Česká republikaHrdlička Lubomír Česká republika

Závodní stůl

2022/2023

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
361 / 166 | 4 | 30.367
0.400
50.83330000 %
24 / 60 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2022, 14.00 | Korec Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4002
13 / 46 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2022, 11.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.2820
24 / 60 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2022, 12.00 | Peter Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000

2021/2022

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
10228 / 565 | 6 | 30.403
0.620
57.00000000 %
15 / 30 | 6 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2021, 14.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
22 / 66 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2021, 13.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.3330
23 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2021, 14.00 | Masár Stanislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.3830
21 / 60 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2021, 11.00 | Stareček Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.3500
17 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 12. 2021, 13.00 | Adámek Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.2830
36 / 58 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2022, 14.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.6200
20 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2022, 11.00 | Cebula Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.3330
21 / 51 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 3. 2022, 14.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.4110
23 / 60 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2022, 11.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.3830
30 / 60 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2022, 14.00 | Coufalík Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.5002

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
348 / 150 | 3 | 20.320
0.420
53.33330000 %
11 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 10. 2019, 14.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.2200
16 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 10. 2019, 11.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.3200
21 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B I. LIGA
0.4200

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11172 / 425 | 50.404
0.525
52.12120000 %
16 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 14.00 | Tichák Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 11.00 | Sibai Fouad | ZS 3B EXTRALIGA
0.3250
13 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 14.00 | Kalabis Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.3250
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 11.00 | Dvořáček Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
8 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 14.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B EXTRALIGA
0.2000
14 / 35 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 11.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2018, 15.00 | Truksa Otakar | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 11.00 | Přeček Jiří | ZS 3B EXTRALIGA
0.4251
21 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 11.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5250
14 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 2. 2019, 14.00 | Aleš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4660
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2019, 13.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.5250

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21286 / 662 | 50.432
0.810
59.58330000 %
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 14.00 | Držík Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4252
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 11.00 | Hajný Radim | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 14.00 | Bílek Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.8102
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 13.00 | Daněk Josef | ZS 3B EXTRALIGA
0.5252
9 / 38 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 11. 2017, 11.00 | Váša Marek | ZS 3B EXTRALIGA
0.2360
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 14.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
17 / 30 | 5
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.00 | Uher Miroslav ml. | 1. Turnaj 3B VS
0.5660
20 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 10.45 | Beneš Karel | 1. Turnaj 3B VS
0.6662
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 11.30 | Kopl Josef | 1. Turnaj 3B VS
0.4332
13 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 12.15 | Jaroš Vladimír | 1. Turnaj 3B VS
0.4332
17 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
16. 12. 2017, 13.00 | Kalábek Jaromír | 1. Turnaj 3B VS
0.5662
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 14.00 | Chytil Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.2250
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 11.00 | Chytil Rudolf | ZS 3B EXTRALIGA
0.4752
4 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 12.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.1600
12 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
6. 4. 2018, 13.15 | Vítek Jiří | ZS 3B VELKÁ CENA | 5. VC 3B BRNO
0.4802
8 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 10.00 | Jaroš Vladimír | 2. Turnaj 3B VS
0.3200
7 / 22 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 10.30 | Vala Miroslav | 2. Turnaj 3B VS
0.3180
14 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.30 | Beneš Karel | 2. Turnaj 3B VS
0.5602
11 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.00 | Klíma David | 2. Turnaj 3B VS
0.4400
11 / 25 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.30 | Uher Miroslav ml. | 2. Turnaj 3B VS
0.4400
2 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Rösner Tomáš | 2. Turnaj 3B VS
0.0800

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
21310 / 656 | 50.472
0.675
55.35710000 %
19 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 11.00 | Ferahli Engin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4751
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 17.30 | Švára Libor | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3751
16 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 10.00 | Joch Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4002
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 14.00 | Purkyt Tomáš | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5002
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.00 | Beneš Karel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4502
8 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.45 | Bartošek Pavel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4002
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.30 | Vala Miroslav | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4500
12 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Pernica Ivan | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.6002
11 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.45 | Hošek Ondřej | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5500
9 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 14.30 | Uher Miroslav ml. | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4500
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 13.00 | Dirn Marcel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5250
24 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2017, 11.00 | Vitouš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6660
14 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 11.00 | Hykš Petr | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.5602
5 / 25 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 11.00 | Matyáš Radek | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.2000
6 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 13.00 | Filip Antonín | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.2400
8 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2017, 15.00 | Maňák Jaromír | 2. JM turnaj v 3B na VS
0.3200
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 11.00 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4251
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 3. 2017, 12.00 | Škop Pavel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
27 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 15.00 | Kozák Adam | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6750
23 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 12.00 | Škop Pavel | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5750
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2017, 11.00 | Hroník Jaroslav | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4252

