Tauterman Vlastislav ml.

Závodní stůl

2019/2020

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
3122 / 65 | 25 | 71.87
2.36
40.66670000 %
22 / 15 | 6 | 5
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 10.15 | Faus Marek | 29. MČR JEDNOBAND ZS
1.460
41 / 25 | 8 | 7
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 15.00 | Frieda Jan | 29. MČR JEDNOBAND ZS
1.642
59 / 25 | 25 | 6
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 2019, 18.00 | Kozák Adam | 29. MČR JEDNOBAND ZS
2.360

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
13140 / 230 | 8 | 50.608
0.933
63.63640000 %
4 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 10.00 | Kupec Václav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.2662
6 / 15 | 1 | 1
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 11.30 | Hajný David | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.4000
12 / 15 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 14.30 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.8002
12 / 15 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 17.30 | Hambálek Vladimír | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.8002
11 / 15 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 7. 2020, 20.00 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.7332
14 / 15 | 8 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 12.30 | Skriba Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.9332
4 / 15 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 15.30 | Marenčák Gustav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.2661
2 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 17.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.1330
13 / 15 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 18.30 | Pelikán Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.8662
11 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 8. 2020, 10.45 | Dostál Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.5502
14 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 8. 2020, 12.15 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.7002
17 / 25 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 8. 2020, 16.00 | Hambálková Irena | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.6802
20 / 30 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 8. 2020, 17.20 | Markup Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.6660

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18207 / 316 | 80.655
1.428
61.79100000 %
26 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.8380
14 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4510
8 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 09.00 | Jung Pavel | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.5332
11 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 12.00 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.7332
9 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 15.00 | Marenčák Gustav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.6002
11 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 17.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.7331
11 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 19.00 | Vašek Vladimír | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 1. turnaj
0.7332
12 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 11.00 | Stambrecht Harro | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.8002
3 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 14.00 | Truhlář Jan | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.2002
14 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 5. 2019, 16.00 | Sibai Fouad | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.9332
4 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 10.00 | Englic Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.2660
13 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 12.00 | Bílek Rudolf | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.8662
10 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 14.00 | Stambrecht Harro | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.6662
10 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 15.30 | Hroník Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.6662
11 / 15 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 16.30 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.7332
20 / 14 | 8
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 10.30 | Smotlacha Miroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
1.4282
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 13.15 | Sibai Fouad | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.4500
11 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2019, 16.00 | Korec Jaroslav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - finálový turnaj
0.4400

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
235 / 80 | 30.437
0.450
58.33330000 %
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 11.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.4252

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16370 / 562 | 100.658
0.909
71.15380000 %
20 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 17.00 | Ettel Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.9092
14 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 21.00 | Váša Marek | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.5600
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2016, 23.00 | Ráček Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.5502
25 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2016, 11.30 | Bača Adam | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.7350
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2016, 14.30 | Hambálková Irena | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.6002
35 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2016, 10.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 1. VC KLADNO
0.7000
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 13.00 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5750
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 17.30 | Bílek Rudolf | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6002
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 10.00 | Korec Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6252
10 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 16.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3570
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 15.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7500
24 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 15.00 | Přeček Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6000
14 / 17 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 10.00 | Boháč Martin | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.8230
28 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 11.30 | Gazdoš Ivo | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.7770
18 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2016, 16.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.6000
34 / 40 | 10
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2017, 13.00 | Bálek Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8502

2015/2016

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4198 / 80 | 232.47
4.50
49.50000000 %
40 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 10.00 | Hošek Ondřej | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
2.002
47 / 20 | 9
Závodní stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 14.30 | Truksa Otakar | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
2.350
90 / 20 | 23
Závodní stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 16.45 | Veselý Lukáš | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
4.502
21 / 20 | 7
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2015, 16.15 | Truksa Otakar | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
1.050

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
687 / 150 | 40.580
1.052
72.50000000 %
6 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 15.00 | Filip Antonín | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
0.2000
20 / 19 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2015, 19.00 | Korec Jaroslav | VS 3B VELKÁ CENA | 2. VC PROSTĚJOV
1.0522
20 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 12.00 | Krausová Veronika | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.6892
17 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 14.00 | Hambálková Irena | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.5662
6 / 16 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 17.00 | Přeček Jiří | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.3750
18 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 19.00 | Ziogas Janis | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.6920

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11257 / 366 | 80.702
1.200
80.31250000 %
22 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 15.30 | Stareček Vladimír | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.5502
13 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 17.30 | Bača Tomáš | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
0.4190
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 9. 2014, 18.30 | Kohout Štěpán | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 1. OT BRNO
1.1112
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Aleš Jan | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.6500
26 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Novák Radek | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
1.0830
28 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2014, 00.00 | Korec Jaroslav | 3B OPEN TOUR 2014-15 | 2. OT KLADNO
0.7002
25 / 35 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 18.00 | Dostál Martin | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7142
25 / 35 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 11.30 | Purkyt Tomáš | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.7142
19 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 00.00 | Novák Radek | VS MČR Trojband
0.5930
13 / 37 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2015, 18.00 | Škop Pavel | VS MČR Trojband
0.3510
30 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2015, 00.00 | Tůma Jakub | VS MČR Trojband
1.2002

2013/2014

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
364 / 99 | 50.646
1.500
71.11110000 %
30 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 10.00 | Domanský Pavel | VS MČR 3B - AKK Brno
1.5002
20 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 15.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - AKK Brno
0.5120
14 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 2. 2014, 18.30 | Přeček Jiří | VS MČR 3B - AKK Brno
0.3500

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24567 / 868 | 70.653
0.975
79.85920000 %
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Boháč Martin | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Coufalík Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.4252
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Paprskář Milan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.5000
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Chytil Rudolf | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.6252
30 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Purkyt Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.8822
30 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.9372
29 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 18.00 | Aleš Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.7830
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2013, 10.00 | Walach Ladislav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.C Havířov
0.7692
30 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2013, 15.00 | Aleš Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.7692
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2013, 19.30 | Walach Ladislav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.6252
29 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 11.30 | Váša Marek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.7252
14 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 13.00 | Hájek Radovan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.4000
17 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 16.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.7080
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 10.00 | Dostál Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.5501
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 11.30 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.7502
29 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 12.00 | Walach Ladislav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.5802
40 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 16.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.9752
31 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 18.00 | Aleš Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.6200
35 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 10.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.7600
20 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Chytil Rudolf | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.6892
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.4800
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.4500
21 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Váša Marek | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.5670
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Coufalík Ivo | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.4332

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7234 / 300 | 60.780
1.428
2.142
222.85710000 %
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 10.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.7892
30 / 50 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 10.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6002
44 / 61 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 10.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.7212
40 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2010, 16.30 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.7842
30 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 10.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
1.4282
30 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 12.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.8822
30 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 9. 2010, 18.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6662

2008/2009

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5396 / 98 | 244.04
12.00
82.50000000 %
120 / 26 | 21
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 08.00 | Böhm Pavel | MČR v jednobandu
4.612
105 / 30 | 17
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 10.00 | Ziogas Janis | MČR v jednobandu
3.500
69 / 22 | 12
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 16.00 | Bača Miroslav | MČR v jednobandu
3.130
60 / 5 | 24
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 20.00 | Kozák Adam | MČR v jednobandu
12.002
42 / 15 | 9
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 20.00 | Kozák Adam | MČR v jednobandu
2.802

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20645 / 831 | 80.776
1.428
3.000
215.00000000 %
43 / 50 | 8
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 14.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.8602
29 / 41 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 10.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.7070
29 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 14.00 | Ležák Václav | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.6442
30 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 18.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
1.2502
37 / 61 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2008, 10.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.6062
32 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2008, 12.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.6530
39 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.6962
30 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Bálek Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
1.0342
28 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Ostruszka Petr | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.8002
19 / 27 | 7
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.7030
33 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.6002
30 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
1.4282
36 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 12.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina B
0.7500
42 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 18.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.7110
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 20.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
1.2502
33 / 56 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 10.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.5890
17 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 12.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.8500
39 / 44 | 8
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 14.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.8860
39 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 16.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.8860
30 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 18.00 | Hambálek Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.6972

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81530 / 77 | 20019.87
37.50
63.75000000 %
300 / 9 | 185
Závodní stůl: Volná hra
22. 9. 2007, 10.00 | Březina Adam | Extraliga v technických disciplínách
33.332
300 / 10 | 200
Závodní stůl: Volná hra
20. 10. 2007, 14.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
30.002
60 / 4 | 38
Závodní stůl: Volná hra
26. 1. 2008, 10.00 | Böhm Pavel | Extraliga v technických disciplínách
15.000
300 / 12 | 109
Závodní stůl: Volná hra
9. 2. 2008, 10.00 | Cebula Tomáš | Extraliga v technických disciplínách
25.002
300 / 8 | 191
Závodní stůl: Volná hra
29. 3. 2008, 10.00 | Veselský Petr | Extraliga v technických disciplínách
37.502
41 / 7 | 17
Závodní stůl: Volná hra
26. 4. 2008, 10.00 | Bláha Milan | Extraliga v technických disciplínách
5.850
123 / 20 | 19
Závodní stůl: Volná hra
31. 5. 2008, 12.00 | Bača Miroslav | Extraliga v technických disciplínách
6.150
106 / 7 | 35
Závodní stůl: Volná hra
7. 6. 2008, 10.00 | Böhm Pavel | Extraliga v technických disciplínách
15.140

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1150 / 19 | 377.89
7.89
100.00000000 %
150 / 19 | 37
Závodní stůl: Kádr 47/1
21. 10. 2007, 10.00 | Vedral Martin | Extraliga v technických disciplínách
7.892

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2500 / 29 | 7817.24
17.85
100.00000000 %
250 / 14 | 78
Závodní stůl: Kádr 47/2
9. 2. 2008, 10.00 | Cebula Tomáš | Extraliga v technických disciplínách
17.852
250 / 15 | 46
Závodní stůl: Kádr 47/2
26. 4. 2008, 10.00 | Bláha Milan | Extraliga v technických disciplínách
16.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7623 / 133 | 304.68
7.42
74.16670000 %
77 / 20 | 11
Závodní stůl: Jednoband
22. 9. 2007, 10.00 | Březina Adam | Extraliga v technických disciplínách
3.852
90 / 15 | 30
Závodní stůl: Jednoband
20. 10. 2007, 14.00 | Hambálek Vladimír | Extraliga v technických disciplínách
6.002
100 / 14 | 26
Závodní stůl: Jednoband
21. 10. 2007, 10.00 | Vedral Martin | Extraliga v technických disciplínách
7.142
53 / 12 | 13
Závodní stůl: Jednoband
26. 1. 2008, 10.00 | Kahofer Arnim | Extraliga v technických disciplínách
4.410
91 / 30 | 16
Závodní stůl: Jednoband
29. 3. 2008, 10.00 | Müller David | Extraliga v technických disciplínách
3.032
108 / 28 | 11
Závodní stůl: Jednoband
31. 5. 2008, 12.00 | Bača Miroslav | Extraliga v technických disciplínách
3.850
104 / 14 | 26
Závodní stůl: Jednoband
7. 6. 2008, 10.00 | Faus Marek | Extraliga v technických disciplínách
7.420

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
29922 / 1227 | 80.751
1.500
2.500
211.95400000 %
18 / 22 | 8
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.8180
36 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.8570
43 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
1.3032
30 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.7692
30 / 36 | 8
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.8332
29 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.6742
28 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.6512
34 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2008, 00.00 | Tichák Josef | Grand Prix v trojbandu | 2. GP 3B
0.6660
30 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Markup Petr | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7502
39 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Stareček Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6722
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.8572
34 / 36 | 7
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.9442
34 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.9182
42 / 69 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Novák Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.6082
30 / 26 | 7
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
1.1532
35 / 53 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.6602
40 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.7692
30 / 20 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
1.5002
28 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.6220
34 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.7902
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.7692
39 / 74 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.5272
32 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.6660
32 / 59 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.5420
35 / 36 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.9722
12 / 27 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.4440
35 / 47 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.7440
33 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.7850
20 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.6250

2006/2007

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5447 / 139 | 283.21
4.61
76.27990000 %
61 / 30 | 12
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
2.032
106 / 30 | 17
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
3.532
71 / 23 | 19
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Faus Marek | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
3.080
120 / 26 | 28
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
4.612
89 / 30 | 17
Závodní stůl: Jednoband
19. 1. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v technických disciplínách | MČR - JEDNOBAND
2.962

