Česká republikaKohút Ivan Česká republika

Závodní stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
527 / 75 | 40.360
0.666
36.00000000 %
10 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 10.30 | Stambrecht Harro | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.6662
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 12.00 | Bača Libor | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.0660
7 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 13.30 | Svatoň Pavel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4662
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 16.30 | Vítek Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2660
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 19.30 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.3330

Malý stůl

2021/2022

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
111226 / 220 | 62 | 315.57
10.00
55.72730000 %
77 / 20 | 47 | 7
Malý stůl: Volná hra
11. 9. 2021, 10.00 | Morava Jan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.852
70 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2021, 10.00 | Stambrecht Harro | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.500
113 / 20 | 19 | 18
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2021, 10.00 | Hanuš Pavel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.652
112 / 20 | 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2021, 12.00 | Daněk Josef | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.600
122 / 20 | 24 | 15
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2021, 11.00 | Krahulík Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
6.102
51 / 20 | 14 | 7
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2021, 10.00 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.550
200 / 20 | 45 | 31
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2022, 10.00 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
10.002
106 / 20 | 51 | 19
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2022, 10.00 | Hlubuček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.300
138 / 20 | 62 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2022, 11.00 | Hanuš Pavel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
6.902
169 / 20 | 51 | 28
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2022, 10.00 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
8.452
68 / 20 | 16 | 14
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2022, 13.00 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
11656 / 212 | 28 | 223.09
4.50
39.75760000 %
56 / 20 | 16 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 9. 2021, 13.45 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.800
30 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2021, 13.45 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.500
81 / 20 | 28 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2021, 12.30 | Klusáček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.052
62 / 20 | 19 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2021, 14.30 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.100
74 / 20 | 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2021, 13.00 | Daněk Martin | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.702
90 / 20 | 14 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2021, 12.30 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.502
55 / 20 | 16 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2022, 12.30 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.752
53 / 20 | 22 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2022, 13.45 | Vajgert Aleš | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.650
48 / 20 | 8 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2022, 13.30 | Hrubý Zdeněk | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.400
67 / 20 | 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2022, 12.30 | Kavecký Robert | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.352
40 / 12 | 9 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2022, 15.30 | Krahulík Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
11306 / 220 | 10 | 91.39
2.05
34.77270000 %
36 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 9. 2021, 15.00 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.800
18 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2021, 15.00 | Kupec Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.900
28 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2021, 13.45 | Klusáček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.402
26 / 20 | 6 | 3
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2021, 17.00 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.300
41 / 20 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2021, 15.00 | Daněk Martin | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.052
36 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2021, 15.00 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.802
18 / 20 | 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2022, 15.00 | Kupec Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.900
32 / 20 | 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2022, 15.00 | Vajgert Aleš | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.600
31 / 20 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2022, 16.00 | Klusáček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.552
18 / 20 | 3 | 3
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2022, 15.00 | Nepevný Pavel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.900
22 / 20 | 3 | 3
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2022, 18.00 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.100

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6102 / 240 | 7 | 30.425
0.575
56.66670000 %
20 / 40 | 7 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2021, 17.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.5000
19 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2021, 18.10 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.4750
15 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2021, 18.50 | Faltys Pavel | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.3750
10 / 40 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2022, 17.30 | Marenčák Gustav | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.2501
23 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2022, 18.10 | Rozlílek Zdeněk | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.5752
15 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2022, 18.50 | Kolínek Pavel | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.3752

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3198 / 60 | 20 | 83.30
5.35
33.00000000 %
107 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
12. 9. 2020, 10.00 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.350
45 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2020, 10.00 | Stambrecht Harro | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.250
46 / 20 | 10 | 8
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2020, 11.00 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3168 / 60 | 20 | 72.80
3.85
37.33330000 %
53 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 9. 2020, 11.15 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.650
77 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2020, 11.15 | Stambrecht Harro | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.850
38 / 20 | 8 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2020, 12.15 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
399 / 60 | 6 | 51.65
1.85
41.25000000 %
32 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 9. 2020, 12.30 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.600
37 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2020, 12.30 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.852
30 / 20 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2020, 13.30 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.502

