Česká replublikaOtt Jiří Česká replublika

Malý stůl

2020/2021

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4366 / 47 | 29 | 97.78
10.53
45.75000000 %
60 / 11 | 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2020, 13.00 | Bareš Petr | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
5.450
120 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2020, 11.00 | Hurdálek Pavel | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
8.000
158 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2020, 11.00 | Roth Josef | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
10.532
28 / 6 | 16 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2020, 11.00 | Vedral Martin | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
4.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4215 / 56 | 15 | 153.83
5.73
53.75000000 %
59 / 15 | 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2020, 14.00 | Bareš Petr | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
3.930
34 / 11 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2020, 15.30 | Červenka Michal | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
3.090
36 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2020, 14.00 | Boček Milan | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
2.400
86 / 15 | 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2020, 15.30 | Hroník Jaroslav | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
5.732

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4257 / 56 | 27 | 114.58
5.18
42.83330000 %
49 / 15 | 13 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 9. 2020, 12.30 | Bareš Petr | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
3.260
76 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 9. 2020, 12.30 | Florek Josef | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
5.060
75 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 10. 2020, 12.30 | Klesa Václav | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
5.000
57 / 11 | 12 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 12. 2020, 12.30 | Vedral Martin | MS TD I. NÁRODNÍ LIGA - I.NLC ČECHY
5.180

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
116 / 4 | 6 | 54.00
4.00
6.40000000 %
16 / 4 | 6 | 5
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2019, 16.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
141155 / 201 | 35 | 305.74
8.60
50.21740000 %
82 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2019, 13.00 | Pešta Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.460
129 / 15 | 35 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.602
71 / 15 | 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2019, 13.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.730
88 / 15 | 22 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 13.00 | Bača Libor | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.862
106 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 13.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.060
92 / 15 | 28 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.130
98 / 15 | 18 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 13.00 | Cvetanov Krasimir | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.532
86 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2020, 11.00 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.730
65 / 13 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2020, 13.00 | Hruška Vilém | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.000
50 / 15 | 10 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 13.00 | Štok Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.330
75 / 14 | 13 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 9. 2020, 11.00 | Čelko Milan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
5.352
75 / 15 | 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 9. 2020, 15.00 | Svetko Tibor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
5.002
75 / 9 | 14 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 9. 2020, 16.00 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
8.332
63 / 15 | 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 9. 2020, 18.00 | Svetko Tibor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
4.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
10419 / 147 | 26 | 122.85
5.13
41.90000000 %
23 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2019, 16.00 | Pechr Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.532
77 / 15 | 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 17.30 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.132
73 / 15 | 26 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2019, 17.30 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.860
28 / 15 | 9 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 16.00 | Bača Libor | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.860
22 / 12 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 16.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.830
40 / 15 | 8 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 17.30 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.660
54 / 15 | 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 16.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.600
40 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2020, 14.00 | Hurdálek Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.660
28 / 15 | 10 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 16.00 | Pešta Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.860
34 / 15 | 10 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 16.00 | Štok Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.262

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9527 / 135 | 22 | 143.90
6.40
39.03700000 %
96 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 10. 2019, 14.30 | Pešta Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.400
69 / 15 | 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 10. 2019, 14.30 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.600
43 / 15 | 6 | 6
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2019, 14.30 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.860
76 / 15 | 19 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 12. 2019, 14.30 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.060
65 / 15 | 12 | 8
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 1. 2020, 14.30 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.330
48 / 15 | 18 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 1. 2020, 14.30 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.200
45 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 1. 2020, 12.30 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.000
56 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 2. 2020, 14.30 | Ott Marek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.732
29 / 15 | 6 | 5
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2020, 14.30 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.930

