Česká republikaČervenka Jiří Česká republika

Závodní stůl

2022/2023

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
430 / 100 | 2 | 20.300
0.360
37.50000000 %
6 / 25 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2022, 11.00 | KIM Namho | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B ŽIŽKOV
0.2400
8 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2022, 12.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 1. VC 3B ŽIŽKOV
0.3200
7 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2022, 16.00 | Peška Martin | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B JABLONEC
0.2800
9 / 25 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2022, 18.00 | Stehlík František | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B JABLONEC
0.3600

2021/2022

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1465 / 230 | 4 | 30.282
0.533
29.54550000 %
5 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2022, 17.00 | Markup Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B KLADNO
0.2000
9 / 25 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2022, 18.00 | Kubiš Marián | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B KLADNO
0.3602
0 / 15 | 0
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2022, 11.45 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 1. turnaj
0
5 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2022, 12.45 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 1. turnaj
0.3332
2 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2022, 14.15 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 1. turnaj
0.1330
8 / 15 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2022, 11.00 | Stehlík František | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 2. turnaj
0.5332
7 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2022, 13.00 | Marenčák Gustav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 2. turnaj
0.4662
6 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2022, 14.00 | Michálková Irena | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 2. turnaj
0.4002
3 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2022, 16.30 | Kozák Adam | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 2. turnaj
0.2000
3 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 6. 2022, 11.30 | Hambálek Vladimír | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 3. turnaj
0.2000
4 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 6. 2022, 13.30 | Michálková Irena | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 3. turnaj
0.2660
6 / 15 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 6. 2022, 15.00 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 3. turnaj
0.4000
4 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 6. 2022, 16.00 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 3. turnaj
0.2660
3 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 6. 2022, 17.00 | Budín Vladislav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | 3. turnaj
0.2001

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1468 / 195 | 3 | 20.348
0.666
32.38100000 %
4 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 09.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2660
4 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 12.30 | Mondšpígl Tomáš | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2660
7 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 15.00 | Kozák Adam | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4660
4 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 16.30 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2660
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 18.00 | Skriba Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.0660

Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 10.00 | Kubiš Marián | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
2
8 / 15 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 13.00 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.5332
3 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 15.00 | Hambálek Vladimír | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.2000
8 / 15 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 16.00 | Pešta Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.5330
6 / 15 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 10.00 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4000
6 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 12.00 | Skriba Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4002
5 / 15 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 13.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.3331
2 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 15.00 | Jung Pavel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.1332
10 / 15 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 17.30 | Kozák Adam | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.6660

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1582 / 243 | 40.337
0.466
34.89360000 %
11 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2019, 14.00 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.4402
10 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2019, 16.00 | Faus Marek | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B JABLONEC
0.4000
5 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 11.00 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.3330
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 13.00 | Mondšpígl Tomáš | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2661
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 14.30 | Markup Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.3330
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 16.00 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.1330
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 19.00 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.3330
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 11.30 | Markup Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.4000
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 13.30 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.3330
7 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 15.30 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.4661
5 / 13 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 10.30 | Markup Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.3840
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 14.00 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.3330
0 / 15 | 0
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 15.00 | Štok Radek | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
00
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 16.00 | Dvořáček Václav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4000
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 17.00 | Michálková Irena | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4000

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
522 / 60 | 40.366
0.600
36.66670000 %
7 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 09.40 | Svatoň Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.4662
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 12.10 | Bílek Rudolf | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2001
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 16.45 | Marenčák Gustav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.6002
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 18.00 | Ježek Bohuslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2000

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
216 / 60 | 20.266
0.333
40.00000000 %
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 10.00 | Švára Libor | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.3330
6 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2017, 11.00 | Sibai Fouad | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.2000

Malý stůl

2022/2023

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
145 / 25 | 9 | 71.80
1.80
30.00000000 %
45 / 25 | 9 | 7
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2022, 11.00 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
161 / 21 | 18 | 92.90
2.90
61.00000000 %
61 / 21 | 18 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2022, 12.30 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
144 / 25 | 7 | 51.76
1.76
73.33330000 %
44 / 25 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2022, 14.00 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.760

