Popeňažník Lukáš

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
260 / 38 | 6 | 41.578
1.764
100.00000000 %
30 / 21 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 15.30 | Bača Libor | ZS 3B I. LIGA
1.4282
30 / 17 | 6
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.00 | Švára Libor | ZS 3B I. LIGA
1.7642

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5120 / 141 | 70.851
1.000
80.00000000 %
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 11.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.7692
30 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 14.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.7502
30 / 32 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 11.00 | Vala Miroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.9372
0
Závodní stůl: Trojband
16. 2. 2019, 14.00 | Ettel Milan | ZS 3B EXTRALIGA
2
30 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 10.30 | Hambálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
17484 / 494 | 120.979
1.538
87.20720000 %
26 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 16.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.9630
20 / 13 | 8
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 10.45 | Peter Jaroslav | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
1.5382
20 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 15.15 | Najzar Petr | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.9092
11 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 18.15 | Stareček Pavel | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.7330
30 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 19.00 | Čaněcký Patrik | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
1.0002
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 21.00 | Bača Miroslav | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
1.2502
26 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2018, 23.00 | Gazdoš Ivo | Přebor oblasti ZS 3B jednotlivci
0.8120
40 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
1.1112
40 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
1.1762
40 / 35 | 12
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2018, 16.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
1.1422
40 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2018, 13.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
1.4282
32 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 16.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.8001
31 / 40 | 8
Závodní stůl: Trojband
11. 3. 2018, 13.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.7752
30 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 15.30 | Váša Marek | 33. MČR TROJBAND ZS
0.7692
30 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2018, 21.30 | Stareček Vladimír | 33. MČR TROJBAND ZS
1.0342
17 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 10.00 | Hájek Radovan | 33. MČR TROJBAND ZS
0.6290
21 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 4. 2018, 11.30 | Hájek Radovan | 33. MČR TROJBAND ZS
0.9130

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14382 / 469 | 70.814
1.538
77.95920000 %
36 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 16.00 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9002
38 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 15.00 | Vala Miroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9502
36 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2016, 15.00 | Kalabis Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9002
21 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 13.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7500
29 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 15.00 | Vedral Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7251
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 12.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6000
36 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 12.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9002
30 / 39 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 16.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7690
35 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 12.00 | Janata Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.8752
20 / 13 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 3. 2017, 21.00 | Korec Jaroslav | VS MČR TROJBAND
1.5382
20 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 10.00 | Stareček Vladimír | VS MČR TROJBAND
0.6891
14 / 16 | 6
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 15.30 | Boháč Martin | VS MČR TROJBAND
0.8750
13 / 28 | 2
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2017, 21.30 | Galíček Zdeněk | VS MČR TROJBAND
0.4640
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 4. 2017, 13.00 | Walach Ladislav | VS MČR TROJBAND
0.8332

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
236 / 36 | 71.000
1.066
60.00000000 %
20 / 21 | 7
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 12.00 | Galíček Zdeněk | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.9520
16 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2016, 16.00 | Novák Radek | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
1.0660

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4109 / 101 | 71.079
1.200
90.83330000 %
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2015, 16.00 | Markup Petr | 3B Družstva - čtyrčlenná
1.1112
30 / 26 | 7
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 19.00 | Vala Miroslav | 3B Družstva - čtyrčlenná
1.1532
30 / 25 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2015, 10.00 | Bača Adam | 3B Družstva - čtyrčlenná
1.2002
19 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2015, 14.00 | Kohout Štěpán | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.8260

2012/2013

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24759 / 760 | 80.998
1.666
91.44580000 %
44 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2013, 12.00 | Chytil Rudolf | 3B EXTRALIGA VS
0.7332
0
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 10.00 | Filip Antonín | OPEN TOUR 3B | VS MČR 3B - pořadí + body
30 / 38 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Filip Antonín | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.7892
30 / 38 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Truhlář Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.7892
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
1.0002
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Korec Jaroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
1.1112
30 / 38 | 8
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Bača Tomáš | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.7892
30 / 18 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
1.6662
25 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 1. 2013, 15.00 | Kafka Jan st. | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Čtvrtfinále MČR 3B sk.B Kladno
0.6252
30 / 23 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 12.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
1.3042
30 / 22 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 14.00 | Korec Jaroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
1.3632
30 / 27 | 6
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 18.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
1.1112
11 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 1. 2013, 20.00 | Hudák Jan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.5000
30 / 28 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 11.00 | Přeček Jiří | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
1.0712
25 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 15.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
0.9610
30 / 23 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2013, 17.00 | Novák Radek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Semifinále MČR 3B Praha
1.3042
24 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 12.00 | Hájek Radovan | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.7500
40 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 14.00 | Novák Radek | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
1.0252
40 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 2. 2013, 16.00 | Gazdoš Ivo | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.9522
40 / 41 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 10.00 | Kohout Štěpán | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.9752
50 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 12.00 | Bača Miroslav | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
1.1622
30 / 32 | 8
Závodní stůl: Trojband
9. 2. 2013, 15.00 | Boháč Martin | VS MČR 3B - jednotlivci | VS Finále MČR 3B Brno
0.9370
50 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
2. 3. 2013, 15.00 | Korec Jaroslav | 3B EXTRALIGA VS
1.6662
50 / 41 | 7
Závodní stůl: Trojband
27. 4. 2013, 16.00 | Kohout Štěpán | 3B EXTRALIGA VS
1.2192

