Česká replublikaMarenčák Gustav Česká replublika

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
950 / 135 | 3 | 20.370
0.600
37.03700000 %
2 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 10.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.1330
5 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 13.30 | Pelikán Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.3332
4 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 15.30 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.2661
4 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 16.30 | Skriba Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.2662
9 / 15 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 09.00 | Dirn Marcel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.6002
7 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 11.00 | Sibai Fouad | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4660
4 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 13.00 | Hambálková Irena | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.2660
7 / 15 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 15.00 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4662
8 / 15 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 8. 2020, 17.00 | Kupec Václav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.5331

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1333 / 187 | 20.176
0.400
16.92310000 %
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 10.00 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.1330
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 13.00 | Vašek Vladimír | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.1330
6 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 15.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4000
3 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 16.30 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2000
0 / 15 | 0
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 18.00 | Jung Pavel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
00
4 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 11.00 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.2660
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 13.00 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.1330
5 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 15.00 | Mondšpígl Tomáš | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.3332
1 / 8 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 10.00 | Bača Libor | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.1250
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 11.30 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.1330
3 / 14 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 13.00 | Sibai Fouad | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.2140
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 14.30 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.0660
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 16.00 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.1330

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
49 / 45 | 30.200
0.333
18.75000000 %
3 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 09.40 | Mondšpígl Tomáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.2002
1 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 10.55 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.0660
5 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2018, 16.45 | Červenka Jiří | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B VS
0.3330

Malý stůl

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4273 / 98 | 21 | 112.78
3.39
45.50000000 %
61 / 25 | 12 | 6
Malý stůl: Volná hra
13. 9. 2020, 09.15 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.440
80 / 25 | 11 | 9
Malý stůl: Volná hra
20. 9. 2020, 10.29 | Suran Marián | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.200
54 / 25 | 11 | 8
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2020, 10.00 | Diviš Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.160
78 / 23 | 21 | 11
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2020, 11.00 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.390

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4222 / 93 | 16 | 82.38
3.11
55.50000000 %
48 / 25 | 9 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 9. 2020, 10.30 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.920
64 / 25 | 9 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2020, 11.44 | Westerdijk Robbie | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.560
56 / 18 | 16 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2020, 11.15 | Dvořák Václav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.110
54 / 25 | 9 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2020, 12.15 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4118 / 100 | 9 | 61.18
1.56
49.16670000 %
18 / 25 | 4 | 2
Malý stůl: Jednoband
13. 9. 2020, 11.45 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
0.720
39 / 25 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2020, 12.59 | Mikuta Jaroslav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.562
32 / 25 | 6 | 3
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2020, 12.30 | Dvořák Václav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.282
29 / 25 | 9 | 3
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2020, 13.30 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.160

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10671 / 233 | 23 | 92.87
4.16
43.29030000 %
43 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2019, 10.00 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.720
15 / 8 | 5 | 3
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2019, 13.00 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.870
104 / 25 | 17 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2019, 11.00 | Marhoun ml. Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.161
85 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 11.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.400
68 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2020, 10.00 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.720
68 / 25 | 9 | 7
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 11.00 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.722
93 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2020, 10.00 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.722
63 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
31. 5. 2020, 10.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.520
90 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
13. 6. 2020, 11.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.602
42 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
20. 6. 2020, 10.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.680

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12763 / 257 | 20 | 142.96
4.16
65.21370000 %
62 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2019, 11.10 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.482
72 / 25 | 16 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2019, 14.10 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.880
77 / 19 | 11 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2019, 12.10 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.050
100 / 24 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 12.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162
33 / 20 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2020, 11.10 | Kupec Václav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.650
81 / 25 | 18 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 12.10 | Hanuš Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.242
33 / 14 | 8 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2020, 11.10 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.350
71 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 5. 2020, 11.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.842
86 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 6. 2020, 11.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.440
61 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 6. 2020, 11.10 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.440
43 / 15 | 12 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 9. 2020, 10.00 | Havránek Hynek | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
2.860
44 / 15 | 8 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 9. 2020, 13.00 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
2.930

