Česká replublikaBauer Petr Česká replublika

Malý stůl

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2332 / 35 | 91 | 329.48
11.46
83.00000000 %
172 / 15 | 91 | 32
Malý stůl: Volná hra
12. 9. 2020, 10.00 | Kozák Milan | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
11.460
160 / 20 | 40 | 29
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2020, 10.00 | Rulík Kamil | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
8.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
2287 / 37 | 45 | 257.75
8.82
95.66670000 %
150 / 17 | 45 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 9. 2020, 12.00 | Zavoral Luboš | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
8.822
137 / 20 | 34 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2020, 12.00 | Pařík Tomáš | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
6.852

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
262 / 40 | 8 | 71.55
2.05
38.75000000 %
21 / 20 | 7 | 2
Malý stůl: Jednoband
12. 9. 2020, 14.00 | Zavoral Luboš | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
1.050
41 / 20 | 8 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2020, 14.00 | Pařík Tomáš | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
2.052

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162656 / 286 | 100 | 519.28
28.57
89.27730000 %
200 / 19 | 70
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 13.00 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
10.522
200 / 25 | 27 | 22
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2019, 11.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.002
200 / 8 | 76 | 51
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 13.00 | Marenčák Gustav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
25.002
200 / 17 | 51 | 34
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2019, 14.00 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
11.762
200 / 7 | 100 | 49
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2019, 13.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
28.572
200 / 15 | 52
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Skriba Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
13.332
200 / 15 | 67 | 37
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2020, 11.00 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
13.332
119 / 25 | 32 | 23
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2020, 10.00 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.762
200 / 24 | 91 | 26
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2020, 13.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.332
200 / 17 | 50 | 28
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2020, 11.00 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
11.762
115 / 25 | 40 | 12
Malý stůl: Volná hra
30. 5. 2020, 13.00 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.600
200 / 20 | 76 | 29
Malý stůl: Volná hra
6. 6. 2020, 13.00 | Hovorka Štěpán | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
10.002
200 / 24 | 55 | 42
Malý stůl: Volná hra
20. 6. 2020, 13.00 | Svatoň Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.332
49 / 15 | 9 | 8
Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 09.00 | Čelko Milan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
3.260
100 / 15 | 57 | 11
Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 12.00 | Hruška Vilém | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
6.660
73 / 15 | 28 | 18
Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 13.55 | Čelko Milan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
4.860

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131474 / 293 | 54 | 205.03
6.81
81.88890000 %
94 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 14.10 | Kavecký Robert | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.762
150 / 22 | 19 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2019, 12.10 | Novák Tomáš | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.812
131 / 25 | 23 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 14.10 | Marenčák Gustav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.242
97 / 25 | 27 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 15.10 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.880
150 / 24 | 22 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2019, 14.10 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.252
132 / 25 | 21 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2020, 12.10 | Vejvoda Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.282
145 / 25 | 27 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2020, 11.10 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.802
123 / 25 | 21 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2020, 12.10 | Říhánek Miloslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.922
103 / 25 | 54 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2020, 14.10 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.122
102 / 25 | 19 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 6. 2020, 14.10 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.080
150 / 23 | 22 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 6. 2020, 14.10 | Skriba Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.522
59 / 15 | 29 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 9. 2020, 09.00 | Hrubý Zdeněk | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
3.932
38 / 9 | 13 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 9. 2020, 14.00 | Hruška Vilém | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
4.220