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131232 / 250 | 169 | 234.92
14.28
53.56520000 %
59 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2019, 10.00 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.360
117 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2019, 11.00 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.682
158 / 25 | 44
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Novák Tomáš | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.322
114 / 20 | 34
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.700
52 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2019, 11.00 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.080
200 / 14 | 169
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2020, 10.00 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
14.282
101 / 25 | 26 | 19
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2020, 13.00 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.040
69 / 25 | 18 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2020, 10.00 | Kavecký Robert | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.762
140 / 25 | 36 | 23
Malý stůl: Volná hra
31. 5. 2020, 10.00 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.602
81 / 8 | 55 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 6. 2020, 13.00 | Kubiš Marián | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
10.120
46 / 9 | 18 | 5
Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 09.00 | Zavoral Luboš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
5.110
55 / 9 | 19 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 10.00 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
6.110
40 / 15 | 8 | 6
Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 14.55 | Pechr Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
2.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8749 / 200 | 36 | 143.74
5.80
62.41670000 %
100 / 25 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2019, 11.10 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.002
54 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 12.10 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.160
145 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 11.10 | Novák Tomáš | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.802
97 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.10 | Vondrovský Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.880
83 / 25 | 21 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 12.10 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.322
101 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2020, 11.10 | Ott Marek | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.040
70 / 25 | 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 5. 2020, 11.10 | Pelikán Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.800
99 / 25 | 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 6. 2020, 14.10 | Westerdijk Robbie | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.962

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7247 / 175 | 10 | 51.41
1.64
44.10710000 %
40 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2019, 12.20 | Morava Jan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.601
41 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2019, 13.20 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.640
41 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 12.20 | Novák Tomáš | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.642
38 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.20 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520
20 / 25 | 5 | 2
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 13.20 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.800
32 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2020, 12.20 | Ott Marek | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.280
35 / 25 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2020, 15.20 | Westerdijk Robbie | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.400

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171863 / 323 | 555.76
21.42
71.65380000 %
150 / 22 | 30
Malý stůl: Volná hra
8. 9. 2018, 10.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.812
84 / 15 | 26
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2018, 13.00 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.602
150 / 7 | 47
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2018, 10.00 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
21.422
54 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2018, 13.00 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.700
56 / 15 | 16
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2018, 10.00 | Vajgert Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.730
97 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2018, 10.00 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.882
150 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2018, 10.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.002
150 / 20 | 55
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2018, 11.00 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
7.502
115 / 25 | 38
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2019, 11.00 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.602
150 / 22 | 45
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2019, 10.00 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.812
102 / 15 | 45
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 10.00 | Lendvay David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.800
38 / 11 | 7
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 09.00 | Pechr Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
3.450
46 / 9 | 14
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 10.00 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
5.110
134 / 21 | 35
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2019, 10.00 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.380
87 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2019, 11.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.480
150 / 21 | 53
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2019, 10.00 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
7.142
150 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 10.00 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.001

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151182 / 333 | 333.54
4.80
71.63640000 %
52 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 9. 2018, 11.10 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.080
72 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2018, 14.30 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.802
96 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2018, 11.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.842
71 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2018, 14.10 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.840
56 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 10. 2018, 11.30 | Vajgert Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.730
100 / 22 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2018, 11.10 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.542
70 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2018, 11.10 | Tichý Jaroslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.802
100 / 21 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2018, 12.10 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.762
77 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 12.10 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.082
68 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2019, 11.10 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.720
54 / 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 11.30 | Brom Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.600
100 / 21 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2019, 11.10 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.762
88 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2019, 12.10 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.522
78 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 11.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.122
100 / 24 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2019, 11.10 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15521 / 345 | 161.51
2.46
54.27080000 %
27 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 9. 2018, 12.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.080
22 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2018, 16.00 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.460
52 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2018, 12.20 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.082
28 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2018, 15.20 | Šanda Ludvík | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.120
29 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2018, 13.00 | Vajgert Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.932
44 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2018, 12.20 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.762
58 / 25 | 16
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 12.20 | Tichý Jaroslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.322
29 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2018, 13.20 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 13.20 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.562
32 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2019, 12.20 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.282
37 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 13.00 | Lendvay David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.462
23 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2019, 12.20 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.920
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2019, 13.20 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.560
37 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 12.20 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.482
25 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2019, 12.20 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
435 / 48 | 70.729
3.000
68.62750000 %
12 / 4 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 09.00 | Korec Jaroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
3.0002
2 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 10.40 | Brabec Karel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.1330
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 12.20 | Hruška Vilém | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6002
12 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2019, 14.50 | Đuranović Miodrag | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8570

