída - Severní Čechy
0.930
57 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2014, 10.00 | Kult Luboš | 2.třída - Severní Čechy
1.902

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151234 / 414 | 242.98
4.56
41.13330000 %
28 / 13 | 9
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2012, 10.00 | Guláš František | 1.třída - Severní Čechy
2.150
71 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1.třída - Severní Čechy
2.360
71 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2012, 10.00 | Vlček Michal | 1.třída - Severní Čechy
2.362
78 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
2.600
137 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2012, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
4.562
101 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2012, 10.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
3.360
65 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2012, 10.00 | Morava Jan | 1.třída - Severní Čechy
2.160
81 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2012, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
2.700
24 / 12 | 6
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
2.000
92 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
3.060
88 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2013, 10.00 | Morava Jan | 1.třída - Severní Čechy
2.932
88 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2013, 10.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
2.930
129 / 29 | 24
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2013, 10.00 | Stambrecht Harro | 1.třída - Severní Čechy
4.440
93 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2013, 10.00 | Čelko Milan | 1.třída - Severní Čechy
3.100
88 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
2.930

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151098 / 448 | 232.45
3.36
48.80000000 %
96 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2012, 10.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
3.200
70 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
2.330
80 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2012, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
2.660
68 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
2.260
76 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2012, 10.00 | Čelko Milan | 1.třída - Severní Čechy
2.530
65 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2012, 10.00 | Stambrecht Harro | 1.třída - Severní Čechy
2.160
61 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2012, 10.00 | Russó Emelín | 1.třída - Severní Čechy
2.032
44 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2012, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
1.460
65 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 1.třída - Severní Čechy
2.162
48 / 28 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
1.710
75 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2013, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
2.500
81 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2013, 00.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
2.701
82 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2013, 10.00 | Šindler Karel | 1.třída - Severní Čechy
2.732
101 / 30 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2013, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
3.360
86 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
2.862

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15510 / 402 | 101.26
1.84
56.66670000 %
21 / 16 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2012, 10.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
1.310
24 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1.třída - Severní Čechy
0.800
44 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2012, 10.00 | Zavoral Luboš | 1.třída - Severní Čechy
1.462
36 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 10.00 | Zavoral Luboš | 1.třída - Severní Čechy
1.200
33 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
1.730
24 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Stambrecht Harro | 1.třída - Severní Čechy
1.200
33 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1.třída - Severní Čechy
1.102
42 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2012, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
1.402
41 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 1.třída - Severní Čechy
1.362
43 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
1.430
35 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 10.00 | Marenčák Gustav | 1.třída - Severní Čechy
1.162
20 / 21 | 4
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2013, 00.00 | Stambrecht Harro | 1.třída - Severní Čechy
0.950
31 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2013, 10.00 | Šindler Karel | 1.třída - Severní Čechy
1.030
48 / 26 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2013, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
1.840
35 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
1.160

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7580 / 201 | 232.88
4.57
33.14290000 %
63 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Marenčák Gustav | 1. třída - Severní Čechy
2.100
91 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2011, 10.00 | Lendvay Štefan | 1. třída - Severní Čechy
3.030
62 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 10.00 | Král Zbyněk | 1. třída - Severní Čechy
2.062
89 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2011, 10.00 | Táborský Jaromír | 1. třída - Severní Čechy
2.960
96 / 21 | 17
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2012, 10.00 | Žiga Vojtěch | 1. třída - Severní Čechy
4.570
67 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1. třída - Severní Čechy
2.230
112 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2012, 10.00 | Morava Jan | 1. třída - Severní Čechy
3.732

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7546 / 209 | 232.61
4.00
39.00000000 %
52 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Marenčák Gustav | 1. třída - Severní Čechy
1.730
48 / 29 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2011, 10.00 | Žiga Vojtěch | 1. třída - Severní Čechy
1.650
46 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 10.00 | Král Zbyněk | 1. třída - Severní Čechy
1.530
93 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2011, 10.00 | Šindler Karel | 1. třída - Severní Čechy
3.102
116 / 30 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 10.00 | Žiga Vojtěch | 1. třída - Severní Čechy
3.860
71 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1. třída - Severní Čechy
2.360
120 / 30 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2012, 10.00 | Morava Jan | 1. třída - Severní Čechy
4.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7302 / 206 | 121.46
1.93
53.92860000 %
37 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Marenčák Gustav | 1. třída - Severní Čechy
1.232
55 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2011, 10.00 | Kozák Milan | 1. třída - Severní Čechy
1.830
37 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2011, 10.00 | Král Zbyněk | 1. třída - Severní Čechy
1.232
58 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2011, 10.00 | Táborský Jaromír | 1. třída - Severní Čechy
1.931
40 / 26 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 10.00 | Žiga Vojtěch | 1. třída - Severní Čechy
1.530
47 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1. třída - Severní Čechy
1.562
28 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2012, 10.00 | Morava Jan | 1. třída - Severní Čechy
0.930