Česká republikaSkriba Jiří Česká republika

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1455 / 210 | 5 | 20.261
0.600
26.19050000 %
6 / 15 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 09.00 | Kozák Adam | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4000
5 / 15 | 4 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 11.00 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.3330
8 / 15 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 13.30 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.5332
9 / 15 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 15.30 | Mondšpígl Tomáš | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.6002
3 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 18.00 | Červenka Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2002
2 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 11.30 | Pelikán Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.1330
5 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 12.30 | Tauterman Vlastislav BA (Hons) | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.3330
2 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 16.30 | Marenčák Gustav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.1330
3 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 19.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.2001
2 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 09.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.1330
3 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 12.00 | Červenka Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.2000
2 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 14.00 | Kozák Adam | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.1330
4 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 15.30 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.2660
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 17.00 | Jung Pavel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.0660

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
412 / 60 | 20.200
0.333
25.00000000 %
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 10.05 | Pešta Martin | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.1330
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 11.20 | Michálková Irena | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.3330
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 15.55 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2002
2 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 17.35 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.1330

Malý stůl

2022/2023

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6528 / 116 | 41 | 134.55
6.25
50.28570000 %
90 / 20 | 22 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2022, 10.00 | Tököly Imrich | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.502
125 / 20 | 14 | 13
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2022, 10.00 | Vrba Michal | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
6.250
71 / 20 | 14 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2022, 11.00 | Kupec Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.550
85 / 16 | 13 | 12
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2022, 10.00 | Klesa Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.310
64 / 20 | 12 | 8
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2023, 10.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.200
93 / 20 | 41 | 13
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2023, 11.00 | Šlajch Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.652

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6347 / 120 | 16 | 122.89
3.75
46.26670000 %
68 / 20 | 13 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2022, 11.15 | Tököly Imrich | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.402
59 / 20 | 15 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2022, 11.15 | Šlajch Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.950
32 / 20 | 10 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2022, 12.15 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.600
55 / 20 | 13 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2022, 11.15 | Suran Marián | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.750
75 / 20 | 12 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2023, 11.15 | Klusáček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.752
58 / 20 | 16 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2023, 12.15 | Ficka Pavel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.902

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6302 / 120 | 14 | 132.51
3.10
71.90480000 %
46 / 20 | 9 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2022, 12.30 | Tököly Imrich | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.302
49 / 20 | 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2022, 12.30 | Šlajch Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.452
29 / 20 | 7 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2022, 13.30 | Kupec Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.450
56 / 20 | 11 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2022, 12.30 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.800
62 / 20 | 11 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2023, 12.30 | Hanuš Pavel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.102
60 / 20 | 13 | 13
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2023, 13.30 | Šlajch Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.002

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9115 / 328 | 4 | 30.350
0.625
42.59260000 %
10 / 40 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2022, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.2500
11 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2022, 18.30 | Marenčák Gustav | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.2750
17 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2022, 19.30 | Kolínek Pavel | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.4250
18 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2022, 17.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.4502
11 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2022, 18.30 | Podaný Dalibor | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.2750
25 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2022, 19.30 | Vlach Petr | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.6252
7 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2022, 17.30 | Aleš Jan | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.4110
7 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2022, 18.30 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.2250
9 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2022, 19.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.2250

2021/2022

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
131004 / 260 | 29 | 243.86
7.50
38.61540000 %
72 / 20 | 23 | 13
Malý stůl: Volná hra
11. 9. 2021, 10.00 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.602
63 / 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2021, 10.00 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.150
84 / 20 | 15 | 9
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2021, 13.00 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.202
103 / 20 | 23 | 21
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2021, 12.00 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.152
150 / 20 | 29 | 24
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2021, 10.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
7.502
88 / 20 | 13 | 12
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2021, 11.00 | Veverka Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.402
42 / 20 | 8 | 7
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2021, 10.00 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.100
83 / 20 | 16 | 13
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2022, 10.00 | Kupec Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.152
52 / 20 | 20 | 16
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2022, 11.00 | Klusáček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.601
69 / 20 | 20 | 11
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2022, 10.00 | Kavecký Robert | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.450
70 / 20 | 15 | 15
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2022, 13.00 | Krahulík Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.500
61 / 20 | 9 | 8
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2022, 10.00 | Matoška Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.052
67 / 20 | 11 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2022, 13.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.350

