Česká republikaVala Miroslav Česká republika

Závodní stůl

2022/2023

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
9241 / 425 | 6 | 40.567
0.952
66.94440000 %
40 / 42 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2022, 16.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.9522
14 / 39 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2022, 13.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.3590
28 / 55 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 10. 2022, 14.00 | Stareček Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.5090
12 / 40 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
16. 10. 2022, 13.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.3000
21 / 43 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2022, 11.00 | Puse Michael | ZS 3B EXTRALIGA
0.4880
37 / 60 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
3. 12. 2022, 10.00 | Křístek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.6162
31 / 51 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
10. 12. 2022, 16.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.6070
27 / 60 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 1. 2023, 16.00 | Hošek Ondřej | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
31 / 35 | 6 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2023, 13.00 | Boháč Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.8850

2021/2022

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
13379 / 626 | 10 | 50.605
1.037
72.88460000 %
27 / 30 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 10. 2021, 16.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.9000
34 / 62 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2021, 13.00 | Ferahli Engin | ZS 3B EXTRALIGA
0.5480
32 / 39 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
30. 10. 2021, 16.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.8200
24 / 45 | 7 | 3
Závodní stůl: Trojband
31. 10. 2021, 13.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.5330
33 / 50 | 4 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 11. 2021, 16.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.6600
24 / 47 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2021, 13.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.5100
21 / 36 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 1. 2022, 16.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.5830
23 / 52 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2022, 12.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.4420
28 / 27 | 10 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 2. 2022, 16.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.0370
40 / 67 | 5 | 5
Závodní stůl: Trojband
20. 2. 2022, 13.00 | Stareček Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.5972
28 / 48 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2022, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.5830
32 / 61 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2022, 13.00 | Daněk Josef | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.5240
33 / 62 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 5. 2022, 17.00 | Daněk Josef | BARÁŽ EXTRALIGA 3B ZS
0.5320

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9221 / 427 | 8 | 30.517
0.857
81.85190000 %
19 / 50 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 10.00 | Ostruszka Petr | ZS 3B I. LIGA
0.3800
27 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 9. 2019, 15.00 | Szczeponiec Roman | ZS 3B I. LIGA
0.5402
28 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B I. LIGA
0.5602
30 / 42 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 14.00 | Jiříček Petr | ZS 3B I. LIGA
0.7142
21 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 12.30 | Bača Libor | ZS 3B I. LIGA
0.4200
13 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2019, 11.30 | Michálková Irena | ZS 3B I. LIGA
0.2600
28 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2019, 16.00 | Stehlík František | ZS 3B I. LIGA
0.5602
30 / 35 | 8 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 15.30 | Hovorka Štěpán | ZS 3B I. LIGA
0.8572
25 / 50 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.00 | Kafka Jan st. | ZS 3B I. LIGA
0.5002

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12256 / 441 | 60.580
0.944
54.46810000 %
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2018, 16.00 | Ziogas Janis | ZS 3B EXTRALIGA
0.6250
18 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
16. 9. 2018, 13.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
23 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 11. 2018, 16.00 | Galíček Zdeněk | ZS 3B EXTRALIGA
0.5750
22 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 11. 2018, 13.00 | Gazdoš Ivo | ZS 3B EXTRALIGA
0.7330
23 / 39 | 4
Závodní stůl: Trojband
17. 11. 2018, 16.00 | Kozák Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.5890
34 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
18. 11. 2018, 13.00 | Novák Radek | ZS 3B EXTRALIGA
0.9440
11 / 28 | 4
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2018, 16.00 | Bača Adam | ZS 3B EXTRALIGA
0.3920
24 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
12. 1. 2019, 16.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6000
18 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2019, 13.00 | Bača Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.4500
15 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2019, 16.00 | Dostál Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.3750
19 / 32 | 4
Závodní stůl: Trojband
3. 2. 2019, 11.00 | Popeňažník Lukáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.5930
24 / 36 | 5
Závodní stůl: Trojband
31. 3. 2019, 15.00 | Dirn Marcel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6660

2017/2018

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
22448 / 759 | 60.590
1.111
72.25810000 %
25 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
23. 9. 2017, 16.00 | Domanský Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
19 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2017, 13.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.4752
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 10. 2017, 16.00 | Hambálek Vladimír | ZS 3B EXTRALIGA
0.2500
18 / 32 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 10. 2017, 11.00 | Michálková Irena | ZS 3B EXTRALIGA
0.5620
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
9. 12. 2017, 14.00 | Walach Ladislav | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
30 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
13. 1. 2018, 14.00 | Všetička Luboš | ZS 3B EXTRALIGA
1.0002
20 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2018, 13.00 | Kalabis Petr | ZS 3B EXTRALIGA
0.5000
17 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
27. 1. 2018, 14.00 | Šlechta Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.4250
30 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2018, 11.00 | Ručka Damián | ZS 3B EXTRALIGA
0.8102
16 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
10. 2. 2018, 14.00 | Bača Libor | ZS 3B EXTRALIGA
0.4000
23 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
11. 2. 2018, 11.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.5752
29 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
9. 3. 2018, 18.00 | Bálek Martin | ZS 3B EXTRALIGA
0.7252
27 / 39 | 6
Závodní stůl: Trojband
10. 3. 2018, 14.00 | Kohout Štěpán | ZS 3B EXTRALIGA
0.6920
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 14.00 | Purkyt Tomáš | ZS 3B EXTRALIGA
0.6252
27 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 3. 2018, 15.00 | Vitouš Jan | ZS 3B EXTRALIGA
0.6750
40 / 36 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2018, 13.00 | Škop Pavel | ZS 3B EXTRALIGA
1.1112
15 / 22 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 10.30 | Hrdlička Lubomír | 2. Turnaj 3B VS
0.6812
15 / 23 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.00 | Beneš Karel | 2. Turnaj 3B VS
0.6522
14 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 11.30 | Klíma David | 2. Turnaj 3B VS
0.5602
12 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.00 | Uher Miroslav ml. | 2. Turnaj 3B VS
0.4802
4 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 12.30 | Rösner Tomáš | 2. Turnaj 3B VS
0.1600
15 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
14. 4. 2018, 13.00 | Jaroš Vladimír | 2. Turnaj 3B VS
0.6002