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
27448 / 784 | 7 | 40.571
0.866
55.30860000 %
11 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2022, 15.00 | Skalický Jaroslav | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.3660
11 / 26 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2022, 15.50 | Štancl Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4230
12 / 24 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2022, 16.40 | Řehůřek Luděk | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5000
16 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2022, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5332
20 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2022, 10.50 | Janík Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6660
25 / 30 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2022, 11.40 | Žižka Josef | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.8332
20 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2022, 15.00 | Štancl Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6660
19 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2022, 15.50 | Kočička Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6332
8 / 27 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2022, 16.40 | Řehůřek Luděk | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.2960
14 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2022, 15.00 | Vejvoda Vladimír | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4662
18 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2022, 15.50 | Bartaloš Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6000
17 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2022, 16.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5662
17 / 28 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 10.00 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6070
17 / 30 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 10.50 | Bartaloš Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5660
24 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 11.40 | Podaný Dalibor | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.8002
9 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 15.00 | Toth Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.3330
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 15.50 | Král Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4000
12 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 16.40 | Havelka Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4002
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2022, 10.00 | Farkaš David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.7000
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2022, 10.50 | Novák Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5000
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 12. 2022, 11.40 | Kuchař František | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5332
14 / 26 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 15.00 | Farkaš David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5380
23 / 30 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 15.50 | Kuchař František | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.7660
25 / 30 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 16.40 | Novák Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.8332
14 / 26 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2023, 13.00 | Ettel Milan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5380
26 / 30 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2023, 13.50 | Mrkvička Martin | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.8661
12 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2023, 14.40 | Žižka Josef | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4000

2021/2022

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
49769 / 1315 | 9 | 50.584
1.000
57.51680000 %
23 / 30 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2021, 15.00 | Řehůřek Luděk | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.7660
16 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2021, 15.50 | Skalický Jaroslav | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5330
13 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2021, 16.40 | Kočička Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4330
28 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2021, 10.00 | Kupec Václav | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.9332
23 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2021, 10.50 | Stambrecht Harro | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.7662
13 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2021, 11.40 | Jung Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4331
20 / 24 | 9 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2021, 10.00 | Ettel Milan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.8330
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2021, 10.50 | Žižka Josef | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5332
18 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2021, 11.40 | Janík Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6002
11 / 26 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2021, 15.00 | Řehůřek Luděk | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4230
22 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2021, 15.50 | Dyrc Karel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.7332
23 / 30 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 10. 2021, 16.40 | Ciasto Libor | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.7662
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2021, 10.00 | Ettel Milan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.3660
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2021, 10.50 | Žižka Josef | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5002
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2021, 11.40 | Janík Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6662
18 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2021, 15.00 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6002
15 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2021, 15.50 | Vejvoda Vladimír | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5002
13 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2021, 16.40 | Bartaloš Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4330
18 / 30 | 5 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2021, 10.00 | Bartaloš Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6001
22 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2021, 10.50 | Brabec Karel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.7332
17 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2021, 11.40 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5662
21 / 28 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2021, 15.00 | Toth Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.7500
24 / 30 | 7 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2021, 15.50 | Absolon Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.8000
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2021, 16.40 | Šlambor Aleš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.7662
22 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2021, 10.00 | Kuchař František | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.7332
18 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2021, 10.50 | Farkaš David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6000
10 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2021, 11.40 | Štancl Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.3330
7 / 24 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2022, 15.00 | Štancl Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.2910
9 / 30 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2022, 15.50 | Kuchař František | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.3000
18 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2022, 16.40 | Farkaš David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6002
11 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2022, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.3660
15 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2022, 18.20 | Jung Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5002
24 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2022, 19.10 | Kupec Václav | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.8002
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2022, 10.00 | Frühauf Roman | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6330
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2022, 10.50 | Pešta Martin | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6662
11 / 29 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 2. 2022, 11.40 | Đuranović Miodrag | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.3790
20 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2022, 15.00 | Pešta Martin | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6662
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2022, 15.50 | Frühauf Roman | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4000
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2022, 16.40 | Đuranović Miodrag | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4330
13 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2022, 10.00 | Absolon Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4330
15 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2022, 10.50 | Toth Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5000
20 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2022, 11.40 | Šlambor Aleš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6661
8 / 12 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2022, 11.42 | Hejcman Daniel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6662
7 / 12 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2022, 13.22 | Marenčák Gustav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5832
10 / 12 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2022, 14.42 | Đuranović Miodrag | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8331
10 / 10 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2022, 15.22 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0002
7 / 15 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2022, 17.29 | Budín Vladislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4662
7 / 13 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2022, 18.09 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5380