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
589 / 184 | 50.483
0.675
59.33330000 %
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 10.00 | Ležák Václav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6752
8 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 13.00 | Dostál Martin | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3330
22 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 16.00 | Adámek Petr | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5502
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Šimíček Lukáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5502
10 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 13.00 | Žabenský Zbyněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.2502

Malý stůl

2022/2023

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4418 / 80 | 27 | 225.22
6.70
64.30770000 %
134 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2022, 10.00 | Jančařík Jaroslav | JMR TD 1.třída
6.702
44 / 20 | 9
Malý stůl: Volná hra
19. 11. 2022, 14.00 | Vašek Štěpán | JMR TD 2.třída
2.200
119 / 20 | 24 | 22
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2022, 10.00 | Maňák Jaromír | JMR TD 2.třída
5.950
121 / 20 | 22 | 16
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2023, 14.00 | Menoušek Jaromír | JMR TD 2.třída
6.052

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4297 / 74 | 28 | 134.01
5.40
58.23530000 %
73 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2022, 11.30 | Jančařík Jaroslav | JMR TD 1.třída
3.652
108 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 11. 2022, 15.30 | Vašek Štěpán | JMR TD 2.třída
5.402
65 / 17 | 19 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2022, 11.30 | Lancinger Petr | JMR TD 2.třída
3.820
51 / 17 | 13 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2023, 15.30 | Ocásek Jiří | JMR TD 2.třída
3.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4175 / 79 | 16 | 62.21
2.65
83.33330000 %
53 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2022, 12.30 | Svoboda Karel | JMR TD 1.třída
2.652
32 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
19. 11. 2022, 16.30 | Sviták František | JMR TD 2.třída
1.600
50 / 19 | 16 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2022, 12.30 | Maňák Jaromír | JMR TD 2.třída
2.631
40 / 20 | 10 | 5
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2023, 16.30 | Ocásek Jiří | JMR TD 2.třída
2.000

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
24437 / 641 | 8 | 30.681
1.153
60.69440000 %
23 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2022, 10.00 | Strejček Radomír | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.7660
22 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2022, 10.50 | Hladký Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.7332
20 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2022, 11.40 | Soušek Michal | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.6662
14 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2022, 10.00 | Stareček Vladimír | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.5380
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2022, 10.50 | Cebula Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.6660
30 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2022, 11.40 | Stareček Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.1532
14 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2022, 14.00 | Foks Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.6660
15 / 17 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2022, 14.50 | Kohout Štěpán | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.8820
6 / 11 | 2
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2022, 15.40 | Domanský Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.5450
30 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 10.00 | Všetička Luboš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.1112
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 10.50 | Coufalík Ivo | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.7330
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 11.40 | Adámek Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.6002
18 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2022, 14.00 | Hronek Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.6002
25 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2022, 14.50 | Müller David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.8330
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2022, 15.40 | Starý Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.6662
8 / 19 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 10.00 | Hájek Radovan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.4210
14 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 10.50 | Foks Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.4660
17 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 11.40 | Dvořáček Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.5660
16 / 18 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 14.00 | Křístek Martin | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.8880
21 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 14.50 | Polášek Ladislav | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.7002
10 / 26 | 3 | 1
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 15.40 | Cebula Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.3840
20 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 10.00 | Uher Miroslav ml. | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.6660
15 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 10.50 | Hošek Ondřej | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.5000
19 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 11.40 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.6330

2021/2022

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1118 / 20 | 14 | 115.90
5.90
78.66670000 %
118 / 20 | 14 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2021, 14.00 | Blaha Milan | JMR TD 2.třída
5.902

