Česká replublikaLukšík Oldřich Česká replublika

Malý stůl

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
178 / 20 | 183.90
3.90
39.00000000 %
78 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
12. 9. 2020, 10.00 | Skriba Jiří | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.902

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172 / 20 | 133.60
3.60
48.00000000 %
72 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 9. 2020, 11.15 | Kohút Ivan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.602

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
147 / 20 | 112.35
2.35
58.75000000 %
47 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 9. 2020, 12.30 | Kohút Ivan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.352

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8698 / 200 | 17 | 153.49
5.20
43.62500000 %
79 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
22. 9. 2019, 10.00 | Kohút Ivan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.162
130 / 25 | 11 | 11
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2019, 10.00 | Vápeník Rudolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.200
99 / 25 | 15 | 15
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2019, 10.00 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.960
89 / 25 | 17 | 15
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2019, 13.00 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.562
83 / 25 | 10 | 9
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2020, 10.00 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.320
58 / 25 | 17 | 6
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2020, 11.00 | Nepevný Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.320
74 / 25 | 11 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 5. 2020, 11.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.960
86 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
21. 6. 2020, 10.00 | Pelikán Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.442

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9684 / 215 | 27 | 163.18
4.00
48.85710000 %
66 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 9. 2019, 11.10 | Kohút Ivan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.640
53 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2019, 11.00 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.530
100 / 25 | 16 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 11.10 | Vápeník Rudolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.000
57 / 25 | 12 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2019, 11.10 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.280
81 / 25 | 15 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 14.10 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.242
93 / 25 | 20 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2020, 11.10 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.720
72 / 25 | 11 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2020, 12.10 | Nepevný Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.882
98 / 25 | 27 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 5. 2020, 12.10 | Novák Tomáš | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.922
64 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 6. 2020, 11.10 | Pelikán Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.560

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15584 / 298 | 13 | 121.95
3.20
61.47370000 %
71 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
22. 9. 2019, 12.20 | Svatoň Pavel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.842
20 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2019, 14.00 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.330
29 / 25 | 4 | 4
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 12.20 | Vápeník Rudolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
24 / 25 | 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2019, 12.20 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.960
57 / 25 | 8 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 15.20 | Volák Vladimír | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.282
80 / 25 | 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2020, 12.20 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.202
47 / 25 | 9 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2020, 13.20 | Kavecký Robert | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.882
23 / 25 | 3 | 3
Malý stůl: Jednoband
30. 5. 2020, 13.20 | Novák Tomáš | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
0.920
54 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
21. 6. 2020, 12.20 | Pelikán Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.162
21 / 15 | 4 | 3
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 09.00 | Pechr Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.400
32 / 15 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 11.00 | Hruška Vilém | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.132
35 / 12 | 8 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 13.02 | Pechr Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.912
35 / 13 | 11 | 6
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 13.02 | Bauer Petr | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.692
27 / 13 | 7 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 16.52 | Kubiš Marián | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.070
29 / 15 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 6. 2020, 17.39 | Kahoun Vlastimil | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.932

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
167 / 15 | 114.46
4.46
44.66670000 %
67 / 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 9. 2019, 12.30 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.462

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8776 / 200 | 233.88
5.56
48.50000000 %
139 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2018, 11.00 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.560
102 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 13.00 | Babický Václav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.080
114 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2019, 11.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.562
98 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2019, 11.00 | Kožíšek Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.920
43 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2019, 12.00 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.720
74 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2019, 11.00 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.960
94 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2019, 11.00 | Havlíček Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.762
112 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2019, 11.00 | Černý Milan | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.482

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8723 / 200 | 183.61
5.24
60.25000000 %
100 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2018, 12.10 | Bauer Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.002
89 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 14.10 | Babický Václav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.562
99 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2019, 12.10 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.960
116 / 25 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2019, 12.10 | Kožíšek Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.642
61 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2019, 13.10 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.440
89 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 12.10 | Dobeš Břetislav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.562
38 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2019, 12.10 | Havlíček Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.520
131 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2019, 12.10 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.242

