Česká replublikaKamenář Přemysl Česká replublika

Malý stůl

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3144 / 75 | 17 | 51.92
2.32
32.00000000 %
34 / 25 | 8 | 5
Malý stůl: Volná hra
1. 1. 1970, 01.00 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.360
52 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
13. 9. 2020, 10.00 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.080
58 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2020, 11.00 | Diviš Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.320

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3100 / 75 | 10 | 151.33
1.68
33.33330000 %
30 / 25 | 10 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 1. 1970, 02.15 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.200
28 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 9. 2020, 11.15 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.120
42 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2020, 12.15 | Diviš Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.680

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
340 / 75 | 4 | 20.53
0.72
22.22220000 %
10 / 25 | 3 | 2
Malý stůl: Jednoband
1. 1. 1970, 03.30 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
0.400
12 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
13. 9. 2020, 12.30 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
0.480
18 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2020, 13.30 | Diviš Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
0.720

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
8365 / 199 | 18 | 121.83
2.92
30.41670000 %
38 / 24 | 8 | 5
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 10.00 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.580
44 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2019, 10.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.760
30 / 25 | 6 | 5
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2019, 10.00 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.200
66 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Nechvapil Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.640
50 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 11.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.000
73 / 25 | 18 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2020, 10.00 | Rolc Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.922
28 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
7. 6. 2020, 11.00 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.120
36 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
20. 6. 2020, 11.00 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
8276 / 197 | 10 | 71.40
1.80
34.50000000 %
25 / 22 | 7 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2019, 11.10 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.130
44 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2019, 11.10 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.762
39 / 25 | 7 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2019, 11.10 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.560
29 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 11.10 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
37 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 12.10 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.480
45 / 25 | 8 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2020, 11.10 | Rolc Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.802
30 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 6. 2020, 12.10 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.202
27 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 6. 2020, 12.10 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.080

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
8190 / 200 | 7 | 50.95
1.56
39.58330000 %
37 / 25 | 7 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2019, 12.20 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.480
17 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2019, 12.20 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.680
22 / 25 | 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2019, 12.20 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.880
21 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 12.20 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.840
18 / 25 | 2
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 13.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.720
18 / 25 | 4 | 3
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2020, 12.20 | Rolc Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.720
39 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2020, 13.20 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.562
18 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
20. 6. 2020, 13.20 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.720

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12613 / 297 | 182.06
3.36
34.05560000 %
27 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2018, 10.00 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.080
36 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2018, 10.00 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.440
84 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2018, 10.00 | Furst Ladislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.360
57 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 11.00 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.282
36 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
24. 11. 2018, 10.00 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.440
50 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2019, 11.00 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.000
52 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2019, 10.00 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.080
54 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2019, 10.00 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.160
53 / 22 | 11
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2019, 11.00 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.400
51 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2019, 10.00 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.040
45 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2019, 10.00 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.800
68 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 10.00 | Lacina František | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.720

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12507 / 292 | 181.73
2.88
42.25000000 %
52 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2018, 11.10 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.082
21 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 11.10 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.840
41 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2018, 11.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.640
37 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 12.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.480
52 / 24 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 11. 2018, 11.10 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.160
33 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2019, 12.10 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.320
41 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2019, 11.10 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.640
39 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 11.10 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.560
52 / 23 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2019, 12.10 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.260
72 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 11.10 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.882
46 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2019, 11.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.842
21 / 20 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 11.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.050

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12341 / 289 | 101.17
1.64
47.36110000 %
29 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2018, 12.20 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
14 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 12.20 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.560
39 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 12.20 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.562
34 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 13.20 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.362
17 / 18 | 4
Malý stůl: Jednoband
24. 11. 2018, 12.20 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.940
23 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2019, 13.20 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.920
41 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 12.20 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.640
40 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 12.20 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.602
26 / 21 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 13.20 | Vrba Michal | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.230
27 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 12.20 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.080
28 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2019, 12.20 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.122
23 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 12.20 | Lacina František | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
0.920

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5256 / 125 | 152.04
2.32
34.13330000 %
54 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2017, 11.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.160
58 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 11.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.320
34 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 10.00 | Furst Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.360
53 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2018, 11.00 | Russó Emelín | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.120
57 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 10.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.280

