Štok Radek

Závodní stůl

2019/2020

Trojband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
18306 / 650 | 6 | 40.470
0.760
69.54550000 %
27 / 50 | 6 | 4
Závodní stůl: Trojband
15. 9. 2019, 11.00 | Janata Jan | ZS 3B I. LIGA
0.5400
12 / 24 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 14.30 | Hambálek Vladimír | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.5000
19 / 25 | 5 | 3
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 15.45 | Kudlík Vlastimil | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.7602
8 / 25 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
10. 10. 2019, 18.15 | Hošek Ondřej | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.3202
6 / 25 | 3 | 1
Závodní stůl: Trojband
11. 10. 2019, 10.00 | Hovorka Štěpán | ZS 3B VELKÁ CENA | 2. VC 3B ŽIŽKOV
0.2400
24 / 50 | 2 | 1
Závodní stůl: Trojband
19. 10. 2019, 14.00 | Ručka Damián | ZS 3B I. LIGA
0.4802
30 / 44 | 5 | 4
Závodní stůl: Trojband
20. 10. 2019, 11.00 | Uher Miroslav ml. | ZS 3B I. LIGA
0.6812
22 / 50 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
7. 12. 2019, 15.30 | Roček Josef | ZS 3B I. LIGA
0.4402
16 / 50 | 4 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 12. 2019, 10.00 | Rösner Tomáš | ZS 3B I. LIGA
0.3201
30 / 47 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
4. 1. 2020, 14.00 | Dvořáček Václav | ZS 3B I. LIGA
0.6382
17 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
5. 1. 2020, 11.00 | Hroník Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.3400
22 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 2. 2020, 14.00 | Peter Jaroslav | ZS 3B I. LIGA
0.4402
16 / 50 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
2. 2. 2020, 11.00 | Cakl Marek | ZS 3B I. LIGA
0.3202
27 / 50 | 3 | 3
Závodní stůl: Trojband
13. 6. 2020, 15.30 | Jiříček Petr | ZS 3B I. LIGA
0.5402
9 / 15 | 3 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 11.00 | Kupec Václav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.6002
8 / 15 | 4 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 12.00 | Kozák Adam | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.5330
7 / 15 | 5 | 1
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 16.00 | Hajný David | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.4660
6 / 15 | 2 | 2
Závodní stůl: Trojband
18. 7. 2020, 19.00 | Kafka Jan st. | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 2. turnaj
0.4002

2018/2019

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11114 / 231 | 70.493
0.884
55.60980000 %
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 10.00 | Pechman Vít | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4002
16 / 25 | 3
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 13.00 | Šimíček Lukáš | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.6402
9 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 14.30 | Bušanský Petr | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.3602
10 / 25 | 2
Závodní stůl: Trojband
23. 11. 2018, 18.30 | Ferahli Engin | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.4002
16 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 09.30 | Korec Jaroslav | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.5330
23 / 26 | 7
Závodní stůl: Trojband
24. 11. 2018, 12.30 | Novák Radek | ZS 3B VELKÁ CENA | 3. VC 3B ŽIŽKOV
0.8840
7 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 11.00 | Hambálková Irena | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4660
12 / 15 | 4
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 12.00 | Bálek Martin | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.8002
2 / 15 | 1
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 13.00 | Dvořáček Václav | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.1330
3 / 15 | 2
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 15.00 | Červenka Jiří | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.2002
6 / 15 | 3
Závodní stůl: Trojband
1. 6. 2019, 17.00 | Markup Petr | Velká cena oblastí StČ, SČ, ZČ 3B ZS | VC StČ, SČ, ZČ 3B ZS - 3. turnaj
0.4000

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9642 / 159 | 724.03
7.86
42.80000000 %
39 / 15 | 14
Závodní stůl: Volná hra
25. 9. 2015, 19.20 | Bača Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
2.600
25 / 15 | 7
Závodní stůl: Volná hra
26. 9. 2015, 12.30 | Frieda Jan | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
1.660
103 / 15 | 20
Závodní stůl: Volná hra
26. 9. 2015, 17.30 | Veselý Lukáš | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
6.862
80 / 25 | 19
Závodní stůl: Volná hra
27. 9. 2015, 11.30 | Jaroš Vladimír | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 1.CT kádr 71/2
3.200
67 / 20 | 36
Závodní stůl: Volná hra
11. 12. 2015, 19.10 | Ferahli Engin | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
3.350
118 / 15 | 72
Závodní stůl: Volná hra
11. 12. 2015, 20.50 | Vitouš Jan | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 2.CT jednoband
7.860
59 / 20 | 25
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 13.00 | Ettel Milan | VS MČR juniorů ve volné hře
2.952
120 / 20 | 40
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 15.00 | Vintrocha Richard | VS MČR juniorů ve volné hře
6.002
31 / 14 | 17
Závodní stůl: Volná hra
7. 5. 2016, 17.00 | Hošek Ondřej | VS MČR juniorů ve volné hře
2.210

Kádr 47/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8447 / 123 | 363.63
5.57
42.98080000 %
22 / 11 | 8
Závodní stůl: Kádr 47/2
26. 2. 2016, 18.15 | Frieda Jan | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
2.000
77 / 15 | 36
Závodní stůl: Kádr 47/2
26. 2. 2016, 22.45 | Ziogas Janis | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
5.130
36 / 15 | 24
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 2. 2016, 10.00 | Jaroš Vladimír | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
2.402
78 / 14 | 21
Závodní stůl: Kádr 47/2
27. 2. 2016, 19.45 | Kozák Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 3.CT kádr 47/2
5.570
15 / 12 | 4
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 3. 2016, 12.00 | Hošek Ondřej | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
1.250
66 / 16 | 17
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 3. 2016, 16.00 | Bača Adam | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
4.120
95 / 20 | 34
Závodní stůl: Kádr 47/2
12. 3. 2016, 18.00 | Jaroš Vladimír | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
4.752
58 / 20 | 19
Závodní stůl: Kádr 47/2
13. 3. 2016, 01.00 | Vrabec Martin | VS TD CLASSIC TOUR | VS TD CLASSIC TOUR - 4.CT kádr 47/1
2.900

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
386 / 76 | 91.13
1.31
47.77780000 %
38 / 30 | 9
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 10.00 | Vintrocha Richard | VS MČR juniorů v jednobandu
1.260
27 / 30 | 4
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 12.00 | Ettel Milan | VS MČR juniorů v jednobandu
0.900
21 / 16 | 5
Závodní stůl: Jednoband
8. 5. 2016, 14.00 | Hošek Ondřej | VS MČR juniorů v jednobandu
1.310