2016/2017

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
25469 / 853 | 60.549
0.967
55.83330000 %
25 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 13.00 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6252
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 9. 2016, 19.30 | Michálková Irena | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6002
21 / 40 | 6
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 12.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5252
30 / 31 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 9. 2016, 14.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.9671
21 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
22. 10. 2016, 15.00 | Popeňažník Lukáš | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5250
18 / 26 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 10. 2016, 15.00 | Hájek Radovan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6920
7 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 10.00 | Bartošek Pavel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.3502
12 / 20 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 11.30 | Hrdlička Lubomír | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.6002
10 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 12.15 | Pernica Ivan | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.5002
8 / 20 | 2
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.00 | Hošek Ondřej | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.4002
17 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 13.45 | Uher Miroslav ml. | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.8502
14 / 20 | 4
Závodní stůl: Trojband
19. 11. 2016, 14.30 | Beneš Karel | 1. JM turnaj v 3B na VS
0.7000
27 / 35 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 14.00 | Šlechta Jan | VS MČR TROJBAND D2
0.7710
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 1. 2017, 15.30 | Šlechta Jan | VS MČR TROJBAND D2
0.6252
35 / 44 | 5
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2017, 12.00 | Váša Marek | VS MČR TROJBAND D2
0.7950
19 / 37 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 1. 2017, 14.00 | Kohout Štěpán | VS MČR TROJBAND D2
0.5130
12 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
28. 1. 2017, 15.00 | Hovorka Štěpán | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3000
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
29. 1. 2017, 13.00 | Hambálek Vladimír | VS 3B EXTRALIGA D4
0.3500
20 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
25. 2. 2017, 15.00 | Kalabis Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5000
24 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
26. 2. 2017, 13.00 | Kalabis Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6002
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
25. 3. 2017, 15.00 | Vedral Martin | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2750
25 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
26. 3. 2017, 12.00 | Hudák Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.6250
19 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 13.00 | Markup Petr | VS 3B EXTRALIGA D4
0.4750
9 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
13. 5. 2017, 17.00 | Aleš Jan | VS 3B EXTRALIGA D4
0.2250
22 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
14. 5. 2017, 11.00 | Dostál Jiří | VS 3B EXTRALIGA D4
0.5501

2015/2016

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18345 / 643 | 70.536
0.833
63.88890000 %
15 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 10.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3750
11 / 28 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 13.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3920
20 / 40 | 5
Závodní stůl: Trojband
1. 11. 2015, 16.00 | Žilka Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5000
17 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 11.30 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4250
16 / 33 | 3
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 13.00 | Šlechta Jan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4840
23 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 11. 2015, 16.00 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5752
19 / 31 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 11.30 | Bača Tomáš | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.6120
2 / 13 | 1
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 14.30 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.1530
14 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 12. 2015, 17.30 | Šnyta Radek | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.3500
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 10.00 | Galíček Zdeněk | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4250
30 / 36 | 4
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 13.00 | Barbořík Jiří | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.8332
20 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 1. 2016, 14.30 | Chytil Rudolf | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5000
30 / 38 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 10.00 | Bača Miroslav | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7892
11 / 24 | 3
Závodní stůl: Trojband
24. 1. 2016, 14.30 | Stareček Vladimír | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.4580
21 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 11.30 | Koky Dušan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5252
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
21. 2. 2016, 14.30 | Ručka Damián | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7252
29 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Koky Dušan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.7252
21 / 40 | 4
Závodní stůl: Trojband
6. 3. 2016, 13.00 | Kolder Milan | VS 3B EXTRALIGA Club Teams - Morava
0.5252

2014/2015

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
358 / 93 | 60.623
0.923
64.44440000 %
17 / 40 | 3
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 13.00 | Šimek Stanislav | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.4250
24 / 26 | 6
Závodní stůl: Trojband
17. 1. 2015, 19.00 | Popeňažník Lukáš | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.9230
17 / 27 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 1. 2015, 12.00 | Kohout Štěpán | 3B Družstva - čtyrčlenná
0.6290

Malý stůl

2022/2023

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1200 / 8 | 70 | 5325.00
25.00
100.00000000 %
200 / 8 | 70 | 53
Malý stůl: Volná hra
28. 1. 2023, 10.00 | Hammer Ivan | JMR TD 1.třída
25.002

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
1150 / 13 | 34 | 2911.53
11.53
100.00000000 %
150 / 13 | 34 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 1. 2023, 11.30 | Hammer Ivan | JMR TD 1.třída
11.532

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
160 / 16 | 16 | 103.75
3.75
100.00000000 %
60 / 16 | 16 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 1. 2023, 12.30 | Hrubý Josef | JMR TD 1.třída
3.752

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
21576 / 537 | 10 | 51.072
1.500
91.42860000 %
27 / 30 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2022, 10.00 | Hladký Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.9002
30 / 21 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2022, 10.50 | Soušek Michal | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.4282
30 / 28 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 9. 2022, 11.40 | Strejček Radomír | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.0712
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 10.00 | Adámek Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.2502
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 10.50 | Všetička Luboš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.0342
29 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 10. 2022, 11.40 | Coufalík Ivo | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.9660
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2022, 14.00 | Starý Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.9332
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2022, 14.50 | Hronek Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.9002
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 11. 2022, 15.40 | Müller David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.9662
19 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 10.00 | Foks Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.6330
30 / 25 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 10.50 | Dvořáček Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.2002
18 / 12 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 11.40 | Hájek Radovan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.5000
30 / 23 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 14.00 | Polášek Ladislav | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.3042
23 / 25 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 14.50 | Cebula Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.9200
24 / 29 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 11. 2022, 15.40 | Křístek Martin | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.8270
25 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
0.8332
30 / 20 | 10 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 10.50 | Uher Miroslav ml. | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.5002
30 / 24 | 6 | 3
Malý stůl: Trojband
7. 1. 2023, 11.40 | Hošek Ondřej | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.2502
30 / 22 | 8 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2023, 18.00 | Uher Miroslav ml. | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.3632
30 / 20 | 5 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2023, 18.50 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.5002
27 / 25 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2023, 19.40 | Hošek Ondřej | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
1.0800