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5159 / 125 | 81.27
1.56
31.80000000 %
31 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2017, 12.30 | Lukšík Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.240
29 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 12.30 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.160
39 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 11.30 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.560
35 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2018, 12.30 | Rolc Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.401
25 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2018, 11.30 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5146 / 116 | 101.25
1.56
48.66670000 %
25 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2017, 14.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.250
39 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 14.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.562
31 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 13.00 | Morava Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.470
30 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2018, 14.00 | Russó Emelín | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.202
21 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2018, 13.00 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.840

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8312 / 175 | 151.78
2.80
19.50000000 %
65 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 13.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.600
26 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2016, 10.00 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.040
70 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2017, 10.00 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.802
0
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2017, 09.00 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
34 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2017, 11.00 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.360
43 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2017, 10.00 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.720
40 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
29. 4. 2017, 13.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.600
34 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
13. 5. 2017, 10.00 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.360

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8323 / 175 | 141.84
2.40
26.91670000 %
36 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 14.40 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.440
37 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2016, 11.40 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.480
60 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2017, 11.40 | Nepevný Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402
0
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2017, 10.40 | Pešout Bohumil | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
56 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 11.40 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.242
60 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 4. 2017, 11.40 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.400
33 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 4. 2017, 14.40 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.320
41 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 5. 2017, 11.40 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.640

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8158 / 175 | 100.90
1.40
32.91670000 %
35 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 16.20 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.402
26 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2016, 13.20 | Jung Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.040
30 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 13.20 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.200
0
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2017, 12.20 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
20 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 13.20 | Žofaj Jaroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.800
20 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 4. 2017, 13.20 | Lukšík Oldřich | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.800
17 / 25 | 2
Malý stůl: Jednoband
29. 4. 2017, 16.20 | Šanda Ludvík | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.680
10 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2017, 13.20 | Mráček Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.400

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9644 / 225 | 272.86
4.08
35.77780000 %
28 / 25 | 4
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 10.00 | Lendvay Štefan | SČ - TD 1. třída
1.120
68 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
2.720
97 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2015, 10.00 | Hačkulič Jiří | SČ - TD 1. třída
3.882
75 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2015, 10.00 | Dragoun Ladislav | SČ - TD 1. třída
3.002
75 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2015, 10.00 | Mičan Adolf | SČ - TD 1. třída
3.000
96 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2016, 10.00 | Russó Emelín | SČ - TD 1. třída
3.842
71 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2016, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
2.840
102 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2016, 10.00 | Horký Jiří | SČ - TD 1. třída
4.082
32 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2016, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ - TD 1. třída
1.280

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9490 / 225 | 132.17
2.96
36.29630000 %
74 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 12.00 | Kohút Ivan | SČ - TD 1. třída
2.962
38 / 25 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 12.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
1.520
68 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2015, 12.00 | Horký Jiří | SČ - TD 1. třída
2.722
44 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2015, 12.00 | Kult Luboš | SČ - TD 1. třída
1.760
52 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2015, 12.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
2.080
45 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2016, 12.00 | Marenčák Gustav | SČ - TD 1. třída
1.800
60 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2016, 12.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
2.400
44 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2016, 12.00 | Červenka Jiří | SČ - TD 1. třída
1.760
65 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2016, 12.00 | Morava Jan | SČ - TD 1. třída
2.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9252 / 220 | 111.14
2.13
46.66670000 %
22 / 22 | 4
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 14.00 | Svatoň Pavel | SČ - TD 1. třída
1.000
19 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 14.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
0.760
23 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2015, 14.00 | Hačkulič Jiří | SČ - TD 1. třída
0.920
39 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2015, 14.00 | Dragoun Ladislav | SČ - TD 1. třída
1.562
34 / 25 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 14.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
1.360
24 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 14.00 | Russó Emelín | SČ - TD 1. třída
0.962
24 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 14.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
0.960
49 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2016, 14.00 | Červenka Jiří | SČ - TD 1. třída
2.130
18 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2016, 14.00 | Rolc Ladislav | SČ - TD 1. třída
0.722

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7437 / 210 | 372.08
3.56
31.21430000 %
42 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2014, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
1.400
89 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2014, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
2.960
63 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.100
29 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2015, 10.00 | Šindler Karel | 2. třída Severní čechy
0.960
60 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
2.000
107 / 30 | 37
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2015, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
3.562
47 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2015, 10.00 | Král Zdeněk | 2. třída Severní čechy
1.560