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6152 / 184 | 130.826
1.235
2.142
121.60000000 %
0
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2012, 10.00 | Stareček Vladimír | Extraliga v trojbandu
2
15 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2012, 12.00 | Domanský Pavel | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.5000
42 / 34 | 13
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Tichý Miloslav | Mistrovství České republiky v trojbandu
1.2352
39 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2012, 12.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.9752
17 / 32 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.5310
39 / 48 | 5
Závodní stůl: Trojband
7. 4. 2012, 12.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu
0.8122

2010/2011

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20587 / 738 | 80.795
1.440
3.750
123.57890000 %
40 / 34 | 7
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2010, 10.00 | Dostál Martin | Extraliga v trojbandu
1.1762
40 / 56 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 10.00 | Smaha Stanislav | Extraliga v trojbandu
0.7142
38 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2011, 16.00 | Magnussen Tommy Pallud. | Extraliga v trojbandu
0.9260
30 / 43 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 14.00 | Přeček Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.6972
30 / 31 | 8
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 18.00 | Štefan Josef | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.9672
30 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 2. 2011, 20.00 | Berdis Vratislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.6662
30 / 34 | 5
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 10.00 | Frühauf Roman | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.8822
35 / 50 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 14.00 | Váša Marek | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.7000
36 / 25 | 8
Závodní stůl: Trojband
5. 2. 2011, 16.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - 1.kolo - skupina C
1.4402
40 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2011, 10.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
1.0002
9 / 14 | 5
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.6420
28 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Hudák Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.6510
30 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 2. 2011, 12.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.9672
14 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.4510
34 / 47 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.7230
35 / 58 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
0.6030
30 / 27 | 8
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2011, 12.00 | Kafka Jan st. | Mistrovství České republiky v trojbandu - Semifinále - skupina B
1.1112
0
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 10.00 | Škop Pavel | Extraliga v trojbandu
2
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2011, 16.00 | Bálek Martin | Extraliga v trojbandu
0.6162
21 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2011, 10.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga v trojbandu
0.7500

2009/2010

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
230 / 15 | 82.00
3.00
25.00000000 %
12 / 4 | 8
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Böhm Pavel | MČR v jednobandu
3.000
18 / 11 | 5
Závodní stůl: Jednoband
31. 10. 2009, 10.00 | Böhm Pavel | MČR v jednobandu
1.630

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
391173 / 1377 | 80.851
1.428
2.500
135.45030000 %
27 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 11. 2009, 18.00 | Kadaník Marcel | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6132
40 / 45 | 6
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2009, 12.00 | Přeček Jiří | 1. Grand Prix v trojbandu
0.8882
0
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2009, 16.00 | Kafka Jan st. | 1. Grand Prix v trojbandu
19 / 29 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 11. 2009, 20.00 | Hudák Jan | 1. Grand Prix v trojbandu
0.6550
40 / 52 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2009, 10.00 | Filip Antonín | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.7692
40 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
1.0252
0
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 12.00 | Milko Lukáš | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
2
39 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 14.00 | Kappel Daniel | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
0.8662
30 / 25 | 7
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 16.00 | Novák Radek | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
1.2002
9 / 10 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2010, 20.00 | Kohout Štěpán | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
0.9000
42 / 49 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 12.00 | Masár Stanislav | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
0.8572
39 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 14.00 | Hambálek Vladimír | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
0.8662
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 1. 2010, 20.00 | Markup Petr | 25. MČR v trojbandu - 1. kolo skupina Kladno
0.8332
34 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Hájek Radovan | MČR v trojbandu - semifinále
0.8290
30 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Kohout Štěpán | MČR v trojbandu - semifinále
0.8102
30 / 21 | 6
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Šlechta Jan | MČR v trojbandu - semifinále
1.4282
39 / 47 | 8
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | MČR v trojbandu - semifinále
0.8292
40 / 51 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | MČR v trojbandu - semifinále
0.7842
26 / 34 | 6
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Váša Marek | MČR v trojbandu - semifinále
0.7642
40 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2010, 10.00 | Kavka Petr | MČR v trojbandu - semifinále
0.8882
40 / 52 | 6
Závodní stůl: Trojband
27. 3. 2010, 10.00 | Filip Antonín | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.7692
21 / 22 | 5
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 14.00 | Boháč Martin | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.9540
17 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 16.00 | Bača Miroslav | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.6530
18 / 26 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 4. 2010, 20.00 | Gazdoš Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.6920
12 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 12.00 | Hájek Radovan | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.5210
39 / 43 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 16.00 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.9072
39 / 42 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 20.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
0.9282
30 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2010, 22.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky v trojbandu - finále
1.1532
27 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2010, 10.00 | Dostál Martin | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.6580
26 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 4. 2010, 16.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga družstev v trojbandu -Morava
0.8120
25 / 46 | 3
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 14.00 | Hambálek Vladimír | Play Off Extraligy v trojbandu
0.5430
40 / 44 | 6
Závodní stůl: Trojband
30. 4. 2010, 18.00 | Kohout Štěpán | Play Off Extraligy v trojbandu
0.9092
40 / 33 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 5. 2010, 10.00 | Novák Radek | Play Off Extraligy v trojbandu
1.2122
40 / 31 | 6
Závodní stůl: Trojband
2. 5. 2010, 10.00 | Gazdoš Ivo | Play Off Extraligy v trojbandu
1.2902
41 / 59 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Smaha Stanislav | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.6942
30 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 08.00 | Hovorka Štěpán | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.8332
44 / 50 | 5
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 18.00 | Šlechta Jan | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.8802
30 / 26 | 7
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 20.00 | Smaha Stanislav | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
1.1532
20 / 24 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 5. 2010, 22.00 | Novák Radek | Mistrovství České republiky dvojic v trojbandu
0.8330

