Česká republikaKoča Pavel Česká republika

Malý stůl

2021/2022

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11735 / 270 | 24 | 142.72
4.00
43.23530000 %
62 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2021, 10.00 | Pašek Zbyněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.482
100 / 25 | 19 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2021, 10.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.002
28 / 20 | 6 | 5
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2021, 10.00 | Vyhlas Jaroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.400
62 / 25 | 8 | 7
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 2021, 11.00 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.480
75 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2022, 11.00 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.002
59 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2022, 10.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.360
53 / 25 | 13 | 7
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2022, 10.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.122
91 / 25 | 24 | 14
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2022, 11.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.642
78 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2022, 10.00 | Krajčí ml. Theodor | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.120
64 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2022, 10.00 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.560
63 / 25 | 11 | 9
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2022, 10.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.520

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11647 / 267 | 16 | 112.42
4.40
56.26090000 %
52 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2021, 11.15 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.080
75 / 25 | 13 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2021, 11.15 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.000
48 / 20 | 12 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2021, 13.45 | Vyhlas Jaroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.400
53 / 25 | 6 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 2021, 12.15 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.120
35 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2022, 11.15 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.400
63 / 25 | 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2022, 11.15 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.520
67 / 25 | 9 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2022, 12.15 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.680
97 / 22 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2022, 11.15 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.400
33 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2022, 12.15 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.320
67 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2022, 11.15 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.680
57 / 25 | 12 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2022, 11.15 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.282

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11361 / 264 | 14 | 81.36
1.92
53.08820000 %
48 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2021, 12.30 | Pašek Zbyněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.922
36 / 25 | 6 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2021, 12.30 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.440
28 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2021, 15.00 | Vyhlas Jaroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.400
19 / 19 | 4 | 3
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 2021, 13.30 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.000
22 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2022, 12.30 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
0.880
44 / 25 | 10 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2022, 12.30 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.761
42 / 25 | 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2022, 13.30 | Rozlílek Zdeněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.680
30 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2022, 12.30 | Ficka Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.202
26 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2022, 13.30 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.040
36 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2022, 12.30 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.442
30 / 25 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2022, 12.30 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.202

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3215 / 73 | 14 | 92.94
3.00
47.77780000 %
74 / 25 | 14 | 9
Malý stůl: Volná hra
1. 1. 1970, 01.00 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.962
75 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
13. 9. 2020, 10.00 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.000
66 / 23 | 7
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2020, 11.00 | Růžička Vojtěch | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.860

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3167 / 48 | 17 | 83.47
8.33
55.66670000 %
69 / 25 | 17 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 1. 1970, 02.15 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.760
73 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 9. 2020, 11.15 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.650
25 / 3 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2020, 12.15 | Růžička Vojtěch | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
8.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3124 / 75 | 12 | 41.65
1.72
68.88890000 %
40 / 25 | 7 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 1. 1970, 03.30 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.602
43 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
13. 9. 2020, 12.30 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.722
41 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2020, 13.30 | Vajgert Aleš | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.640

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9594 / 225 | 20 | 102.64
3.40
44.00000000 %
67 / 25 | 10 | 10
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 10.00 | Tichý Jaroslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.682
85 / 25 | 15 | 8
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 10.00 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.400
55 / 25 | 16 | 10
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2019, 10.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.200
72 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 10.00 | Tichý Jaroslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.880
66 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 11.00 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.642
64 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2020, 11.00 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.562
47 / 25 | 7 | 4
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2020, 10.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.880
73 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
7. 6. 2020, 11.00 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.922
65 / 25 | 10 | 7
Malý stůl: Volná hra
14. 6. 2020, 10.00 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9657 / 220 | 22 | 112.98
4.54
73.00000000 %
44 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 11.10 | Tichý Jaroslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.762
92 / 25 | 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2019, 11.10 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.682
100 / 22 | 22 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2019, 11.10 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.542
91 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 11.10 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.642
63 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 12.10 | Kupec Václav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.520
73 / 25 | 10 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 2020, 12.10 | Ficka Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.922
56 / 25 | 10 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2020, 11.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.240
73 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 6. 2020, 12.10 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.920
65 / 23 | 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 6. 2020, 11.10 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.820