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121546 / 139 | 11511.12
25.00
64.41670000 %
67 / 15 | 12
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2018, 13.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.460
147 / 15 | 60
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2018, 13.00 | Štok Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
9.802
178 / 15 | 34
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2018, 10.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
11.862
58 / 6 | 33
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 10.00 | Zavoral Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
9.660
200 / 14 | 58
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 10.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
14.282
200 / 8 | 115
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 10.00 | Klír Viktor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
25.002
124 / 15 | 49
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2019, 10.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.260
120 / 8 | 34
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2019, 10.00 | Brom Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
15.000
145 / 13 | 38
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2019, 10.00 | Dostál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
11.150
119 / 8 | 80
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2019, 10.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
14.870
153 / 15 | 59
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2019, 10.00 | Klír Viktor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
10.200
35 / 7 | 19
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2019, 10.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121113 / 167 | 706.66
11.53
61.83330000 %
69 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2018, 14.30 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.602
58 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2018, 14.30 | Křivánek Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.860
99 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2018, 11.30 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.600
122 / 15 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 11.30 | Zavoral Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.132
108 / 10 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 11.30 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
10.800
150 / 13 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 11.30 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
11.532
90 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 11.30 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.000
88 / 13 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 11.30 | Brom Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.760
41 / 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2019, 11.30 | Dostál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.720
78 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2019, 11.30 | Pařík Tomáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.200
60 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 11.30 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.000
150 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2019, 11.30 | Mikolášek Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
10.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12398 / 180 | 172.21
3.53
41.45830000 %
39 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2018, 16.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.602
16 / 15 | 3
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2018, 16.00 | Faltys Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.060
53 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2018, 13.00 | Brom Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.530
44 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 13.00 | Zavoral Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.932
19 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 13.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.260
20 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 13.00 | Klír Viktor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.330
38 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 13.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.530
41 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 13.00 | Lendvay David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.730
38 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2019, 13.00 | Šnajberk Václav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.532
28 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2019, 13.00 | Pařík Tomáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.860
39 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 13.00 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.602
23 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2019, 13.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.530

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131930 / 203 | 869.50
18.07
59.38460000 %
250 / 16 | 71
Malý stůl: Volná hra
10. 9. 2017, 10.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
15.622
174 / 20 | 48
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 10.00 | Brom Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.702
250 / 20 | 86
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 13.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
12.502
95 / 12 | 21
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2017, 13.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.910
76 / 6 | 44
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2017, 10.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
12.660
131 / 20 | 28
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2017, 10.00 | Král Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.550
75 / 12 | 26
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2017, 10.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.250
71 / 15 | 11
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 11.00 | Pešta Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.730
224 / 20 | 54
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2018, 10.00 | Brom Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
11.202
140 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2018, 13.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.002
106 / 17 | 15
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2018, 10.00 | Chrdle Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.230
235 / 13 | 52
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 10.00 | Šlambor Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
18.070
103 / 12 | 48
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2018, 10.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.580

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131688 / 258 | 396.54
9.65
64.92310000 %
132 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 9. 2017, 12.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.602
193 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 12.00 | Svatoň Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
9.652
114 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 15.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.702
124 / 18 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2017, 15.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.880
71 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2017, 12.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.550
110 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 12.00 | Král Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.500
115 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2017, 12.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.750
136 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 13.00 | Pešta Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.800
126 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 12.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.302
146 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 15.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.302
126 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2018, 12.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.300
148 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 12.00 | Toth Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.400
147 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2018, 12.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.352

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13771 / 260 | 182.96
4.95
59.30770000 %
41 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 9. 2017, 14.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.050
56 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 14.00 | Svatoň Pavel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.802
55 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2017, 17.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.750
47 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2017, 17.00 | Křivánek Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.352
73 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2017, 14.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.652
99 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 14.00 | Král Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.952
31 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2017, 14.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.550
74 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 15.00 | Pešta Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.702
54 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 14.00 | Lendvay David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.700
47 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 17.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.350
64 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2018, 14.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.202
62 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 14.00 | Absolon Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.102
68 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 14.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.402

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81484 / 226 | 396.56
11.11
92.75000000 %
200 / 29 | 39
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2014, 10.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
6.892
196 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2014, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
6.532
187 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2014, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
6.232
171 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2014, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2. třída Severní čechy
5.702
174 / 30 | 36
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
5.802
200 / 18 | 37
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
11.112
200 / 29 | 33
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
6.892
156 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2015, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
5.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81118 / 211 | 405.29
7.14
93.16670000 %
150 / 21 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2014, 10.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
7.142
150 / 26 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2014, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
5.762
98 / 24 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2014, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
4.080
150 / 28 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2014, 10.00 | Kamenář Přemysl | 2. třída Severní čechy
5.352
150 / 29 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2015, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
5.172
150 / 24 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
6.252
124 / 30 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
4.132
146 / 29 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
5.030