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8437 / 200 | 132.18
3.20
68.28130000 %
70 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2018, 13.20 | Suran Marián | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.802
49 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 15.20 | Babický Václav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.960
54 / 25 | 13
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2019, 13.20 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.162
40 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2019, 13.20 | Kožíšek Jiří | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.600
48 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2019, 14.20 | Schor Petr | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.920
80 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 13.20 | Kocián Josef | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.202
47 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2019, 13.20 | Havlíček Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.882
49 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2019, 13.20 | Pechr Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
1.962

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6513 / 143 | 253.58
4.38
57.00000000 %
79 / 18 | 16
Malý stůl: Volná hra
17. 9. 2017, 11.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.380
98 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 2017, 11.00 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.922
103 / 25 | 25
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 11.00 | Hanuš Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.122
75 / 25 | 22
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 13.00 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.000
57 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2018, 11.00 | Zachariáš Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.280
101 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2018, 11.00 | Král Zbyněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.042

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6420 / 125 | 193.36
3.88
70.00000000 %
0 | 0
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2017, 12.30 | Havlíček Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
02
75 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2017, 12.30 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.002
92 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 12.30 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.682
97 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 14.30 | Vejvoda Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.882
82 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2018, 12.30 | Zachariáš Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.282
74 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2018, 12.30 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.960

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11510 / 237 | 122.15
4.61
77.27270000 %
60 / 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2017, 14.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.612
60 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2017, 14.00 | Koča Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.852
41 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2017, 14.00 | Klusáček Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.642
49 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2017, 16.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.960
47 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2018, 14.00 | Zachariáš Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.882
39 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 09.00 | Merta Oldřich | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.950
54 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 11.00 | Faltys Pavel | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.702
44 / 20 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 16.00 | Kupec Václav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
2.202
39 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 17.00 | Krahulík Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 1B MS
1.950
32 / 23 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2018, 14.00 | Hanuš Pavel | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.390
45 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2018, 14.00 | Kult Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.802

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6470 / 125 | 263.76
4.60
39.16670000 %
57 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2016, 13.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.280
110 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2017, 11.00 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.400
99 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
23. 4. 2017, 10.00 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.962
0
Malý stůl: Volná hra
30. 4. 2017, 11.00 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
115 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
14. 5. 2017, 13.00 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.602
89 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
21. 5. 2017, 11.00 | Nechvapil Martin | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.562

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6358 / 125 | 212.86
4.16
39.77780000 %
72 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2016, 14.40 | Kocián Josef | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.880
104 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2017, 12.40 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.162
66 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 4. 2017, 11.40 | Skriba Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.642
0
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 4. 2017, 12.40 | Foltýn Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
63 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2017, 14.40 | Novák Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.522
53 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 5. 2017, 12.40 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.120

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6236 / 122 | 141.93
2.72
65.55560000 %
19 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2016, 16.20 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.760
45 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 14.20 | Kudrna Zdeněk | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.800
60 / 25 | 14
Malý stůl: Jednoband
23. 4. 2017, 13.20 | Kamenář Přemysl | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.402
0
Malý stůl: Jednoband
30. 4. 2017, 14.20 | Horváth Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2
52 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 5. 2017, 16.20 | Radkovský Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.082
60 / 22 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2017, 14.20 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.722

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8785 / 192 | 334.08
5.12
49.06250000 %
54 / 18 | 9
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
3.000
100 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2015, 10.00 | Häckl Libor | SČ - TD 1. třída
4.000
80 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
8. 11. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | SČ - TD 1. třída
3.202
107 / 24 | 19
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
4.452
87 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2016, 10.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
3.482
125 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2016, 10.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
5.000
128 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2016, 10.00 | Kamenář Přemysl | SČ - TD 1. třída
5.122
104 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 10.00 | Horký Jiří | SČ - TD 1. třída
4.162

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8738 / 200 | 213.69
4.60
61.50000000 %
115 / 25 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2015, 11.30 | Klír Viktor | SČ - TD 1. třída
4.602
91 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2015, 12.00 | Häckl Libor | SČ - TD 1. třída
3.640
97 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2015, 12.00 | Furst Ladislav | SČ - TD 1. třída
3.880
81 / 25 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2015, 12.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
3.240
84 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2016, 12.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
3.360
60 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2016, 12.00 | Svetko Tibor | SČ - TD 1. třída
2.400
114 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2016, 12.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - TD 1. třída
4.562
96 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 4. 2016, 12.00 | Horký Jiří | SČ - TD 1. třída
3.842

