Hájek Radovan

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
14531 / 535 | 15 | 60.992
1.789
94.82140000 %
40 / 39 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 9. 2019, 16.15 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
1.0252
40 / 29 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2019, 13.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
1.3792
40 / 45 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2019, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.8882
40 / 43 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2019, 13.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.9302
40 / 63 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2019, 16.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6342
35 / 36 | 7 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2019, 13.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.9720
40 / 24 | 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
1.6662
34 / 19 | 7 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2020, 16.00 | Jaspers Dick | ZS 3B EXTRALIGA
1.7890
40 / 42 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2020, 13.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.9522
40 / 40 | 6 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2020, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
40 / 45 | 9 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2020, 13.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.8882
40 / 55 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 2. 2020, 17.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.7271
40 / 24 | 8 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2020, 13.00 | Puse Michael | ZS 3B EXTRALIGA
1.6662
22 / 31 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 6. 2020, 11.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.7090

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18628 / 567 | 151.107
2.000
91.67880000 %
40 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
1.2902
23 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.8510
30 / 24 | 7
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 16.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
1.2500
40 / 31 | 15
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 13.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
1.2902
40 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 16.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.3792
40 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 12.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
1.0252
26 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2018, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.7870
40 / 26 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 16.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
1.5382
40 / 31 | 9
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
1.2902
40 / 36 | 7
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 16.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
1.1112
40 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 13.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
1.1422
40 / 20 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 16.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
2.0002
40 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 12.00 | Bača Libor | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
38 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2019, 11.45 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.9502
30 / 21 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 14.00 | Přeček Jiří | 34. MČR TROJBAND ZS
1.4282
30 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 20.00 | Hudák Jan | 34. MČR TROJBAND ZS
1.0342
20 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 4. 2019, 23.00 | Aleš Jan | 34. MČR TROJBAND ZS
0.5710
31 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2019, 19.30 | Aleš Jan | 34. MČR TROJBAND ZS
0.7750

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
28974 / 962 | 91.012
1.818
93.20570000 %
36 / 40 | 8
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 16.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.9002
34 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 13.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.8940
40 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.0522
32 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Vedral Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.8002
38 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2017, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.9502
40 / 26 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 13.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.5382
36 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.9002
29 / 40 | 8
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 13.00 | Daněk Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
3 / 7 | 1
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 10.00 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4280
20 / 11 | 9
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2017, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
1.8182
39 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 16.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.9750
40 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 16.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B EXTRALIGA
1.0522
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 13.00 | Hajný Radim | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
34 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Filip Antonín | ZS 3B EXTRALIGA
0.8502
40 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
40 / 32 | 7
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 16.00 | Tichý Miloslav | ZS 3B EXTRALIGA
1.2502
40 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 13.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
1.0001
38 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 16.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.9502
40 / 34 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 13.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.1762
40 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 16.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
1.1422
33 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 13.00 | Švára Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.8252
40 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
1.0812
27 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 17.00 | Stareček Vladimír | 33. MČR TROJBAND ZS
0.7940
30 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 18.30 | Váša Marek | 33. MČR TROJBAND ZS
0.7892
30 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 10.00 | Popeňažník Lukáš | 33. MČR TROJBAND ZS
1.1112
35 / 23 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 11.30 | Popeňažník Lukáš | 33. MČR TROJBAND ZS
1.5212
40 / 41 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 15.00 | Boháč Martin | 33. MČR TROJBAND ZS
0.9752
40 / 23 | 9
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 16.30 | Gazdoš Ivo | 33. MČR TROJBAND ZS
1.7392

2016/2017

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5489 / 104 | 294.70
5.55
90.55560000 %
96 / 21 | 29
Závodní stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 10.00 | Ráček Milan | VS MČR JEDNOBAND
4.570
100 / 18 | 27
Závodní stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 14.30 | Faus Marek | VS MČR JEDNOBAND
5.552
84 / 25 | 13
Závodní stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 16.45 | Frieda Jan | VS MČR JEDNOBAND
3.362
120 / 22 | 18
Závodní stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 20.20 | Bača Adam | VS MČR JEDNOBAND
5.452
89 / 18 | 25
Závodní stůl: Jednoband
19. 11. 2016, 21.40 | Faus Marek | VS MČR JEDNOBAND
4.940

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18511 / 561 | 90.910
1.538
81.11110000 %
40 / 26 | 9
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 15.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
1.5382
17 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 15.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7080
26 / 19 | 8
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 14.00 | Boháč Martin | VS MČR TROJBAND D2
1.3680
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 15.30 | Boháč Martin | VS MČR TROJBAND D2
0.4330
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 15.00 | Tichý Miloslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6252
39 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2017, 19.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9752
32 / 34 | 8
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2017, 12.00 | Bača Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9410
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2017, 16.30 | Dirn Marcel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6750
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 12.00 | Tichý Miloslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6752
40 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 16.00 | Novák Radek | VS 3B EXTRALIGA D4
1.5382
40 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 12.00 | Dirn Marcel | VS 3B EXTRALIGA D4
1.0522
17 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 12.00 | Přeček Jiří | VS MČR TROJBAND
0.7390
20 / 13 | 8
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 13.00 | Ziogas Janis | VS MČR TROJBAND
1.5382
30 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 14.00 | Aleš Jan | VS MČR TROJBAND
0.7502
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 20.00 | Hudák Jan | VS MČR TROJBAND
1.0342
30 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2017, 11.30 | Bača Adam | VS MČR TROJBAND
0.9372
27 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2017, 10.00 | Galíček Zdeněk | VS MČR TROJBAND
1.0000
31 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 6. 2017, 16.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7750

2015/2016

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10875 / 194 | 494.51
9.09
85.78430000 %
69 / 20 | 12
Závodní stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 10.00 | Kozák Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
3.450
98 / 20 | 23
Závodní stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 14.30 | Ziogas Janis | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
4.902
71 / 20 | 18
Závodní stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 16.45 | Vitouš Jan | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
3.552
100 / 13 | 31
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2015, 13.00 | Kohout Štěpán | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
7.692
100 / 11 | 49
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2015, 14.00 | Bača Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
9.092
64 / 20 | 9
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2015, 15.10 | Ziogas Janis | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
3.200
79 / 25 | 18
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 2016, 22.50 | Stareček Vladimír | VS MČR Jednoband
3.162
100 / 22 | 22
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 10.00 | Ráček Milan | VS MČR Jednoband
4.542
100 / 21 | 16
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 17.00 | Faus Marek | VS MČR Jednoband
4.762
94 / 22 | 25
Závodní stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 18.10 | Ziogas Janis | VS MČR Jednoband
4.270

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12301 / 272 | 81.106
2.500
88.52940000 %
0
Závodní stůl: Trojband
22. 11. 2015, 10.00 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
2
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 12.00 | Domanský Pavel | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
1.1112
30 / 19 | 8
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 16.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
1.5792
20 / 8 | 7
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 12.00 | Sibai Fouad | VS MČR Trojband - jednotlivci
2.5002
20 / 17 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 13.00 | Sibai Fouad | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.1762
20 / 15 | 7
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 16.00 | Bílek Rudolf | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.3332
20 / 16 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 18.00 | Vitouš Jan | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.2502
23 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 10.00 | Novák Radek | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.7930
30 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 16.00 | Bača Miroslav | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.2002
30 / 22 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 22.00 | Stareček Vladimír | VS MČR Trojband - jednotlivci
1.3632
40 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2016, 12.30 | Aleš Jan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.8002
38 / 44 | 7
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2016, 15.30 | Gazdoš Ivo | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.8630

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4101 / 121 | 60.834
1.100
84.16670000 %
26 / 39 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 16.00 | Purkyt Tomáš | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6660
22 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 19.00 | Boháč Martin | 3B Družstva - čtyrčlenná
1.1000
30 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2015, 10.00 | Hambálek Vladimír | 3B Družstva - čtyrčlenná
1.0342
23 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2015, 14.00 | Novák Radek | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6970

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
471603 / 1609 | 120.996
1.764
94.85210000 %
27 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Novák Radek | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.7500
26 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Gazdoš Ivo | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.8660
30 / 31 | 8
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2012, 12.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
0.9672
40 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2012, 12.00 | Gazdoš Ivo | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
1.5382
30 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2012, 12.00 | Aleš Jan | OPEN TOUR 3B | 1.OPEN TOUR 3B
1.3632
48 / 49 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 10. 2012, 16.00 | Hudák Jan | 3B EXTRALIGA VS
0.9790
50 / 43 | 8
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2012, 10.00 | Tichý Miloslav | 3B EXTRALIGA VS
1.1622
50 / 50 | 8
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2012, 14.00 | Novák Radek | 3B EXTRALIGA VS
1.0002
46 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2012, 10.00 | Walach Ladislav | 3B EXTRALIGA VS
0.7662
30 / 25 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 12.00 | Bača Tomáš | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
1.2002
17 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 16.00 | Dostál Martin | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
0.6070
27 / 21 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2012, 20.00 | Gazdoš Ivo | OPEN TOUR 3B | 2.OPEN TOUR 3B
1.2850
50 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2013, 12.00 | Žilka Jan | 3B EXTRALIGA VS
0.9092
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Novák Radek | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Škrášek Ivan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.7502
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Hudák Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.9092
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Přeček Jiří | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
1.0342
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Váša Marek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
1.0342
30 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Hovorka Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
1.1532
27 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Dostál Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.9000
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 19.00 | Markup Petr | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.A Jablonec
0.5752
30 / 17 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2013, 16.30 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
1.7642
28 / 24 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2013, 18.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
1.1660
30 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 10.00 | Dostál Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.9671
30 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.8572
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 16.00 | Walach Ladislav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.9092
29 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 19.00 | Váša Marek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.8780
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 13.00 | Aleš Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Havířov
0.7000
40 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 12.00 | Popeňažník Lukáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
1.2502
40 / 27 | 12
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 14.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
1.4812
40 / 39 | 7
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 18.00 | Novák Radek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
1.0252
40 / 41 | 10
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 10.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.9752
48 / 45 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 12.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
1.0660
40 / 43 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 15.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.9302
50 / 35 | 8
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2013, 15.00 | Tichý Miloslav | 3B EXTRALIGA VS
1.4282
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Korec Jaroslav | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.8102
26 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Boháč Martin | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
1.0830
30 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Ráček Milan | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.9372
40 / 32 | 8
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Bača Miroslav | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
1.2502
35 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2013, 16.00 | Boháč Martin | OPEN TOUR 3B | 3.OPEN TOUR 3B
0.9210
50 / 45 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2013, 10.00 | Hudák Jan | 3B EXTRALIGA VS
1.1112
36 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Gazdoš Ivo | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
1.0000
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Šlechta Jan | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.9372
30 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Kohout Štěpán | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
1.1532
47 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Boháč Martin | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
0.9402
25 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2013, 16.00 | Gazdoš Ivo | OPEN TOUR 3B | 4.OPEN TOUR 3B
1.0000
50 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2013, 16.00 | Novák Radek | 3B EXTRALIGA VS
0.9252

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20819 / 798 | 111.026
1.612
2.142
91.50840000 %
0
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
2
50 / 37 | 10
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2011, 10.00 | Magnussen Tommy Pallud. | Extraliga v trojbandu
1.3512
50 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 2011, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
1.0202
47 / 49 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2011, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.9590
50 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 11. 2011, 14.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
1.0632
50 / 31 | 8
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2011, 10.00 | Kadaník Marcel | Extraliga v trojbandu
1.6122
50 / 43 | 7
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2011, 12.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
1.1622
29 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2012, 17.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.6300
44 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2012, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
0.7332
50 / 50 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2012, 10.00 | Ferahli Engin | Extraliga v trojbandu
1.0002
50 / 53 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2012, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
0.9432
50 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2012, 14.00 | Kalabis Petr | Extraliga v trojbandu
1.2822
0
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
2
50 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2012, 10.00 | Židů Tomáš | Extraliga v trojbandu
1.0002
50 / 50 | 7
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2012, 10.00 | Novák Pavel | Extraliga v trojbandu
1.0002
25 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.6750
36 / 63 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Šimek Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.5712
38 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Korec Jaroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu
1.3102
50 / 34 | 11
Závodní stůl: Trojband
28. 4. 2012, 10.00 | Tichý Miloslav | Extraliga v trojbandu
1.4702
50 / 31 | 9
Závodní stůl: Trojband
12. 5. 2012, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga v trojbandu
1.6122