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7424 / 189 | 152.24
4.41
40.38100000 %
97 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2014, 10.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
3.232
75 / 17 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2014, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
4.410
70 / 28 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2014, 10.00 | Ott Jiří | 2. třída Severní čechy
2.500
41 / 24 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
1.700
63 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Bachura Jindřich | 2. třída Severní čechy
2.102
34 / 30 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2015, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
1.130
44 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2015, 10.00 | Král Zdeněk | 2. třída Severní čechy
1.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7236 / 202 | 81.16
1.51
56.19050000 %
36 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2014, 10.00 | Fialová Kateřina | 2. třída Severní čechy
1.202
44 / 29 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2014, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
1.510
27 / 23 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2. třída Severní čechy
1.170
40 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2015, 10.00 | Šindler Karel | 2. třída Severní čechy
1.332
35 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
1.162
30 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2015, 10.00 | Lemfeld Josef | 2. třída Severní čechy
1.000
24 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2015, 10.00 | Král Zdeněk | 2. třída Severní čechy
0.800

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3263 / 90 | 272.92
4.46
43.83330000 %
65 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2013, 10.00 | Rulík Kamil | 2.třída - Severní Čechy
2.160
134 / 30 | 27
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2014, 10.00 | Šturc Martin | 2.třída - Severní Čechy
4.462
64 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 4. 2014, 10.00 | Bachura Jindřich | 2.třída - Severní Čechy
2.130

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3153 / 90 | 111.70
1.80
34.00000000 %
54 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2013, 10.00 | Šturc Martin | 2.třída - Severní Čechy
1.800
52 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2014, 10.00 | Šturc Martin | 2.třída - Severní Čechy
1.730
47 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2014, 10.00 | Kult Luboš | 2.třída - Severní Čechy
1.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3100 / 90 | 81.11
1.40
55.55560000 %
34 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2013, 10.00 | Lemfeld Josef | 2.třída - Severní Čechy
1.130
24 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2014, 10.00 | Šturc Martin | 2.třída - Severní Čechy
0.800
42 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2014, 10.00 | Bachura Jindřich | 2.třída - Severní Čechy
1.402

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10717 / 293 | 232.44
3.03
35.85000000 %
80 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 9. 2012, 10.00 | Táborský Jaromír | 1.třída - Severní Čechy
2.660
85 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2012, 10.00 | Čelko Milan | 1.třída - Severní Čechy
2.830
45 / 23 | 9
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2012, 10.00 | Stambrecht Harro | 1.třída - Severní Čechy
1.950
66 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2012, 10.00 | Russó Emelín | 1.třída - Severní Čechy
2.200
81 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1.třída - Severní Čechy
2.700
81 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2013, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
2.702
68 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2013, 10.00 | Kalous Václav | 1.třída - Severní Čechy
2.262
91 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2013, 00.00 | Táborský Jaromír | 1.třída - Severní Čechy
3.032
62 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2013, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
2.060
58 / 30 | 11
Malý stůl: Volná hra
28. 4. 2013, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
1.930

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10555 / 297 | 171.86
2.70
37.00000000 %
81 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2012, 10.00 | Táborský Jaromír | 1.třída - Severní Čechy
2.700
50 / 27 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2012, 10.00 | Mičan Adolf | 1.třída - Severní Čechy
1.850
42 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2012, 10.00 | Šindler Karel | 1.třída - Severní Čechy
1.402
52 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2012, 10.00 | Morava Jan | 1.třída - Severní Čechy
1.730
37 / 30 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1.třída - Severní Čechy
1.230
62 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2013, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
2.062
57 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2013, 10.00 | Kalous Václav | 1.třída - Severní Čechy
1.900
55 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2013, 00.00 | Táborský Jaromír | 1.třída - Severní Čechy
1.830
57 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2013, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
1.900
62 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 4. 2013, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
2.060

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10234 / 292 | 90.80
1.12
39.00000000 %
29 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2012, 10.00 | Táborský Jaromír | 1.třída - Severní Čechy
0.960
22 / 27 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2012, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1.třída - Severní Čechy
0.810
16 / 30 | 2
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Šindler Karel | 1.třída - Severní Čechy
0.532
28 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2012, 10.00 | Russó Emelín | 1.třída - Severní Čechy
0.930
28 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1.třída - Severní Čechy
1.120
29 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2013, 10.00 | Russó Emelín | 1.třída - Severní Čechy
0.960
14 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2013, 10.00 | Kalous Václav | 1.třída - Severní Čechy
0.460
16 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2013, 00.00 | Táborský Jaromír | 1.třída - Severní Čechy
0.530
26 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2013, 10.00 | Čelko Milan | 1.třída - Severní Čechy
0.860
26 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2013, 10.00 | Čelko Milan | 1.třída - Severní Čechy
0.860