2021/2022

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71138 / 76 | 112 | 5714.97
25.00
81.28570000 %
200 / 12 | 96
Malý stůl: Volná hra
26. 9. 2021, 10.00 | Kuchařík Jiří | JMR TD 1.třída
16.662
200 / 20 | 66
Malý stůl: Volná hra
9. 1. 2022, 10.00 | Kuchařík Jiří | JMR TD 1.třída
10.002
200 / 10 | 112
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2022, 10.00 | Strejček Radomír | JMR TD 1.třída
20.001
200 / 8 | 89 | 57
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2022, 10.00 | Skarolek Leopold | Oblastní přebor JMR ve VH
25.002
103 / 6 | 45 | 43
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2022, 13.00 | Červenka Vítězslav | Oblastní přebor JMR ve VH
17.160
50 / 5 | 30 | 12
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2022, 14.30 | Kalábek Jaromír | Oblastní přebor JMR ve VH
10.000
185 / 15 | 44 | 40
Malý stůl: Volná hra
16. 4. 2022, 16.00 | Jaroš Vladimír | Oblastní přebor JMR ve VH
12.330

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3366 / 37 | 769.89
21.42
81.33330000 %
150 / 7 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 9. 2021, 11.30 | Kuchařík Jiří | JMR TD 1.třída
21.422
66 / 20 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 1. 2022, 11.30 | Kuchařík Jiří | JMR TD 1.třída
3.300
150 / 10 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2022, 11.30 | Strejček Radomír | JMR TD 1.třída
15.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4240 / 45 | 385.33
15.00
100.00000000 %
60 / 4 | 38
Malý stůl: Jednoband
26. 9. 2021, 13.00 | Kuchařík Jiří | JMR TD 1.třída
15.002
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
9. 1. 2022, 13.00 | Kuchařík Jiří | JMR TD 1.třída
3.522
60 / 6 | 28
Malý stůl: Jednoband
12. 2. 2022, 13.00 | Hrubý Josef | JMR TD 1.třída
10.002
60 / 18 | 10
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2022, 13.00 | Strejček Radomír | JMR TD 1.třída
3.332

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
37933 / 897 | 8 | 41.040
2.000
84.05410000 %
21 / 23 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 10.00 | Dvořáček Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.9130
17 / 18 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 10.50 | Hájek Radovan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.9440
13 / 19 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 11.40 | Kohout Štěpán | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6840
29 / 25 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 14.00 | Stareček Vladimír | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.1600
27 / 22 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 14.50 | Stareček Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.2270
12 / 18 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 9. 2021, 15.40 | Gazdoš Ivo | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6660
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2021, 10.00 | Kalabis Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.4282
26 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2021, 10.50 | Všetička Luboš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.8662
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 10. 2021, 11.40 | Adámek Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.3632
22 / 28 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 10.00 | Osvald Josef | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.7850
27 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 10.50 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.9002
30 / 16 | 6 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 11.40 | Uher Miroslav ml. | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.8752
30 / 28 | 7
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 14.00 | Müller David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.0712
30 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 14.50 | Starý Radek | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.1112
30 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 11. 2021, 15.40 | Starý Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.5002
30 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2022, 10.00 | Kohout Štěpán | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.5002
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2022, 10.50 | Dvořáček Jan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.2502
3 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2022, 11.40 | Hájek Radovan | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.2500
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2022, 14.00 | Stareček Pavel | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.9661
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2022, 14.50 | Cebula Tomáš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.7000
3 / 5 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 1. 2022, 15.40 | Gazdoš Ivo | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.6000
30 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2022, 10.00 | Všetička Luboš | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.7642
26 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2022, 10.50 | Adámek Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.8660
30 / 24 | 6
Malý stůl: Trojband
5. 2. 2022, 11.40 | Kalabis Petr | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.2502
21 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.7002
30 / 15 | 7 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 10.50 | Uher Miroslav ml. | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
2.0002
17 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 11.40 | Hošek Ondřej | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.5660
30 / 28 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 14.00 | Hronek Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.0712
26 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 14.50 | Starý Jiří | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
0.8661
30 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 3. 2022, 15.40 | Müller David | MS 3B NÁRODNÍ LIGA - NLC MORAVA
1.0002
23 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2022, 14.55 | Klíma David | Oblastní přebor v 3B
0.7660
30 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2022, 17.55 | Zemeš Roman | Oblastní přebor v 3B
1.0342
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2022, 19.55 | Soušek Michal | Oblastní přebor v 3B
1.0712
30 / 23 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 5. 2022, 20.55 | Hronek Jiří | Oblastní přebor v 3B
1.3042
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2022, 10.00 | Müller David | Oblastní přebor v 3B
1.0712
30 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2022, 11.09 | Rösner Tomáš | Oblastní přebor v 3B
1.0342
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 5. 2022, 12.03 | Klíma David | Oblastní přebor v 3B
1.0712

2020/2021

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1200 / 11 | 4918.18
18.18
100.00000000 %
200 / 11 | 49
Malý stůl: Volná hra
6. 12. 2020, 10.00 | Hammer Ivan | JM TD 1.třída
18.182

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
1150 / 6 | 6925.00
25.00
100.00000000 %
150 / 6 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 12. 2020, 11.30 | Hammer Ivan | JM TD 1.třída
25.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
160 / 13 | 134.61
4.61
100.00000000 %
60 / 13 | 13
Malý stůl: Jednoband
6. 12. 2020, 13.00 | Hammer Ivan | JM TD 1.třída
4.612