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111376 / 197 | 1156.98
20.00
57.33330000 %
72 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2016, 13.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.882
0
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2016, 10.00 | Klír Viktor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2
31 / 6 | 13
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Kozák Milan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.160
200 / 10 | 115
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2016, 10.00 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
20.002
132 / 14 | 50
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 10.00 | Horn Zdeněk | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
9.420
185 / 25 | 53
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2017, 11.00 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
7.400
130 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2017, 10.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.200
227 / 20 | 83
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 10.00 | Hlubuček Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
11.352
111 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2017, 10.00 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.440
200 / 22 | 47
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2017, 11.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
9.092
88 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
13. 5. 2017, 10.00 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.520

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11865 / 234 | 353.69
5.35
46.75680000 %
90 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 14.40 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.602
0
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 12.00 | Klír Viktor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2
101 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 12.00 | Kozák Milan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.050
84 / 25 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2016, 11.40 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.362
107 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 12.00 | Faltys Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.350
88 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2017, 12.40 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.520
94 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2017, 11.40 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.762
84 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 12.00 | Hlubuček Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.200
109 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2017, 11.40 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.362
22 / 24 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2017, 12.40 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.910
86 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 5. 2017, 11.40 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.440

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11334 / 221 | 141.51
2.41
40.73170000 %
19 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 16.20 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.760
0
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 14.00 | Klír Viktor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2
24 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.00 | Kozák Milan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
1.200
37 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2016, 13.20 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.482
33 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 14.00 | Horn Zdeněk | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
1.650
58 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2017, 14.20 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.410
47 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2017, 13.20 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.882
21 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 14.00 | Hlubuček Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
1.050
45 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 13.20 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.800
19 / 12 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2017, 14.20 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.580
31 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 13.20 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.240

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101483 / 219 | 896.77
13.33
72.34150000 %
162 / 25 | 58
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - TD 1. třída
6.482
183 / 25 | 89
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
7.322
200 / 15 | 76
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 10.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
13.332
36 / 6 | 11
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2015, 10.00 | Hroník Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.000
151 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ - TD 1. třída
6.042
105 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2016, 10.00 | Rolc Ladislav | SČ - TD 1. třída
4.202
126 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 10.00 | Hačkulič Jiří | SČ - TD 1. třída
5.040
200 / 23 | 52
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
8.692
148 / 25 | 37
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2016, 10.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
5.922
172 / 25 | 37
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2016, 10.00 | Stambrecht Harro | SČ - TD 1. třída
6.882

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8700 / 186 | 363.76
6.52
56.00000000 %
66 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 12.00 | Kamenář Přemysl | SČ - TD 1. třída
2.640
150 / 23 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 12.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
6.522
81 / 13 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2015, 12.00 | Hroník Jaroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.230
68 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2015, 12.00 | Marenčák Gustav | SČ - TD 1. třída
2.720
106 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2016, 12.00 | Rolc Ladislav | SČ - TD 1. třída
4.242
93 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 12.00 | Horký Jiří | SČ - TD 1. třída
3.722
74 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 12.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
2.960
62 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2016, 12.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
2.480

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7289 / 156 | 131.85
2.36
62.82610000 %
37 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 14.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - TD 1. třída
1.482
43 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 14.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
1.722
27 / 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2015, 14.00 | Hejlik Marek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.250
53 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 14.00 | Marenčák Gustav | SČ - TD 1. třída
2.122
42 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2016, 14.00 | Rolc Ladislav | SČ - TD 1. třída
1.682
42 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 14.00 | Hačkulič Jiří | SČ - TD 1. třída
1.680
45 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 14.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
2.360