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9305 / 223 | 15 | 61.36
2.00
56.48150000 %
37 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 12.20 | Tichý Jaroslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.480
50 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2019, 12.20 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.002
41 / 25 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2019, 12.20 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.640
44 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2019, 12.20 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.760
17 / 23 | 3
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 13.20 | Kupec Václav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.730
34 / 25 | 6 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2020, 13.20 | Ficka Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.362
20 / 25 | 3 | 1
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2020, 12.20 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.800
29 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2020, 13.20 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
33 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 6. 2020, 12.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.320

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9701 / 223 | 183.14
4.84
51.92590000 %
67 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.680
82 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2018, 10.00 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.282
55 / 23 | 9
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2018, 10.00 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.390
121 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 10.00 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.842
86 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2019, 10.00 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.442
62 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 10.00 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.480
81 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2019, 10.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.242
51 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2019, 10.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.042
96 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2019, 11.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.840

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9540 / 225 | 172.40
3.80
60.00000000 %
38 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.10 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520
42 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 11.10 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.680
83 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2018, 11.10 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.320
47 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 11.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.880
41 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2019, 11.10 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.640
73 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 11.10 | Vašek Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.922
50 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 11.10 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.000
95 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2019, 11.10 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.802
71 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2019, 12.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.840

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9376 / 219 | 201.71
2.36
69.62960000 %
50 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 12.20 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.001
52 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 12.20 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.082
56 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2018, 12.20 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.241
31 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 12.20 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.240
29 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 12.20 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520
18 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 12.20 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.720
38 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 12.20 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520
59 / 25 | 20
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2019, 12.20 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.362
43 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2019, 13.20 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.720

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5460 / 119 | 193.86
5.63
61.33330000 %
72 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2017, 11.00 | Lukšík Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.880
99 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 10.00 | Russó Emelín | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.962
98 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2017, 10.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.922
107 / 19 | 19
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 10.00 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.630
84 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2018, 11.00 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.362

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5316 / 125 | 152.52
3.32
63.20000000 %
52 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2017, 12.30 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.082
52 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2017, 11.30 | Russó Emelín | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.082
69 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2017, 11.30 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.762
60 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 11.30 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.400
83 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2018, 12.30 | Russó Emelín | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.322

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5207 / 118 | 121.75
2.72
69.00000000 %
33 / 21 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2017, 14.00 | Lukšík Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.570
41 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 13.00 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
60 / 22 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 13.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.722
34 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 13.00 | Mičan Adolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.360
39 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2018, 14.00 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.562

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10801 / 225 | 333.56
4.72
40.05000000 %
111 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2016, 13.00 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.442
59 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 13.00 | Merta Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.360
94 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2016, 10.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.760
61 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 11.00 | Russó Emelín | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.442
88 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2017, 10.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.522
0
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2017, 09.00 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
79 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 10.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.160
74 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2017, 11.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.960
117 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
29. 4. 2017, 13.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.682
118 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
20. 5. 2017, 11.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.720

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10590 / 200 | 252.95
3.84
39.33330000 %
0
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 14.40 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
76 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 14.40 | Merta Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.042
59 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2016, 11.40 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.360
73 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 12.40 | Russó Emelín | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.922
96 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2017, 11.40 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.840
0
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2017, 10.40 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
50 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 11.40 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.000
76 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 11.40 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.040
83 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 4. 2017, 14.40 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.322
77 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 5. 2017, 12.40 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.082

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10335 / 191 | 131.75
2.28
55.83330000 %
0
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 16.20 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
33 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 16.20 | Merta Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.320
39 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2016, 13.20 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.562
50 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 14.20 | Fialová Andréa | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.002
57 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2017, 13.20 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.282
0
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2017, 12.20 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
46 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2017, 13.20 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.842
39 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 13.20 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.560
23 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 16.20 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.350
48 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2017, 14.20 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.000

