Česká republikaNenál Jiří Česká republika

Závodní stůl

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
341 / 116 | 50.353
0.472
45.55560000 %
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 16.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.2250
17 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 11.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.4720
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 10.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
353 / 113 | 50.469
0.542
58.88890000 %
14 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3680
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 11.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
19 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 14.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5420

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
246 / 80 | 90.575
0.675
76.66670000 %
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 13.00 | Ettel Milan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4752
27 / 40 | 9
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 13.00 | Janata Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6752

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
685 / 220 | 40.386
0.550
44.73680000 %
13 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 11.30 | Ručka Damián | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3252
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2015, 16.00 | Koky Dušan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3252
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 10.00 | Šlechta Jan | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.5502
5 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 18.00 | Váša Marek | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.1780
22 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2016, 13.00 | Bača Tomáš | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4400
10 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2016, 16.00 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4540

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8132 / 317 | 40.416
0.750
55.00000000 %
18 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 10.00 | Bača Tomáš | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4730
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 14.30 | Šnyta Radek | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2750
15 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 17.30 | Šlechta Jan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3840
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2014, 19.00 | Ležák Václav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4000
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2014, 17.30 | Galita Igor | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4002
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Paprskář Milan | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4502
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 13.00 | Křístek Ladislav | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7502
8 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2015, 16.00 | Coufal Zdeněk | 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2000

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4433 / 60 | 567.21
8.66
72.16670000 %
130 / 15 | 56
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 15.00 | Provazník Jan | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
8.662
123 / 15 | 28
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 16.30 | Halama Petr | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
8.202
90 / 15 | 25
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 16.30 | Zapletal Pavel | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
6.000
90 / 15 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2019, 18.00 | Dvořáček Vladimír | STM Oblast - Přebor jednotlivci volná hra
6.000

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1140 / 15 | 679.33
9.33
56.00000000 %
140 / 15 | 67
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 14.00 | Kulich Libor | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121055 / 132 | 477.99
13.00
43.95830000 %
85 / 10 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2018, 10.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.500
163 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2018, 10.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.860
39 / 8 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2018, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.870
152 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 10.00 | Lancinger Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.132
33 / 6 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 10.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.500
123 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2019, 10.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.200
24 / 2 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.000
104 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 10.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.930
98 / 13 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2019, 10.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.530
156 / 12 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2019, 10.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.000
18 / 6 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.000
60 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 10.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
191103 / 298 | 243.70
5.80
59.94570000 %
56 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
15. 9. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.730
56 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2018, 14.00 | Vajda Roman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.732
53 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2018, 14.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.530
79 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2018, 14.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.262
63 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.200
57 / 15 | 22
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.802
87 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 14.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.802
78 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2019, 14.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.202
38 / 7 | 11
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2019, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.420
32 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.130
42 / 15 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2019, 14.00 | Ostruszka Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.800
60 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 09.00 | Vydra Roman | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
3.002
33 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 09.00 | Provazník Jan | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
1.650
66 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 09.00 | Hochman Libor | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
3.302
63 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 11.00 | Dvořáček Vladimír | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
3.152
80 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 12.00 | Zapletal Pavel | Přebor STM jednotlivci jednoband MS
4.702
63 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2019, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.200
61 / 14 | 20
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.350
36 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 14.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.400

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12952 / 159 | 335.98
9.35
52.88890000 %
118 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 9. 2018, 12.00 | Mirga Martin | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.860
35 / 7 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 10. 2018, 12.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.000
87 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2018, 12.00 | Červenka Vítězslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.802
53 / 11 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 12. 2018, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.810
83 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 12. 2018, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.532
131 / 14 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 1. 2019, 12.00 | Háva Miloš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.350
34 / 11 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 1. 2019, 12.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.090
51 / 11 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 1. 2019, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.630
127 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 2. 2019, 12.00 | Kopl Josef | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.462
72 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 2. 2019, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.800
90 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 3. 2019, 12.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.000
71 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 3. 2019, 12.00 | Hammer Ivan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.730