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
7607 / 129 | 34 | 74.70
6.80
78.83120000 %
49 / 20 | 10 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2021, 15.30 | Blaha Milan | JMR TD 2.třída
2.452
136 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 2. 2022, 13.00 | Záboj Vít | JMR TD 1.třída
6.802
84 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2022, 10.00 | Vašek Štěpán | Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2
4.202
81 / 18 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2022, 11.30 | Vašek Petr | Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2
4.500
98 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2022, 13.00 | Čermák Igor | Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2
4.902
100 / 19 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2022, 14.43 | Kuchař Radim | Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2
5.262
59 / 12 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 5. 2022, 16.11 | Močička Miroslav ml. | Přebor 2. a 3. třídy v kádru 52/2
4.910

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
272 / 40 | 8 | 41.80
2.00
65.45450000 %
32 / 20 | 8 | 4
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2021, 16.30 | Blaha Milan | JMR TD 2.třída
1.600
40 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2022, 14.00 | Záboj Vít | JMR TD 1.třída
2.002

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
37743 / 1048 | 7 | 50.709
1.111
66.93690000 %
14 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 10.00 | Hájek Radovan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.5830
25 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 10.50 | Kohout Štěpán | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.9610
16 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 11.40 | Dvořáček Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.7610
8 / 19 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 14.00 | Gazdoš Ivo | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.4210
27 / 25 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 14.50 | Stareček Vladimír | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.0800
18 / 29 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 15.40 | Stareček Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6200
30 / 27 | 7 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2021, 10.00 | Hladký Jiří | JMR 3B 1.třída
1.1112
30 / 27 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2021, 11.00 | Strejček Radomír | JMR 3B 1.třída
1.1112
23 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2021, 12.00 | Soušek Michal | JMR 3B 1.třída
0.7660
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2021, 14.00 | Hrazdíra Miroslav | JMR 3B 1.třída
0.7332
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2021, 15.00 | Strnad Marek | JMR 3B 1.třída
0.5002
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 9. 2021, 16.00 | Hronek Jiří | JMR 3B 1.třída
0.8332
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2021, 10.00 | Všetička Luboš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.8002
26 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2021, 10.50 | Adámek Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.8662
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2021, 11.40 | Kalabis Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.0712
24 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2021, 10.00 | Vybíral Daniel | JMR 3B 1.třída
0.8002
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2021, 11.00 | Fakla David | JMR 3B 1.třída
0.8002
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2021, 12.00 | Petinis Theodor | JMR 3B 1.třída
0.7662
19 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6330
14 / 22 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 10.50 | Uher Miroslav ml. | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6360
18 / 30 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 11.40 | Osvald Josef | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6000
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 14.00 | Starý Radek | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.4330
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 14.50 | Starý Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.7331
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 15.40 | Müller David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.4330
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2022, 10.00 | Kalabis Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6000
11 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2022, 10.50 | Všetička Luboš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.3790
27 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2022, 11.40 | Adámek Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.9001
22 / 26 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 10.00 | Hošek Ondřej | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.8460
29 / 30 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 10.50 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.9662
23 / 29 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 11.40 | Uher Miroslav ml. | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.7930
8 / 30 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 14.00 | Müller David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.2660
22 / 26 | 7 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 14.50 | Hronek Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.8460
25 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 15.40 | Starý Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.8332
11 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2022, 14.55 | Starý Jiří | Oblastní přebor v 3B
0.3660
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2022, 17.55 | Beneš Karel | Oblastní přebor v 3B
0.4661
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2022, 19.55 | Müller David | Oblastní přebor v 3B
0.5662
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2022, 20.55 | Maňák Jaromír | Oblastní přebor v 3B
0.4330

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
186 / 20 | 304.30
4.30
86.00000000 %
86 / 20 | 30
Malý stůl: Kádr 52/1
12. 2. 2022, 11.30 | Hrubý Josef | JMR TD 1.třída
4.302

2020/2021

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
152 / 20 | 9 | 62.60
2.60
34.66670000 %
52 / 20 | 9 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2020, 10.00 | Jančařík Jaroslav | JM TD 1.třída
2.600

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
137 / 20 | 9 | 61.85
1.85
61.66670000 %
37 / 20 | 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2020, 10.00 | Jančařík Jaroslav | JM TD 1.třída
1.850