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30895 / 999 | 70.895
1.578
2.500
198.88890000 %
30 / 52 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.5760
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
1.1532
41 / 45 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.9110
30 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
1.2002
30 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Vitouš Jan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.7502
30 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.9372
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Váša Marek | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.8332
22 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
1.1000
27 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2006, 00.00 | Majerčík Radko | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - BRNO
0.6132
30 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.3632
42 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8750
30 / 19 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.5792
30 / 21 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.4282
30 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0342
37 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.9482
16 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5330
34 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.9440
30 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.3042
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kadaník Marcel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8822
26 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7420
30 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.2502
36 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8372
19 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7300
30 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6522
19 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6780
30 / 26 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.1532
39 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7502
27 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.6420
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.2502
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.9372

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28816 / 1068 | 80.764
1.428
0
101 / 123 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 2.Grand Prix (Ekvita Kladno)
0.8216
110 / 154 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 3.Grand Prix (BC Poruba)
0.7146
110 / 152 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR (SK BC Praha)
0.7234
190 / 292 | 7
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 4.Grand Prix (Bil.Plzeň)
0.6508
120 / 106 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 5.Grand Prix (BC Kroměříž)
1.1328
117 / 143 | 8
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 6.Grand Prix (Billard Brno)
0.8186
68 / 98 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 6. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Ekvita Cup (KLADNO)
0.6932

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51116 / 45 | 15524.80
60.00
0
294 / 16 | 138
Závodní stůl: Volná hra
25. 3. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace MR (Herna Billardu ČH Brno)
18.374
822 / 29 | 155
Závodní stůl: Volná hra
26. 3. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
28.344

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3445 / 24 | 10618.54
23.37
0
445 / 24 | 106
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 3. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
18.542

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5400 / 80 | 285.00
7.69
0
400 / 80 | 28
Závodní stůl: Jednoband
29. 4. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna BC Faus)
5.008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18540 / 725 | 60.744
1.133
0
122 / 167 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.7308
93 / 126 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 12. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.7386
50 / 69 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.7244
92 / 121 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.7606
86 / 110 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
0.7814
97 / 132 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 5. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 8.Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.7346

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5519 / 52 | 459.98
11.50
0
519 / 52 | 45
Závodní stůl: Kádr 71/2
22. 4. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna BC Faus)
9.986

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122970 / 48 | 23161.87
100.00
0
901 / 14 | 231
Závodní stůl: Volná hra
4. 10. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
64.355
1134 / 17 | 194
Závodní stůl: Volná hra
13. 12. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
66.706
935 / 17 | 215
Závodní stůl: Volná hra
21. 2. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
55.006

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122088 / 132 | 12215.81
28.57
0
240 / 24 | 51
Závodní stůl: Kádr 47/2
5. 10. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
10.000
338 / 17 | 69
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 12. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
19.882
758 / 42 | 72
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 2. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
18.046
752 / 49 | 122
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 4. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna SK BC Praha)
15.346

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121148 / 186 | 566.17
14.28
0
369 / 56 | 31
Závodní stůl: Jednoband
19. 10. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
6.586
379 / 74 | 25
Závodní stůl: Jednoband
7. 3. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
5.126
400 / 56 | 56
Závodní stůl: Jednoband
29. 5. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
7.148

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
35977 / 1253 | 80.779
1.429
0
73 / 116 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.6294
176 / 210 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.83810
118 / 160 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.7376
107 / 140 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.7646
70 / 101 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.6932
60 / 72 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.8334
147 / 187 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.7868
76 / 95 | 8
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | 8. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.8006
150 / 172 | 8
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Ekvita cup (Herna Ekvity Kladno)
0.8728

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141559 / 147 | 7210.60
25.00
0
150 / 15 | 45
Závodní stůl: Kádr 71/2
17. 10. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace (Herna Billardu Brno)
10.003
450 / 37 | 72
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 10. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
12.166
403 / 54 | 55
Závodní stůl: Kádr 71/2
6. 3. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | 3. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
7.463
556 / 41 | 71
Závodní stůl: Kádr 71/2
15. 5. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
13.566

2002/2003

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161096 / 281 | 313.90
5.71
0
320 / 73 | 26
Závodní stůl: Jednoband
8. 12. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | I. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
4.388
237 / 63 | 31
Závodní stůl: Jednoband
9. 2. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | III. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
3.764
263 / 73 | 22
Závodní stůl: Jednoband
2. 3. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
3.606
276 / 72 | 21
Závodní stůl: Jednoband
1. 6. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
3.836

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
441215 / 1555 | 90.781
1.304
89.04490000 %
30 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2002, 14.00 | Líška Antonín ml. | "LIGA ""B"""
1.0002
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2002, 14.00 | Šotola Marek ml. | "LIGA ""B"""
1.0342
42 / 56 | 8
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2002, 12.00 | Šotola Marek ml. | "LIGA ""B"""
0.7502
94 / 135 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix (Herna Ekvity Kladno)
0.6966
70 / 95 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.7366
158 / 207 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.76310
143 / 153 | 9
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | V. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.93410
39 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2002, 10.00 | Hájek Radovan | "LIGA ""B"""
0.9510
36 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 10. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | VI. Grand Prix (Herna Billardu Plzeň)
0.6006
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2002, 10.00 | Dvořáček Jan | "LIGA ""B"""
0.8332
30 / 43 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2002, 14.00 | Tunkr Martin | "LIGA ""B"""
0.6972
91 / 113 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | VII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.8056
38 / 62 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2003, 12.00 | Ráček Milan | "€_FIN.""B"""
0.6122
33 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2003, 14.00 | Aleš Jan | "€_FIN.""B"""
0.7020
15 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2003, 18.00 | Hála Jan | "SEMFIN.""B"""
0.5550
30 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2003, 10.00 | Hájek Radovan | FINÁLE 3.m
1.3042
76 / 105 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.7234
74 / 91 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | IX. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.8134
85 / 104 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | X. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.8174
71 / 98 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Manager cup (Herna SK BC Praha)
0.7244

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102442 / 40 | 46361.05
300.00
0
400 / 9 | 200
Závodní stůl: Volná hra
9. 11. 2001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace Grand Prix (Herna Billardu Brno)
44.443
1049 / 6 | 463
Závodní stůl: Volná hra
10. 11. 2001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Grand Prix (Herna Billardu Brno)
174.836
993 / 25 | 260
Závodní stůl: Volná hra
5. 1. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
39.726

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101563 / 80 | 19319.53
66.66
0
300 / 10 | 103
Závodní stůl: Kádr 47/2
9. 11. 2001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace Grand Prix (Herna Billardu Brno)
30.004
729 / 19 | 193
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 11. 2001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Grand Prix (Herna Billardu Brno)
38.366
534 / 51 | 75
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 1. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
10.472

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8569 / 111 | 585.12
16.00
0
280 / 70 | 38
Závodní stůl: Jednoband
9. 12. 2001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Grand Prix (Herna Billardu Brno)
4.006
289 / 41 | 58
Závodní stůl: Jednoband
3. 2. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
7.044

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13403 / 555 | 90.726
1.579
96.57140000 %
51 / 84 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.6074
168 / 208 | 8
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.80715
36 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 15.00 | Daněk Josef | "LIGA ""D"""
0.7822
44 / 63 | 9
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 16.00 | Rybák Jiří | "LIGA ""D"""
0.6982
30 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 14.00 | Korec Jaroslav | "€_FIN.""B"""
0.7892
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2002, 10.00 | Daněk Josef | "SEMFIN.""A"""
0.7892
29 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2002, 12.00 | Vitouš Jan | FINÁLE 3.m
0.6592
15 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
0.4410

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81091 / 97 | 7511.24
21.28
0
492 / 43 | 56
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 12. 2001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Grand Prix (Herna Billardu Brno)
11.446
599 / 54 | 75
Závodní stůl: Kádr 71/2
2. 2. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Herna Billardu Brno)
11.096

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
82179 / 45 | 29448.42
150.00
0
1200 / 29 | 294
Závodní stůl: Volná hra
7. 10. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
41.377
979 / 16 | 293
Závodní stůl: Volná hra
11. 11. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
61.186

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101522 / 98 | 8915.53
26.25
0
300 / 29 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 10. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
10.344
705 / 39 | 81
Závodní stůl: Kádr 47/2
8. 10. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
18.076
517 / 30 | 89
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 11. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
17.232

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7477 / 109 | 334.37
5.71
0
296 / 62 | 21
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
4.774
181 / 47 | 33
Závodní stůl: Jednoband
26. 11. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
3.854

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9241 / 319 | 40.755
1.143
0
40 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifik. GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.8694
54 / 67 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.8064
147 / 206 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.7136

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9979 / 104 | 699.41
37.50
0
240 / 20 | 49
Závodní stůl: Kádr 71/2
20. 10. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
12.004
369 / 54 | 32
Závodní stůl: Kádr 71/2
21. 10. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
6.832
370 / 30 | 69
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 11. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
12.334

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
215672 / 105 | 36854.01
300.00
0
400 / 7 | 200
Závodní stůl: Volná hra
19. 11. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.B (BILLARD PLZEŇ)
57.144
1097 / 37 | 233
Závodní stůl: Volná hra
20. 11. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
29.644
1200 / 17 | 298
Závodní stůl: Volná hra
18. 12. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
70.587
1200 / 8 | 368
Závodní stůl: Volná hra
26. 2. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
150.007
1175 / 21 | 310
Závodní stůl: Volná hra
1. 4. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
55.956
600 / 15 | 157
Závodní stůl: Volná hra
5. 5. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MR juniorů (JABLONEC N.N.)
40.006

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
213266 / 161 | 14820.28
66.66
0
300 / 14 | 66
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 11. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.B (BILLARD PLZEŇ)
21.424
697 / 33 | 78
Závodní stůl: Kádr 47/2
21. 11. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
21.124
642 / 28 | 108
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 12. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
22.926
650 / 28 | 141
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 2. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
23.216
617 / 22 | 148
Závodní stůl: Kádr 47/2
2. 4. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
28.046
360 / 36 | 86
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 5. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MR juniorů (JABLONEC N.N.)
10.006

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161191 / 342 | 393.48
6.77
0
293 / 120 | 14
Závodní stůl: Jednoband
24. 10. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
2.444
295 / 89 | 39
Závodní stůl: Jednoband
5. 12. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
3.312
290 / 67 | 30
Závodní stůl: Jednoband
19. 3. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
4.326
313 / 66 | 28
Závodní stůl: Jednoband
9. 4. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
4.746

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20458 / 757 | 80.605
2.000
0
37 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.7402
57 / 71 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.8024
78 / 138 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.5652
40 / 61 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.6554
47 / 74 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.6354
64 / 108 | 8
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
0.5920
45 / 67 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.6714
40 / 87 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.4590
50 / 101 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MR juniorů (JABLONEC N.N.)
0.4952

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161888 / 168 | 6811.23
25.00
0
240 / 28 | 40
Závodní stůl: Kádr 71/2
22. 10. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.B (SSK VÍTKOVICE)
8.574
476 / 47 | 65
Závodní stůl: Kádr 71/2
23. 10. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
10.124
522 / 43 | 67
Závodní stůl: Kádr 71/2
4. 12. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
12.136
129 / 15 | 52
Závodní stůl: Kádr 71/2
18. 3. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
8.600
521 / 35 | 68
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 4. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
14.885

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
214349 / 152 | 29628.61
100.00
0
382 / 27 | 214
Závodní stůl: Volná hra
24. 10. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP,Skupina B (BC OLOMOUC)
14.142
652 / 21 | 176
Závodní stůl: Volná hra
21. 11. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
31.044
1022 / 23 | 296
Závodní stůl: Volná hra
12. 12. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
44.434
838 / 36 | 192
Závodní stůl: Volná hra
30. 1. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC MOST)
23.274
855 / 21 | 228
Závodní stůl: Volná hra
13. 3. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
40.714
600 / 24 | 157
Závodní stůl: Volná hra
10. 4. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR juniorů (BILLARD BRNO)
25.006

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
212839 / 195 | 14014.55
43.33
0
171 / 23 | 81
Závodní stůl: Kádr 47/2
25. 10. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP,Skupina B (BC OLOMOUC)
7.432
282 / 21 | 132
Závodní stůl: Kádr 47/2
22. 11. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
13.420
300 / 19 | 50
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 12. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP,Skupina A (BILLARD BRNO)
15.784
604 / 33 | 104
Závodní stůl: Kádr 47/2
13. 12. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
18.304
627 / 41 | 84
Závodní stůl: Kádr 47/2
31. 1. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC MOST)
15.294
495 / 39 | 140
Závodní stůl: Kádr 47/2
14. 3. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
12.692
360 / 19 | 69
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 4. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR juniorů (BILLARD BRNO)
18.946