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
191058 / 344 | 38 | 133.07
5.70
45.21370000 %
38 / 20 | 8 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 9. 2021, 12.30 | Morava Jan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.900
48 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2021, 12.30 | Kupec Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.400
30 / 20 | 8 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2021, 16.45 | Nepevný Pavel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.500
65 / 20 | 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2021, 15.45 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.250
81 / 20 | 16 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2021, 14.45 | Veverka Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.052
114 / 20 | 38 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2021, 12.30 | Černý Milan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.702
74 / 20 | 13 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2021, 13.45 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.702
59 / 20 | 18 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 1. 2022, 13.45 | Kupec Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.950
73 / 20 | 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2022, 14.45 | Klusáček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.652
47 / 20 | 12 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2022, 13.45 | Nepevný Pavel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.350
67 / 20 | 13 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2022, 16.45 | Verner Karel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.350
48 / 20 | 9 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2022, 12.30 | Matoška Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.402
39 / 18 | 6 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2022, 15.30 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.160
27 / 12 | 9 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2022, 09.00 | Hanuš Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
2.250
53 / 15 | 17 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2022, 10.00 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
3.532
37 / 15 | 8 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2022, 15.00 | Vrba Michal | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
2.462
65 / 14 | 23 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2022, 17.30 | Veselý Lukáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
4.642
59 / 15 | 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2022, 18.30 | Růžička Vojtěch | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
3.932
34 / 15 | 15 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2022, 19.30 | Krahulík Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
2.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
13444 / 260 | 10 | 91.70
2.65
42.69230000 %
18 / 20 | 4 | 4
Malý stůl: Jednoband
11. 9. 2021, 13.45 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.900
44 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2021, 13.45 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.202
26 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2021, 18.00 | Nepevný Pavel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.300
45 / 20 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2021, 15.45 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.250
27 / 20 | 4 | 4
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2021, 16.00 | Veverka Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.352
26 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2021, 13.45 | Černý Milan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.302
41 / 20 | 8 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2021, 13.45 | Morava Jan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.052
22 / 20 | 7 | 2
Malý stůl: Jednoband
16. 1. 2022, 13.45 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.100
35 / 20 | 6 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2022, 14.45 | Hrubý Zdeněk | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.750
48 / 20 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2022, 13.45 | Kavecký Robert | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.402
30 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2022, 16.45 | Verner Karel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.502
29 / 20 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2022, 13.45 | Matoška Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.452
53 / 20 | 10 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2022, 16.45 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.650

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
352 / 120 | 2 | 20.433
0.475
57.77780000 %
17 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2022, 17.30 | Kavecký Robert | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.4252
19 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2022, 18.10 | Vlach Petr | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.4752
16 / 40 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2022, 18.50 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.4001

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2109 / 40 | 14 | 92.72
2.75
27.25000000 %
55 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
12. 9. 2020, 10.00 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.750
54 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2020, 10.00 | Křápek Antonín | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2182 / 40 | 224.55
5.35
60.66670000 %
107 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 9. 2020, 11.15 | Guláš František | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.352
75 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2020, 11.15 | Křápek Antonín | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
272 / 40 | 71.80
2.05
45.00000000 %
41 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 9. 2020, 12.30 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.050
31 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2020, 12.30 | Stambrecht Harro | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.550

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14934 / 283 | 25 | 183.30
5.66
40.60870000 %
51 / 23 | 16
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.210
74 / 25 | 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2019, 10.00 | Kavecký Robert | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.960
85 / 15 | 17
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.660
63 / 25 | 12 | 7
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2019, 11.00 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.521
76 / 25 | 16 | 6
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 13.00 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.040
73 / 25 | 10 | 8
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2020, 10.00 | Morava Jan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.920
71 / 25 | 14 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2020, 11.00 | Vápeník Rudolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.840
102 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2020, 10.00 | Ott Marek | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.080
93 / 25 | 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
31. 5. 2020, 10.00 | Pelikán Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.722
115 / 25 | 22 | 18
Malý stůl: Volná hra
20. 6. 2020, 13.00 | Westerdijk Robbie | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.602
28 / 14 | 7 | 6
Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 11.00 | Paul Jaroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
2.000
47 / 15 | 14 | 11
Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 13.00 | Šilhan Jaroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
3.130
56 / 15 | 21 | 13
Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 13.00 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
3.732
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
25. 7. 2020, 15.55 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9826 / 205 | 26 | 194.02
5.72
61.18520000 %
110 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 11.10 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.402
98 / 18 | 21 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 11.10 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.440
103 / 18 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.10 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.720
78 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 12.10 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.120
90 / 25 | 22 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 14.10 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.600
79 / 21 | 16 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2020, 11.10 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.760
114 / 25 | 24 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2020, 12.10 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.562
102 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2020, 11.10 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.080
52 / 23 | 8 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 6. 2020, 14.10 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10421 / 249 | 18 | 61.69
2.40
52.62500000 %
37 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 12.20 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.482
44 / 25 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 12.20 | Kavecký Robert | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.760
41 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.20 | Vondrovský Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.640
34 / 24 | 6 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 13.20 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.410
46 / 25 | 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 15.20 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.840
36 / 25 | 8 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 12.20 | Morava Jan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.440
52 / 25 | 18 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2020, 13.20 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.080
60 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2020, 12.20 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.402
34 / 25 | 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2020, 12.20 | Pelikán Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.360
37 / 25 | 10 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2020, 15.20 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.480