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8391 / 188 | 152.07
3.15
81.45830000 %
32 / 21 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 2015, 12.45 | Lupínek Jiří | SČ - TD 1. třída
1.520
48 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2015, 14.00 | Pytlík Miroslav | SČ - TD 1. třída
1.922
45 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2015, 14.00 | Marenčák Gustav | SČ - TD 1. třída
1.802
50 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2015, 14.00 | Pařík Tomáš | SČ - TD 1. třída
2.000
60 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2016, 14.00 | Kalous Václav | SČ - TD 1. třída
2.602
48 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2016, 14.00 | Čelko Milan | SČ - TD 1. třída
1.922
48 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2016, 14.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - TD 1. třída
1.922
60 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
9. 4. 2016, 14.00 | Horký Jiří | SČ - TD 1. třída
3.152

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141545 / 417 | 253.70
4.93
55.17860000 %
86 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2014, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2. třída Severní čechy
2.860
116 / 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2014, 10.00 | Russó Emelín | 2. třída Severní čechy
3.862
76 / 28 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2014, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
2.710
103 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2014, 00.00 | Koča Pavel | 2. třída Severní čechy
3.432
87 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2014, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
2.900
148 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2. třída Severní čechy
4.932
123 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
4.102
134 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
4.460
105 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2015, 00.00 | Lendvay Štefan | 2. třída Severní čechy
3.502
122 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
4.062
95 / 29 | 11
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2015, 10.00 | Ott Jiří | 2. třída Severní čechy
3.270
119 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2015, 10.00 | Marenčák Gustav | 2. třída Severní čechy
3.962
110 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
3.660
121 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2015, 10.00 | Skala Ivo | 2. třída Severní čechy
4.032

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131412 / 383 | 293.68
5.35
72.41030000 %
95 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2014, 10.00 | Häckl Libor | 2. třída Severní čechy
3.160
121 / 30 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2014, 10.00 | Bachura Jindřich | 2. třída Severní čechy
4.032
118 / 29 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2014, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
4.060
79 / 30 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2014, 00.00 | Koča Pavel | 2. třída Severní čechy
2.630
150 / 28 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2014, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
5.352
97 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2. třída Severní čechy
3.232
118 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
3.930
115 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2015, 00.00 | Lendvay Štefan | 2. třída Severní čechy
3.830
102 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2015, 10.00 | Horký Jiří | 2. třída Severní čechy
3.402
73 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2015, 10.00 | Ott Jiří | 2. třída Severní čechy
2.430
113 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2015, 10.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
3.762
124 / 26 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
4.760
107 / 30 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2015, 10.00 | Ježek Bohuslav | 2. třída Severní čechy
3.562

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17786 / 384 | 122.04
3.20
76.16280000 %
36 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2014, 10.00 | Ott Jiří | 2. třída Severní čechy
1.440
44 / 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2014, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
1.910
29 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2014, 10.00 | Kupec Václav | 1. třída Severní čechy
1.450
56 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2014, 00.00 | Lendvay Štefan | 2. třída Severní čechy
2.660
46 / 30 | 6
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2014, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
1.530
60 / 21 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 10.00 | Kabrle Oldřich | 2. třída Severní čechy
2.852
60 / 28 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2015, 10.00 | Lupínek Jiří | 2. třída Severní čechy
2.142
33 / 18 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2015, 00.00 | Lendvay Štefan | 2. třída Severní čechy
1.830
60 / 24 | 12
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2015, 10.00 | Pařík Tomáš | 2. třída Severní čechy
2.501
47 / 24 | 11
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2015, 10.00 | Ott Jiří | 2. třída Severní čechy
1.950
50 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2015, 10.00 | Kult Luboš | 2. třída Severní čechy
1.660
52 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2015, 10.00 | Stambrecht Harro | 2. třída Severní čechy
2.080
57 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2015, 10.00 | Ježek Bohuslav | 2. třída Severní čechy
1.900
64 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 4. 2015, 22.00 | Veselý Lukáš | Oblastní přebory Sev. oblasti
3.202
33 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
18. 4. 2015, 22.00 | Svetko Tibor | Oblastní přebory Sev. oblasti
2.200
35 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 4. 2015, 22.00 | Kupec Václav | Oblastní přebory Sev. oblasti
2.330
24 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 4. 2015, 22.00 | Rulík Kamil | Oblastní přebory Sev. oblasti
1.600