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
16254 / 401 | 8 | 40.633
0.900
61.95120000 %
20 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 14.00 | Matyáš Radek | 3B JM 1.třída
0.6662
18 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 15.00 | Kalábek Jaromír | 3B JM 1.třída
0.6002
19 / 30 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
5. 12. 2020, 16.00 | Čajka Petr | 3B JM 1.třída
0.6330
27 / 30 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2020, 10.00 | Lačík Petr | 3B JM 1.třída
0.9002
17 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2020, 11.00 | Čech Zdeněk | 3B JM 1.třída
0.5662
20 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 12. 2020, 12.00 | Beneš Karel | 3B JM 1.třída
0.6662
27 / 30 | 8 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2021, 11.00 | Hošek Ondřej | Ponětovický trojband NLM 2021
0.9000
6 / 12 | 2 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2021, 12.00 | Hájek Radovan | Ponětovický trojband NLM 2021
0.5000
13 / 26 | 6 | 1
Malý stůl: Trojband
5. 6. 2021, 14.00 | Kalabis Petr | Ponětovický trojband NLM 2021
0.5000
13 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 7. 2021, 10.30 | Lancinger Petr | MS 3B JM VELKÁ CENA | 2. VC 3B MS JM Brno
0.6500
14 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 7. 2021, 11.00 | Fait Jan | MS 3B JM VELKÁ CENA | 2. VC 3B MS JM Brno
0.7000
15 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 7. 2021, 12.30 | Rösner Tomáš | MS 3B JM VELKÁ CENA | 2. VC 3B MS JM Brno
0.7502
6 / 18 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 7. 2021, 15.08 | Vala Miroslav | MS 3B JM VELKÁ CENA | 2. VC 3B MS JM Brno
0.3330
17 / 25 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 8. 2021, 10.40 | Beneš Karel | MS 3B JM VELKÁ CENA | 3. VC 3B MS JM Znojmo
0.6802
11 / 25 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 8. 2021, 11.20 | Osvald Josef | MS 3B JM VELKÁ CENA | 3. VC 3B MS JM Znojmo
0.4400
11 / 25 | 2 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 8. 2021, 13.20 | Rösner Tomáš | MS 3B JM VELKÁ CENA | 3. VC 3B MS JM Znojmo
0.4400

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
179 / 20 | 18 | 113.95
3.95
79.00000000 %
79 / 20 | 18 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 9. 2020, 10.00 | Modl Ivan | JM TD 1.třída
3.952

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2225 / 40 | 335.62
5.95
56.25000000 %
106 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 10.00 | Veselý Milan | JM TD 1.třída
5.302
119 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2019, 10.00 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
5.950

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6524 / 117 | 24 | 54.47
6.55
58.22220000 %
112 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 13.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
5.600
131 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 13.00 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
6.552
117 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2019, 11.30 | Bartošek Pavel | JM TD 1.třída
5.852
31 / 20 | 8 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | JM TD 1.třída
1.550
93 / 17 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 11.30 | Starý Jiří | JM TD 1.třída
5.470
40 / 20 | 15 | 5
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 13.00 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
2.000

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5210 / 92 | 16 | 132.28
3.33
70.00000000 %
35 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 13.00 | Osvald Josef | JM TD 1.třída
1.940
57 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2019, 13.00 | Bartošek Pavel | JM TD 1.třída
2.852
60 / 18 | 15 | 13
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 14.00 | Zündorf Egbert Franz | JM TD 1.třída
3.331
40 / 16 | 8
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 13.00 | Müller David | JM TD 1.třída
2.500
18 / 20 | 5 | 3
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 14.30 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
0.900

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12238 / 341 | 8 | 60.697
1.000
66.11110000 %
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 18.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.6332
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 19.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
0.7330
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 11. 2019, 20.00 | Burian Vladimír | 3B JM 1.třída
0.4662
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Vašina Radoslav | 3B JM 1.třída
0.4660
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
0.6000
20 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.00 | Konečný Martin | 3B JM 1.třída
0.6662
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 00.00 | Jaroš Petr | 3B JM 1.třída
0.9662
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 01.00 | Vybíral Daniel | 3B JM 1.třída
0.4662
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 02.00 | Petinis Theodor | 3B JM 1.třída
0.6330
30 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 19.00 | Hošek Ondřej | 3B JM 1.třída
1.0002
9 / 11 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.8180
30 / 30 | 8 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 20.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
1.0002