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20752 / 799 | 100.941
1.600
94.00000000 %
40 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu
0.8002
40 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
1.0002
19 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.5420
40 / 30 | 10
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2011, 14.00 | Truksa Otakar | Extraliga v trojbandu
1.3332
40 / 59 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2011, 10.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.6782
40 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 10.00 | Boček Milan | Extraliga v trojbandu
1.1422
24 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 16.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.9600
38 / 49 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
0.7750
40 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
0.9302
40 / 25 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 16.00 | Vedral Martin | Extraliga v trojbandu
1.6002
35 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 10.00 | Bača Miroslav | Extraliga v trojbandu
0.9450
40 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2011, 10.00 | Frühauf Roman | Extraliga v trojbandu
0.7842
40 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 4. 2011, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
1.1112
36 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
0.9000
40 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2011, 14.00 | Kafka Jan st. | Extraliga v trojbandu
1.0002
40 / 45 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2011, 10.00 | Czech Zenon | Extraliga v trojbandu
0.8882
40 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 10.00 | Vitouš Jan | Extraliga v trojbandu
1.0252
40 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2011, 16.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu
1.0522
40 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 5. 2011, 14.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu
0.8002
40 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2011, 14.00 | Hudák Jan | Extraliga v trojbandu
1.2502

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
371322 / 1363 | 100.969
1.428
1.800
164.22360000 %
40 / 33 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.2122
40 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 12. 2009, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.3332
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 1. 2010, 10.00 | Jež Libor | Mistrovství ČR v trojbandu na velkém stole - kvalifikace Čechy + Morava
0.6752
40 / 51 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.7842
39 / 38 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 16.00 | Janata Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
1.0260
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 18.00 | Kratochvíl Dušan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.7692
30 / 25 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
1.2002
30 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Bálek Martin | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
1.0712
30 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 14.00 | Müller Martin | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.7892
37 / 56 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 18.00 | Filip Antonín | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.6602
34 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 20.00 | Boháč Martin | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Brno
0.8500
44 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | MČR v trojbandu - semifinále
0.9162
30 / 25 | 10
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | MČR v trojbandu - semifinále
1.2002
30 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | MČR v trojbandu - semifinále
0.9090
41 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Popeňažník Lukáš | MČR v trojbandu - semifinále
1.0002
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Váša Marek | MČR v trojbandu - semifinále
0.9092
43 / 55 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Kavka Petr | MČR v trojbandu - semifinále
0.7812
42 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | MČR v trojbandu - semifinále
1.3542
40 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.9302
37 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.8600
37 / 41 | 7
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 18.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.9022
44 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 10.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
1.0732
30 / 24 | 8
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 12.00 | Popeňažník Lukáš | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
1.2502
38 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 16.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.8630
36 / 37 | 10
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 20.30 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.9730
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 21.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
1.0000
40 / 35 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2010, 10.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.1422
40 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2010, 16.00 | Stareček Pavel | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.2902
40 / 31 | 8
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 14.00 | Smaha Stanislav | Play Off Extraligy v trojbandu
1.2902
40 / 29 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 18.00 | Váša Marek | Play Off Extraligy v trojbandu
1.3792
40 / 28 | 7
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 10.00 | Boháč Martin | Play Off Extraligy v trojbandu
1.4282
40 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | Play Off Extraligy v trojbandu
0.7012
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Janata Jan | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
1.0342
30 / 29 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Roček Josef | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
1.0342
37 / 47 | 3
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 18.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.7872
37 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 20.00 | Janata Jan | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.9022
19 / 19 | 6
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 22.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
1.0000

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13441 / 451 | 130.977
2.142
5.000
111.64560000 %
40 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 2008, 10.00 | Valla Aleš | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
1.0812
40 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 2008, 14.00 | Valla Aleš | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.8512
40 / 32 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2008, 14.00 | Domanský Pavel | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
1.2502
40 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 14.00 | Dostál Martin | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.9302
40 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 12.00 | Hudák Jan | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
1.0812
36 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 20.00 | Lohse Michael | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.8370
40 / 33 | 8
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2009, 12.00 | Gazdoš Ivo | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
1.2122
23 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2009, 14.00 | Lohse Michael | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.7930
30 / 30 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 16.00 | Šišák Martin | MR 3B dvojic
1.0002
23 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 18.00 | Zembinský René | MR 3B dvojic
0.6382
30 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 15.00 | Šlechta Jan | MR 3B dvojic
0.8102
29 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 12.00 | Gazdoš Ivo | MR 3B dvojic
0.8780
30 / 14 | 13
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 14.00 | Aleš Jan | MR 3B dvojic
2.1422

2007/2008

Kádr 47/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1125 / 20 | 246.25
6.25
83.33330000 %
125 / 20 | 24
Závodní stůl: Kádr 47/1
23. 9. 2007, 10.00 | Mikolášek Aleš | Extraliga v technických disciplínách
6.252

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
159 / 20 | 132.95
2.95
49.16670000 %
59 / 20 | 13
Závodní stůl: Jednoband
23. 9. 2007, 10.00 | Mikolášek Aleš | Extraliga v technických disciplínách
2.952

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381246 / 1348 | 100.924
1.764
3.000
143.21840000 %
40 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Hambálková Irena | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
1.1112
35 / 37 | 7
Závodní stůl: Trojband
19. 5. 2007, 00.00 | Ceulemans Raymond | Play Off Extraligy družstev v trojbandu
0.9450
40 / 25 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2007, 10.00 | Líška Antonín st. | Extraliga v trojbandu - MORAVA
1.6002
39 / 36 | 8
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2007, 16.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu - MORAVA
1.0830
36 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 10. 2007, 10.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu - MORAVA
1.0280
40 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2007, 10.00 | Líška Antonín st. | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.9522
10 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.6660
30 / 25 | 8
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
1.2002
44 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Rybák Jiří | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.8802
39 / 51 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.7640
29 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | 1. GP 3B
0.6902
26 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2007, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.7220
40 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 12. 2007, 10.00 | Stareček Pavel | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.9522
40 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2007, 10.00 | Vágner Jiří | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.8692
39 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 1. 2008, 16.00 | Domanský Pavel | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.8860
28 / 42 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2008, 10.00 | Kohout Štěpán | Extraliga v trojbandu - MORAVA
0.6660
40 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2008, 10.00 | Háva Miloš | Extraliga v trojbandu - MORAVA
1.3332
30 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Vala Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
0.7142
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Čermák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
1.2502
39 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
1.2182
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Šotola Marek ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
1.0712
30 / 17 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
1.7642
38 / 36 | 10
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Aleš Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
1.0552
30 / 18 | 7
Závodní stůl: Trojband
1. 3. 2008, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - skupina hlavní soutěže
1.6662
29 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Walach Ladislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.7832
37 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.8402
27 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.9000
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Ziogas Janis | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.8102
30 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.5760
35 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
1.0292
23 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
15. 3. 2008, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - semifinále A
0.5470
43 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
1.0002
28 / 36 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.7770
19 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.8260
28 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.7770
17 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.6800
43 / 44 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
0.9772
35 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2008, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - finále
1.0290

2006/2007

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
421418 / 1549 | 120.915
1.875
3.750
137.66990000 %
40 / 34 | 9
Závodní stůl: Trojband
17. 9. 2006, 10.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
1.1762
40 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
1. 10. 2006, 10.00 | Šícha František | Extraliga v trojbandu
0.9092
23 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B - ÚSTÍ NAD LABEM
0.5220
40 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 2006, 10.00 | Šícha František | Extraliga v trojbandu
1.2502
40 / 48 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2006, 10.00 | Ziogas Janis | Extraliga v trojbandu
0.8332
40 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2006, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.9302
38 / 41 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
0.9260
30 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Filip Antonín | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
1.0342
30 / 26 | 8
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
1.1532
35 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2006, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX 3B SAMBA - OSTRAVA PORUBA
1.0600
36 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 12. 2006, 10.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu
0.9000
29 / 27 | 7
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2007, 10.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
1.0740
40 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 1. 2007, 14.00 | Markup Petr | Extraliga v trojbandu
0.8332
37 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2007, 10.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
0.6162
40 / 56 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2007, 14.00 | Novák Radek | Extraliga v trojbandu
0.7142
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2007, 10.00 | Ziogas Janis | Extraliga v trojbandu
0.6162
40 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2007, 10.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
1.1762
30 / 21 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.4282
33 / 46 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Šlechta Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7170
43 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.3032
30 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.2002
30 / 22 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Šotola Marek ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.3632
30 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Janata Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8822
30 / 16 | 12
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Šotola Marek st. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.8752
44 / 46 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.9562
37 / 34 | 10
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0882
31 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.9680
30 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Bača Miroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8332
30 / 19 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.5792
36 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8782
42 / 48 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8752
35 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.8970
15 / 19 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7890
15 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.4680
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Hudák Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.7892
21 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Masár Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
0.5520
43 / 33 | 8
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Gazdoš Ivo | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.3032
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 3. 2007, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu
1.0342
34 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2007, 18.00 | Aleš Jan | Extraliga v trojbandu
0.7230
40 / 36 | 10
Závodní stůl: Trojband
15. 4. 2007, 10.00 | Purkyt Tomáš | Extraliga v trojbandu
1.1112
24 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 5. 2007, 19.00 | Boháč Martin | Extraliga v trojbandu
0.7270
40 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Přeček Jiří | Extraliga v trojbandu
0.7542

2005/2006

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19579 / 642 | 80.901
1.500
100.00000000 %
149 / 151 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 11. 2005, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 3.Grand Prix (BC Poruba)
0.9868
103 / 92 | 8
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2006, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství ČR (SK BC Praha)
1.1194
75 / 90 | 7
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2006, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 5.Grand Prix (BC Kroměříž)
0.8334
30 / 41 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 6. 2006, 19.00 | Přeček Jiří | 3B/2 sk.B
0.7312
44 / 58 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2006, 10.00 | Šlechta Jan | 3B/2 sk.B
0.7582
30 / 31 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2006, 13.00 | Vágner Jiří | 3B/2 SF
0.9672
30 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2006, 19.00 | Šlechta Jan | 3B/2 F
1.5002
118 / 159 | 8
Závodní stůl: Trojband
16. 6. 2006, 00.00 | Hájek Radovan | Ekvita Cup (KLADNO)
0.7424

2004/2005

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4374 / 74 | 305.05
7.69
0
374 / 74 | 30
Závodní stůl: Jednoband
29. 4. 2005, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství republiky (Herna BC Faus)
5.056

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381215 / 1383 | 90.878
1.579
95.21910000 %
44 / 37 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2004, 10.00 | Tichý Miloslav | "LIGA ""A"""
1.1892
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2004, 12.00 | Tichý Miloslav | "LIGA ""A"""
0.9672
164 / 173 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2004, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.94812
108 / 103 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2004, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
1.0488
30 / 35 | 7
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2004, 10.00 | Bartoš Pavel | "LIGA ""A"""
0.8572
123 / 120 | 9
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2005, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
1.0258
118 / 143 | 6
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2005, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.8258
97 / 128 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2005, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství republiky (Herna Billardu ČH Brno)
0.7574
134 / 152 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2005, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 7.Grand Prix (Herna Ekvita Kladno)
0.8818
135 / 173 | 6
Závodní stůl: Trojband
6. 5. 2005, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 8.Grand Prix (Herna Billardu ČH Brno)
0.78010
30 / 42 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2005, 14.00 | Šícha František | "€_FIN.""A"""
0.7142
37 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 6. 2005, 16.00 | Líška Antonín ml. | "€_FIN.""A"""
0.9482
38 / 53 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2005, 16.00 | Tichý Miloslav | "SEMFIN.""A"""
0.7172
30 / 27 | 7
Závodní stůl: Trojband
12. 6. 2005, 12.00 | Líška Antonín ml. | FINÁLE 3.m
1.1112
97 / 127 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 6. 2005, 00.00 | Hájek Radovan | Poruba cup (Herna BC Poruba)
0.7632

