Česká replublikaSvatoň Pavel Česká replublika

Závodní stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
521 / 75 | 20.280
0.533
28.00000000 %
4 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 09.00 | Bača Libor | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2660
5 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 11.00 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.3332
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 13.30 | Kohút Ivan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.1330
8 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 15.30 | Stambrecht Harro | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.5332
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 18.00 | Vítek Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.1331

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
418 / 55 | 40.327
0.600
37.50000000 %
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 09.40 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.1330
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 10.55 | Bílek Rudolf | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.3330
9 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 13.00 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.6002
2 / 10 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 16.20 | Bálek Martin | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2000

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18 / 40 | 20.200
0.200
26.66670000 %
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 13.00 | Bača Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2000

Malý stůl

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3303 / 60 | 29 | 295.05
5.45
50.50000000 %
109 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
12. 9. 2020, 10.00 | Guláš František | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.452
102 / 20 | 29
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2020, 10.00 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.102
92 / 20 | 19 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2020, 11.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3364 / 60 | 46 | 176.06
7.25
80.88890000 %
111 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 9. 2020, 11.15 | Mičan Adolf | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.552
108 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2020, 11.15 | Lupínek Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.402
145 / 20 | 46 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2020, 12.15 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
7.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3118 / 60 | 9 | 71.96
2.35
49.16670000 %
30 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 9. 2020, 12.30 | Guláš František | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.500
47 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2020, 12.30 | Rozlílek Zdeněk | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.352
41 / 20 | 8 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2020, 13.30 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.050

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
329 / 58 | 30.500
0.625
32.22220000 %
5 / 14 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2020, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.3570
9 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2020, 18.40 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.4500
15 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2020, 19.50 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - StČ, SČ, ZČ
0.6250

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9962 / 212 | 32 | 194.53
5.88
53.44440000 %
107 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2019, 10.00 | Morava Jan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.282
128 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2019, 11.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.120
117 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.680
46 / 13 | 21
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Kubiš Marián | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.530
90 / 25 | 16 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2019, 11.00 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.602
106 / 25 | 23 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 13.00 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.240
147 / 25 | 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2020, 11.00 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.880
124 / 25 | 15 | 13
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2020, 13.00 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.962
97 / 24 | 32 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 6. 2020, 13.00 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.040

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111150 / 229 | 28 | 195.02
6.81
69.69700000 %
147 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2019, 11.10 | Morava Jan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.882
150 / 23 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 12.10 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.522
139 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 11.10 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.562
83 / 19 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.10 | Kubiš Marián | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.360
71 / 19 | 12 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 12.10 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.730
87 / 25 | 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 14.10 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.480
122 / 25 | 14 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2020, 12.10 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.882
90 / 21 | 13 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2020, 14.10 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.280
150 / 22 | 23 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2020, 11.10 | Vejvoda Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
6.812
100 / 21 | 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 5. 2020, 11.10 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.760
11 / 4 | 7 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 6. 2020, 14.10 | Kubiš Marián | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11591 / 239 | 23 | 122.47
3.47
67.15910000 %
61 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2019, 12.20 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.440
44 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2019, 13.20 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.760
76 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 12.20 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.042
22 / 14 | 5
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 12.20 | Kubiš Marián | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.570
34 / 13 | 9 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 13.20 | Kafka Jan st. | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.610
72 / 25 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 15.20 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.880
66 / 25 | 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2020, 13.20 | Vápeník Rudolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.640
54 / 25 | 10 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2020, 15.20 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.160
43 / 25 | 5 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2020, 12.20 | Vejvoda Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.722
80 / 23 | 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2020, 12.20 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.472
39 / 14 | 10 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2020, 15.20 | Kubiš Marián | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.780

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111237 / 265 | 414.66
6.00
72.76470000 %
95 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 10.00 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.802
150 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2018, 10.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.002
150 / 25 | 41
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2018, 13.00 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
6.002
125 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2018, 10.00 | Červenka Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.002
79 / 15 | 23
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 13.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.260
71 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 10.00 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.842
94 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2019, 10.00 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.762
120 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2019, 13.00 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.802
125 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2019, 11.00 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.002
91 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2019, 10.00 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.642
137 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 10.00 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.482