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
136 / 25 | 5 | 41.44
1.44
24.00000000 %
36 / 25 | 5 | 4
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2020, 11.00 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
195 / 25 | 15 | 113.80
3.80
95.00000000 %
95 / 25 | 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2020, 12.15 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
144 / 25 | 8 | 81.76
1.76
73.33330000 %
44 / 25 | 8 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2020, 13.30 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.761

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
20241 / 430 | 14 | 30.560
1.000
61.79490000 %
18 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2020, 14.00 | Řehůřek Luděk | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6000
16 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2020, 14.50 | Dyrc Karel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.5332
11 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 9. 2020, 15.40 | Skalický Jaroslav | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.3660
12 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2020, 10.00 | Štancl Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.4000
18 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2020, 10.50 | Kuchař František | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6000
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2020, 11.40 | Farkaš David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
0.6661
5 / 20 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2021, 11.05 | Pešta Martin | Turnaj hráčů NL Čechy - 3B
0.2500
8 / 20 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2021, 12.05 | Kupec Václav | Turnaj hráčů NL Čechy - 3B
0.4002
6 / 15 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2021, 12.05 | Stambrecht Harro | Turnaj hráčů NL Čechy - 3B
0.4000
8 / 19 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2021, 13.35 | Frühauf Roman | Turnaj hráčů NL Čechy - 3B
0.4210
14 / 20 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2021, 14.19 | Kupec Václav | Turnaj hráčů NL Čechy - 3B
0.7002
15 / 16 | 14 | 1
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2021, 14.50 | Frühauf Roman | Turnaj hráčů NL Čechy - 3B
0.9372
15 / 17 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2021, 15.52 | Stambrecht Harro | Turnaj hráčů NL Čechy - 3B
0.8822
15 / 17 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2021, 16.50 | Štancl Jan | Turnaj hráčů NL Čechy - 3B
0.8822
10 / 20 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 8. 2021, 09.45 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5002
13 / 20 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 8. 2021, 10.15 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6502
8 / 20 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 8. 2021, 11.15 | Hejcman Daniel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4000
6 / 15 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
28. 8. 2021, 12.15 | Vajgert Aleš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4000
14 / 14 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 8. 2021, 13.45 | Staněk Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0000
9 / 17 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 8. 2021, 14.02 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5290

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
511043 / 1874 | 8 | 50.556
0.967
68.16990000 %
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
28 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 18.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2019, 19.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
22 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 17.30 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
28 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 18.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
18 / 26 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 19.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6920
27 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2019, 10.00 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6752
24 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2019, 11.00 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
23 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2019, 12.00 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
28 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2019, 17.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7002
18 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2019, 18.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4500
26 / 37 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2019, 19.30 | Bílek Rudolf | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7020
30 / 39 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 11.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7692
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 12.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
22 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8800
19 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
12 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 18.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3870
11 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2019, 19.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 17.30 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9672
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 18.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2020, 19.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5501
12 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3002
24 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 18.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
17 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2020, 19.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
30 / 37 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2020, 11.00 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102
19 / 40 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2020, 12.00 | Staněk Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
9 / 40 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2020, 13.00 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2250
30 / 33 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2020, 10.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
23 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2020, 11.00 | Růžička Vojtěch | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
16 / 32 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 2. 2020, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 17.30 | Smotlacha Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
2 / 16 | 1 | -1
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 18.30 | Hambálek Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.1250
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 2. 2020, 19.30 | Havránek Hynek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5250
22 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2020, 17.30 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
26 / 40 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2020, 18.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
29 / 40 | 8 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2020, 19.30 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7252
22 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2020, 17.30 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
12 / 33 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2020, 18.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3630
25 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2020, 19.30 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6250
20 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 11.00 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
10 / 32 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 12.00 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3120
16 / 26 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2020, 13.00 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6150
15 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2020, 10.00 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3750
22 / 40 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2020, 11.00 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
12 / 26 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 6. 2020, 12.00 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4610
19 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2020, 17.30 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
19 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2020, 18.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
20 / 40 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 6. 2020, 19.30 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5000
19 / 40 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 8. 2020, 17.30 | Kocián Josef | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4752
20 / 40 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 8. 2020, 17.30 | Hajný David | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
30 / 37 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
8. 8. 2020, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8102