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
11122 / 326 | 50.374
1.111
51.91490000 %
13 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 16.00 | Ettel Milan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.4332
11 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 16.00 | Krausová Veronika | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.3662
13 / 30 | 4
Závodní stůl: Trojband
18. 3. 2016, 19.00 | Ziogas Janis | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
0.4330
10 / 9 | 5
Závodní stůl: Trojband
19. 3. 2016, 10.00 | Aleš Jan | VS 3B VELKÁ CENA | 4. VC JABLONEC
1.1110
9 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 14.00 | Ettel Milan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.3002
17 / 30 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 15.00 | Koky Dušan | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.5662
12 / 27 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 17.00 | Purkyt Tomáš | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.4440
9 / 20 | 3
Závodní stůl: Trojband
8. 4. 2016, 19.00 | Tichák Josef | VS MČR Trojband - jednotlivci
0.4500
11 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 10.00 | Ettel Milan | VS MČR juniorů v trojbandu
0.2750
7 / 40 | 1
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 16.00 | Hošek Ondřej | VS MČR juniorů v trojbandu
0.1750
10 / 40 | 2
Závodní stůl: Trojband
9. 4. 2016, 20.00 | Vintrocha Richard | VS MČR juniorů v trojbandu
0.2500

Kádr 71/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
273 / 29 | 112.51
2.78
48.66670000 %
34 / 15 | 9
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 1. 2016, 16.00 | Matyáš Radek | VS MČR Kádr 71/2
2.262
39 / 14 | 11
Závodní stůl: Kádr 71/2
8. 1. 2016, 18.30 | Hruška Vilém | VS MČR Kádr 71/2
2.780

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
350 / 26 | 101.92
2.46
6.66670000 %
5 / 5 | 2
Závodní stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 12.00 | Bača Adam | VS MČR Volná hra
1.000
8 / 6 | 5
Závodní stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 14.00 | Hošek Ondřej | VS MČR Volná hra
1.330
37 / 15 | 10
Závodní stůl: Volná hra
28. 2. 2015, 18.00 | Frieda Jan | VS MČR Volná hra
2.460

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
381 / 60 | 61.35
1.65
38.20750000 %
26 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 10.00 | Ettel Milan | VS Junioři 1B
1.302
22 / 20 | 5
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | VS Junioři 1B
1.100
33 / 20 | 6
Závodní stůl: Jednoband
13. 12. 2014, 14.00 | Kozák Adam | VS Junioři 1B
1.650

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
219 / 72 | 20.263
0.333
38.00000000 %
9 / 42 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | VS Junioři 3B
0.2140
10 / 30 | 2
Závodní stůl: Trojband
14. 12. 2014, 12.00 | Bača Adam | VS Junioři 3B
0.3330

Malý stůl

2019/2020

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
101164 / 143 | 68 | 288.13
12.50
58.20000000 %
138 / 15 | 45 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2019, 13.00 | Pechr Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
9.202
137 / 15 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2019, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
9.130
93 / 15 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2019, 13.00 | Králíček Pavel | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.200
168 / 15 | 35 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 10. 2019, 11.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
11.200
59 / 15 | 17 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 11. 2019, 13.00 | Morava Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.932
150 / 15 | 47
Malý stůl: Kádr 52/2
30. 11. 2019, 13.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.000
100 / 8 | 34 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
14. 12. 2019, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.500
155 / 15 | 68 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 1. 2020, 13.00 | Hruška Vilém | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.332
64 / 15 | 13 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2020, 13.00 | OTT Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.262
100 / 15 | 12 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 2. 2020, 13.00 | Hroník Jaroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.660

Jednoband

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
10521 / 130 | 53 | 224.00
8.33
52.10000000 %
40 / 15 | 9 | 7
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2019, 17.30 | Hruška Vilém | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.660
100 / 12 | 53 | 22
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2019, 16.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.331
48 / 15 | 15
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2019, 16.00 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.200
60 / 15 | 25 | 15
Malý stůl: Jednoband
27. 10. 2019, 14.00 | Frieda Jan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.000
77 / 15 | 17 | 10
Malý stůl: Jednoband
16. 11. 2019, 16.00 | Svetko Tibor | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.132
45 / 7 | 28 | 9
Malý stůl: Jednoband
30. 11. 2019, 17.30 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.420
13 / 9 | 4 | 4
Malý stůl: Jednoband
14. 12. 2019, 16.00 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.440
75 / 15 | 23 | 12
Malý stůl: Jednoband
18. 1. 2020, 16.00 | Pešta Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.002
28 / 15 | 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2020, 16.00 | OTT Jiří | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.860
35 / 12 | 8 | 8
Malý stůl: Jednoband
29. 2. 2020, 16.00 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.910

Kádr 52/1

PZ  PK / PN | NS | NS 2GP
NJP
Koef
10752 / 132 | 65 | 225.69
12.50
50.13330000 %
115 / 15 | 31 | 11
Malý stůl: Kádr 52/1
28. 9. 2019, 14.30 | Pechr Miroslav | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
7.662
33 / 15 | 5
Malý stůl: Kádr 52/1
5. 10. 2019, 14.30 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.200
136 / 15 | 65
Malý stůl: Kádr 52/1
26. 10. 2019, 14.30 | Florek Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
9.062
48 / 12 | 12 | 10
Malý stůl: Kádr 52/1
27. 10. 2019, 12.30 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.000
84 / 15 | 22 | 17
Malý stůl: Kádr 52/1
16. 11. 2019, 14.30 | Svetko Tibor | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.602
24 / 11 | 7 | 5
Malý stůl: Kádr 52/1
30. 11. 2019, 14.30 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
2.180
125 / 10 | 49 | 22
Malý stůl: Kádr 52/1
14. 12. 2019, 14.30 | Boček Milan | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
12.500
67 / 15 | 14 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
18. 1. 2020, 14.30 | Pešta Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
4.462
59 / 15 | 12 | 6
Malý stůl: Kádr 52/1
15. 2. 2020, 14.30 | Svetko Tibor | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
3.930
61 / 9 | 17 | 14
Malý stůl: Kádr 52/1
29. 2. 2020, 14.30 | Vedral Martin | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
6.770