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111327 / 202 | 816.56
13.60
48.25450000 %
85 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 10.00 | Svetko Tibor | 1. třída Severní čechy
4.250
136 / 10 | 81
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2014, 10.00 | Veselý Lukáš | 1. třída Severní čechy
13.600
115 / 20 | 36
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2014, 10.00 | Klír Viktor | 1. třída Severní čechy
5.750
86 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 10.00 | Rychlý Pavel | 1. třída Severní čechy
4.300
105 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2014, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída Severní čechy
5.252
88 / 20 | 40
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2015, 10.00 | Veselý Lukáš | 1. třída Severní čechy
4.400
137 / 20 | 37
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2015, 10.00 | Klír Viktor | 1. třída Severní čechy
6.852
115 / 20 | 10
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 10.00 | Mičan Adolf | 1. třída Severní čechy
5.750
119 / 12 | 40
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2015, 10.00 | Pecha Libor | 1. třída Severní čechy
9.910
200 / 20 | 73
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2015, 10.00 | Guláš František | 1. třída Severní čechy
10.002
141 / 20 | 36
Malý stůl: Volná hra
25. 4. 2015, 10.00 | Rychlý Pavel | 1. třída Severní čechy
7.052

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11810 / 200 | 284.05
6.90
36.81820000 %
63 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 10.00 | Svetko Tibor | 1. třída Severní čechy
3.150
96 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2014, 10.00 | Pecha Libor | 1. třída Severní čechy
4.800
62 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2014, 10.00 | Kupec Václav | 1. třída Severní čechy
3.100
47 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 10.00 | Vlček Michal | 1. třída Severní čechy
2.350
70 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2014, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída Severní čechy
3.502
85 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2015, 10.00 | Rulík Kamil | 1. třída Severní čechy
4.252
94 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2015, 10.00 | Klír Viktor | 1. třída Severní čechy
4.700
138 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2015, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída Severní čechy
6.902
112 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2015, 10.00 | Rulík Kamil | 1. třída Severní čechy
5.602
43 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2015, 10.00 | Guláš František | 1. třída Severní čechy
2.150
0
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 4. 2015, 10.00 | Vlček Michal | 1. třída Severní čechy
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11392 / 216 | 161.81
3.00
44.54550000 %
42 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2014, 10.00 | Svetko Tibor | 1. třída Severní čechy
2.100
35 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2014, 10.00 | Pecha Libor | 1. třída Severní čechy
2.180
31 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2014, 10.00 | Kupec Václav | 1. třída Severní čechy
1.550
45 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 10.00 | Rychlý Pavel | 1. třída Severní čechy
2.250
28 / 20 | 2
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2014, 10.00 | Morava Jan | 1. třída Severní čechy
1.400
28 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2015, 10.00 | Veselý Lukáš | 1. třída Severní čechy
1.400
58 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2015, 10.00 | Kupec Václav | 1. třída Severní čechy
2.902
24 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2015, 10.00 | Mičan Adolf | 1. třída Severní čechy
1.200
60 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2015, 10.00 | Rulík Kamil | 1. třída Severní čechy
3.002
21 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2015, 10.00 | Guláš František | 1. třída Severní čechy
1.050
20 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
25. 4. 2015, 10.00 | Rychlý Pavel | 1. třída Severní čechy
1.000

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4514 / 100 | 445.14
6.66
57.11110000 %
106 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1.třída - Severní Čechy
3.532
200 / 30 | 44
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
6.662
49 / 10 | 22
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2013, 10.00 | Křivánek Petr | 2.LIGA ČECHY
4.900
159 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
5.302

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4348 / 107 | 253.25
3.70
53.53850000 %
111 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1.třída - Severní Čechy
3.702
108 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2012, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
3.600
58 / 17 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2013, 10.00 | Křivánek Petr | 2.LIGA ČECHY
3.410
71 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2013, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
2.360

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4116 / 91 | 91.27
1.80
44.61540000 %
25 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2012, 10.00 | Morava Jan | 1.třída - Severní Čechy
1.040
27 / 28 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2012, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
0.960
36 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2013, 10.00 | Horn Zdeněk | 2.LIGA ČECHY
1.800
28 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2013, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
1.470