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131160 / 236 | 424.91
7.14
89.23080000 %
100 / 14 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 11.10 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
7.142
100 / 17 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2018, 11.10 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.882
100 / 24 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2018, 14.10 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162
100 / 14 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2018, 11.10 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
7.142
98 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 14.30 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.530
100 / 14 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 11.10 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
7.142
100 / 18 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 11.10 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.552
100 / 23 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2019, 13.00 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.342
81 / 23 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2019, 12.10 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.520
57 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 11.10 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.850
100 / 24 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2019, 11.10 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162
58 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2019, 09.00 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
3.860
66 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2019, 13.00 | Veselý Lukáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
4.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18862 / 341 | 172.52
6.42
85.34650000 %
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 9. 2018, 12.20 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.002
50 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 12.20 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.001
60 / 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2018, 12.20 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.402
30 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2018, 15.20 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.500
60 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 12.20 | Červenka Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.152
42 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 16.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.802
59 / 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 12.20 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.362
52 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2019, 12.20 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.082
60 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2019, 13.20 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.402
53 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2019, 13.20 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.122
37 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 12.20 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.850
60 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2019, 12.20 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.332
45 / 7 | 16
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 09.00 | Hruška Vilém | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
6.422
35 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 10.00 | Krahulík Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.332
44 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 13.00 | Svetko Tibor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.932
34 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 14.00 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.262
45 / 14 | 10
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 16.30 | Pecha Libor | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
3.212
36 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2019, 17.30 | Pechr Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.760

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3149 / 35 | 154.25
4.60
33.11110000 %
69 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 2. 2019, 09.30 | Sedláček Radek | 6. MČR KÁDR 52/1 MS
4.600
49 / 12 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 2. 2019, 11.30 | Kozák Adam | 6. MČR KÁDR 52/1 MS
4.080
31 / 8 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 2. 2019, 15.30 | Vedral Martin | 6. MČR KÁDR 52/1 MS
3.870

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1105 / 20 | 305.25
5.25
42.00000000 %
105 / 20 | 30
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 10.00 | Svetko Tibor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.250

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1126 / 20 | 226.30
6.30
63.00000000 %
126 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 12.00 | Ott Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.300

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4167 / 79 | 132.11
2.60
59.64290000 %
52 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 14.00 | Ott Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.600
35 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 10.00 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.750
36 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 13.00 | Vašek Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.890
44 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 14.00 | Kupec Václav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
635 / 84 | 20.416
0.777
48.61110000 %
2 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 10.15 | Krausová Veronika | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.1330
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.55 | Vejvoda Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4662
7 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 12.45 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.7770
9 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 13.35 | Lewis John | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6001
6 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 17.45 | Vejvoda Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4002
4 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 19.25 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2660

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9784 / 162 | 334.83
7.00
34.84440000 %
108 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
25. 9. 2016, 10.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.400
65 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Lendvay David | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.250
119 / 20 | 31
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2017, 10.00 | Klír Viktor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.950
91 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2017, 10.00 | Kozák Milan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.550
91 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2017, 10.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.552
68 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2017, 10.00 | Hlubuček Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.400
42 / 6 | 20
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2017, 10.00 | Horáček Zdeněk | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
7.000
89 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2017, 10.00 | Rulík Kamil | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.450
111 / 16 | 26
Malý stůl: Volná hra
15. 4. 2017, 10.00 | Florek Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.930

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8903 / 160 | 525.64
9.05
56.43750000 %
91 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 9. 2016, 12.00 | Křivánek Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.550
48 / 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 12.00 | Klír Viktor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.400
89 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2017, 12.00 | Kozák Milan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.450
114 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 12.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.702
121 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2017, 12.00 | Hlubuček Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
6.050
109 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 12.00 | Florek Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
5.450
181 / 20 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2017, 12.00 | Rulík Kamil | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
9.052
150 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 4. 2017, 12.00 | Hurdálek Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
7.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10532 / 187 | 202.84
4.72
53.20000000 %
49 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 9. 2016, 14.00 | Křivánek Petr | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.450
45 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 14.00 | Záhorec Robert | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.250
15 / 11 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.00 | Brom Luboš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
1.360
85 / 18 | 20
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 14.00 | Pohl Jan | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
4.720
44 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2017, 14.00 | Lendvay David | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.200
51 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 14.00 | Hruška Vilém | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.550
63 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 14.00 | Růžička Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.150
60 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 14.00 | Horáček Zdeněk | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.330
58 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2017, 14.00 | Pecha Libor | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
2.901
62 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2017, 14.00 | Hurdálek Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLC Čechy
3.100

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4572 / 96 | 355.95
6.71
71.50000000 %
156 / 25 | 35
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 10.00 | Koča Pavel | SČ - TD 1. třída
6.242
140 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 10.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
5.602
135 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2015, 10.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
5.402
141 / 21 | 20
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | SČ - TD 1. třída
6.710