2008/2009

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
269 / 30 | 172.30
3.13
57.50000000 %
47 / 15 | 17
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 08.00 | Ráček Milan | MČR v jednobandu
3.130
22 / 15 | 7
Závodní stůl: Jednoband
27. 9. 2008, 20.00 | Ráček Milan | MČR v jednobandu
1.460

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
481474 / 2025 | 80.727
1.366
3.750
148.28970000 %
30 / 24 | 5
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2008, 14.00 | Kappel Daniel | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
1.2502
40 / 53 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2008, 16.00 | Ráček Milan | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.7542
38 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 12.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.8632
37 / 67 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2008, 14.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.5522
34 / 37 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 10.00 | Kohout Štěpán | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.9180
28 / 43 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 12.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.6512
13 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2008, 18.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | 1. Grand Prix v trojbandu - BC Poruba
0.5200
40 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 2008, 10.00 | Hikeš Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.9752
40 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 11. 2008, 14.00 | Hikeš Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.7402
29 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 11. 2008, 14.00 | Pejcha Ota | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.4832
36 / 58 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2008, 20.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.6202
30 / 41 | 5
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 11.00 | Přeček Jiří | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.7312
37 / 66 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 15.00 | Hambálková Irena | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.5600
16 / 33 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 12. 2008, 18.00 | Daněk Josef | Grand Prix v trojbandu | 2. Grand Prix v trojbandu - Ústí nad Labem
0.4840
7 / 16 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 12. 2008, 14.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.4370
37 / 60 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 2. 2009, 14.00 | Volf Jiří | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.6162
35 / 50 | 8
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 18.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.7002
41 / 30 | 7
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2009, 20.00 | Novák Radek | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
1.3662
32 / 39 | 8
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 10.00 | Smaha Stanislav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.8202
28 / 45 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 12.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.6222
43 / 57 | 7
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 14.00 | Korec Jaroslav | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.7542
30 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 16.00 | Kratochvíl Dušan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
0.8572
30 / 24 | 8
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2009, 18.00 | Janata Jan | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - 1.kolo - skupina C
1.2502
40 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 2. 2009, 14.00 | Galíček Zdeněk | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.7402
38 / 60 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 18.00 | Tauterman Vlastislav ml. | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.6332
42 / 54 | 5
Závodní stůl: Trojband
13. 3. 2009, 20.00 | Tunkr Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.7770
30 / 34 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 12.00 | Hambálek Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.8822
17 / 14 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 12.00 | Boháč Martin | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
1.2140
36 / 62 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 12.00 | Škop Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.5800
43 / 58 | 6
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 16.00 | Stareček Vladimír | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.7412
27 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 3. 2009, 20.00 | Domanský Pavel | Grand Prix v trojbandu | MČR v trojbandu - Semifinále skupina B
0.5402
37 / 41 | 6
Závodní stůl: Trojband
21. 3. 2009, 14.00 | Gazdoš Ivo | Extraliga družstev v trojbandu - Morava
0.9020
30 / 43 | 6
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2009, 14.00 | Tunkr Martin | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.6972
30 / 49 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 4. 2009, 16.00 | Škop Pavel | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.6122
22 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 11.00 | Boháč Martin | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
1.1000
30 / 33 | 6
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 13.00 | Novák Radek | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.9092
30 / 47 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 15.00 | Kohout Štěpán | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.6380
8 / 17 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 4. 2009, 19.00 | Gazdoš Ivo | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.4700
22 / 29 | 3
Závodní stůl: Trojband
5. 4. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | Finále MČR jednotlivců v trojbandu
0.7580
36 / 52 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 10.00 | Tichák Josef | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.6920
20 / 34 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2009, 20.00 | Boháč Martin | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.5880
39 / 57 | 5
Závodní stůl: Trojband
11. 4. 2009, 10.00 | Kohout Štěpán | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.6840
23 / 26 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 4. 2009, 12.00 | Boháč Martin | MČR družstev v trojbandu na velkém stole
0.8840
28 / 45 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 16.00 | Koky Dušan | MR 3B dvojic
0.6222
39 / 57 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 4. 2009, 18.00 | Kappel Daniel | MR 3B dvojic
0.6840
35 / 34 | 7
Závodní stůl: Trojband
25. 4. 2009, 15.00 | Masár Stanislav | MR 3B dvojic
1.0292
26 / 31 | 7
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 12.00 | Kohout Štěpán | MR 3B dvojic
0.8380
15 / 22 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 4. 2009, 14.00 | Váša Marek | MR 3B dvojic
0.6810

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4522 / 54 | 899.66
27.00
0.00000000 %
227 / 23 | 30
Závodní stůl: Volná hra
6. 10. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
9.862
295 / 31 | 89
Závodní stůl: Volná hra
10. 11. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
9.512

