Česká republikaJanata Jan Česká republika

Závodní stůl

2022/2023

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9279 / 453 | 5 | 40.615
0.869
77.50000000 %
39 / 60 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2022, 16.00 | Stareček Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6502
40 / 46 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2022, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.8691
29 / 45 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2022, 16.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.6440
12 / 18 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 2022, 13.00 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6660
34 / 60 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2022, 16.00 | Háva Miloš | ZS 3B EXTRALIGA
0.5661
34 / 58 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2022, 13.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5860
26 / 58 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2022, 16.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4480
40 / 60 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2023, 16.00 | Peter Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.6662
25 / 48 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2023, 13.00 | Hájek Radovan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5200

2021/2022

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
17446 / 822 | 6 | 40.542
0.810
84.15090000 %
27 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2021, 12.30 | Truksa Otakar | ZS 3B I. LIGA
0.5400
30 / 50 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2021, 17.30 | Jiříček Petr | ZS 3B I. LIGA
0.6002
30 / 49 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 9. 2021, 11.30 | Markup Petr | ZS 3B I. LIGA
0.6122
27 / 49 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 9. 2021, 14.30 | Tichý Miloslav | ZS 3B I. LIGA
0.5510
24 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2021, 12.30 | Czech Zenon | ZS 3B I. LIGA
0.4802
20 / 35 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
27. 11. 2021, 17.30 | Váša Marek | ZS 3B I. LIGA
0.5710
23 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
28. 11. 2021, 11.30 | Kudr Jan | ZS 3B I. LIGA
0.4602
20 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 1. 2022, 16.00 | Košťál Kamil | ZS 3B I. LIGA
0.4002
24 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 1. 2022, 13.00 | Líška Antonín ml. | ZS 3B I. LIGA
0.4801
19 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 2. 2022, 15.30 | Kudr Jan | ZS 3B I. LIGA
0.3801
30 / 37 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2022, 12.30 | Bača Libor | ZS 3B I. LIGA
0.8102
24 / 32 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2022, 17.30 | Markup Petr | ZS 3B I. LIGA
0.7500
18 / 42 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2022, 13.30 | KIM Namho | ZS 3B I. LIGA
0.4280
29 / 50 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2022, 17.30 | Ručka Damián | ZS 3B I. LIGA
0.5802
21 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 4. 2022, 14.30 | Šnyta Radek | ZS 3B I. LIGA
0.4202
40 / 73 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2022, 13.00 | Uher Miroslav ml. | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.5472
40 / 55 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2022, 17.00 | Uher Miroslav ml. | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.7272

2020/2021

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
4104 / 165 | 5 | 30.630
0.750
86.66670000 %
18 / 50 | 5 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2020, 12.30 | Roček Josef | ZS 3B I. LIGA
0.3602
26 / 35 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 9. 2020, 16.00 | Váša Marek | ZS 3B I. LIGA
0.7420
30 / 40 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 9. 2020, 11.30 | Židů Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.7502
30 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 10. 2020, 17.30 | Peter Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.7502

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
25554 / 965 | 6 | 40.574
1.000
79.14290000 %
29 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 15.30 | Švára Libor | ZS 3B I. LIGA
0.5802
28 / 50 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Štok Radek | ZS 3B I. LIGA
0.5602
30 / 42 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 15.30 | Both Michael | ZS 3B I. LIGA
0.7142
24 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 12.30 | Koky Dušan | ZS 3B I. LIGA
0.4800
14 / 25 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 14.30 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.5602
15 / 25 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 17.00 | Kočička Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.6002
11 / 20 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 18.15 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.5500
18 / 25 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 19.30 | Bílek Rudolf | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.7202
20 / 25 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 13.00 | Řehůřek Luděk | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.8002
11 / 11 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 15.30 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
1.0000
25 / 30 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 18.30 | Ettel Milan | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.8332
8 / 26 | 6 | 1
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 10.00 | Dirn Marcel | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.3070
24 / 35 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 13.30 | Kozák Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.6850
18 / 25 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
12. 10. 2019, 19.30 | Bača Adam | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.7200
22 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 15.30 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.4400
30 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.30 | Šnyta Radek | ZS 3B I. LIGA
0.6002
30 / 37 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
7. 12. 2019, 15.30 | Suchopárek Jan | ZS 3B I. LIGA
0.8102
30 / 42 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 15.30 | Roček Josef | ZS 3B I. LIGA
0.7142
25 / 50 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 12.30 | Michálková Irena | ZS 3B I. LIGA
0.5000
10 / 36 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 14.00 | Háva Miloš | ZS 3B I. LIGA
0.2770
30 / 43 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.00 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
0.6972
23 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 6. 2020, 11.00 | Vintrocha Richard | ZS 3B I. LIGA
0.4600
17 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 6. 2020, 14.00 | Cakl Marek | ZS 3B I. LIGA
0.3402
29 / 60 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
12. 9. 2020, 14.00 | Ferahli Engin | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.4830
33 / 58 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 9. 2020, 11.00 | Truksa Otakar | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.5690