2018/2019

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8748 / 105 | 467.12
10.46
42.74290000 %
78 / 15 | 23
Malý stůl: Volná hra
7. 10. 2018, 13.00 | OTT Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.200
102 / 15 | 29
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2018, 13.00 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.802
4 / 6 | 3
Malý stůl: Volná hra
17. 11. 2018, 17.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
0.660
128 / 15 | 38
Malý stůl: Volná hra
2. 12. 2018, 13.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.532
106 / 11 | 46
Malý stůl: Volná hra
5. 1. 2019, 17.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
9.630
157 / 15 | 39
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2019, 17.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
10.460
109 / 13 | 34
Malý stůl: Volná hra
20. 1. 2019, 10.00 | Lerch Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.380
64 / 15 | 40
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2019, 13.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.260

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
111312 / 159 | 698.25
15.66
72.88890000 %
86 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 10. 2018, 14.30 | Hetfleiš Filip | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.730
49 / 15 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2018, 14.30 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.260
188 / 12 | 69
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 11. 2018, 13.00 | Hejlik Pavel ml. | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
15.660
150 / 14 | 48
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 12. 2018, 14.30 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
10.712
145 / 13 | 32
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 1. 2019, 13.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
11.150
69 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2019, 14.30 | Bálek Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.600
126 / 15 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2019, 13.00 | Bareš Petr | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
8.400
123 / 15 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 1. 2019, 11.30 | Svetko Tibor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.200
136 / 15 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 2. 2019, 11.30 | Pařík Tomáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
9.062
124 / 15 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2019, 14.30 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.262
116 / 15 | 28
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2019, 11.30 | Dostál Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.732

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
10574 / 136 | 344.22
6.66
66.74420000 %
49 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2018, 16.00 | Stambrecht Harro | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.262
85 / 15 | 34
Malý stůl: Jednoband
17. 11. 2018, 17.00 | Hejlik Marek | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.662
80 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
2. 12. 2018, 16.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.331
24 / 15 | 6
Malý stůl: Jednoband
5. 1. 2019, 17.00 | Roth Josef | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
1.600
50 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2019, 16.00 | Brom Luboš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.332
71 / 14 | 20
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2019, 17.00 | Řehůřek Luděk | MS TD EXTRALIGA - ELC ČECHY
5.070
80 / 12 | 30
Malý stůl: Jednoband
20. 1. 2019, 13.00 | Hetfleiš Filip | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.662
80 / 15 | 16
Malý stůl: Jednoband
2. 2. 2019, 13.00 | Veselý Lukáš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.332
48 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2019, 16.00 | Landa Josef | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.200
7 / 5 | 4
Malý stůl: Jednoband
31. 3. 2019, 13.00 | Vedral Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.400

2017/2018

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91545 / 135 | 13511.44
19.23
68.66670000 %
108 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
10. 9. 2017, 10.00 | Havelka Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.402
26 / 5 | 12
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2017, 13.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
5.200
250 / 13 | 135
Malý stůl: Volná hra
15. 10. 2017, 13.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
19.232
213 / 14 | 36
Malý stůl: Volná hra
11. 11. 2017, 11.00 | Hruška Vilém | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
15.210
250 / 17 | 59
Malý stůl: Volná hra
25. 11. 2017, 13.00 | Chrdle Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
14.702
156 / 20 | 45
Malý stůl: Volná hra
7. 1. 2018, 13.00 | Havelka Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.802
248 / 20 | 102
Malý stůl: Volná hra
18. 2. 2018, 13.00 | Svetko Tibor | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
12.402
44 / 10 | 12
Malý stůl: Volná hra
18. 3. 2018, 13.00 | Chrdle Michal | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.400
250 / 16 | 86
Malý stůl: Volná hra
31. 3. 2018, 13.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
15.622

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
91286 / 172 | 577.47
16.66
71.44440000 %
72 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 9. 2017, 12.00 | Absolon Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.600
98 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2017, 15.00 | Procházka Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.902
147 / 20 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 10. 2017, 15.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
7.352
200 / 12 | 57
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 11. 2017, 13.00 | Hruška Vilém | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
16.662
96 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 11. 2017, 15.00 | Růžička Vojtěch | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.800
167 / 20 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 1. 2018, 15.00 | Havelka Jiří | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
8.352
180 / 20 | 37
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 2. 2018, 15.00 | Lerch Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
9.002
131 / 20 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 3. 2018, 15.00 | Vajgert Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
6.552
195 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 3. 2018, 15.00 | Kozák Milan | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
9.752

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
8474 / 160 | 212.96
4.35
59.25000000 %
87 / 20 | 20
Malý stůl: Jednoband
10. 9. 2017, 14.00 | Král Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.352
42 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2017, 17.00 | Krahulík Miroslav | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
2.102
71 / 20 | 21
Malý stůl: Jednoband
15. 10. 2017, 17.00 | Rulík Kamil | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
3.552
32 / 20 | 11
Malý stůl: Jednoband
11. 11. 2017, 15.00 | Pešta Martin | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.600
84 / 20 | 12
Malý stůl: Jednoband
25. 11. 2017, 17.00 | Mikolášek Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.200
37 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
7. 1. 2018, 17.00 | Král Petr | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.850
39 / 20 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 2. 2018, 17.00 | Lerch Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
1.952
82 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
18. 3. 2018, 17.00 | Vajgert Aleš | MS TD NÁRODNÍ LIGA - NLC ČECHY
4.102

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9150 / 244 | 50.614
0.909
83.33330000 %
17 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.00 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.5662
12 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.05 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.4002
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
24. 9. 2017, 10.10 | Kubík Robert | VČ - 3B 3.třída
0.6332
20 / 25 | 5
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.00 | Ptáček Pavel | VČ - 3B 3.třída
0.8002
20 / 26 | 3
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.05 | Bohadlo Libor | VČ - 3B 3.třída
0.7692
20 / 22 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 1. 2018, 10.10 | Kubík Robert | VČ - 3B 3.třída
0.9092
18 / 24 | 5
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.00 | Židů Tomáš | VČ - 3B 3.třída
0.7500
13 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.05 | Janeček Antonín | VČ - 3B 3.třída
0.4330
11 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 1. 2018, 10.10 | Poláček Ladislav | VČ - 3B 3.třída
0.4070