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3117 / 45 | 172.60
3.00
39.39390000 %
28 / 15 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 5. 2015, 09.30 | Zavoral Luboš | Severočeské oblastní přebory
1.860
45 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 5. 2015, 09.30 | Rulík Kamil | Severočeské oblastní přebory
3.000
44 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 5. 2015, 09.30 | Svetko Tibor | Severočeské oblastní přebory
2.930

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7603 / 148 | 234.07
5.90
40.20000000 %
134 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2013, 10.00 | Pytlík Miroslav | 2.třída - Severní Čechy
4.462
127 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2013, 10.00 | Lemfeld Josef | 2.třída - Severní Čechy
4.230
12 / 8 | 4
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 2.třída - Severní Čechy
1.500
92 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2013, 00.00 | Häckl Libor | 2.třída - Severní Čechy
3.060
65 / 11 | 15
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2014, 10.00 | Hejlik Petr | 1.třída - Severní Čechy
5.900
79 / 22 | 12
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2014, 10.00 | Häckl Libor | 2.třída - Severní Čechy
3.590
94 / 17 | 20
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2014, 10.00 | Pecha Libor | 1.třída - Severní Čechy
5.520

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7652 / 178 | 163.66
4.75
56.69570000 %
104 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 2.třída - Severní Čechy
3.461
81 / 24 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2013, 10.00 | Rulík Kamil | 2.třída - Severní Čechy
3.370
87 / 24 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 2.třída - Severní Čechy
3.620
93 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2013, 00.00 | Häckl Libor | 2.třída - Severní Čechy
3.100
70 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2014, 10.00 | Růžička Vojtěch | 1.třída - Severní Čechy
3.500
122 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2014, 10.00 | Häckl Libor | 2.třída - Severní Čechy
4.060
95 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2014, 10.00 | Veselý Lukáš | 1.třída - Severní Čechy
4.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6277 / 142 | 131.95
2.40
72.89470000 %
46 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 2.třída - Severní Čechy
1.530
60 / 28 | 7
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2013, 10.00 | Horký Jiří | 2.třída - Severní Čechy
2.142
37 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 2.třída - Severní Čechy
2.050
59 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2013, 00.00 | Häckl Libor | 2.třída - Severní Čechy
1.962
48 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2014, 10.00 | Růžička Vojtěch | 1.třída - Severní Čechy
2.400
27 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2014, 10.00 | Häckl Libor | 2.třída - Severní Čechy
1.680

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141404 / 416 | 283.37
6.03
50.14290000 %
103 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2012, 10.00 | Šindler Karel | 1.třída - Severní Čechy
3.432
92 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
3.062
79 / 30 | 9
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2012, 10.00 | Ježek Bohuslav | 1.třída - Severní Čechy
2.630
181 / 30 | 28
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2012, 10.00 | Marenčák Gustav | 1.třída - Severní Čechy
6.032
94 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2012, 10.00 | Lendvay Štefan | 1.třída - Severní Čechy
3.132
51 / 26 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2012, 10.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
1.960
110 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2013, 10.00 | Stambrecht Harro | 1.třída - Severní Čechy
3.660
76 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2013, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
2.532
121 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
4.030
82 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
2.730
116 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2013, 10.00 | Russó Emelín | 1.třída - Severní Čechy
3.862
102 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2013, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
3.400
101 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2013, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1.třída - Severní Čechy
3.362
96 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
28. 4. 2013, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1.třída - Severní Čechy
3.202

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131093 / 386 | 222.83
4.20
56.05130000 %
66 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1.třída - Severní Čechy
2.202
126 / 30 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2012, 10.00 | Kult Luboš | 1.třída - Severní Čechy
4.202
78 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
2.602
94 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2012, 10.00 | Beneš Slávek | 1.třída - Severní Čechy
3.132
57 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2012, 10.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
1.900
60 / 26 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2013, 10.00 | Stambrecht Harro | 1.třída - Severní Čechy
2.300
85 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2013, 10.00 | Kult Luboš | 1.třída - Severní Čechy
2.832
72 / 30 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
2.400
109 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2013, 10.00 | Kabrle Oldřich | 1.třída - Severní Čechy
3.630
97 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2013, 10.00 | Kult Luboš | 1.třída - Severní Čechy
3.232
74 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2013, 10.00 | Rychlý Pavel | 1.třída - Severní Čechy
2.460
63 / 30 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2013, 10.00 | Kamenář Přemysl | 1.třída - Severní Čechy
2.102
112 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 4. 2013, 10.00 | Kamenář Přemysl | 1.třída - Severní Čechy
3.732