2003/2004

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
401200 / 1367 | 80.877
1.429
94.18600000 %
171 / 187 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2003, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.9148
125 / 144 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 10. 2003, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.8686
30 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2003, 12.00 | Šotola Marek st. | "LIGA ""B"""
0.7502
123 / 160 | 8
Závodní stůl: Trojband
14. 11. 2003, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 3. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.7688
106 / 128 | 6
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2003, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 4. Grand Prix (Herna SK BC Praha)
0.8286
30 / 38 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 12. 2003, 10.00 | Ležák Václav | "LIGA ""B"""
0.7892
163 / 158 | 7
Závodní stůl: Trojband
10. 1. 2004, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 5. Grand Prix (Herna BC Poruba)
1.03110
56 / 61 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2004, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | 6. Grand Prix (Herna BC Poruba)
0.9184
30 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 10.00 | Vágner Jiří | "LIGA ""B"""
0.8822
44 / 45 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 2. 2004, 14.00 | Tunkr Martin | "LIGA ""B"""
0.9772
19 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2004, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
0.6550
30 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2004, 12.00 | Masár Stanislav | "LIGA ""B"""
0.6972
30 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2004, 14.00 | Masár Stanislav | "LIGA ""B"""
1.1532
40 / 43 | 7
Závodní stůl: Trojband
22. 5. 2004, 12.00 | Aleš Jan | "€_FIN.""B"""
0.9302
30 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 5. 2004, 14.00 | Hambálková Irena | "€_FIN.""B"""
0.9092
30 / 28 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 5. 2004, 18.00 | Novák Radek | "SEMFIN.""B"""
1.0712
30 / 28 | 6
Závodní stůl: Trojband
23. 5. 2004, 12.00 | Vágner Jiří | FINÁLE
1.0712
113 / 142 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 6. 2004, 00.00 | Hájek Radovan | Ekvita cup (Herna Ekvity Kladno)
0.7954

2002/2003

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
551575 / 1845 | 100.853
1.765
90.84160000 %
30 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2002, 12.00 | Černý Michael | "LIGA ""B"""
0.7892
28 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2002, 14.00 | Černý Michael | "LIGA ""B"""
0.6222
30 / 29 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 3. 2002, 12.00 | Šotola Marek ml. | "LIGA ""B"""
1.0342
39 / 55 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2002, 10.00 | Líška Antonín ml. | "LIGA ""B"""
0.7092
150 / 189 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 9. 2002, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.79312
144 / 178 | 9
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2002, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | IV. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.80912
40 / 41 | 10
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2002, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | "LIGA ""B"""
0.9752
30 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2002, 14.00 | Ráček Milan | "LIGA ""B"""
0.8822
119 / 124 | 6
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2002, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix (Herna SSK Vítkovice)
0.95910
41 / 55 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 11. 2002, 12.00 | Šotola Marek ml. | "LIGA ""B"""
0.7452
114 / 125 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 11. 2002, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | VII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.9128
133 / 156 | 5
Závodní stůl: Trojband
21. 12. 2002, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | VIII. Grand Prix (Herna Billardu Brno)
0.85212
39 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2003, 12.00 | Kinač Milan | "€_FIN.""A"""
0.7092
38 / 54 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2003, 16.00 | Hála Jan | "€_FIN.""A"""
0.7032
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 1. 2003, 16.00 | Aleš Jan | "SEMFIN.""A"""
0.9672
22 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2003, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | FINÁLE 3.m
1.0000
149 / 136 | 8
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2003, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství republiky (Herna Ekvity Kladno)
1.09510
144 / 189 | 7
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2003, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | IX. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.7618
92 / 101 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 3. 2003, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | X. Grand Prix (Herna BC Olomouc)
0.9106
163 / 188 | 7
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2003, 00.00 | Hájek Radovan | Manager cup (Herna SK BC Praha)
0.8678

2001/2002

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17551 / 770 | 50.715
0.930
79.80770000 %
89 / 114 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 10. 2001, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | I. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.7806
93 / 146 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 11. 2001, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | II. Grand Prix Praha (Herna BC Praha)
0.6376
171 / 245 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2001, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | III. Grand Prix Brno (Herna Billardu Brno)
0.69815
21 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 10.00 | Stehlík František | "LIGA ""B"""
0.5000
30 / 37 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2002, 12.00 | Šrámek Václav | "LIGA ""B"""
0.8102
32 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2002, 16.00 | Gazdoš Ivo | "€_FIN.""D"""
0.7440
115 / 143 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2002, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství republiky (Herna BC Praha)
0.8040

2000/2001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10279 / 345 | 70.808
1.250
84.50700000 %
57 / 75 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 10. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.7604
74 / 90 | 7
Závodní stůl: Trojband
28. 10. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.8224
30 / 31 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2000, 10.00 | Stareček Vladimír | "LIGA ""C"""
0.9672
30 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2000, 16.00 | Ráček Milan | "LIGA ""C"""
0.9092
88 / 116 | 7
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.7582

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8821 / 67 | 9612.25
18.18
0
254 / 22 | 70
Závodní stůl: Volná hra
19. 11. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.B (BILLARD PLZEŇ)
11.542
247 / 19 | 96
Závodní stůl: Volná hra
20. 11. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD PLZEŇ)
13.000
226 / 15 | 59
Závodní stůl: Volná hra
25. 2. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.B (BILLARD BRNO)
15.062
94 / 11 | 32
Závodní stůl: Volná hra
26. 2. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
8.540

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8670 / 73 | 519.17
11.53
0
188 / 19 | 51
Závodní stůl: Kádr 47/2
19. 11. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.B (BILLARD PLZEŇ)
9.890
112 / 14 | 41
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 2. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (BILLARD BRNO)
8.002
231 / 25 | 51
Závodní stůl: Kádr 47/2
25. 2. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.B (BILLARD BRNO)
9.242
139 / 15 | 38
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 2. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
9.260

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4247 / 98 | 192.52
3.16
0
95 / 43 | 12
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.B (SSK VÍTKOVICE)
2.202
152 / 55 | 19
Závodní stůl: Jednoband
24. 10. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
2.760

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
421187 / 1669 | 110.711
2.143
77.14290000 %
47 / 55 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.8544
50 / 75 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.6662
48 / 62 | 4
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.7744
165 / 204 | 7
Závodní stůl: Trojband
13. 11. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
0.8086
48 / 81 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 1. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.5924
113 / 160 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (EKVITA KLADNO)
0.7062
37 / 72 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (EKVITA KLADNO)
0.5132
54 / 79 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 3. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.6832
191 / 284 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 3. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
0.6726
44 / 68 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
0.6472
139 / 163 | 11
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | GRAND PRIX (SK BC PRAHA)
0.8528
15 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2000, 10.00 | Zoufalý Radek | "DRUŽ. ""A"""
0.6002
15 / 21 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2000, 14.00 | Hála Jan | "DRUŽ. ""A"""
0.7142
12 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 4. 2000, 18.00 | Gazdoš Ivo | SEMIFINÁLE
0.4000
12 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 2000, 10.00 | Kohout Štěpán | FINÁLE
0.5450
137 / 196 | 8
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství ČR (SK BC PRAHA)
0.6994
60 / 72 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | MR juniorů (JABLONEC N.N.)
0.8336

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6728 / 106 | 656.86
10.71
0
178 / 28 | 47
Závodní stůl: Kádr 71/2
22. 10. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.B (SSK VÍTKOVICE)
6.352
550 / 78 | 65
Závodní stůl: Kádr 71/2
23. 10. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
7.055

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5599 / 56 | 12310.69
31.25
0
330 / 17 | 123
Závodní stůl: Volná hra
11. 12. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP,Skupina A (BILLARD BRNO)
19.412
269 / 39 | 36
Závodní stůl: Volná hra
10. 4. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství ČR juniorů (BILLARD BRNO)
6.890

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5434 / 61 | 417.11
14.12
0
123 / 23 | 21
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 12. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP,Skupina B (BILLARD BRNO)
5.340
311 / 38 | 41
Závodní stůl: Kádr 47/2
11. 4. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství ČR juniorů (BILLARD BRNO)
8.182

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9146 / 258 | 60.565
1.000
64.44440000 %
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 4. 1999, 16.00 | Šotola Marek st. | DVOJICE D
0.4000
14 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 1999, 10.00 | Aleš Jan | DVOJICE D
0.5602
5 / 16 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 1999, 17.00 | Gazdoš Ivo | DVOJICE ČT
0.3120
117 / 192 | 6
Závodní stůl: Trojband
22. 5. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (BC MOST)
0.60912

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111103 / 131 | 978.41
15.00
0
212 / 37 | 58
Závodní stůl: Volná hra
23. 10. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
5.722
187 / 27 | 61
Závodní stůl: Volná hra
4. 12. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
6.922
220 / 20 | 97
Závodní stůl: Volná hra
29. 1. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
11.002
399 / 34 | 91
Závodní stůl: Volná hra
12. 3. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (SK BC PRAHA)
11.733
85 / 13 | 20
Závodní stůl: Volná hra
8. 5. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SK BC PRAHA)
6.530

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131008 / 145 | 806.95
15.00
0
232 / 36 | 30
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 10. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
6.442
52 / 14 | 13
Závodní stůl: Kádr 47/2
4. 12. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (BILLARD PLZEŇ)
3.710
153 / 24 | 30
Závodní stůl: Kádr 47/2
29. 1. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
6.372
290 / 31 | 65
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 3. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (SK BC PRAHA)
9.354
181 / 17 | 80
Závodní stůl: Kádr 47/2
13. 3. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (SK BC PRAHA)
10.642
100 / 23 | 20
Závodní stůl: Kádr 47/2
9. 5. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SK BC PRAHA)
4.340

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4168 / 77 | 132.18
4.18
0
98 / 48 | 13
Závodní stůl: Jednoband
7. 11. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
2.042
70 / 29 | 8
Závodní stůl: Jednoband
12. 2. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
2.412

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
254 / 107 | 50.504
1.500
0
54 / 107 | 5
Závodní stůl: Trojband
17. 10. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
0.5040

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6529 / 93 | 375.68
8.54
0
136 / 33 | 21
Závodní stůl: Kádr 71/2
7. 11. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
4.122
200 / 32 | 20
Závodní stůl: Kádr 71/2
12. 2. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
6.254
193 / 28 | 37
Závodní stůl: Kádr 71/2
13. 2. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
6.890

1996/1997

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
352 / 122 | 40.426
0.465
0
52 / 122 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 6. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství ČR juniorů (TJ DVŮR KRÁLOVÉ)
0.4262

Malý stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4101 / 57 | 8 | 71.771
2.307
77.69230000 %
30 / 14 | 6 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 11.00 | Domanský Pavel | MČR 3B MS D3
2.1422
14 / 8 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.45 | Kohout Štěpán | MČR 3B MS D3
1.7500
30 / 13 | 8 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 17.15 | Adámek Petr | MČR 3B MS D3
2.3072
27 / 22 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 6. 2020, 11.30 | Gazdoš Ivo | MČR 3B MS D3
1.2270

2018/2019

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7644 / 27 | 9223.85
50.00
71.55560000 %
200 / 7 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 5. 2019, 13.00 | Frieda Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
28.572
31 / 4 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 5. 2019, 11.00 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
7.750
41 / 2 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 09.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
20.500
100 / 3 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 11.00 | Stareček Pavel | 2. MČR TROJBOJ MS
33.332
100 / 2 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 6. 2019, 17.00 | Cebula Tomáš | 2. MČR TROJBOJ MS
50.002
78 / 5 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 6. 2019, 09.00 | Andrejovský Miroslav | 2. MČR TROJBOJ MS
15.602
94 / 4 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 6. 2019, 12.30 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
23.500

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7309 / 40 | 407.72
12.50
68.66670000 %
37 / 9 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 5. 2019, 17.00 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
4.110
100 / 8 | 40
Malý stůl: Jednoband
19. 5. 2019, 17.00 | Hejlik Marek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
12.502
50 / 7 | 17
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 10.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
7.142
50 / 4 | 30
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 12.00 | Stareček Pavel | 2. MČR TROJBOJ MS
12.502
11 / 3 | 11
Malý stůl: Jednoband
1. 6. 2019, 18.00 | Cebula Tomáš | 2. MČR TROJBOJ MS
3.660
20 / 4 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 6. 2019, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 2. MČR TROJBOJ MS
5.000
41 / 5 | 26
Malý stůl: Jednoband
2. 6. 2019, 13.30 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
8.200

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
569 / 51 | 81.352
2.500
92.00000000 %
9 / 14 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 11.00 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
0.6420
15 / 9 | 8
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 13.00 | Stareček Pavel | 2. MČR TROJBOJ MS
1.6661
15 / 9 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2019, 19.00 | Cebula Tomáš | 2. MČR TROJBOJ MS
1.6662
15 / 6 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2019, 11.00 | Andrejovský Miroslav | 2. MČR TROJBOJ MS
2.5002
15 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2019, 14.30 | Onderka Heřman | 2. MČR TROJBOJ MS
1.1532

