Česká republikaKrajčí ml. Theodor Česká republika

Malý stůl

2022/2023

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6691 / 150 | 29 | 274.60
5.52
76.77780000 %
117 / 25 | 17 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2022, 11.00 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.682
111 / 25 | 19 | 17
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2022, 11.00 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.440
112 / 25 | 24 | 17
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2022, 11.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.482
123 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2022, 10.00 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.922
138 / 25 | 29 | 27
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2023, 11.00 | Dobeš Břetislav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
5.522
90 / 25 | 28 | 27
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2023, 11.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6458 / 147 | 27 | 183.11
4.34
76.33330000 %
80 / 25 | 14 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2022, 12.30 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.202
94 / 24 | 27 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2022, 12.30 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.910
55 / 25 | 13 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2022, 12.30 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.200
50 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2022, 11.30 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.002
79 / 25 | 16 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2023, 12.30 | Kocián Josef | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.162
100 / 23 | 19 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2023, 12.30 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.342

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6216 / 150 | 8 | 71.44
1.68
60.00000000 %
39 / 25 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2022, 14.00 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.562
42 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2022, 14.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.682
34 / 25 | 7 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2022, 14.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.362
26 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2022, 13.00 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.040
34 / 25 | 8 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2023, 14.00 | Dobeš Břetislav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.362
41 / 25 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2023, 14.00 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.642

2021/2022

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
131081 / 319 | 30 | 213.38
5.44
55.43590000 %
63 / 25 | 22 | 8
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2021, 11.00 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.520
31 / 25 | 10 | 5
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2021, 11.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.240
74 / 25 | 19 | 12
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2021, 11.00 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.960
75 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2021, 10.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.000
65 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2021, 14.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.600
81 / 25 | 12 | 10
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2021, 11.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.242
56 / 19 | 14 | 7
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2022, 11.00 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.940
57 / 25 | 16 | 8
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2022, 11.00 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.280
101 / 25 | 22 | 12
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2022, 10.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.042
129 / 25 | 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2022, 11.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
5.160
130 / 25 | 24 | 21
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2022, 11.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
5.202
136 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2022, 10.00 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
5.442
83 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
17. 4. 2022, 11.00 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.322

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
13943 / 325 | 24 | 162.90
4.00
72.53850000 %
87 / 25 | 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2021, 12.15 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.482
69 / 25 | 24 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2021, 12.15 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.760
38 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2021, 12.15 | Rozlílek Zdeněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.520
66 / 25 | 12 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2021, 12.15 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.642
69 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2021, 11.15 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.760
55 / 25 | 14 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2021, 12.15 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.200
99 / 25 | 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2022, 12.15 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.962
62 / 25 | 11 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2022, 12.15 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.482
100 / 25 | 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2022, 11.15 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.002
89 / 25 | 14 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2022, 12.15 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.562
76 / 25 | 21 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2022, 12.15 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.042
51 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2022, 11.15 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.042
82 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 4. 2022, 12.15 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
13437 / 325 | 12 | 81.34
2.36
56.02560000 %
36 / 25 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2021, 13.30 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.442
35 / 25 | 7 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2021, 13.30 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.402
46 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2021, 13.30 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.840
34 / 25 | 9 | 4
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2021, 13.30 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.360
24 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2021, 12.30 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
0.960
27 / 25 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2021, 13.30 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.080
32 / 25 | 6 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2022, 13.30 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.280
27 / 25 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2022, 13.30 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.080
28 / 25 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2022, 12.30 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.120
59 / 25 | 12 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2022, 13.30 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.362
37 / 25 | 6 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2022, 13.30 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.482
21 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2022, 12.30 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
0.840
31 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 4. 2022, 13.30 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.242

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
195 / 25 | 13 | 123.80
3.80
63.33330000 %
95 / 25 | 13 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 9. 2020, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.802

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
149 / 25 | 10 | 101.96
1.96
49.00000000 %
49 / 25 | 10 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 9. 2020, 12.15 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.960