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17927 / 414 | 162.23
3.33
90.88240000 %
60 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2012, 10.00 | Lupínek Jiří | 1.třída - Severní Čechy
2.501
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2012, 10.00 | Pytlík Miroslav | 1.třída - Severní Čechy
3.002
45 / 23 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2012, 10.00 | Hlubuček Petr | 1.třída - Severní Čechy
1.950
60 / 23 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2012, 10.00 | Bachura Jindřich | 1.třída - Severní Čechy
2.602
60 / 29 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1.třída - Severní Čechy
2.062
60 / 21 | 15
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
2.852
60 / 28 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2012, 10.00 | Beneš Slávek | 1.třída - Severní Čechy
2.142
60 / 26 | 8
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2012, 10.00 | Stambrecht Harro | 1.třída - Severní Čechy
2.302
40 / 22 | 14
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2013, 10.00 | Ott Jiří | 1.třída - Severní Čechy
1.810
60 / 28 | 7
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2013, 10.00 | Stambrecht Harro | 1.třída - Severní Čechy
2.142
47 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2013, 10.00 | Král Zbyněk | 1.třída - Severní Čechy
1.880
60 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2013, 10.00 | Chrdle Michal | 1.třída - Severní Čechy
3.332
43 / 22 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2013, 10.00 | Häckl Libor | 1.třída - Severní Čechy
1.950
60 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2013, 10.00 | Russó Emelín | 1.třída - Severní Čechy
2.002
32 / 23 | 5
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2013, 10.00 | Růžička Vojtěch | 1.třída - Severní Čechy
1.390
60 / 29 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2013, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1.třída - Severní Čechy
2.062
60 / 23 | 11
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2013, 10.00 | Beneš Slávek | 1.třída - Severní Čechy
2.602

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4415 / 120 | 243.45
4.46
41.50000000 %
134 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2011, 10.00 | Jung Pavel | 1. třída - Severní Čechy
4.462
75 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2011, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1. třída - Severní Čechy
2.502
83 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2011, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1. třída - Severní Čechy
2.762
123 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1. třída - Severní Čechy
4.102

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4392 / 120 | 173.26
3.76
49.00000000 %
69 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2011, 10.00 | Šindler Karel | 1. třída - Severní Čechy
2.302
113 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Kamenář Přemysl | 1. třída - Severní Čechy
3.762
111 / 30 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2011, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1. třída - Severní Čechy
3.702
99 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1. třída - Severní Čechy
3.302

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4252 / 113 | 142.23
3.47
78.75000000 %
68 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2011, 10.00 | Jung Pavel | 1. třída - Severní Čechy
2.262
45 / 30 | 14
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2011, 10.00 | Tauterman Vlastislav | 1. třída - Severní Čechy
1.500
59 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2011, 10.00 | Fršlínek Arnošt | 1. třída - Severní Čechy
1.960
80 / 23 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2012, 10.00 | Kalous Václav | 1. třída - Severní Čechy
3.472