2017/2018

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152044 / 194 | 8210.53
13.71
74.32730000 %
168 / 15 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 9. 2017, 10.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.200
73 / 15 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 10.00 | Žabenský Zbyněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.862
151 / 13 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2017, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
11.610
73 / 7 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 10.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.420
116 / 15 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2017, 10.00 | Nutil Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.732
150 / 19 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 10.30 | Coufal Zdeněk | Přebor jednotlivců STM oblast
7.892
150 / 11 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 10.30 | Dvořáček Vladimír | Přebor jednotlivců STM oblast
13.632
96 / 7 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 13.30 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců STM oblast
13.710
41 / 7 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 15.00 | Galíček Zdeněk | Přebor jednotlivců STM oblast
5.850
150 / 13 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2017, 16.30 | Horna Jiří | Přebor jednotlivců STM oblast
11.532
133 / 14 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2018, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
9.500
180 / 15 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2018, 10.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.002
200 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2018, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.332
163 / 13 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
12.530
200 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 10.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
13.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10698 / 150 | 284.65
6.46
69.80000000 %
68 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
9. 9. 2017, 14.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.532
95 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 14.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.332
57 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2017, 14.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.800
57 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 16.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
3.800
78 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2017, 16.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.200
77 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2018, 14.00 | Slaměník Radek | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
5.132
65 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2018, 14.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.332
38 / 15 | 1
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2018, 16.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.532
97 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 14.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.460
66 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 14.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.400

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141319 / 187 | 587.05
10.71
61.34880000 %
74 / 15 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
9. 9. 2017, 12.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.930
110 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 9. 2017, 12.00 | Žabenský Zbyněk | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.332
80 / 12 | 58
Malý stůl: Kádr 52/1
7. 10. 2017, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.660
64 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 11. 2017, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.260
113 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 11. 2017, 12.00 | Stareček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.530
115 / 15 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 1. 2018, 12.00 | Fellner Jan | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.662
150 / 14 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 1. 2018, 12.00 | Vaněk Petr | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
10.712
64 / 13 | 15
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 2. 2018, 12.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
4.920
36 / 15 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 2. 2018, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
2.400
105 / 12 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 3. 2018, 12.00 | Cebula Tomáš | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
8.750
150 / 14 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 12.00 | Frieda Jan | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
10.712
50 / 8 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 16.00 | Dostál Martin | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
6.250
143 / 15 | 41
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 3. 2018, 18.00 | Sedláček Radek | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
9.532
65 / 9 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 3. 2018, 10.00 | Dostál Martin | 5. MČR KÁDR 52/1 MS
7.220

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61026 / 60 | 12917.10
125.00
93.27270000 %
150 / 9 | 47
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 09.00 | Halama Petr | Oblastní přebor jednotlivci
16.662
150 / 9 | 53
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 11.00 | Zapletal Pavel | Oblastní přebor jednotlivci
16.662
150 / 15 | 30
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 12.00 | Horna Jiří | Oblastní přebor jednotlivci
10.002
195 / 20 | 53
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 13.00 | Coufal Zdeněk | Oblastní přebor jednotlivci
9.752
131 / 5 | 70
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2016, 15.00 | Kopečný Radek | Oblastní přebor jednotlivci
26.200
250 / 2 | 129
Malý stůl: Volná hra
15. 4. 2017, 17.00 | Dostál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ECZ
125.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
243107 / 251 | 10712.37
22.22
68.28570000 %
89 / 11 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 9. 2016, 12.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.090
36 / 4 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 10.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.000
160 / 13 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 13.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.300
159 / 10 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 10.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.900
83 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 12.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.530
186 / 12 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2017, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.500
148 / 13 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2017, 10.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.380
114 / 13 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 13.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.760
200 / 9 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.222
150 / 13 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 09.00 | Slaměník Radek | Oblastní přebor jednotlivci
11.532
53 / 8 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 09.00 | Háva Miloš | Oblastní přebor jednotlivci
6.620
150 / 7 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 09.00 | Mirga Martin | Oblastní přebor jednotlivci
21.422
62 / 6 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 13.30 | Mirga Martin | Oblastní přebor jednotlivci
10.330
150 / 10 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2017, 16.30 | Hochman Libor | Oblastní přebor jednotlivci
15.002
164 / 8 | 107
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2017, 13.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.500
135 / 10 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 13.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.500
99 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2017, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.600
177 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 10.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.802
36 / 5 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 4. 2017, 13.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.200
184 / 13 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 11.00 | Ráček Milan | MS MČR KÁDR 52/2
14.150
165 / 10 | 80
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 13.00 | Červenka Michal | MS MČR KÁDR 52/2
16.500
30 / 3 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 15.00 | Andrejovský Miroslav | MS MČR KÁDR 52/2
10.000
200 / 13 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 17.00 | Frieda Jan | MS MČR KÁDR 52/2
15.381
177 / 15 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 5. 2017, 19.00 | Horna Jiří | MS MČR KÁDR 52/2
11.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14760 / 195 | 213.89
6.00
54.28570000 %
90 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
18. 9. 2016, 18.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.002
43 / 8 | 15
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 14.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.370
67 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 17.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.460
32 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 14.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.130
49 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 18.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.260
45 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2017, 19.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.000
64 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2017, 16.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.260
40 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 17.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.660
52 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 17.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.462
73 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 19.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.860
65 / 15 | 20
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 17.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.332
67 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2017, 19.00 | Skořupa Rostislav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.462
51 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 14.00 | Majewski Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.401
22 / 7 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 4. 2017, 17.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.140