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161218 / 356 | 353.42
5.71
0
320 / 85 | 35
Závodní stůl: Jednoband
15. 11. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
3.767
303 / 84 | 32
Závodní stůl: Jednoband
10. 1. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
3.606
315 / 94 | 28
Závodní stůl: Jednoband
14. 2. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC MOST)
3.356
280 / 93 | 28
Závodní stůl: Jednoband
28. 3. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
3.016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6102 / 199 | 40.512
0.769
0
102 / 199 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 5. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (BC MOST)
0.5125

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121361 / 122 | 6311.15
33.66
0
551 / 31 | 63
Závodní stůl: Kádr 71/2
14. 11. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BC OLOMOUC)
17.776
449 / 51 | 41
Závodní stůl: Kádr 71/2
9. 1. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
8.802
361 / 40 | 38
Závodní stůl: Kádr 71/2
27. 3. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
9.022

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
274387 / 236 | 30118.58
300.00
0
495 / 36 | 112
Závodní stůl: Volná hra
23. 10. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
13.754
111 / 13 | 40
Závodní stůl: Volná hra
25. 10. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
8.530
299 / 26 | 157
Závodní stůl: Volná hra
5. 12. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
11.502
169 / 8 | 132
Závodní stůl: Volná hra
6. 12. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
21.120
400 / 24 | 106
Závodní stůl: Volná hra
30. 1. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
16.664
311 / 9 | 127
Závodní stůl: Volná hra
31. 1. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
34.552
593 / 35 | 144
Závodní stůl: Volná hra
7. 3. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor SČO (BC MOST)
16.948
400 / 14 | 109
Závodní stůl: Volná hra
13. 3. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
28.574
809 / 29 | 301
Závodní stůl: Volná hra
14. 3. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
27.894
800 / 42 | 168
Závodní stůl: Volná hra
8. 5. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SK BC PRAHA)
19.048

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2108 / 17 | 226.35
7.42
0
108 / 17 | 22
Závodní stůl: Kádr 47/1
25. 4. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR (BILLARD BRNO)
6.350

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
232433 / 224 | 8910.86
30.00
0
307 / 42 | 46
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 10. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
7.304
200 / 35 | 46
Závodní stůl: Kádr 47/2
4. 12. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
5.714
227 / 23 | 59
Závodní stůl: Kádr 47/2
5. 12. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
9.862
113 / 11 | 58
Závodní stůl: Kádr 47/2
7. 12. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
10.270
250 / 22 | 37
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 1. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
11.361
398 / 37 | 63
Závodní stůl: Kádr 47/2
8. 3. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor SČO (BC MOST)
10.756
300 / 12 | 89
Závodní stůl: Kádr 47/2
13. 3. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
25.004
158 / 17 | 38
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 3. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
9.290
480 / 25 | 71
Závodní stůl: Kádr 47/2
9. 5. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SK BC PRAHA)
19.208

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161091 / 360 | 313.03
5.71
0
115 / 43 | 15
Závodní stůl: Jednoband
7. 11. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
2.672
146 / 47 | 14
Závodní stůl: Jednoband
9. 11. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
3.101
118 / 46 | 23
Závodní stůl: Jednoband
19. 12. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
2.562
304 / 94 | 16
Závodní stůl: Jednoband
21. 12. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
3.236
120 / 40 | 20
Závodní stůl: Jednoband
27. 3. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
3.004
288 / 90 | 31
Závodní stůl: Jednoband
29. 3. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
3.204

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
181777 / 209 | 708.50
21.42
0
240 / 29 | 61
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 11. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
8.274
100 / 9 | 26
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 11. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
11.110
240 / 34 | 36
Závodní stůl: Kádr 71/2
19. 12. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
7.054
444 / 35 | 70
Závodní stůl: Kádr 71/2
20. 12. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
12.683
236 / 32 | 32
Závodní stůl: Kádr 71/2
13. 2. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
7.372
193 / 23 | 38
Závodní stůl: Kádr 71/2
14. 2. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
8.390
240 / 35 | 25
Závodní stůl: Kádr 71/2
27. 3. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
6.854
84 / 12 | 25
Závodní stůl: Kádr 71/2
28. 3. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
7.000

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
233190 / 222 | 22114.36
83.33
73.62500000 %
400 / 32 | 121
Závodní stůl: Volná hra
11. 10. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - C (Billard BRNO)
12.504
116 / 15 | 47
Závodní stůl: Volná hra
12. 10. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
7.730
233 / 30 | 102
Závodní stůl: Volná hra
15. 11. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - B (SK BC PRAHA)
7.760
150 / 17 | 43
Závodní stůl: Volná hra
12. 1. 1997, 15.00 | Rakovan Pavel | "LIGA ""A"""
8.822
600 / 29 | 144
Závodní stůl: Volná hra
17. 1. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR juniorů (BILLARD PLZEŇ)
20.686
150 / 2 | 148
Závodní stůl: Volná hra
22. 1. 1997, 17.00 | Gulík Lukáš | "LIGA ""A"""
75.002
397 / 22 | 119
Závodní stůl: Volná hra
21. 2. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - A (Billard BRNO)
18.042
394 / 17 | 144
Závodní stůl: Volná hra
22. 2. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
23.172
17 / 4 | 11
Závodní stůl: Volná hra
22. 2. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - semifinále 1 (Billard BRNO)
4.250
21 / 7 | 13
Závodní stůl: Volná hra
22. 2. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - finále o 3.m (Billard BRNO)
3.000
262 / 20 | 94
Závodní stůl: Volná hra
28. 3. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy (Billard BRNO)
13.102
161 / 13 | 70
Závodní stůl: Volná hra
29. 3. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
12.380
39 / 11 | 11
Závodní stůl: Volná hra
17. 5. 1997, 14.00 | Andrejovský Miroslav | FINÁLE MR
3.540
250 / 3 | 221
Závodní stůl: Volná hra
17. 5. 1997, 18.00 | Brychta Miloš | FINÁLE MR
83.332

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4231 / 47 | 274.91
11.16
0
231 / 47 | 27
Závodní stůl: Kádr 47/1
25. 1. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR - K47/1 (BILLARD PLZEŇ)
4.910

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
201811 / 236 | 597.67
12.50
22.33330000 %
209 / 28 | 35
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 10. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - B (Billard BRNO)
7.460
247 / 34 | 37
Závodní stůl: Kádr 47/2
15. 11. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - B (SK BC PRAHA)
7.262
30 / 5 | 16
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 11. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - skupina B (SK BC PRAHA)
6.000
349 / 53 | 45
Závodní stůl: Kádr 47/2
18. 1. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR juniorů (BILLARD PLZEŇ)
6.584
300 / 29 | 59
Závodní stůl: Kádr 47/2
21. 2. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - B (Billard BRNO)
10.344
64 / 16 | 19
Závodní stůl: Kádr 47/2
23. 2. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
4.000
352 / 35 | 49
Závodní stůl: Kádr 47/2
28. 3. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy (Billard BRNO)
10.054
193 / 24 | 33
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 3. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - skupina A (Billard BRNO)
8.040
57 / 8 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 5. 1997, 14.00 | Andrejovský Miroslav | FINÁLE MR
7.120
10 / 4 | 5
Závodní stůl: Kádr 47/2
17. 5. 1997, 18.00 | Faus Marek | FINÁLE MR
2.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11638 / 240 | 262.65
4.00
0
96 / 43 | 12
Závodní stůl: Jednoband
25. 10. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - B (Billard BRNO)
2.232
150 / 46 | 15
Závodní stůl: Jednoband
27. 10. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - skupina B (Billard BRNO)
3.260
120 / 49 | 19
Závodní stůl: Jednoband
29. 11. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - B (SK BC PRAHA)
2.443
84 / 39 | 12
Závodní stůl: Jednoband
1. 12. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - skupina A (SK BC PRAHA)
2.150
188 / 63 | 26
Závodní stůl: Jednoband
16. 3. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga (Billard BRNO)
2.982

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7131 / 259 | 50.505
0.769
82.50000000 %
20 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 1997, 15.00 | Rakovan Pavel | "LIGA ""A"""
0.4252
13 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 1997, 17.00 | Smaha Stanislav | "LIGA ""A"""
0.4640
98 / 184 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 6. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR juniorů (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.5328

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9663 / 116 | 415.71
11.50
0
97 / 28 | 13
Závodní stůl: Kádr 71/2
25. 10. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy - A (Billard BRNO)
3.460
205 / 34 | 33
Závodní stůl: Kádr 71/2
29. 11. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifik. Extra ligy (SK BC PRAHA)
6.020
134 / 21 | 41
Závodní stůl: Kádr 71/2
30. 11. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga - skupina B (SK BC PRAHA)
6.380
227 / 33 | 32
Závodní stůl: Kádr 71/2
15. 3. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v technických disciplínách | Extra liga (Billard BRNO)
6.870

1995/1996

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
272 / 24 | 153.00
3.30
0
72 / 24 | 15
Závodní stůl: Kádr 47/2
30. 3. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR - junioři (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
3.000

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1142 / 7 | 92 | 3620.28
20.28
56.80000000 %
142 / 7 | 92 | 36
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 2019, 16.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
20.280

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
71142 / 91 | 79 | 3712.54
22.22
81.57140000 %
66 / 15 | 16 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 13.00 | Cvetanov Krasimir | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.400
157 / 15 | 37 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 13.00 | Kubiš Marián | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.460
200 / 9 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2019, 13.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
22.222
200 / 13 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 13.00 | Čelko Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
15.382
200 / 11 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 13.00 | Králíček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
18.182
119 / 15 | 29 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 13.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.932
200 / 13 | 39 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 2020, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
15.382

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7546 / 104 | 49 | 205.25
7.14
78.00000000 %
96 / 15 | 25 | 17
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 16.00 | Cvetanov Krasimir | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.402
85 / 15 | 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 16.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.662
100 / 14 | 28 | 20
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2019, 16.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.142
91 / 15 | 49 | 10
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 16.00 | Svetko Tibor | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.062
58 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 16.00 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.862
94 / 15 | 23 | 18
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 16.00 | Kahoun Vlastimil | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.262
22 / 15 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 2020, 17.30 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.460

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
6721 / 81 | 72 | 268.90
16.66
80.11110000 %
75 / 12 | 41 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
28. 9. 2019, 14.30 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.250
150 / 9 | 72 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 11. 2019, 14.30 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
16.662
130 / 15 | 36 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 12. 2019, 14.30 | Ott Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.662
111 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2020, 14.30 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.402
108 / 15 | 29 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 2. 2020, 14.30 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.202
147 / 15 | 32 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 3. 2020, 14.30 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
9.802

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111711 / 106 | 10216.14
28.57
77.77270000 %
200 / 7 | 92
Malý stůl: Volná hra
16. 9. 2018, 10.00 | Horn Zdeněk | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
28.572
200 / 12 | 102
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2018, 10.00 | Šnajberk Václav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
16.662
182 / 15 | 57
Malý stůl: Volná hra
28. 10. 2018, 10.00 | Svetko Tibor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
12.132
200 / 13 | 57
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 10.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
15.382
200 / 8 | 61
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 10.00 | Kupec Václav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
25.002
74 / 7 | 32
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 10.00 | Chrdle Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
10.570
111 / 15 | 52
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 2018, 10.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.400
2 / 1 | 2
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 10.00 | Dostál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.000
200 / 13 | 53
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2019, 10.00 | Hetfleiš Filip | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
15.382
142 / 8 | 87
Malý stůl: Volná hra
17. 2. 2019, 10.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
17.750
200 / 7 | 91
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2019, 10.00 | Hlubuček Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
28.572