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2157 / 50 | 163.14
3.20
52.33330000 %
77 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 11.00 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.080
80 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2018, 10.00 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
298 / 44 | 122.22
2.65
49.00000000 %
45 / 24 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 12.10 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.870
53 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2018, 11.10 | Skriba Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
287 / 44 | 81.97
2.20
72.50000000 %
55 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 13.20 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.200
32 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 12.20 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.680

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
48916 / 1744 | 70.525
0.909
66.08950000 %
24 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 17.30 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 18.40 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
23 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 10. 2018, 19.50 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5752
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2018, 17.30 | Kavecký Robert | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5002
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2018, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2018, 19.50 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 17.30 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2750
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3002
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2018, 19.50 | Frajbiš Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2018, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
11 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2018, 18.40 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6870
13 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2018, 19.50 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4640
17 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 17.30 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4850
23 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 18.40 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6380
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 11. 2018, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
29 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.8050
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 18.40 | Hruška Vilém | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2018, 19.50 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2019, 17.30 | Krausová Veronika | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2500
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2019, 18.40 | Štěpánek Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2019, 19.50 | Truhlář Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2019, 17.30 | Hejcman Daniel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6502
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2019, 18.40 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6501
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2019, 19.50 | Brabec Karel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5502
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 18.40 | Vejvoda Vladimír | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6002
20 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2019, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5260
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 17.30 | Černý Milan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4750
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 18.40 | Říhánek Miloslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5252
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2019, 19.50 | Pechr Miroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6252
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2019, 17.30 | Mondšpígl Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2019, 18.40 | Dobeš Břetislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.9092
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 3. 2019, 19.50 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4000
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 17.30 | Korec Jaroslav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3000
17 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 18.40 | Šimek Stanislav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6530
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2019, 19.50 | Váša Marek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.3500
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 17.30 | Kafka Jan st. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 18.40 | Suchopárek Jan | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6751
15 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 4. 2019, 19.50 | Purkyt Tomáš | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4050
19 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 17.30 | Đuranović Miodrag | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5750
26 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 18.40 | Pešta Martin | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7640
16 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2019, 19.50 | Frühauf Roman | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4440
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 17.30 | Kupec Václav | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4502
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 18.40 | Jung Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.7502
22 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2019, 19.50 | Stambrecht Harro | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.6110
12 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 09.50 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.8572
1 / 11 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 10.40 | Lekeš Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.0900
8 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 13.10 | Šimek Stanislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5330

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3189 / 75 | 132.52
3.48
42.00000000 %
87 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2017, 13.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.482
37 / 25 | 4
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2017, 10.00 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.480
65 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2018, 11.00 | Král Zbyněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.602

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3154 / 75 | 162.05
2.40
51.33330000 %
39 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2017, 14.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.560
55 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2017, 11.30 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.200
60 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2018, 12.30 | Král Zbyněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.401