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2300 / 24 | 3812.50
13.63
100.00000000 %
150 / 11 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 5. 2019, 15.00 | Řehůřek Luděk | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
13.632
150 / 13 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 5. 2019, 13.00 | Březina Radek | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
11.532

2017/2018

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3595 / 33 | 6318.03
28.57
99.16670000 %
200 / 7 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
28.572
200 / 11 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2018, 13.00 | Frieda Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
18.182
195 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2018, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
13.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3239 / 40 | 355.97
6.66
79.66670000 %
100 / 15 | 35
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 14.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
6.662
85 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2018, 17.00 | Frieda Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
5.662
54 / 10 | 25
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2018, 16.00 | Ráček Milan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
5.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18570 / 314 | 121.815
2.500
98.27590000 %
30 / 12 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
2.5002
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
1.5792
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 19.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. Třída
1.5002
30 / 13 | 11
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 17.00 | Ručka Damián | SM 3B 1. Třída
2.3072
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 18.00 | Baláž Ladislav | SM 3B 1. Třída
1.8752
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2018, 19.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. Třída
1.7642
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
1.3042
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 18.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
1.4282
30 / 14 | 9
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 19.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. Třída
2.1422
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
1.8752
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 18.00 | Bača Tomáš | SM 3B 1. Třída
1.6662
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 4. 2018, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. Třída
1.7642
30 / 15 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 17.30 | Vintrocha Richard | 28. MČR TROJBAND MS
2.0002
30 / 16 | 12
Malý stůl: Trojband
4. 5. 2018, 22.00 | Frieda Jan | 28. MČR TROJBAND MS
1.8752
40 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 14.30 | Andrejovský Miroslav | 28. MČR TROJBAND MS
2.0002
40 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 16.00 | Hudák Jan | 28. MČR TROJBAND MS
1.8182
40 / 20 | 12
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 17.30 | Novák Radek | 28. MČR TROJBAND MS
2.0002
30 / 15 | 9
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2018, 19.00 | Gazdoš Ivo | 28. MČR TROJBAND MS
2.0000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3347 / 35 | 399.91
15.00
77.11110000 %
109 / 14 | 27
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 3. 2018, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ELM MORAVA
7.780
88 / 11 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
31. 3. 2018, 15.00 | Frieda Jan | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
8.000
150 / 10 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 4. 2018, 12.00 | Gazdoš Ivo | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
15.002

2016/2017

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122400 / 110 | 13821.81
50.00
100.00000000 %
200 / 15 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2016, 13.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.332
200 / 4 | 138
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2016, 10.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ECZ
50.002
200 / 7 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 10. 2016, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.572
200 / 10 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002
200 / 9 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2016, 10.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 12 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 13.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.661
200 / 8 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2017, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 8 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2017, 10.00 | Bača Libor | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 8 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 13.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 8 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 13.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
25.002
200 / 14 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2017, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282
200 / 7 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2017, 12.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
28.572

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161497 / 160 | 759.35
33.33
92.40740000 %
84 / 12 | 35
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2016, 17.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.000
100 / 11 | 25
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2016, 16.00 | Bláha Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.092
100 / 8 | 52
Malý stůl: Jednoband
8. 10. 2016, 17.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 13 | 55
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 17.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.692
100 / 3 | 75
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2016, 14.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
33.332
100 / 10 | 41
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 17.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
88 / 12 | 30
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2017, 17.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.330
87 / 11 | 31
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2017, 14.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.900
100 / 12 | 29
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 17.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.332
100 / 10 | 18
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 12.00 | Hambálek Vladimír | MS MČR JEDNOBAND
10.002
100 / 9 | 37
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 14.00 | Frieda Jan | MS MČR JEDNOBAND
11.112
100 / 4 | 51
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 20.00 | Kozák Adam | MS MČR JEDNOBAND
25.002
41 / 12 | 11
Malý stůl: Jednoband
11. 2. 2017, 22.00 | Truksa Otakar | MS MČR JEDNOBAND
3.410
100 / 6 | 40
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 17.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
97 / 15 | 35
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2017, 17.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.462
100 / 12 | 30
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2017, 16.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.332

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121589 / 103 | 9615.42
37.50
88.27780000 %
150 / 8 | 48
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 9. 2016, 15.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.752
150 / 13 | 45
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 9. 2016, 12.00 | Nenál Jiří | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.532
150 / 10 | 35
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 10. 2016, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.002
150 / 9 | 49
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 10. 2016, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
40 / 4 | 31
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 10. 2016, 12.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.000
150 / 13 | 53
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 11. 2016, 15.00 | Gazdoš Ivo | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.532
150 / 12 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
28. 1. 2017, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
150 / 8 | 55
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 1. 2017, 12.00 | Bača Libor | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.752
150 / 4 | 96
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 2. 2017, 15.00 | Kozák Adam | MS TD EXTRALIGA - ECZ
37.502
126 / 8 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 2. 2017, 15.00 | Hambálek Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.750
150 / 7 | 57
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 3. 2017, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
21.422
73 / 7 | 18
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 3. 2017, 14.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.420

2015/2016

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132208 / 114 | 12919.36
66.66
84.92310000 %
200 / 3 | 99
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 13.00 | Kočička Petr | MS TD EXTRALIGA - ECZ
66.662
200 / 13 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 2015, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.382
125 / 6 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 10.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.830
200 / 10 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 13.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002
185 / 10 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 11. 2015, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.500
118 / 9 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ECZ
13.110
200 / 12 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2015, 10.00 | Vrabec Martin | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 1. 2016, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
200 / 12 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2016, 13.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
200 / 5 | 105
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2016, 10.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
40.002
180 / 15 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2016, 13.00 | Pálka Vojtěch | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.002
200 / 9 | 129
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2016, 13.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ECZ
22.222
200 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2016, 13.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
20.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131065 / 118 | 569.02
14.28
81.92310000 %
100 / 9 | 19
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 17.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.112
100 / 9 | 49
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 2015, 17.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
11.112
100 / 11 | 34
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 14.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.092
100 / 7 | 56
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 17.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
14.282
100 / 8 | 30
Malý stůl: Jednoband
14. 11. 2015, 14.00 | Stareček Vladimír | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502
100 / 10 | 21
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2015, 17.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.001
76 / 10 | 23
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2015, 14.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.600
0
Malý stůl: Jednoband
2. 1. 2016, 17.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
100 / 11 | 22
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2016, 17.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
9.092
100 / 10 | 42
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2016, 14.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
68 / 10 | 29
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2016, 17.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.800
69 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2016, 17.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
4.600
52 / 8 | 14
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2016, 17.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
6.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5159 / 92 | 101.728
3.750
93.52940000 %
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 20.15 | Galíček Zdeněk | MS MČR Trojband - 3B
1.2002
30 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 11.15 | Andrejovský Miroslav | MS MČR Trojband - 3B
2.1422
30 / 8 | 10
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 16.15 | Šnyta Radek | MS MČR Trojband - 3B
3.7502
40 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 21.15 | Stareček Vladimír | MS MČR Trojband - 3B
1.6662
29 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 22.15 | Bača Miroslav | MS MČR Trojband - 3B
1.3800

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131569 / 124 | 9512.65
18.75
80.46150000 %
119 / 15 | 32
Malý stůl: Kádr 52/1
19. 9. 2015, 15.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
7.930
150 / 9 | 33
Malý stůl: Kádr 52/1
17. 10. 2015, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
150 / 8 | 95
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 10. 2015, 12.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.752
150 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/1
31. 10. 2015, 15.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.001
150 / 10 | 68
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 11. 2015, 12.00 | Ráček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
15.002
150 / 9 | 73
Malý stůl: Kádr 52/1
28. 11. 2015, 15.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
73 / 9 | 19
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 11. 2015, 12.00 | Truksa Otakar | MS TD EXTRALIGA - ECZ
8.110
0
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 1. 2016, 15.00 | Březina Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2
150 / 9 | 55
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 1. 2016, 15.00 | Uher Miroslav ml. | MS TD EXTRALIGA - ECZ
16.662
27 / 10 | 7
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 1. 2016, 12.00 | Domanský Pavel | MS TD EXTRALIGA - ECZ
2.700
150 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
6. 2. 2016, 15.00 | Kopečný Radek | MS TD EXTRALIGA - ECZ
10.002
150 / 8 | 45
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 2. 2016, 15.00 | Both Michael | MS TD EXTRALIGA - ECZ
18.752
150 / 12 | 37
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 3. 2016, 15.00 | Klesa Václav | MS TD EXTRALIGA - ECZ
12.502

2014/2015

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142579 / 124 | 10220.79
50.00
92.10710000 %
200 / 5 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 9. 2014, 10.00 | Stareček Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 10 | 102
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 10.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
20.002
200 / 13 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Ocásek Jiří | MS EXTRALIGA - ECZ
15.382
200 / 7 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
28.572
200 / 5 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2014, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
40.002
200 / 13 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2014, 10.00 | Florek Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
15.382
174 / 9 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
19.330
200 / 10 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 11. 2014, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
20.002
101 / 8 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 10.00 | Truksa Otakar | MS EXTRALIGA - ECZ
12.620
200 / 11 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2015, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
18.182
200 / 4 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Kezsely Radim | MS EXTRALIGA - ECZ
50.002
185 / 13 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 13.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
14.230
119 / 9 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
13.220
200 / 7 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
28.572

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141279 / 157 | 688.14
50.00
91.35710000 %
97 / 10 | 37
Malý stůl: Jednoband
20. 9. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
9.700
60 / 15 | 32
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2014, 10.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
4.000
90 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 13.30 | Ocásek Jiří | MS EXTRALIGA - ECZ
6.002
100 / 13 | 36
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
7.692
88 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2014, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
5.862
100 / 11 | 37
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2014, 10.00 | Hurdálek Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
9.092
100 / 12 | 21
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
8.332
100 / 2 | 68
Malý stůl: Jednoband
29. 11. 2014, 13.00 | Boček Milan | MS EXTRALIGA - ECZ
50.002
44 / 6 | 26
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2014, 10.00 | Bača Adam | MS EXTRALIGA - ECZ
7.330
100 / 12 | 34
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2015, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
8.332
100 / 11 | 36
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Stareček Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
9.092
100 / 14 | 64
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2015, 13.00 | Vedral Martin | MS EXTRALIGA - ECZ
7.142
100 / 7 | 28
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
14.282
100 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS EXTRALIGA - ECZ
7.141

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141934 / 152 | 5212.72
30.00
92.09520000 %
150 / 9 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
20. 9. 2014, 10.00 | Bača Miroslav | MS EXTRALIGA - ECZ
16.662
150 / 11 | 52
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 10. 2014, 10.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
13.632
150 / 11 | 45
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 10. 2014, 12.00 | Ocásek Jiří | MS EXTRALIGA - ECZ
13.632
150 / 13 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2014, 10.00 | Králíček Pavel | MS EXTRALIGA - ECZ
11.532
150 / 10 | 47
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 11. 2014, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
15.002
150 / 14 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2014, 10.00 | Florek Josef | MS EXTRALIGA - ECZ
10.712
127 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/1
22. 11. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
8.462
150 / 9 | 43
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 11. 2014, 13.00 | Klesa Václav | MS EXTRALIGA - ECZ
16.662
150 / 5 | 45
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 11. 2014, 10.00 | Truksa Otakar | MS EXTRALIGA - ECZ
30.002
100 / 11 | 29
Malý stůl: Kádr 52/1
10. 1. 2015, 13.00 | Mikolášek Aleš | MS EXTRALIGA - ECZ
9.090
133 / 13 | 36
Malý stůl: Kádr 52/1
24. 1. 2015, 10.00 | Stareček Vladimír | MS EXTRALIGA - ECZ
10.230
108 / 13 | 28
Malý stůl: Kádr 52/1
21. 3. 2015, 13.00 | Truksa Otakar | MS EXTRALIGA - ECZ
8.300
116 / 9 | 43
Malý stůl: Kádr 52/1
4. 4. 2015, 10.00 | Gazdoš Ivo | MS EXTRALIGA - ECZ
12.880
150 / 9 | 43
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 4. 2015, 10.00 | Hošek Ondřej | MS EXTRALIGA - ECZ
16.662