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121483 / 126 | 6011.76
25.00
89.87880000 %
150 / 9 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2018, 11.30 | Šnajberk Václav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
16.662
150 / 13 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 11.30 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
11.532
150 / 11 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 11.30 | Klír Viktor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
13.632
150 / 15 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 11.30 | Chrdle Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
10.002
55 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 2018, 11.30 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.660
87 / 10 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 11.30 | Dostál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.700
150 / 10 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2019, 11.30 | Hetfleiš Filip | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
15.002
150 / 13 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 2. 2019, 11.30 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
11.531
150 / 8 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 11.30 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
18.752
100 / 8 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2019, 09.00 | Šilhan Jaroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
12.500
91 / 10 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2019, 11.00 | Vajgert Aleš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
9.100
100 / 4 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 5. 2019, 13.00 | Pechr Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11795 / 143 | 285.55
8.88
90.34090000 %
80 / 13 | 22
Malý stůl: Jednoband
16. 9. 2018, 13.00 | Horn Zdeněk | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.152
49 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 10. 2018, 13.00 | Šnajberk Václav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.260
72 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
28. 10. 2018, 13.00 | Svetko Tibor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.802
80 / 9 | 22
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 13.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.882
80 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 13.00 | Kupec Václav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.152
80 / 11 | 21
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 13.00 | Chrdle Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.272
39 / 15 | 23
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 2018, 13.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.600
80 / 14 | 28
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 13.00 | Dostál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.712
80 / 13 | 12
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2019, 13.00 | Hetfleiš Filip | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.152
75 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
17. 2. 2019, 13.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.002
80 / 10 | 24
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 13.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.002

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4659 / 44 | 15214.97
31.25
65.90000000 %
250 / 14 | 72
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 2018, 10.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
17.851
123 / 12 | 46
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 10.00 | Toth Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
10.250
250 / 8 | 152
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2018, 10.00 | Pecha Libor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
31.252
36 / 10 | 8
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 10.00 | Hruška Vilém | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.600

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5692 / 95 | 427.28
9.50
69.20000000 %
109 / 15 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.260
139 / 20 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 2018, 12.00 | Chrdle Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.950
190 / 20 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 12.00 | Král Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
9.502
87 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2018, 12.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.350
167 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 12.00 | Hruška Vilém | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.352

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5398 / 95 | 244.18
4.85
79.60000000 %
64 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2018, 17.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.260
77 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2018, 14.00 | Chrdle Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.850
97 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 14.00 | Havelka Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.852
88 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2018, 14.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.401
72 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 14.00 | Hruška Vilém | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.600

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9145 / 140 | 81.035
1.500
84.30230000 %
12 / 12 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 11.30 | Dobeš Břetislav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0002
12 / 13 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 13.10 | Marenčák Gustav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.9232
12 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.25 | Stambrecht Harro | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.0902
12 / 8 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 14.50 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
1.5002
8 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2018, 18.35 | Smotlacha Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ 3B MS
0.5330
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 17.30 | Švára Libor | 28. MČR TROJBAND MS
1.5002
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 11.30 | Ettel Milan | 28. MČR TROJBAND MS
1.3632
29 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 13.00 | Váša Marek | 28. MČR TROJBAND MS
0.7430

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
187 / 9 | 239.66
9.66
58.00000000 %
87 / 9 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 2. 2018, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
9.660

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112280 / 138 | 13716.52
62.50
82.90910000 %
238 / 17 | 56
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.000
78 / 5 | 63
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2016, 10.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.600
250 / 15 | 58
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2016, 10.00 | Jaroš Vladimír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.662
250 / 4 | 115
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2016, 10.00 | Vajda Roman | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.502
250 / 12 | 101
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 10.00 | Knap Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
20.832
250 / 14 | 61
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2017, 10.00 | Gajda Robert | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.852
250 / 6 | 137
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2017, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
41.662
161 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2017, 10.00 | Zapletal Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.050
79 / 8 | 25
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2017, 10.00 | Pálka Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.870
224 / 20 | 79
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2017, 13.00 | Antoni Jiří | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.202
250 / 17 | 44
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2017, 10.00 | Vajda Roman | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.702

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111767 / 176 | 7610.03
17.88
80.31820000 %
162 / 14 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 12.00 | Slaměník Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.570
75 / 8 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 12.00 | Slaměník Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.370
200 / 15 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 12.00 | Jaroš Vladimír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.332
200 / 12 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2016, 12.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.662
200 / 18 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 12.00 | Knap Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.112
200 / 20 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2017, 12.00 | Gajda Robert | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.002
177 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2017, 12.00 | Kuchař Karel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.852
120 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 12.00 | Zapletal Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.002
164 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2017, 12.00 | Pálka Vojtěch | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.200
108 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2017, 15.00 | Antoni Jiří | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.402
161 / 9 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2017, 12.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.880

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11953 / 161 | 545.91
11.11
86.63640000 %
100 / 10 | 44
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.002
46 / 8 | 27
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 14.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.750
80 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 14.00 | Vala Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.002
100 / 11 | 54
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2016, 14.00 | Stareček Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.092
100 / 9 | 31
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 14.00 | Vala Miroslav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.112
85 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2017, 14.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.252
86 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2017, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.302
100 / 10 | 35
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.002
91 / 20 | 30
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2017, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.552
74 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2017, 17.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.700
91 / 13 | 26
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2017, 14.00 | Stareček Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20518 / 489 | 111.059
3.750
92.50000000 %
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 10.00 | Pánek Rudolf | JM 3B - skupina A
1.0712
30 / 8 | 11
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 10.00 | Rösner Tomáš | JM 3B - skupina A
3.7502
30 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM 3B - skupina A
2.5002
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 10.00 | Pánek Rudolf | JM 3B - skupina A
1.2002
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 12.00 | Rösner Tomáš | JM 3B - skupina A
0.7502
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2017, 14.00 | Šlapanský Luděk | JM 3B - skupina A
1.0712
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 10.00 | Pánek Rudolf | JM 3B - skupina A
1.1532
30 / 33 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.00 | Rösner Tomáš | JM 3B - skupina A
0.9092
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 14.00 | Osvald Josef | JM 3B - skupina A
1.5002
29 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 10.00 | Rösner Tomáš | JM finálový turnaj v 3B družstev
1.0000
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 12.00 | Fibinger Jan | JM finálový turnaj v 3B družstev
1.1111
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 14.00 | Uher Miroslav ml. | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.8660
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 10.30 | Rösner Tomáš | Oblastní přebor v trojbandu
0.5602
20 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 11.30 | Maňák Jaromír | Oblastní přebor v trojbandu
1.1112
20 / 11 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 12.00 | Osvald Josef | Oblastní přebor v trojbandu
1.8182
19 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 12.30 | Klíma David | Oblastní přebor v trojbandu
0.7602
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 13.30 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor v trojbandu
0.6660
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 14.00 | Osvald Josef | Oblastní přebor v trojbandu
0.9662
21 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 13.45 | Bača Miroslav | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.8400
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 17.30 | Gazdoš Ivo | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
1.0520

2015/2016

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131786 / 172 | 7910.38
20.00
68.69230000 %
102 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 11.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.802
99 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.602
158 / 12 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 13.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.160
144 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 13.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.600
169 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.262
168 / 15 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 10.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.200
115 / 11 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.450
88 / 10 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 10.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.800
150 / 11 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 13.00 | Dvořáček Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.630
158 / 13 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.150
96 / 15 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2016, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.400
139 / 15 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2016, 10.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.262
200 / 10 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2016, 13.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13899 / 165 | 505.44
14.28
69.15380000 %
90 / 15 | 26
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 15.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.002
52 / 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 17.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.460
69 / 15 | 18
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 17.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.600
78 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 17.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.202
42 / 7 | 16
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 17.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.000
50 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 14.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
3.330
100 / 12 | 26
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2015, 17.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.332
57 / 9 | 19
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 14.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.330
82 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 17.00 | Hájek Radovan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.462
100 / 7 | 50
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 16.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282
41 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2016, 14.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.730
85 / 15 | 27
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2016, 14.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.662
53 / 10 | 22
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2016, 17.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
5.300

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
26712 / 611 | 81.165
2.307
96.21620000 %
30 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 10.00 | Frolek Robert | JM - 3B skupina A
0.7502
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 12.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina A
1.1532
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B skupina A
1.5002
29 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 10.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina A
0.7252
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 12.30 | Frolek Robert | JM - 3B skupina A
0.8102
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 14.30 | Šlapanský Luděk | JM - 3B skupina A
1.3042
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 10.00 | Frolek Robert | JM - 3B skupina A
0.7502
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 12.20 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina A
1.0002
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 15.40 | Fibinger Jan | JM - 3B skupina A
1.0002
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 10.00 | Fibinger Jan | JM - 3B skupina A
1.3042
30 / 14 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 12.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B skupina A
2.1422
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 15.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina A
1.5002
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 11.00 | Osvald Josef | JM 3B finále soutěže
2.3072
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 13.00 | Fibinger Jan | JM 3B finále soutěže
1.3042
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 14.00 | Boháč Martin | JM 3B finále soutěže
1.8752
20 / 13 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 10.00 | Beneš Karel | JM oblastní přebor 3B
1.5382
20 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 12.00 | Osvald Josef | JM oblastní přebor 3B
0.8332
20 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 13.20 | Klíma David | JM oblastní přebor 3B
2.0002
20 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 14.40 | Kováč Zoltán | JM oblastní přebor 3B
1.0002
20 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 14.40 | Pánek Rudolf | JM oblastní přebor 3B
1.1762
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 16.00 | Vala Miroslav | JM oblastní přebor 3B
1.2502
10 / 11 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 17.20 | Boháč Martin | JM oblastní přebor 3B
0.9090
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 22.45 | Šimíček Lukáš | MS MČR Trojband - 3B
1.5792
30 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 11.15 | Žabenský Zbyněk | MS MČR Trojband - 3B
1.1112
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 18.45 | Hudák Jan | MS MČR Trojband - 3B
1.3042
33 / 28 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 19.45 | Dostál Martin | MS MČR Trojband - 3B
1.1780

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131363 / 186 | 417.32
10.62
69.89740000 %
61 / 15 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 9. 2015, 13.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.060
92 / 15 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
10. 10. 2015, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.132
53 / 13 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 10. 2015, 15.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.070
85 / 8 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
31. 10. 2015, 15.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.620
60 / 15 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 11. 2015, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.000
106 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 11. 2015, 12.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.060
120 / 15 | 41
Malý stůl: Kádr 52/1
28. 11. 2015, 15.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.002
90 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 11. 2015, 12.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.002
147 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 2. 2016, 15.00 | Onderka Heřman | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.800
117 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 2. 2016, 12.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.802
150 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 3. 2016, 12.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
132 / 15 | 23
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 3. 2016, 12.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.801
150 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 4. 2016, 15.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002

2014/2015

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121659 / 148 | 8711.20
16.28
69.12500000 %
168 / 15 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
11.202
104 / 8 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 13.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
13.000
162 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Vrabec Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
10.800
114 / 7 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2014, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
16.280
200 / 13 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
15.382
127 / 10 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
12.700
200 / 13 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2015, 10.00 | Roth Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
15.382
150 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2015, 10.00 | Stareček Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
10.002
89 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2015, 10.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
5.930
110 / 15 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 12.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
7.330
121 / 15 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2015, 10.00 | Kezsely Radim | MS EXTRALIGA - ECZ
8.062
114 / 7 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2015, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
16.280

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12890 / 150 | 375.93
9.09
74.16670000 %
100 / 15 | 35
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 13.30 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
6.662
34 / 8 | 10
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
4.250
37 / 8 | 16
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Hambálek Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
4.620
59 / 12 | 22
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2014, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
4.910
86 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
5.732
39 / 10 | 19
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
3.900
77 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2015, 13.30 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
5.132
62 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2015, 13.30 | Bača Tomáš | MS EXTRALIGA - ECZ
4.132
100 / 11 | 30
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2015, 13.30 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
9.092
96 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2015, 15.30 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
6.402
100 / 12 | 37
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
8.332
100 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2015, 10.00 | Hájek Radovan | MS EXTRALIGA - ECZ
7.141