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4558 / 91 | 276.13
12.00
55.80000000 %
204 / 30 | 26
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2011, 10.00 | Bešťák Štěpán | 1. třída - Severní Čechy
6.802
12 / 1 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2012, 10.00 | Brom Luboš | 1. třída - Severní Čechy
12.000
219 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Ott Jiří | 1. třída - Severní Čechy
7.300
123 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Guláš František | 1. třída - Severní Čechy
4.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4445 / 102 | 274.36
6.66
55.62500000 %
116 / 30 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2011, 10.00 | Táborský Jaromír | 1. třída - Severní Čechy
3.862
43 / 16 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 10.00 | Brom Luboš | 1. třída - Severní Čechy
2.680
200 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Ott Jiří | 1. třída - Severní Čechy
6.661
86 / 26 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 10.00 | Guláš František | 1. třída - Severní Čechy
3.300

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4167 / 88 | 161.89
2.23
52.18750000 %
56 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2011, 10.00 | Bešťák Štěpán | 1. třída - Severní Čechy
1.860
3 / 4 | 2
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 10.00 | Brom Luboš | 1. třída - Severní Čechy
0.750
67 / 30 | 16
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1. třída - Severní Čechy
2.230
41 / 24 | 5
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 10.00 | Guláš František | 1. třída - Severní Čechy
1.700

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81138 / 230 | 824.94
6.60
55.32330000 %
82 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2010, 10.00 | Morava Jan | SČ 1.TŘÍDA
2.730
156 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2010, 10.00 | Šindler Karel | SČ 1.TŘÍDA
5.202
198 / 30 | 82
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2010, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ 1.TŘÍDA
6.602
188 / 30 | 28
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 2010, 10.00 | Beneš Slávek | SČ 1.TŘÍDA
6.262
144 / 30 | 41
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2011, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ 1.TŘÍDA
4.802
184 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2011, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ 1.TŘÍDA
6.132
126 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2011, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 1.TŘÍDA
4.202
60 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2011, 08.00 | Šindler Karel | II.liga A
3.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8725 / 230 | 273.15
4.20
45.31250000 %
110 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2010, 10.00 | Morava Jan | SČ 1.TŘÍDA
3.660
87 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2010, 10.00 | Šindler Karel | SČ 1.TŘÍDA
2.902
102 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2010, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ 1.TŘÍDA
3.402
92 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 2010, 10.00 | Vašek Vladimír | SČ 1.TŘÍDA
3.060
94 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2011, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ 1.TŘÍDA
3.130
92 / 30 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2011, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ 1.TŘÍDA
3.062
64 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2011, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 1.TŘÍDA
2.132
84 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2011, 08.00 | Šindler Karel | II.liga A
4.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7304 / 208 | 111.46
1.86
53.61550000 %
36 / 28 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2010, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ 1.TŘÍDA
1.280
42 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2010, 10.00 | Šindler Karel | SČ 1.TŘÍDA
1.402
51 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2010, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ 1.TŘÍDA
1.702
56 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 2010, 10.00 | Beneš Slávek | SČ 1.TŘÍDA
1.862
41 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2011, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ 1.TŘÍDA
1.360
50 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ 1.TŘÍDA
1.662
28 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2011, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 1.TŘÍDA
0.930

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4507 / 116 | 374.37
5.66
63.37500000 %
71 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2009, 10.00 | Russó Emelín | SČ - II.Třída
2.360
128 / 30 | 32
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2009, 10.00 | Morava Jan | SČ - II.Třída
4.262
170 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2010, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ - II.Třída
5.662
138 / 26 | 37
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2010, 10.00 | Šlezinger Miroslav | SČ - II.Třída
5.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3283 / 88 | 253.21
5.35
62.88890000 %
87 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2009, 10.00 | Russó Emelín | SČ - II.Třída
2.902
150 / 28 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2009, 10.00 | Lerch Aleš | SČ - II.Třída
5.352
46 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 10.00 | Fršlínek Arnošt | SČ - II.Třída
1.530

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2101 / 60 | 101.68
1.96
84.16670000 %
42 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2009, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ - II.Třída
1.400
59 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2010, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ - II.Třída
1.962

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4540 / 120 | 324.50
6.20
67.50000000 %
119 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2006, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ-2.
3.960
105 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2006, 10.00 | Macháček Adilf | SČ-2.
3.501
186 / 30 | 32
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2006, 10.00 | Studničný Ján | SČ-2.
6.202
130 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2007, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ-2.
4.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3217 / 84 | 182.58
3.50
48.22220000 %
51 / 24 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2006, 10.00 | Häckl Libor | SČ-2.
2.120
61 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2006, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ-2.
2.030
105 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2007, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ-2.
3.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3112 / 82 | 101.36
1.53
62.22220000 %
45 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2006, 10.00 | Bittner Jiří | SČ-2.
1.502
40 / 26 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2006, 10.00 | Ličko Michal | SČ-2.
1.530
27 / 26 | 4
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2007, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-2.
1.030