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10312 / 250 | 11 | 41.24
1.84
50.32260000 %
22 / 25 | 6 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2019, 12.20 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.880
28 / 25 | 4 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 15.20 | Vondrovský Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.120
29 / 25 | 6 | 3
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2019, 13.20 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
40 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 13.20 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.600
20 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2020, 12.20 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.800
38 / 25 | 11 | 4
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 13.20 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.522
37 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2020, 12.20 | Marhoun ml. Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.480
46 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
31. 5. 2020, 12.20 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.842
21 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 6. 2020, 12.20 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.840
31 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2020, 12.20 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.240

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
732 / 88 | 3 | 20.363
0.600
38.09520000 %
7 / 15 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 09.00 | Kafka Jan st. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4662
7 / 15 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 10.15 | Hambálková Irena | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4660
3 / 15 | 1 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 11.30 | Jung Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2000
9 / 15 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 12.45 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.6002
4 / 15 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 14.00 | Uhlíř Bořivoj | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2660
2 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 16.50 | Hruška Vilém | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.1530

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12782 / 262 | 212.98
4.28
43.44440000 %
70 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
8. 9. 2018, 11.00 | Daněk Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.800
7 / 7 | 4
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2018, 10.00 | Kohút Ivan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.000
107 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2018, 11.00 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.282
17 / 6 | 5
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2018, 10.00 | Zavoral Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.830
80 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2018, 11.00 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.200
80 / 24 | 14
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2018, 10.00 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.330
62 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2018, 10.00 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.480
62 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2019, 10.00 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.480
74 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 11.00 | Marhoun ml. Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.962
73 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2019, 10.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.920
80 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2019, 10.00 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.200
70 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2019, 10.00 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.800

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12815 / 292 | 212.79
3.72
67.91670000 %
71 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 9. 2018, 12.10 | Daněk Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.840
35 / 17 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2018, 11.10 | Svatoň Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.050
85 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 12.10 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.402
72 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 11.10 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.882
48 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2018, 12.10 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.920
81 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 11.10 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.242
83 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 11.10 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.322
43 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 11.10 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.722
73 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 12.10 | Marhoun ml. Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.920
93 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 11.10 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.722
55 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 11.10 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.200
76 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2019, 11.10 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.040

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12374 / 300 | 141.24
1.84
51.94440000 %
24 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 9. 2018, 13.20 | Daněk Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.961
28 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2018, 12.20 | Kohút Ivan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.120
39 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 13.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.560
28 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 12.20 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.120
34 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2018, 13.20 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.360
46 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 12.20 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.842
39 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 12.20 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.562
17 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 12.20 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.680
46 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 13.20 | Marhoun ml. Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.842
28 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 12.20 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.120
25 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 12.20 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.000
20 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2019, 12.20 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.800

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
311 / 41 | 20.268
0.454
30.55560000 %
5 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 09.25 | Frühauf Roman | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4540
4 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 11.05 | Bartaloš Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2660
2 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2019, 12.45 | Vašek Vladimír | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.1330

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9722 / 222 | 223.25
4.08
53.48150000 %
90 / 24 | 22
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2017, 10.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.750
83 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2017, 10.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.320
101 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 11.00 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.040
71 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2017, 11.00 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.840
94 / 23 | 17
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2018, 10.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.080
52 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2018, 11.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.080
72 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2018, 11.00 | Hrubý Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.880
82 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2018, 11.00 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.280
77 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2018, 13.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.080

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9563 / 202 | 202.78
3.88
62.55560000 %
82 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2017, 11.30 | Maněna Radim | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.282
49 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2017, 11.30 | Tauterman Vlastislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.962
97 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2017, 12.30 | Hanuš Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.882
81 / 22 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2017, 12.30 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.680
50 / 17 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2018, 11.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.940
63 / 23 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2018, 12.30 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.730
50 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2018, 12.30 | Hrubý Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.000
77 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2018, 12.30 | Lukšík Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.082
14 / 15 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2018, 14.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.930