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
23481 / 484 | 9 | 60.993
3.333
94.31370000 %
20 / 20 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 10.45 | Jaroš Petr | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
1.0002
19 / 25 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 12.15 | Piron Pavel | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
0.7602
20 / 6 | 9 | 6
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 13.45 | Petinis Theodor | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
3.3332
20 / 20 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 13.45 | Rösner Tomáš | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
1.0002
20 / 21 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 15.14 | Kuchař Radim | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
0.9522
19 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 7. 2021, 16.17 | Petinis Theodor | MS 3B JM VELKÁ CENA | 1. VC 3B MS JM Znojmo
0.6330
14 / 18 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 7. 2021, 11.00 | Soušek Michal | MS 3B JM VELKÁ CENA | 2. VC 3B MS JM Brno
0.7770
20 / 17 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 7. 2021, 12.30 | Strejček Radomír | MS 3B JM VELKÁ CENA | 2. VC 3B MS JM Brno
1.1762
11 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
31. 7. 2021, 13.30 | Kuchař Radim | MS 3B JM VELKÁ CENA | 2. VC 3B MS JM Brno
0.5502
18 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 7. 2021, 13.30 | Petinis Theodor | MS 3B JM VELKÁ CENA | 2. VC 3B MS JM Brno
0.9002
20 / 18 | 7
Malý stůl: Trojband
31. 7. 2021, 15.08 | Hrdlička Lubomír | MS 3B JM VELKÁ CENA | 2. VC 3B MS JM Brno
1.1112
30 / 21 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 7. 2021, 16.18 | Lancinger Petr | MS 3B JM VELKÁ CENA | 2. VC 3B MS JM Brno
1.4282
30 / 26 | 6
Malý stůl: Trojband
31. 7. 2021, 17.09 | Rösner Tomáš | MS 3B JM VELKÁ CENA | 2. VC 3B MS JM Brno
1.1532
20 / 24 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 8. 2021, 10.00 | Binder Otto | MS 3B JM VELKÁ CENA | 3. VC 3B MS JM Znojmo
0.8332
20 / 21 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 8. 2021, 12.00 | Lancinger Petr | MS 3B JM VELKÁ CENA | 3. VC 3B MS JM Znojmo
0.9522
20 / 20 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 8. 2021, 13.20 | Klíma David | MS 3B JM VELKÁ CENA | 3. VC 3B MS JM Znojmo
1.0002
20 / 20 | 4 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 8. 2021, 14.57 | Petinis Theodor | MS 3B JM VELKÁ CENA | 3. VC 3B MS JM Znojmo
1.0002
30 / 29 | 4 | 4
Malý stůl: Trojband
14. 8. 2021, 15.39 | Rösner Tomáš | MS 3B JM VELKÁ CENA | 3. VC 3B MS JM Znojmo
1.0342
30 / 22 | 6 | 5
Malý stůl: Trojband
14. 8. 2021, 16.34 | Osvald Josef | MS 3B JM VELKÁ CENA | 3. VC 3B MS JM Znojmo
1.3632
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 8. 2021, 10.00 | Fakla David | MS 3B JM VELKÁ CENA | 4. VC 3B MS JM Brno
1.2502
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 8. 2021, 12.00 | Müller David | MS 3B JM VELKÁ CENA | 4. VC 3B MS JM Brno
0.8692
20 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 8. 2021, 13.20 | Lancinger Petr | MS 3B JM VELKÁ CENA | 4. VC 3B MS JM Brno
0.9092
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
28. 8. 2021, 13.57 | Petinis Theodor | MS 3B JM VELKÁ CENA | 4. VC 3B MS JM Brno
0.8000

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5898 / 34 | 160 | 6526.41
40.00
89.80000000 %
200 / 5 | 160
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2019, 10.00 | Führlinger Jaroslav | JM TD 1.třída
40.002
200 / 5 | 125
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 10.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
40.002
98 / 7 | 34 | 24
Malý stůl: Volná hra
18. 1. 2020, 10.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
14.000
200 / 10 | 67 | 65
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 10.00 | Osvald Josef | JM TD 1.třída
20.002
200 / 7 | 60 | 53
Malý stůl: Volná hra
29. 2. 2020, 10.00 | Záboj Vít | JM TD 1.třída
28.572

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5609 / 55 | 72 | 4511.07
15.00
81.20000000 %
150 / 10 | 72
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2019, 11.30 | Führlinger Jaroslav | JM TD 1.třída
15.002
58 / 8 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 11.30 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
7.250
101 / 15 | 22 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 12.00 | Führlinger Patrik | JM TD 1.třída
6.730
150 / 12 | 52 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 11.30 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
12.502
150 / 10 | 66 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 11.30 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
15.002

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5282 / 65 | 24 | 104.33
6.00
94.00000000 %
60 / 13 | 24
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2019, 13.00 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
4.612
60 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 13.00 | Strejček Radomír | JM TD 1.třída
4.001
60 / 10 | 23 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 14.00 | Soušek Michal | JM TD 1.třída
6.002
60 / 15 | 11 | 9
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 13.00 | Kuchař Radim | JM TD 1.třída
4.002
42 / 12 | 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 13.00 | Hrubý Josef | JM TD 1.třída
3.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
19481 / 516 | 8 | 60.932
2.307
82.93100000 %
25 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 11. 0019, 13.30 | Pernica Ivan | 3B JM 1.třída
0.8332
30 / 13 | 8 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 14.30 | Lancinger Petr | 3B JM 1.třída
2.3072
27 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 11. 2019, 15.30 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
0.9002
20 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 10.00 | Konečný Martin | 3B JM 1.třída
0.6662
28 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 11.00 | Vašina Radoslav | 3B JM 1.třída
0.9332
15 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2019, 12.00 | Zaňát Jaroslav | 3B JM 1.třída
0.5002
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 00.00 | Vybíral Daniel | 3B JM 1.třída
1.1532
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 01.00 | Petinis Theodor | 3B JM 1.třída
1.1532
26 / 30 | 8
Malý stůl: Trojband
12. 1. 2020, 02.00 | Jaroš Petr | 3B JM 1.třída
0.8662
19 / 30 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 18.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM 1.třída
0.6330
22 / 30 | 3 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 19.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM 1.třída
0.7332
24 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2020, 20.00 | Hošek Ondřej | 3B JM 1.třída
0.8002
30 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 18.00 | Soušek Michal | 3B JM 1.třída
1.2002
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 19.00 | Lancinger Petr | 3B JM 1.třída
1.2502
28 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
7. 3. 2020, 20.00 | Hammer Ivan | 3B JM 1.třída
0.9332
24 / 30 | 5 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 12.30 | Šlechta Jan | MČR 3B MS D3
0.8002
14 / 20 | 3 | 2
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 15.45 | Gazdoš Ivo | MČR 3B MS D3
0.7000
25 / 30 | 4 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 6. 2020, 18.45 | Čaněcký Patrik | MČR 3B MS D3
0.8330
34 / 22 | 5 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 6. 2020, 10.00 | Kohout Štěpán | MČR 3B MS D3
1.5450