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131444 / 162 | 548.91
13.63
74.05130000 %
77 / 15 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 9. 2016, 14.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.130
137 / 13 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 9. 2016, 12.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.530
150 / 11 | 54
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 10. 2016, 15.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.632
122 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 10. 2016, 12.00 | Paul Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.132
22 / 6 | 9
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 11. 2016, 14.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.660
150 / 14 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 1. 2017, 15.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.712
132 / 15 | 37
Malý stůl: Kádr 52/1
22. 1. 2017, 12.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.800
103 / 11 | 31
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 2. 2017, 15.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.360
150 / 13 | 37
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 2. 2017, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.532
150 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 3. 2017, 15.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
112 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 3. 2017, 15.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.460
24 / 7 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 4. 2017, 15.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.420
115 / 12 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 4. 2017, 12.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.580

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112354 / 136 | 10217.30
35.71
85.60000000 %
243 / 12 | 42
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2015, 10.00 | Hladký Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
20.250
250 / 19 | 74
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2015, 10.00 | Koky Dušan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.152
250 / 12 | 62
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2015, 10.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
20.832
158 / 20 | 52
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2015, 13.00 | Kováč Aladar | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.900
250 / 15 | 62
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2015, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.662
250 / 7 | 102
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2015, 10.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
35.712
203 / 13 | 43
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.610
250 / 17 | 76
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2016, 10.00 | Krchňák Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.702
0
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 10.00 | Daniel Vladislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2
250 / 11 | 78
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.722
250 / 10 | 48
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2016, 10.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111821 / 178 | 6210.23
16.66
82.77270000 %
200 / 15 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2015, 12.00 | Hladký Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.332
170 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 12.00 | Koky Dušan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.502
200 / 20 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2015, 12.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.002
83 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 15.00 | Koky Dušan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.152
179 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.950
200 / 17 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2015, 12.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.762
189 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 12.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.452
200 / 18 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2016, 12.00 | Krchňák Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.112
0
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 12.00 | Daniel Vladislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2
200 / 12 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.662
200 / 16 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2016, 12.00 | Hampl Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.502

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151075 / 280 | 223.83
5.00
71.66670000 %
79 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2015, 14.00 | Hladký Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.952
81 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 14.00 | Koky Dušan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.052
96 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2015, 14.00 | Starý Radek | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.802
82 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.102
57 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 14.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.850
93 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2015, 14.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.652
52 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 14.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.600
100 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2016, 14.00 | Krchňák Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.002
0
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2016, 14.00 | Daniel Vladislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2
67 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 14.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.352
83 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 09.00 | Sukup Marek | Přebor středomor.oblasti 1band
4.152
58 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 13.00 | Horna Jiří | Přebor středomor.oblasti 1band
2.902
89 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 15.00 | Paprskář Milan | Přebor středomor.oblasti 1band
4.452
52 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2016, 17.00 | Provazník Jan | Přebor středomor.oblasti 1band
2.600
86 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2016, 14.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.302