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1250 / 1 | 250250.00
250.00
100.00000000 %
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2014, 15.00 | Kočička Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
250.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122053 / 69 | 13429.75
66.66
85.54170000 %
123 / 3 | 58
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2013, 10.00 | Andrejovský Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
41.000
200 / 6 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 15.00 | Truksa Otakar | EXTRALIGA MS - ECZ
33.332
200 / 7 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2013, 10.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
28.572
200 / 10 | 82
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2013, 15.00 | Kočička Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
20.002
200 / 3 | 134
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2013, 15.00 | Roth Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
66.662
200 / 4 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2014, 15.00 | Landa Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
50.002
140 / 9 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2014, 10.00 | Andrejovský Miroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
15.550
200 / 7 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2014, 15.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
28.572
200 / 5 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2014, 10.00 | Daniel Vladislav | EXTRALIGA MS - ECZ
40.002
66 / 3 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2014, 15.00 | Kočička Petr | EXTRALIGA MS - ECZ
22.000
200 / 7 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2014, 10.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
28.572
124 / 5 | 102
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 5. 2014, 15.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
24.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12934 / 93 | 4310.04
20.00
77.83330000 %
7 / 3 | 3
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2013, 10.00 | Böhm Pavel | EXTRALIGA MS - ECZ
2.330
100 / 5 | 37
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 15.00 | Kahoun Vlastimil | EXTRALIGA MS - ECZ
20.002
31 / 4 | 28
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2013, 10.00 | Vedral Martin | EXTRALIGA MS - ECZ
7.750
100 / 12 | 31
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2013, 15.00 | Řehůřek Luděk | EXTRALIGA MS - ECZ
8.332
88 / 15 | 28
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2013, 15.00 | Klesa Václav | EXTRALIGA MS - ECZ
5.862
58 / 5 | 40
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2014, 15.00 | Truksa Otakar | EXTRALIGA MS - ECZ
11.600
50 / 7 | 23
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2014, 10.00 | Gazdoš Ivo | EXTRALIGA MS - ECZ
7.140
100 / 9 | 25
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2014, 15.00 | Březina Adam | EXTRALIGA MS - ECZ
11.112
100 / 8 | 27
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 10.00 | Daniel Vladislav | EXTRALIGA MS - ECZ
12.502
100 / 7 | 43
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2014, 15.00 | Řehůřek Luděk | EXTRALIGA MS - ECZ
14.282
100 / 10 | 32
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2014, 10.00 | Frieda Jan | EXTRALIGA MS - ECZ
10.002
100 / 8 | 40
Malý stůl: Jednoband
10. 5. 2014, 15.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
12.502

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7230 / 142 | 131.619
3.076
92.00000000 %
40 / 21 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Kohout Štěpán | MS MČR 3B
1.9042
36 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Gazdoš Ivo | MS MČR 3B
1.4400
40 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Barbořík Jiří | MS MČR 3B
1.3332
40 / 13 | 13
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 11.00 | Dostál Martin | MS MČR 3B
3.0762
30 / 11 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 12.30 | Zündorf Egbert Franz | MS MČR 3B
2.7272
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 15.30 | Šlechta Jan | MS MČR 3B
1.2002
14 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2014, 18.30 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR 3B
0.8230

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81030 / 76 | 6713.55
30.00
85.83330000 %
103 / 8 | 37
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 11. 2013, 15.00 | Truksa Otakar | EXTRALIGA MS - ECZ
12.870
150 / 11 | 39
Malý stůl: Kádr 52/1
3. 11. 2013, 10.00 | Vedral Martin | EXTRALIGA MS - ECZ
13.631
150 / 5 | 67
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 1. 2014, 15.00 | Landa Josef | EXTRALIGA MS - ECZ
30.002
27 / 5 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
25. 1. 2014, 10.00 | Böhm Pavel | EXTRALIGA MS - ECZ
5.400
150 / 12 | 57
Malý stůl: Kádr 52/1
8. 2. 2014, 15.00 | Vedral Martin | EXTRALIGA MS - ECZ
12.502
150 / 14 | 36
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2014, 10.00 | Jedlička Jaroslav | EXTRALIGA MS - ECZ
10.712
150 / 9 | 55
Malý stůl: Kádr 52/1
2. 3. 2014, 10.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
16.662
150 / 12 | 38
Malý stůl: Kádr 52/1
10. 5. 2014, 15.00 | Červenka Michal | EXTRALIGA MS - ECZ
12.502

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1300 / 12 | 11725.00
25.00
100.00000000 %
300 / 12 | 117
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2012, 13.00 | Jaroš Vladimír | 1.LIGA MORAVA
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51152 / 46 | 9725.04
35.71
85.33330000 %
250 / 13 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2012, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
19.232
250 / 9 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2013, 13.00 | Ocásek Jiří | 1.LIGA MORAVA
27.772
171 / 8 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 4. 2013, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA MORAVA
21.370
250 / 7 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 4. 2013, 15.00 | Hambálek Vladimír | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
35.712
231 / 9 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 4. 2013, 12.30 | Kozák Adam | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
25.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5544 / 63 | 448.63
9.60
56.66670000 %
120 / 15 | 41
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2012, 13.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA MORAVA
8.002
120 / 13 | 32
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2013, 13.00 | Bláha Milan | 1.LIGA MORAVA
9.232
96 / 10 | 24
Malý stůl: Jednoband
13. 4. 2013, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA MORAVA
9.600
88 / 11 | 26
Malý stůl: Jednoband
27. 4. 2013, 17.30 | Truksa Otakar | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
8.000
120 / 14 | 44
Malý stůl: Jednoband
28. 4. 2013, 16.00 | Vedral Martin | MS Mistrovství ČR - družstev TD finále
8.572

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6179 / 103 | 111.737
4.285
99.44440000 %
30 / 7 | 11
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2013, 17.00 | Šnyta Radek | 3B 1.třída Severní Morava
4.2852
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2013, 17.00 | Čaněcký Patrik | 3B 1.třída Severní Morava
1.2502
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2013, 17.00 | Bača Miroslav | 3B 1.třída Severní Morava
1.3041
30 / 12 | 11
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B 1.třída Severní Morava
2.5002
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Buchtík Martin | 3B 1.třída Severní Morava
1.5002
29 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2013, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B 1.třída Severní Morava
1.7050

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102562 / 76 | 20033.71
100.00
85.40000000 %
300 / 14 | 88
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2011, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1. liga - Morava
21.422
300 / 7 | 200
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2011, 10.00 | Novotný Jiří | 1. liga - Morava
42.852
94 / 10 | 26
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2011, 10.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
9.400
300 / 6 | 80
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2012, 10.00 | Musil Jan | 1. liga - Morava
50.002
300 / 9 | 150
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2012, 10.00 | Červenka Vítězslav | 1. liga - Morava
33.332
300 / 6 | 150
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2012, 10.00 | Matyáš Radek | 1. liga - Morava
50.002
300 / 9 | 87
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2012, 10.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
33.332
68 / 5 | 42
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2012, 10.00 | Majewski Václav | 1. liga - Morava
13.600
300 / 7 | 77
Malý stůl: Volná hra
21. 4. 2012, 13.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
42.852
300 / 3 | 194
Malý stůl: Volná hra
22. 4. 2012, 10.00 | Musil Jan | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
100.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102409 / 102 | 11223.61
38.66
92.65380000 %
250 / 12 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2011, 13.00 | Červenka Vítězslav | 1. liga - Morava
20.832
250 / 14 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2011, 10.00 | Hladký Jiří | 1. liga - Morava
17.852
250 / 7 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2011, 10.00 | Bláha Milan | 1. liga - Morava
35.712
250 / 10 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1. liga - Morava
25.002
250 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2012, 10.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
25.002
250 / 13 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2012, 10.00 | Kuchařík Jiří | 1. liga - Morava
19.232
250 / 7 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2012, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga - Morava
35.712
177 / 14 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2012, 10.00 | Musil Jan | 1. liga - Morava
12.640
250 / 9 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 4. 2012, 13.00 | Kozák Adam | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
27.772
232 / 6 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 4. 2012, 10.00 | Andrejovský Miroslav | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
38.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101008 / 150 | 576.72
17.14
64.61540000 %
120 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2011, 13.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
6.002
120 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2011, 10.00 | Novotný Jiří | 1. liga - Morava
6.002
120 / 7 | 57
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2011, 10.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
17.142
120 / 20 | 25
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2012, 10.00 | Musil Jan | 1. liga - Morava
6.002
87 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2012, 10.00 | Strmiska Jan | 1. liga - Morava
4.352
120 / 19 | 34
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2012, 10.00 | Matyáš Radek | 1. liga - Morava
6.312
82 / 13 | 27
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2012, 10.00 | Peštál Petr | 1. liga - Morava
6.300
120 / 10 | 53
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2012, 10.00 | Musil Jan | 1. liga - Morava
12.002
31 / 7 | 12
Malý stůl: Jednoband
21. 4. 2012, 13.00 | Březina Adam | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
4.420
88 / 14 | 15
Malý stůl: Jednoband
22. 4. 2012, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky družstev TD - finálový turnaj
6.280

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9286 / 142 | 102.014
3.333
98.62070000 %
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 16.00 | Kezsely Radim | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.8752
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 19.00 | Hyšperský Jindř. | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.5002
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 11.00 | Kalabis Petr | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.7642
26 / 9 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 14.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
2.8880
30 / 11 | 9
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 16.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
2.7272
30 / 13 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 17.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
2.3072
30 / 9 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 19.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
3.3332
40 / 20 | 10
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 10.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
2.0002
40 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 14.30 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.4812

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
491465 / 1045 | 141.401
3.750
95.12990000 %
30 / 18 | 9
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Gazdoš Ivo | SM-3B
1.6661
14 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Stareček Vladimír | SM-3B
0.7770
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 10. 2010, 17.00 | Bača Miroslav | SM-3B
1.5791
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2010, 17.00 | Kuchař Karel | SM-3B
1.6662
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2010, 17.00 | Gavel Martin | SM-3B
1.3042
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 10. 2010, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
1.4282
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Žabenský Zbyněk | SM-3B
1.3632
30 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Kajzar Michal | SM-3B
1.7642
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 11. 2010, 10.00 | Hrneček Jan | SM-3B
1.3042
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2010, 17.00 | Rypka Jan | SM-3B
1.4282
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2010, 17.00 | Kolder Milan | SM-3B
1.6662
30 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 11. 2010, 17.00 | Majewski Václav | SM-3B
2.0002
30 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM-3B
2.1422
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Duda Petr | SM-3B
1.0712
30 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2010, 17.00 | Molinek Tomáš | SM-3B
2.0002
30 / 18 | 11
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Stareček Vladimír | SM-3B
1.6662
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Bača Miroslav | SM-3B
1.5792
19 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 1. 2011, 17.00 | Gazdoš Ivo | SM-3B
0.8630
30 / 20 | 10
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Švejda Branislav | SM-3B
1.5002
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Kováč Juraj | SM-3B
1.3632
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 10.00 | Švejda Ivan | SM-3B
1.1532
30 / 8 | 10
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 14.00 | Švejda Branislav | SM-3B
3.7502
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 14.00 | Kováč Juraj | SM-3B
1.5792
30 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2011, 14.00 | Švejda Ivan | SM-3B
2.1422
30 / 16 | 9
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 17.00 | Gavel Martin | SM-3B
1.8752
30 / 12 | 11
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 17.00 | Závodný Jiří | SM-3B
2.5002
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 2. 2011, 17.00 | Kuchař Karel | SM-3B
1.1532
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2011, 10.00 | Hajný Radim | SM-3B
0.7502
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2011, 10.00 | Krulikovský Luděk | SM-3B
1.0342
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2011, 10.00 | Suran Vladimír | SM-3B
1.7642
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2011, 17.00 | Rypka Jan | SM-3B
1.1532
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2011, 17.00 | Majewski Václav | SM-3B
1.2002
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2011, 17.00 | Kolder Milan | SM-3B
1.5792
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2011, 17.00 | Andrejovský Robert | SM-3B
1.0342
30 / 14 | 6
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2011, 17.00 | Andrejovský Miroslav | SM-3B
2.1422
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 4. 2011, 17.00 | Molinek Tomáš | SM-3B
1.0342
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Kajzar Jan | SM-3B
1.3042
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Suran Vladimír | SM-3B
1.0342
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 5. 2011, 17.00 | Hajný Radim | SM-3B
1.3042
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 15.00 | Filip Antonín | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
1.3042
30 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
11. 6. 2011, 18.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
2.7272
9 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 11.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
0.6000
30 / 13 | 14
Malý stůl: Trojband
12. 6. 2011, 12.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu
2.3071
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 6. 2011, 10.00 | Křístek Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.1112
42 / 24 | 13
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.7500
32 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Stareček Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.2800
50 / 31 | 9
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 10.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.6122
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 13.00 | Rybák Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
1.4282
39 / 40 | 7
Malý stůl: Trojband
18. 6. 2011, 18.00 | Tunkr Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu na malém stole
0.9752