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10782 / 195 | 284.01
5.60
39.10000000 %
80 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | SČ - TD 1. třída
3.200
101 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 10.00 | Svatoň Pavel | SČ - TD 1. třída
4.040
140 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Häckl Libor | SČ - TD 1. třída
5.602
91 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
3.640
89 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 10.00 | Morava Jan | SČ - TD 1. třída
3.560
67 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2016, 10.00 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
2.680
15 / 6 | 6
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2016, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ - TD 1. třída
2.500
121 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2016, 10.00 | Furst Ladislav | SČ - TD 1. třída
4.842
22 / 4 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2016, 10.00 | Hetfleiš Filip | SČ - TD 1. třída
5.500
56 / 10 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 10.00 | Lerch Aleš | SČ - TD 1. třída
5.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10822 / 239 | 203.43
4.60
54.80000000 %
95 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2015, 12.00 | Kupec Václav | SČ - TD 1. třída
3.800
76 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 12.00 | Svatoň Pavel | SČ - TD 1. třída
3.040
111 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 12.00 | Häckl Libor | SČ - TD 1. třída
4.440
56 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 12.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
2.240
115 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2015, 12.00 | Morava Jan | SČ - TD 1. třída
4.602
99 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2016, 12.00 | Stambrecht Harro | SČ - TD 1. třída
3.962
79 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2016, 12.00 | Zavoral Luboš | SČ - TD 1. třída
3.160
71 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2016, 12.00 | Furst Ladislav | SČ - TD 1. třída
2.842
27 / 14 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2016, 12.00 | Hetfleiš Filip | SČ - TD 1. třída
1.920
93 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 12.00 | Lerch Aleš | SČ - TD 1. třída
3.720

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10419 / 236 | 141.77
2.20
69.83330000 %
45 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2015, 14.00 | Kupec Václav | SČ - TD 1. třída
1.800
35 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 14.00 | Lendvay Štefan | SČ - TD 1. třída
1.402
20 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 14.00 | Häckl Libor | SČ - TD 1. třída
1.110
48 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 14.00 | Horký Jiří | SČ - TD 1. třída
1.922
55 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2015, 14.00 | Morava Jan | SČ - TD 1. třída
2.202
40 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2016, 14.00 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
1.600
40 / 24 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 14.00 | Svatoň Pavel | SČ - TD 1. třída
1.660
50 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 14.00 | Furst Ladislav | SČ - TD 1. třída
2.002
48 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2016, 14.00 | Morava Jan | SČ - TD 1. třída
1.920
38 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 14.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
2.000

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11949 / 313 | 313.03
4.66
43.13640000 %
102 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2014, 10.00 | Šindler Karel | 2. třída Severní čechy
3.402
77 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2014, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
2.560
78 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2014, 00.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.600
18 / 17 | 4
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2014, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
1.050
104 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 00.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
3.462
60 / 26 | 11
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
2.300
72 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2015, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
2.402
106 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2015, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2. třída Severní čechy
3.530
77 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
2.560
140 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
4.660
115 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2015, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2. třída Severní čechy
3.830

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11955 / 330 | 252.89
4.36
57.87880000 %
75 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2014, 10.00 | Šindler Karel | 2. třída Severní čechy
2.502
70 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2014, 10.00 | Šturc Martin | 2. třída Severní čechy
2.332
96 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2014, 00.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
3.202
118 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2. třída Severní čechy
3.930
77 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 00.00 | Bachura Jindřich | 2. třída Severní čechy
2.562
100 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2015, 10.00 | Šindler Karel | 2. třída Severní čechy
3.332
54 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2015, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
1.800
90 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2015, 10.00 | Kalous Václav | 2. třída Severní čechy
3.000
76 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
2.530
68 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
2.260
131 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2015, 10.00 | Kalous Václav | 2. třída Severní čechy
4.362

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11445 / 274 | 111.62
2.30
67.42420000 %
42 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2014, 10.00 | Šindler Karel | 2. třída Severní čechy
1.401
33 / 29 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2014, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
1.130
60 / 26 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2014, 00.00 | Fršlínek Arnošt | 2. třída Severní čechy
2.302
19 / 17 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2014, 10.00 | Ott Jiří | 2. třída Severní čechy
1.110
59 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 00.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
1.962
28 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
1.640
50 / 26 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2015, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
1.920
44 / 29 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
1.510
45 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Bachura Jindřich | 2. třída Severní čechy
1.502
47 / 26 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
1.800
18 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
26. 4. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
1.280

2018/2019: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
Trmice DMalý stůl2. třídaMS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ9 X 27 X