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101486 / 298 | 604.98
6.89
76.79590000 %
164 / 30 | 41
Malý stůl: Volná hra
18. 9. 2005, 10.00 | Procházka Bohumil | SČ-2.
5.462
200 / 29 | 60
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2005, 10.00 | Pilný Zdeněk | SČ-2.
6.892
136 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2005, 10.00 | Náhlík Pavel | SČ-2.
4.532
105 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2005, 10.00 | Pavela Radek | SČ-2.
3.502
155 / 30 | 26
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2005, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-2.
5.162
165 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2005, 10.00 | Ličko Michal | SČ-2.
5.502
200 / 29 | 44
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2006, 10.00 | Kocman Tomáš | SČ-2.
6.892
88 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2006, 10.00 | Paulík Jiří | SČ-2.
2.930
144 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2006, 10.00 | Walenta Jiří | SČ-2.
4.800
129 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2006, 10.00 | Šindler Karel | SČ-2.
4.302

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6585 / 180 | 253.25
3.93
69.89250000 %
118 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2005, 10.00 | Šurkala Miroslav | SČ-2.
3.930
112 / 30 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2005, 10.00 | Náhlík Pavel | SČ-2.
3.732
84 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2005, 10.00 | Pavela Radek | SČ-2.
2.802
106 / 30 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2005, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-2.
3.530
75 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2006, 10.00 | Kocman Tomáš | SČ-2.
2.500
90 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2006, 10.00 | Piner Stanislav | SČ-2.
3.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6297 / 165 | 141.80
2.30
83.19330000 %
56 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2005, 10.00 | Lerch Aleš | SČ-2.
1.860
52 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2005, 10.00 | Nechyba Miloslav | SČ-2.
1.731
60 / 26 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2006, 10.00 | Třeštík Tomáš | SČ-2.
2.302
41 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2006, 10.00 | Paulík Jiří | SČ-2.
1.360
60 / 26 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2006, 10.00 | Piner Stanislav | SČ-2.
2.302
28 / 23 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2006, 10.00 | Jung Pavel | SČ-2.
1.210

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4469 / 113 | 464.15
5.36
46.90000000 %
104 / 30 | 46
Malý stůl: Volná hra
18. 9. 2004, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-1.
3.460
161 / 30 | 42
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2004, 10.00 | Stambrecht Harro | SČ-1.
5.360
129 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2005, 10.00 | Jíša Karel | SČ-1.
4.300
75 / 23 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2005, 10.00 | Kříž Marcel | SČ-1.
3.260

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2168 / 55 | 203.05
3.12
42.00000000 %
90 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 9. 2004, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-1.
3.000
78 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2005, 10.00 | Marek Pavel | SČ-1.
3.120

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
278 / 60 | 61.30
1.50
48.75000000 %
33 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
18. 9. 2004, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-1.
1.100
45 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2004, 10.00 | Hroch Miroslav | SČ-1.
1.500

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2326 / 58 | 375.62
6.53
65.20000000 %
196 / 30 | 37
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2003, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-1.
6.532
130 / 28 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2004, 10.00 | Dostál Jiří | SČ-1.
4.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3235 / 81 | 182.90
3.60
40.51720000 %
50 / 21 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2003, 10.00 | Muláček Petr | SČ-1.
2.380
77 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2003, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ-1.
2.560
108 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2004, 10.00 | Svach Herbert | SČ-1.
3.602

2001/2002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3328 / 84 | 273.90
4.66
72.88890000 %
97 / 24 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2001, 10.00 | Šlezinger Miroslav | SČ-1.
4.040
140 / 30 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2002, 10.00 | Lupínek Jiří | SČ-1.
4.662
91 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2002, 10.00 | Tichý Miroslav | SČ-1.
3.030

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
114 / 35 | 30.400
0.400
70.00000000 %
14 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2002, 10.00 | Stambrecht Harro | SČ-1.
0.4000