2009/2010

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11313 / 237 | 121.320
2.307
94.84850000 %
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Gavel Martin | 1.třída 3B SM
1.2502
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Bielko Jan | 1.třída 3B SM
0.9672
24 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 11. 2009, 17.00 | Kuchař Karel | 1.třída 3B SM
1.0000
21 / 13 | 9
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Bača Miroslav | 1.třída 3B SM
1.6150
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Stareček Pavel | 1.třída 3B SM
1.0712
30 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 1. 2010, 17.00 | Stareček Vladimír | 1.třída 3B SM
1.4282
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.2002
28 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.5550
30 / 13 | 12
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2010, 08.00 | Škop Pavel | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
2.3072
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 08.00 | Filip Antonín | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.8752
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2010, 12.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky družstev v trojbandu na malém stole.
1.2502

2008/2009

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11330 / 197 | 111.675
2.307
100.00000000 %
30 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Gavel Martin | 3B-SM 1.třída
2.0002
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Slezák Jan | 3B-SM 1.třída
1.4282
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 10. 2008, 17.00 | Kuchař Karel | 3B-SM 1.třída
1.7642
30 / 19 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2009, 17.00 | Svozil Radek | 3B-SM 1.třída
1.5792
30 / 17 | 9
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2009, 18.00 | Ostruszka Petr | 3B-SM 1.třída
1.7642
30 / 13 | 11
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2009, 19.00 | Držík Jan | 3B-SM 1.třída
2.3072
30 / 15 | 9
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 12.00 | Dostál Martin | Finále MR družstev - trojband
2.0002
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 15.00 | Aleš Jan | Finále MR družstev - trojband
1.0712
30 / 14 | 11
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2009, 16.00 | Bálek Martin | Finále MR družstev - trojband
2.1422
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 11.00 | Šimek Stanislav | Finále MR družstev - trojband
1.3042
30 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2009, 13.00 | Gazdoš Ivo | Finále MR družstev - trojband
2.0002

2007/2008

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
390 / 79 | 111.139
1.363
100.00000000 %
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Ševeček Milan | 3B/SM
1.0712
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
1.0342
30 / 22 | 11
Malý stůl: Trojband
12. 12. 2007, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B/SM
1.3632

2006/2007

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112378 / 84 | 25828.30
50.00
54.04550000 %
222 / 7 | 140
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2006, 13.00 | Skořupa Rostislav | 1. liga B
31.710
400 / 9 | 258
Malý stůl: Volná hra
21. 10. 2006, 13.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
44.442
270 / 10 | 163
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2006, 13.00 | Knap Josef | 1. liga B
27.000
200 / 4 | 119
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2006, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
50.000
150 / 7 | 66
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2006, 11.00 | Musil Jan | 1. liga B
21.420
53 / 5 | 47
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2006, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
10.600
283 / 20 | 89
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2007, 13.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
14.150
400 / 11 | 187
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2007, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
36.362
400 / 11 | 152
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2007, 13.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
36.362
0
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2007, 13.00 | Majewski Václav | 1. liga B
0
0
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2007, 13.00 | Molata Erik | 1. liga B
0

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121940 / 95 | 18320.42
83.33
64.66670000 %
250 / 20 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2006, 13.00 | Pastrňák Jaromír | 1. liga B
12.502
250 / 3 | 123
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 10. 2006, 13.00 | Stareček Pavel | 1. liga B
83.332
250 / 7 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2006, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
35.712
89 / 8 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
11.120
138 / 9 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2006, 11.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
15.330
250 / 16 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2006, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
15.622
151 / 14 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2007, 13.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
10.780
250 / 5 | 183
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2007, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
50.002
250 / 11 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2007, 10.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
22.721
62 / 2 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2007, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
31.000
0
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2007, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
0
0
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2007, 13.00 | Molata Erik | 1. liga B
0

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121061 / 137 | 517.74
17.14
73.68060000 %
120 / 16 | 21
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2006, 13.00 | Onderka Heřman | 1. liga B
7.502
40 / 7 | 16
Malý stůl: Jednoband
21. 10. 2006, 13.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
5.710
120 / 17 | 33
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2006, 13.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
7.052
68 / 13 | 21
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2006, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
5.230
120 / 18 | 19
Malý stůl: Jednoband
3. 12. 2006, 11.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
6.662
120 / 7 | 51
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2006, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
17.142
120 / 12 | 30
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2007, 13.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
10.002
120 / 17 | 30
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2007, 13.00 | Dostál Martin | 1. liga B
7.052
115 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2007, 10.00 | Vala Miroslav | 1. liga B
5.752
118 / 10 | 41
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2007, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
11.800
0
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2007, 13.00 | Majewski Václav | 1. liga B
0
0
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2007, 13.00 | Háva Miloš | 1. liga B
0

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
401137 / 956 | 111.189
3.000
1.363
101.06670000 %
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
1.3632
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
1.8752
28 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2006, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
0.7002
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
1.2002
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
1.0712
30 / 18 | 11
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2006, 17.00 | Slezák Jan | 3B/SM
1.6662
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2006, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
0.6002
30 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2006, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
0.9092
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 11. 2006, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
1.2002
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2006, 17.00 | Majewski Václav | 3B/SM
1.0712
22 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Miroslav | 3B/SM
0.9560
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
29. 11. 2006, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
1.0342
19 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B/SM
1.7270
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Stareček Pavel | 3B/SM
1.2002
30 / 10 | 8
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2006, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
3.0002
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2007, 17.00 | Držík Jan | 3B/SM
1.2002
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2007, 17.00 | Hikeš Jiří | 3B/SM
1.7642
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 1. 2007, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
1.4282
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2007, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
1.3632
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2007, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
1.3632
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 2. 2007, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
1.1112
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2007, 17.00 | Ležák Václav | 3B/SM
1.3632
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2007, 17.00 | Křístek Ladislav | 3B/SM
1.8752
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 3. 2007, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
1.3042
30 / 12 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Andrejovský Robert | 3B/SM
2.5002
30 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Majewski Václav | 3B/SM
1.6662
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2007, 17.00 | Duda Petr | 3B/SM
1.1112
30 / 17 | 10
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Stareček Pavel | 3B/SM
1.7642
30 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
1.5002
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2007, 17.00 | Gazdoš Ivo | 3B/SM
1.7642
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Vala Miroslav | MČR družstev TROJBAND
1.0342
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Gazdoš Ivo | MČR družstev TROJBAND
1.7642
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Řehůřek Luděk | MČR družstev TROJBAND
1.3632
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Tichák Josef | MČR družstev TROJBAND
0.9672
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2007, 10.00 | Hudák Jan | MČR družstev TROJBAND
1.3042
10 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Bača Miroslav | MR 3B dvojic
0.4160
30 / 34 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Přeček Jiří | MR 3B dvojic
0.8822
15 / 14 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Hudák Jan | MR 3B dvojic
1.0712
29 / 46 | 5
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Čermák Jan | MR 3B dvojic
0.6302
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 6. 2007, 10.00 | Kadaník Marcel | MR 3B dvojic
0.8102

2004/2005

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
123987 / 65 | 40061.33
400.00
83.06250000 %
229 / 3 | 168
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2004, 10.00 | Řehůřek Luděk | 1.LIGA A
76.330
140 / 5 | 66
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2004, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
28.000
400 / 10 | 177
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2004, 13.00 | Kupec Václav | 1.LIGA A
40.002
400 / 3 | 273
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2004, 10.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
133.332
400 / 6 | 217
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2004, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
66.662
169 / 5 | 83
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2005, 13.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
33.800
400 / 8 | 278
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2005, 10.00 | Kočička Petr | 1.LIGA A
50.002
249 / 9 | 122
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2005, 14.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
27.660
400 / 2 | 256
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2005, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
200.002
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2005, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
400.002
400 / 9 | 251
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2005, 13.00 | Kupec Václav | 1.LIGA A
44.442
400 / 4 | 252
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2005, 13.00 | Roth Josef | 1.LIGA A
100.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122760 / 112 | 15824.64
41.66
92.00000000 %
250 / 13 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2004, 10.00 | Řehůřek Luděk | 1.LIGA A
19.232
213 / 13 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2004, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
16.380
250 / 8 | 101
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2004, 13.00 | Polma Jaroslav | 1.LIGA A
31.252
250 / 6 | 158
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2004, 10.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
41.662
250 / 11 | 102
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2004, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
22.722
250 / 9 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2005, 13.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
27.772
250 / 11 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2005, 10.00 | Řehůřek Luděk | 1.LIGA A
22.722
250 / 7 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2005, 14.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
35.711
220 / 12 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2005, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | 1.LIGA A
18.330
250 / 10 | 107
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2005, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
25.002
250 / 7 | 61
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2005, 13.00 | Kupec Václav | 1.LIGA A
35.712
77 / 5 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2005, 13.00 | Roth Josef | 1.LIGA A
15.400

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121364 / 178 | 677.66
12.00
94.72220000 %
120 / 10 | 36
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2004, 10.00 | Kočička Petr | 1.LIGA A
12.002
109 / 13 | 33
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2004, 13.00 | Truksa Otakar | 1.LIGA A
8.380
120 / 10 | 67
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2004, 13.00 | Rakovan Pavel | 1.LIGA A
12.002
102 / 16 | 23
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2004, 10.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
6.370
120 / 15 | 31
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2004, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
8.002
120 / 17 | 23
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2005, 13.00 | Tomek Miroslav | 1.LIGA A
7.052
120 / 18 | 29
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2005, 10.00 | Kočička Petr | 1.LIGA A
6.662
120 / 10 | 25
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2005, 14.00 | Engel Rudolf | 1.LIGA A
12.002
120 / 19 | 39
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2005, 13.00 | Březina Radek | 1.LIGA A
6.312
120 / 14 | 29
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2005, 13.00 | Záhorec Robert | 1.LIGA A
8.572
120 / 17 | 26
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2005, 13.00 | Kupec Václav | 1.LIGA A
7.052
73 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2005, 13.00 | Klesa Václav | 1.LIGA A
3.840

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16590 / 370 | 141.594
5.000
100.00000000 %
30 / 6 | 11
Malý stůl: Trojband
14. 10. 2004, 18.00 | Klusáček Petr | Stř.Č/3B
5.0002
30 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2004, 18.00 | Kocián Josef | Stř.Č/3B
1.3632
30 / 6 | 10
Malý stůl: Trojband
31. 10. 2004, 10.00 | Purkyt Tomáš | Stř.Č/3B
5.0002
30 / 11 | 9
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2004, 10.00 | Kafka Jan st. | Stř.Č/3B
2.7272
30 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2004, 18.00 | Roček Josef | Stř.Č/3B
1.6662
30 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 11. 2004, 18.00 | Mondšpígl Tomáš | Stř.Č/3B
1.5782
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 1. 2005, 18.00 | Verner Karel | Stř.Č/3B
1.1112
30 / 12 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 1. 2005, 18.00 | Klusáček Petr | Stř.Č/3B
2.5002
30 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 3. 2005, 18.00 | Kafka Jan st. | Stř.Č/3B
1.8752
30 / 13 | 9
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2005, 18.00 | Mařík Miroslav | Stř.Č/3B
2.3072
290 / 220 | 14
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2005, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství republiky (BILLARD BRNO)
1.31810

2003/2004

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51755 / 28 | 40062.67
400.00
87.75000000 %
400 / 1 | 400
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2003, 10.00 | Soušek Michal | 1.LIGA B
400.002
155 / 6 | 59
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2003, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
25.830
400 / 10 | 287
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2004, 13.00 | Soušek Michal | 1.LIGA B
40.002
400 / 6 | 162
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2004, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
66.662
400 / 5 | 211
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2004, 10.00 | Plaček Robert | 1.LIGA B
80.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
173922 / 132 | 19029.71
100.00
90.22860000 %
250 / 5 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2003, 10.00 | Both Michael | 1.LIGA B
50.002
250 / 6 | 143
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2003, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
41.662
250 / 8 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2003, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
31.251
250 / 7 | 175
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2003, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
35.712
250 / 11 | 90
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2004, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
22.722
250 / 9 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2004, 13.00 | Slavík Jiří | 1.LIGA B
27.772
18 / 3 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2004, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
6.000
250 / 11 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2004, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
22.722
140 / 12 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 2004, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
11.660
250 / 13 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2004, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
19.232
250 / 10 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
25.001
250 / 6 | 159
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2004, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
41.662
764 / 19 | 165
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2004, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství republiky (Poruba)
40.214
250 / 6 | 86
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 5. 2004, 13.00 | Engel Rudolf | MR-SEMIFIN
41.662
250 / 6 | 190
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 5. 2004, 10.00 | Musil Jan | MR-FINÁLE
41.662