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121070 / 330 | 213.24
4.03
35.52460000 %
0
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 2010, 10.00 | Hejlik Petr | SČ 1.TŘÍDA
2
121 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 2010, 10.00 | Svetko Tibor | SČ 1.TŘÍDA
4.030
121 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2010, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 1.TŘÍDA
4.032
121 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
14. 11. 2010, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ 1.TŘÍDA
4.032
82 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2010, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ 1.TŘÍDA
2.730
105 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2010, 10.00 | Král Zbyněk | SČ 1.TŘÍDA
3.502
101 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2010, 10.00 | Beneš Slávek | SČ 1.TŘÍDA
3.362
73 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2011, 10.00 | Lendvay Štefan | SČ 1.TŘÍDA
2.430
90 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2011, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ 1.TŘÍDA
3.000
70 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2011, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ 1.TŘÍDA
2.330
120 / 30 | 21
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2011, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ 1.TŘÍDA
4.002
66 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2011, 10.00 | Šindler Karel | SČ 1.TŘÍDA
2.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121168 / 330 | 253.53
5.40
48.66670000 %
0
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 2010, 10.00 | Hejlik Petr | SČ 1.TŘÍDA
2
91 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2010, 10.00 | Marek Pavel | SČ 1.TŘÍDA
3.030
92 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2010, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 1.TŘÍDA
3.062
106 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2010, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ 1.TŘÍDA
3.532
115 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2010, 10.00 | Kozák Milan | SČ 1.TŘÍDA
3.830
92 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2010, 10.00 | Russó Emelín | SČ 1.TŘÍDA
3.062
162 / 30 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2010, 10.00 | Vašek Vladimír | SČ 1.TŘÍDA
5.402
77 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2011, 10.00 | Lendvay Štefan | SČ 1.TŘÍDA
2.562
92 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2011, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ 1.TŘÍDA
3.060
110 / 30 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2011, 10.00 | Russó Emelín | SČ 1.TŘÍDA
3.662
133 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2011, 10.00 | Kozák Milan | SČ 1.TŘÍDA
4.430
98 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2011, 10.00 | Bešťák Štěpán | SČ 1.TŘÍDA
3.262

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11646 / 322 | 162.00
2.66
72.50280000 %
76 / 30 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2010, 10.00 | Marek Pavel | SČ 1.TŘÍDA
2.532
62 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2010, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 1.TŘÍDA
2.062
35 / 27 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2010, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ 1.TŘÍDA
1.290
57 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2010, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ 1.TŘÍDA
1.900
60 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2010, 10.00 | Russó Emelín | SČ 1.TŘÍDA
2.002
70 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ 1.TŘÍDA
2.332
37 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2011, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ 1.TŘÍDA
1.230
56 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2011, 10.00 | Ott Jiří | SČ 1.TŘÍDA
2.240
50 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2011, 10.00 | Král Zbyněk | SČ 1.TŘÍDA
1.662
63 / 30 | 16
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2011, 10.00 | Žiga Vojtěch | SČ 1.TŘÍDA
2.100
80 / 30 | 12
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2011, 10.00 | Bešťák Štěpán | SČ 1.TŘÍDA
2.662

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9877 / 270 | 233.24
4.26
48.72220000 %
96 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2009, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ - II.Třída
3.200
94 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2009, 10.00 | Novotný Karel | SČ - II.Třída
3.132
110 / 30 | 17
Malý stůl: Volná hra
29. 11. 2009, 10.00 | Kamenář Přemysl | SČ - II.Třída
3.662
128 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2009, 10.00 | Chrdle Michal | SČ - II.Třída
4.262
107 / 30 | 10
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2010, 10.00 | Šlezinger Miroslav | SČ - II.Třída
3.560
101 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2010, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ - II.Třída
3.362
94 / 30 | 20
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2010, 10.00 | Král Zbyněk | SČ - II.Třída
3.132
63 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2010, 10.00 | Šindler Karel | SČ - II.Třída
2.102
84 / 30 | 19
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - II.Třída
2.802

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9820 / 270 | 213.03
3.63
60.74070000 %
79 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2009, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ - II.Třída
2.630
109 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2009, 10.00 | Novotný Karel | SČ - II.Třída
3.632
96 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2009, 10.00 | Kozák Milan | SČ - II.Třída
3.202
85 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2009, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ - II.Třída
2.830
93 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2010, 10.00 | Šlezinger Miroslav | SČ - II.Třída
3.100
94 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2010, 10.00 | Chrdle Michal | SČ - II.Třída
3.132
83 / 30 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2010, 10.00 | Russó Emelín | SČ - II.Třída
2.761
101 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2010, 10.00 | Šindler Karel | SČ - II.Třída
3.362
80 / 30 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - II.Třída
2.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10484 / 258 | 141.87
2.36
80.66670000 %
22 / 18 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2009, 10.00 | Häckl Libor | SČ - II.Třída
1.220
48 / 29 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2009, 10.00 | Král Zbyněk | SČ - II.Třída
1.650
48 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2009, 10.00 | Kamenář Přemysl | SČ - II.Třída
1.602
60 / 29 | 10
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2009, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ - II.Třída
2.062
38 / 21 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2010, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ - II.Třída
1.800
42 / 23 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2010, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ - II.Třída
1.820
60 / 26 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2010, 10.00 | Russó Emelín | SČ - II.Třída
2.302
52 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2010, 10.00 | Šlezinger Miroslav | SČ - II.Třída
2.360
55 / 30 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2010, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ - II.Třída
1.832
59 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2010, 10.00 | Kozák Milan | SČ - II.Třída
1.962