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30729 / 636 | 101.146
2.500
83.31430000 %
0
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2014, 14.00 | Kopl Josef | JM - 3B skupina B
2
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2014, 15.00 | Polášek Miroslav | JM - 3B skupina B
1.1532
0
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 11.00 | Kopl Josef | JM - 3B skupina B
2
30 / 29 | 8
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Polášek Miroslav | JM - 3B skupina B
1.0342
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 11.00 | Kopl Josef | JM - 3B skupina B
1.0712
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 12.00 | Beneš Karel | JM - 3B skupina B
1.1112
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 14.00 | Kopl Josef | JM - 3B skupina B
1.4282
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 15.00 | Beneš Karel | JM - 3B skupina B
1.1112
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 11.00 | Beneš Karel | JM - 3B skupina B
1.1532
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 12.00 | Hampl Michal | JM - 3B skupina B
1.6662
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 14.00 | Beneš Karel | JM - 3B skupina B
0.9002
30 / 12 | 10
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 15.00 | Kalábek Jaromír | JM - 3B skupina B
2.5002
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 10.00 | Filip Antonín | JM - 3B finále družstev
1.6662
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 12.00 | Osvald Josef | JM - 3B finále družstev
1.3632
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 14.00 | Tůma Jakub | JM - 3B finále družstev
1.3042
25 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - Přebor 3B
1.0412
19 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Šlapanský Luděk | JM - Přebor 3B
0.9502
25 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Filip Antonín | JM - Přebor 3B
1.5622
12 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Fibinger Jan | JM - Přebor 3B
0.6000
25 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Vala Miroslav | JM - Přebor 3B
1.3882
19 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Pernica Ivan | JM - Přebor 3B
0.9502
20 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - Přebor 3B
1.3332
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 10.00 | Tůma Jakub | Finále MČR 3B MS Družstva
1.0342
18 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 14.00 | Bača Miroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
1.2000
8 / 6 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 17.00 | Gazdoš Ivo | Finále MČR 3B MS Družstva
1.3330
27 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 19.00 | Aleš Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
1.4210
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Vala Miroslav | MS MČR Trojband
1.3042
28 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Krausová Veronika | MS MČR Trojband
0.7001
30 / 35 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Ettel Milan | MS MČR Trojband
0.8572
26 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 5. 2015, 10.45 | Gazdoš Ivo | MS MČR Trojband
0.8960

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121269 / 152 | 438.34
13.63
70.50000000 %
150 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2014, 12.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
10.002
37 / 8 | 13
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 11. 2014, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
4.620
150 / 11 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2014, 10.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
13.632
150 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 11. 2014, 13.00 | Březina Radek | MS EXTRALIGA - ECZ
13.631
136 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 11. 2014, 10.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
9.062
34 / 7 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 1. 2015, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
4.850
128 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 2. 2015, 12.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
8.532
125 / 15 | 26
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 2. 2015, 12.00 | Stareček Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
8.330
67 / 10 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
22. 2. 2015, 11.55 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
6.700
63 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 3. 2015, 14.00 | Červenka Michal | MS EXTRALIGA - ECZ
4.200
106 / 15 | 25
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 4. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
7.060
123 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 4. 2015, 10.00 | Dvořáček Jan | MS EXTRALIGA - ECZ
8.200

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
134 / 3 | 3211.33
11.33
13.60000000 %
34 / 3 | 32
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2013, 13.00 | Kezsely Radim | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1123 / 9 | 3813.66
13.66
61.50000000 %
123 / 9 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 15.00 | Stareček Pavel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
186 / 16 | 275.37
5.37
86.00000000 %
86 / 16 | 27
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 16.00 | Stareček Pavel | NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.370

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30846 / 712 | 91.188
2.500
95.05620000 %
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 10.00 | Blažek Josef | JM 3B skupina A
1.2502
30 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 12.00 | Beneš Karel | JM 3B skupina A
1.0002
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2013, 15.00 | Filip Antonín | JM 3B skupina A
1.2002
30 / 36 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 11.00 | Zaňát Jaroslav | JM 3B skupina A
0.8332
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 13.00 | Švábik Roman | JM 3B skupina A
1.5002
29 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2013, 15.00 | Vala Miroslav | JM 3B skupina A
1.2600
30 / 19 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 10.00 | Jež Libor | JM 3B skupina A
1.5792
30 / 38 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 10.00 | Konečný Martin | JM 3B skupina A
0.7892
30 / 37 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2014, 10.00 | Kopl Josef | JM 3B skupina A
0.8102
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 11.30 | Jež Libor | JM 3B skupina A
1.2502
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 13.30 | Kopl Josef | JM 3B skupina A
1.2002
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 3. 2014, 16.30 | Vala Miroslav | JM 3B skupina A
1.1112
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 00.00 | Filip Antonín | Finále JMO 3B družstev
1.5002
30 / 21 | 9
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 11.00 | Uher Miroslav ml. | Finále JMO 3B družstev
1.4282
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2014, 13.00 | Hammer Ivan | Finále JMO 3B družstev
1.0712
20 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR 3B
0.8690
28 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Šlechta Jan | MS MČR 3B
1.2720
40 / 48 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Váša Marek | MS MČR 3B
0.8332
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | MS MČR 3B
1.2002
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 18.30 | Hájek Radovan | MS MČR 3B
1.7642
25 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Hammer Ivan | Přebor JM v 3B
1.5622
25 / 10 | 9
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Richter Pavel | Přebor JM v 3B
2.5002
25 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM v 3B
1.4702
25 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Přebor JM v 3B
1.0411
25 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Zapletal Karel | Přebor JM v 3B
1.0872
25 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2014, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Přebor JM v 3B
1.5622
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Šlechta Jan | MS MČR 3B - družstva
1.7642
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 10.00 | Váša Marek | MS MČR 3B - družstva
1.3042
18 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 12.00 | Boháč Martin | MS MČR 3B - družstva
1.2000
21 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2014, 14.00 | Novák Radek | MS MČR 3B - družstva
1.1050

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4729 / 16 | 30045.56
300.00
60.75000000 %
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA MORAVA
300.002
300 / 9 | 109
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2012, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA MORAVA
33.332
85 / 2 | 85
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2012, 13.00 | Müller David | 1.LIGA MORAVA
42.500
44 / 4 | 21
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2013, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA MORAVA
11.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4599 / 43 | 6913.93
20.83
59.90000000 %
250 / 12 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 13.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA MORAVA
20.832
79 / 4 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2012, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA MORAVA
19.750
139 / 13 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2012, 13.00 | Müller David | 1.LIGA MORAVA
10.690
131 / 14 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2013, 15.00 | Musil Jan | 1.LIGA MORAVA
9.350

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9732 / 97 | 567.54
20.00
89.26830000 %
80 / 8 | 35
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Zündorf Egbert Franz | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
10.002
55 / 6 | 24
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Veselský Petr | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
9.160
60 / 3 | 34
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Červenka Vítězslav | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
20.002
60 / 9 | 14
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Kopl Josef | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
6.662
60 / 8 | 32
Malý stůl: Jednoband
30. 11. -0001, 00.00 | Vala Miroslav | Oblastní Přebor JM oblasti Jednoband
7.502
120 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 13.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA MORAVA
6.662
77 / 16 | 14
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2012, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA MORAVA
4.810
100 / 16 | 56
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2012, 13.00 | Böhm Pavel | 1.LIGA MORAVA
6.250
120 / 13 | 41
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2013, 17.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA MORAVA
9.232

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12328 / 282 | 91.163
1.875
91.11110000 %
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 10.00 | Hammer Ivan | 3B 1.skupina - Jižní Morava
1.4282
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 13.30 | Hrdlička Lubomír | 3B 1.skupina - Jižní Morava
1.8752
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 10. 2012, 14.30 | Pacejka David | 3B 1.skupina - Jižní Morava
1.3632
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 10.00 | Polášek Miroslav | 3B 1.skupina - Jižní Morava
1.2002
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 12.00 | Hrdlička Lubomír | 3B 1.skupina - Jižní Morava
1.0342
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2012, 14.00 | Hammer Ivan | 3B 1.skupina - Jižní Morava
1.1112
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 11.30 | Berdis Vratislav | 3B 1.skupina - Jižní Morava
1.1532
0
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 11.30 | Polášek Miroslav | 3B 1.skupina - Jižní Morava
2
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 2. 2013, 13.30 | Hammer Ivan | 3B 1.skupina - Jižní Morava
0.9092
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 12.00 | Ocásek Jiří | 3B družstva JM - FINÁLE
1.0712
28 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 14.00 | Vala Miroslav | 3B družstva JM - FINÁLE
1.0370
30 / 28 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2013, 15.00 | Osvald Josef | 3B družstva JM - FINÁLE
1.0712

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3551 / 14 | 13939.35
50.00
61.22220000 %
300 / 6 | 139
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2011, 10.00 | Dvořáček Jan | 1. liga - Morava
50.002
231 / 5 | 98
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2012, 10.00 | Musil Jan | 1. liga - Morava
46.200
20 / 3 | 17
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 10.00 | Dvořáček Jan | 1. liga - Morava
6.660

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3589 / 23 | 8625.60
34.42
78.53330000 %
123 / 4 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2011, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga - Morava
30.750
225 / 12 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2012, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga - Morava
18.750
241 / 7 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 10.00 | Hájek Radovan | 1. liga - Morava
34.420

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3360 / 42 | 488.57
10.00
100.00000000 %
120 / 12 | 48
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2011, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga - Morava
10.002
120 / 13 | 29
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2012, 10.00 | Ráček Milan | 1. liga - Morava
9.232
120 / 17 | 16
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga - Morava
7.052

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16432 / 433 | 90.997
1.764
88.16330000 %
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 10.00 | Zapletal Karel | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.9372
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2011, 12.30 | Jež Libor | Trojband 2.skupina Jižní Morava
1.0002
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2012, 11.00 | Pacejka David | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.8102
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 1. 2012, 12.00 | Hrdlička Lubomír | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.6752
30 / 26 | 9
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 08.00 | Pacejka David | Trojband 2.skupina Jižní Morava
1.1532
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 2. 2012, 11.00 | Hrdlička Lubomír | Trojband 2.skupina Jižní Morava
0.9660
30 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 11.00 | Böhm Pavel | Trojband Finále Jižní Morava
1.4282
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Vala Miroslav | Trojband Finále Jižní Morava
1.2002
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 4. 2012, 14.00 | Hrdlička Lubomír | Trojband Finále Jižní Morava
1.0712
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.2502
24 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Čaněcký Patrik | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.8000
15 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
0.7500
21 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 19.30 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.1050
25 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 15.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.9250
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 17.00 | Berdis Vratislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.7642
21 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 20.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
0.7770

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61376 / 20 | 30068.80
300.00
76.44440000 %
68 / 2 | 65
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2010, 13.00 | Ziogas Janis | I.liga B
34.000
108 / 1 | 108
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2010, 13.00 | Onderka Heřman | I.liga B
108.000
300 / 3 | 209
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2010, 13.00 | Majewski Václav | I.liga B
100.002
300 / 6 | 195
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2011, 13.00 | Nenál Jiří | I.liga B
50.002
300 / 7 | 238
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2011, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
42.852
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2011, 13.00 | Onderka Heřman | I.liga B
300.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
61335 / 38 | 14635.13
62.50
89.00000000 %
250 / 7 | 108
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2010, 13.00 | Ocásek Jiří | I.liga B
35.712
250 / 12 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2010, 13.00 | Onderka Heřman | I.liga B
20.831
85 / 3 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2010, 13.00 | Andrejovský Miroslav | I.liga B
28.330
250 / 4 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2011, 13.00 | Nenál Jiří | I.liga B
62.502
250 / 4 | 146
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2011, 15.00 | Kopečný Radek | I.liga B
62.502
250 / 8 | 114
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2011, 13.00 | Onderka Heřman | I.liga B
31.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6627 / 73 | 458.58
15.00
87.08330000 %
120 / 8 | 32
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2010, 13.00 | Ziogas Janis | I.liga B
15.002
117 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2010, 13.00 | Popeňažník Lukáš | I.liga B
6.150
30 / 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2010, 13.00 | Andrejovský Miroslav | I.liga B
5.000
120 / 9 | 45
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2011, 13.00 | Nenál Jiří | I.liga B
13.332
120 / 13 | 41
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2011, 17.00 | Kopečný Radek | I.liga B
9.232
120 / 18 | 27
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2011, 13.00 | Popeňažník Lukáš | I.liga B
6.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15446 / 362 | 131.232
2.142
99.11110000 %
30 / 18 | 10
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2010, 10.00 | Pacejka David | JM-3B
1.6662
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2010, 12.00 | Berdis Vratislav | JM-3B
1.2502
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 2010, 15.00 | Hrdlička Lubomír | JM-3B
0.9672
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Pavlík Karel | JM-3B
1.6662
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 13.30 | Zapletal Karel | JM-3B
1.5792
30 / 33 | 13
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 16.00 | Hammer Ivan | JM-3B
0.9092
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 08.00 | Pavlík Karel | JM-3B
1.7642
30 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 11.00 | Meitner Martin | JM-3B
0.8332
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 12. 2010, 14.00 | Filip Antonín | JM-3B
0.9092
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 11.00 | Hrdlička Lubomír | JM-3B
1.5002
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 13.00 | Hammer Ivan | JM-3B
1.3042
30 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 3. 2011, 15.00 | Filip Antonín | JM-3B
2.1422
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 11.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.0342
26 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 13.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.4440
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 14.00 | Coufalík Ivo | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.0342