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6722 / 110 | 516.56
9.37
0.00000000 %
300 / 38 | 10
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 10. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
7.894
161 / 32 | 34
Závodní stůl: Kádr 47/2
8. 10. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
5.030
261 / 40 | 51
Závodní stůl: Kádr 47/2
10. 11. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
6.522

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
255 / 24 | 92.29
2.29
0.00000000 %
55 / 24 | 9
Závodní stůl: Jednoband
20. 10. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
2.290

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4321 / 56 | 425.73
9.91
0.00000000 %
194 / 27 | 42
Závodní stůl: Kádr 71/2
20. 10. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
7.180
127 / 29 | 20
Závodní stůl: Kádr 71/2
21. 10. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (BILLARD BRNO)
4.370

1999/2000

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5541 / 77 | 467.02
10.00
0.00000000 %
234 / 28 | 32
Závodní stůl: Volná hra
24. 2. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (BILLARD BRNO)
8.352
307 / 49 | 46
Závodní stůl: Volná hra
5. 5. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | MR juniorů (JABLONEC N.N.)
6.262

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5375 / 72 | 465.20
6.66
0.00000000 %
72 / 20 | 13
Závodní stůl: Kádr 47/2
24. 2. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Předkvalifikace GP (BILLARD BRNO)
3.600
303 / 52 | 46
Závodní stůl: Kádr 47/2
6. 5. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | MR juniorů (JABLONEC N.N.)
5.822

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6284 / 177 | 141.60
1.96
0.00000000 %
81 / 50 | 8
Závodní stůl: Jednoband
22. 10. 1999, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.B (SSK VÍTKOVICE)
1.620
95 / 70 | 13
Závodní stůl: Jednoband
24. 10. 1999, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
1.350
108 / 57 | 14
Závodní stůl: Jednoband
17. 3. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
1.890

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9130 / 319 | 50.407
1.111
0.00000000 %
36 / 69 | 5
Závodní stůl: Trojband
14. 10. 1999, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.5212
44 / 88 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 11. 1999, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v trojbandu | Předkvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.5004
24 / 77 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 11. 1999, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v trojbandu | Kvalifikace GP (SSK VÍTKOVICE)
0.3110
26 / 85 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | MR juniorů (JABLONEC N.N.)
0.3050

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6360 / 87 | 424.13
5.45
0.00000000 %
159 / 34 | 42
Závodní stůl: Kádr 71/2
22. 10. 1999, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP - skup.A (SSK VÍTKOVICE)
4.670
95 / 26 | 20
Závodní stůl: Kádr 71/2
23. 10. 1999, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | GRAND PRIX (SSK VÍTKOVICE)
3.650
106 / 27 | 19
Závodní stůl: Kádr 71/2
17. 3. 2000, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Grand Prix v technických disciplínách | Kvalifikace GP (BILLARD BRNO)
3.920

Malý stůl

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9252 / 180 | 101.400
1.875
93.33330000 %
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 17.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
1.1532
17 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 18.00 | Andrejovský Robert | SM 3B 1. Třída
1.2140
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 10. 2017, 19.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
1.0712
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 17.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. Třída
1.3632
30 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. Třída
1.3042
30 / 16 | 10
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2018, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. Třída
1.8752
30 / 16 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 17.00 | Szczeponek Pavel | SM 3B 1. Třída
1.8752
25 / 17 | 8
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 18.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. Třída
1.4700
30 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2018, 19.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. Třída
1.6662

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24571 / 333 | 121.714
3.750
79.30560000 %
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 17.00 | Najzar Petr | SM 3B 1. třída
1.0342
30 / 18 | 9
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 18.00 | Kudlík Vlastimil | SM 3B 1. třída
1.6662
30 / 14 | 9
Malý stůl: Trojband
5. 10. 2016, 19.00 | Křístek Martin | SM 3B 1. třída
2.1422
0
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 17.00 | Hyšperský Jindř. | SM 3B 1. třída
2
30 / 10 | 12
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
3.0002
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 10. 2016, 19.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
1.2002
30 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 17.00 | Humeňanský František | SM 3B 1. třída
1.2002
30 / 16 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 18.00 | Dunaj Radim | SM 3B 1. třída
1.8752
30 / 8 | 7
Malý stůl: Trojband
2. 11. 2016, 19.00 | Kocián Jan | SM 3B 1. třída
3.7502
30 / 12 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
2.5002
30 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
1.7642
30 / 15 | 9
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2016, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
2.0002
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 17.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
1.2502
30 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 18.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
1.7642
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
14. 12. 2016, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
1.6662
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 17.00 | Koky Dušan | SM 3B 1. třída
0
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 18.00 | Kováč Aladar | SM 3B 1. třída
0
0
Malý stůl: Trojband
15. 2. 2017, 19.00 | Ostruszka Petr | SM 3B 1. třída
0
23 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 17.00 | Majewski Václav | SM 3B 1. třída
1.2770
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 18.00 | Rypka Jan | SM 3B 1. třída
1.2502
8 / 6 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 3. 2017, 19.00 | Gazdoš Ivo | SM 3B 1. třída
1.3330
30 / 8 | 10
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 17.00 | Šnyta Radek | SM 3B 1. třída
3.7502
30 / 18 | 10
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 18.00 | Vintrocha Richard | SM 3B 1. třída
1.6662
30 / 11 | 10
Malý stůl: Trojband
15. 3. 2017, 19.00 | Bača Miroslav | SM 3B 1. třída
2.7271