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141398 / 413 | 233.38
4.73
49.92860000 %
61 / 30 | 7
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2008, 10.00 | Vašek Vladimír | SČ 2.třída
2.030
111 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2008, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 2.třída
3.700
102 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2008, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ 2.třída
3.402
62 / 30 | 6
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2008, 10.00 | Tauterman Vlastislav | SČ 2.třída
2.060
138 / 30 | 15
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2008, 10.00 | Šindler Karel | SČ 2.třída
4.602
86 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 2008, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 2.třída
2.860
116 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2009, 10.00 | Kalous Václav | SČ 2.třída
3.862
142 / 30 | 13
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2009, 10.00 | Král Zbyněk | SČ 2.třída
4.732
123 / 30 | 23
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2009, 10.00 | Březina Jan | SČ 2.třída
4.102
74 / 23 | 14
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Kozák Milan | SČ 2.třída
3.210
116 / 30 | 18
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2009, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 2.třída
3.862
111 / 30 | 14
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2009, 10.00 | Russó Emelín | SČ 2.třída
3.702
95 / 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2009, 10.00 | Rychlý Pavel | SČ 2.třída
3.162
61 / 30 | 8
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2009, 10.00 | Kalous Václav | SČ 2.třída
2.032

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141386 / 414 | 313.34
4.66
65.56290000 %
88 / 30 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2008, 10.00 | Vašek Vladimír | SČ 2.třída
2.930
51 / 24 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2008, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ 2.třída
2.120
107 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2008, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ 2.třída
3.560
96 / 30 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2008, 10.00 | Beneš Slávek | SČ 2.třída
3.200
121 / 30 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2008, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ 2.třída
4.030
95 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2008, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ 2.třída
3.160
111 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2009, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ 2.třída
3.702
103 / 30 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2009, 10.00 | Bachura Jindřich | SČ 2.třída
3.430
91 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2009, 10.00 | Březina Jan | SČ 2.třída
3.032
119 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Kozák Milan | SČ 2.třída
3.961
87 / 30 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2009, 10.00 | Pelikán Zdeněk | SČ 2.třída
2.902
140 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2009, 10.00 | Russó Emelín | SČ 2.třída
4.662
61 / 30 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2009, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ 2.třída
2.030
116 / 30 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 2009, 10.00 | Kalous Václav | SČ 2.třída
3.862

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14746 / 339 | 212.20
3.15
88.80950000 %
46 / 30 | 10
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2008, 10.00 | Šindelář Václav | SČ 2.třída
1.530
60 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2008, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 2.třída
2.722
60 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2008, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ 2.třída
3.152
36 / 23 | 13
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2008, 10.00 | Šindelář Václav | SČ 2.třída
1.560
51 / 22 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2008, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ 2.třída
2.310
50 / 24 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2008, 10.00 | Zavoral Luboš | SČ 2.třída
2.080
60 / 24 | 13
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2009, 10.00 | Kabrle Oldřich | SČ 2.třída
2.502
60 / 27 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2009, 10.00 | Král Zbyněk | SČ 2.třída
2.222
60 / 26 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2009, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ 2.třída
2.302
51 / 30 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Kozák Milan | SČ 2.třída
1.700
56 / 30 | 9
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2009, 10.00 | Táborský Jaromír | SČ 2.třída
1.862
60 / 22 | 15
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2009, 10.00 | Fršlínek Arnošt | SČ 2.třída
2.722
37 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2009, 10.00 | Hlubuček Petr | SČ 2.třída
1.850
59 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
19. 4. 2009, 10.00 | Ott Jiří | SČ 2.třída
2.950