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
135 / 25 | 7 | 51.40
1.40
58.33330000 %
35 / 25 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 9. 2020, 13.30 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.400

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9402 / 200 | 19 | 122.01
3.04
44.66670000 %
52 / 25 | 11 | 10
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2019, 11.00 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.080
37 / 20 | 6 | 5
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 10.00 | Týle Matěj | MČR JUNIORŮ VH MS
1.852
43 / 20 | 9 | 7
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 12.00 | Studnička Ivo | MČR JUNIORŮ VH MS
2.152
51 / 20 | 17 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 14.00 | Škultéty Filip | MČR JUNIORŮ VH MS
2.552
44 / 20 | 13 | 6
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 15.00 | Škultéty Filip | MČR JUNIORŮ VH MS
2.202
25 / 20 | 8 | 4
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 16.00 | Kuchař Matouš | MČR JUNIORŮ VH MS
1.250
76 / 25 | 19 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2019, 11.00 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.042
47 / 25 | 12 | 6
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2020, 11.00 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.880
27 / 25 | 10 | 5
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2020, 11.00 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.080

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4151 / 96 | 10 | 71.57
1.72
37.75000000 %
43 / 25 | 10 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2019, 12.10 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.720
36 / 21 | 5 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 12.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.710
29 / 25 | 4 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2020, 12.10 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
43 / 25 | 7 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2020, 12.10 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
395 / 75 | 8 | 61.26
1.44
52.77780000 %
29 / 25 | 8 | 4
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2019, 13.20 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.162
30 / 25 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 13.20 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.200
36 / 25 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2020, 13.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.440

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
430 / 87 | 3 | 10.344
0.588
50.00000000 %
10 / 25 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 10.00 | Dlask Šimon | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.4002
8 / 25 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 11.00 | Kubín Kryštof | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.3202
2 / 20 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 12.00 | Nápravník Matěj | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.1000
10 / 17 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2019, 13.30 | Ettel Milan | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.5880

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14508 / 345 | 111.47
2.76
32.56410000 %
22 / 25 | 4
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2018, 11.00 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.880
37 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 11.00 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.480
24 / 25 | 3
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2018, 11.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.960
37 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 11.00 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.480
25 / 25 | 4
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 13.00 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.000
49 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 11.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.960
46 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 10.00 | Dlask Šimon | MČR JUNIORŮ VH MS
1.842
40 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 11.00 | Kuchař Matouš | MČR JUNIORŮ VH MS
1.602
33 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 13.00 | Procházka Michal | MČR JUNIORŮ VH MS
1.322
38 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 14.00 | Rybáček Matyáš | MČR JUNIORŮ VH MS
1.522
23 / 25 | 4
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 15.00 | Rejzek Leoš | MČR JUNIORŮ VH MS
0.922
19 / 20 | 4
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2019, 16.30 | Nápravník Matěj | MČR JUNIORŮ VH MS
0.950
69 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2019, 11.00 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.762
46 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2019, 11.00 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.840

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5196 / 122 | 91.60
2.63
39.20000000 %
28 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2018, 12.10 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.120
44 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 14.10 | Šanda Ludvík | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.760
26 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 12.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.040
58 / 22 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 12.10 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.630
40 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2019, 12.10 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7125 / 175 | 80.71
0.92
29.76190000 %
19 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2018, 13.20 | Daněk Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.760
18 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 13.20 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.720
20 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 13.20 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.800
16 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 15.20 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.640
23 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 13.20 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.920
15 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2019, 13.20 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.600
14 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2019, 13.20 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.560

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
421 / 80 | 30.262
0.600
35.00000000 %
6 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 10.00 | Dlask Šimon | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.2402
3 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 11.00 | Nápravník Matěj | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.1200
9 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 12.00 | Kubín Kryštof | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.3602
3 / 5 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 2. 2019, 13.30 | Ettel Milan | MČR JUNIORŮ 3B MS
0.6000
Všechny sezóny

2018/2019: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
Nýřany BMalý stůl2. třídaMS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ8 X 20 X