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14775 / 296 | 19 | 132.61
4.70
76.35470000 %
38 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2019, 13.20 | Novák Tomáš | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520
80 / 17 | 13 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 16.20 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.702
67 / 25 | 14 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2019, 15.20 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.680
70 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.20 | Kohút Ivan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.802
58 / 25 | 11 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2020, 13.20 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.320
54 / 25 | 10 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2020, 12.20 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.160
80 / 18 | 10 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 15.20 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.442
80 / 23 | 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2020, 13.20 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.472
49 / 25 | 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 5. 2020, 15.20 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.962
33 / 20 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 6. 2020, 15.20 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.650
64 / 25 | 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2020, 15.20 | Skriba Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.562
31 / 15 | 5 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 10.00 | Marhoun Stanislav st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.060
28 / 13 | 9 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 13.02 | Lukšík Oldřich | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.150
43 / 15 | 10 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 14.00 | Růžička Vojtěch | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.862

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101360 / 249 | 505.46
8.00
68.00000000 %
84 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 11.00 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.360
149 / 25 | 42
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2018, 11.00 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.962
107 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2018, 13.00 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.282
114 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 11.00 | Bořík Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.562
140 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 13.00 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.602
119 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 13.00 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.762
200 / 25 | 50
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2019, 13.00 | Varady Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
8.002
124 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2019, 11.00 | Martínek František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.960
157 / 24 | 28
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2019, 13.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.540
166 / 25 | 49
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 12.00 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.642

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101108 / 244 | 324.54
7.14
73.86670000 %
51 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 12.10 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.040
50 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2018, 12.10 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.000
135 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2018, 14.10 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.402
150 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 12.10 | Bořík Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.002
85 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 14.10 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.400
95 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 14.10 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.802
150 / 21 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2019, 14.10 | Jung Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
7.142
112 / 23 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2019, 12.10 | Martínek František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.860
142 / 25 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2019, 14.10 | Vápeník Rudolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.682
138 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2019, 13.10 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.522

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10585 / 239 | 132.44
3.08
73.12500000 %
53 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 13.20 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.120
43 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2018, 13.20 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.040
64 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2018, 15.20 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.562
35 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 13.20 | Jung Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.402
58 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 15.20 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.322
77 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 15.20 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.082
75 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2019, 15.20 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.002
46 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2019, 13.20 | Krajčí Theodor | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.550
69 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2019, 15.20 | Vápeník Rudolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.762
65 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2019, 14.20 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.602

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9766 / 194 | 473.94
5.16
42.55560000 %
73 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 13.00 | Merta Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.920
129 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 13.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.162
59 / 22 | 11
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2017, 13.00 | Kohoutek Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.680
92 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 11.00 | Varady Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.682
0
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2018, 13.00 | Bechyňová Miluše | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2
110 / 25 | 47
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2018, 13.00 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.400
101 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2018, 13.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.042
93 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2018, 13.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.720
109 / 22 | 16
Malý stůl: Volná hra
15. 4. 2018, 11.00 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8816 / 194 | 394.20
6.81
68.00000000 %
63 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 14.30 | Merta Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.520
128 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2017, 14.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.120
89 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 14.30 | Kohoutek Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.560
93 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2017, 12.30 | Varady Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.722
111 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2018, 14.30 | Lacina František | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.442
70 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2018, 14.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.800
150 / 22 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2018, 14.30 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.812
112 / 22 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 4. 2018, 12.30 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.090

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8356 / 200 | 191.78
2.88
55.62500000 %
51 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 16.00 | Hanuš Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.042
48 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 16.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.920
29 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 16.00 | Kohoutek Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.160
38 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 14.00 | Varady Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.522
46 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2018, 16.00 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.842
37 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2018, 16.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.482
35 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2018, 16.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.400
72 / 25 | 19
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2018, 14.00 | Krajčí Theodor | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.880

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3262 / 75 | 243.49
3.64
43.66670000 %
83 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2016, 13.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.320
88 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2017, 13.00 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.520
91 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
6. 5. 2017, 13.00 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2158 / 45 | 183.51
3.57
52.66670000 %
83 / 24 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2017, 14.40 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.450
75 / 21 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 14.40 | Procházka Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.570

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
284 / 42 | 72.00
2.05
70.00000000 %
49 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 16.20 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.960
35 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 5. 2017, 16.20 | Krahulík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.050