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6526 / 76 | 326.92
10.00
58.44440000 %
58 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 11.00 | Frieda Jan | MS MČR Kádr 52/1
3.860
85 / 13 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 13.00 | Stareček Pavel | MS MČR Kádr 52/1
6.530
150 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 15.00 | Jaroš Vladimír | MS MČR Kádr 52/1
10.002
107 / 12 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 17.00 | Domanský Pavel | MS MČR Kádr 52/1
8.910
59 / 8 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 19.00 | Stareček Vladimír | MS MČR Kádr 52/1
7.370
67 / 13 | 21
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 3. 2016, 23.00 | Ráček Milan | MS MČR Kádr 52/1
5.150

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173071 / 160 | 17519.19
50.00
75.82720000 %
96 / 6 | 67
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2014, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.000
200 / 7 | 68
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Dvořáček Vladimír | jednotlivci středomoravská oblast
28.572
200 / 10 | 89
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Kalabis Petr | jednotlivci středomoravská oblast
20.002
200 / 10 | 77
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Coufal Zdeněk | jednotlivci středomoravská oblast
20.002
200 / 7 | 71
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 09.00 | Provazník Jan | jednotlivci středomoravská oblast
28.572
69 / 5 | 48
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2014, 10.00 | Domanský Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.800
250 / 19 | 59
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Caha Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.152
29 / 4 | 25
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2014, 10.00 | Müller David | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.250
189 / 14 | 40
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2014, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.500
250 / 14 | 52
Malý stůl: Volná hra
21. 12. 2014, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.852
38 / 4 | 16
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2015, 14.00 | Bláha Milan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.500
250 / 16 | 75
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Hladký Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.622
250 / 16 | 65
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 13.00 | Jaroš Vladimír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.622
114 / 9 | 29
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Slaměník Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.660
236 / 5 | 175
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
47.200
250 / 9 | 64
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
27.772
250 / 5 | 98
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
50.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182715 / 241 | 9311.26
16.66
78.69570000 %
117 / 10 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2014, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.700
200 / 14 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2014, 10.00 | Domanský Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.282
191 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Caha Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.550
150 / 14 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Hochman Libor | Přebor jednotlivců oblasti
10.712
107 / 10 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Domanský Pavel | Přebor jednotlivců oblasti
10.700
163 / 10 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Galíček Zdeněk | Přebor jednotlivců oblasti
16.300
200 / 12 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Kopečný Radek | Přebor jednotlivců oblasti
16.662
150 / 13 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 09.00 | Coufal Zdeněk | Přebor jednotlivců oblasti
11.532
66 / 14 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Müller David | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.710
200 / 14 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Kopl Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.282
61 / 12 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 12. 2014, 10.00 | Háva Miloš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.080
90 / 7 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2015, 14.00 | Bláha Milan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.850
123 / 16 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Hladký Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.680
200 / 14 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2015, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.282
175 / 14 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Slaměník Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.500
122 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.130
200 / 14 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Kopl Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.282
200 / 18 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2015, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.112

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141129 / 257 | 244.39
5.88
80.64290000 %
94 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2014, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.702
63 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2014, 10.00 | Domanský Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.150
99 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.952
19 / 10 | 7
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Müller David | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
1.900
88 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Kopl Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.400
100 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 12. 2014, 10.00 | Slaměník Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.002
31 / 12 | 7
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2015, 14.00 | Bláha Milan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.580
76 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Caha Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.802
88 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 13.00 | Jaroš Vladimír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.402
91 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2015, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.552
90 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Háva Miloš | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.502
90 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.730
100 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.262
100 / 17 | 18
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2015, 10.00 | Starý Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.882
Všechny sezóny

2018/2019: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
ECZ 3B PROSTĚJOVZávodní stůlMistrovstvíZS 3B EXTRALIGA3 X 3 X
ELM TD PROSTĚJOVMalý stůlExtraligaMS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA14 X 39 X