Česká republikaMarhoun Stanislav ml. Česká republika

Malý stůl

2022/2023

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
131475 / 188 | 62 | 407.84
13.46
63.44090000 %
137 / 20 | 23 | 21
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2022, 13.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
6.852
60 / 5 | 40 | 10
Malý stůl: Volná hra
23. 10. 2022, 10.00 | Šnajberk Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
12.000
125 / 20 | 53 | 24
Malý stůl: Volná hra
5. 11. 2022, 11.00 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
6.252
86 / 10 | 21 | 20
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2022, 13.00 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
8.600
66 / 20 | 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2022, 11.00 | Hanuš Pavel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.300

Malý stůl: Volná hra
27. 11. 2022, 11.00 | Lerch Aleš | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2
175 / 17 | 55 | 39
Malý stůl: Volná hra
11. 12. 2022, 11.00 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
10.292
175 / 16 | 23 | 22
Malý stůl: Volná hra
17. 12. 2022, 11.00 | Stambrecht Harro | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
10.932
61 / 20 | 20 | 12
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2023, 11.00 | Verner Karel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.050
175 / 17 | 62 | 3
Malý stůl: Volná hra
14. 1. 2023, 11.00 | Stambrecht Harro | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
10.292
168 / 20 | 44 | 38
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2023, 11.00 | Zmolik Pavel | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
8.402
175 / 13 | 46 | 40
Malý stůl: Volná hra
21. 1. 2023, 11.00 | Šnajberk Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
13.462
72 / 10 | 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2023, 11.00 | Pohl Jan | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
7.200

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
131156 / 222 | 45 | 215.20
7.81
69.01490000 %
87 / 20 | 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2022, 14.15 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.352
66 / 18 | 12 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2022, 11.15 | Šnajberk Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.660
88 / 18 | 29 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 11. 2022, 12.15 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.880
110 / 17 | 22 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2022, 14.15 | Paul Jaroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
6.470
76 / 20 | 22 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2022, 12.15 | Hanuš Pavel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.800

Malý stůl: Kádr 52/2
27. 11. 2022, 12.15 | Lerch Aleš | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2
125 / 16 | 22 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 12. 2022, 12.15 | Vejvoda Vladimír | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
7.812
89 / 20 | 18 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 12. 2022, 12.15 | Stambrecht Harro | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.450
125 / 17 | 23 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2023, 12.15 | Krahulík Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
7.352
88 / 20 | 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 1. 2023, 12.15 | Stambrecht Harro | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.400
113 / 20 | 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2023, 13.00 | Zmolik Pavel | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
5.652
41 / 16 | 16 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 1. 2023, 12.15 | Šnajberk Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.560
148 / 20 | 45 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2023, 13.00 | Kupec Václav | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
7.402

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
13564 / 253 | 14 | 112.22
3.50
60.64520000 %
35 / 20 | 8 | 6
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2022, 15.30 | Verner Karel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.752
70 / 20 | 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
23. 10. 2022, 12.30 | Šnajberk Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
3.502
41 / 20 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 11. 2022, 13.30 | Jiříček Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.050
44 / 20 | 9 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2022, 15.30 | Klesa Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.200
38 / 20 | 6 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2022, 13.30 | Hrubý Zdeněk | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.902
40 / 20 | 8 | 8
Malý stůl: Jednoband
27. 11. 2022, 13.30 | Svetko Tibor | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.000
47 / 20 | 12 | 7
Malý stůl: Jednoband
11. 12. 2022, 13.30 | Bartaloš Petr | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.350
59 / 20 | 12 | 10
Malý stůl: Jednoband
17. 12. 2022, 13.30 | Stambrecht Harro | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.952
57 / 20 | 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2023, 13.30 | Krahulík Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.850
33 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
14. 1. 2023, 13.30 | Stambrecht Harro | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
1.650
29 / 20 | 6 | 5
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2023, 15.00 | Veverka Petr | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
1.452
43 / 20 | 10 | 8
Malý stůl: Jednoband
21. 1. 2023, 13.30 | Šnajberk Václav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
2.150
28 / 13 | 6 | 6
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2023, 15.00 | Pohl Jan | MS TD II. NÁRODNÍ LIGA - II.NLC ČECHY
2.150

2021/2022

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
121386 / 296 | 53 | 324.68
7.14
77.00000000 %
141 / 25 | 24 | 22
Malý stůl: Volná hra
18. 9. 2021, 10.00 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
5.642
135 / 25 | 53 | 18
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2021, 11.00 | Krajčí ml. Theodor | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
5.402
79 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2021, 11.00 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.162
102 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
21. 11. 2021, 11.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.080
141 / 25 | 30 | 25
Malý stůl: Volná hra
22. 1. 2022, 10.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
5.642
124 / 25 | 16 | 10
Malý stůl: Volná hra
30. 1. 2022, 11.00 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.960
54 / 25 | 11 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2022, 11.00 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.160
74 / 25 | 21 | 13
Malý stůl: Volná hra
20. 2. 2022, 11.00 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.961
148 / 25 | 36 | 32
Malý stůl: Volná hra
6. 3. 2022, 11.00 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
5.922
110 / 25 | 31 | 11
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2022, 11.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.402
128 / 25 | 37
Malý stůl: Volná hra
10. 4. 2022, 10.00 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
5.122
150 / 21 | 29 | 24
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2022, 10.00 | Deršák Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
7.142