2011/2012

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
14449 / 320 | 81.403
2.222
95.53190000 %
36 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Dostál Martin | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.5000
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.8752
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Žilka Jan | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.0342
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 10.00 | Filip Antonín | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
1.2502
40 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 5. 2012, 21.00 | Andrejovský Robert | Mistrovství České republiky seniorů v trojbandu - jednotlivci
2.2222
30 / 19 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 16.00 | Rybák Jiří | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.5792
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2012, 19.00 | Majewski Václav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.0002
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 11.00 | Coufalík Ivo | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.1532
23 / 11 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 14.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
2.0900
30 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 16.00 | Galíček Zdeněk | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.7642
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 17.00 | Šimek Stanislav | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.1532
30 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2012, 19.00 | Stareček Vladimír | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.4282
40 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 10.00 | Ráček Milan | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.3792
40 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2012, 14.30 | Kohout Štěpán | Mistrovství České republiky v trojbandu - družstva
1.3332

2010/2011

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51200 / 40 | 17530.00
42.85
80.00000000 %
300 / 13 | 149
Malý stůl: Volná hra
16. 10. 2010, 13.00 | Kotásek René | I.liga B
23.072
300 / 9 | 141
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2010, 13.00 | Kolder Milan | I.liga B
33.332
0
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2010, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
2
300 / 7 | 150
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2011, 13.00 | Majewski Václav | I.liga B
42.852
300 / 11 | 175
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2011, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
27.271

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71035 / 69 | 5615.00
22.72
59.14290000 %
193 / 15 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 10. 2010, 13.00 | Kotásek René | I.liga B
12.862
250 / 15 | 55
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2010, 13.00 | Kolder Milan | I.liga B
16.662
73 / 5 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2010, 13.00 | Bláha Milan | I.liga B
14.600
0
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2010, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
2
57 / 8 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2011, 13.00 | Musil Jan | I.liga B
7.120
212 / 15 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2011, 13.00 | Slavík Jiří | I.liga B
14.132
250 / 11 | 54
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2011, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
22.722

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7582 / 92 | 376.32
8.57
69.28570000 %
120 / 14 | 21
Malý stůl: Jednoband
16. 10. 2010, 13.00 | Veselský Petr | I.liga B
8.572
98 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2010, 13.00 | Musil Jan | I.liga B
7.000
120 / 19 | 37
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2010, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | I.liga B
6.312
0
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2010, 13.00 | Kopečný Radek | I.liga B
2
50 / 8 | 18
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2011, 13.00 | Andrejovský Miroslav | I.liga B
6.250
74 / 18 | 11
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2011, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | I.liga B
4.110
120 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2011, 13.00 | Pejcha Ota | I.liga B
6.312

2009/2010

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
133455 / 108 | 19431.99
67.50
88.58970000 %
296 / 15 | 94
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2009, 10.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
19.730
300 / 9 | 190
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2009, 13.00 | Kopl Josef | 1.liga B
33.332
221 / 10 | 86
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2009, 13.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
22.100
300 / 7 | 111
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2009, 13.00 | Strejček Radomír | 1.liga B
42.851
203 / 8 | 138
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2009, 13.00 | Musil Jan | 1.liga B
25.370
300 / 5 | 93
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2009, 12.00 | Bača Miroslav | 1.liga B
60.002
65 / 5 | 31
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2010, 13.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
13.000
300 / 13 | 109
Malý stůl: Volná hra
23. 1. 2010, 13.00 | Litterbach David | 1.liga B
23.072
300 / 8 | 143
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2010, 13.00 | Škrobálek Martin | 1.liga B
37.502
300 / 7 | 83
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2010, 13.00 | Nenál Jiří | 1.liga B
42.852
270 / 4 | 99
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2010, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1.liga B
67.500
300 / 7 | 194
Malý stůl: Volná hra
20. 3. 2010, 13.00 | Musil Jan | 1.liga B
42.852
300 / 10 | 71
Malý stůl: Volná hra
11. 4. 2010, 10.00 | Kezsely Radim | 1.liga B
30.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
132565 / 136 | 10318.86
40.16
78.92310000 %
250 / 10 | 56
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2009, 10.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
25.002
103 / 9 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2009, 13.00 | Ziogas Janis | 1.liga B
11.440
176 / 15 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 10. 2009, 13.00 | Mirga Martin | 1.liga B
11.730
250 / 13 | 70
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2009, 13.00 | Strejček Radomír | 1.liga B
19.231
250 / 10 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2009, 13.00 | Musil Jan | 1.liga B
25.002
133 / 12 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2009, 12.00 | Bača Miroslav | 1.liga B
11.080
124 / 9 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2010, 13.00 | Domanský Pavel | 1.liga B
13.770
250 / 9 | 103
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 1. 2010, 13.00 | Litterbach David | 1.liga B
27.772
250 / 9 | 85
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2010, 13.00 | Pěček Vlastimil | 1.liga B
27.772
203 / 15 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2010, 13.00 | Nenál Jiří | 1.liga B
13.530
241 / 6 | 97
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2010, 13.00 | Bláha Milan | 1.liga B
40.160
85 / 7 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 3. 2010, 13.00 | Musil Jan | 1.liga B
12.140
250 / 12 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 4. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | 1.liga B
20.832