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8949 / 186 | 545.10
7.14
79.08330000 %
98 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 12.00 | Koča Pavel | SČ - TD 1. třída
3.922
150 / 21 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2015, 12.00 | Hačkulič Jiří | SČ - TD 1. třída
7.142
49 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 12.00 | Lerch Aleš | SČ - TD 1. třída
3.260
111 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2015, 12.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
4.442
150 / 25 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2015, 12.00 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
6.002
143 / 25 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2016, 12.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
5.722
150 / 25 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2016, 12.00 | Stambrecht Harro | SČ - TD 1. třída
6.002
98 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2016, 12.00 | Russó Emelín | SČ - TD 1. třída
3.922

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9483 / 186 | 142.59
4.28
89.44440000 %
60 / 22 | 14
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 14.00 | Kamenář Přemysl | SČ - TD 1. třída
2.722
60 / 19 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2015, 14.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
3.152
60 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 14.00 | Lerch Aleš | SČ - TD 1. třída
2.502
60 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2015, 14.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
4.282
33 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2015, 14.00 | Kupec Václav | SČ - TD 1. třída
1.940
60 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 14.00 | Koča Pavel | SČ - TD 1. třída
2.502
60 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2016, 14.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
3.152
60 / 22 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2016, 14.00 | Stambrecht Harro | SČ - TD 1. třída
2.722
30 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 14.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
1.202

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11963 / 200 | 454.81
6.70
35.01820000 %
80 / 20 | 15
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída Severní čechy
4.000
51 / 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2014, 10.00 | Guláš František | 1. třída Severní čechy
2.550
103 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 10.00 | Vlček Michal | 1. třída Severní čechy
5.152
97 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2014, 10.00 | Morava Jan | 1. třída Severní čechy
4.852
63 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2015, 10.00 | Rulík Kamil | 1. třída Severní čechy
3.150
126 / 20 | 17
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2015, 10.00 | Guláš František | 1. třída Severní čechy
6.300
106 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2015, 10.00 | Vlček Michal | 1. třída Severní čechy
5.302
89 / 20 | 19
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída Severní čechy
4.450
114 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2015, 10.00 | Rulík Kamil | 1. třída Severní čechy
5.702
134 / 20 | 45
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 1. třída Severní čechy
6.700
0
Malý stůl: Volná hra
25. 4. 2015, 10.00 | Vlček Michal | 1. třída Severní čechy
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11982 / 220 | 304.46
5.85
44.63640000 %
80 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída Severní čechy
4.002
97 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2014, 10.00 | Guláš František | 1. třída Severní čechy
4.850
109 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 10.00 | Rychlý Pavel | 1. třída Severní čechy
5.452
60 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2014, 10.00 | Morava Jan | 1. třída Severní čechy
3.002
108 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2015, 10.00 | Pecha Libor | 1. třída Severní čechy
5.402
77 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2015, 10.00 | Guláš František | 1. třída Severní čechy
3.850
90 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2015, 10.00 | Rychlý Pavel | 1. třída Severní čechy
4.502
84 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2015, 10.00 | Mičan Adolf | 1. třída Severní čechy
4.200
117 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2015, 10.00 | Pecha Libor | 1. třída Severní čechy
5.850
66 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 1. třída Severní čechy
3.300
94 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 4. 2015, 10.00 | Rychlý Pavel | 1. třída Severní čechy
4.702

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11500 / 220 | 172.27
3.85
56.81820000 %
57 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2014, 10.00 | Čelko Milan | 1. třída Severní čechy
2.852
34 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2014, 10.00 | Guláš František | 1. třída Severní čechy
1.700
37 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 10.00 | Hlubuček Petr | 1. třída Severní čechy
1.850
48 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2014, 10.00 | Svetko Tibor | 1. třída Severní čechy
2.400
41 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2015, 10.00 | Pecha Libor | 1. třída Severní čechy
2.050
60 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2015, 10.00 | Guláš František | 1. třída Severní čechy
3.002
77 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2015, 10.00 | Hlubuček Petr | 1. třída Severní čechy
3.852
38 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2015, 10.00 | Svetko Tibor | 1. třída Severní čechy
1.900
39 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2015, 10.00 | Pecha Libor | 1. třída Severní čechy
1.950
37 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2015, 10.00 | Kupec Václav | 1. třída Severní čechy
1.850
32 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 4. 2015, 10.00 | Hlubuček Petr | 1. třída Severní čechy
1.602

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3170 / 45 | 203.77
5.20
37.77780000 %
64 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 5. 2015, 09.30 | Pecha Libor | Severočeské oblastní přebory
4.260
78 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 5. 2015, 09.30 | Horký Jiří | Severočeské oblastní přebory
5.202
28 / 15 | 6
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 5. 2015, 09.30 | Veselý Lukáš | Severočeské oblastní přebory
1.860