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3600 / 22 | 17627.27
40.00
100.00000000 %
200 / 11 | 77
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2018, 10.00 | Močička Miroslav ml. | MS TD - 1. třída JM
18.182
200 / 5 | 176
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2018, 10.00 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
40.002
200 / 6 | 56
Malý stůl: Volná hra
24. 2. 2019, 10.00 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
33.332

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3376 / 37 | 4410.16
18.75
83.55560000 %
150 / 15 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2018, 11.10 | Močička Miroslav ml. | MS TD - 1. třída JM
10.002
150 / 8 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2018, 11.10 | Caha Josef | MS TD - 1. třída JM
18.752
76 / 14 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 2. 2019, 11.10 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
5.420

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3136 / 33 | 204.12
5.00
75.55560000 %
60 / 12 | 20
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2018, 12.20 | Osvald Josef | MS TD - 1. třída JM
5.002
38 / 9 | 11
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2018, 12.20 | Strejček Radomír | MS TD - 1. třída JM
4.220
38 / 12 | 12
Malý stůl: Jednoband
24. 2. 2019, 12.20 | Kuchařík Jiří | MS TD - 1. třída JM
3.160

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
30743 / 765 | 80.971
1.666
84.91430000 %
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Hammer Ivan | MS 3B - 1. třída JM
0.9002
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Lancinger Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.6330
30 / 27 | 7
Malý stůl: Trojband
27. 9. 2018, 17.00 | Hronek Jiří | MS 3B - 1. třída JM
1.1112
30 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.00 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1. třída JM
1.0712
30 / 28 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 18.45 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1. třída JM
1.0712
30 / 22 | 6
Malý stůl: Trojband
11. 10. 2018, 19.30 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1. třída JM
1.3632
25 / 30 | 7
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.00 | Rösner Tomáš | MS 3B - 1. třída JM
0.8332
30 / 18 | 6
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 10.45 | Jaroš Petr | MS 3B - 1. třída JM
1.6662
17 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
10. 11. 2018, 11.30 | Klíma David | MS 3B - 1. třída JM
0.5662
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2018, 18.00 | Vašek Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.4662
25 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2018, 18.45 | Melo Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8332
30 / 29 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 11. 2018, 19.30 | Kopl Josef | MS 3B - 1. třída JM
1.0342
30 / 29 | 7
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.00 | Uher Miroslav ml. | MS 3B - 1. třída JM
1.0342
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 18.45 | Zündorf Egbert Franz | MS 3B - 1. třída JM
1.2502
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 1. 2019, 19.30 | Hošek Ondřej | MS 3B - 1. třída JM
1.2002
24 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2019, 18.00 | Vašek Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.8002
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2019, 18.45 | Melo Petr | MS 3B - 1. třída JM
1.3042
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
29. 3. 2019, 19.30 | Čajka Petr | MS 3B - 1. třída JM
0.7330
21 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 10.00 | Osvald Josef | 29. MČR TROJBAND MS
0.6002
20 / 24 | 8
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 13.45 | Škop Pavel | 29. MČR TROJBAND MS
0.8330
24 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2019, 17.30 | Hudák Jan | 29. MČR TROJBAND MS
1.0430
20 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 10.00 | Vybíral Daniel | Oblastní přebor JM 3B
1.4282
20 / 12 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 12.00 | Müller David | Oblastní přebor JM 3B
1.6662
19 / 15 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 13.00 | Both Michael | Oblastní přebor JM 3B
1.2662
25 / 17 | 6
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 14.30 | Klíma David | Oblastní přebor JM 3B
1.4702
10 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 15.40 | Hošek Ondřej | Oblastní přebor JM 3B
0.6250
19 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 4. 2019, 16.30 | Müller David | Oblastní přebor JM 3B
0.9502
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 11.30 | Coufalík Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
0.9662
28 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 5. 2019, 14.30 | Korec Jaroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.9330
35 / 36 | 7
Malý stůl: Trojband
26. 5. 2019, 11.30 | Bača Miroslav | MČR TROJBAND D3 MS
0.9720

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71534 / 87 | 18617.63
35.71
87.65710000 %
250 / 14 | 65
Malý stůl: Volná hra
30. 9. 2017, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
17.852
175 / 15 | 71
Malý stůl: Volná hra
14. 10. 2017, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.660
250 / 16 | 85
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 10.00 | Starý Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
15.622
138 / 8 | 84
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2017, 10.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
17.250
221 / 11 | 83
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
20.090
250 / 16 | 86
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2018, 10.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
15.622
250 / 7 | 186
Malý stůl: Volná hra
4. 3. 2018, 10.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
35.712

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
71269 / 111 | 8711.43
20.00
90.64290000 %
193 / 20 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 9. 2017, 12.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
9.652
200 / 10 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 10. 2017, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
20.002
200 / 10 | 87
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 12.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
20.002
169 / 20 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2017, 12.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.450
200 / 18 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 12.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
11.111
192 / 20 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2018, 12.00 | Kramarz Daniel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
9.602
115 / 13 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 3. 2018, 12.00 | Čaněcký Patrik | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
8.840

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7576 / 135 | 314.26
6.66
82.28570000 %
89 / 20 | 22
Malý stůl: Jednoband
30. 9. 2017, 14.00 | Skořupa Rostislav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.452
83 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
14. 10. 2017, 14.00 | Červenka Vítězslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.152
90 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2017, 14.00 | Müller David | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.502
100 / 15 | 31
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2017, 14.00 | Kezsely Radim | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
6.662
42 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 14.00 | Kopl Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
2.100
84 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2018, 14.00 | Kuchař Karel | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.202
88 / 20 | 18
Malý stůl: Jednoband
4. 3. 2018, 14.00 | Vajda Roman | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLM MORAVA
4.402