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
131350 / 200 | 476.75
13.33
86.53850000 %
120 / 18 | 28
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2009, 10.00 | Kopečný Radek | 1.liga B
6.662
120 / 14 | 25
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2009, 13.00 | Litterbach David | 1.liga B
8.572
69 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
24. 10. 2009, 13.00 | Slaměník Radek | 1.liga B
3.450
120 / 17 | 47
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2009, 13.00 | Bláha Milan | 1.liga B
7.052
120 / 15 | 38
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2009, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1.liga B
8.002
86 / 12 | 29
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2009, 12.00 | Stareček Vladimír | 1.liga B
7.160
120 / 19 | 21
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2010, 13.00 | Pejcha Ota | 1.liga B
6.312
92 / 20 | 30
Malý stůl: Jednoband
23. 1. 2010, 13.00 | Litterbach David | 1.liga B
4.602
120 / 11 | 29
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2010, 13.00 | Pěček Vlastimil | 1.liga B
10.902
57 / 19 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 2. 2010, 13.00 | Nenál Jiří | 1.liga B
3.000
120 / 9 | 34
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2010, 13.00 | Ráček Milan | 1.liga B
13.332
86 / 7 | 33
Malý stůl: Jednoband
20. 3. 2010, 13.00 | Musil Jan | 1.liga B
12.280
120 / 19 | 19
Malý stůl: Jednoband
11. 4. 2010, 10.00 | Stareček Pavel | 1.liga B
6.312

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4185 / 140 | 91.321
1.515
92.50000000 %
50 / 39 | 9
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2010, 10.00 | Kopečný Radek | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.2822
49 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2010, 10.00 | Masár Stanislav | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.2560
36 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Aleš Jan | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.2410
50 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2010, 10.00 | Berdis Vratislav | Mistrovství České republiky jednotlivců v trojbandu na malém stole
1.5152

2008/2009

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122774 / 60 | 30046.23
300.00
77.05560000 %
279 / 3 | 269
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2008, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
93.000
300 / 2 | 257
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2008, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
150.002
7 / 1 | 7
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2008, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
7.000
300 / 3 | 258
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2008, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
100.002
300 / 3 | 299
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2008, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
100.002
300 / 8 | 102
Malý stůl: Volná hra
20. 12. 2008, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
37.502
300 / 8 | 181
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2009, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
37.502
300 / 5 | 154
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2009, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
60.002
49 / 6 | 39
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2009, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
8.160
104 / 13 | 29
Malý stůl: Volná hra
14. 2. 2009, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
8.000
235 / 7 | 92
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
33.570
300 / 1 | 300
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
300.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122680 / 148 | 10618.10
50.00
89.33330000 %
250 / 9 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2008, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
27.772
250 / 8 | 89
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2008, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
31.252
250 / 5 | 98
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2008, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
50.002
250 / 14 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2008, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
17.852
224 / 14 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2008, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
16.000
222 / 15 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 12. 2008, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
14.800
204 / 15 | 68
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2009, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
13.602
175 / 15 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2009, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
11.660
250 / 10 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2009, 13.00 | Bláha Milan | 1. liga B
25.002
175 / 15 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 2. 2009, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
11.660
180 / 15 | 88
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2009, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
12.000
250 / 13 | 77
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
19.232

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
141162 / 201 | 515.78
9.23
69.16670000 %
120 / 13 | 25
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2008, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
9.232
120 / 17 | 26
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2008, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
7.052
61 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2008, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
3.380
120 / 15 | 25
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2008, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
8.002
79 / 9 | 49
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2008, 10.00 | Bača Miroslav | 1. liga B
8.770
103 / 16 | 24
Malý stůl: Jednoband
20. 12. 2008, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
6.430
92 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2009, 13.00 | Fellner Jan | 1. liga B
4.602
60 / 12 | 15
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2009, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
5.000
120 / 16 | 30
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2009, 13.00 | Ráček Milan | 1. liga B
7.502
66 / 20 | 51
Malý stůl: Jednoband
14. 2. 2009, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
3.300
38 / 7 | 8
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2009, 10.00 | Stareček Vladimír | 1. liga B
5.420
96 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2009, 10.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
4.800
15 / 6 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2009, 08.00 | Mrkvička Martin | MČR senioři - jednoband
2.500
72 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
16. 5. 2009, 08.00 | Řehůřek Luděk | MČR senioři - jednoband
6.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6288 / 193 | 101.492
1.923
96.00000000 %
50 / 26 | 10
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Stareček Pavel | MČR senioři - trojband
1.9232
50 / 41 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Kappel Daniel | MČR senioři - trojband
1.2192
50 / 31 | 8
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Čermák Jan | MČR senioři - trojband
1.6122
38 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Dostál Martin | MČR senioři - trojband
1.6520
50 / 33 | 7
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Šlechta Jan | MČR senioři - trojband
1.5152
50 / 39 | 8
Malý stůl: Trojband
1. 5. 2009, 08.00 | Galíček Zdeněk | MČR senioři - trojband
1.2822