2016/2017

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
122013 / 167 | 9012.05
40.00
83.87500000 %
61 / 13 | 29
Malý stůl: Volná hra
1. 10. 2016, 10.00 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
4.690
200 / 5 | 90
Malý stůl: Volná hra
22. 10. 2016, 10.00 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
40.002
145 / 20 | 33
Malý stůl: Volná hra
29. 10. 2016, 10.00 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
7.250
200 / 13 | 56
Malý stůl: Volná hra
12. 11. 2016, 13.00 | Červenka Josef st. | VČ - TD 1.třída
15.382
200 / 10 | 49
Malý stůl: Volná hra
26. 11. 2016, 10.00 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
20.002
175 / 20 | 67
Malý stůl: Volná hra
10. 12. 2016, 10.00 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
8.752
200 / 10 | 76
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2017, 10.00 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 1.třída
20.002
168 / 20 | 32
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2017, 13.00 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
8.400
200 / 14 | 45
Malý stůl: Volná hra
29. 1. 2017, 10.00 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
14.282
200 / 15 | 57
Malý stůl: Volná hra
25. 2. 2017, 10.00 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
13.332
200 / 10 | 40
Malý stůl: Volná hra
12. 3. 2017, 10.00 | Křížek Miloslav | VČ - TD 1.třída
20.002
64 / 17 | 31
Malý stůl: Volná hra
1. 4. 2017, 10.00 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
3.760

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
172173 / 262 | 768.29
15.00
85.21570000 %
136 / 17 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 10. 2016, 11.10 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
8.000
150 / 13 | 66
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 10. 2016, 11.10 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
11.532
42 / 16 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 10. 2016, 11.10 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
2.620
150 / 18 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 11. 2016, 14.10 | Červenka Josef st. | VČ - TD 1.třída
8.332
150 / 10 | 76
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 11. 2016, 11.10 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
15.002
150 / 13 | 35
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 12. 2016, 11.10 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
11.532
126 / 20 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2017, 11.10 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 1.třída
6.302
150 / 16 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 1. 2017, 14.10 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
9.372
150 / 18 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 1. 2017, 11.10 | Janík Jiří | VČ - TD 1.třída
8.332
49 / 14 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 2. 2017, 11.10 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
3.500
126 / 20 | 39
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 3. 2017, 11.10 | Křížek Miloslav | VČ - TD 1.třída
6.302
150 / 17 | 29
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 4. 2017, 11.10 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
8.822
97 / 15 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 4. 2017, 09.00 | Absolon Jiří | Přebor VČO 1.třída kádr
6.462
149 / 15 | 60
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 4. 2017, 10.30 | Král Petr | Přebor VČO 1.třída kádr
9.932
134 / 15 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 4. 2017, 12.00 | Svoboda Pavel | Přebor VČO 1.třída kádr
8.932
150 / 14 | 67
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 4. 2017, 13.30 | Stolín Jaroslav | Přebor VČO 1.třída kádr
10.712
114 / 11 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 4. 2017, 15.00 | Kraus Radim | Přebor VČO 1.třída kádr
10.360

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12552 / 210 | 242.62
4.61
76.66670000 %
60 / 13 | 15
Malý stůl: Jednoband
1. 10. 2016, 12.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
4.612
40 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
22. 10. 2016, 12.10 | Mrkvička Jaroslav | VČ - TD 1.třída
2.000
60 / 18 | 13
Malý stůl: Jednoband
29. 10. 2016, 12.10 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
3.332
48 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
12. 11. 2016, 15.10 | Tolar Patrik | VČ - TD 1.třída
2.400
60 / 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
26. 11. 2016, 12.10 | Šolc Kamil | VČ - TD 1.třída
4.282
22 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
10. 12. 2016, 12.10 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
1.100
60 / 19 | 24
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2017, 12.10 | Cvetanov Krasimir | VČ - TD 1.třída
3.152
21 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2017, 15.10 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
1.050
60 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
29. 1. 2017, 12.10 | Zadrobílek Roman | VČ - TD 1.třída
4.002
34 / 12 | 15
Malý stůl: Jednoband
25. 2. 2017, 12.10 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
2.830
44 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
12. 3. 2017, 12.10 | Křížek Miloslav | VČ - TD 1.třída
2.202
43 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 4. 2017, 12.10 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
2.260

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
13264 / 435 | 70.606
1.000
75.42860000 %
30 / 39 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 09.00 | Špiroch Martin | VČ - 3B 1.třída
0.7692
29 / 36 | 5
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 13.30 | Mikysa Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.8050
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
15. 10. 2016, 15.00 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.5002
25 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 10.30 | Marek Jan | VČ - 3B 1.třída
0.6250
19 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 13.30 | Dyrc Karel | VČ - 3B 1.třída
0.4752
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 11. 2016, 16.30 | Ševčík Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.4000
27 / 40 | 3
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 10.30 | Marek Jan | VČ - 3B 1.třída
0.6750
23 / 40 | 5
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 12.10 | Ševčík Jaroslav | VČ - 3B 1.třída
0.5752
24 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
11. 2. 2017, 15.00 | Nemeš Jiří | VČ - 3B 1.třída
0.6002
10 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 09.45 | Janík Jiří | Přebor VČO 3B MS
0.5000
6 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 09.45 | Ettel Milan | Přebor VČO 3B MS
0.3000
20 / 20 | 7
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 11.15 | Řehůřek Luděk | Přebor VČO 3B MS
1.0002
15 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
13. 5. 2017, 12.00 | Kuchař František | Přebor VČO 3B MS
0.7502

2015/2016

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7795 / 88 | 919.03
33.33
56.78570000 %
200 / 20 | 72
Malý stůl: Volná hra
19. 9. 2015, 10.00 | Palata Tomáš | VČ - TD 1.třída
10.002
23 / 6 | 13
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2015, 10.00 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
3.830
98 / 20 | 40
Malý stůl: Volná hra
31. 10. 2015, 10.00 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
4.900
200 / 6 | 91
Malý stůl: Volná hra
7. 11. 2015, 10.00 | Bareš Petr | VČ - TD 1.třída
33.332
75 / 12 | 38
Malý stůl: Volná hra
5. 12. 2015, 10.00 | Král Petr | VČ - TD 1.třída
6.250
32 / 4 | 24
Malý stůl: Volná hra
6. 2. 2016, 10.00 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
8.000
167 / 20 | 58
Malý stůl: Volná hra
13. 2. 2016, 10.00 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
8.350

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7776 / 120 | 416.46
8.33
73.90480000 %
60 / 11 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 9. 2015, 11.10 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
5.450
77 / 20 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2015, 11.10 | Zelinka David | VČ - TD 1.třída
3.850
116 / 20 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 10. 2015, 11.10 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
5.802
150 / 18 | 38
Malý stůl: Kádr 52/2
7. 11. 2015, 11.10 | Kníže Martin | VČ - TD 1.třída
8.332
132 / 20 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 12. 2015, 11.10 | Šlambor Aleš | VČ - TD 1.třída
6.602
91 / 12 | 41
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 2. 2016, 11.10 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
7.580
150 / 19 | 36
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 2. 2016, 11.10 | Mareš Ivan | VČ - TD 1.třída
7.892