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
33816 / 877 | 110.930
1.764
85.00000000 %
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 10.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.7662
29 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 11.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.9662
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
1. 10. 2017, 12.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
0.8332
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.5002
30 / 20 | 6
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 11.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
1.5002
22 / 26 | 8
Malý stůl: Trojband
4. 11. 2017, 12.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.8460
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 10.00 | Šmíd Jiří | 3B JM - 1.třída
1.1532
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 11.00 | Biháry Ľudovít | 3B JM - 1.třída
0.4332
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 11. 2017, 12.00 | Veselý Milan | 3B JM - 1.třída
0.9332
30 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 00.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
1.2002
21 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 01.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
0.7002
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
2. 12. 2017, 02.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
0.4662
21 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 10.00 | Jaroš Petr | 3B JM - 1.třída
0.7002
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 11.00 | Klíma David | 3B JM - 1.třída
0.7660
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
3. 12. 2017, 12.00 | Rösner Tomáš | 3B JM - 1.třída
0.9662
30 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 10.00 | Preis Josef | 3B JM - 1.třída
1.2502
30 / 24 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 11.00 | Nováček František | 3B JM - 1.třída
1.2502
30 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 1. 2018, 12.00 | Hrubý Josef | 3B JM - 1.třída
1.1532
28 / 30 | 9
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2018, 18.00 | Lancinger Petr | 3B JM - 1.třída
0.9332
29 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2018, 19.00 | Hronek Jiří | 3B JM - 1.třída
0.9662
30 / 17 | 11
Malý stůl: Trojband
26. 1. 2018, 20.00 | Soušek Michal | 3B JM - 1.třída
1.7642
21 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 18.00 | Uher Miroslav ml. | 3B JM - 1.třída
0.7000
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 19.00 | Zündorf Egbert Franz | 3B JM - 1.třída
0.9332
22 / 25 | 6
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2018, 20.00 | Hošek Ondřej | 3B JM - 1.třída
0.8800
20 / 14 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 10.00 | Kopl Josef | JM přebor v 3B
1.4282
15 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.00 | Filip Antonín | JM přebor v 3B
0.6000
20 / 17 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 11.30 | Hrdlička Lubomír | JM přebor v 3B
1.1762
29 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 13.00 | Uher Miroslav ml. | JM přebor v 3B
0.9662
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 4. 2018, 14.00 | Rösner Tomáš | JM přebor v 3B
0.8002
30 / 32 | 6
Malý stůl: Trojband
18. 5. 2018, 18.30 | Hošek Ondřej | MČR TROJBAND D3 MS
0.9372
17 / 15 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 10.30 | Aleš Jan | MČR TROJBAND D3 MS
1.1330
30 / 33 | 6
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 13.00 | Čaněcký Patrik | MČR TROJBAND D3 MS
0.9092
30 / 18 | 8
Malý stůl: Trojband
19. 5. 2018, 18.00 | Gazdoš Ivo | MČR TROJBAND D3 MS
1.6662

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
112103 / 95 | 23022.13
62.50
76.47270000 %
139 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
2. 10. 2016, 10.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
6.950
250 / 14 | 54
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2016, 10.00 | Hampl Michal | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.852
40 / 3 | 35
Malý stůl: Volná hra
13. 11. 2016, 10.00 | Führlinger Patrik | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.330
250 / 8 | 62
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 13.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
250 / 4 | 84
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2016, 10.00 | Führlinger Patrik | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.501
250 / 14 | 75
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2017, 10.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
17.852
115 / 6 | 51
Malý stůl: Volná hra
4. 2. 2017, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
19.160
231 / 5 | 106
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2017, 13.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
46.200
250 / 4 | 230
Malý stůl: Volná hra
19. 2. 2017, 10.00 | Kezsely Radim | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.502
90 / 8 | 41
Malý stůl: Volná hra
5. 3. 2017, 10.00 | Slaměník Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.250
238 / 9 | 47
Malý stůl: Volná hra
2. 4. 2017, 10.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
26.440

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
152065 / 207 | 659.97
22.22
75.91910000 %
109 / 20 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 10. 2016, 12.00 | Zapletal Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.450
161 / 20 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2016, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.052
113 / 15 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 11. 2016, 12.00 | Hošek Ondřej | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.530
186 / 20 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 13.00 | Vajda Roman | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.302
200 / 9 | 65
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2016, 12.00 | Führlinger Patrik | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.221
170 / 19 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2017, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.940
108 / 9 | 63
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 2. 2017, 15.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.000
200 / 15 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2017, 15.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.332
194 / 17 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 2. 2017, 12.00 | Stareček Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.410
126 / 10 | 52
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 3. 2017, 12.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.600
86 / 8 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 4. 2017, 12.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.750
99 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2017, 10.00 | Jaroš Vladimír | Oblastní přebor v kádru 52/2
6.602
130 / 11 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2017, 12.00 | Červenka Vítězslav | Oblastní přebor v kádru 52/2
11.812
127 / 13 | 42
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2017, 13.00 | Kopl Josef | Oblastní přebor v kádru 52/2
9.760
56 / 6 | 18
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 5. 2017, 14.00 | Kalábek Jaromír | Oblastní přebor v kádru 52/2
9.330

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11714 / 170 | 294.20
7.69
64.90910000 %
80 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
2. 10. 2016, 14.00 | Kopečný Radek | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.002
100 / 13 | 19
Malý stůl: Jednoband
9. 10. 2016, 14.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.692
59 / 20 | 19
Malý stůl: Jednoband
13. 11. 2016, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.950
24 / 8 | 11
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 14.00 | Stareček Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.000
38 / 9 | 14
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2016, 14.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.220
80 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2017, 14.00 | Kopl Josef | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.000
89 / 20 | 29
Malý stůl: Jednoband
4. 2. 2017, 17.00 | Kramarz Daniel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.452
74 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2017, 17.00 | Skořupa Rostislav | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.702
50 / 11 | 17
Malý stůl: Jednoband
19. 2. 2017, 14.00 | Stareček Pavel | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.540
90 / 16 | 17
Malý stůl: Jednoband
5. 3. 2017, 14.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.620
30 / 13 | 7
Malý stůl: Jednoband
2. 4. 2017, 14.00 | Háva Miloš | MS TD 1. NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.300