2007/2008

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
82045 / 41 | 22349.87
125.00
73.03570000 %
350 / 10 | 153
Malý stůl: Volná hra
27. 10. 2007, 13.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
35.002
350 / 5 | 152
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2007, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
70.002
38 / 3 | 33
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2007, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
12.660
350 / 5 | 143
Malý stůl: Volná hra
13. 1. 2008, 10.00 | Plaček Robert | 1. liga B
70.002
350 / 5 | 210
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2008, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
70.002
350 / 9 | 223
Malý stůl: Volná hra
3. 2. 2008, 10.00 | Domanský Pavel | 1. liga B
38.882
250 / 2 | 171
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2008, 13.00 | Musil Jan | 1. liga B
125.000
7 / 2 | 7
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2008, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
3.500

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81913 / 110 | 12517.39
41.66
95.65000000 %
163 / 20 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2007, 13.00 | Pejcha Ota | 1. liga B
8.150
250 / 18 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2007, 13.00 | Slaměník Radek | 1. liga B
13.882
250 / 13 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2007, 13.00 | Slavík Jiří | 1. liga B
19.232
250 / 13 | 106
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2008, 10.00 | Provazník Jan | 1. liga B
19.232
250 / 14 | 59
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2008, 13.00 | Nenál Jiří | 1. liga B
17.852
250 / 14 | 125
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 2. 2008, 10.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
17.852
250 / 6 | 100
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2008, 13.00 | Majewski Václav | 1. liga B
41.662
250 / 12 | 112
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2008, 13.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
20.832

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121363 / 185 | 427.36
12.00
87.37180000 %
118 / 20 | 35
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2007, 13.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
5.902
120 / 12 | 29
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2007, 13.00 | Mirga Martin | 1. liga B
10.002
20 / 8 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2007, 13.00 | Tauterman Vlastislav ml. | 1. liga B
2.500
114 / 20 | 32
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2008, 10.00 | Šotola Marek st. | 1. liga B
5.702
114 / 20 | 24
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2008, 13.00 | Galíček Zdeněk | 1. liga B
5.702
120 / 10 | 25
Malý stůl: Jednoband
3. 2. 2008, 10.00 | Kopečný Radek | 1. liga B
12.002
41 / 11 | 14
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2008, 13.00 | Andrejovský Miroslav | 1. liga B
3.720
120 / 17 | 25
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2008, 13.00 | Strejček Radomír | 1. liga B
7.052
146 / 15 | 37
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Bača Miroslav | MČR Jednoband
9.730
150 / 16 | 29
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Musil Jan | MČR Jednoband
9.371
150 / 20 | 42
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Andrejovský Miroslav | MČR Jednoband
7.502
150 / 16 | 30
Malý stůl: Jednoband
3. 5. 2008, 00.00 | Mrkvička Martin | MČR Jednoband
9.372

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
371142 / 937 | 111.218
2.727
97.60680000 %
30 / 29 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2007, 17.00 | Rybák Jiří | 3B/SM
1.0342
26 / 36 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2007, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
0.7220
30 / 33 | 4
Malý stůl: Trojband
10. 10. 2007, 17.00 | Stareček Pavel | 3B/SM
0.9092
30 / 21 | 7
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
1.4282
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
1.0342
30 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 11. 2007, 17.00 | Kolder Milan | 3B/SM
1.1532
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 17.00 | Závodný Jiří | 3B/SM
1.3042
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 17.00 | Gavel Martin | 3B/SM
1.0712
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 11. 2007, 17.00 | Bielko Jan | 3B/SM
1.2002
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
1.2002
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Ševeček Milan | 3B/SM
1.6662
30 / 23 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2007, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B/SM
1.3042
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2007, 10.00 | Švejda Ivan | 3B/SM
2.3072
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2007, 10.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.9372
30 / 16 | 8
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2007, 10.00 | Švejda Branislav | 3B/SM
1.8752
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2007, 14.00 | Švejda Branislav | 3B/SM
2.3072
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2007, 14.00 | Švejda Ivan | 3B/SM
1.5002
30 / 32 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 12. 2007, 14.00 | Kubiš Peter | 3B/SM
0.9372
30 / 26 | 7
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Ostruszka Petr | 3B/SM
1.1532
30 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Tvrdoň Rudolf | 3B/SM
1.8752
30 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 1. 2008, 17.00 | Ponížil Bohuslav | 3B/SM
1.6662
30 / 11 | 11
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Bača Miroslav | 3B/SM
2.7272
30 / 23 | 7
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Stareček Vladimír | 3B/SM
1.3042
30 / 13 | 6
Malý stůl: Trojband
9. 1. 2008, 17.00 | Rybák Jiří | 3B/SM
2.3072
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Masár Stanislav | 3B/SM
1.3632
30 / 22 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Dvořáček Jan | 3B/SM
1.3632
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2008, 17.00 | Šlechta Jan | 3B/SM
1.0002
30 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Šišák Martin | 3B/SM
1.0002
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Konvička Dušan | 3B/SM
1.2502
30 / 37 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 2. 2008, 17.00 | Koky Dušan | 3B/SM
0.8102
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Kováč Aladar | 3B/SM
1.1112
29 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Procházka Zdeněk | 3B/SM
0.8520
30 / 27 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 2. 2008, 17.00 | Mikus Zdeněk | 3B/SM
1.1112
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Gazdoš Ivo | MČR Trojband
0.9000
50 / 41 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Háva Miloš | MČR Trojband
1.2192
40 / 25 | 10
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Zembinský René | MČR Trojband
1.6002
40 / 39 | 4
Malý stůl: Trojband
19. 4. 2008, 00.00 | Kočička Petr | MČR Trojband
1.0252