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7314 / 96 | 243.27
6.66
74.76190000 %
46 / 17 | 12
Malý stůl: Jednoband
19. 9. 2015, 12.00 | Svoboda Pavel | VČ - TD 1.třída
2.700
29 / 13 | 15
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2015, 12.00 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
2.230
41 / 16 | 13
Malý stůl: Jednoband
31. 10. 2015, 12.00 | Farkaš David | VČ - TD 1.třída
2.560
34 / 12 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 11. 2015, 12.00 | Horáček Zdeněk | VČ - TD 1.třída
2.830
57 / 15 | 24
Malý stůl: Jednoband
5. 12. 2015, 12.00 | Absolon Jiří | VČ - TD 1.třída
3.800
47 / 14 | 17
Malý stůl: Jednoband
6. 2. 2016, 12.00 | Kraus Radim | VČ - TD 1.třída
3.350
60 / 9 | 14
Malý stůl: Jednoband
13. 2. 2016, 12.00 | Holeček Jaroslav | VČ - TD 1.třída
6.662

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
9161 / 264 | 50.609
0.740
89.44440000 %
14 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 09.00 | Foff Petr | VČ - 3B 2.třída
0.4660
19 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 12.00 | Köhler Petr | VČ - 3B 2.třída
0.6331
17 / 30 | 5
Malý stůl: Trojband
25. 10. 2015, 13.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.5662
20 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 10.00 | Janský Ondřej | VČ - 3B 2.třída
0.6662
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 12.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.6332
18 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
31. 1. 2016, 14.00 | Dyrc Karel | VČ - 3B 2.třída
0.6002
20 / 27 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 10.00 | Foff Petr | VČ - 3B 2.třída
0.7402
20 / 27 | 2
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 12.00 | Janeček Petr | VČ - 3B 2.třída
0.7402
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
6. 3. 2016, 14.00 | Chládek Roman | VČ - 3B 2.třída
0.4660

2014/2015

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
212701 / 475 | 585.68
10.00
90.03330000 %
150 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
27. 9. 2014, 09.00 | Vlačiha Josef | 3.třída Východní Čechy
5.002
150 / 15 | 45
Malý stůl: Volná hra
4. 10. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
10.002
122 / 30 | 40
Malý stůl: Volná hra
11. 10. 2014, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
4.062
110 / 20 | 35
Malý stůl: Volná hra
12. 10. 2014, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
5.502
150 / 21 | 27
Malý stůl: Volná hra
18. 10. 2014, 10.00 | Bohadlo Libor | 3.třída Východní Čechy
7.142
150 / 26 | 20
Malý stůl: Volná hra
25. 10. 2014, 10.00 | Černý Miroslav | 3.třída Východní Čechy
5.762
110 / 30 | 22
Malý stůl: Volná hra
1. 11. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
3.662
150 / 30 | 46
Malý stůl: Volná hra
22. 11. 2014, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída Východní Čechy
5.002
150 / 20 | 53
Malý stůl: Volná hra
11. 1. 2015, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída Východní Čechy
7.502
150 / 19 | 29
Malý stůl: Volná hra
24. 1. 2015, 10.00 | Steiger Čestmír | 3.třída Východní Čechy
7.892
150 / 23 | 58
Malý stůl: Volná hra
31. 1. 2015, 10.00 | Červinka František | 3.třída Východní Čechy
6.522
150 / 24 | 35
Malý stůl: Volná hra
8. 2. 2015, 10.00 | Vokatý Petr | 3.třída Východní Čechy
6.252
105 / 30 | 31
Malý stůl: Volná hra
21. 2. 2015, 10.00 | Bohadlo Libor | 3.třída Východní Čechy
3.502
144 / 30 | 24
Malý stůl: Volná hra
8. 3. 2015, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída Východní Čechy
4.802
150 / 25 | 28
Malý stůl: Volná hra
21. 3. 2015, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída Východní Čechy
6.002
125 / 18 | 33
Malý stůl: Volná hra
22. 3. 2015, 10.00 | Hladík Petr | 1.třída Východní Čechy
6.940
100 / 18 | 21
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 09.00 | Severýn Pavel | Přebor VČO 3,tř.
5.552
100 / 18 | 21
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 09.00 | Černý Miroslav | Přebor VČO 3,tř.
5.552
85 / 18 | 21
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 09.00 | Kačírek Karel | Přebor VČO 3,tř.
4.720
100 / 13 | 33
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 09.00 | Vokatý Petr | Přebor VČO 3,tř.
7.692
100 / 17 | 36
Malý stůl: Volná hra
19. 4. 2015, 09.00 | Ettel Milan | Přebor VČO 3,tř.
5.882

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
161564 / 366 | 404.27
7.69
92.00000000 %
100 / 27 | 21
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 9. 2014, 09.00 | Červinka František | 3.třída Východní Čechy
3.702
100 / 19 | 40
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 10. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída Východní Čechy
5.262
100 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 10. 2014, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída Východní Čechy
4.002
91 / 20 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
12. 10. 2014, 10.00 | Otčenášek Jiří st. | 1.třída Východní Čechy
4.550
100 / 14 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 10. 2014, 10.00 | Bohadlo Libor | 3.třída Východní Čechy
7.142
100 / 30 | 19
Malý stůl: Kádr 52/2
25. 10. 2014, 10.00 | Ettel Milan | 3.třída Východní Čechy
3.332
51 / 17 | 22
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 11. 2014, 10.00 | Kačírek Karel | 3.třída Východní Čechy
3.000
100 / 13 | 34
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 11. 2014, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída Východní Čechy
7.692
100 / 19 | 31
Malý stůl: Kádr 52/2
11. 1. 2015, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
5.262
100 / 29 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
24. 1. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
3.442
100 / 29 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
31. 1. 2015, 10.00 | Červinka František | 3.třída Východní Čechy
3.442
100 / 18 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 2. 2015, 10.00 | Ettel Milan | 3.třída Východní Čechy
5.552
94 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 2. 2015, 10.00 | Bohadlo Libor | 3.třída Východní Čechy
3.130
100 / 26 | 20
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 3. 2015, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída Východní Čechy
3.842
100 / 30 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
21. 3. 2015, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída Východní Čechy
3.332
128 / 20 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
22. 3. 2015, 10.00 | Janík Jiří | 1.třída Východní Čechy
6.402