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141465 / 190 | 587.71
15.00
87.77710000 %
120 / 10 | 39
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2003, 10.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
12.002
90 / 8 | 30
Malý stůl: Jednoband
8. 11. 2003, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
11.250
120 / 13 | 28
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2003, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
9.232
112 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2003, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
5.602
120 / 8 | 39
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2004, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
15.002
85 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2004, 13.00 | Uher Miroslav ml. | 1.LIGA B
4.250
49 / 6 | 19
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2004, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
8.160
120 / 17 | 41
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2004, 10.00 | Kopečný Radek | 1.LIGA B
7.052
60 / 13 | 24
Malý stůl: Jednoband
28. 2. 2004, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
4.610
120 / 18 | 17
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
6.662
109 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2004, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
5.450
120 / 11 | 58
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2004, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
10.902
120 / 12 | 34
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 2004, 13.00 | Truksa Otakar | MR-SEMIFIN
10.002
120 / 14 | 35
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2004, 10.00 | Andrejovský Miroslav | MR-FINÁLE
8.572

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14460 / 316 | 101.455
2.307
92.00000000 %
30 / 16 | 10
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2003, 17.00 | Gazdoš Ivo | SM/3B-1.
1.8751
18 / 16 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 2. 2004, 17.00 | Bača Tomáš | SM/3B-1.
1.1250
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
17. 3. 2004, 17.00 | Kuchař Karel | SM/3B-1.
1.2502
30 / 22 | 8
Malý stůl: Trojband
31. 3. 2004, 17.00 | Stareček Vladimír | SM/3B-1.
1.3632
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 4. 2004, 17.00 | Držík Jan | SM/3B-1.
1.3042
30 / 17 | 10
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 12.00 | Dostál Martin | MR/3B-sk.B
1.7642
30 / 13 | 9
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 14.00 | Tichák Josef | MR/3B-sk.B
2.3072
30 / 13 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2004, 16.00 | Řehůřek Luděk | MR/3B-sk.B
2.3072
30 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 11.00 | Boháč Martin | MR/3B-SF
2.0002
18 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2004, 14.00 | Gazdoš Ivo | MR/3B-FIN
1.1250
184 / 141 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 6. 2004, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství republiky (Brno)
1.3056

2002/2003

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
62092 / 51 | 33841.01
133.33
87.16670000 %
195 / 12 | 85
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2002, 13.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
16.250
400 / 3 | 338
Malý stůl: Volná hra
29. 9. 2002, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
133.332
400 / 11 | 145
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2002, 13.00 | Stareček Pavel | 1.LIGA B
36.362
400 / 6 | 209
Malý stůl: Volná hra
9. 11. 2002, 13.00 | Strejček Radomír | 1.LIGA B
66.661
400 / 7 | 215
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2002, 10.00 | Kotoun Martin II. | 1.LIGA B
57.142
297 / 12 | 140
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2003, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
24.750

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122425 / 108 | 17422.45
41.66
80.83330000 %
213 / 7 | 92
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
30.420
250 / 7 | 96
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 9. 2002, 10.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
35.712
105 / 11 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2002, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
9.540
250 / 6 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 11. 2002, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
41.661
250 / 10 | 174
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2002, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
25.002
250 / 7 | 129
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2002, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
35.712
250 / 17 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
14.702
124 / 7 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2003, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
17.710
250 / 11 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2003, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
22.722
250 / 13 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2003, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
19.232
94 / 6 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2003, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
15.660
139 / 6 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2003, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
23.160

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121131 / 175 | 506.46
17.14
78.54170000 %
113 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
5.650
120 / 19 | 33
Malý stůl: Jednoband
29. 9. 2002, 10.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
6.312
120 / 14 | 28
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2002, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
8.572
113 / 14 | 24
Malý stůl: Jednoband
9. 11. 2002, 13.00 | Ráček Milan | 1.LIGA B
8.070
72 / 20 | 37
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2002, 10.00 | Vejmělka Stanis. | 1.LIGA B
3.602
81 / 11 | 22
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2002, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
7.360
120 / 19 | 28
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
6.312
78 / 17 | 13
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2003, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
4.580
120 / 7 | 50
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2003, 10.00 | Vala Miroslav | 1.LIGA B
17.142
76 / 14 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2003, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
5.420
38 / 4 | 22
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2003, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
9.500
80 / 16 | 24
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2003, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
5.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23782 / 547 | 91.429
2.173
96.66670000 %
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2002, 13.00 | Kubiš Marián | SM/3B-1.
0.9672
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 1. 2003, 17.00 | Gazdoš Ivo | SM/3B-1.
1.8752
30 / 28 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 1. 2003, 17.00 | Majewski Václav | SM/3B-1.
1.0712
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 2. 2003, 17.00 | Musil Jan | SM/3B-1.
1.5002
25 / 15 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 3. 2003, 15.00 | Gazdoš Ivo | SM/3B-1.
1.6660
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MR/3B-sk.B
1.2502
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 14.00 | Dostál Martin | MR/3B-sk.B
1.5782
30 / 31 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 5. 2003, 16.00 | Březina Radek | MR/3B-sk.B
0.9672
25 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 10.00 | Gazdoš Ivo | MR/3B-SF
1.4700
30 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2003, 12.00 | Boháč Martin | MR/3B-F/3
1.6662
164 / 118 | 8
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2003, 00.00 | Hájek Radovan | Přebor Severní Moravy (SSK Vítkovice)
1.3898
60 / 37 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 6. 2003, 00.00 | Hájek Radovan | Kval. Mistrovství rep. (Billard Brno)
1.6213
268 / 173 | 9
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2003, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství republiky (Billard Brno)
1.54910

2001/2002

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102788 / 90 | 23530.97
133.33
69.70000000 %
284 / 14 | 68
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2001, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
20.280
316 / 14 | 168
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2001, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
22.570
140 / 12 | 74
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2001, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
11.660
78 / 9 | 31
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2001, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
8.660
137 / 6 | 42
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2001, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
22.830
400 / 8 | 134
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2002, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
50.002
400 / 7 | 138
Malý stůl: Volná hra
16. 2. 2002, 13.00 | Gratza Roman | 1.LIGA B
57.142
233 / 10 | 124
Malý stůl: Volná hra
2. 3. 2002, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
23.300
400 / 3 | 235
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2002, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
133.332
400 / 7 | 121
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2002, 13.00 | Salga Marek | 1.LIGA B
57.142

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
102221 / 94 | 16023.62
83.33
88.84000000 %
250 / 3 | 160
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2001, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
83.332
154 / 12 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
12.830
250 / 15 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2001, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
16.662
77 / 9 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2001, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
8.550
240 / 6 | 104
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2001, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
40.000
250 / 6 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2002, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
41.662
250 / 13 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 2. 2002, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
19.231
250 / 10 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 3. 2002, 13.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
25.002
250 / 10 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
25.002
250 / 10 | 108
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
101011 / 148 | 396.83
13.33
85.46070000 %
100 / 20 | 27
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2001, 13.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
5.002
68 / 12 | 18
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2001, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
5.660
120 / 10 | 25
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2001, 13.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
12.002
57 / 13 | 20
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2001, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
4.380
120 / 9 | 26
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2001, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.LIGA B
13.332
120 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2002, 13.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
6.002
66 / 11 | 26
Malý stůl: Jednoband
16. 2. 2002, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.LIGA B
6.000
120 / 15 | 19
Malý stůl: Jednoband
2. 3. 2002, 13.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
8.002
120 / 19 | 39
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2002, 13.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
6.312
120 / 19 | 35
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2002, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
6.312

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18619 / 467 | 121.325
2.307
96.66670000 %
30 / 13 | 9
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2001, 09.00 | Kuchař Karel | "SM/3B-""B"""
2.3072
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2001, 11.00 | Líška Antonín ml. | "SM/3B-""B"""
1.3632
30 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
8. 12. 2001, 14.00 | Majewski Václav | "SM/3B-""B"""
1.2502
19 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2002, 10.00 | Andrejovský Miroslav | "SM/3B-""B"""
0.8260
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
24. 2. 2002, 15.00 | Kuchař Karel | "SM/3B-""B"""
1.0002
30 / 14 | 11
Malý stůl: Trojband
21. 3. 2002, 17.00 | Gazdoš Ivo | SM/3B-FIN
2.1422
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 4. 2002, 16.00 | Gazdoš Ivo | SM/3B-FIN
1.0712
29 / 16 | 12
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 13.00 | Gazdoš Ivo | MR/3B-sk.A
1.8120
30 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 14.00 | Stehlík František | MR/3B-sk.A
1.3042
30 / 20 | 9
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2002, 16.00 | Barbořík Jiří | MR/3B-sk.A
1.5002
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2002, 11.00 | Tichák Josef | MR/3B-FIN
1.0712
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2002, 13.00 | Gazdoš Ivo | MR/3B-FIN
1.0711
271 / 198 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2002, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství republiky (KK STRAHOV)
1.36810

2000/2001

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8315 / 264 | 81.193
1.875
0
60 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 6. 2001, 00.00 | Hájek Radovan | Kvalifikace MČR seniorů (Billard Brno)
1.6664
255 / 228 | 8
Malý stůl: Trojband
2. 6. 2001, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství ČR - seniorů (Billard Brno)
1.11810

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
134362 / 90 | 38048.46
200.00
85.52940000 %
400 / 4 | 380
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 1999, 13.00 | Filip Antonín | 1.LIGA B
100.002
300 / 6 | 151
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1999, 10.00 | Mirga Martin | 2.LIGA B
50.002
105 / 6 | 60
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 1999, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
17.500
400 / 3 | 281
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 1999, 10.00 | Coufal Zdeněk | 1.LIGA B
133.332
400 / 2 | 284
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 1999, 10.00 | Pavlík Karel | 1.LIGA B
200.002
400 / 8 | 196
Malý stůl: Volná hra
27. 11. 1999, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
50.002
400 / 10 | 143
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 1999, 10.00 | Pavlík Karel | 1.LIGA B
40.002
338 / 10 | 203
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2000, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
33.800
400 / 16 | 130
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2000, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 1.LIGA B
25.002
400 / 10 | 151
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2000, 10.00 | Schneider Pavel | 1.LIGA B
40.002
301 / 4 | 152
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2000, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
75.250
118 / 9 | 54
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2000, 14.00 | Mikolášek Aleš | FINÁLE MR
13.110
400 / 2 | 268
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2000, 10.00 | Majewski Václav | FINÁLE MR
200.001

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
203469 / 189 | 15118.35
34.60
90.34380000 %
250 / 9 | 151
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 1999, 13.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
27.772
200 / 6 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1999, 10.00 | Herman Karel | 2.LIGA B
33.332
250 / 12 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 1999, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
20.832
250 / 18 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 1999, 10.00 | Zaňát Jaroslav | 1.LIGA B
13.882
250 / 11 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 1999, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
22.722
167 / 16 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 1999, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
10.430
250 / 14 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 1999, 10.00 | Pavlík Karel | 1.LIGA B
17.852
250 / 9 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2000, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
27.772
250 / 19 | 75
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2000, 10.00 | Coufal Zdeněk st. | 1.LIGA B
13.152
250 / 8 | 105
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2000, 10.00 | Schneider Pavel | 1.LIGA B
31.252
250 / 13 | 62
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2000, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
19.232
101 / 12 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2000, 14.00 | Špulák Jaromír | FINÁLE MR
8.410
173 / 5 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2000, 10.00 | Majewski Václav | FINÁLE MR
34.600
578 / 37 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 5. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Přebor SM (Severomoravská oblast)
15.626