2006/2007

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1150 / 8 | 8718.75
18.75
100.00000000 %
150 / 8 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 9. 2006, 10.00 | Marhoun Stanislav st. | ZČ-1.
18.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
160 / 7 | 258.57
8.57
100.00000000 %
60 / 7 | 25
Malý stůl: Jednoband
24. 9. 2006, 10.00 | Vrba Michal | ZČ-1.
8.572

2005/2006

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
51250 / 42 | 24329.76
83.33
100.00000000 %
250 / 7 | 165
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2006, 13.00 | Šanda Ludvík | ZČ-1.
35.712
250 / 14 | 77
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2006, 10.00 | Večeřa Jan | ZČ-1.
17.852
250 / 8 | 93
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2006, 13.00 | Babický Václav | ZČ-1.
31.252
250 / 3 | 243
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2006, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | ZČ-1.
83.332
250 / 10 | 83
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2006, 10.00 | Krahulík Miroslav | ZČ-1.
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6900 / 72 | 7812.50
18.75
100.00000000 %
150 / 8 | 73
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2006, 13.00 | Šanda Ludvík | ZČ-1.
18.752
150 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2006, 10.00 | Večeřa Jan | ZČ-1.
13.632
150 / 17 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2006, 13.00 | Martínek Jaroslav | ZČ-1.
8.822
150 / 15 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2006, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | ZČ-1.
10.002
150 / 13 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2006, 10.00 | Krahulík Miroslav | ZČ-1.
11.531
150 / 8 | 78
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2006, 10.00 | Křivánek Petr | ZČ-1.
18.752

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6120 / 91 | 91.318
2.857
100.00000000 %
20 / 21 | 4
Malý stůl: Trojband
8. 1. 2006, 13.00 | Kocián Josef | ZČ-1.
0.9522
20 / 7 | 9
Malý stůl: Trojband
15. 1. 2006, 10.00 | Klíma Jiří ml. | ZČ-1.
2.8572
20 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2006, 13.00 | Babický Václav | ZČ-1.
1.1762
20 / 10 | 8
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2006, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | ZČ-1.
2.0002
20 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
19. 3. 2006, 10.00 | Holota Vladimír st. | ZČ-1.
0.6892
20 / 7 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 4. 2006, 10.00 | Kocián Josef | ZČ-1.
2.8572

2003/2004

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
260 / 36 | 91.666
1.875
100.00000000 %
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
8. 10. 2003, 17.00 | Čaněcký Patrik | SM/3B-1.
1.5002
30 / 16 | 9
Malý stůl: Trojband
22. 10. 2003, 17.00 | Držík Jan | SM/3B-1.
1.8752

2000/2001

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
62200 / 42 | 39652.38
200.00
100.00000000 %
300 / 9 | 222
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2000, 13.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
33.332
300 / 6 | 213
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2000, 10.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
50.002
400 / 3 | 217
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2000, 13.00 | Litterbach David | 1.LIGA B
133.332
400 / 14 | 119
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2001, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
28.572
400 / 8 | 182
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2001, 10.00 | Pastrňák Jaromír | 1.LIGA B
50.001
400 / 2 | 396
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2001, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
200.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71110 / 57 | 9419.47
50.00
69.37500000 %
135 / 9 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2000, 13.00 | Stareček Pavel | 2.LIGA B
15.000
200 / 4 | 84
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2000, 10.00 | Hyšperský Jindř. | 2.LIGA B
50.002
200 / 9 | 94
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2000, 10.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
22.222
80 / 9 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2000, 13.00 | Bláha Milan | 1.LIGA B
8.880
250 / 9 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2001, 13.00 | Musil Jan | 1.LIGA B
27.772
57 / 7 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2001, 10.00 | Stareček Vladimír | 1.LIGA B
8.140
188 / 10 | 74
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2001, 13.00 | Fellner Jan | 1.LIGA B
18.800

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
289 / 32 | 102.78
4.08
56.32910000 %
49 / 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2000, 10.00 | Strejček Radomír | 2.LIGA B
4.080
40 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2000, 13.00 | Bláha Milan | 1.LIGA B
2.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4116 / 154 | 60.753
0.967
77.33330000 %
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2000, 10.00 | Jendryštík Eduard | 2.LIGA B
0.6660
30 / 31 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2001, 13.00 | Procházka Zdeněk | 1.LIGA B
0.9670
40 / 43 | 6
Malý stůl: Trojband
21. 1. 2001, 10.00 | Bača Miroslav | 1.LIGA B
0.9302
26 / 50 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 1. 2001, 13.00 | Sedláček Ivan | 1.LIGA B
0.5200

1997/1998

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
81093 / 114 | 1119.58
28.57
79.97780000 %
90 / 25 | 33
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 1997, 10.00 | Štěpán Radomír | SM-2.
3.600
200 / 10 | 77
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 1997, 10.00 | Štěpán Radomír | SM-2.
20.002
29 / 9 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 1997, 17.00 | Rybák Jiří | SM-2.
3.220
200 / 7 | 111
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 1997, 17.00 | Gavel Martin | SM-2.
28.572
200 / 18 | 40
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 1997, 17.00 | Dvořáček Jan | SM-2.
11.112
374 / 45 | 69
Malý stůl: Volná hra
8. 5. 1998, 00.00 | Popeňažník Lukáš | Přebor SMO - junioři (ŽD BOHUMÍN)
8.314