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13423 / 282 | 101.50
1.94
62.20590000 %
37 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2017, 13.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.680
34 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2017, 13.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.360
36 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2017, 14.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.442
27 / 22 | 4
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2017, 14.00 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.220
30 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2018, 13.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.200
43 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2018, 14.00 | Červenka Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.720
35 / 18 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 09.00 | Krahulík Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.942
35 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 12.00 | Furst Ladislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.842
35 / 18 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 13.00 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.942
23 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 15.00 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.150
34 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2018, 14.00 | Hrubý Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.360
29 / 22 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2018, 14.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.310
25 / 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 16.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.560

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
525 / 73 | 20.342
0.466
41.66670000 %
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 10.40 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4662
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 12.20 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2000
5 / 13 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 13.10 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.3840
3 / 15 | 1
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.00 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.2000
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 16.05 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.4660

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10599 / 225 | 212.66
3.48
29.95000000 %
61 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 11.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.440
87 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2016, 11.00 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.480
69 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 2016, 11.00 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.761
57 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2016, 13.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.280
68 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2017, 11.00 | Daněk Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.720
68 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2017, 11.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.720
52 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2017, 13.00 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.080
86 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2017, 11.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.440
0
Malý stůl: Volná hra
30. 4. 2017, 11.00 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
51 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
14. 5. 2017, 13.00 | Radkovský Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.040

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9479 / 200 | 182.39
3.48
35.48150000 %
80 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 12.40 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.200
53 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2016, 12.40 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.120
54 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 2016, 12.40 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.160
47 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2016, 14.40 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.880
66 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2017, 12.40 | Hajíček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.642
53 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 14.40 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.122
39 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2017, 12.40 | Hačkulič Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.560
0
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 4. 2017, 12.40 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
87 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2017, 14.40 | Radkovský Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.482

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9286 / 196 | 111.45
2.40
52.96300000 %
30 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.20 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.200
39 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2016, 14.20 | Šramel Peter | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.561
60 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 2016, 14.20 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402
30 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2016, 16.20 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.202
37 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2017, 14.20 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.600
33 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2017, 16.20 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.320
28 / 23 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2017, 14.20 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.210
0
Malý stůl: Jednoband
30. 4. 2017, 14.20 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
29 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 5. 2017, 16.20 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.162

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10538 / 231 | 192.32
3.42
26.90000000 %
47 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
1.880
65 / 19 | 10
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
3.420
51 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - TD 1. třída
2.042
58 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ - TD 1. třída
2.320
72 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2015, 10.00 | Kohút Ivan | SČ - TD 1. třída
2.880
53 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2016, 10.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
2.120
54 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2016, 10.00 | Ježek Bohuslav | SČ - TD 1. třída
2.160
41 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2016, 10.00 | Kult Luboš | SČ - TD 1. třída
1.640
71 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 2016, 10.00 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
2.840
26 / 12 | 7
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2016, 10.00 | Šnajberk Václav | SČ - TD 1. třída
2.160

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10624 / 240 | 242.60
3.92
41.60000000 %
45 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2015, 12.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
1.800
69 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 11.15 | Lerch Aleš | SČ - TD 1. třída
2.760
68 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2015, 12.00 | Skala Ivo | SČ - TD 1. třída
2.722
81 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 12.00 | Morava Jan | SČ - TD 1. třída
3.240
80 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2015, 12.00 | Kohút Ivan | SČ - TD 1. třída
3.202
98 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2016, 12.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
3.922
50 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2016, 12.00 | Kamenář Přemysl | SČ - TD 1. třída
2.002
52 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2016, 12.00 | Kult Luboš | SČ - TD 1. třída
2.082
58 / 24 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 2016, 12.00 | Stambrecht Harro | SČ - TD 1. třída
2.410
23 / 16 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2016, 12.00 | Šnajberk Václav | SČ - TD 1. třída
1.430