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3148 / 75 | 171.97
2.40
82.22220000 %
54 / 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2017, 16.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.162
34 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 13.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.360
60 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2018, 14.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
591034 / 2106 | 60.491
0.882
61.54760000 %
7 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1750
14 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4370
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 9. 2017, 20.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4751
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2017, 10.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4660
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2017, 11.15 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
29 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 9. 2017, 12.30 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7630
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 13.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8822
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 14.15 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2017, 15.30 | Frühauf Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
14 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 17.30 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5830
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 18.45 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
13 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2017, 20.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3252
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 10.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 11.15 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 12.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4501
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 17.30 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
21 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2017, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2018, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
11 / 32 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2018, 18.45 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3430
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2018, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5600
30 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 12.15 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7502
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 12.15 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 13.30 | Lewis John | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 14.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
17 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 15.45 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4251
21 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2018, 17.00 | Brabec Karel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6170
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 17.30 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 18.45 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5660
22 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2018, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6280
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
21 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5830
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2018, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2018, 10.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2018, 11.15 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5001
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2018, 12.30 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 10.00 | Hejcman Daniel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3252
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 11.15 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4251
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2018, 12.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 17.30 | Varady Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 18.45 | Klír Viktor | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5000
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 3. 2018, 20.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 17.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
20 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2018, 20.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5120
7 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.05 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4662
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.30 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4660
6 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 13.35 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4002
3 / 6 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 15.15 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5000
5 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 16.55 | Skriba Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3330
6 / 31 | 1
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2018, 18.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1930
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2018, 18.45 | Pechman Vít | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
13 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2018, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4190
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2018, 17.30 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3502
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2018, 18.45 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5752
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 4. 2018, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 17.30 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
16 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2018, 20.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5510

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4294 / 100 | 182.94
4.32
36.75000000 %
69 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2017, 11.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.760
108 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 11.00 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.322
41 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2017, 11.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.640
76 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2017, 11.00 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.040

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4197 / 100 | 111.97
3.08
32.83330000 %
27 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2017, 12.40 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.080
77 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 12.40 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.082
40 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2017, 12.40 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.600
53 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2017, 12.40 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.120

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11377 / 214 | 141.76
3.40
67.92790000 %
17 / 5 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2017, 14.20 | Kafka Jan st. | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.400
52 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 14.20 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.080
51 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 14.20 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.040
47 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
22. 4. 2017, 14.20 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.882
28 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 10.00 | Kupec Václav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.470
45 / 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 11.00 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.952
18 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 12.00 | Krahulík Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.120
15 / 16 | 4
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 13.00 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
0.930
45 / 19 | 12
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 14.00 | Klusáček Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
2.362
38 / 27 | 14
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 15.00 | Mráček Rudolf | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.400
21 / 14 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 16.00 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ
1.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
48882 / 1823 | 50.483
0.828
61.25000000 %
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 17.30 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4002
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 18.45 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2016, 20.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2016, 13.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6500
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2016, 14.15 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
18 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2016, 15.30 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4502
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2016, 17.30 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
9 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2016, 18.45 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2250
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2016, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
10 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 17.30 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2500
29 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8280
10 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2016, 20.00 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3330
19 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 17.30 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5930
18 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 18.45 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5140
20 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 12. 2016, 20.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6060
25 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 17.30 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
15 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 18.45 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4160
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 1. 2017, 20.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
23 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 17.30 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7180
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 18.45 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2017, 20.00 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
12 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 17.30 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
27 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 18.45 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6752
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2017, 20.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2017, 17.30 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2017, 18.45 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2017, 20.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4001
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2017, 13.00 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2001
21 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2017, 14.15 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5830
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 2. 2017, 15.30 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
30 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 17.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 18.45 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 2. 2017, 20.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 17.30 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 18.45 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2017, 20.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3252
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 17.30 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
3 / 14 | 1
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 18.45 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2140
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2017, 20.00 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
9 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2017, 17.30 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3600
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2017, 18.45 | Kratochvíl Dušan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5002
15 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 5. 2017, 20.00 | Vácha Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3752
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2017, 17.30 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2017, 18.45 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7002
12 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2017, 20.00 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2017, 17.30 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2017, 18.45 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
22 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2017, 20.00 | Tichý Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6110

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2169 / 50 | 173.38
4.12
42.25000000 %
103 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2016, 10.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
4.122
66 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2016, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - TD 1. třída
2.640

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2102 / 50 | 112.04
2.72
34.00000000 %
34 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2016, 12.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
1.360
68 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 12.00 | Kamenář Přemysl | SČ - TD 1. třída
2.722

