Česká replublikaHorký Jiří Česká replublika

Malý stůl

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2200 / 50 | 30 | 114.00
4.44
66.66670000 %
111 / 25 | 30
Malý stůl: Volná hra
13. 9. 2020, 10.00 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.442
89 / 25 | 12 | 11
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2020, 11.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.562

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2127 / 50 | 10 | 92.54
2.92
63.50000000 %
73 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 9. 2020, 11.15 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.922
54 / 25 | 9 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2020, 12.15 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
287 / 49 | 10 | 81.77
2.50
72.50000000 %
27 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 9. 2020, 12.30 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.080
60 / 24 | 10 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2020, 13.30 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.502

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11977 / 266 | 28 | 103.67
4.92
59.21210000 %
61 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2019, 10.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.440
49 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 10.00 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.960
85 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 11.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.402
102 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2019, 10.00 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.080
69 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2019, 10.00 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.760
123 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 10.00 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.922
107 / 25 | 26 | 10
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2019, 11.00 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.282
121 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2019, 10.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.842
123 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2020, 10.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.922
61 / 16 | 15
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2020, 11.00 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.810
76 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
20. 6. 2020, 10.00 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.042

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11739 / 254 | 23 | 92.90
4.40
67.18180000 %
63 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2019, 11.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.521
97 / 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 11.10 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.400
55 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 12.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.202
100 / 24 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2019, 11.10 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162
66 / 16 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2019, 11.10 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.120
64 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 11.10 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.560
53 / 25 | 10 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2019, 12.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.120
35 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 11.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.400
84 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2020, 11.10 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.360
45 / 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2020, 12.10 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.640
77 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 6. 2020, 11.10 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.082

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11486 / 267 | 10 | 61.82
3.00
73.63640000 %
40 / 25 | 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 12.20 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.602
24 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 12.20 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.960
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 13.20 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.002
50 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2019, 12.20 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.002
32 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2019, 12.20 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.280
58 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2019, 12.20 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.322
50 / 25 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2019, 13.20 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.002
35 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 12.20 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.400
60 / 22 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 12.20 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.722
34 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2020, 13.20 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.360
43 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2020, 12.20 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.722

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
683 / 209 | 4 | 30.397
0.550
46.11110000 %
22 / 40 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 17.30 | Bartaloš Petr | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.5500
17 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 18.30 | Nepevný Pavel | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4252
9 / 40 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2019, 19.30 | Uhlíř Bořivoj | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2250
17 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 11.00 | Diviš Jiří | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4250
7 / 24 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 12.00 | Hejlik Pavel ml. | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.2910
11 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2019, 13.00 | Březina Radek | MS 3B 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.4400

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11957 / 275 | 293.48
5.24
58.00000000 %
91 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2018, 11.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.642
73 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2018, 11.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.920
85 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2018, 10.00 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.402
111 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 11.00 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.442
54 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2018, 10.00 | Kohút Ivan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.160
96 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2018, 10.00 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.840
79 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 10.00 | Rolc Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.162
131 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 10.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.242
86 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2019, 10.00 | Vašek Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.440
72 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2019, 10.00 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.880
79 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 10.00 | Rolc Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.162

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12978 / 275 | 293.55
5.55
81.50000000 %
69 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 9. 2018, 11.10 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.760
61 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2018, 12.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.442
73 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2018, 12.10 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.922
91 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 11.10 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.642
100 / 18 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 12.10 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.551
68 / 14 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2018, 11.10 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.850
88 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2018, 11.10 | Daněk Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.522
74 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 11.10 | Rolc Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.962
78 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 11.10 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.122
77 / 21 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2019, 11.10 | Kohút Ivan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.660
99 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 11.10 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.962
100 / 22 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2019, 11.10 | Rolc Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.542

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12495 / 287 | 141.72
2.72
68.75000000 %
41 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
8. 9. 2018, 12.20 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.950
22 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2018, 13.20 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.880
45 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2018, 13.20 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.800
46 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 12.20 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.842
53 / 23 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 13.20 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.300
50 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2018, 12.20 | Skriba Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.001
60 / 22 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2018, 12.20 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.722
50 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 12.20 | Rolc Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.002
36 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 12.20 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.442
22 / 21 | 4
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2019, 12.20 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.040
42 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 12.20 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.682
28 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2019, 12.20 | Rolc Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.122

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121103 / 299 | 343.68
5.87
61.27780000 %
141 / 24 | 19
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 10.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.872
61 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2017, 13.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.440
92 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2017, 10.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.680
71 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2017, 10.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.840
106 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2017, 10.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.242
107 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2018, 11.00 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.280
74 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2018, 11.00 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.962
52 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2018, 10.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.080
114 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2018, 11.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.562
72 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2018, 10.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.880
85 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 11.00 | Hrubý Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.402
128 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
15. 4. 2018, 10.00 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.122