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20904 / 383 | 212.36
4.16
88.62750000 %
50 / 12 | 13
Malý stůl: Jednoband
27. 9. 2014, 09.00 | Červinka František | 3.třída Východní Čechy
4.162
50 / 15 | 14
Malý stůl: Jednoband
4. 10. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída Východní Čechy
3.332
50 / 23 | 17
Malý stůl: Jednoband
11. 10. 2014, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
2.171
46 / 14 | 10
Malý stůl: Jednoband
12. 10. 2014, 10.00 | Kníže Martin | 1.třída Východní Čechy
3.280
50 / 26 | 9
Malý stůl: Jednoband
18. 10. 2014, 10.00 | Brož Josef | 3.třída Východní Čechy
1.922
50 / 22 | 8
Malý stůl: Jednoband
25. 10. 2014, 10.00 | Ettel Milan | 3.třída Východní Čechy
2.272
50 / 24 | 14
Malý stůl: Jednoband
1. 11. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída Východní Čechy
2.082
50 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
22. 11. 2014, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída Východní Čechy
2.502
48 / 18 | 21
Malý stůl: Jednoband
11. 1. 2015, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída Východní Čechy
2.660
30 / 19 | 5
Malý stůl: Jednoband
24. 1. 2015, 10.00 | Severýn Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.570
50 / 16 | 12
Malý stůl: Jednoband
31. 1. 2015, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída Východní Čechy
3.122
39 / 19 | 7
Malý stůl: Jednoband
8. 2. 2015, 10.00 | Ettel Milan | 3.třída Východní Čechy
2.050
50 / 30 | 19
Malý stůl: Jednoband
21. 2. 2015, 10.00 | Ptáček Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.662
39 / 22 | 11
Malý stůl: Jednoband
8. 3. 2015, 10.00 | Šimerda Pavel | 3.třída Východní Čechy
1.770
50 / 14 | 11
Malý stůl: Jednoband
21. 3. 2015, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída Východní Čechy
3.572
26 / 15 | 9
Malý stůl: Jednoband
22. 3. 2015, 10.00 | Mrkvička Jaroslav | 1.třída Východní Čechy
1.730
48 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 09.00 | Černý Miroslav | Přebory VČO 3.tř. 1B
2.402
43 / 20 | 6
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 09.45 | Kačírek Karel | Přebory VČO 3.tř. 1B
2.150
35 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 11.00 | Vlačiha Josef | Přebory VČO 3.tř. 1B
1.752
50 / 14 | 13
Malý stůl: Jednoband
2. 5. 2015, 12.00 | Ettel Milan | Přebory VČO 3.tř. 1B
3.572

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
18271 / 486 | 100.557
0.769
69.84540000 %
17 / 28 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2014, 09.00 | Novotný Aleš | 3B 3.třída Východní Čechy
0.6070
6 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2014, 11.00 | Sedláček Radek | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3000
13 / 29 | 3
Malý stůl: Trojband
26. 10. 2014, 14.00 | Tolar Patrik | 3B 3.třída Východní Čechy
0.4480
20 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2015, 10.00 | Kuchař František | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6662
7 / 15 | 2
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2015, 11.00 | Řehůřek Luděk | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4660
20 / 27 | 5
Malý stůl: Trojband
18. 1. 2015, 13.00 | Černý Luděk | 3B 4.třída Východní Čechy
0.7401
19 / 30 | 6
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 10.00 | Farkaš David | 3B 4.třída Východní Čechy
0.6332
20 / 26 | 10
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 12.00 | Ptáček Pavel | 3B 4.třída Východní Čechy
0.7692
14 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
14. 2. 2015, 14.00 | Řehůřek Luděk | 3B 4.třída Východní Čechy
0.4660
11 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 10.00 | Křížek Miloslav | 3B 3.třída Východní Čechy
0.3662
19 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 12.00 | Staněk Jiří | 3B 3.třída Východní Čechy
0.6332
17 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
28. 3. 2015, 14.00 | Brandejs Karel | 3B 3.třída Východní Čechy
0.5662
14 / 20 | 2
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Absolon Jiří | Oblastní přebor VČO 3B
0.7000
13 / 20 | 5
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Král Petr | Oblastní přebor VČO 3B
0.6500
8 / 20 | 4
Malý stůl: Trojband
23. 5. 2015, 09.00 | Sedláček Radek | Oblastní přebor VČO 3B
0.4000
17 / 35 | 4
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Váša Marek | MS MČR Trojband
0.4850
20 / 26 | 5
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Kohout Štěpán | MS MČR Trojband
0.7690
16 / 40 | 2
Malý stůl: Trojband
29. 5. 2015, 00.00 | Truhlář Jan | MS MČR Trojband
0.4000

2013/2014

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171403 / 362 | 313.87
5.20
51.96300000 %
105 / 25 | 20
Malý stůl: Volná hra
28. 9. 2013, 10.00 | Kejzlar Alexej | 1.třída Východní Čechy
4.200
130 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
5. 10. 2013, 10.00 | Havelka Jiří | 1.třída Východní Čechy
5.202
76 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
6. 10. 2013, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída "A" Východní Čechy
3.042
78 / 16 | 19
Malý stůl: Volná hra
26. 10. 2013, 10.00 | Králíček Pavel | 1.třída Východní Čechy
4.870
0
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 10.00 | Žižka Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
0
93 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
2. 11. 2013, 10.00 | Žižka Josef | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
3.720
109 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
23. 11. 2013, 13.30 | Červinka František | 3.třída "A" Východní Čechy
4.362
85 / 25 | 18
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2013, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
3.402
83 / 25 | 15
Malý stůl: Volná hra
19. 1. 2014, 10.00 | Sedláček Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
3.320
0
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2014, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
2
126 / 25 | 29
Malý stůl: Volná hra
1. 2. 2014, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
5.042
95 / 25 | 27
Malý stůl: Volná hra
15. 2. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
3.802
87 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
1. 3. 2014, 10.00 | Červinka František | 3.třída "A" Východní Čechy
3.482
58 / 23 | 12
Malý stůl: Volná hra
15. 3. 2014, 10.00 | Svašek Ladislav st. | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.520
79 / 25 | 14
Malý stůl: Volná hra
23. 3. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
3.160
91 / 23 | 29
Malý stůl: Volná hra
29. 3. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
3.952
108 / 25 | 31
Malý stůl: Volná hra
5. 4. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.322