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8166 / 175 | 50.948
2.222
83.00000000 %
20 / 14 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 10.30 | Beneš Karel | Oblastní přebor v trojbandu
1.4282
20 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 11.30 | Blažek Josef | Oblastní přebor v trojbandu
0.8692
20 / 22 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 12.30 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor v trojbandu
0.9092
20 / 9 | 5
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 12.30 | Hrdlička Lubomír | Oblastní přebor v trojbandu
2.2222
30 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 13.30 | Osvald Josef | Oblastní přebor v trojbandu
1.1532
25 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 5. 2017, 14.30 | Uher Miroslav ml. | Oblastní přebor v trojbandu
0.8330
16 / 24 | 3
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 11.15 | Škop Pavel | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.6660
15 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
3. 6. 2017, 15.00 | Kohout Štěpán | MS MČR TROJBAND DRUŽSTVA
0.5550

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91300 / 80 | 7216.25
33.33
72.22220000 %
200 / 9 | 69
Malý stůl: Volná hra
15. 11. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída TD
22.222
200 / 8 | 72
Malý stůl: Volná hra
28. 11. 2015, 10.00 | Soušek Michal | JM - 1. třída TD
25.002
200 / 8 | 65
Malý stůl: Volná hra
17. 1. 2016, 13.00 | Přerovský Petr | JM - 1. třída TD
25.002
200 / 15 | 33
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2016, 13.30 | Matyáš Radek | JM - 1. třída TD
13.332
200 / 6 | 70
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 12.00 | Jaroš Vladimír | JM oblastní přebor VH
33.332
197 / 15 | 61
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 12.00 | Lancinger Petr | JM oblastní přebor VH
13.132
36 / 7 | 11
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 16.00 | Kalábek Jaromír | JM oblastní přebor VH
5.140
61 / 10 | 16
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 18.00 | Hampl Michal | JM oblastní přebor VH
6.100
6 / 2 | 6
Malý stůl: Volná hra
9. 4. 2016, 20.00 | Kalábek Jaromír | JM oblastní přebor VH
3.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
4598 / 64 | 499.34
13.63
99.66670000 %
148 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 11. 2015, 12.00 | Osvald Josef | JM - 1. třída TD
7.400
150 / 16 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 11. 2015, 12.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 1. třída TD
9.372
150 / 11 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 1. 2016, 15.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída TD
13.632
150 / 17 | 45
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2016, 15.30 | Kuchařík Jiří | JM - 1. třída TD
8.822

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
3169 / 55 | 163.07
3.52
93.88890000 %
60 / 18 | 16
Malý stůl: Jednoband
15. 11. 2015, 14.00 | Hammer Ivan | JM - 1. třída TD
3.332
60 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
28. 11. 2015, 14.00 | Soušek Michal | JM - 1. třída TD
3.522
49 / 20 | 16
Malý stůl: Jednoband
17. 1. 2016, 17.00 | Menoušek Jaromír | JM - 1. třída TD
2.450

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
27644 / 780 | 80.825
1.304
83.63640000 %
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 11.00 | Soušek Michal | JM - 3B skupina B
0.6252
30 / 34 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 13.00 | Konečný Martin | JM - 3B skupina B
0.8822
30 / 35 | 5
Malý stůl: Trojband
24. 10. 2015, 14.00 | Meitner Martin | JM - 3B skupina B
0.8572
30 / 24 | 7
Malý stůl: Trojband
19. 12. 2015, 11.00 | Burian Vladimír | JM - 3B skupina B
1.2502
30 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina B
0.7502
30 / 37 | 8
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 12.00 | Sedlák Pavel | JM - 3B skupina B
0.8102
30 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
30. 1. 2016, 14.00 | Uher Miroslav ml. | JM - 3B skupina B
1.0002
20 / 16 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 2. 2016, 19.30 | Matyáš Radek | JM - 1. třída TD
1.2502
30 / 32 | 8
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 10.00 | Vašina Radoslav | JM - 3B skupina B
0.9372
28 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 13.00 | Přibyl Luděk | JM - 3B skupina B
0.7002
18 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 3. 2016, 14.00 | Osvald Josef | JM - 3B skupina B
0.4500
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 10.00 | Pernica Ivan | JM 3B finále soutěže
0.6252
30 / 37 | 3
Malý stůl: Trojband
17. 4. 2016, 14.00 | Hošek Ondřej | JM 3B finále soutěže
0.8102
20 / 21 | 3
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM oblastní přebor 3B
0.9522
19 / 25 | 7
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 11.20 | Rösner Tomáš | JM oblastní přebor 3B
0.7602
10 / 10 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 12.40 | Boháč Martin | JM oblastní přebor 3B
1.0000
20 / 16 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 14.00 | Filip Antonín | JM oblastní přebor 3B
1.2502
14 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 16.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM oblastní přebor 3B
0.5830
24 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 4. 2016, 16.40 | Osvald Josef | JM oblastní přebor 3B
0.8002
25 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
20. 5. 2016, 21.30 | Andrejovský Robert | MS MČR Trojband - 3B
0.6252
13 / 23 | 3
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 10.00 | Ráček Milan | MS MČR Trojband - 3B
0.5650
4 / 12 | 1
Malý stůl: Trojband
21. 5. 2016, 17.30 | Dostál Martin | MS MČR Trojband - 3B
0.3330
30 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Stareček Pavel | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.2001
22 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 12.00 | Kalabis Petr | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.7330
30 / 26 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 13.30 | Tichák Josef | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.1532
30 / 23 | 4
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 16.30 | Kalabis Petr | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
1.3042
27 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
4. 6. 2016, 18.00 | Tichák Josef | MS MČR 3B Družstva - tříčlenná
0.9000