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8450 / 173 | 232.60
3.75
93.75000000 %
60 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2014, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.402
60 / 27 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2014, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
2.222
60 / 22 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2014, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
2.722
60 / 17 | 15
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2014, 10.00 | Koča Pavel | 2. třída Severní čechy
3.522
53 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
3.310
60 / 16 | 23
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
3.752
60 / 24 | 18
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.502
37 / 26 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
1.420

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5669 / 112 | 365.97
7.54
66.90000000 %
127 / 29 | 23
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
4.370
166 / 22 | 36
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2012, 10.00 | Guláš František | 1.třída - Severní Čechy
7.540
159 / 22 | 35
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2013, 10.00 | Lerch Aleš | 1.třída - Severní Čechy
7.220
41 / 9 | 19
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2013, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
4.550
176 / 30 | 33
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
5.860

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5635 / 127 | 265.00
6.00
84.66670000 %
150 / 28 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
5.352
77 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2012, 10.00 | Guláš František | 1.třída - Severní Čechy
3.850
136 / 24 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2013, 10.00 | Lerch Aleš | 1.třída - Severní Čechy
5.660
150 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2013, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
6.002
122 / 30 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
4.062

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5275 / 105 | 162.61
3.15
91.66670000 %
60 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
3.152
35 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2012, 10.00 | Guláš František | 1.třída - Severní Čechy
1.940
60 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2013, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
2.722
60 / 19 | 16
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2013, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
3.152
60 / 27 | 8
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
2.222

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61187 / 151 | 567.86
10.63
79.13330000 %
159 / 30 | 45
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Bešťák Štěpán | 1. třída - Severní Čechy
5.302
250 / 29 | 38
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2011, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída - Severní Čechy
8.622
250 / 26 | 56
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2011, 10.00 | Kozák Milan | 1. třída - Severní Čechy
9.612
250 / 30 | 33
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Kohút Ivan | 1. třída - Severní Čechy
8.332
117 / 11 | 52
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2012, 10.00 | Brom Luboš | 1. třída - Severní Čechy
10.630
161 / 25 | 44
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2012, 10.00 | Lerch Aleš | 1. třída - Severní Čechy
6.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6828 / 166 | 364.98
6.66
69.00000000 %
135 / 30 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Jung Pavel | 1. třída - Severní Čechy
4.502
126 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2011, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída - Severní Čechy
4.202
200 / 30 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2011, 10.00 | Kozák Milan | 1. třída - Severní Čechy
6.662
200 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Kohút Ivan | 1. třída - Severní Čechy
6.661
27 / 16 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2012, 10.00 | Brom Luboš | 1. třída - Severní Čechy
1.680
140 / 30 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2012, 10.00 | Lerch Aleš | 1. třída - Severní Čechy
4.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6363 / 180 | 122.01
2.50
75.62500000 %
68 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Bešťák Štěpán | 1. třída - Severní Čechy
2.262
60 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2011, 10.00 | Morava Jan | 1. třída - Severní Čechy
2.002
72 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2011, 10.00 | Kozák Milan | 1. třída - Severní Čechy
2.402
40 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1. třída - Severní Čechy
1.330
75 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2012, 10.00 | Kozák Milan | 1. třída - Severní Čechy
2.502
48 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2012, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída - Severní Čechy
1.602

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91650 / 222 | 827.43
13.88
73.04120000 %
247 / 30 | 38
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2010, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 1.TŘÍDA
8.232
250 / 18 | 82
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2010, 10.00 | Rubej Horst | SČ 1.TŘÍDA
13.882
76 / 26 | 15
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2010, 10.00 | Lerch Aleš | SČ 1.TŘÍDA
2.920
250 / 28 | 42
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2010, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.TŘÍDA
8.922
87 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 2010, 10.00 | Chrdle Michal | SČ 1.TŘÍDA
2.900
128 / 17 | 29
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2011, 10.00 | Lerch Aleš | SČ 1.TŘÍDA
7.520
240 / 30 | 43
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2011, 10.00 | Kozák Milan | SČ 1.TŘÍDA
8.002
122 / 17 | 30
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2011, 10.00 | Mlýnek Radomír | SČ 1.TŘÍDA
7.170
250 / 26 | 44
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ 1.TŘÍDA
9.612