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
171399 / 335 | 464.17
8.33
75.62160000 %
71 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
28. 9. 2013, 10.00 | Kejzlar Alexej | 1.třída Východní Čechy
2.840
100 / 25 | 16
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 10. 2013, 10.00 | Havelka Jiří | 1.třída Východní Čechy
4.000
78 / 25 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 10. 2013, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída "A" Východní Čechy
3.122
123 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 10. 2013, 10.00 | Králíček Pavel | 1.třída Východní Čechy
4.920
0
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 10.00 | Kučera Jan | 3.třída "A" Východní Čechy
2
91 / 25 | 30
Malý stůl: Kádr 52/2
2. 11. 2013, 10.00 | Kučera Jan | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
3.642
100 / 16 | 44
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 11. 2013, 13.30 | Červinka František | 3.třída "A" Východní Čechy
6.252
92 / 25 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2013, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
3.682
100 / 22 | 15
Malý stůl: Kádr 52/2
19. 1. 2014, 10.00 | Sedláček Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
4.542
92 / 22 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.180
0
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 2. 2014, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
0
100 / 14 | 17
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 2. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
7.142
97 / 25 | 25
Malý stůl: Kádr 52/2
1. 3. 2014, 10.00 | Vlačiha Josef | 3.třída "A" Východní Čechy
3.882
100 / 12 | 46
Malý stůl: Kádr 52/2
15. 3. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
8.332
66 / 25 | 24
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 3. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.640
89 / 25 | 23
Malý stůl: Kádr 52/2
29. 3. 2014, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
3.562
100 / 24 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 4. 2014, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
4.162

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
20710 / 365 | 141.94
3.33
66.98110000 %
41 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
28. 9. 2013, 10.00 | Kejzlar Alexej | 1.třída Východní Čechy
1.642
17 / 14 | 4
Malý stůl: Jednoband
5. 10. 2013, 10.00 | Felgr Miloslav | 1.třída Východní Čechy
1.210
34 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
6. 10. 2013, 10.00 | Šimek Vladimír | 3.třída "A" Východní Čechy
1.362
56 / 24 | 7
Malý stůl: Jednoband
26. 10. 2013, 10.00 | Králíček Pavel | 1.třída Východní Čechy
2.330
22 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
0.880
0
Malý stůl: Jednoband
2. 11. 2013, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
0
38 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
23. 11. 2013, 13.30 | Červinka František | 3.třída "A" Východní Čechy
1.522
50 / 16 | 11
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2013, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
3.122
48 / 24 | 8
Malý stůl: Jednoband
19. 1. 2014, 10.00 | Sedláček Radek | 3.třída "A" Východní Čechy
2.000
50 / 15 | 12
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2014, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
3.332
0
Malý stůl: Jednoband
1. 2. 2014, 10.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída "A" Východní Čechy
2
13 / 9 | 6
Malý stůl: Jednoband
15. 2. 2014, 10.00 | Hájek Miloš | 3.třída "A" Východní Čechy
1.440
50 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
1. 3. 2014, 10.00 | Červinka František | 3.třída "A" Východní Čechy
2.002
44 / 20 | 13
Malý stůl: Jednoband
15. 3. 2014, 10.00 | Theer Martin | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.200
30 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
23. 3. 2014, 10.00 | Živný Miroslav | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
1.200
50 / 20 | 9
Malý stůl: Jednoband
29. 3. 2014, 10.00 | Živný Miroslav | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.502
50 / 18 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 4. 2014, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída "BARÁŽ" - Východní Čechy
2.772
36 / 20 | 14
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 09.00 | Ettel Milan | MS MČR 1B - Junioři
1.802
42 / 15 | 11
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 10.00 | Hošek Ondřej | MS MČR 1B - Junioři
2.800
39 / 20 | 8
Malý stůl: Jednoband
7. 6. 2014, 11.00 | Vintrocha Richard | MS MČR 1B - Junioři
1.950

Trojband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
12181 / 354 | 80.511
0.800
70.98040000 %
14 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 10.00 | Kučera Jan | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4662
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 12.00 | Koníček Vladimír | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5002
15 / 30 | 2
Malý stůl: Trojband
20. 10. 2013, 14.00 | Absolon Jiří | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5000
20 / 25 | 3
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 10.00 | Ettel Milan | 3B 2.třída Východní Čechy
0.8002
15 / 20 | 8
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 12.00 | Marek Jan | 3B 2.třída Východní Čechy
0.7500
15 / 30 | 4
Malý stůl: Trojband
16. 2. 2014, 14.00 | Hladík Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5000
12 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 10.00 | Vokatý Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.4002
16 / 30 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 11.00 | Král Petr | 3B 2.třída Východní Čechy
0.5331
14 / 22 | 3
Malý stůl: Trojband
6. 4. 2014, 13.00 | Korbelář Bohumil | 3B 2.třída Východní Čechy
0.6360
14 / 33 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 14.00 | Ettel Milan | MS MČR 3B - Junioři
0.4240
11 / 34 | 2
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 15.00 | Hošek Ondřej | MS MČR 3B - Junioři
0.3230
20 / 40 | 4
Malý stůl: Trojband
7. 6. 2014, 16.00 | Vintrocha Richard | MS MČR 3B - Junioři
0.5002

2012/2013

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15958 / 375 | 232.55
5.28
42.57780000 %
60 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 14.00 | Krotil Ladislav | 3.třída - Východní Čechy
2.400
45 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
13. 10. 2012, 17.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
1.800
47 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
20. 10. 2012, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída - Východní Čechy
1.882
91 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
4. 11. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
3.640
30 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
18. 11. 2012, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
1.200
49 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
8. 12. 2012, 10.00 | Hanuš Jiří | 3.třída - Východní Čechy
1.960
51 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
16. 12. 2012, 10.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
2.042
55 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
6. 1. 2013, 10.00 | Krotil Ladislav | 3.třída - Východní Čechy
2.200
94 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
26. 1. 2013, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída - Východní Čechy
3.762
77 / 25 | 10
Malý stůl: Volná hra
27. 1. 2013, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída - Východní Čechy
3.082
35 / 25 | 9
Malý stůl: Volná hra
10. 2. 2013, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
1.400
48 / 25 | 6
Malý stůl: Volná hra
23. 2. 2013, 10.00 | Červinka František | 3.třída - Východní Čechy
1.920
73 / 25 | 13
Malý stůl: Volná hra
3. 3. 2013, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
2.920
71 / 25 | 23
Malý stůl: Volná hra
9. 3. 2013, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
2.840
132 / 25 | 19
Malý stůl: Volná hra
17. 3. 2013, 10.00 | Vít Jiří | 3.třída - Východní Čechy
5.282