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
143025 / 103 | 25029.36
250.00
86.42860000 %
250 / 8 | 89
Malý stůl: Volná hra
21. 9. 2014, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
250 / 4 | 128
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2014, 10.00 | Starý Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.502
250 / 4 | 109
Malý stůl: Volná hra
19. 10. 2014, 10.00 | Caha Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
62.502
250 / 11 | 72
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
22.722
250 / 1 | 250
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
250.002
250 / 10 | 98
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2014, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
25.002
250 / 19 | 73
Malý stůl: Volná hra
3. 1. 2015, 14.00 | Coufal Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
13.152
107 / 7 | 61
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.280
116 / 3 | 78
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 13.00 | Galíček Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
38.660
250 / 8 | 102
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2015, 10.00 | Kuchař Karel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
52 / 5 | 25
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2015, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
10.400
250 / 8 | 98
Malý stůl: Volná hra
22. 2. 2015, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252
250 / 7 | 179
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
35.712
250 / 8 | 145
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
31.252

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
142367 / 186 | 6412.72
20.00
84.53570000 %
200 / 10 | 51
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 9. 2014, 12.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
20.002
62 / 13 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2014, 10.00 | Müller David | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.760
200 / 17 | 64
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 10. 2014, 10.00 | Hladký Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.762
200 / 12 | 49
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2014, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
16.662
200 / 11 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2014, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182
191 / 17 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2014, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.230
161 / 20 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 1. 2015, 14.00 | Horna Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
8.052
158 / 11 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.360
72 / 6 | 27
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 13.00 | Galíček Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
12.000
200 / 18 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2015, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
11.112
200 / 13 | 50
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2015, 10.00 | Kopl Josef | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
15.382
200 / 14 | 43
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 2. 2015, 10.00 | Starý Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
14.282
200 / 11 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
18.182
123 / 13 | 33
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171288 / 288 | 354.47
9.70
81.51900000 %
65 / 15 | 21
Malý stůl: Jednoband
21. 9. 2014, 14.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.330
83 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2014, 10.00 | Müller David | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.150
100 / 20 | 23
Malý stůl: Jednoband
19. 10. 2014, 10.00 | Hladký Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.002
100 / 18 | 18
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2014, 10.00 | Skořupa Rostislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.552
97 / 10 | 35
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2014, 10.00 | Domanský Pavel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
9.700
64 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2014, 10.00 | Slaměník Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.202
89 / 20 | 17
Malý stůl: Jednoband
3. 1. 2015, 14.00 | Horna Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
4.452
100 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Fellner Jan | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.002
47 / 13 | 13
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 13.00 | Galíček Zdeněk | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.610
56 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2015, 10.00 | Kramarz Daniel | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.800
60 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2015, 10.00 | Kalábek Jaromír | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
3.000
100 / 19 | 18
Malý stůl: Jednoband
22. 2. 2015, 10.00 | Starý Jiří | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
5.262
100 / 13 | 15
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2015, 10.00 | Daniel Vladislav | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
7.692
53 / 20 | 15
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Kopečný Radek | MS NÁRODNÍ LIGA - NLM Morava
2.650
60 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Lancinger Petr | JM - Přebor 1B
3.521
60 / 11 | 18
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Osvald Josef | JM - Přebor 1B
5.452
54 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
9. 5. 2015, 10.00 | Kopl Josef | JM - Přebor 1B
4.500

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
31733 / 908 | 80.807
1.363
82.26710000 %
30 / 27 | 6
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 10.00 | Klíma David | JM - 3B skupina C
1.1112
22 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 12.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
0.7330
23 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 13.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina C
0.7660
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2014, 15.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
1.0712
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 10.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina C
0.9002
28 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 12.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
0.9331
17 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 13.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina C
0.5660
27 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 12. 2014, 15.00 | Zapletal Karel | JM - 3B skupina C
0.9002
30 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 10.00 | Rösner Tomáš | JM - 3B skupina C
1.3632
19 / 25 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 12.00 | Tůma Jakub | JM - 3B skupina C
0.7600
30 / 28 | 5
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 13.00 | Klíma David | JM - 3B skupina C
1.0712
27 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2015, 15.00 | Tůma Jakub | JM - 3B skupina C
0.9002
30 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 10.00 | Zündorf Egbert Franz | JM - 3B finále družstev
0.7502
14 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 13.00 | Tůma Jakub | JM - 3B finále družstev
0.5600
17 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 4. 2015, 15.00 | Hammer Ivan | JM - 3B finále družstev
0.4250
17 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Hammer Ivan | JM - Přebor 3B
0.8502
12 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM - Přebor 3B
0.6000
25 / 28 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Jaroš Vladimír | JM - Přebor 3B
0.8922
25 / 29 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Fibinger Jan | JM - Přebor 3B
0.8622
14 / 20 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Tůma Jakub | JM - Přebor 3B
0.7002
19 / 18 | 5
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Tauterman Vlastislav ml. | JM - Přebor 3B
1.0550
16 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 5. 2015, 10.00 | Hrdlička Lubomír | JM - Přebor 3B
0.8002
30 / 34 | 6
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Líška Antonín ml. | Finále MČR 3B MS Družstva
0.8822
30 / 31 | 5
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Truhlář Jan | Finále MČR 3B MS Družstva
0.9672
8 / 25 | 2
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Škop Pavel | Finále MČR 3B MS Družstva
0.3200
29 / 40 | 8
Malý stůl: Trojband
22. 5. 2015, 00.00 | Coufalík Ivo | Finále MČR 3B MS Družstva
0.7252
40 / 43 | 7
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 11.30 | Majewski Václav | Finále MČR 3B MS Družstva
0.9302
26 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 5. 2015, 13.00 | Bača Tomáš | Finále MČR 3B MS Družstva
0.7220
30 / 36 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Ettel Milan | MS MČR Trojband
0.8332
17 / 23 | 8
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Tauterman Vlastislav ml. | MS MČR Trojband
0.7390
24 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
30. 5. 2015, 12.00 | Krausová Veronika | MS MČR Trojband
0.6001
Všechny sezóny

2018/2019: Zápasy v týmových utkáních

DružstvoStůlÚroveňSoutěž, trunajPUPZ
ECZ 3B BRNOZávodní stůlMistrovstvíZS 3B EXTRALIGA12 X 12 X
MS 3B D3 AKK BrnoMalý stůlMistrovstvíMČR TROJBAND D3 MS3 X 3 X
AKK BrnoMalý stůl1. třídaMS TD - 1. třída JM3 X 9 X
3B AKK BrnoMalý stůl1. třída trojbandMS 3B - 1. třída JM6 X 18 X