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
14973 / 287 | 26 | 203.39
5.26
75.13510000 %
100 / 22 | 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2021, 12.15 | Ficka Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
4.542
83 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2021, 12.15 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.322
58 / 23 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 11. 2021, 12.15 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.520
78 / 25 | 16 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 1. 2022, 11.15 | Rozlílek Zdeněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.120
65 / 25 | 12 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 1. 2022, 12.15 | Šindler Drahomír | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.600
100 / 19 | 17 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2022, 12.15 | Nechvapil Martin | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
5.262
71 / 25 | 13 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 2. 2022, 12.15 | Riedl Robert | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.842
80 / 25 | 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 3. 2022, 12.15 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.202
100 / 19 | 26 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 3. 2022, 12.15 | Rozlílek Zdeněk | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
5.262
64 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 4. 2022, 11.15 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.560
71 / 25 | 11 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 4. 2022, 11.15 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.840
49 / 15 | 13 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2022, 09.00 | Vajgert Aleš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
3.260
20 / 6 | 15 | 2
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2022, 10.00 | Veselý Lukáš | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
3.330
34 / 8 | 13 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 5. 2022, 16.00 | Mařík Miroslav | Přebor oblastí StČ, SČ, ZČ K52/2 MS
4.250

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
12477 / 294 | 14 | 131.62
3.00
66.25000000 %
48 / 25 | 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
18. 9. 2021, 12.30 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.922
28 / 25 | 4 | 4
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2021, 13.30 | Krajčí ml. Theodor | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.120
33 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2021, 13.30 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.320
29 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
21. 11. 2021, 13.30 | Jílek Roman | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.162
43 / 25 | 7 | 7
Malý stůl: Jednoband
22. 1. 2022, 12.30 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.722
60 / 24 | 14 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 1. 2022, 13.30 | Šindler Drahomír | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
2.502
41 / 25 | 5 | 5
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2022, 13.30 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.640
60 / 20 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 2. 2022, 13.30 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.002
23 / 25 | 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
6. 3. 2022, 13.30 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
0.920
46 / 25 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
27. 3. 2022, 13.30 | Kolínek Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.842
29 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 4. 2022, 12.30 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.160
37 / 25 | 8 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 4. 2022, 12.30 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.480

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1150 / 20 | 16 | 167.50
7.50
100.00000000 %
150 / 20 | 16 | 16
Malý stůl: Volná hra
10. 9. 2020, 11.00 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
7.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
148 / 16 | 10 | 93.00
3.00
48.00000000 %
48 / 16 | 10 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 9. 2020, 12.15 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
3.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
142 / 25 | 7 | 71.68
1.68
70.00000000 %
42 / 25 | 7 | 7
Malý stůl: Jednoband
10. 9. 2020, 13.30 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - StČ, SČ, ZČ
1.680

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5482 / 125 | 37 | 173.85
5.08
64.26670000 %
127 / 25 | 37 | 17
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2019, 11.00 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.082
104 / 25 | 26 | 16
Malý stůl: Volná hra
10. 11. 2019, 11.00 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.161
77 / 25 | 23 | 16
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2019, 11.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.080
63 / 25 | 9 | 8
Malý stůl: Volná hra
9. 2. 2020, 11.00 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.520
111 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2020, 10.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.442

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4278 / 99 | 20 | 122.80
4.16
69.50000000 %
81 / 25 | 19 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2019, 12.10 | Drexler Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.242
64 / 25 | 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 11. 2019, 12.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.560
100 / 24 | 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 12.10 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162
33 / 25 | 8 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2020, 11.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.320

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5227 / 123 | 15 | 151.84
2.60
75.66670000 %
60 / 23 | 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2019, 13.20 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.602
31 / 25 | 10 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 11. 2019, 13.20 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.240
37 / 25 | 6 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 13.20 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.480
40 / 25 | 9 | 9
Malý stůl: Jednoband
9. 2. 2020, 13.20 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.602
59 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2020, 12.20 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.362

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6533 / 145 | 243.67
5.08
59.22220000 %
69 / 24 | 11
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2018, 11.00 | Daněk Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.870
101 / 25 | 21
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 11.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.040
127 / 25 | 24
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2019, 11.00 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.082
71 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 11.00 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.840
97 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2019, 11.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.882
68 / 21 | 16
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2019, 11.00 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.230

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7503 / 154 | 423.26
4.16
71.85710000 %
91 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2018, 12.10 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.642
100 / 24 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 12.10 | Červenka Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162
46 / 25 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 12.10 | Klíč Otakar | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.840
71 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 12.10 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.840
94 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 12.10 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.762
82 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 12.10 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.100
19 / 10 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2019, 12.10 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6238 / 142 | 141.67
2.40
66.11110000 %
29 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2018, 13.20 | Mráček Rudolf | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.160
33 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 13.20 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.320
60 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 13.20 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.402
42 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 13.20 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.680
39 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2019, 13.20 | Hrubý Zdeněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.160
35 / 24 | 6
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2019, 13.20 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.450

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3281 / 75 | 343.74
5.32
46.83330000 %
89 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
3. 12. 2017, 11.00 | Hanuš Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.562
59 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2018, 11.00 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.360
133 / 25 | 34
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2018, 13.00 | Volák Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.320

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3171 / 75 | 122.28
2.64
38.00000000 %
47 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 12. 2017, 12.30 | Hanuš Ladislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.880
58 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2018, 12.30 | Dobeš Břetislav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.320
66 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2018, 14.30 | Volák Vladimír | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.640

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
129 / 20 | 71.45
1.45
36.25000000 %
29 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2018, 16.00 | Hovorka Štěpán | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
1.450
Všechny sezóny

2018/2019: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
Nýřany BMalý stůl2. třídaMS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ7 X 19 X