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3168 / 54 | 14 | 113.11
3.78
56.00000000 %
53 / 14 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2020, 11.30 | Müller David | JM TD 1.třída
3.780
48 / 20 | 7 | 6
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 2. 2020, 11.30 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
2.400
67 / 20 | 11 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
1. 4. 2020, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM TD 1.třída
3.352

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1109 / 20 | 395.45
5.45
54.50000000 %
109 / 20 | 39
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2019, 10.00 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
5.450

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4360 / 80 | 374.50
5.25
60.00000000 %
98 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 9. 2018, 11.10 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
4.902
105 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2018, 11.10 | Kalábek Roman | MS TD - 1. třída JM
5.252
61 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 1. 2019, 11.10 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
3.052
96 / 20 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2019, 12.20 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
4.802

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4217 / 78 | 172.78
3.33
90.41670000 %
50 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
23. 9. 2018, 13.30 | Turek Jaroslav | MS TD - 1. třída JM
2.502
60 / 18 | 17
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 12.20 | Kalábek Roman | MS TD - 1. třída JM
3.332
48 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
13. 1. 2019, 12.20 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
2.400
59 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 12.20 | Hykš Petr | MS TD - 1. třída JM
2.952

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15257 / 404 | 80.636
1.333
61.19050000 %
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.6660
24 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
11 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
0.3660
16 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1. třída JM
0.5330
15 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.45 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1. třída JM
0.5000
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 19.30 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1. třída JM
0.6660
22 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 18.00 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.7330
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 18.45 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.8662
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 12. 2018, 19.30 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
0.4662
12 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 10.00 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.4000
19 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 10.45 | Petinis Theodor | MS 3B - 1. třída JM
0.6332
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
9. 2. 2019, 11.30 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
20 / 15 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 10.30 | Osvald Josef | Oblastní přebor JM 3B
1.3332
8 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.00 | Hošek Ondřej | Oblastní přebor JM 3B
0.5710
6 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.30 | Klíma David | Oblastní přebor JM 3B
0.4000

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
2106 / 40 | 122.65
3.60
53.00000000 %
72 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
23. 9. 2018, 11.10 | Modl Ivan | MS TD - 1. třída JM
3.600
34 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/1
11. 11. 2018, 11.10 | Vašina Radoslav | MS TD - 1. třída JM
1.700

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6678 / 116 | 325.84
9.37
75.33330000 %
80 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
17. 9. 2017, 10.00 | Melichar Zdeněk | JM - 2. třída
4.002
150 / 16 | 32
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 15.00 | Beneš Karel | JM - 2. třída
9.372
117 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2017, 14.00 | Turek Jaroslav | JM - 2. třída
5.852
120 / 20 | 22
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2018, 10.00 | Melo Petr | JM - 2. třída
6.002
133 / 20 | 24
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2018, 10.00 | Binder Otto | JM - 2. třída
6.650
78 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 10.00 | Nováček František | JM - 2. třída
3.902

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6468 / 117 | 504.00
7.05
65.00000000 %
80 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 9. 2017, 11.30 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
4.000
120 / 17 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 16.30 | Beneš Karel | JM - 2. třída
7.052
83 / 20 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2017, 15.30 | Turek Jaroslav | JM - 2. třída
4.150
59 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2018, 11.30 | Melo Petr | JM - 2. třída
2.950
93 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2018, 11.30 | Jeřábek Kamil | JM - 2. třída
4.652
33 / 20 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2018, 11.30 | Nováček František | JM - 2. třída
1.650

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
254 / 27 | 112.00
2.50
54.00000000 %
24 / 15 | 5
Malý stůl: Jednoband
17. 9. 2017, 12.45 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
1.600
30 / 12 | 11
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2018, 12.45 | Svoboda Karel | JM - 2. třída
2.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19315 / 513 | 80.614
1.153
58.33330000 %
0
Malý stůl: Trojband
30. 9. 2017, 18.45 | Bartošek Pavel | JM - 2. třída
2
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 17.45 | Turek Jaroslav | JM - 2. třída
0.6662
21 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.7002
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 11.00 | Šmíd Jiří | 3B JM - 1.třída
0.4332
22 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 12.00 | Biháry Ľudovít | 3B JM - 1.třída
0.7332
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 00.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.4000
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 01.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
1.1532
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 02.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.5662
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.5001
30 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 11.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
1.0002
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 12.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.6662
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 10.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.4330
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 11.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.4330
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 12. 2017, 12.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.9002
24 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 13.45 | Jaroš Petr | JM - 2. třída
0.8002
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
8. 4. 2018, 13.45 | Nováček František | JM - 2. třída
0.4332
10 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 10.30 | Filip Antonín | JM přebor v 3B
0.5000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.00 | Kopl Josef | JM přebor v 3B
0.3000
6 / 17 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.30 | Vala Miroslav | JM přebor v 3B
0.3520