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15868 / 371 | 262.33
3.36
57.86670000 %
46 / 25 | 13
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 14.00 | Korbelář Bohumil | 3.třída - Východní Čechy
1.840
83 / 25 | 26
Malý stůl: Kádr 52/2
13. 10. 2012, 17.00 | Vlačiha Josef | 3.třída - Východní Čechy
3.322
64 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 10. 2012, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída - Východní Čechy
2.562
21 / 21 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 11. 2012, 10.00 | Theer Martin | 3.třída - Východní Čechy
1.000
38 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
18. 11. 2012, 10.00 | Ribár Miloš | 3.třída - Východní Čechy
1.522
64 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 12. 2012, 10.00 | Skalický Jaroslav | 3.třída - Východní Čechy
2.560
62 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
16. 12. 2012, 10.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
2.482
55 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
6. 1. 2013, 12.00 | Korbelář Bohumil | 3.třída - Východní Čechy
2.200
64 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 1. 2013, 10.00 | Janský Ondřej | 3.třída - Východní Čechy
2.562
73 / 25 | 10
Malý stůl: Kádr 52/2
27. 1. 2013, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída - Východní Čechy
2.922
31 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
10. 2. 2013, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
1.242
84 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 2. 2013, 10.00 | Červinka František | 3.třída - Východní Čechy
3.362
50 / 25 | 9
Malý stůl: Kádr 52/2
3. 3. 2013, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
2.000
73 / 25 | 14
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 3. 2013, 10.00 | Hanuš Jiří | 3.třída - Východní Čechy
2.920
60 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
17. 3. 2013, 10.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
2.402

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
15466 / 371 | 101.25
2.00
62.13330000 %
31 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 14.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
1.240
32 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
13. 10. 2012, 17.00 | Marek Jan | 3.třída - Východní Čechy
1.282
18 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
20. 10. 2012, 10.00 | Mervart Josef | 3.třída - Východní Čechy
0.720
27 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
4. 11. 2012, 10.00 | Vlček Milan | 3.třída - Východní Čechy
1.080
36 / 25 | 10
Malý stůl: Jednoband
18. 11. 2012, 10.00 | Longauer Miroslav | 3.třída - Východní Čechy
1.442
24 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
8. 12. 2012, 10.00 | Ciasto Libor | 3.třída - Východní Čechy
0.960
23 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
16. 12. 2012, 10.00 | Netík Jiří | 3.třída - Východní Čechy
0.922
48 / 24 | 6
Malý stůl: Jednoband
6. 1. 2013, 13.00 | Chotěbor Ctirad | 3.třída - Východní Čechy
2.000
43 / 25 | 9
Malý stůl: Jednoband
26. 1. 2013, 10.00 | Josef Zbyšek | 3.třída - Východní Čechy
1.722
30 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
27. 1. 2013, 10.00 | Lukeš Martin | 3.třída - Východní Čechy
1.202
28 / 25 | 5
Malý stůl: Jednoband
10. 2. 2013, 10.00 | Koňarik Štefan | 3.třída - Východní Čechy
1.122
41 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
23. 2. 2013, 10.00 | Červinka František | 3.třída - Východní Čechy
1.642
31 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
3. 3. 2013, 10.00 | Šrůtek Václav | 3.třída - Východní Čechy
1.240
20 / 22 | 3
Malý stůl: Jednoband
9. 3. 2013, 10.00 | Hanuš Jiří | 3.třída - Východní Čechy
0.900
34 / 25 | 6
Malý stůl: Jednoband
17. 3. 2013, 10.00 | Valášek Tomáš | 3.třída - Východní Čechy
1.362

2011/2012

Volná hra

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7247 / 175 | 121.41
2.00
23.52380000 %
19 / 25 | 4
Malý stůl: Volná hra
9. 10. 2011, 10.00 | Longauer Miroslav | 3. třída "B" - Východní Čechy
0.760
33 / 25 | 5
Malý stůl: Volná hra
20. 11. 2011, 10.00 | Sedlák Josef | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.320
20 / 25 | 4
Malý stůl: Volná hra
4. 12. 2011, 10.00 | Lukeš Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
0.800
47 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
8. 1. 2012, 10.00 | Ribár Miloš | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.882
39 / 25 | 12
Malý stůl: Volná hra
15. 1. 2012, 10.00 | Kuchař František | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.560
39 / 25 | 8
Malý stůl: Volná hra
5. 2. 2012, 10.00 | Sedlák Josef | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.560
50 / 25 | 7
Malý stůl: Volná hra
26. 2. 2012, 10.00 | Lukeš Martin | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.000

Kádr 52/2

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
7238 / 175 | 121.36
2.16
34.00000000 %
36 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
9. 10. 2011, 10.00 | Longauer Miroslav | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.442
40 / 25 | 6
Malý stůl: Kádr 52/2
23. 10. 2011, 10.00 | Holeček Jaroslav | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.600
18 / 25 | 3
Malý stůl: Kádr 52/2
20. 11. 2011, 10.00 | Hájek Miloš | 3. třída "B" - Východní Čechy
0.720
16 / 25 | 7
Malý stůl: Kádr 52/2
4. 12. 2011, 10.00 | Vlček Milan | 3. třída "B" - Východní Čechy
0.640
26 / 25 | 4
Malý stůl: Kádr 52/2
8. 1. 2012, 10.00 | Koňarik Štefan | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.040
48 / 25 | 12
Malý stůl: Kádr 52/2
5. 2. 2012, 10.00 | Sedlák Josef | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.920
54 / 25 | 11
Malý stůl: Kádr 52/2
26. 2. 2012, 10.00 | Vlček Milan | 3. třída "B" - Východní Čechy
2.162

Jednoband

PZ  PK / PN | NSGP
NJP
Koef
6135 / 150 | 80.90
1.28
45.00000000 %
16 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
20. 11. 2011, 10.00 | Sedlák Josef | 3. třída "B" - Východní Čechy
0.640
15 / 25 | 3
Malý stůl: Jednoband
4. 12. 2011, 10.00 | Vlček Milan | 3. třída "B" - Východní Čechy
0.600
20 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
8. 1. 2012, 10.00 | Ribár Miloš | 3. třída "B" - Východní Čechy
0.802
24 / 25 | 4
Malý stůl: Jednoband
15. 1. 2012, 10.00 | Farkaš David | 3. třída "B" - Východní Čechy
0.960
32 / 25 | 7
Malý stůl: Jednoband
5. 2. 2012, 10.00 | Sedlák Josef | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.282
28 / 25 | 8
Malý stůl: Jednoband
26. 2. 2012, 10.00 | Vlček Milan | 3. třída "B" - Východní Čechy
1.120