Česká replublikaHavlíček Miroslav Česká replublika

Malý stůl

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10614 / 241 | 192.54
3.50
30.70000000 %
54 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2018, 11.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.160
79 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 11.00 | Babický Václav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.160
63 / 18 | 9
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2018, 11.00 | Guláš František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.500
76 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 11.00 | Krajčí Theodor | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.040
73 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2019, 11.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.920
31 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2019, 12.00 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.240
36 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2019, 11.00 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.440
72 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2019, 11.00 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.880
68 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2019, 11.00 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.720
62 / 23 | 10
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2019, 11.00 | Martínek František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.690

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9582 / 223 | 202.60
3.88
43.11110000 %
42 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2018, 12.10 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.680
69 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 12.10 | Babický Václav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.760
88 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2018, 12.10 | Guláš František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.520
97 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 12.10 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.882
51 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2019, 13.10 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.040
40 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 12.10 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.600
72 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2019, 12.10 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.882
71 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2019, 12.10 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.840
52 / 23 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2019, 12.10 | Martínek František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8325 / 200 | 91.62
2.00
50.78130000 %
46 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2018, 13.20 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.840
45 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 13.20 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.800
50 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 13.20 | Martínek František | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.000
26 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 13.20 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.040
43 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 13.20 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.721
28 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2019, 13.20 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.120
42 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2019, 13.20 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.680
45 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2019, 13.20 | Krajčí Theodor | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.800

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6313 / 125 | 162.50
3.00
34.77780000 %
0 | 0
Malý stůl: Volná hra
17. 9. 2017, 11.00 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
00
63 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2017, 11.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.522
59 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 11.00 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.362
62 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2018, 11.00 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.480
75 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2018, 11.00 | Maněna Radim | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.002
54 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 10.00 | Tauterman Vlastislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7386 / 144 | 192.68
3.64
55.14290000 %
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2017, 12.30 | Lukšík Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
00
77 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2017, 12.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.082
91 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 12.30 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.642
49 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2018, 12.30 | Hanuš Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.960
45 / 19 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2018, 12.30 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.360
64 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2018, 12.30 | Maněna Radim | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.561
60 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2018, 11.30 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7253 / 150 | 91.68
2.20
60.23810000 %
0 | 0
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2017, 14.00 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
00
37 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2017, 14.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.482
34 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 14.00 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.360
34 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2018, 14.00 | Hanuš Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.360
55 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2018, 14.00 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.202
44 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2018, 14.00 | Maněna Radim | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.762
49 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2018, 13.00 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.962

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
40633 / 1527 | 50.414
0.700
52.75000000 %
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 9. 2017, 17.30 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 9. 2017, 18.45 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
11 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 9. 2017, 20.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 17.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 18.45 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2502
15 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2017, 20.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3840
8 / 23 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2017, 17.30 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3470
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2017, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
13 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2017, 20.00 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4330
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 17.30 | Sukovatý Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 18.45 | Novotný Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3751
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 20.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
18 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 14.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4501
20 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 15.45 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 12. 2017, 17.00 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
27 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 17.30 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
16 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 18.45 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4320
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4252
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 18.45 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2752
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 20.00 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
14 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 17.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 18.45 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2750
28 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2018, 20.00 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
11 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4780
14 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 18.45 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7000
22 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 3. 2018, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6280
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.30 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 20.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2018, 17.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4752
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2018, 17.30 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2018, 18.45 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4251
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2018, 20.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2751