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91494 / 247 | 406.04
8.69
83.00000000 %
145 / 30 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2010, 10.00 | Šindler Karel | SČ 1.TŘÍDA
4.832
194 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2010, 10.00 | Vašek Vladimír | SČ 1.TŘÍDA
6.462
170 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2010, 10.00 | Lerch Aleš | SČ 1.TŘÍDA
5.662
155 / 30 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2010, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ 1.TŘÍDA
5.162
192 / 30 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 2010, 10.00 | Chrdle Michal | SČ 1.TŘÍDA
6.402
200 / 23 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2011, 10.00 | Fršlínek Arnošt | SČ 1.TŘÍDA
8.692
200 / 26 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2011, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ 1.TŘÍDA
7.692
75 / 18 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2011, 10.00 | Mlýnek Radomír | SČ 1.TŘÍDA
4.160
163 / 30 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2011, 10.00 | Russó Emelín | SČ 1.TŘÍDA
5.432

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9630 / 254 | 212.48
3.20
86.41980000 %
68 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2010, 10.00 | Jung Pavel | SČ 1.TŘÍDA
2.262
60 / 30 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2010, 10.00 | Rubej Horst | SČ 1.TŘÍDA
2.000
64 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2010, 10.00 | Fršlínek Arnošt | SČ 1.TŘÍDA
2.132
58 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2010, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ 1.TŘÍDA
1.930
80 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 2010, 10.00 | Chrdle Michal | SČ 1.TŘÍDA
3.202
80 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2011, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ 1.TŘÍDA
3.202
60 / 29 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2011, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ 1.TŘÍDA
2.060
80 / 26 | 21
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2011, 10.00 | Mlýnek Radomír | SČ 1.TŘÍDA
3.072
80 / 29 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2011, 10.00 | Russó Emelín | SČ 1.TŘÍDA
2.752

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91633 / 214 | 807.63
16.66
90.72220000 %
200 / 24 | 28
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2009, 10.00 | Rubej Horst | SČ - II.Třída
8.332
200 / 12 | 80
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2009, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ - II.Třída
16.662
128 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2009, 10.00 | Král Zbyněk | SČ - II.Třída
4.262
163 / 23 | 25
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2009, 10.00 | Lerch Aleš | SČ - II.Třída
7.080
200 / 18 | 61
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2010, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ - II.Třída
11.112
200 / 24 | 28
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2010, 10.00 | Fršlínek Arnošt | SČ - II.Třída
8.332
142 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Čelko Milan | SČ - II.Třída
4.732
200 / 29 | 22
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2010, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ - II.Třída
6.892
200 / 24 | 34
Malý stůl: Volná hra
25. 4. 2010, 10.00 | Kozák Milan | SČ - II.Třída
8.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91143 / 255 | 274.48
6.33
84.66670000 %
149 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2009, 10.00 | Kamenář Přemysl | SČ - II.Třída
4.962
114 / 18 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2009, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ - II.Třída
6.330
126 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2009, 10.00 | Král Zbyněk | SČ - II.Třída
4.202
110 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2009, 10.00 | Čelko Milan | SČ - II.Třída
3.660
115 / 30 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ - II.Třída
3.832
141 / 28 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2010, 10.00 | Russó Emelín | SČ - II.Třída
5.030
130 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Čelko Milan | SČ - II.Třída
4.332
116 / 29 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2010, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ - II.Třída
4.000
142 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 4. 2010, 10.00 | Rubej Horst | SČ - II.Třída
4.731

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9516 / 220 | 132.34
3.15
95.55560000 %
53 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2009, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - II.Třída
1.760
60 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2009, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ - II.Třída
2.402
47 / 21 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2009, 10.00 | Král Zbyněk | SČ - II.Třída
2.230
56 / 24 | 13
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2009, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ - II.Třída
2.330
60 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2010, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ - II.Třída
3.152
60 / 28 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2010, 10.00 | Russó Emelín | SČ - II.Třída
2.142
60 / 28 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2010, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ - II.Třída
2.142
60 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2010, 10.00 | Diviš Jiří | SČ - II.Třída
2.722
60 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 4. 2010, 10.00 | Rubej Horst | SČ - II.Třída
2.602