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2106 / 48 | 112.20
2.60
88.33330000 %
46 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2016, 14.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
1.840
60 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 14.00 | Kamenář Přemysl | SČ - TD 1. třída
2.602

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
42795 / 1566 | 90.507
1.034
63.09520000 %
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7250
29 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2015, 19.10 | Uhlíř Bořivoj | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7252
30 / 38 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 9. 2015, 20.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7892
7 / 22 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2015, 18.00 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3180
13 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2015, 19.10 | Markup Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3930
18 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2015, 20.20 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6920
14 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 17.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3500
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 18.10 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5502
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2015, 19.20 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5750
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
25 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 19.10 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6940
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 11. 2015, 20.20 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5500
18 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2015, 18.00 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4500
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2015, 19.10 | Štěpánek Jiří | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6252
26 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 12. 2015, 20.20 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2016, 18.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
21 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2016, 19.10 | Soukup Roman | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5252
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2016, 20.20 | Mondšpígl Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
16 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 18.00 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 19.10 | Říhánek Miloslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3502
26 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2016, 20.20 | Pechr Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6502
8 / 24 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2016, 18.00 | Korec Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3330
23 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2016, 19.10 | Šimek Stanislav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6210
10 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2016, 20.20 | Váša Marek | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2940
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 18.00 | Kupec Václav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5751
10 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 19.10 | Stambrecht Harro | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.2700
16 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2016, 20.20 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4000
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2016, 11.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3250
10 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2016, 12.10 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3700
24 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2016, 13.20 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.6002
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2016, 14.30 | Beran Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.7692
21 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2016, 15.40 | Smotlacha Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5250
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2016, 16.50 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4250
30 / 29 | 9
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 18.00 | Purkyt Tomáš | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
1.0342
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 19.10 | Krausová Veronika | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3751
12 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 3. 2016, 20.20 | Truhlář Jan | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3000
16 / 39 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 18.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4100
7 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 19.10 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.1750
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2016, 20.20 | Hajný David | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.3750
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 18.00 | Frajbiš Miroslav | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.4750
27 / 32 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 19.10 | Đuranović Miodrag | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.8430
17 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2016, 20.20 | Pešta Martin | STČ, ZČ, SČ - 3B 1.třída
0.5150

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
36683 / 1381 | 60.494
0.741
47.43060000 %
14 / 28 | 2
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2014, 13.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5000
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2014, 13.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
19 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 9. 2014, 13.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4752
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 10.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5752
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 10.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6252
13 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 10.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3420
13 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 13.00 | Pešta Martin | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3710
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 13.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3250
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2014, 13.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3500
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Purkyt Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4500
18 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6420
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2014, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5751
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3751
17 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2014, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4752
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2014, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5002
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2014, 18.00 | Dobeš Břetislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5250
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2014, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3750
24 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 10.00 | Kocián Josef | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6002
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 10.00 | Šanda Ludvík | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5500
23 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 10.00 | Nepevný Pavel | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5752
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 13.00 | Černý Milan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4752
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 13.00 | Đuranović Miodrag | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3750
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2015, 13.00 | Pechr Miroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.2750
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2015, 18.00 | Bartaloš Petr | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4500
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2015, 18.00 | Vejvoda Vladimír | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6752
26 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2015, 18.00 | Hajný David | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6502
9 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Váša Marek | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3330
23 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Šimek Stanislav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7410
16 / 34 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2015, 18.00 | Korec Jaroslav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4700
19 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2015, 18.00 | Krausová Veronika | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4752
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2015, 18.00 | Truhlář Jan | 3B 1. třída Střední Čechy
0.7002
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 4. 2015, 18.00 | Vácha Václav | 3B 1. třída Střední Čechy
0.6252
22 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | 3B 1. třída Střední Čechy
0.5502
19 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 18.00 | Soukup Roman | 3B 1. třída Střední Čechy
0.4750
15 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
9. 5. 2015, 18.00 | Uhlíř Bořivoj | 3B 1. třída Střední Čechy
0.3752
Všechny sezóny

2018/2019: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
3B Nový BorMalý stůl1. třída trojbandMS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ15 X 45 X
Nový Bor BMalý stůl2. třídaMS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ2 X 6 X