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6568 / 114 | 404.98
7.64
72.82050000 %
30 / 20 | 5
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2016, 10.00 | Štefl František | JM - 3. třída
1.502
104 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 10.00 | Vašek Štěpán | JM - 3. třída
5.202
130 / 17 | 19
Malý stůl: Volná hra
18. 12. 2016, 14.00 | Spružina Jan | JM - 3. třída
7.642
72 / 20 | 27
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2017, 14.00 | Konečný Martin | JM - 3. třída
3.602
102 / 20 | 40
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 10.00 | Krchňák Libor | JM - 3. třída
5.102
130 / 17 | 34
Malý stůl: Volná hra
11. 3. 2017, 14.00 | Maňák Jaromír | JM - 3. třída
7.642

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8745 / 126 | 415.91
11.11
93.12500000 %
82 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2016, 11.30 | Procházka Zdeněk st. | JM - 3. třída
4.102
100 / 14 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 11.30 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída
7.142
100 / 14 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 16.30 | Floner Erich | JM - 3. třída
7.142
100 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 12. 2016, 15.30 | Spružina Jan | JM - 3. třída
5.002
100 / 10 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2017, 11.30 | Menoušek František | JM - 3. třída
10.002
63 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 15.30 | Polášek Jan | JM - 3. třída
3.152
100 / 9 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 11.30 | Vrba Michal | JM - 3. třída
11.112
100 / 19 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 3. 2017, 15.30 | Vintr Jaroslav | JM - 3. třída
5.262

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8249 / 139 | 131.79
2.35
77.81250000 %
30 / 14 | 6
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2016, 12.30 | Hoffman Petr | JM - 3. třída
2.140
28 / 20 | 3
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 12.30 | Vašek Štěpán | JM - 3. třída
1.400
39 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 17.30 | Šebela Otakar | JM - 3. třída
1.952
39 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
18. 12. 2016, 16.30 | Strnad Marek | JM - 3. třída
1.952
34 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2017, 12.30 | Menoušek František | JM - 3. třída
1.702
40 / 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 16.30 | Blažek Josef | JM - 3. třída
2.352
32 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 12.30 | Krchňák Libor | JM - 3. třída
1.602
7 / 8 | 3
Malý stůl: Jednoband
11. 3. 2017, 16.30 | Maňák Jaromír | JM - 3. třída
0.870

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13226 / 431 | 60.524
0.937
64.57140000 %
16 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 10.00 | Vašina Radoslav | JM 3B - skupina B
0.4001
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 13.00 | Vašek Štěpán | JM 3B - skupina B
0.3752
21 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2016, 15.00 | Hammer Ivan | JM 3B - skupina B
0.5250
30 / 32 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 10.00 | Hykš Petr | JM 3B - skupina B
0.9372
30 / 39 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 12.00 | Vašek Štěpán | JM 3B - skupina B
0.7692
14 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 3. 2017, 14.00 | Burian Vladimír | JM 3B - skupina B
0.3500
22 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 11.00 | Hammer Ivan | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.5500
15 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 12.00 | Hošek Ondřej | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.3840
15 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 4. 2017, 15.00 | Klíma David | JM finálový turnaj v 3B družstev
0.3750
13 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 10.30 | Beneš Karel | Oblastní přebor v trojbandu
0.5202
15 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 11.00 | Blažek Josef | Oblastní přebor v trojbandu
0.6002
13 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 11.30 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor v trojbandu
0.5900
7 / 9 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 12.30 | Vala Miroslav | Oblastní přebor v trojbandu
0.7770