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10317 / 243 | 111.30
1.60
52.83330000 %
38 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2015, 14.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
1.522
35 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 12.45 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
1.400
40 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2015, 14.00 | Skala Ivo | SČ - TD 1. třída
1.600
36 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 14.00 | Lukšík Oldřich | SČ - TD 1. třída
1.440
26 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 14.00 | Kohút Ivan | SČ - TD 1. třída
1.040
34 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2016, 14.00 | Lerch Aleš | SČ - TD 1. třída
1.360
20 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 14.00 | Ježek Bohuslav | SČ - TD 1. třída
0.800
34 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2016, 14.00 | Kult Luboš | SČ - TD 1. třída
1.360
36 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 2016, 14.00 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
1.442
18 / 18 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2016, 14.00 | Šnajberk Václav | SČ - TD 1. třída
1.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
555 / 200 | 30.275
0.350
36.66670000 %
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.2750
11 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 10.30 | Klír Viktor | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.2750
6 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.00 | Kupec Václav | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.1500
13 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.30 | Jung Pavel | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.3250
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 12.00 | Furst Ladislav | Přebory jednotlivců Sev. oblast Kvarty
0.3500

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131104 / 383 | 182.88
3.93
42.46150000 %
73 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2014, 10.00 | Kamenář Přemysl | 2. třída Severní čechy
2.432
63 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.100
100 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2014, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
3.330
81 / 26 | 13
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2014, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
3.110
57 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
1.900
30 / 27 | 6
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
1.110
83 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
2.760
110 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
3.662
115 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Koča Pavel | 2. třída Severní čechy
3.832
79 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2015, 10.00 | Lukšík Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.630
90 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
3.000
118 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
3.930
105 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 4. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
3.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14920 / 414 | 132.22
3.86
43.80950000 %
60 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2014, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 2. třída Severní čechy
2.000
67 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.230
57 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2014, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
1.902
86 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2014, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
2.860
101 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2015, 10.00 | Král Zdeněk | 2. třída Severní čechy
3.362
24 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
0.960
53 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2015, 10.00 | Šturc Martin | 2. třída Severní čechy
1.760
57 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2015, 10.00 | Šindler Karel | 2. třída Severní čechy
1.902
22 / 29 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
0.750
88 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Koča Pavel | 2. třída Severní čechy
2.932
116 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2015, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 2. třída Severní čechy
3.862
58 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
1.930
65 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2015, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
2.160
66 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 4. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
2.200

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12421 / 331 | 121.27
1.92
58.47220000 %
33 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2014, 10.00 | Ježek Bohuslav | 2. třída Severní čechy
1.100
44 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2014, 10.00 | Kalous Václav | 2. třída Severní čechy
1.462
30 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2014, 10.00 | Šturc Martin | 2. třída Severní čechy
1.000
25 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2014, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
1.000
47 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2015, 10.00 | Král Zdeněk | 2. třída Severní čechy
1.562
35 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2015, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2. třída Severní čechy
1.160
27 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
1.280
34 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Kamenář Přemysl | 2. třída Severní čechy
1.130
48 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2015, 10.00 | Morava Jan | 2. třída Severní čechy
1.920
27 / 20 | 4
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2015, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
1.350
30 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2015, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
1.000
41 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 4. 2015, 10.00 | Šindler Karel | 2. třída Severní čechy
1.362

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
554 / 208 | 30.259
0.352
0.533
91.52540000 %
7 / 39 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.30 | Guláš František | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.1790
10 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.30 | Kupec Václav | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.2940
25 / 71 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.30 | Dragoun Ladislav | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.3520
6 / 40 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.30 | Jung Pavel | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.1500
6 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.30 | Stambrecht Harro | Severočeská oblast jednotlivců otevřené
0.2500

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6209 / 120 | 121.74
2.85
38.70370000 %
51 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 3. 2015, 09.30 | Král Zdeněk | Severočeská přebory jednotlivců
1.702
39 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 3. 2015, 09.30 | Bachura Jindřich | Severočeská přebory jednotlivců
1.952
38 / 30 | 4
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 3. 2015, 09.30 | Russó Emelín | Severočeská přebory jednotlivců
1.260
57 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 3. 2015, 09.30 | Kult Luboš | Severočeská přebory jednotlivců
2.852
0
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 3. 2015, 09.30 | Kult Luboš | Severočeská přebory jednotlivců
24 / 20 | 5
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 3. 2015, 09.30 | Fialová Kateřina | Severočeská přebory jednotlivců
1.202