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13973 / 273 | 293.56
4.66
54.81690000 %
70 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.800
59 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2018, 10.00 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.360
104 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2018, 13.00 | Šanda Ludvík | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.160
93 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2018, 10.00 | Tichý Jaroslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.722
103 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2018, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.122
89 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2019, 11.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.560
93 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2019, 10.00 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.722
70 / 15 | 20
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 10.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.660
27 / 6 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 11.00 | Šilhan Jaroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
4.500
47 / 12 | 16
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 13.00 | Procházka Milan | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
3.910
40 / 15 | 6
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2019, 14.00 | Hanuš Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ VH MS
2.662
74 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2019, 10.00 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.961
104 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2019, 13.00 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13878 / 266 | 213.30
5.80
71.38210000 %
77 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.10 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.082
59 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2018, 11.10 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.360
46 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2018, 14.10 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.840
100 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2018, 11.10 | Červenka Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.002
92 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2018, 12.10 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.682
76 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 12.10 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.041
72 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2019, 11.10 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.880
87 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 11.30 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.802
87 / 24 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 11.10 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.622
66 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2019, 13.00 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.640
49 / 11 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2019, 09.00 | Růžička Vojtěch | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
4.450
52 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2019, 09.00 | Svatoň Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
3.462
15 / 6 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2019, 11.00 | Veselý Lukáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
2.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13515 / 285 | 131.80
2.40
71.03450000 %
38 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 12.20 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520
31 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2018, 12.20 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.242
60 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2018, 15.20 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.402
50 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 12.20 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.001
52 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2018, 13.20 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.082
59 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 13.20 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.362
47 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2019, 12.20 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.882
26 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 13.00 | Brom Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.732
51 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2019, 12.20 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.042
29 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2019, 13.20 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
22 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 09.00 | Svetko Tibor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.460
30 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 12.00 | Krahulík Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.002
20 / 15 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 14.00 | Svatoň Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.330

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
319 / 42 | 20.452
0.571
52.77780000 %
6 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 09.25 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4610
8 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 11.05 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5710
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 12.45 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6536 / 146 | 243.67
5.44
59.55560000 %
136 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 10.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.442
78 / 21 | 13
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 13.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.710
98 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2017, 10.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.922
70 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2018, 11.00 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.802
76 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2018, 10.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.042
78 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2018, 10.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.122

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6426 / 147 | 162.89
3.84
71.00000000 %
52 / 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2017, 11.30 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.360
73 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 14.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.922
64 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2017, 11.30 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.560
74 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2018, 12.30 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.962
67 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2018, 11.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.682
96 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2018, 11.30 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.840

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6256 / 150 | 121.70
2.08
71.11110000 %
52 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 13.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.082
33 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 16.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.320
49 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 13.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.962
44 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2018, 14.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.762
26 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2018, 13.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.042
52 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2018, 13.00 | Maněna Radim | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.082

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
627 / 90 | 20.300
0.533
37.50000000 %
3 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 10.15 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2000
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.55 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330
2 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 13.10 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.1330
5 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 13.35 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 16.55 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5332
4 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 19.00 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2660

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8585 / 200 | 232.92
3.64
36.56250000 %
53 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2016, 10.00 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.122
86 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 11.00 | Fialová Andréa | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.442
70 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2017, 11.00 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.800
91 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2017, 10.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.642
49 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2017, 11.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.962
86 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2017, 11.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.440
89 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2017, 10.00 | Lukšík Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.560
61 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
20. 5. 2017, 11.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8555 / 200 | 222.77
3.68
46.25000000 %
52 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2016, 11.40 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.082
48 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 12.40 | Fialová Andréa | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.922
58 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2017, 12.40 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.320
84 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2017, 11.40 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.360
92 / 25 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 11.40 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.682
74 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2017, 12.40 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.960
64 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 4. 2017, 11.40 | Lukšík Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.560
83 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 5. 2017, 12.40 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.322

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8268 / 194 | 141.38
2.16
55.83330000 %
54 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2016, 13.20 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.162
26 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 14.20 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.040
26 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2017, 14.20 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.040
37 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 13.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.482
37 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 13.20 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.482
26 / 19 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2017, 14.20 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.360
21 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
23. 4. 2017, 13.20 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.840
41 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2017, 14.20 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.640
Všechny sezóny

2018/2019: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
NLC TD TRMICE AMalý stůl1. ligaMS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY1 X 3 X
Trmice CMalý stůl2. třídaMS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ9 X 27 X