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121167 / 231 | 395.05
8.66
74.80770000 %
78 / 20 | 25
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2015, 10.00 | Richter Pavel | JM - 3. třída TD
3.902
102 / 20 | 26
Malý stůl: Volná hra
10. 10. 2015, 10.00 | Turek Jaroslav | JM - 3. třída TD
5.102
92 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2015, 14.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída TD
4.602
130 / 15 | 39
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2015, 10.00 | Hutař Miroslav | JM - 3. třída TD
8.662
69 / 20 | 13
Malý stůl: Volná hra
12. 12. 2015, 14.00 | Frenc Ivan | JM - 3. třída TD
3.452
113 / 20 | 23
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2016, 10.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída TD
5.652
130 / 19 | 26
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2016, 10.00 | Zrůna Ladislav | JM - 3. třída TD
6.842
98 / 20 | 20
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2016, 00.00 | Polášek Jan | JM - 3. třída TD
4.902
66 / 20 | 21
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2016, 10.00 | Bartošek Pavel | JM - 3. třída TD
3.300
130 / 17 | 25
Malý stůl: Volná hra
19. 3. 2016, 14.00 | Turek Jaroslav | JM - 3. třída TD
7.642
113 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
26. 3. 2016, 10.00 | Procházka Zdeněk ml. | JM - 3. třída TD
5.652
46 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2016, 10.00 | Zrůna Ladislav | JM - 3. třída TD
2.300

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
121006 / 218 | 284.61
7.69
83.83330000 %
100 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2015, 12.00 | Uher Miroslav st. | JM - 3. třída TD
5.002
55 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 10. 2015, 12.00 | Meško Ivan | JM - 3. třída TD
2.752
100 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 16.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída TD
6.662
100 / 13 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2015, 12.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída TD
7.692
78 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 12. 2015, 16.00 | Masařík Milan | JM - 3. třída TD
3.902
80 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2016, 12.00 | Petr Martin | JM - 3. třída TD
4.000
88 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2016, 12.00 | Vašek Štěpán | JM - 3. třída TD
4.402
98 / 20 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2016, 02.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída TD
4.902
100 / 14 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2016, 12.00 | Hejný Vlado | JM - 3. třída TD
7.142
81 / 20 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 3. 2016, 16.00 | Modl Ivan | JM - 3. třída TD
4.052
100 / 16 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 3. 2016, 12.00 | Menoušek František | JM - 3. třída TD
6.252
26 / 20 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2016, 12.00 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída TD
1.300

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12423 / 173 | 152.44
4.00
88.12500000 %
40 / 17 | 6
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2015, 14.00 | Uher Miroslav st. | JM - 3. třída TD
2.352
16 / 11 | 4
Malý stůl: Jednoband
10. 10. 2015, 14.00 | Modl Ivan | JM - 3. třída TD
1.450
40 / 16 | 15
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2015, 18.00 | Blažek Josef | JM - 3. třída TD
2.502
38 / 12 | 14
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2015, 14.00 | Hutař Miroslav | JM - 3. třída TD
3.160
40 / 14 | 8
Malý stůl: Jednoband
12. 12. 2015, 18.00 | Masařík Milan | JM - 3. třída TD
2.852
40 / 10 | 11
Malý stůl: Jednoband
10. 1. 2016, 14.00 | Valerian Mario | JM - 3. třída TD
4.002
40 / 15 | 10
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2016, 14.00 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída TD
2.662
40 / 13 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2016, 04.00 | Konečný Martin | JM - 3. třída TD
3.072
32 / 20 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2016, 14.00 | Hejný Vlado | JM - 3. třída TD
1.600
40 / 16 | 7
Malý stůl: Jednoband
19. 3. 2016, 18.00 | Turek Jaroslav | JM - 3. třída TD
2.501
40 / 11 | 14
Malý stůl: Jednoband
26. 3. 2016, 14.00 | Štefl František | JM - 3. třída TD
3.632
17 / 18 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2016, 14.00 | Frgal Miroslav | JM - 3. třída TD
0.940