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5708 / 148 | 594.78
7.14
70.80000000 %
112 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2000, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
3.730
200 / 28 | 27
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2000, 10.00 | Březina Adam | SČ-2.
7.142
85 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2000, 10.00 | Piner Stanislav | SČ-2.
2.830
151 / 30 | 59
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2001, 10.00 | Paulík Jiří | SČ-2.
5.030
160 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2001, 10.00 | Šindler Karel | SČ-2.
5.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5547 / 149 | 243.67
4.66
72.93330000 %
105 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2000, 10.00 | Březina Adam | SČ-2.
3.500
104 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2000, 10.00 | Švarc Pavel | SČ-2.
3.460
105 / 29 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2000, 10.00 | Šafařík Zdeněk | SČ-2.
3.620
93 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2001, 10.00 | Paulík Jiří | SČ-2.
3.100
140 / 30 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2001, 10.00 | Šindler Karel | SČ-2.
4.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
224 / 56 | 30.428
0.433
80.00000000 %
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2000, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
0.4330
11 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2000, 10.00 | Urban Miroslav | SČ-2.
0.4230

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91086 / 226 | 474.80
6.89
72.33580000 %
146 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 1999, 10.00 | Reischl Bedřich | SČ-2.
4.862
142 / 30 | 47
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 1999, 10.00 | Svetko Tibor | SČ-2.
4.732
165 / 30 | 38
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 1999, 10.00 | Hytych Lukáš | SČ-2.
5.502
106 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 1999, 10.00 | Veverka Petr | SČ-2.
3.532
200 / 29 | 30
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2000, 10.00 | Švarc Pavel | SČ-2.
6.892
97 / 18 | 18
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2000, 10.00 | Jáchym Karel | SČ-2.
5.380
135 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2000, 10.00 | Březina Adam | SČ-2.
4.502
95 / 29 | 31
Malý stůl: Volná hra
6. 6. 2000, 00.00 | Kohút Ivan | Přebor SČ - 2.třída (Severočeská oblast)
3.270

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4447 / 106 | 284.21
5.50
78.83600000 %
96 / 30 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 1999, 10.00 | Čelko Milan | SČ-2.
3.202
115 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 1999, 10.00 | Havryluk Tomáš | SČ-2.
3.832
88 / 16 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 1999, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ-2.
5.500
148 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2000, 10.00 | Březina Adam | SČ-2.
4.932

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2197 / 56 | 223.51
4.11
49.25000000 %
90 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 1998, 10.00 | Novotný Karel | SČ-2.
3.002
107 / 26 | 13
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 1999, 10.00 | Polma Jaroslav | SČ-2.
4.110

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3297 / 88 | 243.37
3.80
66.00000000 %
102 / 30 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 1998, 10.00 | Holubář Petr | SČ-2.
3.402
114 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 1998, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
3.802
81 / 28 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 1999, 10.00 | Polma Jaroslav | SČ-2.
2.890

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131482 / 385 | 353.84
6.63
58.85620000 %
86 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 1997, 10.00 | Janák Vlastislav | SČ-2.
2.862
118 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 1997, 10.00 | Daněk Přemysl | SČ-2.
3.932
186 / 30 | 35
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 1997, 10.00 | Schönfeld Václav | SČ-2.
6.200
101 / 30 | 33
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 1997, 10.00 | Brzák Bohumil | SČ-2.
3.362
144 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 1997, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ-2.
4.802
103 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 1997, 10.00 | Rodina Jindřich | SČ-2.
3.430
55 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 1998, 10.00 | Šafařík Zdeněk | SČ-2.
2.200
102 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 1998, 10.00 | Cajthaml Vladislav | SČ-2.
3.402
114 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 1998, 10.00 | Jana Gustav | SČ-2.
3.802
80 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 1998, 10.00 | Marek Pavel | SČ-2.
2.660
139 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 1998, 10.00 | Kindl František | SČ-2.
4.632
199 / 30 | 32
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1998, 10.00 | Král Bohumil | SČ-2.
6.632
55 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 3. 1998, 10.00 | Rodina Jindřich | SČ-2.
1.830