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11961 / 260 | 303.69
5.88
87.36360000 %
100 / 23 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2017, 14.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.342
60 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2017, 11.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.400
86 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2017, 11.30 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.442
100 / 22 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2017, 11.30 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.542
73 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2018, 12.30 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.920
78 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2018, 12.30 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.122
100 / 17 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2018, 11.30 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.882
92 / 24 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2018, 12.30 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.830
100 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2018, 11.30 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.002
75 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2018, 12.30 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.002
97 / 24 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 4. 2018, 11.30 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.041

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12511 / 295 | 121.73
2.50
70.97220000 %
49 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 13.00 | Král Zbyněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.962
36 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2017, 16.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.440
35 / 24 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2017, 13.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.450
36 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2017, 13.00 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.630
37 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2017, 13.00 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.480
51 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2018, 14.00 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.040
60 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2018, 14.00 | Král Zbyněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.502
25 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 13.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.000
31 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2018, 14.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.240
58 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2018, 13.00 | Vašek Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.322
41 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2018, 14.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
52 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2018, 13.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.082

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151125 / 350 | 203.21
4.24
37.50000000 %
82 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 2016, 11.00 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.282
62 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2016, 13.00 | Merta Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.480
79 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2016, 11.00 | Hajíček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.162
96 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2016, 11.00 | Russó Emelín | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.842
59 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2016, 11.00 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.360
101 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2017, 11.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.042
60 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2017, 10.00 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.400
0
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2017, 09.00 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
82 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 11.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.282
102 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2017, 11.00 | Růžička Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.082
106 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2017, 11.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.242
88 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2017, 13.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.522
99 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2017, 11.00 | Klíč Otakar | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.962
42 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
14. 5. 2017, 13.00 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.680
67 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
20. 5. 2017, 11.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.682

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151169 / 350 | 233.34
5.00
51.95560000 %
86 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 12.40 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.442
100 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 14.40 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.002
89 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2016, 12.40 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.562
102 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2016, 12.40 | Russó Emelín | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.082
81 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 12.40 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.242
88 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2017, 12.40 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.521
57 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2017, 11.40 | Lendvay Štefan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.280
0
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2017, 10.40 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
72 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 12.40 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.882
80 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2017, 12.40 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.200
125 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2017, 12.40 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
5.002
57 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2017, 14.40 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.282
94 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2017, 12.40 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.762
69 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2017, 14.40 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.760
69 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 5. 2017, 12.40 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.760

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15588 / 349 | 111.68
2.40
65.33330000 %
45 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 14.20 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.802
44 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 16.20 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.762
49 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2016, 14.20 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.040
30 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2016, 14.20 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.200
46 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 14.20 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.842
40 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2017, 14.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.602
46 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2017, 13.20 | Lendvay Štefan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.842
0
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 12.20 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
26 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 14.20 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.040
60 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2017, 14.20 | Růžička Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402
41 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2017, 14.20 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
42 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2017, 16.20 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.682
50 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 4. 2017, 14.20 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.002
22 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 5. 2017, 16.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.880
47 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 5. 2017, 14.20 | Ježek Bohuslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.882

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131179 / 301 | 273.91
6.00
45.34620000 %
69 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2015, 10.00 | Ryjant Karel | SČ - TD 1. třída
2.762
137 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
5.482
18 / 5 | 9
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2015, 10.00 | Šnajberk Václav | SČ - TD 1. třída
3.600
110 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
4.400
104 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Ježek Bohuslav | SČ - TD 1. třída
4.162
102 / 21 | 27
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2015, 10.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
4.850
82 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Fialová Andréa | SČ - TD 1. třída
3.282
150 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2016, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
6.000
87 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ - TD 1. třída
3.480
99 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2016, 10.00 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
3.960
80 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2016, 10.00 | Kamenář Přemysl | SČ - TD 1. třída
3.200
87 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2016, 10.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
3.480
54 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ - TD 1. třída
2.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131021 / 320 | 283.19
5.52
52.35900000 %
86 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2015, 12.00 | Ryjant Karel | SČ - TD 1. třída
3.442
77 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 12.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
3.080
47 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2015, 12.00 | Zavoral Luboš | SČ - TD 1. třída
2.350
97 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 12.00 | Šindler Karel | SČ - TD 1. třída
3.882
65 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 12.00 | Kamenář Přemysl | SČ - TD 1. třída
2.600
109 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2015, 12.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
4.362
52 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 12.00 | Ryjant Karel | SČ - TD 1. třída
2.082
77 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2016, 12.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
3.080
67 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 12.00 | Kohút Ivan | SČ - TD 1. třída
2.680
138 / 25 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2016, 12.00 | Stambrecht Harro | SČ - TD 1. třída
5.522
55 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 12.00 | Ježek Bohuslav | SČ - TD 1. třída
2.200
87 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2016, 12.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
3.480
64 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 12.00 | Lukšík Oldřich | SČ - TD 1. třída
2.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12507 / 258 | 101.96
2.47
70.41670000 %
48 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2015, 14.00 | Ryjant Karel | SČ - TD 1. třída
1.922
44 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 14.00 | Häckl Libor | SČ - TD 1. třída
1.760
40 / 18 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2015, 14.00 | Šnajberk Václav | SČ - TD 1. třída
2.220
34 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 14.00 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
2.000
47 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 14.00 | Koča Pavel | SČ - TD 1. třída
1.880
53 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 14.00 | Furst Ladislav | SČ - TD 1. třída
2.122
27 / 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2016, 14.00 | Häckl Libor | SČ - TD 1. třída
1.680
52 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 14.00 | Zavoral Luboš | SČ - TD 1. třída
2.470
41 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2016, 14.00 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
1.642
52 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 14.00 | Ježek Bohuslav | SČ - TD 1. třída
2.082
41 / 17 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2016, 14.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
2.410
28 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 14.00 | Lukšík Oldřich | SČ - TD 1. třída
1.470