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16283 / 557 | 70.508
1.000
64.31820000 %
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 3B skupina A
0.4502
13 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 13.30 | Lancinger Petr | JM - 3B skupina A
0.3250
8 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 11. 2015, 15.45 | Šimek Radim | JM - 3B skupina A
0.2000
30 / 38 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 11.00 | Sviták František | JM - 3B skupina A
0.7892
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 13.00 | Jeřábek Kamil | JM - 3B skupina A
0.6252
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 14.00 | Lancinger Petr | JM - 3B skupina A
0.6752
13 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 10.00 | Hošek Ondřej | JM - 3B skupina A
0.3930
22 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 13.00 | Klíma David | JM - 3B skupina A
0.5500
25 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 14.00 | Frenc Ivan | JM - 3B skupina A
0.6252
9 / 37 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 10.00 | Kováč Zoltán | JM 3B finále soutěže
0.2430
20 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 13.00 | Hošek Ondřej | JM 3B finále soutěže
0.5000
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 15.00 | Močička Miroslav ml. | JM 3B finále soutěže
0.5752
15 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 10.00 | Vala Miroslav | JM oblastní přebor 3B
0.7140
5 / 25 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 11.20 | Rösner Tomáš | JM oblastní přebor 3B
0.2000
20 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 12.00 | Boháč Martin | JM oblastní přebor 3B
1.0001
10 / 23 | 1
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 12.40 | Filip Antonín | JM oblastní přebor 3B
0.4340

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5519 / 100 | 515.19
8.45
49.42860000 %
83 / 20 | 18
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 10.00 | Hrubý Josef | JM - 1. třída
4.152
169 / 20 | 51
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2014, 10.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
8.452
140 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2015, 14.00 | Horna Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.000
38 / 20 | 8
Malý stůl: Volná hra
10. 1. 2015, 00.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
1.900
89 / 20 | 14
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
4.450

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7491 / 140 | 233.50
5.55
44.63640000 %
50 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 10.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
2.502
80 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 11. 2014, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída
4.002
93 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2014, 12.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
4.650
111 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2014, 10.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
5.552
71 / 20 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2015, 14.00 | Coufal Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.550
15 / 20 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 1. 2015, 00.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
0.750
71 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída
3.552

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
148 / 20 | 82.40
2.40
48.00000000 %
48 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2015, 14.00 | Coufal Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.400

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31570 / 943 | 50.604
1.133
29.59500000 %
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 10. 2014, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM - 1. třída
0.4662
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 11.00 | Foukal Patrik | JM - 3B skupina C
0.8002
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina C
0.6332
13 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 14.00 | Foukal Patrik | JM - 3B skupina C
0.4332
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 15.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina C
0.5332
17 / 15 | 5
Malý stůl: Trojband
8. 11. 2014, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída
1.1330
18 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2014, 13.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
0.6002
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 07.00 | Máca Lubomír | JM - 1. třída
0.5332
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 11.00 | Foukal Patrik | JM - 3B skupina C
0.8002
8 / 30 | 1
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 12.00 | Jaroš Vladimír | JM - 3B skupina C
0.2660
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 14.00 | Binder Otto | JM - 3B skupina C
0.5330
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 15.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina C
0.7000
9 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
10. 1. 2015, 00.00 | Preis Josef | JM - 1. třída
0.3000
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 11.00 | Klíma David | JM - 3B skupina C
0.8002
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 12.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina C
0.8002
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 14.00 | Binder Otto | JM - 3B skupina C
1.0342
15 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 15.00 | Pernica Ivan | JM - 3B skupina C
0.5000
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 3. 2015, 10.00 | Ocásek Jaroslav | JM - 1. třída
0.6332
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 11.00 | Šlapanský Luděk | JM - 3B finále družstev
0.8572
21 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 13.00 | Pernica Ivan | JM - 3B finále družstev
0.5252
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 14.00 | Hošek Ondřej | JM - 3B finále družstev
0.6750
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Vala Miroslav | JM - Přebor 3B
0.7000
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Tůma Jakub | JM - Přebor 3B
0.7002
11 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - Přebor 3B
0.5502
4 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM - Přebor 3B
0.2000
23 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 17.00 | Hošek Ondřej | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5750
20 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 18.00 | Hošek Ondřej | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5000
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6752
22 / 33 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 11.00 | Bača Tomáš | Finále MČR 3B MS Družstva
0.6660
7 / 31 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 15.00 | Korec Jaroslav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.2250
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 15.00 | Majewski Václav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.5752
Všechny sezóny

2018/2019: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
ECZ 3B BRNOZávodní stůlMistrovstvíZS 3B EXTRALIGA11 X 11 X
AKK BrnoMalý stůl1. třídaMS TD - 1. třída JM4 X 11 X
3B AKK BrnoMalý stůl1. třída trojbandMS 3B - 1. třída JM4 X 12 X