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141276 / 413 | 273.08
4.20
61.16970000 %
92 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 1997, 10.00 | Janák Vlastislav | SČ-2.
3.062
80 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 1997, 10.00 | Daněk Přemysl | SČ-2.
2.662
85 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 1997, 10.00 | Vraný Jaroslav | SČ-2.
2.832
82 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 1997, 10.00 | Marek Pavel | SČ-2.
2.730
74 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 1997, 10.00 | Dolana Michal | SČ-2.
2.460
126 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 1997, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ-2.
4.202
105 / 30 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 1997, 10.00 | Jurczak Jiří | SČ-2.
3.502
59 / 23 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 1998, 10.00 | Rathuský Milan | SČ-2.
2.560
113 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 1998, 10.00 | Daněk Přemysl | SČ-2.
3.762
113 / 30 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 1998, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-2.
3.762
89 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 1998, 10.00 | Žižka Vítězslav | SČ-2.
2.960
93 / 30 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 1998, 10.00 | Kindl František | SČ-2.
3.101
89 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 1998, 10.00 | Lidický Jaroslav | SČ-2.
2.962
76 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 3. 1998, 10.00 | Jurczak Jiří | SČ-2.
2.530

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151 / 30 | 111.70
1.70
96.22640000 %
51 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 1997, 10.00 | Daněk Přemysl | SČ-2.
1.702

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12153 / 356 | 90.429
0.652
85.47490000 %
15 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 1997, 10.00 | Vraný Jaroslav | SČ-2.
0.5762
12 / 25 | 9
Malý stůl: Trojband
1. 11. 1997, 10.00 | Vávra Pavel | SČ-2.
0.4800
15 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 11. 1997, 10.00 | Dolana Michal | SČ-2.
0.5552
9 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 1997, 10.00 | Lidický Jaroslav | SČ-2.
0.3460
15 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 11. 1997, 10.00 | Jurczak Jiří | SČ-2.
0.5351
15 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 1. 1998, 10.00 | Janák Vlastislav | SČ-2.
0.4282
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 1. 1998, 10.00 | Daněk Přemysl | SČ-2.
0.3502
15 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 1998, 10.00 | Dvořák Oldřich | SČ-2.
0.6522
15 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 2. 1998, 10.00 | Vávra Pavel | SČ-2.
0.4831
4 / 32 | 1
Malý stůl: Trojband
14. 2. 1998, 10.00 | Kindl František | SČ-2.
0.1250
14 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 1998, 10.00 | Stambrecht Harro | SČ-2.
0.4000
10 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 3. 1998, 10.00 | Červenka Michal | SČ-2.
0.3570

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3323 / 85 | 273.80
4.40
53.83330000 %
79 / 28 | 27
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 1996, 10.00 | Hlubuček Petr | ZČ-2.B
2.820
125 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 1996, 10.00 | Černý Miloslav | ZČ-2.B
4.160
119 / 27 | 25
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 1996, 10.00 | Šafařík Zdeněk | ZČ-2.B
4.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3213 / 83 | 202.56
3.65
47.33330000 %
54 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 1996, 10.00 | Růžička Vojtěch | ZČ-2.B
1.800
84 / 23 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 1996, 10.00 | Rathuský Milan | ZČ-2.B
3.650
75 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 1996, 10.00 | Kubinčák Tomáš | ZČ-2.B
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
442 / 101 | 40.415
0.565
70.00000000 %
9 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 10. 1996, 10.00 | Hlubuček Petr | ZČ-2.B
0.4500
9 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 10. 1996, 10.00 | Bašta Jiří | ZČ-2.B
0.3210
13 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 10. 1996, 10.00 | Appeltauer Michal | ZČ-2.B
0.5650
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 11. 1996, 10.00 | Kubinčák Tomáš | ZČ-2.B
0.3660

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173 / 30 | 132.43
2.43
0
73 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 7. 1995, 00.00 | Kohút Ivan | oblastní soutěže (Severočeská oblast)
2.430

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
156 / 30 | 111.86
1.86
0
56 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 7. 1995, 00.00 | Kohút Ivan | oblastní soutěže (Severočeská oblast)
1.860

2018/2019: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
NLC TD TRMICE AMalý stůl1. ligaMS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY3 X 9 X
Trmice CMalý stůl2. třídaMS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ12 X 36 X