Hrubý Zdeněk

Malý stůl

2019/2020

Volná hra

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
10914 / 239 | 24 | 223.82
7.50
58.96770000 %
133 / 25 | 24 | 13
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2019, 11.00 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.322
64 / 25 | 16 | 6
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2019, 10.00 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.562
68 / 19 | 12
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2019, 11.00 | Kupec Václav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.570
86 / 25 | 13 | 12
Malý stůl: Volná hra
30. 11. 2019, 11.00 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.442
93 / 25 | 17 | 11
Malý stůl: Volná hra
7. 12. 2019, 11.00 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
3.721
87 / 25 | 14 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2019, 11.00 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.482
60 / 25 | 10 | 9
Malý stůl: Volná hra
4. 1. 2020, 11.00 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.400
72 / 25 | 11
Malý stůl: Volná hra
12. 1. 2020, 10.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.880
101 / 25 | 21 | 10
Malý stůl: Volná hra
25. 1. 2020, 11.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.042
150 / 20 | 23 | 22
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2020, 11.00 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
7.502

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
10807 / 237 | 19 | 163.40
4.76
76.85710000 %
80 / 25 | 13 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 12.10 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.202
92 / 25 | 17 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2019, 11.10 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.682
71 / 21 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 12.10 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.380
78 / 25 | 13 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2019, 12.10 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.122
52 / 25 | 13 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 12. 2019, 12.10 | Rubáš Zdeněk | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.080
100 / 21 | 18 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2019, 12.10 | Krajčí ml. Theodor | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.762
99 / 25 | 11 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 1. 2020, 12.10 | Lupínek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.962
91 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 1. 2020, 11.10 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.550
70 / 25 | 16 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 1. 2020, 12.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.802
74 / 25 | 19 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 12.10 | Marhoun Stanislav st. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.960

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
10462 / 220 | 13 | 92.10
2.85
74.51610000 %
60 / 21 | 12 | 8
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 13.20 | Jung Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.852
60 / 25 | 12 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2019, 12.20 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.402
34 / 18 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 13.20 | Kupec Václav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.880
37 / 15 | 13 | 6
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2019, 13.20 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.462
67 / 25 | 12 | 9
Malý stůl: Jednoband
7. 12. 2019, 13.20 | Frajbiš Miroslav | MS TD 1. třída - STČ, ZČ, SČ
2.682
39 / 25 | 8 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2019, 13.20 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.560
40 / 19 | 10 | 9
Malý stůl: Jednoband
4. 1. 2020, 13.20 | Kupec Václav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.100
34 / 22 | 6
Malý stůl: Jednoband
12. 1. 2020, 12.20 | Nedbal Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.540
49 / 25 | 7 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 1. 2020, 13.20 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.960
42 / 25 | 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 13.20 | Šlajch Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.682

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161597 / 397 | 324.02
5.80
66.54170000 %
116 / 25 | 26
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2018, 11.00 | Horký Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.642
83 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
30. 10. 2018, 17.30 | Klusáček Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.322
68 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
3. 11. 2018, 10.00 | Vašek Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.720
53 / 22 | 11
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2018, 11.00 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.400
145 / 25 | 16
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2018, 11.00 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.802
131 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
1. 12. 2018, 11.00 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.242
103 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
15. 12. 2018, 11.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.122
130 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2019, 13.00 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.202
114 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 10.00 | Zachariáš Jan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.561
107 / 25 | 32
Malý stůl: Volná hra
7. 2. 2019, 17.30 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.280
89 / 25 | 17
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2019, 10.00 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.562
76 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2019, 11.00 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.040
90 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
16. 3. 2019, 10.00 | Tauterman Vlastislav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.602
99 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
24. 3. 2019, 11.00 | Kohút Ivan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.962
92 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
30. 3. 2019, 11.00 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.680
101 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
7. 4. 2019, 11.00 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.042

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161277 / 367 | 283.47
5.88
79.81250000 %
94 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2018, 12.10 | Tichý Jaroslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.762
75 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 10. 2018, 18.40 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.000
100 / 17 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 11. 2018, 11.10 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.882
81 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2018, 12.10 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.240
61 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2018, 12.10 | Ficka Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.442
78 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 12. 2018, 12.10 | Kult Luboš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.122
66 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 12. 2018, 12.10 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.642
71 / 24 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 14.10 | Vejvoda Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.950
52 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 11.10 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.082
100 / 24 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 2. 2019, 18.40 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
4.162
84 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2019, 11.10 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.362
100 / 20 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2019, 12.10 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.002
100 / 20 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 3. 2019, 11.10 | Kamenář Přemysl | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
5.002
28 / 12 | 8
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 3. 2019, 12.10 | Bálek Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.330
91 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 3. 2019, 12.10 | Varady Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.642
96 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 4. 2019, 12.10 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.842

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
16686 / 373 | 141.83
3.33
71.45830000 %
50 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2018, 13.20 | Rulík Kamil | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.002
43 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
30. 10. 2018, 19.50 | Machala Vladimír | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.720
26 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
3. 11. 2018, 12.20 | Lendvay Štefan | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.040
60 / 21 | 11
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2018, 13.20 | Kavecký Robert | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.852
36 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2018, 13.20 | Kožíšek Jiří | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.440
37 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
1. 12. 2018, 13.20 | Marenčák Gustav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.482
40 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 12. 2018, 13.20 | Holovčák Juraj | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.602
29 / 23 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 15.20 | Bartaloš Petr | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.260
53 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 12.20 | Maněna Radim | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.122
33 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
7. 2. 2019, 19.50 | Novák Tomáš | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.321
42 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2019, 12.20 | Král Zbyněk | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.682
60 / 18 | 14
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2019, 13.20 | Marhoun Stanislav ml. | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
3.332
42 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
16. 3. 2019, 12.20 | Ježek Bohuslav | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.682
24 / 15 | 7
Malý stůl: Jednoband
24. 3. 2019, 13.20 | Bálek Martin | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
1.600
60 / 21 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 3. 2019, 13.20 | Křápek Antonín | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.852
51 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
7. 4. 2019, 13.20 | Koča Pavel | MS TD 2. třída - STČ, ZČ, SČ
2.042

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5345 / 118 | 182.92
4.04
46.00000000 %
58 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2018, 11.00 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.320
101 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
10. 3. 2018, 11.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.042
54 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
25. 3. 2018, 13.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.160
83 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
8. 4. 2018, 11.00 | Horký Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.320
49 / 18 | 8
Malý stůl: Volná hra
14. 4. 2018, 11.00 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.720

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5308 / 104 | 202.96
4.00
61.60000000 %
70 / 25 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2018, 12.30 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.800
100 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 3. 2018, 12.30 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
4.002
31 / 16 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 3. 2018, 14.30 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.930
47 / 22 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 4. 2018, 12.30 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.130
60 / 16 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 4. 2018, 12.30 | Guláš František | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.750

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
5217 / 117 | 171.85
3.52
72.33330000 %
44 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2018, 14.00 | Čelko Milan | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.762
53 / 25 | 12
Malý stůl: Jednoband
10. 3. 2018, 14.00 | Marenčák Gustav | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
2.122
39 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
25. 3. 2018, 16.00 | Bartaloš Petr | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
1.560
21 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
8. 4. 2018, 14.00 | Pařík Tomáš | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
0.840
60 / 17 | 17
Malý stůl: Jednoband
14. 4. 2018, 14.00 | Lupínek Jiří | STČ, ZČ, SČ - TD 2.třída
3.522