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9162 / 318 | 50.509
0.657
60.00000000 %
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2009, 09.00 | Jíša Karel | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.4000
0
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2009, 10.00 | Šlezinger Miroslav | SČ - DRUŽSTVA - 3B
2
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2009, 11.00 | Kubala Pavel | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.3000
25 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2010, 11.00 | Březina Radek | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.6570
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2010, 13.00 | Kubala Pavel | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.5502
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2010, 14.00 | Kupec Václav | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.5002
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 11.00 | Mudroch Josef | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.5752
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 13.00 | Jung Pavel | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.6250
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2010, 14.00 | Březina Radek | SČ - DRUŽSTVA - 3B
0.4750

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122010 / 308 | 706.52
15.38
83.75000000 %
144 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2008, 10.00 | Bešťák Štěpán | SČ 2.třída
4.802
174 / 30 | 37
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2008, 10.00 | Procházka Bohumil | SČ 2.třída
5.802
187 / 30 | 26
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2008, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ 2.třída
6.232
187 / 26 | 34
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2008, 10.00 | Guláš František | SČ 2.třída
7.190
144 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Macháček Adilf | SČ 2.třída
4.802
200 / 29 | 25
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2008, 10.00 | Šlezinger Miroslav | SČ 2.třída
6.892
147 / 30 | 45
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2008, 10.00 | Kozák Adam | SČ 2.třída
4.900
200 / 15 | 70
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2009, 10.00 | Kozák Adam | SČ 2.třída
13.332
149 / 30 | 39
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2009, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ 2.třída
4.962
169 / 30 | 45
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2009, 10.00 | Kozák Milan | SČ 2.třída
5.632
109 / 15 | 43
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2009, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ 2.třída
7.260
200 / 13 | 42
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2009, 10.00 | Lerch Aleš | SČ 2.třída
15.382

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121467 / 322 | 384.55
8.33
80.96030000 %
111 / 30 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2008, 10.00 | Bešťák Štěpán | SČ 2.třída
3.702
86 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2008, 10.00 | Procházka Bohumil | SČ 2.třída
2.860
118 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2008, 10.00 | Šindelář Václav | SČ 2.třída
3.932
91 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2008, 10.00 | Russó Emelín | SČ 2.třída
3.032
150 / 26 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Chrdle Michal | SČ 2.třída
5.762
150 / 18 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2008, 10.00 | Bešťák Štěpán | SČ 2.třída
8.332
150 / 19 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2008, 10.00 | Kozák Adam | SČ 2.třída
7.892
86 / 21 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2009, 10.00 | Kozák Milan | SČ 2.třída
4.090
132 / 30 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2009, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ 2.třída
4.402
93 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2009, 10.00 | Kozák Milan | SČ 2.třída
3.100
150 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2009, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 2.třída
5.002
150 / 28 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2009, 10.00 | Lerch Aleš | SČ 2.třída
5.352

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12656 / 285 | 152.30
4.61
91.11110000 %
46 / 30 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2008, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 2.třída
1.530
60 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2008, 10.00 | Procházka Bohumil | SČ 2.třída
2.852
53 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2008, 10.00 | Beneš Slávek | SČ 2.třída
1.762
60 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2008, 10.00 | Guláš František | SČ 2.třída
2.852
60 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2008, 10.00 | Diviš Jiří | SČ 2.třída
2.402
47 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2008, 10.00 | Bešťák Štěpán | SČ 2.třída
1.562
43 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2008, 10.00 | Kozák Adam | SČ 2.třída
1.720
60 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2009, 10.00 | Kozák Adam | SČ 2.třída
4.002
47 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2009, 10.00 | Russó Emelín | SČ 2.třída
1.562
60 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2009, 10.00 | Kozák Milan | SČ 2.třída
4.612
60 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2009, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 2.třída
2.402
60 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2009, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ 2.třída
3.002