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5333 / 150 | 182.22
2.63
26.64000000 %
62 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2011, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1. třída - Severní Čechy
2.060
58 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Morava Jan | 1. třída - Severní Čechy
1.930
68 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
2.260
66 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2012, 10.00 | Jung Pavel | 1. třída - Severní Čechy
2.200
79 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1. třída - Severní Čechy
2.632

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5317 / 150 | 172.11
2.60
31.70000000 %
57 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2011, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1. třída - Severní Čechy
1.900
78 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Lukšík Oldřich | 1. třída - Severní Čechy
2.600
58 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
1.930
62 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2012, 10.00 | Jung Pavel | 1. třída - Severní Čechy
2.060
62 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1. třída - Severní Čechy
2.060

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5151 / 150 | 71.00
1.36
37.75000000 %
34 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2011, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1. třída - Severní Čechy
1.130
27 / 30 | 3
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Morava Jan | 1. třída - Severní Čechy
0.900
28 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | 1. třída - Severní Čechy
0.930
41 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2012, 10.00 | Jung Pavel | 1. třída - Severní Čechy
1.360
21 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1. třída - Severní Čechy
0.700

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5286 / 150 | 261.90
2.50
22.78880000 %
47 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2010, 10.00 | Král Zbyněk | SČ 1.TŘÍDA
1.560
64 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2010, 10.00 | Kalous Václav | SČ 1.TŘÍDA
2.130
53 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2010, 10.00 | Čelko Milan | SČ 1.TŘÍDA
1.760
47 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2011, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 1.TŘÍDA
1.560
75 / 30 | 26
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2011, 10.00 | Vlasák Radek | SČ 1.TŘÍDA
2.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5297 / 150 | 161.98
2.66
29.70000000 %
70 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2010, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ 1.TŘÍDA
2.332
52 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2010, 10.00 | Kalous Václav | SČ 1.TŘÍDA
1.730
40 / 30 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2010, 10.00 | Čelko Milan | SČ 1.TŘÍDA
1.330
80 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2011, 10.00 | Jung Pavel | SČ 1.TŘÍDA
2.662
55 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2011, 10.00 | Vlasák Radek | SČ 1.TŘÍDA
1.830

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5162 / 128 | 91.26
1.60
40.00000000 %
39 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2010, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ 1.TŘÍDA
1.300
40 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2010, 10.00 | Häckl Libor | SČ 1.TŘÍDA
1.600
10 / 13 | 3
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2010, 10.00 | Mlýnek Radomír | SČ 1.TŘÍDA
0.760
36 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2011, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 1.TŘÍDA
1.200
37 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2011, 10.00 | Kozák Milan | SČ 1.TŘÍDA
1.230

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5272 / 150 | 171.81
2.26
27.20000000 %
54 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2009, 10.00 | Häckl Libor | SČ - II.Třída
1.800
41 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2009, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ - II.Třída
1.360
57 / 30 | 16
Malý stůl: Volná hra
28. 3. 2010, 10.00 | Král Zbyněk | SČ - II.Třída
1.900
68 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 2010, 10.00 | Šindler Karel | SČ - II.Třída
2.262
52 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
25. 4. 2010, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ - II.Třída
1.730

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5338 / 150 | 142.25
3.33
45.06670000 %
65 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2009, 10.00 | Ott Jiří | SČ - II.Třída
2.160
55 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2009, 10.00 | Schönfeld Jan | SČ - II.Třída
1.830
67 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 3. 2010, 10.00 | Král Zbyněk | SČ - II.Třída
2.230
51 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2010, 10.00 | Šindler Karel | SČ - II.Třída
1.702
100 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 4. 2010, 10.00 | Häckl Libor | SČ - II.Třída
3.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5172 / 142 | 71.21
2.00
57.33330000 %
38 / 22 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2009, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ - II.Třída
1.720
30 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2009, 10.00 | Lukšík Oldřich | SČ - II.Třída
1.000
20 / 30 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 3. 2010, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ - II.Třída
0.660
24 / 30 | 4
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2010, 10.00 | Šindler Karel | SČ - II.Třída
0.800
60 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 4. 2010, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ - II.Třída
2.002