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
92234 / 32 | 30069.81
150.00
82.74070000 %
1 / 1 | 1
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
1.000
133 / 9 | 76
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | 1.liga B
14.770
300 / 2 | 298
Malý stůl: Volná hra
22. 12. 2009, 16.00 | Majewski Václav | 1.liga B
150.002
300 / 5 | 246
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2010, 13.00 | Jaroš Vladimír | 1.liga B
60.002
300 / 2 | 270
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | 1.liga B
150.002
300 / 4 | 265
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2010, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1.liga B
75.002
300 / 2 | 300
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2010, 13.00 | Musil Jan | 1.liga B
150.002
300 / 5 | 198
Malý stůl: Volná hra
8. 5. 2010, 13.00 | Šnajberk Václav | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
60.002
300 / 2 | 260
Malý stůl: Volná hra
9. 5. 2010, 10.00 | Majewski Václav | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
150.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81675 / 76 | 12822.03
83.33
79.76190000 %
250 / 14 | 99
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2009, 10.00 | Stareček Pavel | 1.liga B
17.852
193 / 13 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 12. 2009, 16.00 | Majewski Václav | 1.liga B
14.840
250 / 17 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2010, 13.00 | Jaroš Vladimír | 1.liga B
14.702
250 / 11 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | 1.liga B
22.722
250 / 3 | 122
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2010, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1.liga B
83.332
85 / 7 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2010, 13.00 | Musil Jan | 1.liga B
12.140
250 / 6 | 128
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2010, 13.00 | Brom Luboš | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
41.662
147 / 5 | 114
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 5. 2010, 10.00 | Musil Jan | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
29.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121217 / 131 | 709.29
15.00
67.61110000 %
120 / 12 | 50
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
10.002
73 / 6 | 28
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | 1.liga B
12.160
46 / 11 | 13
Malý stůl: Jednoband
22. 12. 2009, 16.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
4.180
120 / 11 | 39
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2010, 13.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
10.902
120 / 13 | 31
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2010, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.liga B
9.232
120 / 8 | 70
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2010, 10.00 | Bača Miroslav | 1.liga B
15.002
112 / 12 | 25
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2010, 13.00 | Onderka Heřman | 1.liga B
9.330
120 / 8 | 40
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2010, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
15.002
120 / 9 | 31
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2010, 13.00 | Březina Adam | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
13.332
120 / 13 | 35
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2010, 10.00 | Musil Jan | Play Off 1. ligy, Mistrovství ČR družstev v technických disciplínách na malém s
9.232
68 / 12 | 27
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
5.660
78 / 16 | 19
Malý stůl: Jednoband
21. 5. 2010, 10.00 | Litterbach David | Mistrovství České republiky v jednobandu na malém stole
4.870

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13465 / 376 | 121.236
2.142
94.89800000 %
30 / 15 | 9
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2009, 10.00 | Novák Jiří | 3B-JM skupina A
2.0002
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 8. 2009, 10.00 | Zapletal Karel | 3B-JM skupina A
1.3042
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 10. 2009, 10.00 | Osvald Josef | 3B-JM skupina A
0.8572
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 10.00 | Osvald Josef | 3B-JM skupina A
0.5502
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2010, 10.00 | Hrdlička Lubomír | 3B-JM skupina A
1.8752
50 / 28 | 10
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2010, 10.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.7850
39 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Korec Jaroslav | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
0.9752
46 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.1502
50 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.2502
50 / 34 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.4702
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 11.00 | Pavlík Karel | 3B-JM finále
1.2502
30 / 14 | 12
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 13.00 | Fibinger Jan | 3B-JM finále
2.1422
28 / 27 | 8
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2010, 15.00 | Vala Miroslav | 3B-JM finále
1.0370

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
103000 / 44 | 23968.18
150.00
100.00000000 %
300 / 4 | 163
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2008, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
75.002
300 / 6 | 135
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 2008, 13.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
50.002
300 / 2 | 188
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2008, 13.00 | Majewski Václav | 1. liga B
150.002
300 / 4 | 169
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2009, 10.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
75.002
300 / 4 | 239
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
75.002
300 / 6 | 144
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2009, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
50.002
300 / 5 | 157
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 2009, 13.00 | Mazal Luděk | 1. liga B
60.002
300 / 3 | 164
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2009, 13.00 | Majewski Václav | 1. liga B
100.001
300 / 5 | 114
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2009, 13.00 | Engel Rudolf | Finále MR - klasické disciplíny
60.002
300 / 5 | 153
Malý stůl: Volná hra
12. 4. 2009, 10.00 | Majewski Václav | Finále MR - klasické disciplíny
60.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101956 / 70 | 14627.94
47.40
75.23080000 %
237 / 5 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2008, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
47.400
204 / 9 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 12. 2008, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
22.660
124 / 4 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2008, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
31.000
250 / 6 | 146
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
41.662
250 / 7 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
35.712
38 / 2 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
19.000
250 / 9 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2009, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
27.772
238 / 12 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2009, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
19.830
250 / 11 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2009, 13.00 | Hambálek Vladimír | Finále MR - klasické disciplíny
22.722
115 / 5 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 4. 2009, 10.00 | Musil Jan | Finále MR - klasické disciplíny
23.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111320 / 137 | 1169.63
30.00
78.57140000 %
120 / 17 | 21
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2008, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
7.052
120 / 17 | 22
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2008, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
7.052
120 / 14 | 51
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 2008, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
8.572
120 / 11 | 47
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2008, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
10.902
120 / 9 | 30
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
13.332
120 / 16 | 20
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
7.502
120 / 14 | 35
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2009, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
8.572
120 / 5 | 46
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2009, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
24.002
120 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2009, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
9.231
120 / 17 | 23
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 2009, 13.00 | Truksa Otakar | Finále MR - klasické disciplíny
7.052
120 / 4 | 116
Malý stůl: Jednoband
12. 4. 2009, 10.00 | Musil Jan | Finále MR - klasické disciplíny
30.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3145 / 129 | 61.124
1.282
96.66670000 %
50 / 40 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Litterbach David | MČR senioři - trojband
1.2502
45 / 50 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Stareček Vladimír | MČR senioři - trojband
0.9000
50 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Coufalík Ivo | MČR senioři - trojband
1.2822

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
92235 / 27 | 35082.77
350.00
70.95240000 %
227 / 2 | 146
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
113.500
157 / 4 | 82
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2007, 10.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
39.250
350 / 3 | 248
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2007, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
116.662
350 / 3 | 325
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
116.662
101 / 6 | 74
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 2008, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
16.830
350 / 2 | 332
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2008, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
175.002
0 / 1 | 0
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2008, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
00
350 / 5 | 332
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2008, 10.00 | Březina Adam | Finále MR, klasické disciplíny
70.002
350 / 1 | 350
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 2008, 10.00 | Musil Jan | Finále MR, klasické disciplíny
350.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91962 / 49 | 24840.04
125.00
80.08160000 %
250 / 2 | 248
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
125.002
250 / 8 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2007, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
31.252
250 / 3 | 171
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
83.332
250 / 2 | 241
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2007, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
125.002
250 / 10 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2008, 13.00 | Háva Miloš | 1. liga B
25.002
99 / 6 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2008, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
16.500
151 / 2 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2008, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
75.500
250 / 10 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2008, 10.00 | Vedral Martin | Finále MR, klasické disciplíny
25.002
212 / 6 | 107
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 4. 2008, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Finále MR, klasické disciplíny
35.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
151876 / 176 | 8010.65
40.00
76.88520000 %
120 / 10 | 80
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
12.002
120 / 9 | 38
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2007, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
13.331
120 / 8 | 60
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2007, 13.00 | Popeňažník Lukáš | 1. liga B
15.002
120 / 3 | 60
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2007, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
40.002
120 / 19 | 20
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2008, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
6.312
62 / 14 | 15
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2008, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
4.420
120 / 18 | 30
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2008, 10.00 | Musil Jan | 1. liga B
6.662
120 / 10 | 35
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2008, 10.00 | Vedral Martin | Finále MR, klasické disciplíny
12.002
120 / 10 | 31
Malý stůl: Jednoband
6. 4. 2008, 10.00 | Musil Jan | Finále MR, klasické disciplíny
12.002
150 / 14 | 56
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Hambálek Vladimír | MČR Jednoband
10.712
150 / 10 | 75
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Truksa Otakar | MČR Jednoband
15.002
150 / 14 | 45
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Stareček Pavel | MČR Jednoband
10.712
104 / 10 | 26
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | MČR Jednoband
10.400
150 / 11 | 52
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Musil Jan | MČR Jednoband
13.632
150 / 16 | 44
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Řehůřek Luděk | MČR Jednoband
9.372

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3120 / 82 | 101.463
2.222
92.30770000 %
40 / 18 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Coufalík Ivo | MČR Trojband
2.2222
40 / 24 | 10
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Coufalík Ivo | MČR Trojband
1.6662
40 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Šlechta Jan | MČR Trojband
1.0000

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
164601 / 35 | 400131.45
400.00
71.89060000 %
400 / 5 | 374
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
80.002
316 / 2 | 209
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2006, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
158.000
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2006, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
400.002
0
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
0
400 / 5 | 244
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2006, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
80.002
0
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2006, 13.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
2
274 / 3 | 250
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
91.330
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2007, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
400.001
400 / 3 | 214
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
133.331
400 / 3 | 312
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2007, 16.00 | Mirga Martin | 1. liga B
133.332
400 / 2 | 351
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2007, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
200.002
400 / 2 | 349
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2007, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
200.002
11 / 3 | 6
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
3.660
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MČR družstev - technické disciplíny
400.002
400 / 4 | 178
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 10.00 | Truksa Otakar | MČR družstev - technické disciplíny
100.002
0
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
2

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163091 / 113 | 19227.35
62.50
71.88370000 %
250 / 14 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2006, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
17.852
250 / 5 | 192
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2006, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
50.002
250 / 10 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2006, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
25.002
0
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2006, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
0
250 / 6 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2006, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
41.662
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2006, 13.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
2
91 / 11 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
8.270
250 / 9 | 125
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2007, 10.00 | Musil Jan | 1. liga B
27.772
250 / 12 | 146
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2007, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
20.832
250 / 12 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2007, 16.00 | Mirga Martin | 1. liga B
20.832
250 / 7 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2007, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
35.712
250 / 15 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2007, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
16.662
250 / 4 | 167
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
62.502
250 / 4 | 129
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 10.00 | Musil Jan | MČR družstev - technické disciplíny
62.502
250 / 4 | 116
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 10.00 | Engel Rudolf | MČR družstev - technické disciplíny
62.502
0
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
2

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161528 / 160 | 549.55
17.14
61.61290000 %
120 / 8 | 43
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
15.002
120 / 12 | 30
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2006, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
10.002
106 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2006, 10.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
5.300
0
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
0
120 / 8 | 53
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2006, 13.00 | Dvořáček Jan | 1. liga B
15.002
0
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2006, 13.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
2
120 / 12 | 23
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Knap Josef | 1. liga B
10.002
120 / 10 | 26
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2007, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
12.002
120 / 11 | 54
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2007, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
10.902
102 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2007, 16.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
5.102
120 / 10 | 48
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2007, 13.00 | Hájek Radovan | 1. liga B
12.002
120 / 12 | 33
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2007, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
10.002
120 / 7 | 42
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
17.142
120 / 17 | 28
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MČR družstev - technické disciplíny
7.052
120 / 13 | 35
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 10.00 | Truksa Otakar | MČR družstev - technické disciplíny
9.232
0
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
2

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10223 / 160 | 81.393
2.307
96.95650000 %
30 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 11.00 | Zoufalý Radek | 3B/JM-A
1.7642
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 13.00 | Wlodarczyk Leo | 3B/JM-A
1.6662
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
3. 2. 2007, 14.00 | Filip Antonín | 3B/JM-A
1.4282
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Faus Marek | Přebor JM 3B
1.6662
12 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Hrdlička Lubomír | Přebor JM 3B
0.8002
30 / 13 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Vala Miroslav | Přebor JM 3B
2.3072
15 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Koci Miloš | Přebor JM 3B
1.3632
11 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Kopl Josef | Přebor JM 3B
0.7332
20 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Ryšavý Zdeněk | Přebor JM 3B
1.1112
15 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Zapletal Karel | Přebor JM 3B
1.0712