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141468 / 418 | 293.51
4.80
52.42860000 %
136 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2014, 10.00 | Šindler Karel | 2. třída Severní čechy
4.532
120 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2014, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
4.000
97 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2014, 10.00 | Koča Pavel | 2. třída Severní čechy
3.232
126 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2014, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
4.202
114 / 30 | 29
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2014, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 2. třída Severní čechy
3.802
94 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
3.130
144 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2015, 10.00 | Lendvay Štefan | 2. třída Severní čechy
4.800
86 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2015, 10.00 | Bachura Jindřich | 2. třída Severní čechy
2.860
75 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2015, 10.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
2.500
89 / 28 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
3.170
116 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2015, 10.00 | Ott Jiří | 2. třída Severní čechy
3.860
89 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2. třída Severní čechy
2.960
110 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2015, 10.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
3.662
72 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2015, 10.00 | Král Zdeněk | 2. třída Severní čechy
2.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131087 / 379 | 212.86
3.83
55.74360000 %
93 / 27 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2014, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
3.440
79 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2014, 10.00 | Ježek Bohuslav | 2. třída Severní čechy
2.632
101 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2014, 10.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
3.362
115 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2014, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 2. třída Severní čechy
3.832
93 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
3.100
65 / 29 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2015, 10.00 | Ott Jiří | 2. třída Severní čechy
2.240
62 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2015, 10.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
2.060
80 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.660
95 / 27 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
3.510
58 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2. třída Severní čechy
1.930
100 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2015, 10.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
3.332
86 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2015, 10.00 | Král Zdeněk | 2. třída Severní čechy
2.862
60 / 26 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2015, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 2. třída Severní čechy
2.302

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12549 / 323 | 151.69
2.30
76.25000000 %
47 / 27 | 6
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2014, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
1.740
36 / 17 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2014, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
2.110
60 / 30 | 15
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2014, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2. třída Severní čechy
2.002
60 / 29 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2014, 10.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
2.062
30 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
1.360
60 / 26 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2015, 10.00 | Koča Pavel | 2. třída Severní čechy
2.302
52 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 10.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
1.732
26 / 29 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2015, 10.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
0.890
24 / 26 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
0.920
60 / 27 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
2.222
35 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2. třída Severní čechy
1.160
59 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
1.962

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3164 / 44 | 203.72
4.73
36.44440000 %
47 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 5. 2015, 09.30 | Svatoň Pavel | Severočeské oblastní přebory
3.130
71 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 5. 2015, 09.30 | Pecha Libor | Severočeské oblastní přebory
4.730
46 / 14 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 5. 2015, 09.30 | Veselý Lukáš | Severočeské oblastní přebory
3.280

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6623 / 180 | 313.46
5.23
51.91670000 %
103 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2013, 10.00 | Russó Emelín | 2.třída - Severní Čechy
3.432
157 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 2.třída - Severní Čechy
5.232
55 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2014, 10.00 | Bachura Jindřich | 2.třída - Severní Čechy
1.830
88 / 30 | 30
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2014, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2.třída - Severní Čechy
2.932
113 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2014, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
3.762
107 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2014, 10.00 | Russó Emelín | 2.třída - Severní Čechy
3.562

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6555 / 180 | 193.08
4.30
61.66670000 %
66 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 9. 2013, 10.00 | Ježek Bohuslav | 2.třída - Severní Čechy
2.200
61 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
2.030
117 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2.třída - Severní Čechy
3.902
100 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
3.332
129 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2014, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
4.302
82 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2014, 10.00 | Marenčák Gustav | 2.třída - Severní Čechy
2.732

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12632 / 320 | 111.97
2.72
87.77780000 %
60 / 27 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2013, 10.00 | Zavoral Luboš | 2.třída - Severní Čechy
2.222
56 / 26 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2013, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
2.150
30 / 19 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 2.třída - Severní Čechy
1.570
59 / 28 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2013, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
2.100
55 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2013, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2.třída - Severní Čechy
1.832
44 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2.třída - Severní Čechy
1.460
46 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 2.třída - Severní Čechy
2.000
42 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2014, 10.00 | Král Zbyněk | 2.třída - Severní Čechy
1.402
60 / 28 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2014, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2.třída - Severní Čechy
2.142
60 / 29 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2014, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2.třída - Severní Čechy
2.062
60 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2014, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
2.722
60 / 28 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Marenčák Gustav | 2.třída - Severní Čechy
2.142