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10238 / 379 | 50.628
0.909
79.33330000 %
28 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 12.30 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
0.7002
11 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
22. 9. 2018, 17.30 | Bača Miroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4230
30 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2018, 12.30 | Ležák Václav | ZS 3B I. LIGA
0.9092
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 10. 2018, 12.30 | Dvořáček Jan | ZS 3B I. LIGA
0.6250
26 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2019, 15.30 | Truhlář Jan | ZS 3B I. LIGA
0.6502
24 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 1. 2019, 12.30 | Frühauf Roman | ZS 3B I. LIGA
0.6002
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2019, 11.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B I. LIGA
0.6750
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 2. 2019, 15.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4750
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 2. 2019, 13.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4750
29 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2019, 12.30 | Kováč Aladar | ZS 3B I. LIGA
0.7252

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10264 / 387 | 70.682
1.111
67.69230000 %
30 / 27 | 5
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
1.1112
31 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.7752
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 10. 2017, 13.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
28 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2017, 16.00 | Kováč Aladar | ZS 3B EXTRALIGA
0.7002
27 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.6750
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2017, 13.00 | Markup Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
35 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 16.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.8752
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 16.00 | Hudák Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
27 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.6750

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9195 / 345 | 70.565
0.750
55.71430000 %
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 19.30 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7252
30 / 40 | 7
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 15.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.7500
14 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 14.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4240
26 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2016, 18.00 | Tichý Miloslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6502
18 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 15.00 | Hošek Ondřej | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4500
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 13.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6250
18 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 15.00 | Kohout Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5620
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 13.00 | Nenál Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4750
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 12.00 | Popeňažník Lukáš | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4000

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
234 / 53 | 50.641
0.800
68.00000000 %
10 / 23 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 16.00 | Walach Ladislav | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4340
24 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2016, 20.00 | Vitouš Jan | VS MČR 3B Družstva - čtyrčlenná
0.8002

Malý stůl

2022/2023

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
189 / 20 | 15 | 114.45
4.45
71.20000000 %
89 / 20 | 15 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2022, 15.15 | Hanuš Pavel | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.452

2021/2022

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
5529 / 100 | 34 | 295.29
6.30
52.90000000 %
107 / 20 | 30 | 28
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2021, 12.00 | Stambrecht Harro | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.352
91 / 20 | 16 | 15
Malý stůl: Volná hra
24. 10. 2021, 12.00 | Ott Marek | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.550
126 / 20 | 24 | 16
Malý stůl: Volná hra
16. 1. 2022, 12.00 | Mařík Miroslav | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
6.300
119 / 20 | 34 | 29
Malý stůl: Volná hra
27. 2. 2022, 12.00 | Lukšík Oldřich | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
5.952
86 / 20 | 28 | 16
Malý stůl: Volná hra
27. 3. 2022, 12.00 | Hrubý Zdeněk | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
196 / 20 | 19 | 114.80
4.80
64.00000000 %
96 / 20 | 19 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 2. 2022, 14.30 | Čelko Milan | MS TD 1. třída - StČ, SČ, ZČ
4.802

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1200 / 18 | 65 | 2811.11
11.11
100.00000000 %
200 / 18 | 65 | 28
Malý stůl: Volná hra
6. 6. 2020, 13.00 | Westerdijk Robbie | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
11.112

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
166 / 25 | 10 | 72.64
2.64
82.50000000 %
66 / 25 | 10 | 7
Malý stůl: Jednoband
6. 6. 2020, 15.20 | Babický Václav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.642

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1147 / 25 | 295.88
5.88
73.50000000 %
147 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
4. 4. 2019, 17.30 | Vápeník Rudolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
5.882

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1124 / 25 | 194.96
4.96
82.66670000 %
124 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 4. 2019, 18.40 | Vápeník Rudolf | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
4.962

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
155 / 25 | 72.20
2.20
68.75000000 %
55 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
4. 4. 2019, 19.50 | Verner Karel | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.202

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2277 / 50 | 365.54
6.04
69.25000000 %
126 / 25 | 36
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2018, 13.00 | Ott Marek | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.040
151 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2018, 13.00 | Kohoutek Jan | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.040

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2211 / 36 | 265.86
6.59
70.33330000 %
145 / 22 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2018, 14.30 | Ott Marek | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
6.590
66 / 14 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2018, 14.30 | Mařík Miroslav | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
4.710

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
157 / 24 | 92.37
2.37
71.25000000 %
57 / 24 | 9
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2018, 16.00 | Vápeník Rudolf | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.372

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2318 / 50 | 466.36
7.48
79.50000000 %
187 / 25 | 46
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2017, 13.00 | Růžička Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
7.482
131 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
7. 5. 2017, 13.00 | Kožíšek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.240

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2192 / 49 | 323.91
5.44
64.00000000 %
136 / 25 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2017, 14.40 | Růžička Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
5.442
56 / 24 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2017, 14.40 | Martínek František | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
2.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2120 / 39 | 193.07
3.15
100.00000000 %
60 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2017, 16.20 | Růžička Luboš | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.152
60 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
7. 5. 2017, 16.20 | Martínek František | STČ, ZČ, SČ - TD 1.třída
3.001
Všechny sezóny

2018/2019: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
1CZ 3B BILLARD CENTRUMZávodní stůl1. liga trojbandZS 3B I. LIGA10 X 10 X
HarfaMalý stůl1. třídaMS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ1 X 3 X