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8518 / 240 | 152.15
3.06
32.37500000 %
66 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
15. 9. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
2.200
65 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2013, 10.00 | Rulík Kamil | 2.třída - Severní Čechy
2.160
65 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
2.160
53 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2013, 00.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
1.760
56 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2014, 10.00 | Ježek Bohuslav | 2.třída - Severní Čechy
1.860
92 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2014, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
3.060
78 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2014, 10.00 | Kalous Václav | 2.třída - Severní Čechy
2.600
43 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2014, 10.00 | Lemfeld Josef | 2.třída - Severní Čechy
1.430

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7410 / 207 | 121.98
2.90
39.04760000 %
87 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2013, 10.00 | Pařík Tomáš | 2.třída - Severní Čechy
2.900
42 / 30 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
1.400
54 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2013, 00.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
1.800
69 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2014, 10.00 | Ježek Bohuslav | 2.třída - Severní Čechy
2.302
57 / 27 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2014, 10.00 | Hlubuček Petr | 2.třída - Severní Čechy
2.110
63 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
2.100
38 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2014, 10.00 | Horký Jiří | 2.třída - Severní Čechy
1.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8279 / 235 | 71.18
1.43
58.12500000 %
30 / 29 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 2.třída - Severní Čechy
1.030
28 / 28 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2013, 10.00 | Rulík Kamil | 2.třída - Severní Čechy
1.000
35 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
1.160
34 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2013, 00.00 | Kabrle Oldřich | 2.třída - Severní Čechy
1.130
37 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2014, 10.00 | Ježek Bohuslav | 2.třída - Severní Čechy
1.230
36 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2014, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
1.200
43 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2014, 10.00 | Kalous Václav | 2.třída - Severní Čechy
1.432
36 / 28 | 7
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Horký Jiří | 2.třída - Severní Čechy
1.280

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
158 / 30 | 91.93
1.93
38.66670000 %
58 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 9. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 2.třída - Severní Čechy
1.930

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10661 / 297 | 202.22
3.06
33.05000000 %
67 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1.třída - Severní Čechy
2.230
42 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2012, 10.00 | Vlček Michal | 1.třída - Severní Čechy
1.400
83 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2012, 10.00 | Šindler Karel | 1.třída - Severní Čechy
2.762
71 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2012, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
2.360
90 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2012, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
3.000
49 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2012, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
1.630
92 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
3.060
47 / 27 | 5
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
1.740
73 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2013, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1.třída - Severní Čechy
2.430
47 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
1.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10666 / 298 | 192.23
3.00
44.40000000 %
70 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 9. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1.třída - Severní Čechy
2.332
75 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2012, 10.00 | Zavoral Luboš | 1.třída - Severní Čechy
2.500
44 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2012, 10.00 | Guláš František | 1.třída - Severní Čechy
1.460
70 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2012, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
2.330
56 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2012, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
1.860
90 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2012, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
3.000
57 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
1.900
62 / 28 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
2.210
77 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2013, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1.třída - Severní Čechy
2.560
65 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
2.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10356 / 289 | 141.23
2.14
59.33330000 %
26 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1.třída - Severní Čechy
0.860
38 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2012, 10.00 | Vlček Michal | 1.třída - Severní Čechy
1.262
24 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 10.00 | Šindler Karel | 1.třída - Severní Čechy
0.800
46 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2012, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
1.530
60 / 28 | 14
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Čelko Milan | 1.třída - Severní Čechy
2.142
43 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2012, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
1.430
39 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
1.300
22 / 21 | 3
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
1.040
23 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 10.00 | Ježek Bohuslav | 1.třída - Severní Čechy
0.760
35 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2013, 10.00 | Vlček Michal | 1.třída - Severní Čechy
1.160