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9831 / 169 | 424.91
8.57
83.51760000 %
80 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 1999, 10.00 | Čagánek Zdeněk | 2.LIGA B
4.212
120 / 16 | 42
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 1999, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
7.502
76 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 1999, 10.00 | Zaňát Jaroslav | 1.LIGA B
3.802
96 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 1999, 10.00 | Pavlík Karel | 1.LIGA B
4.802
98 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 1999, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
4.902
91 / 20 | 42
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 1999, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
4.550
83 / 20 | 33
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2000, 10.00 | Blahoušek Jiří | 1.LIGA B
4.152
67 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2000, 10.00 | Schneider Pavel | 1.LIGA B
3.352
120 / 14 | 36
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2000, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
8.572

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12509 / 440 | 141.156
2.380
97.36840000 %
35 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
9. 10. 1999, 13.00 | Zoufalý Radek | 1.LIGA B
1.0000
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 12. 1999, 09.00 | Gavel Martin | SM-3B
1.0712
40 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2000, 10.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
1.4282
40 / 37 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 3. 2000, 14.00 | Roček Josef | FINÁLE MR
1.0812
40 / 46 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 3. 2000, 10.00 | Hyšperský Jindř. | FINÁLE MR
0.8692
324 / 266 | 14
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2000, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství ČR seniorů (HRADEC KRÁLOVÉ)
1.2187

1998/1999

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
154479 / 128 | 26134.99
80.00
77.22410000 %
14 / 2 | 12
Malý stůl: Volná hra
3. 10. 1998, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
7.000
300 / 12 | 86
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 1998, 10.00 | Andrejovský Jan | 2.LIGA B
25.002
379 / 20 | 148
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 1998, 10.00 | Paprskář Milan | 1.LIGA B
18.952
141 / 3 | 111
Malý stůl: Volná hra
17. 10. 1998, 14.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
47.000
400 / 5 | 189
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 1998, 10.00 | Kunert Milan | 1.LIGA B
80.001
300 / 11 | 102
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 1998, 10.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA B
27.272
400 / 12 | 261
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 1998, 16.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
33.332
400 / 9 | 170
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 1998, 11.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
44.442
347 / 13 | 93
Malý stůl: Volná hra
19. 12. 1998, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
26.690
400 / 10 | 118
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 1999, 10.00 | Čagánek Jan | 1.LIGA B
40.002
400 / 9 | 94
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 1999, 10.00 | Ott Pavel | 1.LIGA B
44.442
400 / 7 | 159
Malý stůl: Volná hra
2. 2. 1999, 16.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
57.142
400 / 6 | 130
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 1999, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
66.662
142 / 5 | 78
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 1999, 14.00 | Špulák Jaromír | FINÁLE MR
28.400
56 / 4 | 49
Malý stůl: Volná hra
14. 3. 1999, 10.00 | Bílek Rudolf | FINÁLE MR
14.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
255332 / 274 | 15019.45
60.00
95.40260000 %
250 / 11 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 10. 1998, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
22.722
138 / 7 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 1998, 10.00 | Andrejovský Miroslav | 2.LIGA B
19.710
250 / 12 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 1998, 10.00 | Pernecký Jan | 1.LIGA B
20.832
250 / 10 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 10. 1998, 14.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
25.002
200 / 10 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 1998, 10.00 | Dvořáček Vladimír | 2.LIGA B
20.002
234 / 14 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 1998, 10.00 | Tunkr Martin | 1.LIGA B
16.710
200 / 11 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 1998, 10.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
18.182
250 / 12 | 150
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 1998, 16.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
20.832
202 / 17 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 1998, 11.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
11.880
250 / 10 | 79
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 12. 1998, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
25.002
250 / 14 | 53
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 1999, 10.00 | Čagánek Jan | 1.LIGA B
17.852
250 / 11 | 81
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 1999, 10.00 | Kunert Milan | 1.LIGA B
22.722
229 / 17 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 1999, 16.00 | Gazdoš Ivo | 1.LIGA B
13.470
250 / 10 | 147
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 1999, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
25.002
220 / 13 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 1999, 14.00 | Walach Ladislav | FINÁLE MR
16.920
250 / 18 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 3. 1999, 10.00 | Bílek Rudolf | FINÁLE MR
13.882
969 / 36 | 91
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (BIŽUTERIE JABLONEC n.N.)
26.914
690 / 41 | 71
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 5. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | MR juniorů (ZNOJMO)
16.826

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171809 / 330 | 465.48
15.00
90.94650000 %
97 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
3. 10. 1998, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
4.850
71 / 13 | 14
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 1998, 10.00 | Majewski Václav | 2.LIGA B
5.460
120 / 13 | 40
Malý stůl: Jednoband
17. 10. 1998, 14.00 | Knap Josef | 1.LIGA B
9.232
80 / 22 | 24
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 1998, 10.00 | Galba Roman | 2.LIGA B
3.632
100 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 1998, 10.00 | Galíček Zdeněk | 1.LIGA B
5.002
99 / 20 | 46
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 1998, 16.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
4.952
59 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
19. 12. 1998, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
2.950
120 / 8 | 42
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 1999, 10.00 | Keluc Otto | 1.LIGA B
15.002
111 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 1999, 10.00 | Kunert Milan | 1.LIGA B
5.552
115 / 20 | 26
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 1999, 16.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
5.752
120 / 16 | 29
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 1999, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
7.502
114 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 1999, 14.00 | Walach Ladislav | FINÁLE MR
5.702
120 / 18 | 28
Malý stůl: Jednoband
14. 3. 1999, 10.00 | Horn Zdeněk | FINÁLE MR
6.662
483 / 100 | 35
Malý stůl: Jednoband
8. 5. 1999, 00.00 | Hájek Radovan | MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ (SSK VÍTKOVICE)
4.832

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
123 / 31 | 30.741
0.741
76.66670000 %
23 / 31 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 11. 1998, 10.00 | Bača Tomáš | 2.LIGA B
0.7410

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
163948 / 143 | 29027.60
75.00
70.23080000 %
196 / 9 | 126
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 1997, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
21.770
300 / 15 | 47
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 1997, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
20.002
161 / 14 | 44
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 1997, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
11.500
199 / 7 | 137
Malý stůl: Volná hra
16. 11. 1997, 10.00 | Filip Antonín | 2.LIGA B
28.420
253 / 14 | 98
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 1997, 10.00 | Herman Karel | 2.LIGA B
18.070
300 / 4 | 198
Malý stůl: Volná hra
9. 12. 1997, 17.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
75.002
396 / 20 | 141
Malý stůl: Volná hra
13. 12. 1997, 10.00 | Sedláček Ivan | 1.LIGA B
19.802
211 / 9 | 56
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 1998, 10.00 | Filip Antonín | 2.LIGA B
23.440
211 / 3 | 123
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 1998, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
70.330
400 / 7 | 290
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 1998, 10.00 | Paprskář Milan | 1.LIGA B
57.142
112 / 8 | 42
Malý stůl: Volná hra
28. 2. 1998, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
14.000
1209 / 33 | 239
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (TJ NÁCHOD)
36.635

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
193707 / 298 | 10312.43
40.00
88.31030000 %
216 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 1997, 10.00 | Bača Tomáš | 1.LIGA B
10.800
200 / 17 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 1997, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
11.762
219 / 16 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 1997, 10.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
13.680
200 / 15 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 1997, 10.00 | Tunkr Martin | 2.LIGA B
13.331
116 / 16 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 1997, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
7.250
200 / 14 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 1997, 10.00 | Pochylý Otto | 2.LIGA B
14.282
200 / 25 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 1997, 10.00 | Čagánek Zdeněk | 2.LIGA B
8.002
200 / 23 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 12. 1997, 17.00 | Vintrocha František | 2.LIGA B
8.691
200 / 22 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 1998, 11.00 | Vejmělka Stanis. | 2.LIGA B
9.091
177 / 14 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 1998, 10.00 | Knap Josef | 2.LIGA B
12.640
164 / 16 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 1998, 10.00 | Valášek Martin | 1.LIGA B
10.250
250 / 12 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 1998, 10.00 | Paprskář Milan | 1.LIGA B
20.832
219 / 14 | 83
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 2. 1998, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 1.LIGA B
15.640
1146 / 74 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 5. 1998, 00.00 | Hájek Radovan | MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ (SDK ZNOJMO)
15.4810

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11851 / 159 | 555.35
10.90
87.37170000 %
98 / 19 | 15
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 1997, 10.00 | Kezsely Radim | 1.LIGA B
5.150
75 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 1997, 10.00 | Fuksa Ladislav | 1.LIGA B
3.752
80 / 16 | 23
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 1997, 10.00 | Galíček Zdeněk | 2.LIGA B
5.002
120 / 11 | 55
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 1997, 10.00 | Nenál Jiří | 1.LIGA B
10.902
49 / 11 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 1997, 13.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
4.450
80 / 16 | 18
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 1997, 10.00 | Filip Antonín | 2.LIGA B
5.002
80 / 9 | 32
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 1997, 17.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
8.882
20 / 10 | 7
Malý stůl: Jednoband
9. 12. 1997, 17.00 | Gazdoš Ivo | 2.LIGA B
2.000
89 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
13. 12. 1997, 10.00 | Slaměník Radek | 1.LIGA B
4.450
80 / 9 | 22
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 1998, 11.00 | Bláha Milan | 2.LIGA B
8.882
80 / 18 | 15
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 1998, 10.00 | Knap Josef | 2.LIGA B
4.442

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5151 / 155 | 70.974
2.105
83.88890000 %
30 / 37 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 10. 1997, 10.00 | Domanský Jiří | 2.LIGA B
0.8102
28 / 38 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 11. 1997, 10.00 | Molata Erik | 2.LIGA B
0.7360
20 / 21 | 6
Malý stůl: Trojband
7. 2. 1998, 10.00 | Dostál Martin | 1.LIGA B
0.9520
40 / 19 | 7
Malý stůl: Trojband
21. 2. 1998, 10.00 | Paprskář Milan | 1.LIGA B
2.1052
33 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 2. 1998, 10.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
0.8250

1996/1997

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
213793 / 243 | 12915.60
37.50
86.97300000 %
200 / 13 | 52
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 1996, 17.00 | Kajpuš Ctirad | SM-2.
15.382
200 / 7 | 76
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 1996, 17.00 | Zavadil Antonín | SM-2.
28.572
200 / 12 | 84
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 1997, 17.00 | Samiec Vilém | SM-2.
16.662
153 / 19 | 41
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 1997, 17.00 | Zavadil Antonín | SM-2.
8.050
250 / 22 | 44
Malý stůl: Volná hra
11. 2. 1997, 17.00 | Kolder Milan | SM-1.
11.362
300 / 23 | 55
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 1997, 17.00 | Švancara Slávek | 2.LIGA C
13.042
200 / 12 | 75
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 1997, 17.00 | Samiec Vilém | SM-2.
16.662
106 / 15 | 23
Malý stůl: Volná hra
13. 3. 1997, 17.00 | Stareček Pavel | KVAL.o 2.L
7.060
764 / 37 | 123
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Přebor SMO (BC Ostrava)
20.646
603 / 39 | 129
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství ČR kadetů (NÁCHOD)
15.466
817 / 44 | 123
Malý stůl: Volná hra
10. 5. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství ČR juniorů (BC MOST)
18.564

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3487 / 79 | 366.16
8.33
89.85240000 %
99 / 30 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 2. 1997, 17.00 | Kolder Milan | SM-1.
3.300
188 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 1997, 17.00 | Švancara Slávek | 2.LIGA C
7.522
200 / 24 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 3. 1997, 17.00 | Matoušek Zdeněk | KVAL.o 2.L
8.332

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
180 / 11 | 377.27
7.27
100.00000000 %
80 / 11 | 37
Malý stůl: Jednoband
13. 3. 1997, 17.00 | Vintrocha František | KVAL.o 2.L
7.272

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14393 / 525 | 80.748
1.428
100.00000000 %
20 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 1997, 17.00 | Šlechta Jan | SM-1.
0.6452
30 / 32 | 8
Malý stůl: Trojband
27. 2. 1997, 17.00 | Čaněcký Patrik | 2.LIGA C
0.9372
180 / 251 | 7
Malý stůl: Trojband
25. 4. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Přebor SMO (Vítkovice)
0.7174
163 / 211 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 1997, 00.00 | Hájek Radovan | Mistrovství ČR juniorů (TESLA PARDUBICE)
0.7727

1995/1996

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2247 / 27 | 999.14
23.33
0
247 / 27 | 99
Malý stůl: Volná hra
25. 5. 1996, 00.00 | Hájek Radovan | PŘEBOR SM - juniorů (BANÍK HAVÍŘOV)
9.142