2005/2006

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2160 / 16 | 4910.00
11.42
100.00000000 %
80 / 7 | 49
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2006, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
11.422
80 / 9 | 38
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2006, 10.00 | Mrštík Jan | 2.LIGA B
8.882

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15578 / 383 | 121.509
2.173
97.91670000 %
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2006, 11.00 | Strejček Radomír | JM/3B-FIN
1.1532
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2006, 13.00 | Zapletal Karel | JM/3B-FIN
1.3042
30 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2006, 14.00 | Svoboda Tomáš | JM/3B-FIN
2.1422
100 / 63 | 11
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR - kvalif. (Billard Brno)
1.5874
243 / 158 | 12
Malý stůl: Trojband
7. 5. 2006, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR (Billard Brno)
1.5387
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 13.00 | Tichák Josef | MR/3B-sk.B
1.5792
25 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 14.00 | Dostál Martin | MR/3B-sk.B
1.3150
30 / 16 | 10
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2006, 16.00 | Číž Dominik | MR/3B-sk.B
1.8752
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 11.00 | Tichý Miloslav | MR/3B-SF.B
1.0002
30 / 15 | 12
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2006, 13.00 | Dostál Martin | MR/3B-F.1
2.0002

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2800 / 7 | 318114.28
133.33
100.00000000 %
400 / 3 | 318
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
133.331
400 / 4 | 204
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2004, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
100.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2423 / 13 | 8932.53
86.50
84.60000000 %
173 / 2 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
86.500
250 / 11 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2004, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
22.722

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8894 / 105 | 638.51
16.66
60.83330000 %
64 / 17 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2004, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
3.760
35 / 14 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2004, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
2.500
120 / 9 | 32
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2005, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
13.332
675 / 65 | 63
Malý stůl: Jednoband
13. 5. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (PONĚTOVICE)
10.388

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21723 / 570 | 111.268
2.000
99.74360000 %
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2005, 11.00 | Frolek Robert | "JM/3B-""B"""
1.1532
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2005, 14.00 | Beneš Karel | "JM/3B-""B"""
1.3042
30 / 15 | 10
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2005, 10.00 | Beneš Karel | "JM/3B-""B"""
2.0002
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2005, 13.00 | Frolek Robert | "JM/3B-""B"""
1.8752
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2005, 15.00 | Osvald Josef | "JM/3B-""B"""
1.5792
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2005, 16.00 | Česnek Josef | JM/3B-FIN
0.9672
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2005, 19.00 | Zapletal Karel | JM/3B-FIN
0.9372
30 / 20 | 10
Malý stůl: Trojband
3. 5. 2005, 20.00 | Majerčík Radko | JM/3B-FIN
1.5002
334 / 269 | 8
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2005, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
1.24112
30 / 20 | 11
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 13.00 | Šimek Stanislav | MR/3B-sk.B
1.5002
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 15.00 | Masár Stanislav | MR/3B-sk.B
1.0712
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 5. 2005, 19.00 | Tichák Josef | MR/3B-sk.B
1.5002
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2005, 10.00 | Galíček Zdeněk | MR/3B-SF.B
1.1112
29 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2005, 13.00 | Bača Miroslav | MR/3B-F.1
1.2080

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
41600 / 9 | 400177.77
400.00
100.00000000 %
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
400.002
400 / 3 | 375
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2004, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
133.332
400 / 2 | 389
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2004, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
200.001
400 / 3 | 387
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2004, 10.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
133.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4956 / 26 | 20936.76
83.33
95.60000000 %
206 / 6 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
34.330
250 / 8 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2004, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
31.252
250 / 9 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
27.772
250 / 3 | 209
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2004, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
83.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4459 / 33 | 7213.90
24.00
95.62500000 %
99 / 10 | 37
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 10.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
9.900
120 / 12 | 33
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2004, 10.00 | Domanský Pavel | 1.LIGA B
10.001
120 / 5 | 72
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
24.002
120 / 6 | 58
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2004, 10.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
20.002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21660 / 494 | 201.336
7.500
95.78950000 %
20 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2004, 10.00 | Kozel Josef | "JM/3B-""C"""
1.1112
20 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2004, 13.00 | Zapletal Karel | "JM/3B-""C"""
1.1111
30 / 30 | 9
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 12.00 | Volf Radek | MR/3B-sk.A
1.0002
30 / 35 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 15.00 | Barbořík Jiří | MR/3B-sk.A
0.8572
30 / 4 | 20
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 17.00 | Stareček Vladimír | MR/3B-sk.A
7.5002
22 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 11.00 | Kohout Štěpán | MR/3B-SF
0.9160
30 / 12 | 12
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 13.00 | Hudák Jan | MR/3B-FIN
2.5002
178 / 156 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor JM (BC Faus)
1.14114
300 / 197 | 10
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2004, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Brno)
1.52212

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2422 / 6 | 31770.33
100.00
52.75000000 %
22 / 2 | 19
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2002, 13.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
11.000
400 / 4 | 317
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2003, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
100.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2448 / 13 | 14934.46
83.33
89.60000000 %
250 / 3 | 149
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
83.332
198 / 10 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2003, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
19.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2230 / 30 | 347.66
8.00
95.83330000 %
120 / 15 | 34
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
8.002
110 / 15 | 17
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2003, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
7.330

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24768 / 613 | 91.252
1.811
98.00000000 %
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2002, 12.00 | Uher Miroslav st. | "JM/3B-""A"""
1.2002
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2002, 10.00 | Kovář Petr | "JM/3B-""A"""
1.3632
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 10.00 | Osvald Josef | JM/3B-FIN
1.2502
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 12.00 | Hrdlička Lubomír | JM/3B-FIN
1.5792
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2003, 15.00 | Kopuletý František | JM/3B-FIN
1.7642
150 / 124 | 9
Malý stůl: Trojband
10. 5. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor JM (Nové Město)
1.20912
24 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 13.00 | Hájek Radovan | MR/3B-sk.B
1.0000
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 15.00 | Muláček Petr | MR/3B-sk.B
1.0712
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 17.00 | Galíček Zdeněk | MR/3B-sk.B
1.0342
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 11.00 | Hudák Jan | MR/3B-SF
1.4282
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 12.00 | Masár Stanislav | MR/3B-F/3
1.2002
60 / 45 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
1.3334
264 / 210 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Billard Brno)
1.25710

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51630 / 12 | 400135.83
400.00
81.50000000 %
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2001, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
400.002
400 / 5 | 185
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2001, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
80.002
400 / 2 | 365
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2002, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
200.002
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2002, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
400.002
30 / 3 | 26
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2002, 13.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
10.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112507 / 72 | 18734.81
75.00
67.28000000 %
71 / 5 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2001, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
14.200
250 / 5 | 141
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2001, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
50.002
250 / 5 | 109
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2002, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
50.002
20 / 2 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2002, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
10.000
250 / 13 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2002, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
19.231
1666 / 42 | 187
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 5. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (SKP Ustí nad Labem)
39.6610

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91093 / 137 | 497.97
20.00
94.00000000 %
116 / 13 | 23
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2001, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
8.920
120 / 16 | 31
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2001, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
7.502
120 / 6 | 49
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
20.002
88 / 16 | 20
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2002, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
5.500
120 / 11 | 44
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2002, 13.00 | Hájek Radovan | 1.LIGA B
10.902
529 / 75 | 46
Malý stůl: Jednoband
25. 5. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (Billard Brno)
7.056

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7253 / 225 | 111.124
2.142
100.00000000 %
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 10.00 | Osvald Josef | JM/3B-FIN
1.4282
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 14.00 | Kalabis Petr | JM/3B-FIN
1.1532
30 / 14 | 11
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2002, 15.00 | Galíček Zdeněk | JM/3B-FIN
2.1422
163 / 164 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2002, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství republiky (KK STRAHOV)
0.9936

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
41600 / 10 | 400160.00
400.00
100.00000000 %
400 / 2 | 328
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2000, 13.00 | Redl Jiří | 1.LIGA B
200.002
400 / 4 | 291
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2000, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
100.002
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2001, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
400.001
400 / 3 | 357
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2001, 10.00 | Skořupa Rostislav | 1.LIGA B
133.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4814 / 25 | 25032.56
250.00
81.40000000 %
250 / 11 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2000, 13.00 | Redl Jiří | 1.LIGA B
22.722
250 / 8 | 93
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2000, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
31.252
64 / 5 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2001, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
12.800
250 / 1 | 250
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2001, 10.00 | Mladenka Božetěch | 1.LIGA B
250.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4480 / 54 | 608.88
17.14
100.00000000 %
120 / 15 | 41
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2000, 13.00 | Redl Jiří | 1.LIGA B
8.002
120 / 14 | 26
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2000, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
8.571
120 / 18 | 32
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2001, 13.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
6.662
120 / 7 | 60
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2001, 10.00 | Schoffer Bruno | 1.LIGA B
17.142

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16502 / 433 | 81.159
2.000
0
209 / 164 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor JM Oblasti (TJ Billard Brno)
1.27414
60 / 43 | 8
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
1.3954
233 / 226 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2001, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR - seniorů (Billard Brno)
1.03110

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31200 / 7 | 400171.42
400.00
100.00000000 %
400 / 3 | 301
Malý stůl: Volná hra
6. 11. 1999, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
133.332
400 / 3 | 377
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2000, 10.00 | Cebula Tomáš | 1.LIGA B
133.332
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2000, 12.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
400.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3565 / 17 | 17733.23
83.33
75.33330000 %
158 / 10 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 11. 1999, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
15.800
250 / 3 | 177
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2000, 10.00 | Dvořáček Jan | 1.LIGA B
83.332
157 / 4 | 114
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2000, 12.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
39.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3290 / 43 | 476.74
12.00
80.55560000 %
120 / 10 | 47
Malý stůl: Jednoband
6. 11. 1999, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
12.002
101 / 20 | 30
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2000, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
5.050
69 / 13 | 20
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2000, 12.00 | Onderka Heřman | 1.LIGA B
5.300

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8160 / 174 | 50.919
1.250
0
54 / 71 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 4. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor JM - kvalifikace D (Billard Brno)
0.7604
106 / 103 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 4. 2000, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor JM - finále (Billard Brno)
1.0296

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
123200 / 39 | 87482.05
300.00
100.00000000 %
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1998, 10.00 | Král Bohumil | SČ-1.
250.002
200 / 9 | 137
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 1998, 10.00 | Žižka Vítězslav | SČ-2.
22.222
250 / 3 | 193
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1998, 10.00 | Bašta Jiří | SČ-1.
83.332
250 / 2 | 245
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 1998, 10.00 | Pohl Jan | SČ-1.
125.002
250 / 5 | 188
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 1999, 10.00 | Rakovan Pavel | SČ-1.
50.002
250 / 9 | 111
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 1999, 10.00 | Mičan Adolf | SČ-1.
27.772
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 1999, 10.00 | Pohl Jan | SČ-1.
250.002
1500 / 9 | 874
Malý stůl: Volná hra
24. 4. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MR juniorů (ÚSTÍ n.L.)
166.6610

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
182703 / 129 | 15120.95
120.00
100.00000000 %
150 / 10 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1998, 10.00 | Král Bohumil | SČ-1.
15.002
150 / 8 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 1998, 10.00 | Žižka Vítězslav | SČ-2.
18.752
150 / 17 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 1998, 10.00 | Jedlička Petr | SČ-1.
8.822
150 / 3 | 105
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 1998, 10.00 | Pohl Jan | SČ-1.
50.002
150 / 6 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 1999, 10.00 | Baťaš Juraj | SČ-1.
25.002
150 / 5 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 1999, 10.00 | Rakovan Pavel | SČ-1.
30.002
150 / 17 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 1999, 10.00 | Mičan Adolf | SČ-1.
8.822
150 / 7 | 107
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 1999, 10.00 | Pohl Jan | SČ-1.
21.422
800 / 31 | 122
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 5. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MR juniorů (ZNOJMO)
25.808
703 / 25 | 151
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 6. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor (Severní Čechy)
28.1210