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6335 / 166 | 142.01
2.60
22.33330000 %
78 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Ježek Bohuslav | 1. třída - Severní Čechy
2.602
22 / 16 | 7
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2011, 10.00 | Kozák Milan | 1. třída - Severní Čechy
1.370
49 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
1.630
56 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1. třída - Severní Čechy
1.860
67 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2012, 10.00 | Šindler Karel | 1. třída - Severní Čechy
2.230
63 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
12. 2. 2012, 10.00 | Lendvay Štefan | 1. třída - Severní Čechy
2.100

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6340 / 180 | 191.88
3.10
28.33330000 %
56 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Ježek Bohuslav | 1. třída - Severní Čechy
1.862
93 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2011, 10.00 | Lendvay Štefan | 1. třída - Severní Čechy
3.100
29 / 30 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2011, 10.00 | Russó Emelín | 1. třída - Severní Čechy
0.960
51 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1. třída - Severní Čechy
1.700
55 / 30 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2012, 10.00 | Šindler Karel | 1. třída - Severní Čechy
1.830
56 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2012, 10.00 | Lendvay Štefan | 1. třída - Severní Čechy
1.860

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6221 / 175 | 101.26
1.80
46.04170000 %
20 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Ježek Bohuslav | 1. třída - Severní Čechy
0.660
33 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2011, 10.00 | Lendvay Štefan | 1. třída - Severní Čechy
1.100
33 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
1.100
54 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1. třída - Severní Čechy
1.802
41 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2012, 10.00 | Šindler Karel | 1. třída - Severní Čechy
1.362
40 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2012, 10.00 | Lendvay Štefan | 1. třída - Severní Čechy
1.600

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8428 / 240 | 161.78
2.60
21.31470000 %
43 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2010, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 1.TŘÍDA
1.430
40 / 30 | 5
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2010, 10.00 | Morava Jan | SČ 1.TŘÍDA
1.330
58 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2010, 10.00 | Kohút Ivan | SČ 1.TŘÍDA
1.930
39 / 30 | 5
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2011, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 1.TŘÍDA
1.300
56 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2011, 10.00 | Čelko Milan | SČ 1.TŘÍDA
1.860
78 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2011, 10.00 | Kohút Ivan | SČ 1.TŘÍDA
2.600
42 / 30 | 5
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2011, 10.00 | Lendvay Štefan | SČ 1.TŘÍDA
1.400
72 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
3. 4. 2011, 10.00 | Kalous Václav | SČ 1.TŘÍDA
2.400

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8392 / 240 | 101.63
2.06
24.50000000 %
59 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2010, 10.00 | Kamenář Přemysl | SČ 1.TŘÍDA
1.960
39 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2010, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 1.TŘÍDA
1.300
62 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2010, 10.00 | Morava Jan | SČ 1.TŘÍDA
2.060
44 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2010, 10.00 | Kohút Ivan | SČ 1.TŘÍDA
1.460
54 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2011, 10.00 | Čelko Milan | SČ 1.TŘÍDA
1.800
49 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2011, 10.00 | Kohút Ivan | SČ 1.TŘÍDA
1.630
28 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2011, 10.00 | Lendvay Štefan | SČ 1.TŘÍDA
0.930
57 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 4. 2011, 10.00 | Kalous Václav | SČ 1.TŘÍDA
1.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9293 / 270 | 141.08
1.66
40.19200000 %
50 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2010, 10.00 | Kamenář Přemysl | SČ 1.TŘÍDA
1.662
23 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2010, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ 1.TŘÍDA
0.760
33 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2010, 10.00 | Morava Jan | SČ 1.TŘÍDA
1.100
32 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2010, 10.00 | Kohút Ivan | SČ 1.TŘÍDA
1.060
23 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2010, 10.00 | Kult Luboš | SČ 1.TŘÍDA
0.760
34 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2011, 10.00 | Čelko Milan | SČ 1.TŘÍDA
1.130
40 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2011, 10.00 | Kozák Milan | SČ 1.TŘÍDA
1.330
35 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2011, 10.00 | Beneš Slávek | SČ 1.TŘÍDA
1.160
23 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
3. 4. 2011, 10.00 | Kalous Václav | SČ 1.TŘÍDA
0.760