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10777 / 158 | 344.91
8.00
100.00000000 %
60 / 11 | 17
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 1998, 10.00 | Žižka Vítězslav | SČ-2.
5.452
80 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 1999, 10.00 | Suchý Vítěslav | SČ-1.
6.662
80 / 10 | 27
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 1999, 10.00 | Rakovan Pavel | SČ-1.
8.002
80 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 1999, 10.00 | Mičan Adolf | SČ-1.
4.702
80 / 12 | 23
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 1999, 10.00 | Šlezinger Miroslav | SČ-1.
6.662
397 / 96 | 34
Malý stůl: Jednoband
25. 6. 1999, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor (Severní Čechy)
4.138

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
359 / 73 | 70.808
1.818
100.00000000 %
20 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 10. 1998, 10.00 | Lidický Jaroslav | SČ-1.
1.8182
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 10. 1998, 10.00 | Jedlička Petr | SČ-1.
0.4752
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 12. 1998, 10.00 | Donát Vladimír | SČ-1.
0.9092

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143126 / 40 | 59778.15
300.00
100.00000000 %
200 / 1 | 200
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 1997, 10.00 | Piner Stanislav | SČ-2.
200.002
250 / 3 | 144
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 1997, 10.00 | Kočovský Zdeněk | SČ-1.
83.332
200 / 3 | 185
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 1997, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
66.662
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 1997, 10.00 | Šlezinger Miroslav | SČ-1.
250.002
1226 / 18 | 341
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (TJ NÁCHOD)
68.118
1000 / 14 | 597
Malý stůl: Volná hra
25. 4. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor SČO (SKP ÚSTÍ n.L.)
71.4210

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
162693 / 156 | 11817.26
40.00
99.06670000 %
150 / 12 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 1997, 10.00 | Piner Stanislav | SČ-2.
12.502
150 / 8 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 1997, 10.00 | Kočovský Zdeněk | SČ-1.
18.752
150 / 9 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 1997, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
16.662
143 / 16 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 1997, 10.00 | Šlezinger Miroslav | SČ-1.
8.930
150 / 8 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 1997, 10.00 | Mičan Adolf | SČ-2.
18.752
750 / 43 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 5. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor SČO (BC MOST)
17.4410
1200 / 60 | 118
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 5. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SDK ZNOJMO)
20.0012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11357 / 409 | 70.872
1.500
100.00000000 %
15 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 10. 1997, 10.00 | Piner Stanislav | SČ-2.
0.7502
20 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 1997, 10.00 | Appeltauer Michal | SČ-1.
1.0522
15 / 10 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 10. 1997, 10.00 | Pytlík Miroslav | SČ-2.
1.5002
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 10. 1997, 10.00 | Donát Vladimír | SČ-1.
0.9092
287 / 338 | 7
Malý stůl: Trojband
29. 5. 1998, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BC OLOMOUC)
0.8494

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
204791 / 109 | 57943.95
300.00
90.32140000 %
250 / 7 | 156
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 1996, 10.00 | Stambrecht Harro | ZČ-1.B
35.712
250 / 4 | 138
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 1996, 10.00 | Rozlílek Zdeněk | ZČ-1.B
62.502
250 / 14 | 66
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 1996, 10.00 | Tichý Miroslav | ZČ-1.B
17.852
250 / 5 | 164
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 1996, 10.00 | Mikolášek Aleš | ZČ-1.B
50.002
250 / 13 | 89
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 1996, 10.00 | Jíša Karel | ZČ-1.B
19.232
250 / 9 | 163
Malý stůl: Volná hra
14. 12. 1996, 10.00 | Tichý Miroslav | ZČ-1.B
27.772
250 / 10 | 86
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 1997, 13.00 | Klesa Václav | ZČ-FINÁLE
25.002
250 / 4 | 186
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 1997, 10.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-FINÁLE
62.502
250 / 2 | 241
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 1997, 14.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-FINÁLE
125.002
250 / 4 | 204
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 1997, 13.00 | Mikolášek Aleš | ZČ-FINÁLE
62.502
29 / 4 | 24
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 1997, 14.00 | Hejlik Pavel ml. | KVAL.o 2.L
7.250
800 / 18 | 399
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR kadetů (NÁCHOD)
44.448
1462 / 15 | 579
Malý stůl: Volná hra
10. 5. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR juniorů (BC MOST)
97.468

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
223226 / 251 | 7612.85
50.00
91.00000000 %
150 / 16 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 1996, 10.00 | Stambrecht Harro | ZČ-1.B
9.372
150 / 13 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 1996, 10.00 | Rozlílek Zdeněk | ZČ-1.B
11.532
90 / 18 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 1996, 10.00 | Tichý Miroslav | ZČ-1.B
5.000
150 / 27 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 1996, 10.00 | Mikolášek Aleš | ZČ-1.B
5.552
150 / 16 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 1996, 10.00 | Rozlílek Zdeněk | ZČ-1.B
9.372
150 / 10 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 1996, 10.00 | Grošaft Zdeněk | ZČ-1.B
15.002
150 / 10 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 1997, 13.00 | Trykar Jaroslav | ZČ-FINÁLE
15.001
70 / 7 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 1997, 10.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-FINÁLE
10.000
150 / 5 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 2. 1997, 14.00 | Šinárek Stanislav | ZČ-FINÁLE
30.002
146 / 10 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 1997, 13.00 | Záhorec Robert | ZČ-FINÁLE
14.600
191 / 10 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 1997, 14.00 | Hejlik Pavel ml. | KVAL.o 2.L
19.100
979 / 63 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 4. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR juniorů (BOPO TŘEBÍČ)
15.538
700 / 46 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 5. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Přebor SČO (ÚJEZDEČEK)
15.2112

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11647 / 127 | 315.09
11.42
95.14710000 %
60 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 1996, 10.00 | Šlezinger Miroslav | ZČ-1.B
3.522
60 / 16 | 22
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 1996, 10.00 | Jíša Karel | ZČ-1.B
3.752
60 / 7 | 28
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 1996, 10.00 | Tichý Miroslav | ZČ-1.B
8.572
27 / 11 | 10
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 1996, 10.00 | Záhorec Robert | ZČ-1.B
2.450
60 / 8 | 31
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 1996, 10.00 | Jíša Karel | ZČ-1.B
7.502
60 / 12 | 24
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 1996, 10.00 | Tichý Miroslav | ZČ-1.B
5.002
60 / 11 | 17
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 1997, 13.00 | Klesa Václav | ZČ-FINÁLE
5.452
60 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 1997, 10.00 | Křivánek Petr | ZČ-FINÁLE
3.002
60 / 6 | 19
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 1997, 14.00 | Křivánek Petr | ZČ-FINÁLE
10.002
60 / 12 | 11
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 1997, 13.00 | Záhorec Robert | ZČ-FINÁLE
5.002
80 / 7 | 21
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 1997, 14.00 | Hejlik Pavel ml. | KVAL.o 2.L
11.422

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6169 / 169 | 91.000
1.764
0
169 / 169 | 9
Malý stůl: Trojband
24. 5. 1997, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Mistrovství ČR juniorů (TESLA PARDUBICE)
1.00010

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
316326 / 304 | 33420.80
300.00
97.48570000 %
200 / 15 | 106
Malý stůl: Volná hra
24. 9. 1995, 13.00 | Jedlička Pavel | ZČ-2.B
13.332
200 / 7 | 132
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 1995, 13.00 | Šafařík Zdeněk | ZČ-2.B
28.572
200 / 7 | 134
Malý stůl: Volná hra
8. 10. 1995, 13.00 | Suchý Vítěslav | ZČ-2.B
28.572
200 / 11 | 147
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 1995, 13.00 | Stambrecht Harro | ZČ-2.B
18.182
200 / 6 | 134
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 1995, 13.00 | Iboš Roman | ZČ-2.B
33.332
200 / 13 | 106
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 1995, 13.00 | Bašta Jiří | ZČ-2.B
15.382
200 / 12 | 133
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 1995, 13.00 | Piner Stanislav | ZČ-2.B
16.662
200 / 13 | 74
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 1995, 13.00 | Cajthaml Vladislav | ZČ-2.B
15.382
200 / 11 | 95
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 1995, 13.00 | Stambrecht Harro | ZČ-2.B
18.182
200 / 2 | 165
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 1995, 13.00 | Iboš Roman | ZČ-2.B
100.002
162 / 13 | 97
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 1996, 10.00 | Hála Jan | ZČ-PROL.B
12.460
250 / 21 | 105
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 1996, 10.00 | Kába Zdeněk | ZČ-PROL.B
11.902
250 / 8 | 152
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 1996, 10.00 | Rathuský Milan | ZČ-PROL.B
31.252
250 / 9 | 217
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 1996, 10.00 | Kupec Václav | ZČ-PROL.B
27.772
250 / 18 | 90
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 1996, 10.00 | Irber Miloslav | ZČ-PROL.B
13.882
250 / 10 | 147
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 1996, 10.00 | Rathuský Milan | ZČ-PROL.B
25.002
1093 / 41 | 334
Malý stůl: Volná hra
6. 4. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR - junioři (BOPO TŘEBÍČ)
26.656
993 / 45 | 144
Malý stůl: Volná hra
4. 5. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | PŘEBOR SČO (SKP ÚSTÍ n.L.)
22.068
828 / 42 | 171
Malý stůl: Volná hra
11. 5. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR - kadeti (SKP SEVER ÚSTÍ N.L.)
19.718

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111761 / 182 | 579.67
20.00
100.00000000 %
150 / 19 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 1996, 10.00 | Kupec Václav | ZČ-PROL.B
7.892
150 / 21 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 1996, 10.00 | Chmelíř Lubomír | ZČ-PROL.B
7.142
150 / 14 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 1996, 10.00 | Rathuský Milan | ZČ-PROL.B
10.712
150 / 23 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 1996, 10.00 | Kupec Václav | ZČ-PROL.B
6.522
150 / 16 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 1996, 10.00 | Rausch Josef | ZČ-PROL.B
9.372
150 / 19 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 1996, 10.00 | Rathuský Milan | ZČ-PROL.B
7.892
861 / 70 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR - junioři (BILLARD PLZEŇ)
12.304

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
231282 / 390 | 183.28
5.55
98.43750000 %
60 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 1995, 13.00 | Jedlička Pavel | ZČ-2.B
3.332
60 / 21 | 16
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 1995, 13.00 | Juštík Antonín | ZČ-2.B
2.852
60 / 27 | 13
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 1995, 13.00 | Suchý Vítěslav | ZČ-2.B
2.222
60 / 21 | 12
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 1995, 13.00 | Šlezinger Miroslav | ZČ-2.B
2.852
60 / 17 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 1995, 13.00 | Iboš Roman | ZČ-2.B
3.522
60 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 1995, 13.00 | Bašta Jiří | ZČ-2.B
3.332
60 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 1995, 13.00 | Piner Stanislav | ZČ-2.B
4.282
60 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 1995, 13.00 | Cajthaml Vladislav | ZČ-2.B
3.002
60 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 1995, 13.00 | Šlezinger Miroslav | ZČ-2.B
2.721
60 / 19 | 10
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 1995, 13.00 | Iboš Roman | ZČ-2.B
3.152
59 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 1996, 10.00 | Kupec Václav | ZČ-PROL.B
3.270
60 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 1996, 10.00 | Kába Zdeněk | ZČ-PROL.B
2.722
46 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 1996, 10.00 | Rathuský Milan | ZČ-PROL.B
2.190
60 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 1996, 10.00 | Kupec Václav | ZČ-PROL.B
4.612
60 / 13 | 18
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 1996, 10.00 | Kába Zdeněk | ZČ-PROL.B
4.612
60 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 1996, 10.00 | Rathuský Milan | ZČ-PROL.B
3.752
337 / 90 | 17
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | PŘEBOR SČO (BC MOST)
3.7412

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5235 / 307 | 70.765
1.250
0
235 / 307 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 1996, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR - junioři (TŽ TŘINEC)
0.7658

1994/1995

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
224034 / 446 | 1899.04
50.00
0
1300 / 69 | 166
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 1995, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR - juniorů (BC LITVÍNOV)
18.846
994 / 56 | 189
Malý stůl: Volná hra
20. 5. 1995, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR - kadetů (SKP ÚSTÍ nad Labem)
17.758
1740 / 321 | 56
Malý stůl: Volná hra
8. 7. 1995, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | oblastní soutěže (Severočeská oblast)
5.428

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6696 / 166 | 244.19
7.14
0
538 / 106 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 1995, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MISTROVSTVÍ ČR - juniorů (BC LITVÍNOV)
5.074
158 / 60 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 7. 1995, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | oblastní soutěže (Severočeská oblast)
2.630